Na scéně je další podvrh, tentokrát je terčem Tomio Okamura! Fiat-alternativní server...

Na scéně je další podvrh, tentokrát je terčem Tomio Okamura! Fiat-alternativní server uveřejnil fotokopie smlouvy, která měla z Okamurova Úsvitu vyvést desítky milionů korun! A Babiš už nemá potvrzení, že nespolupracoval s agenty StB!

Na scéně je další podvrh, tentokrát je terčem Tomio Okamura! Fiat-alternativní server uveřejnil fotokopie smlouvy, která měla z Okamurova Úsvitu vyvést desítky milionů korun! A Babiš už nemá potvrzení, že nespolupracoval s agenty StB!

Do voleb do poslanecké sněmovny v ČR zbývá prakticky už jenom poslední týden a politické strany se snaží co nejvíce zmobilizovat voliče. Jenže když volební průzkumy ukazují to, co nám ukazují, vede to některé zoufalé sluníčkové organizace k opravdu neuvěřitelným krokům na hranici žalovatelnosti a na jeden takový krok jsme dnes byli upozorněni do naší redakce. Webový server manipulatori.cz uveřejnil výbušné kompro v podobě ofocených stránek PR smlouvy mezi Tomiem Okamurou, coby někdejším předsedou hnutí Úsvit – Přímá demokracie, a samotnou stranou, která měla podle smlouvy na Okamurův účet každý měsíc odesílat bezmála 1 milion Kč za marketingové a mediální poradenství [1]. Smlouva měla být platná po celé volební období a Tomio Okamura by si tím tak přišel za celou dobu zhruba na 45 milionů korun. De facto velká část státního příspěvku za voličské hlasy z roku 2013 by tím pádem byla převedena na soukromý účet Tomia Okamury.

Tomio Okamura v dodávce Hnutí Úsvit.

V celé kauze mají figurovat dvě společnosti, ATM a 10 Minutes, které měly prý nedohledatelné sídlo a v jejich čele figuroval člověk, který měl bydliště v zahradní chatce, kde se ovšem nezdržoval, zato se tam zdržovali bezdomovci. Server manipulatori.cz však včera uveřejnil fotokopie této smlouvy, která má toto všechno dokazovat. Server manipulatori.cz založil v roce 2015 bývalý redaktor iDnes.cz Ondřej Fér (dnes šéfredaktor Faktor S, který spadá pod časopis a server Týden.cz) a novinář Petr Nutil [2]. Server se profiluje jako fiat-alternativní projekt stejného typu jako Forum24, Echo24, Neovlivní a další projekty bývalých redaktorů mainstreamových médií, kteří mezi lety 2013 až 2015 odešli z mainstreamových redakcí a založili vlastní servery. Manipulatori.cz publikuje články hlavně proti Rusku, Pražskému hradu, proti tzv. hoaxům, proti vlivu zpravodajské alternativy atd. Uveřejněný dokument však má stejně nebezpečný náboj jako fotokopie jiného dokumentu, který přinesla internetová skupina Šuman pro změnu proti Andreji Babišovi, o kauze jsme psali zde. A bohužel, jedná se o stejný rukopis, je to stejný podvrh, který má poškodit Tomia Okamuru a jeho SPD pouhý týden před volbami.

Na Okamuru vytáhli týden před volbami zfalšovaný dokument

V článku na manipulatori.cz uvádí autor textu Jan Cemper, že grafici jejich redakce se domnívají, že fotoskeny nenesou známky fotomontáže. My jsme přeposlali kopie našemu kolegovi a forenznímu specialistovi v New Yorku a ten má poněkud jiný názor. Nechali jsme udělat rozbor poslední stránky, kde se nachází podpisy Tomia Okamury a forenzní analytik přišel na mnoho aspektů, které ukazují na to, že se jedná o podvrh a mediální “olovo” proti Tomiu Okamurovi. Horní část dokumentu je podle analytika focena z mobilního telefonu, protože na obrázku je patrný tzv. 3D parallax hloubkový effect, kdy text jakoby ujíždí na papíru diagonálně zblízka do dálky odshora směrem dolů, což zobrazují zelené kolmice v horní polovině obrázku. Stejně tak horní polovina dokumentu obsahuje typické fleky, světlé a tmavé, které jsou způsobeny při focení mobilním telefonem rozdílnými vlnovými délkami světla dopadajícími na čočku fotoobjektivu telefonu nebo kamery.

Nález našeho forenzního analytika.

Naproti tomu, spodní část dokumentu je naprosto uniformní, neobsahuje žádné fleky světel a stínů, tato část dokumentu nepohází z kamery, ale ze skeneru. Vlnová délka světla skeneru je konstantní, nemění se, takže ani na papíru nejsou žádné fleky tmavých a světlých míst, celá spodní část papíru je nastínována uniformním světlem. Dalším projevem fotomontáže je 2D efekt a pootočení textu o několik stupňů doleva, text je evidentně nakřivo v ploché projekci. Jenže neobsahuje 3D paralaxu, na rozdíl od horní poloviny dokumentu. Člověk, který tento dokument vyrobil, použil dva různé dokumenty, jeden byl nafocený mobilním telefonem a druhý byl získaný ze stolního skeneru. Softwarově potom byly spojeny.

