Mým národům: Prezident Miloš Zeman sundal na Pražském hradě vlajku Evropské unie...

Mým národům: Prezident Miloš Zeman sundal na Pražském hradě vlajku Evropské unie a nahradil ji během slavnostního ceremoniálu vlajkou Izraele! Vedle na druhém stožáru zůstala vlát česká vlajka! Zemanův legendární výrok “Jsem Žid!” tak dostává úplně nový rozměr a odstraněním vlajky EU vyslal prezident symbol o spojenectví dvou židovských národů spojených v okultní rovině skrze Prahu a Jeruzalém! Kreml vyzval k zastavení výstavby židovských osad na palestinských územích a k ukončení násilí na Palestincích, ale Miloš Zeman s operacemi Bibiho úderných oddílů IDF vyjadřuje souhlas! Rozkol mezi Kremlem a Pražským hradem v rovině okultních procesů řízení? Vrbětice znamenají více!

Mým národům: Prezident Miloš Zeman sundal na Pražském hradě vlajku Evropské unie a nahradil ji během slavnostního ceremoniálu vlajkou Izraele! Vedle na druhém stožáru zůstala vlát česká vlajka! Zemanův legendární výrok “Jsem Žid!” tak dostává úplně nový rozměr a odstraněním vlajky EU vyslal prezident symbol o spojenectví dvou židovských národů spojených v okultní rovině skrze Prahu a Jeruzalém! Kreml vyzval k zastavení výstavby židovských osad na palestinských územích a k ukončení násilí na Palestincích, ale Miloš Zeman s operacemi Bibiho úderných oddílů IDF vyjadřuje souhlas! Rozkol mezi Kremlem a Pražským hradem v rovině okultních procesů řízení? Vrbětice znamenají více!

Miloš Zeman už nemá důvod dále skrývat barvy a dnes v pátek se rozhodl, že naplno zasvětí Pražský hrad okultním procesům řízení a propojí pražský Mah’ral s Chrámovou horou v Jeruzalémě. Na neočekávaném ceremoniálu na Pražském hradě dal rozkaz hradní stráži, aby sejmula z jednoho ze dvou stožárů vlajku, a to konkrétně vlajku Evropské unie, a nahradila ji vlajkou státu Izrael [1]. Na vedlejším stožáru zůstala vlát česká vlajka.

Pražský hrad oficiálně uvedl, že jde o výraz podpory a sympatií k Izraeli, který nyní čelí raketovým útokům organizace Hamás. V ostrém kontrastu s postojí Pražského hradu a Černínského paláce je postoj Kremlu a ruského ministerstva zahraničí, které ústy náměstka ministra zahraničí Sergeje Veršinina ostře vyzvalo Izrael k okamžitému zastavení záborů dalších palestinských území a k ukončení výstavby nových židovských osad na těchto územích [2].

VIDEO: Vlajka EU sejmuta a vzhůru letí vlajka Izraele

Veršinin rovněž vyzval k zachování statusu quo v otázce církevních staveb v Jeruzalémě, čímž měl na mysli zejména mešitu Al-Aksá, která stojí na Chrámové hoře, která je pro změnu nejsvětějším místem Židů. Postoj ruského ministerstva zahraničí je tak v ostrém rozporu a kontrastu s Pražským hradem a tento rozkol není vůbec a ani omylem náhodný, protože v procesech okultního řízení nic jako náhoda neexistuje. Miloš Zeman v Praze dlouhou dobu seděl na dvou židlích. Na jedné straně byl kandidátem globalistů, který po svém nástupu do funkce vyvěsil vlajku Evropské unie na Pražském hradě, což předtím po dobu 10 let odmítal předchozí prezident Václav Klaus.

Miloš Zeman se cítí být více ochráncem Židů a Jeruzaléma než Čechů a Bohemie, protože jinak by nemohl nikdy podporovat stát, jehož nacismus a anexe dovedly národ Palestinců na pokraj zániku existence

Jenže na straně druhé je Miloš Zeman nejvyšším Chazarem v Praze, největším nežidovským přítelem Židů a zasvěcencem Halachim, pod čepcem, který slíbil ochranu Izraele a Jeruzaléma již v roce 2015 na galavečeru AIPAC v New Yorku, když prohlásil “Jsem Žid!” a to samé znovu zopakoval i v roce 2018. Není přesně jasné, kdy a kde proběhla u Miloše Zemana chazarizace, tedy přerod góje do chazarského ochránce národa Židů, státu Izrael a okultní roviny mezi Prahou a Jeruzalémem, což je u Miloše Zemana zdokladováno udělením řádu Bojovníka za pravdu, který mu udělil prezident Světového židovského kongresu Ronald Lauder na galavečeru kongresu v New Yorku v září 2017. Zeman ve svém projevu na galavečeru hovořil o boji svící proti temnotě, čímž nastínil podobenství z Talmudu a postavil se tím do role “Ochránce světla”, tedy do role toho, který nese světlo [3].

