Na stráž! Podle BIS představuje AE News bezpečnostní riziko pro Českou republiku....

Na stráž! Podle BIS představuje AE News bezpečnostní riziko pro Českou republiku. FBI provedla domovní prohlídku u bývalého majitele naší domény. Jak se plaší demokracie? Skandální hon redaktora Respektu na čarodějníky z Eindhovenu

Na stráž! Podle BIS představuje AE News bezpečnostní riziko pro Českou republiku. FBI provedla domovní prohlídku u bývalého majitele naší domény. Jak se plaší demokracie? Skandální hon redaktora Respektu na čarodějníky z Eindhovenu

Psát v dnešní době svobodně, to je o hubu. Ta svoboda je prý garantována, neboť máme tu demokracii a jak říkal Václav Havel, konečně máme možnost hovořit a psát svobodně. Ale jak vám můžeme my, autoři AE News, dosvědčit, to svobodné psaní je dnes koncipováno způsobem, že jste pořád jednou nohou v kriminále, v teplákách anebo v nějakých svodkách tajných služeb a v bytě máte “ucho”. V posledních týdnech totiž začal doslova hon na náš server a ze všech stran se na nás valí pomluvy, spekulace, špína a varování.

Aby toho nebylo málo, náš hlavní sponzor má obstavený účet. V souvislosti s financováním AE News ho nyní vyšetřují orgány dohlížející na všelidové blaho v ČR. Dotyčný byl ale dotazován ne kvůli svým penězům na účtu, že by byly v nepořádku nebo z nějakých nekalých obchodů, ale kvůli nám. Odkud prý pochází naše financování, proč nás sponzoruje, odkud pochází naši informátoři, odkud jsme se dozvěděli, že americké velvyslanectví ovlivňuje českou politiku a média skrze české neziskové organizace, které odměňuje finančně, nebo studijními pobyty či placenými přednáškami v USA. Odkud máme informace, které má mít k dispozici jen rozvědka a kontrarozvědka. A mnoho dalších otázek. Je tohle ještě demokracie? Nebo jí někomu fakt plašíme?

[FOTO] Nové číslo Respektu z našeho AE News udělalo Putinovo informační server

V souvislosti s tím jsem dostal i upozornění, že bývalý majitel naší domény měl v prosinci minulého roku návštěvu u sebe doma v USA. FBI u něho provedla domovní prohlídku. Prý v souvislosti s podezřením, že pracuje pro ruské obranné zpravodajství, do jehož působnosti spadá i elektronický boj, tedy tzv. propaganda v médiích a na internetu. Zřejmě šlo o náš článek a odhalení toho, že demonstrace proti Miloši Zemanovi v listopadu loňského roku koordinuje americká ambasáda v Praze. Poskytli jsme důkazy o osobách i neziskovkách, které čerpají nebo v nedávné minulosti čerpali dotace od amerického velvyslanectví, uveřejnili jsme i rozhovor s bývalým důstojníkem kontrarozvědky, který odhalil praktiky amerických tajných služeb na území ČR do podrobných detailů, o kterých se nám ani nesnilo. Ale to prostě už bylo na někoho asi moc.

Vláčeni v Respektu tam a sem

Není proto divu, že minulý majitel domény musel hodně vysvětlovat, komu že to doménu a server prodal, ale on přitom nemá s našim AE News naprosto nic společného, server a doménu jsme od něj odkoupili. Ovšem něco se opravdu začalo dít. Začala nás probírat média, Česká Televize a poslední epizoda pochází ze včerejšího dne, kdy časopis Respekt ve svém posledním čísle o nás otiskl mohutný 4-stránkový článek [1] o tom, jak AE News šíří v Česku putinovskou propagandu, a že nejsme dohledatelní.

Panu redaktorovi Ondřeji Kundrovi z Respektu jsem písemně objasnil před vydáním článku, že jsme startupový projekt, finance máme omezené vlastními kapsami a příspěvky od čtenářů a sympatizantů, a že v Eindhovenu si kanceláře pronajímáme u třetí osoby (subleasing, resp. podnájem), konkrétně u mého kolegy a kamaráda, který má v Holandsku rodinu. Kanceláře používáme jen občas, na rozhovory, na posezení s hosty a krajany, no a pochopitelně tak nemáme nikde ceduli nebo tabuli, protože my tam nemáme nájemní smlouvu, ty prostory si od kolegy půjčujeme. Proto je v naší tiráži jasně uvedeno, že před návštěvou je třeba zavolat, abychom se domluvili na datu a poskytli informace, ve které kanceláři se sejdeme. Náš sponzor nemůže oficiálně označit své firemní kanceláře našim logem, protože to nájemní smlouva se správcem budovy neumožňuje, když nejsme oficiální nájemníci. A my nemáme na legitimní nájemní smlouvu peníze. Nejsme Echo24, ani Respekt, které štědře dotuje kapitál z okolí pana Bakaly a pana Klenora (Patria Finance).

