My jsme nikoho nezvali, tak nám nenuťte kvóty! Německá kancléřka Merkelová tohle...

My jsme nikoho nezvali, tak nám nenuťte kvóty! Německá kancléřka Merkelová tohle už z Prahy nechce slyšet, bude tudíž preferovat Jiřího Drahoše jako prezidenta. Její plán mohou zhatit jen čeští voliči za 5 dní!

My jsme nikoho nezvali, tak nám nenuťte kvóty! Německá kancléřka Merkelová tohle už z Prahy nechce slyšet, bude tudíž preferovat Jiřího Drahoše jako prezidenta. Její plán mohou zhatit jen čeští voliči za 5 dní!

Jiří Drahoš v minulosti občanům prozradil, že je fascinován německou kancléřkou Merkelovou, která de facto pozvala „uprchlíky“ do Evropy. Věřím tomu, že Angela Merkelová ve skrytu duše podporuje Drahoše, i když nahlas asi nic neřekla.

Mimochodem, pro německou kancléřku Merkelovou by bylo zvolení Jiřího Drahoše politické vítězství. Proč? Protože Jiří Drahoš, jak sám prohlásil, není profesionální politik. Dále pan Drahoš podepsal Výzvu vědců proti strachu a lhostejnosti. Vlastně všichni, kteří podepsali tuto výzvu dali veřejnosti najevo, že „všem uprchlíkům, kteří v Evropě hledají útočiště, by mělo být zajištěno bezpečí a důstojné zacházení. Muslimové jsou nespravedlivě házeni do jednoho pytle s teroristy“. Myslím, že kancléřka Merkelová má nepochybně i z tohoto radost. Mít na Pražském hradě neprofesionálního politika, který je její osobou fascinován, a má na některé věci stejný pohled, je vítězství Merkelové.

Opravdu?

Pamatujme, co řekl prezident Miloš Zeman Angele Merkelové na Pražském hradě. A to, že „My jsme nikoho nezvali, tak nám nenuťte kvóty“. Nevím, co by J. Drahoš, který se v minulosti sešel s Merkelovou, jí řekl, kdyby byl prezidentem. S největší pravděpodobností by Drahoš nechránil náš národní zájem, kterým je odmítnutí povinných kvót. Ono se něco špatně odmítá, když to prosazuje člověk, kterým je J. Drahoš fascinován.

Můžeme teď prohlásit, že by se Jiří Drahoš v budoucnu spojil s Angelou Merkelovou a uzavřeli by jisté spojenectví? A to spojenectví ohledně povinných kvót? Ať si každý odpoví sám. Ale za sebe říkám, že v žádném případě nechci, aby Česko přijalo kvóty a aby německá kancléřka byl častým hostem na Pražském hradě. Česká republika musí být suverénním státem a mít v čele profesionálního politika. A ne člověka, který je fascinován Angelou Merkelovou. Takovýto neprofesionální politik by nechránil národní zájmy České republiky.

Zanedlouho se v druhém kole prezidentské volby rozhodne o novém prezidentovi. Tyto volby jsou pro stát a jeho občany velmi důležité. Proč? Protože ovlivní každodenní život každého občana

Musíme si uvědomit jednu zásadní věc. A to, že Česká republika je takzvané srdce Evropy. A každý významnější stát, který může svojí politikou ovlivňovat jiné země ku svému prospěchu, stojí o to, aby měl vliv na Českou republiku, která je, ačkoli slýcháváme v médiích opačný názor, významným hráčem v Evropě. Už v dávných dobách každý usiloval o to, aby mohl mít svůj vliv na české země. Česko vždy bylo důležitou zemí a to hlavně kvůli tomu, že leží uprostřed Evropy.

Miloš Zeman dojednal v Rusku s Vladimirem Putinem zakázky pro české podniky za 19 miliard korun.

Mnozí odpůrci současného prezidenta Zemana mu vytýkají, že Česko žene do náruče Ruska a Číny. A to jen kvůli tomu, že s těmito státy má pozitivní ekonomický vztah. Naposledy české firmy v Moskvě podepsaly smlouvy a dohody za 19 miliard korun. Tato spolupráce se například týká při výrobě traktorů Zetor, nebo leteckých motorů od GE Aviation. Tyto a další smlouvy byly podepsány na česko-ruském podnikatelském fóru za přítomnosti prezidenta Zemana. Ale ti, co neustále skrze média říkají národu, že je M. Zeman agentem Kremlu, tak si vůbec neuvědomují, jaký ekonomický přínos je pro ČR a její obyvatelé ekonomicky spolupracovat se zeměmi, ze kterých profitujeme.

