Na oslavu 100 let republiky nepřijel nikdo z vedení Evropské unie, jenom...

Na oslavu 100 let republiky nepřijel nikdo z vedení Evropské unie, jenom zástupci Francie, kteří nás v roce 1938 zradili a Německa, kteří nás poté okupovali! Jenom Vladimir Putin se projevil jako státník a popřál našemu národu, abychom se měli dobře! Hnusné počasí podtrhlo blbou náladu v celé zemi, kde už lidé nedosáhnou ani na vlastní bydlení, protože ČNB opět zvedne úrokové sazby! Londýn opět udeřil na bankovní radu v Praze, zvedněte sazby!

Na oslavu 100 let republiky nepřijel nikdo z vedení Evropské unie, jenom zástupci Francie, kteří nás v roce 1938 zradili a Německa, kteří nás poté okupovali! Jenom Vladimir Putin se projevil jako státník a popřál našemu národu, abychom se měli dobře! Hnusné počasí podtrhlo blbou náladu v celé zemi, kde už lidé nedosáhnou ani na vlastní bydlení, protože ČNB opět zvedne úrokové sazby! Londýn opět udeřil na bankovní radu v Praze, zvedněte sazby!

Dnešní den je připomínkou 100 let od vzniku Československa. Již v minulém článku [1] jsem shrnul, že minimálně já osobně nevidím důvod k oslavám. Jenže při sledování záběrů z internetového vysílání České televize jsem spatřil mnoho dalších souvislostí, které nevěští nic dobrého. Špatné počasí, které doprovázelo vojenskou přehlídku v Praze, bylo jakýmsi podtrhnutím situace a havlovské blbé nálady ve společnosti, kdy Praha je na celé hony vzdálená od zbytku republiky, nejen ekonomicky po stránce příjmů a mezd, ale i sociálně, kulturně, politicky a hlavně ideologicky.

Při pohledu na techniku AČR jste mohli vidět zajímavé obrazy. Zatímco veškerá bojová technika AČR je založena na starých ruských platformách, tak naproti tomu pomocné, expediční, logistické a transportní vozy jsou zcela nové. To samo o sobě ukazuje, jakou úlohu AČR plní v NATO. Expediční pomocný sbor a spedice materiálu. PTP pro potřeby americké imperiální armády ve světě. Ale historicky je to ještě horší. Tomáš Masařík byl totiž osobně přítomen v Petrohradu při odstartování Velké říjnové socialistické revoluce, když tehdy v říjnu a listopadu 1917 pobýval v Sovětském svazu. Masařík se tedy přijel do Petrohradu dívat a učit se od Uljanova, jak se dělá státní převrat. Je to logické, Uljanov i Masařík byli tehdy emisaři a revolucionáři placení domem Rothschild na rozbití dvou mohutných monarchíí v Evropě, nejprve té ruské a o rok později také té rakousko-uherské.

Jenže ve světle, nebo spíš v dešti a přítmí, dnešní vojenské přehlídky v Praze jsme mohli zaregistrovat i velmi podivnou signalizaci, která pouze potvrzuje, že Praha stojí na Mah’ralu více, než by se mohlo zdát. Do Prahy totiž nepřijel na oslavy 100. výročí republiky naprosto nikdo z vedení Evropské unie z Bruselu. Jak upozornil ex-prezident Václav Klaus [2], přijeli pouze dva vrcholní představitelé konceptu Nové Evropy, francouzský prezident Emmanuel Macron a německá kancléřka Angela Merkel. Přijel logicky i americký ministr obrany James Mattis jako zástupce domu Rockefeller, ale z bruselských aparátčíků EU nepřijel nikdo. A to není žádné překvapení. Jak už jsem psal v minulém článku, dnešní den je oslavou vzniku prvního židozednářského státu na světě, za jehož vznikem stála rodina Rothschild (Londýn) a rodina Rockefeller (New York). Bylo to totiž poprvé, kdy se sionistům podařilo ukotvit nový státní útvar bez rozpoutání revoluce a krveprolití v dané zemi.