To potvrzuje i tzv. hrana přechodu (rayban edge), která vzniká při skenování přeložených kusů papíru, knih apod. Pokud jde o dokument, který je do skeneru vložen způsoben, že se do něj nevejde a víko skeneru zůstane otevřené, potom na oskenovaném dokumentu je přítomný 3D efekt v kombinaci s uniformním světlem a plynulými přechody světla a temnosti. V tomto dokumentu ale je naprostý fyzikální nesmysl, protože rayban edge odděluje spodní část, která pochází ze skeneru a horní část, která je nafocena z mobilního telefonu. Stejnou charakteristiku má všech 6 listů smlouvy, horní část dokumentů má jiné osvětlení, než spodní poloviny. Vzhledem k tomu, že jde o listy A4, není důvod pro grafické anomálie, 3D a 2D efekty, které by zkreslovaly dokument ve skeneru kvůli třeba nadměrné velikosti listů.

Specialista odmítl dokument s podpisy jako podvrh, technicky se jedná o montáž dvou dokumentů

Náš kolega v New Yorku je forenzní specialista s více než 20-letou praxí v oblasti forenzní fotografie a grafiky a spolupracoval v minulosti i na případech americké FBI. Specializuje se na forenzní analýzu padělaných smluv, šeků, darovacích smluv a podpisových bankovních vzorů. Z tohoto dokumentu je patrné, že někdo se snaží Tomia Okamuru diskreditovat pouhý týden před volbami a používá k tomu fotomontáže a počítačovou grafikou. Všimněte si opět typického znaku pro podvrhy, a tím je naprosto tragická kvalita rozlišení, které je hluboko pod standardními 300 dpi, což je výchozí rozlišení pro dnešní skenery a stejně tak naprosto zoufalá kvalita horní části dokumentu, kterou snad někdo fotil nějakou předpotopní Nokií s fotoaparátem s rozlišením méně jak 1 Mpixel, tu kvalitu odhaduji na 0.5 Mpixelu. U takto rozostřených a nekvalitních dokumentů nejdou zjistit takové detaily, jako je třeba struktura papírového vlákna, které by odhalilo, že horní a dolní část dokumentu pochází ze 2 různých druhů kancelářského papíru.

Podle ČT měla v této chatce sídlit poradenská firma ATM, které Hnutí Úsvit mělo platit za poradenství a PR služby. Tomio Okamura to už dříve odmítl jako mediální podvrh.

Vysoké rozlišení podle analytika umožňuje zjistit i vlnovou délku skeneru, kterou mají různé značky skenerů odlišnou a forenzní analytik umí určit a zúžit okruh na značku a dokonce i model konkrétního skeneru. Pokud je fotografie alespoň trochu kvalitní, lze podvrh zjistit z kontrastu, jasu, sytosti barev, ze zaostření, z výšky vláken papíru, z vlnové délky barevného šumu (color noise), který je průvodním znakem všech skenerů atd. Bohužel, i takto amatérský podvrh je dostatečný k tomu, aby mnoho nerozhodnutých voličů odradil od volby SPD. Je naprosto zásadní, aby se Tomio Okamura proti tomuto podvrhu a diskreditaci postavil a přijal příslušná opatření. Česká televize totiž už v roce 2015 natočila o této údajné kauze pamflet v pořadu Reportéři ČT, kde vykreslila Tomia Okamuru jako člověka, který přes bílé koně, kteří žijí v zahradní chatce, tuneluje Hnutí Úsvit [3]. Tomio Okamura byl nakonec ze strany vyštípán a samotný Úsvit je dnes v troskách, zatímco Tomiova SPD má dobře našlápnuto dosáhnout ve volbách dvouciferného výsledku.

Na Okamuru budou vyrábět olovo jako na běžícím pásu

Už před několika týdny jsem ale pana Okamuru varoval, že proti němu budou realizovány útoky, diskreditační kampaně, a to se opravdu bohužel děje. Před několika dny jeho vlastní bratr Hayato varoval, že Tomio slouží Rusku a varoval před ním [4]. Právě Hayato se v roce 2015 nejvíce zasloužil o diskreditaci Tomia Okamury, když ochotně spolupracoval s reportéry ČT na zmíněném pořadu, který řešil údajné vyvádění peněz z Hnutí Úsvit. Tady možná by seděla památná slova Andreje Babiše, který novináře z ČT nazval “pakáží” v souvislosti s dluhopisy Agrofertu. Tomio Okamura má velké problémy na úrovni vnitřního kruhu, tzn. rodiny, když vlastní bratr je ochotný proti němu mediálně vystupovat, je to opravdu velmi zlé. Pokud není podpora rodiny a blízkých, je to velmi těžké bojovat ve vnějších kruzích. Vnitrostranický puč v Úsvitu by měl být varováním, protože útoky tohoto typu budou zopakovány, když už jednou slavily úspěch.

Tohle nenechává sluníčkáře klidnými.

Každá opoziční strana je již dopředu infiltrována. V každé straně jsou rezidenti, kteří čekají na svoji aktivaci, aby stranu začali rozvracet po volbách zevnitř. Viděli jsme to u Věcí Veřejných, viděli jsme to v Hnutí Úsvit a uvidíme to i v budoucnu u dalších politických stran, které vstoupí do parlamentu z ulice. Servery fiat-alternativy různých mainstreamových redaktorů a různé účty na Twitteru se stanou zdrojem dehonestační a diskreditační kampaně, kterou ráda podpoří i zmíněná “pakáž” z veřejnoprávní šestimiliardové vysílačky [5]. Pokud by totiž někdo opravdu uvěřil tomu, že Tomio Okamura tuneloval vlastní stranu přes nastrčené firmy psané na bezdomovce v zahradních chatkách, potom by veškeré naděje na změnu vzaly za své. Tomio Okamura byl a je podnikatel, který nemá zapotřebí tunelovat vlastní strany. Bohužel ovšem platí v Česku rčení, že co říká televize, to je pravda. A můžete bojovat s mediální hydrou jak chcete, ale stejně tak, jako byla uměle a na zakázku vyrobena pseudokauza Čapí hnízdo na Andreje Babiše, stejně tak byla vyrobena i kauza tunelování Hnutí Úsvit. Opět máte před sebou mocenský tenzor.

