Na ruském konzulátu v San Franciscu hoří, hlásili lidé hasičům! Zaměstnanci pálili...

Na ruském konzulátu v San Franciscu hoří, hlásili lidé hasičům! Zaměstnanci pálili v kamnech dokumenty jako před vyhlášením války! USA zavírají Rusku 3 diplomatické mise a chtějí v budovách provést inspekci. Cílem prohlídek mají být i byty zaměstnanců!

Na ruském konzulátu v San Franciscu hoří, hlásili lidé hasičům! Zaměstnanci pálili v kamnech dokumenty jako před vyhlášením války! USA zavírají Rusku 3 diplomatické mise a chtějí v budovách provést inspekci. Cílem prohlídek mají být i byty zaměstnanců!

Z ruského konzulátu stoupá kouř! Hoří ruský konzulát! Pošlete hasiče k ruskému konzulátu, hoří tam! Tak přesně tyto a podobné vyděšené telefonáty zaregistrovala centrála hasičů v americkém San Franciscu a dispečink vyslal na místo skupinu hasících vozů. Jediné, co však hasiči zjistili, byl stoupající kouř z komína ruského konzulátu. Americké ministerstvo zahraničí totiž v noci ze čtvrtka na pátek oznámilo Rusku, že má do 24 hodin vyklidit celkem 3 svá diplomatická zastoupení v USA, konzulát v San Franciscu a dvě mise v New Yorku a ve Washingtonu [1].

Pouhých 24 hodin je kriticky krátká doba na vyklizení, Rusko podalo okamžitě protestní nótu a zavolalo si v Moskvě na kobereček radu z amerického velvyslanectví v Moskvě Anthonyho Godfreye. Moskva důrazně protestuje proti plánu americké tajné služby, která chce po vyklizení misí provést v budovách inspekci, a to bez přítomnosti ruských zástupců. Rusko se obává provokace, že americká tajná služba do budovy podstrčí zfalšované materiály, které mají podpořit narativ amerických neoconů o tom, že Rusko zasahovalo do amerických prezidentských voleb. Cílem prohlídek se mají stát i byty zaměstnanců ruských konzulátů. To je hotový skandál!

Ruský konzulát v San Franciscu. Z komína stoupá kouř, kupodivu. Pro Američany důvod k fotografování, nic takového dlouho neviděli.

Jedná se tak o další flagrantní porušení tzv. Vídeňského protokolu o nedotknutelnosti diplomatických misí. Už ve čtvrtek se telefonicky spojil americký ministr zahraničí Rex Tillerson se svým ruským protějškem Sergejem Lavrovem [2] a vyjádřil lítost nad zhoršením vzájemných vztahů a informoval ho dopředu o několik hodin, že USA uzavřou Rusku v USA celkem 3 mise v odvetě na ruské vyhoštění více než 700 zaměstnanců amerických konzulátů z Ruska na konci července. Jenže, zatímco Rusko dalo Američanům na odjezd ze země celý měsíc a Rusko neporušilo Vídeňskou konvenci a nevstoupilo dovnitř uzavřených budov, pouze je zapečetilo, tak v případě Američanů jde o klasický gangsterismus. Lhůta 24 hodin na vyklizení celkem 3 ruských konzulárních misí je naprostá šílenost. Ministerstvo zahraničí Ruské federace tak provedlo aktivaci nouzového protokolu, který se používá jen pro případ vypuknutí války a nařídilo zaměstnancům zastoupení v San Franciscu spálit veškeré papírové dokumenty, databáze, šanony, prostě úplně všechno, protože není po stránce logistiky možné odstěhovat konzulární dokumenty na bezpečné místo ve lhůtě 24 hodin.