Položme si otázku: Je v národním zájmu, aby Česká republika ekonomicky spolupracovala s USA, Francií, Izraelem, Německem, Ruskem, Čínou a s dalšími státy? Ano, toto je přeci v národním zájmu Česka!

A teď si položme tu samou otázku, akorát některé státy z toho vynecháme: Je v národním zájmu, aby Česká republika ekonomicky spolupracovala s USA, Francií, Izraelem, Německem? Ale ne s Ruskem a Čínou? Toto přeci není v národním zájmu České republiky. Dokonce i USA a další státy obchodují jak s Ruskem, tak i Čínou. A Česko v žádném případě nesmí zůstat stát v rohu a musí být i nadále aktivní. Tak, jako doteď.

To, že aktivně ČR, zejména díky prezidentovi Zemanovi, obchoduje s Ruskem, Čínou, USA a dalšími státy, je pro nás velké plus. Nelze v dnešní době říct, že budeme obchodovat jen s některými státy. Pokud z jakéhokoli státu vyklidíme své pozice, naše místo zaujme ihned někdo jiný.

Jiří Drahoš s bývalým americkým velvyslancem v Praze Andrew Schapirem. Všimněte si symbolu sepjatých rukou velvyslance, symbol Oka Boha Hora, Vidoucí oko, Vrchol nedokončené pyramidy, symbol Chrámu a také symbol kružítka a úhelníku, tzn. symbol stavitelů Země, symbol Gaia, Matka Země… toto všechno vyjadřuje tento symbol Svobodných zednářů. Pozn. VK.

Takže ano: Zájmem České republiky je obchodovat i s Ruskem a Čínou. Mimochodem, na tyto dvě země může mít názor každý, jaký chce. Ale podstatné je to, jaký ekonomický přínos budeme z obchodu s těmito státy. A zatím, díky prezidentovi, z toho máme nemalý ekonomický přínos. Je docela pravděpodobné, že pokud by byl J. Drahoš prezidentem, Česká republika by přestala obchodovat s mnoha státy. A občané by tuto změnu zanedlouho pocítili.

S Drahošem do náruče TOP09

Rozdíl mezi Drahošem a současným prezidentem Zemanem je veliký. A to, i co se týče ekonomiky. Jiří Drahoš nemá takové politické zkušenosti, jako M. Zeman. Lidé si volí prezidenta i kvůli jeho politickému přehledu.  A hlavně pro to, co pro ČR a její občany může ještě vykonat. Jaký má vlastně J. Drahoš politický přehled? To, že ¨jakožto předseda Akademie věd se stýkal s politiky? A to hlavně s bývalým ministrem financí Kalouskem. Mimochodem, Drahoš se o Kalouskovi vyjadřuje velmi pozitivně. A věřím tomu, že každý slušný občan ví o tom, jaké, a teď s prominutím, prasárny , nadělal občanům Kalousek. Byl bych velmi nerad, aby se Kalousek stal premiérem. Stačilo to, co dělal, když byl ministrem financí. Bohužel musíme konstatovat, že J. Drahoš je s největší pravděpodobností provázán s Kalouskem a TOP 09.

Budoucí prezident velkou měrou ovlivní směřování ČR. A nejen já bych byl velmi rád, aby se Česká republika držela aktuálního kurzu, který prezentuje M. Zeman svými činy. Nenechme si ekonomicky rozvrátit republiku zvolením Drahoše. Ten, kdo volí současného prezidenta Zemana, nemusí být jeho horlivý příznivec, ale podstatné je, že spolu se Zemanem volí PRO NÁRODNÍ zájmy.

Kdo volí Drahoše, de facto volí politickou loutku, kterou ovládají rádoby elity. J. Drahoš, jak jste si mnozí všimli, je svými názory velmi protinárodní.