Babiš dostal úder ze Slovenska, už zase mu média mohou říkat “Bureš”. Za všechno může Zeman?

A pokud jde o Andreje Babiše, toho potkala pár dní před volbami další načasovaná rána. Slovenský ústavní soud vyhověl žádosti slovenského Ústavu paměti národa a zrušil rozsudek nižších soudů z roku 2015 o tom, že Andrej Babiš byl spolupracovníkem StB registrován neoprávněně [6]. Od této chvíle tak opět bude Andrej Babiš čelit tomu, že byl agentem Burešem, protože pod tímto označením byl ve složkách bratislavské expozitury StB opravdu veden, a to v době, kdy v 80. letech pracoval pro podnik zahraničního obchodu Petrimex. Útok proti Babišovi přichází ve chvíli, kdy Miloš Zeman v Radě Evropy vyzval k tomu, aby Rusko kompenzovalo Ukrajině zabrání Krymu [7], což spustilo hysterický řev na českém a také ukrajinském mainstreamu. Jenže snaha oslabit Babiše i Zemana je vedena plánem amerických neoconů na ovlivnění voleb v ČR, aby vznikla koalice proti ANO a vládu sestavil slepenec středopravicových stran (ODS, TOP09, Lidovci a z nouze i ČSSD), které by přiklonily zahraniční politiku ČR blíže k zájmům USA a politicky zahrnuly celý stát do projektu CIA nazvaného Trojmoří [8].

Zeman a Babiš jako mocenský tandem globalistů, který je na odstřel neocony?

Andrej Babiš je prioritně globalista, ale ekonomicky chce držet korunu, což vyhovuje americkým neoconům. Současné útoky proti Babišovi přitom nemají s Babišem vlastně nic společného, neoconi chtějí jenom zbavit Miloše Zemana spojence, jako se jim povedlo odstranit spojence Donalda Trumpa v Bílém domě. Protože celou dobu jde Američanům o odstranění Miloše Zemana, protože s Babišem by se jinak bez problému domluvili, ten je ideově velmi blízko neoconům a ekonomicky je schopný vést zemi jak ke globalismu, tak i do náruče amerických neoconů, pokud jeho Agrofertu z toho něco kápne, třeba lepší smlouvy s Monsantem apod.

Jenže Babiš je spojencem Miloše Zemana a neoconi nemohou na prezidenta zaútočit přímo, protože je pod ochranou amerického židovského kongresu Ronalda Laudera, video jsme přinesli zde. Neoconům by útok na Zemana neprošel, takže útočí na jeho jediného spojence v české politice, na Andreje Babiše. Pokud jde o Miloše Zemana, za poslední půl rok děsivě zestárl. Média hovoří o neuropatii způsobené cukrovkou, ale pohublost v obličeji není dobrým znamením. Doufejme, že neoconi se ho nebudou chtít zbavit chemickou a radiační cestou podobně, jako se zbavili Hugo Cháveze ve Venezuele. Projekt Trojmoří je pro neocony klíčovým nástrojem po udržení moci Američanů v Evropě a Praha je klíčem k tomuto projektu. Bez Prahy to nepůjde a jsou ochotni i zabíjet, pokud to bude nutné.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

koruna vyhovuje neoconům, protože jí díky nátlaku na ČNB přes Black Rock a ještě jednu podobnou partu, jim ti fakáči vytisknou korun a za ně nakoupí americkej dluhopisovej šmejd, kolik budou potřebovat

Josef Kamjdu
Návštěvník
Josef Kamjdu

Jedině budu volit pana Okamuru. Pan VK mě poněkud zklamává poslední dobou.

Sleva
Návštěvník
Sleva

Okamura je neschopný blb. Z Okamury budete zklamaný, to vám garantuji!

Veve
Návštěvník
Veve

Volím SPD . Na aeronetu bych takovej hnuj nečekala ale myslím že kdo to má v hlavě srovnané, neporazí ho žádný nepodložený článek.

404
Návštěvník
404

Prosím slušně a inteligentně o pár důvodů, proč volit SPD a Okamuru – pokud jde o mne, máte poslední šanci mne přesvědčit, abych mu to hodil.

NeziskoFka
Návštěvník
NeziskoFka

Argumenty pro nevolitelnost SPD :

1/ Jde o naprosto sólistickou stranu jednoho muže a partičky jeho věrných, která prezentaci vlastenectví využívá pouze jako vějičku na voliče, protože jde jenom o mocenské uspokojení osobních ambicí „pár vyvolených“ z SPD.

2/ Nejde o stranu demokratickou. Členové čekatelé jsou „za voly“, kteří platí příspěvky a musí pracovat. A zjevně není ochota je pustit do strany, aby mohli být voleni na stranické pozice atd. Skutečných členů, oproti členům čekatelů (těch méněcenných), je minimum.

3/ SPD vydírá všechny vlastenecky zaměřené voliče, že oni jsou ti jediní a kdo nebude volit je, je nepřítel, kterého se snaží ukřičet.

4/ Ochota spolupráce SPD s kýmkoliv dalším na férové domluvě je nulová.

5/ Řada lidí má osobní negativní zkušenosti z panem Okamurou a „vyvolenými“ z SPD a to již z doby, kdy SPD ještě nebyla.

6/ Pan Okamura tuneloval Úsvit a spolčil se s Bártou. Však také řada poslanců za Úsvit bylo z Věcí veřejných.

7/ Z veřejných vyjádření Babiše i Okamury je zřejmé, že počítají se vzájemnou spoluprací po volbách a to řada lidí vnímá jako zradu, protože vlastenec by nikdy nemohl spolupracovat s Babišem.