[FOTO] Podle Respektu nás prý úkoluje Vladimir Vladimirovič…

Neobklopuje nás žádná záhada, ani mamutí ruský kapitál. Máme přátele v Rusku, máme je i v USA, ale jenom kvůli tomu, že člověk čas od času zavítá obchodně do Moskvy kvůli zakázkám (podnikám ve strojírenství), to přece není zločin, ne? Od kolegy, který mne čas od času informuje a dává echa z okolí vrcholné české politiky, mám informace, že se o nás zajímá BIS, že nás řešila i vláda ČR a že prý jsme bezpečnostním rizikem pro český stát. To koneckonců potvrzuje i ten článek v Respektu. Dámy a pánové, jestli je AE News bezpečnostním rizikem pro někoho, tak jsou to cizí státní příslušnící, různí poradci amerického ministerstva zahraničí, kolaboranti se zahraničními šíbry a další osoby, které se dopouštějí konspirací vůči zájmům českého lidu a které bychom mohli odhalit.

Psát pro lidi, ne proti nim…

AE News hájí zájmy Česka, českých občanů. Píšeme o tom, co se děje, proč se to děje a kdo za tím stojí. Nepřebíráme zprávy ze západních outletů, předkládáme fakta a skutečné souvislosti. Nevnucujeme čtenářům postoje, ale předkládáme jim teze, aby oni sami posoudili souvislosti a udělali si konečný obrázek. Neříkáme, co je pravda, ale ukazujeme vazby a východiska. Čtenář si odvodí potom výsledek sám. Nepíšeme z pozice těch, co znají pravdu, ale z pozice osob, které pravdu poctivě hledají. Česko je malá země. Země, která může kdykoliv zaniknout a zmizet, pokud naší nepřátelé se tak rozhodnou. A to zmizení, to nemusí být v podobě války. To může být zmizení kulturní a sociodemografické, rozumějte zmizení multikulturní.

Je nám těžko, když vidíme, jak někteří čeští politici fungují jako loutky v rukách západních loutkářů. Je nám zle, když vidíme český mediální mainstream, noviny a televizní stanice, které nemají s českým vysíláním už nic společného. To je tvrdá protiruská propaganda amerického střihu, která na jedné straně staví zeď nenávisti a na druhé straně otevírá náruč západním bankéřům, růstu zadlužení českých rodin, raketovému nástupu globálního chudnutí a násilné islamizaci původně křesťanského evropského prostoru. Tohoto my rozhodně součástí nebudeme a povedeme proti tomu informační boj.

[FOTO] Každá říše ma svojí expirační lhůtu, a ta americká pomalu právě končí… ale tím více okolo sebe kope…

V této situaci musí jít rukavice dolů a nemůžeme mlčet. Musíme informovat čtenáře a vést doslova elektronický informační boj s nepřítelem, tedy s propagandou v českých mainstream médiích. Budou se nás snažit umlčet, ale dokud to půjde, budeme přinášet nové články a rozhovory, budeme odhalovat spiknutí a necháme zaznívat hlasy těch, kteří se nebudou bát promluvit. Snowdenů je velmi mnoho, i v Česku. A snaha o diskreditaci našeho serveru, snahy o odstavení nás od sponzorů, snahy o zastrašování, to nás nezastaví.