-Petr Cvalín-

Prosba redakce závěrem článku

Hrajeme o všechno, o naše děti, o naši kulturu, o náš vlastní národ. V souvislosti s tím bychom chtěli požádat a poprosit naše čtenáře, aby i tento měsíc zvážili finanční podporu našemu serveru. Nejsme veřejnoprávní médium, ani neziskovka napojená na fondy uhlobarona nebo cizí fondy. Stojíme a padáme s finanční podporou Vás, našich čtenářů. Pokud se Vám líbí, jak pracujeme a jaké informace přinášíme, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na naší obvyklé darovací stránce zde. Dobrovolný dar můžete zaslat na bankovní účet v ČR a v SR, na PayPal, Bitcoin anebo poštovní složenkou na účet v ČR nebo v SR. Podpoříte tím naši práci, investigativní novinařinu a zajistíte pokračování našeho nezávislého alternativního zpravodajského projektu. Moc Vám děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Pěkné kamarádíčky má pan Drahoš, jen co je pravda. Snad chybí jen fotka s Halíkem. Ještě, že to tenhle poskok pražské kavárny, sluníčkářů, Antify a kdejakého jiného xindlu nevyhrál. Věřte, že by zavedl povinnost “negr a muslim do každé rodiny”. A kdo by se zdráhal, životně likvidující pokuta a zabavení bytu/domu, kteréžto by byly předány smradlavým přivandrovalcům

Frank
Návštěvník
Frank

Nejenže jsme vyhráli, ale navíc jsem vyhrál flašku whisky při sázce na prezidenta. Tak dvojnásobná radost.

M68
Návštěvník
M68

Soudruhu Cvalíne , už máte děvče/kluka , nebo pořád nic ?

ARM
Návštěvník
ARM

“Cílem této výzvy není zlehčovat skutečná rizika plynoucí z imigrace. Cílem této výzvy není agitovat za konkrétní kroky ve vztahu k uprchlíkům. Cílem této výzvy je důrazně se vymezit proti tomu, jakým způsobem je v naší zemi rozdmýchávána a všeobecně tolerována etnická a náboženská nesnášenlivost – dopřáváním sluchu extremistickým hnutím, šířením překroucených i zcela lživých zpráv, které posilují paniku, jež ve výsledku vede k dehumanizaci lidí v nouzi, diskriminaci i k násilí z nenávisti. Vadí nám, že politici a média, místo toho aby prokázali charakter a zodpovědnost, často mlčí a dávají tak šíření strachu a nenávisti prostor, a mnohdy se ho dokonce aktivně účastní v honbě za sledovaností či popularitou.”
http://www.vyzvavedcu.cz/ – zveřejněno roku 2015

Nevím, jestli tady někdo toto četl, jedná se o úvodní slovo Výzvy vědců. Pokud si tento text rozebereme z jazykového hlediska, nenajdeme v něm žádné zvaní imigrantů a ani zlehčování problému uprchlické krize. Tento dokument pouze pojednává o davovém šílenství, které je nutné uklidnit, chaosu podporovaném médii a hlavně extrémistickými stranami s vidinou vysokého volebního zisku.

Ohledně lásky k Angele Merkelové mám rozšířenou citaci:
„Já nejsem profesionální politik a nechci soudit paní Merkelovou ani podle imigrace ani podle jiných věcí. Mě docela fascinuje, že to vypadá, že Angela Merkelová opět ve volbách uspěje, už po čtvrté. Je to zvláštní fenomén.”
– prof. Drahoš; https://goo.gl/btaucU

Žádná láska, jen konstatování. Prof. Drahoš se již několikrát vymezil proti tomu, že by chtěl zvát jednoho imigranta za druhým. Akorát jedinkrát polemizoval o tom, že by Česká republika zvládla přijmout 2600 uprchlíků.

A slovem na závěr (ohledně obchodu s Čínou a Ruskem) – vývoz zboží v miliónech korun českých do Ruské federace a Číny je v součtu menší než třeba vývoz do Rakouska.
https://goo.gl/aqJKaJ
Takže si myslím, že jim nemusíme podlézat ale měli bychom zůstat na profesionální úrovni spolupráce.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Snažíte se marně. Ten dokument je potřeba přečíst celý, ne jenom část.
Pravděpodobně se jedná o vědeckofantastickou esej o dění na nějaké vzdálené planetě, protože situaci v Evropě to nepřipomíná ani přibližně.
Ani v době vzniku tohoto dokumentu se evropská situace s migranty popsanému stavu nepřibližovala.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Ted jsem dostal od znameho takovy vtip:
V Londyne jsou 2 muslimove – Ali a Habib, oba zebraji na ulici ale kazdy v jine casti mesta,
Oba zebraji stejne dlouho, ale Habib kazdodenne prinese domu tak 2 – 3 libry. Ali ma kazdodenne plnou tasku 10ti librovek, ma Mercedes, dum bez hypoteky a docela slusny zivot. Habib se ho zeptal: “Zebram stejne dlouho jako ty ale jak to ze ty nosis domu kazdy den plnou tasku destilibrovek ?” Ali odpovi otazkou: “podivej se,co mas napsano na sve zebraci cedulce ?” A Habib na to : “Jsem bez prace, mam 6 deti a manzelku ktere musim zivit”. Ali odpovi: “zadny div ze nevyzebras vic !” A Habib se pta – “a co mas na ceduli napsano ty ?” A Ali na to: ” Potrebuji poslednich 10 liber na zpatecni letenku do Pakistanu”…. 🙂 🙂
Ale vazne. Predstavte si ze takovych bude jednou polovina obyvatelstva.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jo já jsem zase slyšel vtip o tom, jak přiletí Čech za kamarádem do Ameriky a večer zajdou do baru na skleničku.
Američan se ho vyptává, jak je to v Evropě s těmi imigranty, že to viděl v TV.
Čech odpovídá, že to není tak hrozné, jak se povídá.
Od vedlejšího stolu se otočí Indián, pokýve hlavou a řekne: ,,Jo jo, my jsme to na začátku taky podcenili.”

