Na východě Slovenska hlásí svědci další přesuny amerických tanků a těžké techniky...

Na východě Slovenska hlásí svědci další přesuny amerických tanků a těžké techniky na východ! Abramsy s pouštní kamufláží, náklaďáky v lesní “camo” úpravě , noční přelety helikoptér směrem opět na východ! V Bratislavě kvůli tomu propukla demonstrace! Ukrajina se stala “tichým” členem NATO, potvrdil nám zdroj z Washingtonu! Všechno probíhá výhradně v noci, nikdo nechce o transportech mluvit!

Na východě Slovenska hlásí svědci další přesuny amerických tanků a těžké techniky na východ! Abramsy s pouštní kamufláží, náklaďáky v lesní “camo” úpravě , noční přelety helikoptér směrem opět na východ! V Bratislavě kvůli tomu propukla demonstrace! Ukrajina se stala “tichým” členem NATO, potvrdil nám zdroj z Washingtonu! Všechno probíhá výhradně v noci, nikdo nechce o transportech mluvit!

Slovenský server Hlavné správy přinesl včera informaci o tom, že minulý čtvrtek na Hodžově náměstí v Bratislavě proběhla demonstrace skupiny slovenský občanských aktivistů, kteří protestovali proti poslednímu fenoménu, který v posledních měsících začínají pozorovat obyvatelé okresů na východním Slovensku [1]. Protest se totiž týkal přesunů a transportů americké těžké techniky ze západu na východ mimo dohled hlavních elektrifikovaných tratí. Naše redakce Aeronetu dostává identické informace od slovenských čtenářů už od roku 2015, pokaždé v různých intervalech, ovšem v posledních měsících je to už opravdu neúnosné. Něco se opravdu děje. Že je situace opravdu vážná, o tom svědčí zprávy a informace od slovenských občanů.

Transport amerických tanků M1A2 Abrams na nádraží v Lučenci, 10. září 2018. Zdroj: Hlavné správy

Začalo to tento rok na jaře, kdy obyvatelé Lučence, Rožňavy, Košic a Trebišova nám začali posílat nezávisle na sobě emaily o tom, že v noci nemohou spát, protože po železnici probíhají podivné “zatemněné” transporty. Motorové lokomotivy táhnou vlaky s vojenskou těžkou technikou americké armády. Soupravy jedou rychlostí okolo 30 km/h, jedou tedy velmi pomalu, doslova krokem. Z oken domů a bytů není nic vidět, protože vlak není nijak osvícen. Několik pisatelů si všimlo, že transporty probíhají v souladu s lunárním cyklem, když je Měsíc v novu anebo když je zatažená obloha v noci. Logicky to znamená, že někdo usiluje o to, aby toho bylo při přesunech vlaku vidět co nejméně. To je však zbytečné na Slovensku tutlat, protože lidé to stejně zjistí.

Americké zbraně z Iráku míří z Hamburku přes ČR, jindy přes Rakousko, na Slovensko a odtamtud na Ukrajinu

Právě před měsícem 10. září byl na nádraží v Lučenci vyfocen vlak, který ovšem nebyl nijak utajován, protože byl zachycen ve dne. Na podvalnících vlaku byly převáženy americké tanky M1A2 Abrams směrem dále na východ. Co je ovšem velmi znepokojující, to je nátěr tanků. Jedná se totiž podle našeho zjištění o stažené tanky z Iráku a z Kuvajtu z výzbroje americké armády.

Přesuny do Evropy začaly na jaře, hlavním přístavem pro vykládku v Evropě je německý Hamburk. Informaci máme potvrzenou ze dvou německých důvěrných zdrojů. Z lodí v Hamburku jsou tanky a technika naloženy na vlaky a podvalníky německých drah a poté putují neznámo kam na východ Evropy. Trasy jsou různé, většina nakládky míří přes Polsko do Pobaltí, ale nově se ukazuje, že část zbraní z Iráku míří k novému spojenci NATO, na Ukrajinu. Nejde o zbraně v imatrikulaci americké armády, nejde ani o tanky přesunované na vojenské cvičení, třeba do Maďarska nebo z Maďarska, protože stroje by měly imatrikulační čísla amerických posádek v Německu a měly by zeleno-hnědé “camo”, nešlo by o tanky v pouštní irácké úpravě “Sandman”, potvrdil nám zmíněný zdroj.

Transporty probíhají na podvalnících německých drah.