Politici s ústy na zámek… ale ne všichni, zaplaťpánbůh…

V Česku je mnoho politiků. kteří se bojí promluvit. Vědí, že současná politika “ohnutých hřbetů” pod americkým zahraničně-politickým bičem, je špatná a de facto neudržitelná. Jeden z poslanců PSP ČR mi napsal dnes v reakci na článek v Respektu, že má obavy, že z informací, které se právě teď potulují po jednom z bezpečnostních výborů parlamentu, vyplývá, že když to na Ukrajině “bouchne” (podle jeho slov, když začnou Američané dodávat Ukrajině zbraně a Rusko udělá to samé v odvetě a vypukne tak proxy válka), tak NATO už má přichystanou žádost o český kontingent v počtu 20,000 mužů. Už snad i v tomto ohledu proběhla i nějaká jednání na obraně. “Ale tolik vojáků ani nemáme”, namítl jsem mu v odpovědi, protože velká část těch “vojáků” jsou ve skutečnosti civilní zaměstnanci. On s tím souhlasil, že právě to ho děsí, že tady se vede zahraniční politika bez úvah o důsledcích. A co je nejhorší, že toto vědí mnozí politici. Ale mlčí. Doufají, že to nějak dopadne.

Házení špíny na AE News je trapné. Snažíme se tady pouze zabránit válce, konfliktu na evropském kontinentu, snažíme se lidem otevřít oči, že hrozba není v Rusku, ale ve slepém kráčení po provaze zavěšeném nad propastí, přičemž do zad vás pošťuchuje americký generál za pokřiku “Na Rusa!” a přitom hned vedle stojí bytelný pohodlný most s nápisem “Most spolupráce, obchodu, míru a přátelství mezi EU a Ruskou federací”, ale ten vidět nesmíme, kdo by se jen odvážil o něm promluvit, že existuje, bude označen za rusofila. Je tady však naděje, že lidé se probouzejí. Že už se odmítají podílet na maškarádě a konfrontaci s nepřítelem na východě, kde žádný nepřítel není. AE News je pro mír v Evropě, ne pro válku, ne pro konfrontaci! A jestli toto je bezpečnostním rizikem, tak to potom je něco špatného v zemi české.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Norman
Návštěvník
Norman

Exluzivní článek.

pep
Návštěvník
pep

znovu se může použít vtip z let dávno minulých:
“Žádná válka nebude, protože všichni padnou v boji za mír!!
Amen.

GLOCK
Návštěvník
GLOCK

Perfektni Aeronete nedej se ta informacni valka je snad horsi nez ta horka pravda vs lez stojim pri vas a drzim palce lide se opravdu probouzeji sam jsem jich hodne probudil i kdyz nekdy to bez nadavek a zvyseneho hlasu nejde pak jak si veci daji do souvislosti a zacnou premyslet nakonec mi dekuji ze jsem jim otevrel oci chce to trpelivost a nevzdavat se 😉

xerox
Návštěvník
xerox

hlas ruska byl takovej suchopárnej ani jsem tam nechodil , nikdy jsem nepochopil proč není více čtenářsky ,, sexy ,, … ale ten sputnik vypadá o fous líp , uvidíme jestli se trochu rozjede a bude tam zajímavé čtení …

xerox
Návštěvník
xerox

když už jste u té zdarma reklamy tak první vám zřejmě udělalo ucho24 – 8. srpen 2014 :

,, Dokonale utajený server. Kdo vydává proruské zprávy v češtině ,, – http://goo.gl/Khi9JC

a na blogu análně.cz – 13. 12. 2014 :

,, Hledači pravdy našli svého guru ,, – http://goo.gl/7PfWkA

jinak díky za upozornění na sputnik – http://goo.gl/h3gwcs

Pozorovatelka
Autor

xeroxiku, díky za ten odkaz na “aktuálně”, ten vidím poprvé – no, zatímco my jsme slavní, ti “správní” si v podstatě dělají medvědí službu 😉
Jinak ten sputnik – včera o něm vyšel článek i na idnesu
http://zpravy.idnes.cz/novy-rusky-web-sputnik-0vk-/domaci.aspx?c=A150306_153503_domaci_jw
Ale dnes jsem zjistila, že to není nic jiného než přejmenovaný Hlas ruska :
http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/
Ale humbuk je kolem toho jako blázen… 😛

...
Návštěvník
...

Je přispívání Paypalem dohledatelné ?

Mrtvej Rus Dobrej Rus
Návštěvník
Mrtvej Rus Dobrej Rus

No to je zase článek. Slátnina bez důkazu.