Banka Rothschild financovala americkou i francouzskou revoluci, jenže vznik Československa institucionální cestou změnil pravidla hry, které přetrvaly dodnes

Sionisté se zasloužili o vznik a ukotvení USA v roce 1776 a o 13 let později o ukotvení Francouzské republiky po rozpoutání Francouzské revoluce. Jenže v obou případech šlo o brutální krvavé revoluce financované z peněz domu Rothschild. Československo bylo úplně jiné, poprvé v historii se podařilo rozbít monarchistický subjekt a vytrhnout z něho útvar, aniž by to vyvolalo revoluci nebo občanskou válku. Karel 1. totiž v říjnových dnech rozpadu monarchie nijak nebránil a hlavně apeloval na rakousko-uherské bezpečnostní složky, aby nedošlo ke krveprolití, všechno tak, aby bylo v klidu. Vznik Československa, a dodnes se na to zapomíná, byl ve skutečnosti první “sametovou” revolucí. V Praze sice byly nasazeny uherské gardy, které měly potlačit demonstrace a rozpad řízení, ale Vídeň a mocnář zakázali použití síly. Právě proto se lze dodnes domnívat, že Karel I. plnil po zesnulém Franzi Josefovi I. úlohu prostředníka a už ani tak ne mocnáře.

Expediční vozidla AČR.

Československo tak bylo ukotveno jako samostatný stát a toto ukotvení zařídil a v jeho čele stál člověk, který byl hlídaný vídeňskou tajnou policií, protože před vypuknutím I. sv. války se stýkal v císařském paláci ve Vídni přímo s mocnářem Franzem Josefem I. a velmi často chodili spolu na vycházky do zahrady v Schönbrunnu a do tamního altánu, kde dlouhé hodiny spolu seděli a rozprávěli. Tomáš Masařík byl levobočkem mocnáře Franze Josefa 1. a nad ním držel ochrannou ruku i Karel 1. v době, kdy Masařík privatizoval kus otcova území do svého držení pod novým názvem Československo. Právě proto i Karel 1. blokoval nasazení armády a odmítal tvrdé potlačení demonstrací za odtržení českých a moravských zemí od Rakousko-Uherska.

Karel I. byl architektem 1. sametové revoluce, dodnes se na to zapomíná, že to byl on, kdo zabránil rakousko-uherské armádě v potlačení demonstrací v říjnu 1918 v Praze

Je třeba si uvědomit, že v době, kdy vzniklo Československo, ještě oficiálně zuřila 1. sv. válka, která skončila až 11. listopadu 1918 přesně v 11 hodin dopoledne. Rakousko-Uhersko podepsalo příměří už před 28. říjnem, a to byl signál pro spuštěné procesů vzniku Československa. Samotný Tomáš Masařík byl členem vídeňské židozednářské lóže Grenzlogen, a právě tam byl podle všech indicií Masařík zasvěcen a vybrán jako hlavní architekt domu Sion pro vznik Československa jako prvního institucionálně ukotveného státu na světě, který vznikne na politické základně a nikoliv z krve revoluce. Londýn a Dům Sion již tehdy měl své plány, které běží dodnes.

BVP-2 na přehlídce.

Na výročí do Prahy tak přijeli jenom dva zástupci dvou nejsilnějších zemí EU, Francie a Německa, přičemž Emmanuel Macron i Angela Merkel jsou koňmi domu Rothschild. Francouzský prezident dokonce oficiálně pracoval pro Rothschild Bank, ten se s tím ani netají, Angela Merkel je přitom hlavní architektkou islamizace Německa (a potažmo celé EU), což je hlavní nástroj domu Sion na demografickou změnu Evropy do válečného bloku proti Rusku, který bude ideologicky zdegenerovaný a ochotný pro přeprogramování do takové míry, aby byl zároveň i ochotný se vrhnout do rozhodující války s Ruskem, s největším slovanským národem na světě.

