Muž chtěl spáchat sebevraždu, policie ho zastřelila! Americká policejní práce nabývá netušených...

Muž chtěl spáchat sebevraždu, policie ho zastřelila! Americká policejní práce nabývá netušených rozměrů

Muž chtěl spáchat sebevraždu, policie ho zastřelila! Americká policejní práce nabývá netušených rozměrů

Server The Daily Beast uveřejnil článek [1], který opět dokresluje bizarní stav a situaci, v jaké se nachází americká policie. Muž z Floridy přišel právě o práci. V depresi z nastalé situace zakoupil lahev vodky a rozhodl se opít. Alkohol však z deprese nepomohl, právě naopak, prohloubil ji a muž vzal nůž a rozhodl se spáchat sebevraždu. Jeho přítelkyně to se zděšením sledovala a v naději zavolala policii, aby muže odvezli na kliniku místní nemocnice na psychiatrii.

1432826724380.cached.jpg
Justin Way na fotografii vlevo nahoře, kterého policisté zastřelili

Policie dorazila, ovšem po zuby ozbrojená automatickými zbraněmi a v oblecích těžkooděnců. Ženu vyzvali, aby během zásahu zůstala venku. Žena upozornila policisty, že její přítel jí neohrožuje, pouze sám sebe a chce se zabít, aby mu v tom zabránili. Podle ní to vypadalo, že policisté jdou do války, podle výzbroje a výstroje, v jaké na místo dorazili.

Po vniknutí policie do budovy zaslechla žena jen několik výstřelů. Muž podle policistů v těžké opilosti prý neuposlechl výzvy k odložení nože, a tak ho policisté namísto zpacifikováni taserem zastřelili. Policisté vysvětlili, že to je přesně to, co standardně dělají, když podezřelý neuposlechne výzvy k odložení zbraně. Z tohoto vyplývá zajímavé zjištění, že když v USA ztratíte práci a hrozí vám tak vystěhování z bytu na ulici a psychicky to nezvládnete a opijete se, můžete si situaci ulehčit a zavolat policii, aby vás zastřelila jako sociálně odepsaného člověka. USA tak začínají naplňovat orwellovskou vizi společnosti, která netoleruje sociálně slabé, opovrhuje jimi a odstraňuje je ze života.

[VIDEO] To není US armáda v amerických ulicích, to jsou “obyčejní” policisté…

Americká policie čelí v posledních letech obrovské kritice, neboť narůstá brutalita zásahů a policie v USA začíná připomínat spíše polovojenské jednotky, militarizace policie s sebou potom nese i daleko větší agresivitu policistů a mnoho úmrtí civilistů. Policistům se mění styl uvažování při používání vojenské výzbroje. Mění se jejich vztah k občanům, ve kterých přestávají spatřovat spoluobčany a začínají v nich spíše vidět potenciální hrozbu, nepřátele a kombatanty. Militarizace americké policie tak pomalu začíná měnit charakter policie z původního “protect & serve” spíše na “find & kill”.

– VK –

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alije Brazilovič
Návštěvník
Alije Brazilovič

A.C.A.B.

Ustup Satane
Návštěvník
Ustup Satane

Již těm policajtum chybí nápisy FEMA je to jen otázka času Americký lide nedej se škoda že zavraždili Davida Crowleyho a nestihl uvést tento film jménem šedý stát jo jo hodně lidem by se otevřely oči a to Elitáři nemohli dopustit posuďte sami zde alespoń trailer https://www.youtube.com/watch?v=Gy7FVXERKFE

spravce
Návštěvník
spravce

asi tam moc čučej na Tv, na ty svoje kriminálky… a jiný hlouposti. a pak jim vtloukaj do hlav jak je každej nepřítel.
pěkný článek zde jak se policie obměňuje arzenál: http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/militarizace-policie-v-usa-i-cr-jedna-policie-s-obcany-jako-s-neprateli

Lukáš
Návštěvník
Lukáš

Podle policejní zprávy na policisty tím nožem zaútočil. Samozřejmě netvrdím, že to tak bylo. Každopádně mohlo jít i o “suicide by cops”, někteří lidé se dobrovolně rozhodnou i pro tento způsob ukončení života…

Pavel
Návštěvník
Pavel

Pokud existuje karma, tak ten muž měl vlastně štěstí. Kdyby sám spáchal sebevraždu, tak by prý podle karmických zákonů po smrti těla trpěl. Takto to nebyla sebevražda, ale vražda a zodpovědnost jde za tím, kdo vraždil.
————-

To, že si obyčejný člověk nedovede poradit s opilcem, který má nůž v ruce je jasné. A pokud ho ohrožuje a napadený náhodou má pistoli, tak mu nezbývá nic jiného než střílet.

