Na světě existují už pouze tři bílí nosorožci – zásluhou Česka, říká...

Na světě existují už pouze tři bílí nosorožci – zásluhou Česka, říká Přemysl Rabas! Je to symbolika? Videa

Hostem posledního pořadu Show Jana Krause byl Přemysl Rabas, ředitel ZOO Safari Dvůr Králové. Protože mám lidi tohoto typu velmi ráda, opomněla jsem srandičky pana Krause a byla ráda za každý okamžik, kdy se ráčil odmlčet a dal prostor tomuto výjimečnému hostu. Jeho boj proti zabíjení slonů a nosorožců mě až dojímal a uctivě před ním smekám, co mě ale obzvláště zaujalo, byla jeho informace, že na světě existují už pouze tři (!) exempláře bílého nosorožce a že se tak stalo zásluhou Česka (sedět v publiku, tak si ruce uplácám, ale publikum zůstalo bez reakce – no, budiž).  V dalším pan Přemysl Rabas sdělil, že nyní se celý svět spojil, aby přes různé laboratorně- zkumavkové procedury počet tří bílých nosorožců zvýšil s tím účelem, aby bílý nosorožec z povrchu Země zcela nevymizel.

Ve všem dalším mě neberte za slovo, protože jde pouze a jen o symboliku, která absolutně nic nepotvrzuje!

Ale zcela symbolicky mě nějak oslovila informace, že zásluhou Česka na zeměkouli přežívají tři poslední exempláře BÍLÉHO nosorožce. Navíc tu informaci přinesl člověk, jehož křestní jméno je PŘEMYSL… Pan Přemysl Rabas sám jistě nemá ani potuchy, že na někoho tak symbolicky zapůsobil a omlouvám se mu, jestli mé čtení jeho sdělení vyznívá příliš konspiračně, ale já se o to sdělení musím podělit.

Česko (obzvláště Praha) má pověst velmi esoterickou, tzn. z hlediska celosvětového a historického dění velmi významnou – Praha je považována za město okultismu, město “hvězd a čísel”, jak o tom zpívá i Daniel Landa (viz článek zde)  . K tomu si opět přidejme, že Daniel Landa je přítelem miliardáře Karla Janečka, tzn. člověka, který v Česku prosazuje projekt Vlny evoluce, resp. projekt Pozitivní evoluce

Na světě existují už pouze tři bílí nosorožci - zásluhou Česka, říká Přemysl Rabas! Je to symbolika? Videa

 

Ale jde v naší současnosti (a v projektech Karla Janečka, potažmo v projektech Dana Landy s jeho nedávným hitem, že všichni jsme jeden národ a tudíž všichni Árijci) skutečně o evoluci, anebo  spíše o revoluci, která má předběhnout či uměle řídit evoluci?

Zeptám se jinak: je bílý člověk na vymření evolučně anebo “někdo” rozhodl, že na propadliště dějin bílého člověka preventivně pošle revolučním způsobem (řízenou přistěhovaleckou vlnou)? A k tomu se zeptám: Je Česko (Praha) tím zlomovým bodem, přes který se bílý člověk může zachránit stejně, jako ony poslední tři exempláře bílého nosorožce?

Jak říká i následující video z dílny ČT, Česko je zvláštní země:

Netvrdím, že česká záchrana tří bílých nosorožců a likvidace bílého člověka přes multikulti politiku EU (a přes Janečkovy Vlny evoluce – revoluce) a možnost záchrany bílé rasy přes Česko (a přes východní Evropu, jak to právě konstatoval americký analytik) navzájem nějak souvisí. Přesto ve sdělení pana PŘEMYSLA Rabase vidím kus symboliky, a to symboliky pro naší současnost velmi aktuální – bílý člověk už je pouze tvorem ze zkumavky.

Zopakuji se, že možná je to čistě evoluční proces. Já ale mám pocit, že jde o revolučně řízený proces a to z jednoho velmi prostého důvodu: v rámci evoluce se bílý člověk právě má velmi posunout a to především v rámci své DNA (ten čas se kvapem blíží a jeho vrcholem je rok 2100) a nějakou “náhodou” je bílý člověk likvidován a na jeho místo nastupuje člověk, jehož DNA je v porovnání se současným vývojovým stupněm bílé rasy na úplném začátku. A jen tak mimochodem – levotočivá a pravotočivá DNA není totéž

Příklad vitamínu C

Kyselina askorbová představuje další z organických látek, jejichž molekuly se mohou vyskytovat ve dvou různých podobách a výsledkem je pak opticky levotočivá nebo pravotočivá látka. Opticky levotočivá forma kyseliny askorbové bývá označována jako vitamín C. Jedině v této formě je vitamín účinný a takto jej člověk získá nejlépe z pravotočivých bylin. Je to paradox, protože opticky pravotočivá forma kyseliny askorbové, která má jinak stejné vlastnosti, představuje naopak pro člověka neúčinnou a cizorodou látku, kterou potřebuje z těla vyloučit. Může ji přijmout jakékoliv množství a stejně bude trpět nedostatkem vitamínu C. Nebo, jak uvádí Ludvík Souček (Tušení stínu, str. 220) – „Je možno zemřít kurdějemi uprostřed hromad opticky pravotočivé kyseliny askorbové.“  (zdroj a více ).