Zdroj: http://pravyprostor.cz/kde-je-problem-volitelnosti-spd-tomia-okamury/

Bohužel s lítostí musím konstatovat, že předpověď budoucího politického vývoje kolem Okamury a SPD se potvrzuje čím dál tím více. Provázanost Babiše s Okamurou je tedy již oficiálně venku. Opravdu bych se byl býval rád pletl v tom, že Babiš a Okamura hrají zákulisní hru o koryta a že to není jen další pečlivě připravená hra politických mafií, jak vyměnit tváře na hlavě politické chobotnice. Bylo by lépe, a byl bych raději, kdybych se byl býval pletl a Okamura byl opravdu ten čistý štít, který oživí a napraví nechutnou mafiánskou politickou hru v Českém Kocourkově se vším co slibuje. Bohužel jsem se nepletl a nepletu. Článek z mainstreamových internetových novin Novinky.cz … Babiš a Okamura uzavřeli pakt o neútočení … je toho zřetelným důkazem. A opravdu je mi líto příznivců SPD a Okamurových fandů, protože čím více jich je, tím více je znovu a opět podvedených v této zemi. Proč jsem to předpovídal a proč to předpovídám. Jednak v základu si prostě neumím představit hromadu bezpáteřních udavačů a kariéristů hnutí ANO, kteří jdou bezohledně po moci za jakoukoliv cenu a přiklánějící se za čímkoliv, kam bezpáteřní zločinec a estébák Babiš ukáže na jedná hromadě s příznivci SPD a Okamury, kteří jsou převážně z řad právem nespokojených a namíchnutých občanů zejména orientovaných proti muslimské invazi, politické mafii a hnusnému stavu naší země a státu. Kam tito dva pánové celou věc dovedou? Ke koalici a vzájemné podpoře. K ničemu jinému. Je jasné, že pokud nebude parlamentní většina dostatečná na přijímání a případně rušení zločinných zákonů, nelze nic dělat. Ví to Babiš, ví to Okamura a víme to i my lidé. Jenomže tam je jedna podmínka. Ta hlasující parlamentní většina musí být občanská, jinak je to vše stále na nic. A já se ptám, může z hromady udavačů a hromady naivních doufajících vzniknout vůbec parlamentní pro-občanská většina? Zcela určitě ne, o tom může snít jenom opravdu naivní blázen. Kdo tedy schválí onen slibovaný zákaz dovozu imigrantů a jejich okamžité vyhošťování? Kdo tady zruší nelidské exekuce, kdo zvedne příjmy a důchodu na důstojnou úroveň evropského standardu? Kdo zruší politické, mediální, justiční mafie a lobby? Snad Babišovi konfidenti, kterých bude v parlamentu většina? Snad Okamurových pár poslanců, kteří budou muset skákat jak tandem s Babišem pískne? I malému děcku musí být jasné, že si větev pod sebou neuříznou ani náhodou. Okamura si vypěstoval kult osobnosti, který je podložen jen populistickými hesly. Nikdy neřekl, jak to všechno chce zařídit. Zato řekl, že s Babišem budou prý „čestní rivalové“, kteří vlastně vůbec nesoupeří a jen si hrají s důvěrou lidí planými sliby. Možná dokonce Babiš v budoucí koalici nekoalici s Okamurou dovolí SPD nechat schválit ono slibované obecné referendum, o kterém můžeme říci, že je již předem impotentní. Proč? Protože referendum bude mít skutečnou váhu a sílu jen tehdy, když bude mít zákonodárné právo úplné a to znamená zrušení zastupitelské parlamentní demokracie a převedení na úplnou přímou občanskou demokracii. Česky , jenom občané v referendu mohou schválit zákony a Ústavu. Jenže nic takového Okamura neslibuje, nic takového nenabízí. Nabízí jakýsi hybrid, kdy politické mafie a zastupitelský parlament budou existovat dále, česky mafie zůstane u moci a dojení národa a státu bude pokračovat, s tím, že v čemsi, pro mafie nepodstatném, dovolí občanům o „čemsi“ bezvýznamném hlasovat. Důchody to nezvedne, exekuce to nevyřeší, rozkrádání státu Evropskou bankou a Evropskou unii v pozadí nadnárodních banksterů nepřestane, mediální mafie, justiční mafie, bankovní mafie zůstanou nedotčeny.

Více zde: http://www.obcansky-tydenik.cz/uz-to-docvaklo-fanouskum-spd-nebo-to-stale-nedochazi/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

I když se nazýváte NeziskoFka, bohužel musím souhlasit…

NeziskoFka
Návštěvník
NeziskoFka
tauri
Návštěvník
tauri

Vypadá, že nad vrstvou politiků, novinářů, a jiných osob viditelných běžně na internetu a v mejnstrímu, je pozor! – ještě jedna vyšší vstva insiderů, pohybujících se mezi “viditelnými”, a která to de facto řídí tak, aby to vyšlo podle předpokladů elity! VK je na tuhle vyšší vrstvu kontakt, proto ví, jak to asi všechno dopadne. Chudák Kapal, myslí to úpřimně, vlastenecky, ale had mu leze kolem krku. Obrazně. Ostatně, – emoce – jsou přítěží pana VK, kterým se těžko ubrání. P.Kapal je víc při zemi, realně myslí, je zodpovědnej, a nedovolí svým emocí přemoct jej…. punktum.

#NeOkamuru
Návštěvník
M.C.
Návštěvník
M.C.