Tyto přesuny lze interpretovat velmi snadno, jedná se o dodávky amerických použitých zbraní z Iráku novému majiteli v Kyjevě. Ukrajina buduje novou armádu z amerických zbraní a Ukrajinci si potom sami tanky upraví, natřou je vlastní zelenou kamufláží atd. Stejně tak si můžeme všimnout, že na východě Slovenska jsou vidět i jiné transporty, s americkými starými vozy Humvee, zastaralé americké vojenské náklaďáky atd. Všechno je posunováno a transportováno na východ.

Přesuny probíhají nejčastěji v noci po vedlejších tratích, přes den jsou vlakové soupravy odstaveny na nádražích mimo nástupiště, obvykle v tzv. seřadišti pro odstavené vlaky a vagony mimo dohled cestujících. V noci se ovšem strhává doslova peklo. V noci po 22. hodině začne třískání, které se rozléhá do širokého okolí. Dochází k připojování tažných motorových lokomotiv, kterých musí být více za sebou, protože vlak je ukrutně těžký a jedná motorová jednotka ho neutáhne ani omylem.

Jakmile padne tma, začínají se z nádraží ozývat zvuky jako z pekla, v noci turbovrtulová letadla a černé helikoptéry

Drážní dělníci připravují odjezd vlaku asi půl hodiny a poté se souprava začne sunout. Jsou slyšet skřípání kolejí, vrzání a rány, protože hmotnost vlaku, který veze tanky, samohybné houfnice a další, je tak značná, že původní železniční svršek to prostě nedává a při vyšší rychlosti soupravy by hrozilo vykolejení vlaku. Takže přesun je pomalý a lidé, kteří bydlí blíže k trati, jsou okamžitě na nohou, otevírají okna a snaží se zjistit, co se děje. V poslední době registrují svědci přelety turbovrtulových letadel a helikoptér v noci ze západu na východ a severovýchod. Naše redakce by chtěla čtenáře Aeronetu na Slovensku tímto požádat, aby se nebáli a poslali nám informace, fotografie, video záběry z mobilů, klidně i v noční a mizerné kvalitě, rádi bychom zdokumentovali cestu amerických zbraní z Iráku přes Hamburk na Ukrajinu a podkladový materiál rádi uvítáme.

Američané prostě přesunují přes Slovensko na Ukrajinu zbraně určené pro ukrajinskou armádu. Ta se totiž stala neoficiálně členskou zemí NATO tajným dekretem Donalda Trumpa v červenci tohoto roku. Informaci jsem získali ze zdroje z okolí bývalého poradce amerického prezidenta Stevea Bannona. Ukrajina se nemůže stát členskou zemí NATO oficiálně, ale může hostit neomezený počet amerických vojáků a zbraní jako suverénní země. A právě důsledek tohoto rozhodnutí vidíme na východním Slovensku.

Samohybná americká houfnice. Tato fotografie pochází z Polska z vykládky americké armády v přístavu Gdaňsk.

Tento přístup americké armády je naprosto logický. Nejprve nasunou na Ukrajinu americké zbraně a vytvoří zbrojní závislost ukrajinské armády na amerických zbraňových systémech, což posílí americké zbrojovky a dá to práci americkým dělníkům, o což usiluje Donald Trump. Ukrajina již hostí americké vojáky v roli poradců a odborníků na zbraňové systémy, kteří mají dohlédnout na to, aby ukrajinská armáda se transformovala pod dohledem americké armády do vojensky, velitelsky a zbraňově kompatibilního celku s armádami NATO do takové míry, že v nějaké chvíli bude vstup Ukrajiny do NATO jen formalitou. Dnes to není možné, protože ukrajinská armáda je postavena na systému bývalého sovětského velení a je vyzbrojena zbraněmi bývalého Sovětského svazu. Proto dodávky amerických zbraní, i když zastaralých, jsou naprosto jasným kalkulem tohoto plánu.

Ukrajina se stala tichým členským státem NATO na příkaz Donalda Trumpa, ukrajinská armáda se má transformovat. Zacharčenko tomu chtěl zabránit, a jak dopadl. Strelkov tomu chtěl zabránit, a jak dopadl…

Pokud se Ukrajina takto transformuje, bude mít Rusko přímo na svých hranicích, před branami Moskvy, celou obrovskou armádu NATO podobně, jako když v červnu 1941 stály na hranicích Ruska armády Wehrmachtu, Rumunska a Finska a velení v Berlíně to tehdy nazývalo “alianční operací” pod kódovým označením Barbarossa. Ukrajina je pro budoucnost a osud slovanských zemí a jejich zachování naprosto klíčová a kritická. Dokud Rusko kontrolovalo procesy v Kyjevě, byla to jistá garance, ale po Majdanu je všechno jinak. Ukrajina se pomalu transformuje do stejného narativu a protiruského éthosu jako Polsko, a kdo to nevidí, tak si sedí na očích. Tyto procesy nikdy neměly být připuštěny, nikdy neměly být dovoleny a nikdy nemělo být dovoleno, aby moc v Kyjevě uchopila junta grázlů z ulice pod názvem Pravý sektor.