Arabové znehodnotí evropskou civilizaci, hodnoty humanismu a vzdělanosti se transponují do simplifikace, zjednodušení myšlení, do lehké manipulovatelnosti národů tak, aby ochotně šly a vyrazily do zničující války, na jejímž konci bude zničená Evropa i evropská část Ruska, ale prostor za Uralem bude nedotčen a nachystán k privatizaci sionistickými korporacemi, které sídlí v USA a v Londýně, k privatizaci domy Rothschild a Rockefeller, nic se prostě od roku 1917 a od dob VŘSR nezměnilo.

Do Prahy nepřijel nikdo z pimprlových marionet z Bruselu, zato přijeli dva hlavouni domu Rothschild a faktičtí vůdcové Evropské unie

Dům Sion tak poslal na oslavy 100. založení svého projektu zástupce dvou hlavní zemí EU, které sionisté pevně ovládají s cílem evropské perestrojky a islamizace Evropy. Nepřijeli “kádři” EU, protože to jsou pouze marionety a loutky, ty ve skutečnosti EU neřídí. Proto do Prahy přijeli státní manažeři Francie a Německa, protože to jsou oni, kdo řídí EU a jsou plně kontrolováni domem Rothschild.

Václav Klaus se tudíž napůl mýlí, když říká, že nepřijel nikdo z EU. Naopak, přijeli dva nejvyšší bossové evropského projektu, pouze nepřijely loutky a marionety, za které se v Bruselu tyto dvě postavy Německa a Francie často schovávají. Projekt EU je projektem Rothschildů, a ti by si nenechali oslavy v Praze ujít, vždyť je to jejich dítě, první, které bylo počato institucionálně a na principu modelu práva národů na vlastní sebeurčení bez občanské války a revoluce (jen za pomoci peněz od nosatých bankéřů).

Dobový tisk.

Vladimir Putin pozván nebyl, ale poslal Miloši Zemanovi blahopřejný telegram [3], ve kterém připomněl, že obě země mají mnoho společného a měly by hledat společné body spolupráce. Zároveň popřál českým občanům, aby se měli dobře. Kdy jste naposledy slyšeli v projevech českých politiků, aby vám popřáli, abyste se měli dobře? Docela blízko je k tomu Hnutí ANO a jejich heslo, že “bude líp”, ale to není upřímné, protože se jedná o relativní přání vůči současnému vztahu.

Když vás srazí náklaďák a jste v komatu, tak přání k tomu, aby vám bylo líp, není zrovna nic moc extra. Ovšem pokud vám někdo přeje, abyste se měli dobře ve smyslu konečného stavu, tak dobře zkrátka znamená dobře a nijak jinak. Je zvláštní, že Vladimir Putin, proti kterému česká vláda zaujímá nepřátelský postoj, odvolává ruské velvyslance na základě Londýnem vylhaných novičoků, i přesto přeje České republice, aby se její občané měli dobře. Je to postoj státníka.

Ve stínu oslav se ČNB rozhodla opět zvednout úrokové sazby na pokyn z Londýna

O to brutálnější je nová a čerstvá informace, která dnes unikla do médií. Česká národní banka prý od čtvrtka znovu zvýší úrokové sazby, což znovu a znovu kopíruje kroky amerického FEDu, který zvedl u dolaru úrokové sazby minulý týden. Pokaždé, když zvedá sazby FED, zvedá korunu i ČNB. Je to klasický krok proti investicím do průmyslu a naopak signál pro nákupy měnových dluhopisů. Vedlejším efektem bude další zdražení hypoték pro české občany, protože spolu s novými pravidly pro hypotéky dojde i k jejich dalšími zdražování, protože na trhu bude méně volných peněz kvůli zvyšování úrokových sazeb centrální bandy (banky).