Okamura nemluvil pravdu jenom osmkrát?
To je v tom případě asi nejméně prolhaný lídr z naší politické scény, protože lži těch ostatních už narůstají k nebesům a kdyby měla lež opravdu krátké nohy, tak by už dávno chodili po (_!_). Je fakt, že většina z nich je v politice delší dobu než Okamura.
Okamura se prostě ještě nenaučil mluvit jako správný politik.

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Nebuďte ovce a nejdřiv si zjistěte, jak Demagog je sám demagogický ve svých zdůvodněních…

Alča
Návštěvník
Alča

Proč volím SPD?
Protože jasně a zřetelně hájí zájmy České republiky a protože jako jediní jsou jasně pro referendum o vystoupení z diktátu EU.
I kdyby Okamurova SPD nenabízela nic jiného, tak by ho měl volit každý občan této země, který je proti islamizaci ČR. Kdo toto nechápe, ten si koleduje o to, aby to, co prožívá Západ, prožil na vlastní kůži.
Ostatní body programu SPD zde: http://www.spd.cz/program
ale ty jsou podle mě až druhořadé, prvořadý je bezpečný život.

Jan Žižka
Návštěvník
Jan Žižka

404 Noname napsala důvody níže .
#NeOkamuru NeziskoFka pravičáci, zaměstnanci neziskovek a euslouhové nás nepřesvědčíte jsme Češi, Slované a chceme žít v České republice bez migrantů a západních páníčků. Učitelé pravopisu víte co mi můžete.

Alča
Návštěvník
Alča

Tak ještě jednou:
SPD je jediná strana, která jasně prosazuje vystoupení ČR z diktátorské EU, jedině tak se zbavíme nesmyslných nařízení a nasouvání migrantů z islámských zemí. I kdyby nenabízeli nic jiného, tak by je měl volit každý občan této země, který je proti islamizaci ČR.
Ostatní body programu ( http://www.spd.cz/program ) – jsou druhořadé, prvořadá je bezpečnost.
Kdo toto nechápe, ten si koleduje o to, aby to, co prožívá Západ, prožil na vlastní kůži.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Alčo, to, co uvádíte o Okamurovi a SPD, není pravda.
“SPD je jediná strana, která jasně prosazuje vystoupení ČR z diktátorské EU” …

– JASNĚ a OTEVŘENĚ, a dlouhodobě!!!, PROSAZUJE VYSTOUPENÍ ČR z EU pouze Národní demokracie Adama B.Bartoše a některé další Vlastenecké strany a uskupení, které jdou do voleb společně jako ROZUMNÍ, a také další vlastenecké uskupení ANS.
Pan Okamura z mého pohledu POUZE prosazuje zavedení Zákona O! Referendu O! možném vystoupení z EU, a dalších případných, budoucích, následujících, možných situacích…. nikoliv že CHCE! vystoupení ČR z EU.
Jasný CZEXIT NIKDY! nezmínil.
Proto já volím ND/ ROZUMNÉ – i sebe – protože vím, co od sebe mohu čekat, vím, že sama sebe nepřekvapím, vím, že si nelžu, vím co nechci, i to, čeho bych chtěla svým konáním dosáhnout ( mnozí z tohoto fóra znají můj pohled) – možná pro někoho to může znít naivně, ale chci se aspoň pokusit, a dělám pro to co je v mých silách, vrátit NAŠÍ Vlasti, NAŠÍ Republice, NAŠIM lidem, NAŠIM rodičům a dětem
DŮSTOJNOST, SUVERENITU, SPRAVEDLNOST a JASNÉ HRANICE.
A věřím, že i jako neutrální Stát, jsme schopni se o sebe postarat SAMI.
Bůh (“X”) nám nadělil k přežití vše, co potřebujeme 😉

Autumn
Návštěvník
Autumn

Já Vám zkusím napsat, proč jsem se po velmi pečlivém zvážení nakonec rozhodl nevolit Okamuru a jeho SPD, přestože bych ještě před čtrnácti dny nedal svůj hlas nikomu jinému než panu Okamurovi.
Je více než pravděpodobné, že po volbách, které asi dopadnou tak, jak dopadnou, utvoří ANO koalici s SPD a KSČM. A to je pro mě zcela nepřijatelné, to mohu rovnou hodit svůj hlas Babišovi. Zrovna včera jsme se o tom bavili večer v hokejové kabince (chodím hrát každé pondělí a čtvrtek s přáteli hokej) a těch lidí, co ještě stále neví, komu dát svůj hlas či zda vůbec jít k volbám, těch vůbec není málo. Samozřejmě padla řeč i na pana Okamuru, ale nějaké masové či obecné nadšení z jeho programu či strany jsem nezaregistroval. Vlastně jsem nezaregistroval nadšení z jakékoliv zavedené strany. Několik kamarádů bude volit Realisty s panem Robejškem, pár lidí ODS (která se prý již zbavila svých kmotrů), zazněly hlasy pro STAN nebo piráty. Jeden z kamarádů poznamenal, že bude volit Okamuru, protože jediné, čím ho může zklamat je to, že po volbách bude dělat přesný opak toho, co sliboval na předvolebních mítincích a pokud se tak stane, tak ho to vlastně vůbec nepřekvapí, neboť je to u nás tak trochu folklór u každé ze stran. ČSSD díky Sobotkovi nula, komunisté nula, ANo nula. Otázkou však zůstává, co se říká po hokeji v kabince mezi kamarády a jaká bude realita ve volební místnosti. Mám-li to shrnout, tak spíše vládla skepse a beznaděj nad tím, z čeho lze v těchto volbách vybírat. Jinak mám pocit, že to nikdo nějak zvlášť extrémně neprožíval, prostě volby, stejně si politici udělají po volbách věci po svém.