Izraelský velvyslanec v ČR Daniel Meron ve video vystoupení na Twitteru uvedl následující:

Izrael je pod palbou. Hamás nadále zasypává Izrael další a další vlnou raketových útoků. My se bráníme. Cílem teroristické organizace Hamás je zničit Izrael. Přežijeme. Vyhrajeme. A já vám moc děkuji za vaši podporu.

Podporu Izraeli vyjádřil i nový český ministr zahraničí a člen Aspen Institutu Jakub Kulhánek, který uvedl následující slova:

Stát Izrael čelí nehoráznému, barbarskému útoku. Chci vyjádřit podporu a solidaritu státu Izrael, který má jasné a nezcizitelné právo se bránit. Vyvěsím proto izraelskou vlajku na budově v Černínského paláce.

Jenže tento koncept “Světlonoše” odvozený od Menorah skriptů a Talmudu je nejvyšším modelem okultních procesů řízení a v roce 2017 tak už musel Miloš Zeman být do těchto procesů dávno zasvěcený. Proces chazarizace probíhá dlouhá léta a výchova kádrů tzv. chazariátu, tedy kádrového portfólia oddaných služebníků a ochránců Jeruzaléma, je často celoživotním procesem, který dochází svého završení až v pozdním věku života. Jenže, proč Miloš Zeman v této chvíli natolik odkrývá karty a sundavá vlajku EU na Pražském hradě, kterou tam přitom sám v roce 2013 nechal vyvěsit?

Nadpis tohoto článku parafrázuje provolání císaře Františka Josefa II k mobilizaci v roce 1914, kde v letáku s nadpisem “Mým národům” vysvětloval občanům Rakousko-Uherska důvod pro vyhlášení války Srbsku. Rakouský mocnář tehdy byl totiž povinován mnoha národům v monarchii a nebyl vůdcem národa, ale národů. A přestože je to neuvěřitelné, Miloš Zeman nyní na Pražském hradě předvedl něco, co se dosud neobjevilo.

Izrael vyprovokoval Hamás a teď Netanyahu křičí do světa, že Izrael je pod útokem a je mu ubližováno

Miloš Zeman je totiž nejen prezidentem České republiky, ale podle všeho je ochráncem dvou židovských států, které jsou propojeny v historické a zejména okultní rovině. Na chování Miloše Zemana vidíte, že se chová jako ochránce Jeruzaléma a ochránce Židů více, než ochránce Čechů a českých zájmů. Vidíme to na postoji Kremlu, který odsuzuje krok Benjamina Netanyahua, který nařídil obsazování zbytků území Západního břehu Jordánu, což slíbil voličům před dvěma lety, že když vyhraje volby, Izrael anektuje velkou část Západního břehu stejně, jako již v roce 2019 Izrael anektoval Golany a Spojené státy tuto anexi oficiálně uznaly, tedy za pomoci Donalda Trumpa, který Bibimu v Bílém domě podepsal příslušný dekret [4].

Sejmutí vlajky EU

Jenže Bibi už dva roky marně sestavuje novou vládu, proběhly už 4 předčasné volby, ale pořád se nepodařilo sestavit většinovou vládu. A tak Izrael začal anektovat na Západním břehu palestinská území i bez stabilní vlády. Jenže, když se nepodařilo sestavit novou vládu ani na 4. pokus před 9 dny, tak prostě se ukázalo, že voliči v Izraeli nemají motivaci volit stranu Likud Benjamina Netanyahua, protože neexistuje společné a sjednocující volební téma v Izraeli.

A tak došlo k vyrobení válečného stavu, k vyprovokování Palestinců jejich mlácením a střílením granátů do mešity Al-Aksá. A teď má izraelský velvyslanec v ČR tu drzost prohlásit, že se Izrael brání útokům. Takové chucpe! Kdo obsazuje palestinská území a staví na nich nelegálně židovské osady?