Zvyšování úroků probíhá na povel z Londýna před blížícím se Brexitem. Investoři nakupují měnové dluhopisy se spekulací jak na růst koruny, tak i naopak proti libře, kde se po Brexitu očekává mohutný swap-run na britskou libru z pozice nominálů české koruny a švýcarského franku. Investoři očekávají rozkolísání libry v době Brexitu, kdy na nákupu oslabené libry půjde velmi výhodně vydělat z pozice swapu jiné párové měny. Nechci potom vidět ty výprodeje korun a franků, ty otřesy v kurzech hlavně české měny.

Erb Rothschildovy rodiny.

A právě ČNB je hlavním přístavem mohutné spekulační baráže proti libře na jaře příštího roku. Ne náhodou si George Soros otevřel účet a přesunul aktiva do českých bank vloni na podzim. Londýn a dům Rothschild tak používají židozednářské struktury v ČNB pro další přípravné operace proti britské “koruně” královny, kterou chtějí zprivatizovat. O privatizaci britské královské koruny se hovoří už delší doby, přímo do královské rodiny Windsorů jsou nasunovány islamizační a multikulturní procesy,  které mají v určité době přejít k pádu Commonwealthu a britské královské rodiny, která dosud disponuje obrovskými majetky podle starých britských zákonů.

Brexit je nástrojem domu Rothschild na rozbití posledního impéria v Evropě, britského Commonwealthu

Odkud myslíte, že pochází tlaky na opakování referenda ve Skotsku po dokončení Brexitu? Jedná se o stejný proces rozbití monarchie, jako bylo Rakousko-Uhersko, proces moderovaný zevnitř skrze vládnoucí šlechtickou rodinu a její děti, potomky, bastardy, prostě kohokoliv, kdo má blízko k vladaři. Zadlužení Velké Británie po případném krachu by vedlo k půjčkám, které by si královská rodina musela vzít od domu Rothschild, a tyto půjčky by byly zaručeny majetkem královny, celým územím Commonwealthu, který ji patří.

Jméno Windsor vzniklo až v roce 1917 před vypuknutím bolševické revoluce v Rusku a před vyvražděním Romanovců, původně se britský královský rod jmenoval Saxe-Coburg and Gotha a má sasko-prusko-romanovský původ.

Concordia, Industria, Integritas. Dnešní rodina Windsorů je rodinou pokrytců, kteří v roce 1917 opustili své pravé rodové jméno Saxe-Coburg and Gotha a přejmenovali se na Windsory. Britský král Jiří V. byl totiž bratrancem cara Mikuláše II. Saxe-Coburg und Ghota byl sasko-prusko-romanovský šlechtický rod evropských panovníků. Podoba britského krále Jiřího V. a jeho bratrance cara Mikuláše II. doslova vyráží dech, viz. fotografie o jeden odstavec níže.

Jako dvojčata, ale ve skutečnosti “jen” bratranci: Britský král a ruský car, oba z rodu Saxe-Coburg und Gotha

Rodina se chtěla distancovat od toho, co mělo přijít, od vyvraždění rodu Romanovců v Rusku v červenci 1918 Uljanovými bolševiky, které sponzorovala Rothschildova londýnská rodina, která v té době půjčovala peníze právě britské královské rodině na vedení války v Evropě v rámci 1. sv. války. Romanovci byli krví domu Saxe-Coburg and Gotha a královská rodina v Británii tak de facto prodala životy Romanovců v Rusku Rothschildům a jimi financovaným bolševickým hrdlořezům pod vedením Uljanova a dalších židů, kteří stáli v čele bolševické revoluce.

To nejsou dvojčata, ale bratranci z rodu Saxe-Coburg und Ghota: Vlevo car Mikuláš II. a vpravo jeho bratranec britský král Jiří V. Podoba úplně vyráží dech.