Autumn
Návštěvník
Autumn

Ještě dodám, že jsem právě dočetl dnešní rozhovor s panem Ondřejem Neffem a ten člověk mi po mém vlastním přehodnocení SPD mluví z duše.

Mimo jiné píše, že “Pokud se do Sněmovny dostane kombinace stran, jak vidíme z výsledků veřejného mínění, dá se sestavit řada bizarních útvarů. Jen žádný mi nepřipadá dostatečně funkční. A neříkám to proto, že bych měl pochmurnou náladu vyvolanou jednáním parlamentu na téma lithium, kterému nerozumí prakticky vůbec nikdo z lidí, kteří tam na sebe ošklivě křičeli, protože je to záležitost odborná. Jen před volbami je zpolitizovaná a používaná ke špinění protivníka. Pochmurná vize toho, co bude po volbách, není ovlivněná tímto divadlem, ale vyplývá z rozložení karet. Trend za uplynulý půlrok ukazuje, že ztrácejí tradiční strany a profituje Okamura a Piráti. Piráti, to je velká neznámá celé politické konstelace. S velkým zájmem jsem si přečetl rozhovor s panem Bartošem na Echo24, ale moc moudrý jsem z něj nebyl. Několikrát jsem se s ním setkal, řada jeho proklamací je mi blízká, ale netušíme, co se z toho vyklube. Proklamace je jedna věc a druhá věc je praktická politika. To jsou lidé, kteří si představují praktickou politiku trochu jako Hurvínek válku, a až do Sněmovny přijdou, čekají je mnohá šeredná překvapení. Uvidíme, co bude dál. Myslím si, že brzy budou předčasné volby, ale to je věštění z křišťálové koule.”

A k panu Okamurovi říká následující: “Který subjekt ze stran, které mají šanci na vstup do Sněmovny, představuje největší riziko pro naši zem? Určitě Okamura. Po všech stránkách Okamura. Nesouhlasím prakticky s ničím, co on hlásá. Zásadně odmítám přímou demokracii. To je zástěrka všeho zla, které můžete v politice vymyslet. Zastupitelská demokracie má výsledky. Naše demokracie, jak ji známe, má vývoj, vždycky to byla zastupitelská demokracie. Argumentace Švýcarskem je bohapustá demagogie. To je jinak uspořádaná společnost, která má úplně jinou mentalitu, jinou politickou tradici. A to nehovořím o jeho xenofobních postojích a dalších věcech. Dnes jsem dostal jeho reklamní leták jako přílohu Práva. Šílené čtení.”

Odkaz zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tenhleten-utrinos-Bubak-Ondrej-Neff-natvrdo-Seredna-prekvapeni-to-hrozi-po-volbach-Ja-volim-takto-508427

Hestie
Návštěvník
Hestie

404,

všiml jste si jistě při svém rozhodování, že se tu vždy uvádí jen strany čssd, ods, top, kdu, kscm, spd, piráti, zelení

já Vám nabídnu srovnání, které jsem dělala pro ty své, četla jsem všechny programy jak volební, tak i stranické, základní
čssd, ods, kdu, top, piráti, zelení
to je jednoznačná volba zla, tedy všeho co nechceme v základu
navíc jejich činy známe a co nám přichystají ani netušíme

ksčm, spd
to jsou strany, které naznačují určitou možnost změny, už tím, že se budou chtít prosadit

a potom tu máme strany, které téměř všichni přehlížejí, ANS vstupující jako čsns
http://www.csns.cz/volby#wrapper
a Rozumní
http://www.stranazdravehorozumu.cz

toto jsou jediné strany, které byly schopné se domluvit a spolupracovat i s dalšími menšími stranami, p.Okamura spolupráci nepřijal

nikomu nic nepodsouvám ani nehodnotím, toto jsou fakta
pro mne je ANS jako čsns jedinou možnou volbou a myslím, že kdybychom víc než divadlo braly hodnoty, tak i tato strana by se dostala do parlamentu a v tom případě by se dala očekávat opravdová změna

to proklamované všespásné referendum má jednu vadu a to ví všichni, jen lžou, trvá to moc dlouho než se zrealizuje a tím pádem je i odvolatelnost politiků nedosažitelná
je to prostě na voliče podvod
a já o tom mlčet nebudu,

musíte prostě jen vědět co chcete, a potom je volba snadná, já jsem pro naše vlastence a budu si je hlídat
držím nám palce

Veve
Návštěvník
Veve

Mají nejlepší program.Kdo má v programu odpovědnost politiků? Navíc si bere příklady ze států kde věci fungují.Já mu tu šanci dám.Útoky před volbama jsme čekali.Sice ne na aeronetu ,to bylo velkým zklamání ale Tomio si tu šanci zaslouží.Navíc tomu článku nevěřím.

Noname
Návštěvník
Noname

Voliči by měli pochopit jedno:
K čemu jim budou vějičky: příspěvky na kotle, boty, kalhoty, vyšší důchod, zrušené poplatky u lékaře a za popelnici, a další, když budou mít za souseda nepřizpůsobivého, kterého jim dohodila ta vláda rozdávající vějičky/příspěvky.
Nepřizpůsobivý občan o vše, co mají, včetně víry, nervů, zdraví, a možná i život, dříve či později připraví.

I kdyby pan Okamura nenabízel vůbec nic, pouze zastavení migrace nepřizpůsobivých, tak by ho měl volit každičký občan této země, protože jakákoli další strana umožní a chystá invazi nepřizpůsobivých.

Nejdříve jistota ochrany před invazí nepřizpůsobivých, teprve pak se starat o další jistoty.

Kdo toto nechápe, ten si koleduje o to, aby to, co nepřizpůsobivý dokáží, prožil na vlastní kůži.