Kouř stoupající z komína jako signál spálených mostů mezi USA a Ruskem

Opět zde vidíme určitou formu degenerace americké společnosti. Jeden by řekl, že když má dům komín na střeše, tak bude mít v domě i kamna nebo krb. A pokud má dům kamna nebo krb, člověk by řekl, že se tam čas od času bude topit a logicky z komína půjde kouř. Jenže v Americe nikdo pevnými palivy už netopí, většina amerických domů je vytápěna tepelnými čerpadly (dvousměrové klimatizace) a pokud má někdo krb, tak ho má jenom pro okrasu, případně jde o krb elektrický, který simuluje hoření. Když začne z komína stoupat opravdový kouř, lidé vyběhnou z domů, začnou ječet, hned popadnou telefon a volají hasiče. Degenerace americké populace tak dosahuje nevídaného vrcholu, zejména v Kalifornii, což je bašta amerických liberálů. Ruský generální konzul potvrdil, že na ambasádě zaměstnanci pálí osobní údaje více než 100 tisíc ruských občanů, kteří žijí v Kalifornii. Jak zaznělo  u Alexe Jonese, Rusové se obávají, že by neoconi seznam lidí použili pro získání ruských občanů v USA pro spolupráci s americkou CIA a práci proti Rusku.

Hasičský vůz přispěchal před ruský konzulát v San Franciscu.

Na celé této kauze se ukazuje, jak moc je nutné a důležité, aby Vladimir Putin zaujal k USA daleko tvrdší postoj. Už koncem minulého měsíce vypukla roztržka mezi Vladimirem Putinem a Sergejem Lavrovem kvůli tomu, že Lavrovovi se nelíbilo měkké řešení v podobě vyhoštění zaměstnanců amerických konzulátů, protože stejně i tak jich v Rusku zůstane a zůstává téměř 800, takže pro Američany takový krok nebyl nijak bolestivý. Stejně tak lhůta 30 dnů na vystěhování byla příliš luxusní a vstřícná, protože už před 2 týdny přinesla ruská média informaci, že Američané stěhují z Ruska svým objemem více než 4 kamiony písemných listin a dokumentů o ruských spolupracovnících, kteří s americkými diplomatickými misemi v Rusku spolupracují na úrovni médií, neziskového sektoru, kultury, divadel. Čili jde o ty samé lidi, které v ČR nazýváme “havlisty” (umělci, herci, inteligence) a “Pražskou kavárnou” (čeští podpindos pracující pro americké neocony, zástupci LGBT, neziskovky, politici s pro-americkou a současně proti-ruskou orientací).

Rusové horečně pálili desítky tisíc spisů a diplomatické pošty

Američané tak měli dost času odstěhovat z Ruska vše, co by je mohlo kompromitovat. Američané zároveň vědí, že Vladimir Putin hraje podle pravidel a neporuší Vídeňskou konvenci. Takže o to více si můžou teď do Ruska kopnout. Zjistili, že Putinova vstřícná a slabá protireakce s vyhoštěním amerických pracovníků je znakem slabosti, a proto nyní na Rusko udeřili znovu a dali mu další facku. Silnější. “Aby se Rus zapotácel…”, jak řekl nedávno John McCain, že Rusům je třeba zavřít všechny konzuláty v USA a nechat jenom velvyslanectví ve Washingtonu, které bude pod dozorem a odposlechem NSA. Jak se zdá, americký Deep State se tímto názorem Johna McCaina nechává asi inspirovat, protože 24-hodinová lhůta na opuštění konzulátů a území USA je naprostý gangsterismus. Ale nepřekvapuje mně to. Vůbec ne. Přesně před tímto jsem varoval před měsícem, měl jsem k tomu i analýzu na Svobodném rádiu. Jak už zaznělo od Paula Craiga Robertse, Vladimir Putin se tváří, že si neuvědomuje, že v USA už nejsou žádní partneři pro Rusko, jak je  Putin neustále nazývá. Vladimir Putin to stále odmítá pochopit, neustále se chová k USA způsobem, jako kdyby na druhé straně byla vřelost a vstřícnost.

Záběr z dronu na komín ruského konzulátu.

