Na dům Stropnického letěly zápalné lahve, v Donbasu se zformovala ČS jednotka...

Na dům Stropnického letěly zápalné lahve, v Donbasu se zformovala ČS jednotka na straně povstalců, mainstream prolomil mlčení a přiznává, o čem AE News psalo již před rokem!

Na dům Stropnického letěly zápalné lahve, v Donbasu se zformovala ČS jednotka na straně povstalců, mainstream prolomil mlčení a přiznává, o čem AE News psalo již před rokem!

AE News přineslo již před rokem článek [1] o tom, jak na Ukrajině fungují čeští a slovenští žoldáci, kdo jsou a co tam dělají. Mainstream tento článek tehdy zpochybnil jako propagandistický. Nyní po roce je už situace neudržitelná, a tak i mainstream musí s pravdou ven. Server Novinky.cz přinesl dnes článek [2] o zformování Československé jednotky v rámci mezinárodní brigády 15. armády Doněcké lidové republiky. Jednotka je složena ze čtyř Čechů a čtyř Slováků. Podle jejich vlastních slov navazují na odkaz ČS legií, které se vzepřely vlastní vládě (tehdy Rakouské monarchii) a i oni chtějí bojovat za svobodu, navzdory svým vlastním domácím loutkovým vládám.

Už to začalo?

Spolu s tím přišla zajímavá informace teď večer, že na dům českého ministra obrany Martina Stropnického někdo hodil několik zápalných lahví [3]. To jsou tedy dvě zdánlivě nesouvisející informace, ale pouze na první pohled. Ve skutečnosti ta souvislost mezi nimi je zcela jasná a kdo umí alespoň trochu číst mezi řádky mainstreamu, musí každému dojít, že pohár právě přetekl a už se nelze tvářit, a to ani v mainstreamu, že se nic neděje a že je možné s občany beztrestně orat a provádět politiku, která jde proti zájmům občanů ČR.

LUB54be5b_StropnickyNato.JPG
Vojenská knížka Martina Stropnického

Společnost se radikalizuje. Vláda nedává občanům jinou možnost. Vláda je slepá a hluchá vůči lidu, poslouchá jen příkazy z Bruselu a Washingtonu, a tak je logické, že vlastenci a lidé, kterým pohár trpělivosti přetekl, berou spravedlnost do vlastních rukou. Lidé se balí, vyráží na Donbas a vstupují do mezinárodní brigády na straně povstalců. Odkazy ČS legií jim pomáhají alespoň morálně, protože výsledek je nejistý, stejně jako tehdy pro ČS legie v Rusku za 1. sv. války.

Je to jen pár týdnů zpátky, kdy AE News přineslo zásadní informace o pozadí plánované novely branného zákona [4]. Odhalili jsme rizika a vláda na nátlak politických kruhů novelu z projednávání sněmovny raději stáhla. V reflexi na tuto novelu vzniklo i občanské hnutí Českoslovenští vojáci v záloze proti válce [5], které také jasně řeklo, že s vojáky nikdo orat nebude. Jak je vidět, ze všech koutů české společnosti probublává odpor. Už viditelně. A je to vidět, je to slyšet.

Režim na hliněných nohách

Víte, tohle je klasická ukázka stavu režimu, který se opírá na hliněných nohou o pomoc z ciziny. Je to situace, kdy si režim na zastrašení vlastních občanů pozve do země vojáky z cizí země a nechá je projet ostentativně na obrněných transportérech celou zemí. Je to zoufale vztyčený prst režimu s varováním, že když občané budou zlobit, jsou tady americká vojska hned vedle za kopci. Vláda se bojí vlastního lidu.