Jožo
Návštěvník
Jožo

Zdravím Vás. ked by niekto takto sledoval linu tejto drogy casom musi uznat, že je to ineligentne organizovaná cest k takejto chronickej droge. Od prvopočiatku človek vnimal svet ako polarizovaný, nie polárný. Polarizovaný na nezmieriteľné to demonizované a na zbožšťované. Mne ako človeku ktorý sa denne klania v duchu Bohu, nepríde ťažko videt v tej mozaike doslova pekelne tahy smerom k ničeniu ľudstva. Horšie to je, ak sa vytratilo povedomie, že jestvuje dobro a zlo.
V Čechách /Česku/ to mate trochu tažšie, neviem to zhodnotit, no jeden rys toho čo by sa dalo vidieť je toto:
-Spolu so špinavou vodou sa vylialo aj dieťa z vaničky na umývanie = chcel som povedat nepraktizovaním “naboznosti” nie len na osobnej rovine /byť agnostik a pod./ ale aj na rovine ako su rodiine, kolegialne vazby, a prepojenost spoločenských vztahov -rovina štatnicka /kedysi kráľovsvo-Vy se totiž kráľovská zem/, regionalne zasutupitelstva, ideologia ktora sa nenápadne vsuva do školstva, rozne hierarchycke lokalne i narodne šruktury…atd, na vsetkých týcto rovinacch už nie je “podstaným prvkom, či premisou z ktorej sa vychádza, to že je dobro a mozne je si ho vybrat a učit sa tomu, a je zlo kt. sa skoro vobec netreba učit, akosi skodolibě to lahšie ide, nie celkom samo ale dost lahko. Ja to volam zlo=ktore ma inteligenté vedenie, niekto kto ma velke mnozstvo vedomostti a psychopaicky rozorvava kde sa da, to pekne, dobre a pravdive. /Krasa, dobro,pravda -od vekov cenenne ako hodnoty, nie len Grekmi. /Kto by chcel len poznanim mysle vidiet, v tej inteligentnej zlej lini niečo ako “neosobne zlo”, nebude vedie co si s tým počít, bude mat nepriatela s ostrým kordom v tmavej miestnosti. Preto som naznacil, že nábožnosť – a jeho nepraktizovanie vyleje aj dieťa. Inak povedane nepostrehne kontury, obrysy kde to zlo ich ma. Ako sa nam so stupajucim šerom stracaju kontury osoby pred nami, tak sa to deje aj ked sa sobě vzajomne odcudzia si ludia-stracaju sa tie rysy, obrysy, už nevedia čo o je to čo ich davalo do spoločneho konania, vidiet obaja krasu a ošklivosť v tých podobných konturach, vidiet dobro i praavdu podobne. Podobne na duchovne rovine sa stratia obrysy. Zlo ma svoju formu, a svoje duchovne kontury, naboznost dava cloveku sancu nie lenn nieco nabozesky dodrziavat, a dat si ako farizej potom nalepku-niečo som dodržal tak už to mi dava hodnotu, že robim niečo duchovne. Tu myslim na to= vidiet veci nabozným pohladom, nie len dodržavatelským -doslova účetní-vedení duchovnej učetní knihy, to casom zaslepuje. /Niekto si vytvorí SVOJE kontury pre dobro pravdu krasu, rovnako pre štyyri kardinalne posoje človeka (ako to Aristoteles kedysi)
1.spravodlive -t kazdemu co mu patrí (ak dietat u este nepatri cela pravda nedat mu , a nie sa necht dotlacit domnelým svedomim, ze predsa mu nebudem zatajovat. (ak by dieta poznalo brutalitu zla od 4 rokov a daal by som mu to svojim suhlasom najavo -vychovou sa z neho stane psychopat, inak bystrí, ale neschopní vidiet inak svet len podla toho co ho vnutri pudí/
2.sila , vediet znašat, uniest, trvat, zotrvať
3.miernosť/umiernenost, schopnoť dať si uzdu-zubadla ako konov -a vedeť ubrzdiť, 4.opatrnost./dat si pozor a to cenne dobre nehodit sam preč do žumpy.
Tieto veci by chcel v boji proti zlu aj človek bez vyznania, čiže slušný, ľudomil- no casom natrafi na take prekažky, že sa začne so zlom biť, “hadat”, dokazovat mu ake “je zlo, zlé”, a neuvidi ako sa zlo “smeje: “si chytený”, Nedostal som Ta na ľahosajnost a lenivost ducha a zvratenosti ale dostal som ta na interakcie so zlom. Nabozný človek za zlom vidi osobu- tu nejde o to či ma kopyto,je to niekto ako kompletný psychopat, s kym akýkolvek dialog, akakolvek odpoved bude stale “neurodna”. oto sa neda videt bez naboznosti. Lebo kto by to robil bez naboznosti časom bude prepadat tomu že bude demonizovat druhých-leebo ako sa to hovorí-premietat na druhých svoj tieň,preto niečo nutkavo robi lebo neunesie to mat ten tieň na sebe. Chce sa vidiet dost dobre vybrusený, vyleštený. Inak by prepadal malomyselnosti, nizskej hodnote o tom co vobec dobre urobil/urobila-tiahlo by sa to ako depresia celým generačným vekom (už deti dnes nesu znaky depresii). Nevedia znies soju chybovost. Nepoculi tam kde mali pocut /a spravolivo mali pocut/ze si niekto nevsima ako sikovne a dobre nieco urobil, ale mal pocut, že si mi drahy/á preto ze si mi blizskym, že si v vztahu ku mne”Otec by mohol povedat, si cený , lebo si mi synom, nie preto ze si dobre zahral zapas, a si mi dcerou, alebo si mi bratom, si mi v triede škôlkarom, si mi žiakom, si mi duchovnou ovečkou, si mi priatelom, si mi manželkou, manželom. Tzm že si vzahovany, a ostavaš zjavne čulým vo vzajomom vztahovani sa k sebe navzajom tym si mi drahým.
Potom by i lahsie chapalo sa preco je na-božnost- vztahovanim sa nie k trpitelskemu dodrzaivaniu, ale ze som vo vztahu k tomu ku komu naboznost moja smeruje. Inak povedne ten kto prijma odomna moju naboznost ako vztahovanie sa k nemu, by mi sustavne hovoril “si mi drahy, nie pretto ze si nabozny, ale preto ze som pred tebou,davno pred akou kolvek vojou myslnkou, a stačím si sám, ale napriek tomu tym, že si sa narodil si kusom mojho ja, kus z mojich kosti a kus z mojho masa. V europskom kontexte skor sa moralizuje a chyby sa demonizuju. V Europe vymiza nabožnost a nutne potrebuje nahradu=totiž svojic vytvorených hodnot a musi za nieco bojovat, ale nevie (akokolvek s dobrým umyslom bojje), ze zlo potebuje prve taketo vztahovanie s k nemu (regovat na zlo, povsimnut si,odpatit mu, bojovat proti zlu, aby mohlo reagovat, a dalej viest dialog a interakcie s osobou cloveka. To nie preto treba prijat aj na lave lice pohlavek, ze sa zahram na trpitela za pravdu, ale aby som sa vyhol interakciii, a nehral podla pravdiel, ktore mi ineligentna bytost zosobneneho zla- s ako tak rozoznatelnými konturami /nie je celkom v tmavej mestnost s jeho zbranou, ktorou je vlastne moje vzthovaie sa k nemu, svojou pozornostou mu davam do ruky ostrý kord/.