I když to Vladimir Putin myslí dobře a chce se chovat jako diplomat s klidným rozumem a rozvahou, Vladimir Putin není diplomat, nikdy nebyl a nebude. Nemá k tomu odpovídající vzdělání, na rozdíl od Sergeje Lavrova, který vystudoval elitní diplomatickou školu MGIMO v Moskvě, a Putinovy slabé odpovědi na americkou agresi vyvolávají destabilizační procesy v Kremlu. Diplomacie není o zdrženlivosti, jak by si někdo mohl myslet. Diplomacie je o tvrdém prosazování národních zájmů do poslední chvíle bez použití zbraní. Ve chvíli, kdy Sergej Lavrov musí použít nouzový protokol určený pro válečný stav, kdy vydá příkaz k hromadnému pálení dokumentů na ruských konzulátech v USA, tak to znamená, že s diplomacií je naprostý konec. Diplomacie končí. Ve chvíli, kdy se pálí diplomatické spisy, ve chvíli, kdy hoří šanony s úředními razítky, tak to znamená, že diplomacii již nelze prosazovat diplomatický přístupem. Tohle všechno, co se děje mezi USA a Ruskem jsou symptomy války.

Americký Deep State vyhlásil Rusku válku

Jak už několikrát zaznělo a já jsem o tom hovořil i psal, Rusko je garantem slovanského genomu. Všechno, co probíhá ze strany amerických neoconů, kdy zahraniční politiku USA už neřídí Bílý dům ale Kongres, který prosazuje hysterickou protiruskou agendu, to všechno jsou cesty k likvidaci Slovanů. Snaha o získání ruských zdrojů je tak mohutná, že americkým neoconům stojí za to vyvolat s Ruskem diplomatickou krizi, která kdykoliv může přerůst ve vojenskou provokaci a následnou vojenskou agresi proti Rusku. A tato agrese by padla na bedra Vladimira Putina, který by byl zevnitř Ruska obviňován z toho, že tuto situaci přivodil svoji mírnou a slabou politikou vůči agresivní politice amerického kongresu. Vladimir Putin je v klidu, já vím, proč je v klidu a nevzrušuje se. Může si to dovolit. Má za sebou nejmocnější ochránce na tomto planetárním tělese. Je seznámen s kapitolami řízení Syndikátu, má stejné informace, kterými disponuje Elon Musk, jeden z hlavních sentinelů Syndikátu. Má stejné informace jako Angela Merkel, která o umělé inteligenci, robotizaci a autonomních systémech hovořila velmi zasvěceně už tolikrát, že to někoho muselo trknout, odkud těmito informacemi disponuje.

Hasiči mluví se zaměstnanci ruského konzulátu o kouři, který vychází z komína a prý děsí obyvatele okolo.

Jenže klid Vladimira Putina může být falešný. Klidný byl i Tony Blair před hlasováním o Brexitu, taktéž i on je pod ochranou. Jenže ochrana sentinelů není to samé, co ochrana národů. Pro Syndikát jsou důležití jedinci, ne národy. Je mnoho povolaných, málo vyvolených. Touto metodikou se řídí nejvyšší procesy řízení a to je něco, co mně doslova děsí. Jaký význam má záchrana jedince, sentinela, pokud svým konáním nezachrání národ, jehož je členem? Jaká byla úloha biblického Noa a jeho rodiny? Měl úkol, roli, ale po vykonání úkolu, záchraně genomu zvířat, dostal odměnu a byl zachráněn. Pouze on a jeho blízcí. Ne jeho lid. Ostatní populace zahynula. Teď nemluvme o tom, jestli Bible je pravdivá nebo ne, o to teď nejde. Přemýšlejme ale o tom, proč i v takových knihách jako jsou Bible, kniha Henoch, kniha Ezechiel, proč ve všech jsou popsány životy sentinelů a jejich vyvolenost, záchrana a nadřazenost ve smyslu záchrany jenom v pozici jednotlivců? A proč je stejná i Bible a slibuje spasení jen těm vybraným, kteří uvěří v Ježíše Krista – Spasitele? Proč ne všechny lidi v populaci, kteří se narodí a jsou např. pokřtěni?

Vladimir Putin se nesmí nechat vést idejemi těch, kteří ho v roce 2000 dosadili k moci!