Z těchto označených slovenských měst nám píšou čtenáři o transportech amerických zbraní po železnici na východ.

Proti těmto grázlům se postavilo několik hrdinů, Igor Strelkov, Alexander Zacharčenko, ale oba byli “odstraněni”. Namísto toho přišel zrádný Minsk a jeho dohody, které jsou pouze časovým odkladem pro Rusko předtím, než Ukrajina se tak jako tak militarizuje americkými zbraněmi a nahrne se na ruské hranice pod velením amerických velitelů. Není to otázka toho jestli, ale kdy k tomu dojde. Už několikrát jsem psal o tom, že ustupováním americkému nepříteli se Rusko válce stejně nevyhne.

Slovanské národy pomáhají nepříteli, kterého nazývají spojencem, k vlastní genocidě!

A tento americký nepřítel má sice boty a zbraně v rukách amerických vojáků, ale ty zbraně a boty jim platí nosatý chazariát, který si mne ruce a těší se, jak Rusku pustí žilou (mj. skrze pro ruské muže likvidační důchodovou reformu, migrací muslimů do Ruska, obsazováním Sibiří Čínou) a nakonec zakroutí všem Rusům krkem v závěrečném slovanském holokaustu, protože o ten nosatí pánové usilují na nejvyšší prioritě. Rusové se budou bránit vším, co mají. Vymazat Rusy z mapy zkusili už jednou, v roce 1941 během vyhlazovací války v Rusku. Pokud by uspěli, plánovali vyhladit i slovanské národy v Evropě. Generalplan Ost v tomto ohledu mluvil zcela jasně.

Transport americké armády v městě Sabinov na Slovensku, únor 2017.

Slovanské národy se nepoučily, znovu se kamarádí se zeměmi, které už jednou zradily během Mnichova 1938, které přenechaly osudy slovanských národů Adolfu Hitlerovi. To nebylo jenom Československo, které bylo zrazeno, to bylo i Polsko, které marně po 1. září 1939 prosilo a žádalo tehdejší “nosatý” Londýn o pomoc a volali do Paříže o zbraně a munici. Nic nepřišlo, nikdo Polákům nepomohl a Polsko po 4 týdnech padlo.

Nosatý pán nikdy nepomůže Slovanovi, to si pamatujte, naopak mu naloží ještě více na záda a zblblý Slovan mu ještě za to dokonce poděkuje. To je prostě realita dnešní doby, když na jedné straně z České republiky odchází biliony zisků cizích firem, zatímco vláda musí odložit zvednutí platů učitelům o pár procent, protože nejsou peníze. Slovensko nakoupí americké stíhačky F-16, Ukrajina pro změnu dostává americké tanky a techniku z Iráku. Pokud se na těchto procesech nic nezmění, likvidaci slovanských národů nejen nezabráníme, ale svojí nečinností k ní dokonce přispějeme.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Iason
Návštěvník
Iason

Zdá se, že si ti američtí idio..ti nedají pokoj okud opět nedostanou přes hubu. Kam vlezli, tak se vzdalovali po čtyřech. Korea, Vietnam. U slabších zdevastovali zemi Irák, Libye. Ale Rus vám, vy syčáci nic neodpustí a to vám přeji.

rosco
Návštěvník
rosco

celkem zabavne, tupy amrdolsky mopslik ve sluzbach pejzate mafie hodla vest valku minuleho stoleti, jeste nepochopil, ze Rusko nelze okupovat a uz vubec ne udrzet a pristi valku nerozhodnou ani tanky ani letadlove lodi o kterych se v Pentagonu suska ze to jsou drahe cile na sesrotovani, nybrz balisticke strely a tam maji Rusove navrch, dojde-li skutecne k napadeni Ruska zustane tentokrat z mest evropskych gubernii pouze mastny flek. Pro samou honbu za cukratky konzumistanu si vychodoevropsti tupci nestacili vsimnout, ze jim pejzata mafie ukradla staty pod prdeli a nejsou uz nic nezli budouci kanonenfutter.

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Okupačné vojska vtrhli na územie Slovenska. Inak sa to ani nedá povedať. Premávajú si tu ako by im to tu patrilo.