Byl to obchod. Rothschild zaplatil Británii a královské rodině výdaje na válku v západní Evropě a v Orientu a Britská královská rodina na oplátku nechala Rothschildům vyvraždit jejich vlastní královské příbuzenstvo, rod Romanovců a nechali bolševikům Rusko napospas. Taková je pravá historie zkorumpovaného a krví promočeného rodu Windsorů, kteří se stydí za pokrevní linii s rodem Romanovců, a proto si v roce 1917 změnili rodové jméno podle tehdy ještě zchátralého hradu Windsor Castle.

Carská rodina Mikuláše II. – Celá byla vyvražděna v červenci 1918 Uljanovými gardami na příkaz Rothschildova domu v Londýně, který požadoval v Rusku proces kolektivizace a znárodnění majetku Romanovců.

Český mainstreamový občan, který tupě nechápe, komu patří Česká republika a kdo práská bičem nad rozhodovacími procesy, tak opět bude mít dražší hypotéky, jen pár dní po oslavě 100. výročí republiky, opět bude složitější mít vlastní bydlení a zdraží tím i nájemní byty, které v ČR raketově rostou a pomalu lidé nemají ani na nájmy. A to jen kvůli tomu, že hrstka nosatých chce podojit na jaře britskou libru a dohnat Británii k mohutnému zadlužení právě u bank domu Sion. Snaha o odvedení pozornosti od krachu Velké Británie se bude transformovat do války proti Rusku. Média budou v Británii přinášet informace o krizi v Pobaltí, aby se tím odvrátila pozornost od krachující libry a zadlužování Commonwealthu u bank rodiny Rothschild. Odvádění pozorností od purpuru a černého světla k Rusku. Proto chápu, že Vladimir Putin přeje našim občanům, aby se měli dobře, protože nikdo jiný jim to už nepopřeje. I takový závěr si můžete odvodit z dnešního pochmurného vzpomínkového dne.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Rekonstrukce vojenské přehlídky 7.11.1941 na Rudém náměstí :

https://politikus.ru/video/113535-rekonstrukciya-voennogo-parada-1941-goda-na-krasnoy-ploschadi.html

AntiCenzur
Návštěvník
AntiCenzur

Přestaňte věřit národní centrální měně a kupte zlato nebo krypto 🙂

Neznama
Návštěvník
Neznama

Jak Zemanovi máme vrátit pozvání na Hrad, když nás ten hulvát nepozval ? (jako bych slysela Nemcovou a Kalouska ?.je to vtip nebo prece jen skutecnost na PZ)
“Život tropí hlouposti. Někteří politici si postěžovali spřáteleným médiím, že nedostali pozvání na Hrad. Představte si, že mi ten hulvát na Pražském hradě ani neposlal pozvání na Pražský hrad. Jak teď vypadám. Celou noc jsem přemýšlela, co vám řeknu jako zdůvodnění, proč mu pozvánku vrátím, protože je provýchodním prezidentem, který se přátelí s diktátory a novináře považuje za blby,” postěžovala si jedna politička novinářovi, s kterým měla domluvené natáčení svého protestu proti hlavě státu.

Co tomu říkáte?
“Život tropí hlouposti. Někteří politici si skutečně postěžovali spřáteleným médiím, že nedostali pozvání na Hrad a tím pádem jej nemohou ani Zemanovi s náležitým komentářem vrátit,” konstatoval student politologie, který si, jak už víte, nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu.

Proč tomu tak je?
“To je neustále probíhající prezidentská volební kampaň, která stále pokračuje bez ohledu na skutečnost, že byl prezident už dávno zvolený. Některá média tak využívají každé příležitosti, aby 2 853 390 Zemanovým voličům vzkazovala, že volili špatně. Nu a předávání vyznamenání se k tomu parádně v minulosti a nyní hodí. Všimněte si, že se nejdříve prolustrují a zkrititují ti,kteří vyznamenání mají obdržet a pak ti, kteří jej neodmítli od prezidenta Zemana přijmout. Údajně novináři z některých zpřízněných médií dokonce telefonovali nejrůznějším poslancům, senátorům, rektorům vysokých škol a dalším osobnostem, zda na Hrad skutečně půjdou a prý se i dotazovali, proč to pozvání neodmítli. Není právě tohle podlé jednání? Představte si, že takovému tlaku byli vystaveni normální slušní lidé, které se někdo rozhodl kádrovat a svým způsobem je nabádal, aby Zemana svým nepříchodem na Hrad nepodpořili.”