Když jsou v ohrožení životy ruských občanů v USA, když musí ruský konzul pálit dokumenty a fascikly celého konzulátu o stovkách tisíc lidí, když tzv. “americký partner” dává Vladimiru Putinovi jen 24 hodin na vyklizení konzulátů v USA, tak v takové chvíli už není klid na místě, protože se roztočila kola válečného procesu. Válka zuří na plné obrátky, v USA už není nikdo, kdo by chtěl s Vladimirem Putinem mluvit o přátelství, s výjimkou Donalda Trumpa a Rexe Tillersona, kteří jsou ovšem od vlivu na zahraniční politiku USA odstaveni. Vladimir Putin nesmí věřit ochráncům, které má za sebou a kteří ho v roce 2000 dosadili k moci! To nejsou entity, kterým se dá věřit! Tony Blair by mohl vyprávět.

Umělá inteligence, autonomní systémy, robotizace, to všechno jsou nástroje, které mají nahradit lidskou rasu. Je to proces autogenocidy. A děsí mně, že Vladimir Putin tyto teze Syndikátu nejen zná, ale dokonce prohlásil, že Rusko je bude vyvíjet a podělí se o ně s celým světem [3], ruský transkript zde. To ne, to proboha ne! To je kapitola III. Syndikátu, pane Putine. Postupné a pozvolné nahrazení lidské rasy umělou inteligencí a bionickými augmentacemi člověka, kvůli klimatickým změnám na povrchu planety! Apeluji na Vás, ukončete kroky protokolu, odpojte projektor, Vašim úkolem je záchrana slovanských národů, ne jejich augmentace bionickými systémy! Ne rozšiřování parazitického AI z Ruska do celého světa! Nedovolte americkým neoconům, aby ohrozili bezpečnost ruských občanů v USA. Protože útok Deep State na Rusko je současně útokem na slovanské národy, na lidskou rodinu, na vnitřní kruh!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana
Návštěvník
Jana

Komentář odstraněn – V diskusi je povolena jen čeština a slovenština.

Jana
Návštěvník
Jana

Jestli někdo (“Syndikát”) něco promítá Bannonovi nějakým projektorem, tak to může být dost nebezpečné. Jakoby zrovna on nevěděl, kdo za většinou džihádistických útoků ve skutečnosti byl… za 911, Boston Marathon Bombing… je to divné…

http://www.huffingtonpost.com/entry/steve-bannon-apocalypse_us_5898f02ee4b040613138a951

Jana
Návštěvník
Jana

Že by nějakým takovým projektorem komunikovali s G.W.Bushem, a vedli ho k tomu, aby vytáhl na Magoga?
Vždyt si takovou “válku civilizací” – WWIII, přesně takovou, jakou měl údajně v dopise popsat iluminát – ( J. Doležal z LA o tom mluvíval ve vysílání – o A. Pike a jeho knize Morals and Dogma ) snad i přejí někteří islamisté, snad dokonce už ten jejich Mahdí má být v Iránu připraven.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak Rusko může ještě snížit počty diplomatů USSSA v Moskvě o 155 lidí. Důvodem je, že amíci do počtu 455 započítali i diplomaty v OSN…..tak to srovnají na 300 …to bude ve fašingtonu řevu….. https://ria.ru/politics/20170905/1501769456.html

Kari
Návštěvník
Kari

https://cz.sputniknews.com/byznys/201709045914098-putin-ukol-Nova-rozvojova-banka-BRICS/
Samozrejme, ze Putin asi nesedi s rukami v kline, ale jak je videt, je v otazce soupereni s USA a k postoji k dolaru hodne aktivni. Dolaru zas az tak netreba ??. Putinovo americti partneri z toho nejspis potrati ?

Kari
Návštěvník
Kari

ja bych s tou robotizaci pribrzdila, robotizace je samozrejme nebezpecna, ale zavisi na lidech a na systemu. Umely by si pred 300 lety zeny za valchou u necek predstavit, ze jednoho dne pradlo strci to krabice, ktera ho sama vypere, a jeste nekdy ususi? A ony misto driny u valchy budou moci sedet a koukat do bedny? ☺ Robotizace je jako nuz. Muzeme se s nim porezat, valcit a vykrvacet, nebo s nim muzeme varit skvele jidlo, uzivat si ulehceni prace v dobrem vztahu se sousedy…Ja bych v tom nebyla uplna pesimistka. Tak se zavede jednotna soc davka pro vsechny, makat budou roboti a my j budeme vyrabet a lestit ☺