Jája
Návštěvník
Jája

Prosím, s tou 3 sv. nepřehánějte. 2 sv. válka dopadla pro strůjce katastrofou. 10 let je stála její příprav, 6 let průběh, 20 let odstraňování důsledků, a na víc jak 40 let přišli o vliv na půlku Evropy a značné části světa. A to ti magoři “dobyli” sotva 10% SSSR. Když vezmu v potaz, že se jedná o nadřazené, povýšené, naduté, sebestředné a tupé trubce ( ani je nemusím znát po jménu, poznám je po činech ), tak každý takový magor má jednu zásadní slabost – bojí se o svůj zadek. Proto vždy a zásadně do sporů a bojů posílá jiné. S Ukrajinou, Polskem, a vlastně s celou Evropou, nejspíš i světem je to tak, že Ukrajinci z drtivé části proti Rusům nepůjdou, Poláci jak by smet. V médiích můžou kvákat co chtějí, důležitá je realita. Z celé Evropy do války nepůjde až na pár fanatiků nikdo. Zato hodně lidí se postaví proti, nebo se přímo postaví na stranu Rusů. Sice znám osobně několik rusofobů, ale s prvním výstřelem budou zaručeně první utíkat do bezpečí, nebo k mamince. To, že někdo hloupě kváká – viz ministr vnitra USA, se musí brát tak, jak to je – jako kvákání. Sice mají techniku, mají zbraně, pořád něco někam stěhují, ale v realitě jsou v řiti – nic nezmůžou. Rusko si v podstatě dělá, co chce. A to by mělo dělat dál, práce mají před sebou hodně. Ale to i my, protože co si neuděláme, to nebudeme mít. Pamatujete si na to, jak USA uzbrojilo Rusko? Teď to bude asi stejná finta. Rusové mají vše určitě pod kontrolou, a o přepravě techniky 100% ví. No a na jeden takový Abrams, kterého musí převážet na vagonech stačí jede obyčejný Kornet převezený v kufru auta.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa
Jana
Návštěvník
Jana

“v případě krize”… možná už nějaký plán mají…

Dolis
Návštěvník
blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Nechápu,proč někomu vadí posilování vlastní armády,děláme to my,Rusové,Američani a Ukrajinci samozřejmě také,s tím co mají na svém území se holýma rukama bojovat nedá a tudíž jim nic jiného ani nezbývá,to snad pochopí i ti méně chytří.A to že bude nějaké větší uskupení armád na Ruských hranicích může vadit možná tak akorát Rusům,jak se cítí Ukrajinci kteří mají na hranicích Ruskou armádu (tu oficiální) která tam buduje stále nové útvary.A ještě k tomu panslovanství,jděte do háje,z historie vím,že naši malou zemi podrazí kdokoliv,třeba i Slovan.

JFZ
Návštěvník
JFZ

Ale vždyť to video je z února 2017

Administrator
Admin

To si děláte srandu nebo je to známka dyslexie? Vždyť to máte pod tím videem napsané, že je z února 2017! Vy máte problém se čtením?

monach779
Návštěvník
monach779

Je to síce pod videom napísané. Mňa ale skorej zaujíma kde tá technika zmizla keď Američania oficiálne takéto zbrane Ukrajine nedodávajú. Išli niekam cvičiť v takom hojnom počte aj s kompletným práporom alebo sa to tam len skladuje lebo na Ukrajine je dnes všetko lacné a pre šetrenie zbrojných výdajov to uskladňujú v bývalých Sovietských skladoch.

tehu
Návštěvník
tehu

Přečtěte si pozorně Orwella – já se domnívám, že stále nic nového pod sluncem. Světovláda je důležitější, nikdo neřeší, jestli to tato planeta ustojí – pak ale už nebude čemu vládnout…

https://www.databazeknih.cz/knihy/1984-29421

DDR0
Návštěvník
DDR0

tak situace se tam nějak přiostřuje co čtu ze střípků z médií, na východě je sice klid ale ukroši vypověděli maďarského konzula a údajně do oblasti měli přesunout pěší jednotku. Zatím těžko předvídat zda to vygraduje, ale pokud zkusí terorizovat ty co už dostali maďarské občanství tak se situace může hodně vyostřit i poblíž maďarských a slovenských hranic. A z jiné strany, ministra obrany UK opět nepustili do NATO jednání ministrů (možná že by něco mohl vyžvanit?). Takto to vypadá že někdo usiluje o rozvrtání celé Východní Evropy. Co na to VK?

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

Ano. Aby přišla migrace z východu. Maji to vymyšlené