Ruské ministerstvo zahraničí ostře odsoudilo Izrael a vyzvalo jeho vládu k zastavení anexí palestinských území a k uklidnění situace na svatých místech v Jeruzalémě

Kdo anektuje Golany a Západní břeh? Kdo znesvěcuje svatá místa církevních staveb v Jeruzalémě a střílí do mešity plné lidí slzné a hlukové granáty? Kdo eskaluje situaci na odvedení pozornosti od 4. neúspěšného pokusu Benjamina Netanyahua o sestavení té jeho vysněné vlády, která provede slíbenou anexi zbytku Západního břehu? Je to izraelská armáda, která provádí provokační operace proti Palestincům, aby to rozzuřilo Hamás, aby začal střílet rakety, aby se Izrael nato konto mohl označit za oběť, že čelí útoku, aby mohl začít křičet, že je mu ubližováno.

Sergej Veršinin, náměstek ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova

A aby všichni chazarští okamžitě aktivovali své zadky ze židlí a vyběhli na pomoc a začali chránit Izrael a Jeruzalém. Kreml je hlavním centrem ochrany Halachim, ale netoleruje provokace a eskalaci bezpečnosti nejen v Jeruzalémě, ale ani v okultních procesech řízení. Proto vyšlo z Kremlu to ostré odsouzení Netanyahuovy vlády, přičemž ta ostrá nóta vyšla [4] od náměstka ministra zahraničí Sergeje Veršinina, nikoliv přímo od ministra Sergeje Lavrova, ani od Vladimira Putina. To má důležitý aspekt.

Pomáhej zlu, a zlo ti naloží více, než uneseš! Miloši, pod čepcem je trnová koruna, se kterou do nebe nevstoupíš!

Ani Kreml, ani ruské zamini nechtějí narušit vztahy s Netanyahuem, ale samotné Rusko musí vyslat odsouzení, alespoň z pozice náměstka zamini, protože Bibiho kroky v Izraeli ohrožují bezpečnost na Blízkém Východě. To není žádná legrace. Jenže Miloš Zeman už ztratil poslední kontrolní vztahy s Moskvou, po kauze Vrbětice začal Kreml úplně odřezávat nejen ČR, ale i Pražský hrad. A tak Miloš Zeman už nemusí sedět na dvou židlích, sedí jen na té jedné, chazarské. Jeho úlohou je ochrana Izraele a dvou národů, které ale nejsou české a izraelské, nýbrž židovské. Prezident tak není prezidentem státu, ale místodržitelem okultního stolce.

Miloš Zeman, prezident země, která zažila hned dvě anexe, v roce 1938 a 1939, tak paradoxně po více jak 80 letech podporuje stát na Blízkém Východě, který sám vznikl na základě mohutné anexe, a ty anexe přibývají a není vidět jejich konce. Miloš Zeman tak z Prahy podporuje stát, jehož nacismus ten původní německý v mnohém překonává a předstihuje.

Z Palestiny dnes v roce 2021 zůstává jen malé nic, malé torzo, které bylo roztrháno tolika anexemi, že ten stát je jenom krok od zániku. A pod to se podepisuje nejen Miloš Zeman, nejen Jakub Kulhánek, ale celý český Knesset, který minulý rok hlasoval na podporu Izraele. Jen aby se to jednou České republice nevrátilo i s úroky. Páchej zlo, a zlem budeš odměněn! Pomáhej zlu, a zlo ti naloží více, než uneseš! A nezapomeň, Miloši, že pod čepcem je trnová koruna, se kterou do nebe nevstoupíš!

Nejen o tomto neuvěřitelném ceremoniálu na Pražském hradě budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny události za uplynulý týden, z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Největší problém v českém státě je” KAM VÍTR TAM POLITIK” A my debilové je volíme!
Doufám,že občané českého státu hlavně my vlastenci se nenecháme ovlivnit Debilblockem zrádnou opozicí a budeme volit s ROZVAHOU aby nás banda zloděju,fetáku,banditu,pirátu nedovedla tam kam kde celí svět se= BE!