Týna
Návštěvník
Týna

Slušnost není u prezidenta nutná vlastnost, tvrdí Eliška Hašková Coolidge. Proč podporuje pana prezidenta Zemana?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/slusnost-neni-u-prezidenta-nutna-vlastnost-tvrdi-eliska-haskova-coolidge-proc-podporuje-zemana-41937?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Iva
Návštěvník
Iva

100% souhlas s článkem!!

Sasin
Návštěvník
Sasin

No tak například Turci v Němcách jsou už taky Němcové, igdyž jsou turčíci. Gdyž za nima přinde Turek a zeptá se gdo si, tak řekne že Turek. Gdyž za nima přinde Němec a zeptá se gdo si, tak řekne Němec. A víc takových tam mají, i těch o kterých se nesmí diskutovat. Gdyž se jich něgdo zeptá gdo teda si, tak řeknou, že jsou Němci, ale záleží gdo se ptá. Gdyž se ptá něgdo, gdo jako tam není, tak řekne, že je něgdo gdo jako není a gdyž se zeptá něgdo gdo tam jasně je, tak se raději zeptá gdo se ptá. No a ti jsou všude taky nalezlí jako u nás. A u nás taky není jasné, gdo je gdo. Lidi vychovaní ještě v socíku se na to neptají, páč si všichni mysleli, že jsou čechoslováci a zobáci se na to neptají, páč mají zalepené uši sluchátkama, oči přibité na plocho k chcípleji a v hlavách jim straší školní přednášky zase těch pravejch leváků, keří taky říkají že jsou Češi, ale podle toho jak ty jejich motyky spustily by se mělo začít o tem vážně pochybovat. Šak učej zase postojům jako dycky a známky se dají koupit dneska levněji, už bezbrigádně, páč řepka se sklízí strojem a končí ve zplynovacích komorách. Taky neřeknou hrdě, že mají díru v řiti od svojí mámy. Ale drmolí krávoviny co do nich nalili ve školách a vestáru jako gdyž najdou. To je polízanice jak to tak vypadá. A v tom je ta hra na pusyny a blboně. Blboni si myslí, že v Česku podle statistiky žije 10,5 mio Čechů. A nějaké Čechy podle statistiky můžete najít i na úřadech a u panského koryta, ale strčtě ruku do ohně, že kolik. Ten trouba, co má čirá skla pro bublicitu říká určtě taky že je Čech a stačí mu to k prospívání v mimovládní výchovné organizaci, gde se taky předvádí. Strastiplnou cestou prošli naši okradení synové a dcery kultem Václava Havla. Pak byi jejich podíly nahrazeny kultem Václava Klause. A dnes se náhradou za ukradené podíly buduje kult Miloše Zemana. No tak řeknu to takhle. Podle chování to určitě taky nejsou naši. Ani jeden neměl rád normální lidi. Šak měli v plánu vytvořit zbohatlickou třídu blboňů, keří nebudou mít v hlavě všechno vpořádku, no šak gdo normální by to vydržel se furt hádat o dotace a o zašmelené národní hospodářství. Museli to přece podle vzoru demosgrácie, rozdělit a roznimrat tak aby zisky tekly do jejich kapes a náklady do kapes okradeným synům a dcérkám. Takový byl plán. A zadlužitje a honit je za neplacení unkvizicí a pak odevzdat naši půdu huličům kadidla. Takový byl plán.