heron
Návštěvník
heron

dneska si to nedokazete predstavit u valchy jen proto, ze mate na kazdej den “patery” hadry, po jednom malym flicku to menime a pomalu se stydime atd. Tenkrat se prali leda tak kosile, ktery byly 100x spravovany a v nedeli na sebe natahl kazdej svatecni sat a sel na prochazku s rodinou. Kazdej si daval pozor aby se neuspinil- to se nepralo skoro vubec az na kosili zase. Takze tak. Proste mate pracku, na hadrech jeste polovina ulitava, tak si dopravate. Ale v pohode by jste si to predstavila, kdyby zadna pracka proste nebyla.
Nikdo nic lestit nebude, protoze neni zadouci aby nekdo neco lestil. Vy si furt myslite asi, ze se to udela tak, ze tam schvalnme nechaji prace, aby se lidi nejak uzivili. Prave presne naopak. Roboti by makat mohli pro vase dobro, kdyby vam ten robot rikal pane- a vy i kdyby jste si jednoho treba nekdy koupila, tak kam ho umistite, kdyz fabriku mit nebudete a podnikani jako to male udelaji nekonkurenceschopnym (legalne) a nechtenym. Vy zensky to proste odmitate videt z te strany, ze to muze dopadnout fakt spatne. To je vam vrozeny. A to se nebavim o tom, ze zahalka, kdyz by vsechno udelal robot, tak vede k totalni demenci az asi dekadenci ve spolecnosti. Naprogramovali nas, abychom fachcili a ted uz nejsme zadouci, tak jak to muze mit nejakou vyhodu. I kdyz reptame, tak bilej clovek po 3 tydnech je na psychiatra- uz jstre se s tim jiste setkala, kdyz ne sama, tak od nekoho z okoli to muselo zaznit 100x ne?

suchoj
Návštěvník
suchoj

To je pravda, ale i hygiena byla někde jinde, možná to nečasté praní a koupání mělo cosi do sebe, nicméně ten smrad z lidí v třeba 18 či 17tém století musel být nářez

jana
Návštěvník
jana

a preco si to myslite? vzduch bol cistejsi, voda tiez, potraviny zdrave bio, to co jedli ovplyvnovalo aj ich vonu, v nalezisku hrobov zo 6-8 storocia – vsetkz kostry mali dokonaly zdravy chrup zachovaly este do dnes… mozno menej cistoty vonku, o to viac vnutri… cim sme cistejsi zvonka – ludstvo ako take – nepisem o jednotlivcoch – tym spinavsi sme zvnutra…hrabivost a konzumismus hedonizmus…pozieracstvo planety matky zeme dosahuje vrcholu

Jaris
Návštěvník
Jaris

Hygiena ve staroveku byla katastrofalni a s tim se take spojovalo mnoho vaznych nemoci, jako byl napriklad mor. Mnoho deti umiralo a nebylo snad rodiny, kterou by smrt ditete nepostihla. Lide byli zavisli na urode a niceho nebyl prebytek. Aby obycejni lide prezili v Evrope zimu, dreli od slunka do slunka. To ze kostry mely zdrave zuby je proto, protoze umirali pomerne mladi.

Radek
Návštěvník
Radek

Taky proto je AI ta. Je to žena. Aby jste ji milovaly, je vaše. Osobo, automatická pračka a DeepAI je asi takový rozdíl jako nůž a vodíkovka. Navíc vodíkovka co má svojí hlavu, a NIKDO do její hlavy nevidí. Inu vlastně přesně jako ženská… to je taky takovýho něco. Takže váš příspěvek “zní”, nůž je dobrý, bez něj by jsme museli řezat chleba prstem… i když teď o tom tak přemýšlím a nůž není dobrý, je to ten nůž, tedy muž a je na něm kref všech žen světa… ok, špatnej příklad… hmmm tak třeba… kurva mně nenapadá nic ženskýho rodu co je k něčemu dobrý… sakra.