999
Návštěvník
999

Miloš Zeman se narodil podle oficiálních údajů dle čínské astrologie, kterou na rozdíl od jiných uznávám jako regulérní astrologii, ve znamení Opice. Dřevěné Opice. Možná, že se jedná v jeho případě dokonce o Opici, která dosahuje zhruba úrovně “Hanumána”, a to se podaří jen výjimečným Opicím. Soucítím s ním i s Václavem Klausem starším, a dalšími z těchto generací. Je to skutečně příšerné. V rámci Operace Golgota byli, zejména těsně v 90. letech, v podstatě ZNEUŽITI. Ano, zaúkolováni “notičkami” z Moskvy. A oni důvěřovali, v rámci slovanského bratrství, které v té době vnímali, a proto se rozprodaly ty československé podniky. Super bohatství a jistota. Ne, nevěřím tomu, že by to naši muži (a ženy) udělali v takové míře a tak nesmyslně a špatně sami od sebe. To byl úkol od Rusů – maximalizovat duchovní lekci vodnářského Ruska na našem území – vše, až šíleně, podřízeno duchovnímu ponaučení: vše zmrvit, a pak znovu obnovit SSSR a komunismus. A pak jásat.
Jenomže na konci této anabáze, my tu stojíme nazí – mezi armádami lidožroutů se sekerami. Ono šlo celou dobu paralelně o těžký mimozemský útok! To ale věděl jen málokdo. No a teď mají najednou naši matadorští politici prosit, ať přijde znovu Sovětský svaz? Za situace, kdy Rusové tam mají nalezlé zřejmě Šedé, kosmickou verbež. Čest výjimkám.
Takže fuj, fuj, mají toho dost. Já je chápu. To je TAKOVÁ NEZODPOVĚDNOST celá ta Golgota! Teď jde jen o to, kdo se z koho zjeví…

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Naše nejpopularnější opozice -pravice s Debilblockem- přetéká nenávistí jak babbišovi tak našemu ne,lepšímu prezidentovi od 1989 M.Zemanovi: Povinně je nevolit!

ds4428
Návštěvník
ds4428
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Jak Izraelci ničí budovy v Gaze: Před náletem zazvoní telefon, pak se věžák sesune

Hamásu padají rakety na vlastní lidi, tvrdí Izrael po zveřejnění videa

„Haló, tady Izrael.“ Židovský stát varoval muže z Gazy, že mu za chvíli zničí věžák2:27
„Haló, tady Izrael.“ Židovský stát varoval muže z Gazy, že mu za chvíli zničí věžák

Tak se dělá USS demokracije:Jestliže nebudete poslouchat- vybombardujeme vás do doby kamenné!

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Nejstrašnější na tom všem je, že mně osobně vadí, jak pan VK často nehezky (až urážlivě) mluví o lidech, jenže on má pravdu, pravdu a (v tomto ohledu) nic než pravdu. (Jen si dovoluji namítnout, jestli by pan VK nemohl používat jiných příměrů, než zvířecích, zvířátka totiž, ani ovce, si to nezaslouží. Děkuji.)

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Ty fizel vysinskyj nemáš ako gay meno

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Tak jsem si ještě letecky prošla diskusi pod zdejším článkem (a v ní názory na mě) a musím konstatovat, že VK může být fakt “pyšný”, jakého stáda je to vedoucím… A opět jednou se mi potvrdilo mé přesvědčení z poslední doby nejen o těch klasických “perlách” (a že lépe je mlčeti, než chrlit plytké články každý den), ale hlavně o tom, že kvalita je víc než kvantita. Čímž i touto cestou děkuji, že existuje “nějaký” Jéňa a že zdejší spolek, kterému můj opravdu už jen velmi výjimečný vstup tak moc hnul žlučí, už mě opravdu nezajímá stejně jako články VK a s ním i celý Aeronet. A nezajímá i přesto, že jsem to byla především já, kdo Aeronetu pomohl k jeho cestě do světa a dále nezajímá proto, že to byl VK a Admin, kdo mě za to z Aeronetu vykopali – byť dodatečně mě to vůbec nemrzí, protože od doby, kdy se VK v júesej sešel s izraelským/židovským manipulátorem S. Bannonem, něco o něm zde
https://aeronet.cz/news/d-trump-je-naivni-a-nevi-kdo-proti-nemu-v-kremlu-sedi-dugin-bannon-ukrajina-tradicionalismus-nacionalismus-euroasianismus/
a začal psát proti Pjakinovi a Rusku, jsem na zdejší globalistický web už stejně neměla žaludek (a dávala jsem to jasně najevo – a zpětně hurá za to!). A už jen zopakuji, že součástí zdejšího stáda jsem nikdy nebyla a po dlouhé době po přečtení toho, co se tady píše a k čemu jsou ovce VK vedeny, opravdu nikdy ani nebudu. Přesto ale musím přiznat, že nostalgicky a s lítostí jsem se neubránila vzpomínce na to, jakou úroveň tady kdysi diskuse měla a kam pod vedením VK a Admina dospěla… .