Nepustit našince k rozhodování o společném svým jedním a rovným podílem. Nepřipustit našince k výchově svých potomků. Nepřipustit lidi aby oni mohli, gdyž už, volit své zástupce, třeba mámu nebo tátu. Nepřipustit aby se síla národa sjednotila. Nepřipustit abyse lidé vyvlékli z otrocké práce. Nepřipustit aby se osvobodili od poroučení a pohlavkování panstva. Nepřipustit aby šli směrem ke své soběstačnosti. Nepřipustit aby rodiny žily normálním rodiným životem s bezplatným zdravotním a starobním zajištěním. Nedat jim ani hlt ani chvilku času na myšlení. Nedovolit jim se nadechnout, zastavit se. Nepřipustit aby mohli hodit na papír co sami společně chtějí ze země udělat a čemu a komu taková země má být jistinou. A plán se jim daří. Chtějí aby jich bylo v této zemi víc. Proto nemůžete pochopit, proč se to děje.

P.S. A to, že budeme kamarádit jen s těma, na kterých můžeme dříví štípat nebo vařit z nich vejvar není o nic lepší rozum než ten co sem furt leze ze zemí kazisvětů.

Ryan
Návštěvník
Ryan

Proč nebyl zveřejněn můj odpolední příspěvek do diskuse?

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Položme si otázku:Ako to, že lídri EÚ svojím konaním páchajú samovraždu Európy,ako to že napriek veľkej nevôli väčšiny jej obyvateľov ohľadom “importu” moslimských migrantov činia pravý opak?Sú za tým peniaze? Neverím, že len tie. Je to vydieranie ešte väčších rýb v zákulisí? Je to psychopatia leadrov EÚ? Naivita? Vymytie mozgov? Asi všetko spolu. Predstavte si opačnú situáciu-a to, žeby európski migranti boli nútení prichádzať do moslimských krajín. Viete čo by sa stalo?Moslimovia by ich začali zotročovať a zabíjať. A to chcú urobiť aj v Európe. Potom, keď ich bude určitý počet. Túžia po tom.

Fronty 22
Návštěvník
Fronty 22

Nie odpoviem ti ako to vidím ja: stát nebude mat peniaze na socialne davky a este viac sa zadlzi, politici im tie dávky daju a budu ich volit, rozriedi sa národny stát na masu vsehochuti, lepší ovládanie hlupych ludi…

Iva
Návštěvník
Iva

Ano, zchudnutí států Evropy je ale v plánu, je to jeden z cílů a současně i prostředků k návratu do středověku a znovuzotročení lidí – v tomto případě těch, co se dostali civilizačně nejdále (netvrdím, že duchovně) – a to je potřeba zvrátit – lidi vzdělané, inteligentní, svobodné a v rozvinutých zemích se zrovna moc ovládnout nedaří – je potřeba je těchto nectností zbavit – tedy migrace, inkluze, gender … a další lahůdky, výsledkem bude zchudnutí a propad IQ a strach a teror … to se to pak bude vládnout

ale no tak
Návštěvník
ale no tak

nejvetsi otrok je ten kdo si mysli ze je svobodny …. potom vam kecy o znovuzotroceni prijdou jako sracka…

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Banana boo, co máš proti mytí, koupání, čistotě?!?!

Jasně, jako každý jedinec, který vidí jen a jen to, co chce vidět jeho mysl, tak Ti uniká, že tak zvané
” vymývání mozků” je slovní obrat a kdo ho špatně vykládá? Církevní pitomci, politici a jim podobní, že ano?! 🙂

Co to Opravdu je vymývání mozků?

No, je to Zbavení se všech těch sra…č…ek, které společnost vloží do jedince, rozumíš mi?! 🙂

Křesťanská církev se Bojí ” vymývání mozků”! Proč?

No, protože pokud se dostaneš do mé blízkostí a jsi křesťan, tak Ti Zaručuji, že během půl hoďky, ok během maximálně hoďky, Ti vymyju Tvůj mozek = očistím Tvůj mozek od té rakoviny, které se říká křesťanství! A víš Ty co? Bude mi stačit asi jen jedna věta a Mé Ticho… ! 🙂

Ježíš, Mistr Ježíš Nikdy nebyl křesťanem! Tečka! 🙂

Ale pitomci, kteří si udělali byznys na jeho působení na této planetě Zamořili mozky milionům lidí a ti potřebují ” vymýt mozek” = očistit od těch srač..e..k… ! 🙂

No, to je přesný význám vymývání mozků a já Jsem pro hygienu!

Jsem pro vymývaní mozků!

Protože v mysli, v egu, v mozku mají lidé jen samé sra…č …k … y… , které jim tam vložili p…i …to…m…c …i, kteří ovládají společnost a těch ale JE! 🙂