Každopádně i levotočivá a pravotočivá svastika není totéž, co levotočivá a pravotočivá DNA (GMO) : Tak či tak díky panu Přemyslu Rabasovi za záchranu posledních tří bílých nosorožců a s tím za víru, že Česko a Praha mají na to, aby podobně zachránily bílého člověka – ač napáchal spoustu zla, v rámci lidstva by jednak měl být představitelem evolučního posunu, nikoliv centrem zvratu na úplně nový začátek (I když – kdoví, jestli především bílý člověk není tím, který jako největší světové zlo v prvé řadě potřebuje restart…..)

-Pozorovatelka-  12.5.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
lenka
Návštěvník
lenka

Kdepak jste paní Pozorovatelko? Připravujete článek?

Argor
Návštěvník
Argor

Koho to zajímá, může si přečíst některé články od Dr. Staňka ještě z doby, kdy se v textech neopakoval. V alternativním výkladu naší historie je dosud nepřekonatelný, v ostatních duchovních tématech jej nijak nevyzdvihuji, jde hlavně o chápání Boha a smyslu života, v čemž se radikálně lišíme. Nicméně poznal jsem jej jako člověka s největším všeobecným přehledem v naší republice, snad pouze v technických a IT oborech se příliš nevyzná. Excelentní je například tento článek:
http://www.agapebrno.cz/Clanky/Archiv/2004/Zatajeny-esotericky-rozmer-Karla-IV.aspx

Praha je jistě něco jako budoucí hlavní město planety, ale lidé, kteří mají uskutečnit transformaci tam převážně nejsou, najdete je spíše na venkově.

Amus
Návštěvník
Amus

Bílý člověk jako největší světové zlo? Přestaňte, prosím, s poukazováním na kolektivní vinu. Je to nesmysl a nahrává to plánům globální elity namastit si kapsy na úkor právě bělochů především. A protože právě GP bude úzká skupina bílých lidí, jejich cílem bude zlikvidovat bílou rasu, aby zůstali na planetě jediní a mohli předvádět divadelní paskvil o vyvolené rase.

4321
Návštěvník
4321

Záchrana posledních třech “bílých” díky Česku? To z úst “zeleného”? To mi moc nesedí. Co Česko v tomto směru udělalo tak velice převratného, aby zachránilo poslední tři bílé? Jsme sice členem V4, ale v současnosti jsme v tomto seskupení pouze (ve správném směru) taženi jen v závěsu. Neměla by to být snad spíše zásluha Putina – záchrana západních, jižních a východních slovanů? Kdyby silné Rusko bylo již rozloženo mohli bychom ty “bílé” asi už taky jasně odepsat.

zombie
Návštěvník
zombie

nevím,jestli to psal už někdo přede mnou,nebo jestli to nezaznělo ve videu(protože ani video,ani diskuzi jsem nesledoval),ale ten popisek je zavádějící-to jsou možná tři poslední kusy nosorožce bílého,ale severní poddruh(tuším),jinak jich je mnohem víc-ovšem zase ne o tolik víc,aby to nebyl kriticky ohrožený druh…

Rrrrsss
Návštěvník
Rrrrsss

Jižního poddruhu je cca. 8500ks, takže je to hrubě zavádějící, aby to pasovalo k těm blábolům.

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

Ja to nejak nechapu. To to jako Rabas rekl schvalne, nekdo mu to pripravil nebo to proste rekl doslova jak to myslel a vy jste si z toho udelala takovou dedukci? Jsem fakt mimo

Vla
Návštěvník
Vla

Zelený Rabas, tak teda nevím…možná v předstírané funkci posla, dejme tomu. Ala jinak si s Krausem dobře notují, uf rozumí tomu, mají na to nos.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Moc hezké. Ale nedá mi to, abych se nezeptal – kdyby na světě byly poslední tři ploštěnky mléčné a byla by to zásluha Uzbekistánu, co by to podle Pjakina symbolizovalo?

pedros
Návštěvník
pedros

že jseš hajzlík,taková ploštěnka kavárenská

BetrandDeBorn
Návštěvník
BetrandDeBorn

Děkuji, za Vaše urážky máme my trollové prémie. 🙂

pedros
Návštěvník
pedros

to není urážka!Urazit lze někoho kdo disponuje alespoň elementární ctí!

Spirall
Návštěvník
Spirall

Nový brazilský lídr Michel Temer, který hledá cestu jak znovu sjednotit rozdělený národ, si vybral do svého kabinetu různé osoby, ale všichni jsou muži, ale nikdo z nich není černoch, což vzbudilo otázky ohledně diskriminace. (Bloomberg)

přerovské strojírny
Návštěvník
přerovské strojírny

Když svastika, tak jedině pravotočivá! A jeden z nosorožců se jmenuje Jaromír. 🙂
comment image&id=74954