Ale pointa – opravdu si to ovce nezaslouží, jen tady jde o to, že VK má přesně to, co chtěl: má kvantitu. Kdo ale chce kvalitu, ten ji rozhodně nebude hledat na AEN.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Proč tady děkuješ za nějakého Jéňu, když jsi to ty sama? Píšeš si na nwwo.org sama se sebou, to je schizofrenie.

Není tady jediný článek proti Pjakinovi, ani proti Rusku a kdybys byla normální, tak budeš vidět, že je zde drtivá většina lidí proruská. Ovšem pozor, pro ruský lid, ne pro ty židy, co Putina ovládají a Pjakin mu žehlí záda pitomostmi, jak se nemže zbavit oligarchů kolem sebe, počínaje Medvěděvem!

Kopeš za globalizaci světa ne Ruskem, ale židy v Rusku, tak na co si to hraješ?

Jedeš na vlně globalizace a vystrkuješ to druhým? To je plýtké, Pozorovatelko.

Kdyby Putin neškodil ruskému lidu, tak bych byl všema deseti, aby Rusko zglobaizovalo svět, protože po tom všem utrpení, co v historii Rusové prožili, by si zasloužili být v čele, též kvůli jejich tvořivosti a píli! Jenže on je podvodník, on slouží GP, jinak by do lidí necpal Sputnik ( už jsou hlášena úmrtí) a neoblboval lidi, že jde o vakcínu neškodnou a hlavně by jim lidem nenutil debilní výmluvou, že se vakcínou získá kolektivní imunita!

Takže se prober a neříkej nikomu, kde má hledat kvalitu, protože ti to nepřísluší.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Je neskutečné pokrytectví když teroristický stát, který okupuje úztemí nba kterém přežívá a neustále se je snaží rozšiřovat nezákonným obsazováním dalších území a buvat na něm své osady , nazývá Palestinu teroristou a drze tvrdí, že se brání. Násilné obsazování a usazování se na cizím území je obrana? Jsou židé tak drzí , nebo tak hloupí? Takovou blbost přece nemůže ze sebe normání člověk vypravit.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Nerozumim proc sama sebe prohlavsivsi “jsem zid” Moishe Zeman se tedvdurdi, ze zid original Arenberger ma 70 nemovitosti, a on krome ovaru s krenem a flasky slivovice jen jednu na Vysocine.

Inu tak to je Moishe, jako v ty pisnicce: “Johnny come lately, the new kid in town” …
A zid o to co vyzdimal z goyim se nerad deli s jinym zidem. Predevsim s takovym jako je Moishe, ktery se do Satanovy Synagogy zaradil sam, bez schvaleni vyssich organu, tj. polibyra Satana, rabinatu …
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/michalik-havlicek-fiala-ano-spd-stan-arenberger-ministr-zdravotnictvi.A210516_121319_domaci_klf

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Pár informací pro Pozorovatelku a anonymku díky komu vzniknul stát Izrael.