_76582497_novorosnewafp.jpg
Na Donbas přichází stále více dobrovolníků ze zemí EU, aby podpořili povstalce

Jenže ta americká vojska nejsou všemocná. V Iráku nevybojovala ta vojska nic, v Afghánistánu také nic, výsledek nula, v obou zemích jsou u moci teď islamisté, a v silnější pozici, než kdykoliv předtím. A česká vláda by se měla podívat do Egypta, jak Američané opustili svého spojence (Mubaraka), jak opustili svého spojence v Jemenu (jemenského krále Hádího). Vladimir Putin je vítěz, opírá se o bezbřehou podporu ruského lidu. Co by za to daly vlády jednotlivých zemí EU, kdyby lid za nimi stál jenom z poloviny tak, jak stojí Rusové za Putinem. A jak to Putin dokázal? Dámy a pánové, tím nejlehčím způsobem: dělá politiku ve prospěch ruského lidu a ruské země. Rozhodnutí a zákony mu nearbitruje Evropská komise nebo náměstkyně amerického ministerstva zahraničí. Nemusí se řídít kvótami o zahnutosti banánů nebo 100W žárovek. Nemusí konzultovat své záměry na koberečku u amerického velvyslance v Moskvě. Žádná komise z Bruselu mu nenařizuje kvóty, kolik má přijmout Rusko ročně běženců proti své vůli. Nikdo nenutí děti v ruských školách k multikulturní inkluzi s Cikány.

Budíček pět minut po dvanácté? A není to pozdě, Antone Pavloviči?

Letící molotov na dům ministra, který chce odvádět do armády i dívky a posílat je do zahraničních misí v amerických válkách, je důkazem a budíčkem, že občanům právě pohár trpělivost přetekl. Ale není na to už pozdě? Nejsou už čeští politici v moci cizích zemí, že nemohou couvnout? Ale je jasné, že režim bude teď na nohou, protože už vědí, že jim jde o vlastní zadky, když létají molotovky vzduchem. Protože pokud vláda nezačne dělat českou politiku pro zájmy českých občanů, českých podniků a průmyslu, tak se dočkáme větších útoků, násilí, vzpour v armádě a rozkladu naší společnosti. A to je přesně to, co Američené chtějí a co se jim povedlo už na Ukrajině, kde Ukrajinci zabíjejí Ukrajince. A nikdo jiný z toho neprofituje, jenom Američané.

[VIDEO] Česko dodalo v březnu tohoto roku oblečení pro cca 700 vojáků ukrajinské armády. UA je v kritické situaci, nemá peníze ani na potraviny a oblečení pro své vojáky.

Občané nejsou slepí. Nechtějí žít v diktatuře EU, která přikazuje naší vlastní vládě, kolik běženců má přijmout, kolik nepřizpůsobivých cikánů musí Česko na své vlastní náklady zaplatit a začlenit ročně do projektů neziskovek, aby stát nepřišel o fondy EU atd. Mám jenom obavy, že tyto apely padnou k hluchým uším českých politiků. A obávám se, že nějaké zápalné lahve jsou jenom zanedbatelný začátek něčeho, k čemu se schyluje nejen v Česku, ale v celé střední a západní Evropě.

– VK –

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin
Návštěvník
Martin

Pokud chce někdo vysvětlit Stropnickému to,že je zbabělá Americká slabošská podržtaška,která chce povolávat do Armády i ženy,tak ať si to s ním vyřídí před parlamentem hezky stručně ručně,jako chlap s chlapem,tohle je zbabělý čin a ohrozilo to jeho rodinu…

TSq
Návštěvník
TSq

Martin “tohle je zbabělý čin a ohrozilo to jeho rodinu…”,
já na to koukám dost rozpačitě, na straně druhé se ani nedivím, čekal jsem něco podobného již dříve a bude hůř, lidé jsou již dost nasr**ní a emoce nabírají na rotaci. Nenechte se vysmát, že by nějaký politik chtěl něco řešit jako chlap s chlapem, na úrovni či “manuálně”, na to jsou příliš zbabělí. Stropa prosazoval napadení rodiny občana, tak se setkal s napadením rodiny vlastní.
Mám takové divné tušení, že se přiblížila doba, ulov si svého politika,
vejce a pistolka na antiperle bylo takové dětské varování, teď už půjde do tuhého, pěkně americky, když prosazují americkou demokracii, molotov je jen začátek…

vendel
Návštěvník
vendel

Panebože,kdo by chtěl ublížit takové nule jako je žilka????Tohle spíš vypadá na českou operetní variaci čárlího žida v režii “českých”tajných služeb,aby si vydyndali více peněz na svůj tučný život!Jiná relevantní varianta mne zaboha živého nenapadá!Možná to zkusí hodit na Putina,a ani bych se moc nedivil!