Je povinností volit, bez ohledu na to, zda jeho hlas bude vyslyšen. Bude mít sám za sebe čisté svědomí, že nemohl udělat víc, aby zabránil invazi. A ten pocit za to stojí, a jednou se nebude stydět/zpovídat sám před sebou i před svými dětmi za to, že nezvedl zadek a nepřispěl svým hlasem k zastavení invaze nepřizpůsobivých (a nevolil jediného člověka, který má kompetenci a moc to změnit).

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Trapný a nepovedený pokus o ironii mainstreamového voliče ODS, promiňte, ale nemůžu to napsat jinak. Neberte to ve zlém.
Volby 2017: Víš, koho a co volíš? ODS
https://www.youtube.com/watch?v=ET-FB27nJ4g

Hestie
Návštěvník
Hestie

NoName,

KDO JSTE??????????????

psala jste, že budete volit ODS, vím to, odpovídala jsem Vám

co to zkoušíte?
Bůh Vám bud milostiv, v době kdy lidé z velké většiny hledají cestu, VY si z nás děláte blázny

už mi nestojíte ani za pohled na Váš příspěvek
Lži, Lži, FUJ

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Hestie je to prostě Odeesák. Boj se svým svědomím prohrál. Tehle jeho příspěvek je jen výkřik zoufalství beznadějně ztraceného. Ano, Bůh mu buď milostiv.

Noname
Návštěvník
Noname

Hestie, se mnou jste jsi nepsala… měla byste si nejdříve zjistit podrobnosti, nebo se doptat admina.

Já žiji tak, abych nemusela lhát, a měla čisté svědomí – a mimochodem, budu volit pana Okamuru…

Rovněž jsem už zveřejňovala příspěvek, že jsem jim psala tip, jak se pokusit zabránit manipulaci s hlasy, a Vy jste tentkrát razantně do toho vstoupila, sepsula můj (nikoli dokonalý, ale to jsem uznala) návrh, ale sama jste nic lepšího nenavrhla.

Měla byste se naučit více se ovládat – a neočerňovat lidi.

Bolo by ode mne průhledné a primitivní se vydávat za ODS a přitom psát v prospěch pana Okamury…

Dlužíte mi omluvu za své urážky a předsudky (tento dluh máte hlavně vůči sama sobě, bez ohledu na můj postoj), ale já o tu omluvu nestojím. Měla byste se omluvit kvůli sobě (protože jinak ten dluh nesmažete), abyste měla svědomí čisté – já ho vůči Vám mám, já Vám nic nedlužím.

Noname
Návštěvník
Noname

Hestie, ještě jednou:

Měla byste se více zaměřit na detaily (už jsem Vám o tom jednou psala a nyní mi to potvrzujete, že jsem měla pravdu). Nejen, že nebudete neprávem urážet nevinné lidi, ale jako bonus se Vám zlepší i zrak – věřte mi, vím o čem mluvím.

Je rozdíl v nicku Noname (to je můj nick) a NoName (což je nick nekoho jiného).

A ještě jedna věc: Vaše alergie na mne Vám zakrývá nejen oči, ale naplňuje i žlučník… Neprospívate tím ani sobě i druhým…

Hestie
Návštěvník
Hestie

Noname,

omlouvám se Vám,
je mojí vinou, že příspěvek je tam ,kde je
nebudu se vůbec zabývat tím co dále píšete a víte, proč?
ten útok z Vaší strany je opravdu to, co mi podsouváte, máte na mne doslova alergii

proč odpovídáte na zprávu, která není pro Vás a napadáte mne
nemám potřebu to rozebírat, odpověděla jste si sama
děkuji jen, že jste potvrdila vše co jsem kdy řekla

ten nick není Váš, tedy naprosto vědomě mne napadáte, já Vaši omluvu nechci, lidem se může stát, že se přehlédnou, napíší chybu,…..,Vy ale VITE, že odpovídáte na něco co se Vás vůbec netýká
víte to, sama to píšete

ubezpečuji Vás, že na Vás nemám potřebu reagovat, prosím, prosím, ovládejte se

Noname
Návštěvník
Noname

Jinak, moji mladí nechtěli jít volit vůbec – tak jsem jim udělala nabídku, že bychom mohli na večerři do lepší restaurace v Průhonicích – ala v Babišově 🙂 – pod podmínkou, že po cestě z jejich domova se staví hodit lístek panu Okamurovi:). Mladí to přijali… Obám se, že jinak bych je k volbám nedostala (a už vůbec ne k hlasu za pana Okamuru). Lepší, než kobliha, ne?
Je na tom někdo podobně s lhostejností mladých v rodině?

Jan Žižka
Návštěvník
Jan Žižka

Noname jdeme celá rodina volit SPD. Aspoň že půjdou za úplatu. A k těm nepřispůsobivým máme takovou rodinu bordel řev naděláno ve výtahu. A teď jsi představte celý panelák takových lidí.

Jan Žižka
Návštěvník
Jan Žižka

Jinak vážení havloidi na seznamu píší že německo uvažuje o zavedení muslimských svátků. Ve švédsku chtějí muslimové aby se švédové učily jejich řeč. Buď to vyhrajeme nebo pudem do chalífátu. No a voliči kdu ano ods čssd pirátu zelených tomu přispějí.

Jan Žižka
Návštěvník
Jan Žižka
Jan Palach
Návštěvník
Jan Palach

Nechceme tady reklamu seznamu! A nick si změň, nezasloužíš si ho!

Jan Žižka
Návštěvník
Jan Žižka

Jan Palach Hele já nedělám reklamu to tam prostě píšou nech jsi svého palacha a já zůstanu u Žižky.