Stát Izrael vznikl na základě spolupráce sionistů s nacisty, protože měli společný cíl. Sionisté chtěli udělat z Palestiny etnický a náboženský homogenní vlast pro Židy úplně stejně jako to nacisté chtěli udělat s Německem. V tomto směru se současný Izrael neliší od Německa z 30 let minulého století. Během éry nacismu byl “nacionalismus” obecně přijímaným konceptem v celé Evropě. Znamenalo to, že každá národnost nebo etnická skupina má přirozené právo na vytvoření vlastního národního státu. Bylo to kvůli tomu, že to bylo žádoucí pro sionisty (globalisty) kvůli tomu, že chtěli udělat nové přeformátování světa, tj. likvidaci monarchií díky zosnováním první světové války a díky podepsání Versailleské smlouvy i druhé světové války.
https://www.novinky.cz/historie/clanek/100-let-od-versailles-opakujeme-chyby-pradedu-40288241
Právě díky první světové válce zaniklo Rakousko-Uhersko a vznikly nové státy jako Československo nebo Jugoslávie.
Cílem bylo odstavení šlechty od světových řídících procesů, které se tak dostali do rukou sionistických bankéřů. A právě bez války by nemohl vzniknout stát Izrael. Sionisté v té době nebyli o nic méně nacionalističtí jako nacisté, také jako Němci,kteří se prohlásili za novou rasu, Árijce tak pro změnu sionističtí Židé se prohlásili za Bohem vyvolený národ. Když se Hitler v roce 1933 dostal k moci byla mu americkými Židy vyhlášená obchodní válka pomocí bojkotu německého zboží v zahraničí, nacisté na to odpověděli bojkotem židovských obchodů v Německu. Tím vzniknul tlak na emigraci Židů z Německa, díky tomu mohla vzniknout tzv. Haavarská smlouva, která byla smlouvou mezi nacisty a sionistickými Židy v Německu. comment image
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Haavara_Agreement
Právě na základě této smlouvy mohli bohatí němečtí Židé převést část svých peněz do Palestiny ve formě německého zboží. Tím došlo k prolomení k protiněmeckého bojkotu.comment image
https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Transfer_Agreement
Otázka zní jak se vůbec zchudlé Německo po první světové válce díky válečným reparacím postavit na nohy a rozpoutat druhou světovou válku? Odpověď zní díky půjčeným penězům z Bank of England, která patří Rothschildovi a penězům z amerického FEDu spoluvlastněného “židovskými” rodinami Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lehmannů. Ti samí financovali bolševickou revoluci v Rusku. Takže tzv. íránská stopa je absolutní nesmysl.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

To je dobrý počin, že jste svým komentářem popsal, jakým to projektem ve skutečnosti je ta Palestina , za kterou se tady kope – já jsem zrovna vstoupila, abych vložila stejný obrázek, ovšem z tohoto odkazu:
https://deliandiver.org/2016/05/sionismus-a-treti-rise.htmlcomment image

Podobné velmi kvalitní čtení můžete vidět například i zde
https://janica9.wordpress.com/2013/11/30/sionismus-2/

K Vašemu textu
“Odpověď zní díky půjčeným penězům z Bank of England, která patří Rothschildovi a penězům z amerického FEDu spoluvlastněného “židovskými” rodinami Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lehmannů. Ti samí financovali bolševickou revoluci v Rusku” dopovím/zopakuji už jen tolik, že za financováním palestinského Hamasu a Hizballáhu rovněž stojí Británie – viz můj komentář s tímto obrázkemcomment image

A už jen poslední – a opět citace z Vašeho komentáře:
“Takže tzv. íránská stopa je absolutní nesmysl.”
Víte vůbec, co to je “5 plus 1”? A že to je pět stálých členů Rady bezpečnosti OSN včetně Británie! plus Německo a že to je stejný spolek, který v roce 2015 předal blízkovýchodní dominanci místo Izraele Íránu a tedy islámu tzv. jadernou dohodou ,čímž posvětil konec Izraele? Chcete-li vědět, co to znamená prakticky, tak jde o přístup Íránu na Středozemní moře, kde Izrael velmi vadí a kde velmi významnou roli představuje nejen Libanon, ale především Arménie – viz můj článek zde
https://aeronet.cz/news/na-blizkem-vychode-jde-osud-evropy-do-finale-iran-s-armenii-prave-prebiraji-vladu-rusko-dela-vse-aby-nebylo-vysachovano-a-zradci-nespi/

A že m.j. je to také o tom, aby Evropa brala íránskou ropu a plyn místo ruských, chcete-li to polopaticky, tak uhlík islámský přesně tak, jak velí palestinští aktivisté v tom Německu nejen pod sochou Marxe, ale i v německé vládě
https://aeronet.cz/news/demonstrace-v-nemeckem-chemnitzu-pod-bystou-karla-marxe-merkelova-zachranuje-turecko-zadouci-nacionalismus-treti-dzihad-video/

Tak já jen, ať si ten svůj názor, že “íránská stopa je absolutní nesmysl”, opravíte (nemluvě o tom, že právě Íránem má být zrušena peněžní hotovost -ono stačí se podívat na logo íránské banky).

Edward
Návštěvník
Edward

To je znamení, co pro nás chystají