Valerij
Návštěvník
Valerij

Je zvláštní, že když nedávno na prezidenta Zemana a dříve na J. Paroubka házel dav vajíčka, rajčata a další předměty, mainstream jim tleskal.

sibolet
Návštěvník
sibolet
Ing. Jaromír Thuma
Návštěvník
Ing. Jaromír Thuma

Za ty zápalné láhve, vyslané zjevně jen coby amatérsské varování, spíš než pan ministr nese e vinu jeho choť a její kritiky lidí odmítajících přistěhovalce. Dělá dámu, ale je obyčejná ……

kodajz
Návštěvník
kodajz

plně souhlasím, Evropa se rozkládá a Amerika se směje a těší se na novou válku.

Robo
Návštěvník
Robo

Že by sa niekto na ministra vojny a vojnového stváča naštval?
No to snáď ani nieje možné. :-))

Peter
Návštěvník
Peter

Ahojte, je to presne ako píšete. Len človek bez vlastného názoru a úsudku uverí blábolom politikov.
Ako ste písali Afganistan, Irak a pod. sú krajiny, kde USA a jeho spojenci pod ich velením narobili iba poriadnu paseku, rozvrátili miestny ľud a zbavili sa tak rádoby nepriateľa, ktorého sami v začiatkoch podporovali. Bohužiaľ neviem či očakávali takýto výsledok alebo si ho boli vedomí, ale to je teraz jedno. Moslimovia ako taký, nehádžem ich všetkých do jedného vreca, potrebujú nad sebou tvrdú ruku. To je národ, ktorý ešte nedozrel na “demokraciu”. Diktátor ako Saddám si vedeli spraviť poriadok v krajine, bohužiaľ s radikálnymi moslimmi občas musel zaobchádzať spôsobom, ktorý sa mnohým zahraničným politikom nepáčil. Politikom, ktorý boli zmanipulovaný utečencami, radikálmi vyhnanými z vlastnej krajiny kde by ich čakal tvrdý trest a ktorý sa usídlili v európe a amerike. Potom sa nemôže nikto diviť, je situácia v týchto krajinách taká aká je.
Čo sa týka prideľovania kvót na utečencov, vrtá mi hlavou stále jedna otázka, prečo sa o ne nepostarajú krajiny, ktoré sa priamo zúčastnili na útokoch na Síriu? Najskôr rozvrátia krajinu, uvedú ju do vojny a potom odmietajú niesť zodpovednosť. Kde sme to preboha!!!
A potom sa zľaknú, keď národ vysloví svoj nesúhlas s ich činmi.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Pokud mi to dovolíte budu citovat píseň Chinaski: Občané této země
Vidim to s Váma černě. Všichni se máte nadprůměrně
Tak víte co? Neserte mě!
Češi musí být všude a při tom nikde.
Dejte lidem anketu zda jsme ve válečném stavu? Jsme!!! I když tomu nikdo nechce věřit.
A bude hůř! Z Ruska nic nepřijde, pouze pomoc a tu Evropští politici odmítají.
Házet lahve na dům , je odvaha. Jedni hodily v nejmenovaném městě na Moravě zápalné lahve a dostali doživotí. Tak bacha s tím házení. toto neschvaluji.

Jozef
Návštěvník
Jozef

Rozklad a následné občianske vojny som predpokladal už pred pár mesiacmi.
Človek keď číta diskusie a vidí ako je rozdelená spoločnosť tak sa ani nediví ak dôjde k občianskej vojne. Tento trend je viditeľný na Slovensku, v Čechách ale aj v Poľsku. Slovania sa začnú zabíjať medzi sebou namiesto toho aby si uvedomili, že toto je práca úzkej skupiny ľudí. Doba ktorú žijeme mi pripadá ako stredovek len v modernejšej forme. Pár vyvolených vládne, polícia ako drábi a svoloč nech robí od vidím do nevidím a najlepšie ak nič za to nepýta.
Vlády socialistov sa tvária, že všetko robia pre ľudí ale upevňujú si len svoju moc a pozície. Národné strany ktoré sa snažia zachovať tradície a kultúru národa pre budúce generácie sú označované za nacionalistov. Potom to dopadne ako na Ukrajine príde k moci strana ktorá je extrémistická a začne vyvražďovanie vlastného národa.