Kari
Návštěvník
Kari

no, ja bych nesouhlasila s tou degeneraci Americanu, nechapajici vyznam koureni se z komina. Tam slo o to zviditelnit situaci. ” Podivejte se, z komina u Rusaku se kouri a oni tam neco paali ! A to jsou urcite dukazy Putinovo utoku na Ameriku…” Zviditelnili paleni dokumentu, umyslne prehnali situaci. Samozrejme, ze se na ruskem konzulate v kriticke situaci palily dokumenty a deje se to tak uz od staroveku. V Rusku budou za chvili volby a tohle uz Americane dost prehanej. Putin na to bude muset reagovat, i kdyby nechtel, nebo jeho strana ve volbach v Rusku pohori. Osobne to na me dela dojem, ze Americane (myslim tim vedeni USA, ne obycejne americke lidi )jsou podle me naprosto bezradni a celkem nevedi, co si pocit. Jako by meli malo casu a panikari. Krome toho jsou take neschopni, ze? ?. Ono 20 bilionu dluhu neni sranda, do toho nejaky ten utok prirody, hurikan, tornado…ani na ty dobyvacne valky uz moc penez nezbyva, doma se fackuji bily, zluti, cerni, rodinne hodnoty tam valcuji homousi a jiny hnus, rozklad kam se podivas?.
Ja jsem presvedsena, ze Putin vi, co dela. Treba Cina. Na to, ze Kim chrasti na USA vodikovou bombou vubec nereagovala, a nechala Amiky, at si to slizou sami….Putin, ten podle me vi, co dela, ale rekla bych, ze odveta prijde. A tvrda. Nemam z toho ani radost

Akrij
Návštěvník
Akrij

Jako “projektor” se v minulosti používal sarkofág v Cheopsově pyramidě. Jak je to dneska, jestli je jiná technologie, to nevím.
Člověk je součást stvoření, ale není na takovém místě, které si většina lidí představuje – tedy na jakémsi vrcholu. Já bych se bránil používat výraz vyšší nebo nižší úroveň stvoření. Celé stvoření je jeden celek. Nelze vyjmout jednu jeho část a říkat, že je vrcholem.
Rostliny by mohly být nespokojené, že slouží jako potrava pro živočichy. Ruka může být nespokojená, že jenom pracuje, zatímco mozek nikoliv. Prostě, vše má své místo a jeden život existuje z toho, co produkuje jiný. Vše je dokonale promyšlené a má svůj řád. Po přečtení článku by člověk snadno propadl depresím. Ale já jsem přesvědčen, že vše je přesně tak, jak má být.
Nechápu, proč například člověk, který se běžně živí těly jiných živočichů, má takový problém s tím, že by produkt jeho života zase využívala jiná entita?
Proč člověk, který diktuje způsob života jiným živočichům má takový problém s tím, že jeho způsob života jistým způsobem zase řídí někdo jiný?
Stvoření je řetězec na sebe navazujících existencí a člověk NENÍ na jeho vrcholu. To je tak naivní myšlenka…

mechanik
Návštěvník
mechanik

Dalo by se říci, že vrchol neexistuje a potravní řetězec je kruh.

Radek
Návštěvník
Radek

všechno je kruh

konzerva
Návštěvník
konzerva

Us embassy v práglu se opevňuje…nové zdi, brány …opravuje se atomový kryt…herec zabavuje bývalá vojenská letiště ..dnes soukromá…asi příprava na válku…a aeronet nic….jinak syrská vojska v noci vstoupila do syrského leningradu….der-azor…

Bezmezný
Návštěvník
Bezmezný

Rusko predbehlo Západ: Skonštruovalo najmohutnejší kvantový počítač na svete https://otevriocihz.blogspot.cz/2017/09/rusko-predbehlo-zapad-skonstruovalo.html
“Den vědomostí” – Putin vystoupil ve starobylém městě Jaroslavi plus video https://otevriocihz.blogspot.cz/2017/09/den-vedomosti-putin-vystoupil-ve.html

Plkal
Návštěvník
Plkal

USA sami nikdy nedodržovaly mezinárodní právo neboť určovaly jeho obsah.