Kdo má takový zájem o to, aby se slavnost ke společnému století nepovedla?
“Mohou to být různé vlivové skupiny, kterým prostě Zeman a jeho lidé vadí, že jsou na Hradě, kde chtěli mít svého kejvajícího a jim zavázaného člověka. Je to moc smutné, že za 5let prvního volebního období prezidentování, odpůrci Zemana nenašli nikoho, kdo by jej ve volbách porazil. Připomeňme si jen, že do druhého kola druhých prezidentských voleb postoupil jeden z těch horších ze všech Zemanových protikandidátů Drahoš, který v přímé debatě selhal a tím spíše vyhnal do volebních místností lidi, kteří si řekli než Drahoše, tak to raději Zemana a zvolili jej se všemi jeho chybami.”

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

K vyznamenáním Prezidentem ČR:
Duel: Novotný (ODS) vs Ovčáček
Exemplární představení zdegenerované existence jedince Havlovy doby v podobě nového starosty ŘepoRyj!
Smekám před panem Ovčáčkem, že udržel dekorum v přítomnosti tak ubohého, arogantního, vulgárního, samolibého, a zdrogovaného prasete, jako je potomek baviče Novotného…
https://youtu.be/8lN8E3JnuIM
Je naprosto evidentní, že “Já Chytrý proti Lůze” – Novotný, potřebuje okamžitou lékařskou pomoc psychologa, psychiatra, i neurologa. Na uzavřeném oddělení. Je nebezpečný nejen sobě, ale i ostatním.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Bulvárník-fekálník Novotný, ostrý židovský hoch, jak sám sebe tituluje, hlavně první ze všeho potřebuje bejkovcem seřezat tu jeho tučnou p.del, hned jak ji zase bude obnažovat na veřejnosti.

.lak
Návštěvník
.lak

Zběsilá překotnost s nekoordinovanými pohyby evidentně nepatřičnou mimikou neodpovídají tématům je patrně o encefalitidě ale vzhledem možná k četnému rozšíření postižených jako toxoplamózou je to nerozpoznáváno a přiřazováno k přirozeným mentálním stavem typům lidí, jeho jako ohniváka. Nepochybuji že trpí a na to ukazuje rozhození mimiky k tématům a vlastně je s blbým přirovnáním pro zjednodušení bácnutý havarovaný robůtek. Emoční a rozumová synchronicita je fail. Osobně s politováním bych prchal co nejdál s vědomím mázneš dotěrného maroda a jsi lump. Obtížný zombie i sobě. Poznamenám ještě že korporátní fašisté překotné a zrychlené milují a možná už vydali s konspirační možností nemalý peníz na očkování pro “talenty. // Rétorické cvičení, taky dovedu slinit triko i bez vulgárních a pokleslých nekulturních a nemorálních vyjádření obecně a bez důvodů jiných než nenávisti, oproti.

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

voj. přehlídka AČR vypadala, jako Lidové milice se svou výzbrojí. AČR, jejíž početní stav je poloviční oproti policii, ukázala v celé své trapné nádheře, kam to po 28 letech dopracovala. Stal se z ní nájemný zahraniční trestně-kárný policejní sbor, určený k potírání rebelujících civilistů a hlídkování v okupovaných územích. Její výzbroj hodnotím na jedničku. Více než dostatečná k pomocné práci, kterou má v asijských a afrických dálavách pro Spojené státy vykonávat

hanns
Návštěvník
hanns

tak nevím, jestli tahle informace je k pláči, vzteku nebo k smíchu
mě tedy nasrala

“Po vyznamenáních se ozval Bakala. „Je to urážka hrdinů,“ říká”
https://echo24.cz/a/SkvcA/po-vyznamenanich-se-ozval-bakala-je-to-urazka-hrdinu-rika?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

jestli jsou někde slova zbytečná, tak tohle je podle mě přesně ten případ

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Tohle je jen výsměch, milý Hannsi. Nic víc . Ovšem, kdo se směje naposled ..