-To predchadyajuce malo sluzi ako priprava k pochopeniu nasledneho postoja k mocenským bojom a týmčo širia lož.
A tak moj postoj, ktorý by bol: Neprotivte sa zlemu, bojujte z dobro, zlo skor si nesimnut ako vsimnut, nepriznat mu az taku pozornost /viem, že si, si u, aleaž tak nutne ti nedam svoju interaciu -nemusim s tebou sa nechat vtiahnut do zpasenia/, nedat sa doslova nim viezť v tandeme. Prostrednictvom svojej pozornosti. /Akokolvek odporujucou a odbojnoou), mu ale pridavam status -“stojiš mi za to”.. povšimnut si ta když prechadzaš kolem.

Lara
Návštěvník
Lara

Pamätajte si, … kdekoľvek uvidíte krajinu, kde sa polícia začína podobať armáde, kde sa zákony stali tak absurdné a zaťažujúce, že sa kvôli nim každý občan stáva zločincom, kde sa obyčajný život žije v neustálom strachu, kde každý každého špehuje, kde podplatené médiá klamú na objednávku … všetky tieto a ďalšie fakty, ukazujú jednu vec a len jedinú vec … vládcovia a elity sú v zúfalom s t r a c h u a nie naopak. V strachu z vás. Otroci vstaňte a bdite, lebo bez mihnutia oka obetujú vaše životy za svoj únik od zodpovednosti, za vlastné zlyhanie a vlastizradu.

agata
Návštěvník
agata

Po tomto, co se vám děje, jsem zcela rozhodnuta na váš web pravidelně přispívat.
Držím palce aby vás to nesmetlo, protože tu žumpu co přetéká z USA vidím už dlouho.
Držte se!!