Dušan
Návštěvník
Dušan

Plzeňsky restituční biskup, zakázal volit Okamuru! Musí se volit jen strany podporující EU a migraci!
http://www.eurabia.cz/Articles/31687-plzensky-biskup-zakazal-volit-okamuru-musi-se-volit-jen-strany-podporujici-eu-a-migraci-.aspx

Shollim
Návštěvník
Shollim

Vám učení “jejich” řeči příliš nehrozí – protože jak se máte učit cizí řeč, když neovládáte ani tu svou, že…

Jan Žižka
Návštěvník
Jan Žižka

Shollim Psaní jsem nepoužíval celý život tak jsem to prostě zapomněl mám na to roky tak asi tak.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

CO DO NAS CPE MSM A TROLLOVE OD VLÁDY
s Úsvitem přímé demokracie je amen. V úterý byl Tomio Okamura vyloučen z poslaneckého klubu hnutí. Vyhodili i bývalého předsedu poslanců Úsvitu Radima Fialu, který s Okamurou drží basu. Předsednictvo hnutí po předsedovi Okamurovi žádá, aby položil předsednickou funkci a vrátil 760 tisíc korun. Jediným „straníkem“ v poslaneckém klubu Úsvitu je dnes Marek Černoch, podle Okamury „pučista“. Zbytek jsou členové Bártových Věcí veřejných plus nestraníci.

V úterý vedení Úsvitu přijalo usnesení, v němž stojí: „Předsednictvo vyzývá k vyvození osobní odpovědnosti Tomio Okamuru za nehospodárné utrácení peněz hnutí prostřednictvím jím doporučených společností pod záminkou své osobní propagace.“ – Pánové se rvou o peníze. Jen přesně nevíme, kdo a kolik vytuneloval a kolik kdo ještě ukrást chce.

Během volebního období Úsvit přímé demokracie získá od státu 122 milionů korun na státních příspěvcích. Za volby a mandáty poslanců. Dosud dostal asi polovinu peněz. Ale vybráno má podle tajemníka hnutí Jana Zilvara už předem vše do mrtě: „Disponibilní prostředky strany do konce volebního období jsou nula korun,“ oznámil Zilvar. Na peníze, které stát straně teprve pošle, už byly uzavřeny smlouvy. Z Úsvitu je chudobinec.

Snad jen ukázka, jak to tam vypadalo. Pánové vesele vypláceli peníze jeden druhému. Okamura včera v ČT řekl „pučistovi“ Černochovi: „Marku, ty mluvíš o fakturách, ale vždyť ty sám sis na fyzickou osobu fakturoval do Úsvitu 297 tisíc. No tak já neříkám, že to bylo špatně, ale tady se prostě vytahujou nějaký věci vždycky.“
https://nazory.aktualne.cz/komentare 25.3.2015

Jana
Návštěvník
Jana

Tomio Okamura volá po zachránění naší země před islamismem, my z alternativy voláme po zachránění světa před zločinnými tajnými službami… těmi, které organizují teroristické útoky, jako bylo 11. září… těmi, které zakládají Al Kaidy, které vyzbrojují Islámský stát. Tam je zdroj – “OSA ZLA”.

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Kdyby nebylo fanatických džihádistů Mohamedova ražení, neměli by tajné služby koho využívat. Fanatismus nebo lépe řečeno každý ismus se dá dobře využít k řízení. Islamizovaná Evropa bude pro elity lépe říditelná, ,,bílej šmejd” se asi pořád ještě moc vzpírá, pod islámem ho to ale přejde.

Jana
Návštěvník
Jana

Já bych myslím neměla problém jednat s oběma bratry O.

Oba chápu a chápu i to, že něčí zájem, že aby stáli i v rodinách lidi proti sobě…

Bylo to vidět i u prezidentské volby… že si lidé dnes často nemohou porozumět.

Hayato je velmi příjemným, skromný, silně věřící, má 5 dětí… asi je ale hodně naivní a zmanipulovaný havlisty. KDU je jistě ráda, že je v jejich řadách. Když takto “moudře komentuje”:

“Když dojde k tragickému teroristickému útoku, tak rozumný politik veřejnost uklidňuje a rychle přijímá potřebná bezpečnostní opatření. Tomio místo toho rozdmýchává negativní emoce, šíří strach a nejistotu”

Oba bratři by myslím potřebovali prostudovat důkladně téma false flag operace. Tomio snad ví o něco víc než jeho bratr.

4321
Návštěvník
4321

To, že Tomiův povedený bratříček sedí zrovna ve vlastizrádné KDU-ČSL jejíž předseda si jezdí na srazy Sudeťáků a sedí tam po rameni jejich předsedy – už jen to o jeho bratříčkovi něco vypovídá.

Francie, Španělsko, Švédsko, Německo a další země hoří pod agresivní invazí islámské kultury – to je jako celý false flag podle vás? Kolik vám je let?

4321
Návštěvník
4321

Též False flag?

http://www.hlavnespravy.sk/britsku-studentku-mala-riadnu-smolu-pocas-cesty-z-klubu-ju-trikrat-znasilnili-rozni-muzi/1171418

Západní Evropa se prostě pomalu a nebo spíš již relativně rychle mění v Afriku.

http://www.hlavnespravy.sk/somalske-urady-z-vybuchov-v-metropole-mogadiso-podozrievaju-milicie-sabab/1172184

Zajeďte si do Paříže a do Krakova a porovnejte – kde je bordel, špína, kriminalita a kde je čistota pořádek a klid.

comment image

To chcete těm všem joudům, co ještě žerou mainstream vysvětlovat ještě k tomu něco jako false flag a na mainstreamu, kde vám na to nedají pořádný prostor a čekají na nějakou vaši slabinu?