A přesně tohle je situace ve které existují třeba granáty se slzným plynem. I ten taser by byl daleko lepší řešení. Pro policejní útvar určitě existuje mnoho dalších neletálních variant.

Je vidět, nakolik mají u policie v USA vymytý mozek a váží si lidského života. U nás je to ovšem druhý extrém a hnědočeši jsou často chránění i při páchání trestné činnosti.

sibolet
Návštěvník
sibolet
romgator
Návštěvník
romgator

Teď jsem zvědavý jestli se zjeví nějaká černošská skupina a bude protestovat za další zabití člověka policii. I když bělocha. Vsadím se, že jim to bude šumák. Jak nejde o černocha, je je jim to buřt.

zombie
Návštěvník
zombie

ale nebuďte blázen-jim se smrt negra vždycky hodí jen na to,aby mohli dělat bordel,rabovat a zabíjet,nic jinýho černí neumí-četl jsem dobrej článek o nepokojích tuším v 90 letech v Los Angeles(o tom tenkrát hojně informovalo i naše zpravodajství)-taky policie zastřelila jakýhosi negerskýho násilníka-černošský demonstace,nepokoje a rabování poté nebralo konce a když pominu půlku města v plamenech a vyrabovaný,životem to zaplatilo asi 17 bílých lidí-samozřejmě takových,kteří s tím neměli nic společnýho,drtivou většinou se totiž jednalo o řidiče kamionů,kterým následně černí ukradli auta i z nákladem,který poté prodali na černém trhu.Další příklad,co jsou negři zač se ukázal při hurikánu Katrina v New Orleans,kde policie a národní garda dokonce dostala rozkaz střílet ostrýma po každým,kdo poruší stanné právo,černí totiž vyrabovali snad všechno co se dalo-viděl jsem z toho videa,kde se k rabujícím přidávali i černí policisté,všichni se hájili tím,že mají hlad,ale kradli samou elektroniku,zlato,klenoty,hodinky a jiný věci,který se dali dobře prodat-potraviny nenesl ani jeden z nich-o skušenostech s nimi na stadionu americkýho fotbalu,kam obyvatele města evakuovali jsem si přečetl taky dost-x znásilnění bílích žen,několik vražd,apod.A o tom,jak dopadl Detroit snad psát nemusím-to ví snad každý…

romgator
Návštěvník
romgator

To mi nemusíte popisovat, bývalý kolega žil rok na Floridě a dost cestoval po celých USA. Vyprávěl dost zajímavých věcí a v podstatě se to shoduje s tím, co říkáte. Jsou (černí) neskutečné líní, práce tam prý je celkem dost, ale nikomu se prostě pracovat nechtělo. Dávky jsou asi lepší. Vykládal o hispánských nebo černošských čtvrtích, kde to vypadalo, jako v postapokaliptickém filmu, nevábné budovy a ještě nevábnější lidé. Holt je rozdíl mezi kulturami a také rasami. To se zkrátka okecat nedá.

Kalys
Návštěvník
Kalys

Podle mě jsou to vše vlastnosti lidské a mají základy ve výchově né v barvě pleti.

Montisan
Návštěvník
Montisan
B
Návštěvník
B

Lidé zřejmě ještě nepochopili, že policie se zásadně nevolá. Končí to špatně. Stejně tak se s policií nespolupracuje – viz případ Nečesaný.
Policie pracuje proti nám. S policií se proto nemluví, nespolupracuje. Dříve bylo toto mottem zločinců a gangů, dnes bohužel každého slušného člověka.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Mít z čehokoliv depresi zřejmě bude do budoucna hrdelní zločin, nebo co…