Iva
Návštěvník
Iva

No tak zrovna tohle hovado by mělo mlčet.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ještě k diskusi níže aby nazapadla.
Prognostický ústav byl zřízen na pokyn Žida Jurije Andropova (Lieberman, nebo Flekenstein), bývalého šéfa KGB a generálního tajemníka ÚV KSSS. J. Andropov byl rovněž podle údajů M. Dolejšího členem židovského zednářského řádu B´nai B´rith..
V Pognostickém ústavu byli tito Židé: Václav Klaus, Karel Dyba, Tomáš Ježek, Rita Klímová, Valtr Komárek, Dušan Tříska, Zdeněk Tůma, Miroslav Singer, Miloslav Ransdorf, Ivan Kočárník, Vladimír Dlouhý, aj.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Mimo téma
Nevím, jestli se už tady o tom psalo, že Slovensko přijme “dočasně” 250 blíže nespecifikovaných “utečenců”. K tomu se hodí tento obrázek. Ten se hodí na celou Evropu.
https://www.hlavnespravy.sk/ministerstvo-vnutra-slovensko-docasne-prijme-250-utecencov/1565126comment image

Milada
Návštěvník
Milada

Chudery.

Milada
Návštěvník
Milada

velice se omlouvam, neslo mi to ani zrusit, slo o mladocha jak skace po oslici. snad to admin smaze

.lak
Návštěvník
.lak

Jsou tam i s čísly na mobil blondýna a hnojlýna.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

To nejsou utečenci, ale “řezníci” od bílých blembáků z Idlibu, kteří dostali volný průchod, protože jsou draze ceněnými a vycvičenými agenty západu.
Aby je později mohli zápaďáci použít někde jinde ve světě, třeba na Ukrajině, tak je musí Slováci nějaký čas živit a počítat s tím, že na jejich zábavu budou muset obětovat několik mladých dívek…
Bohužel, … realita!

Slovan
Návštěvník
Slovan

Výborný článek. Nejprve dám pár postřeho z oslav, později k tomu Rusku….
27.10. 2018 jsem si na té parádě všiml jedné rarity – vlála tam jen jedna červenobílá Slovanská vlajka na rozdíl od roku 27.10. 1918 kdy jich nejen na Václavském náměstí, ale v celé Praze vlálo neščetně a pod kterou bojovali i legionáři.
Druhý postřeh mám ze včerejška – tedy 28. 10.2018 z televizní debaty Prezidenta Zemana a premiera Babiše.
Zeman mimo jiné poukázal na vysílání dětských bojovníku do teroristických organizací se slibem že v případě smrti půjdou přímo do nebe a do boje jim dávali na krk kříže. Po chvilce se opravil že jim nedávali nakrk kříže ale klíče. Proč mě to přeřeknutí zaujalo? Víte o tom že kdysi Evropské země vyslaly proti muslimům křižáckou výpravu ozbrojenou pouze křížky na krku?
Tak nevím zda to byl od zemana skrytý záměr nebo jen náhodné přeřeknutí.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Dětskou křižáckou výpravu!

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Co rozžhavilo Jakuba Jandu?
Tak zapnutá kulma na vlasy, zasunutá celá do jeho konečníku to tentokrát nebyla, jak mne zpočátku napadlo… : DDD
Ale v diskuzi to schytal pěkně…:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-rozzhavilo-Jakuba-Jandu-Zde-je-FOTO-VIDEO-557263