Muslimský šejk hovoří o uprchlících. A Merkelová rozhoduje o osudu Evropy

Muslimský šejk hovoří o uprchlících. A Merkelová rozhoduje o osudu Evropy

Muslimský šejk hovoří o uprchlících. A Merkelová rozhoduje o osudu Evropy

Sufitský muslim Sheikh Imran Hosein, který svými přednáškami už před dvacet let varuje lidstvo před nevyhnutelným nebezpečím vyplývajícím z islámské eskatologie, v rozhovoru pro britského novináře Morrise Hermana řekl, že imigraci způsobuje převážně chudoba a podvodný finanční systém, který okrádá jednu část světa na úkor druhé. Podle něj imigranti chodí do zemí, kde jsou peníze.

Zde je zkrácený přepis rozhovoru.

Morris: Všude jsou titulky o přílivu uprchlíků, převážně ze Sýrie, ale také z Iráku, Afghánistánu a dalších míst, kteří utíkají do Evropy. Rádi bychom slyšeli váš názor. Je mi divné, že všichni se objevují ve stejnou dobu. I když to  probíhá už několik let.

Sheikh Imran Hosein: Napřed bych chtěl říct, že tohle ještě není příliv uprchlíků. Myslím, že je to jen proud. Příliv teprve přijde. Pokud stáhneme naší analýzu na ozbrojenou vzpouru, sponzorovanou sionisty a ISIS v Sýrii, s tzv. Svobodnou armádou Sýrie, Al-Nusrou atd., podvodným džihádem,  který děsí Syřany a nutí je opustit domovy,  nechat vše za sebou a prostě se jen zachránit před podvodným ISIS a válkami, které teprve přijdou, pokud analýzu stáhneme jen na vojenské věci tohoto tématu, tak si nemyslím, že vykreslíme budoucnost.  Není to jen kvůli nebezpečí v Sýrii a Afghánistánu. Myslím, že musíme také zvážit pokračující úpadek do chudoby a v některých místech do bídy následkem podvodného finančního systému. Tento peněžní systém vysává bohatství lidstva a bohatství přináší do západní Evropy, ne do východní, ne do Ruska, Řecka, Bulharska, Arménie…Bohatství přenáší do západní Evropy a Severní Ameriky a do té části světa, která se nazývá Západem. Stávají se odporně bohatými. Obětovávají životy a jsou bohatší a bohatší, zatímco zbytek světa je chudší a chudší.

V Islámu tento peněžní systém známe jako ribu, formu lichvy. Je zde i další forma lichvy, známá jako zlodějina. Když okradete člověka, je to forma lichvy, nebo riba. A peněžní systém dělá právě tohle. Vezme papír a tvoří peníze z čistého vzduchu. Tohle je poprvé, co se to v historii lidstva děje, protože vždy jsme měli peníze s hodnotou. A poprvé v historii, s touhle moderní Západní civilizací, která pochází od anti-krista – znám eskatologii, takže vím, o čem mluvím – vám není umožněno používat stříbro nebo zlato jako peníze. Články dohody MMF to zakazují. Proč? To vám nikdy neřeknou. A vytváříte peníze z ničeho a nejen to. Půjčí nebo dají peníze bankám a když má bankovní systém jen sto dolarů, může si půjčit tisíc. Nazývají to bankovnictvím částečných rezerv. Takže násobíte podvod. A pak jsou půjčovány peníze, protože lidé jsou chudí. A to nejde jinak, než půjčit za úrok. Když si půjčí peníze od banky a podepíšou dohodu o půjčce, stanou se z toho legální peníze.

Prorok Mohammed o systému riba mluvil a řekl, že i když je riba malá nebo velká, vždy končí stejně – chudobou a bídou. A domnívám se, že tohle je jeden z důvodů, proč uprchlíci proudí do Evropy. Nejdou do Ruska, nejdou do Řecka. Jdou tam, kde jsou peníze. Peníze nejsou ve Francii nebo Británii, jsou v Německu. Proto tam chodí. Dalším důvodem je narůstající chudoba, bída. Pokud mám pravdu, zbytek světa, který žije v chudobě a bídě, zvedne hlavu a řekne – tohle je naše šance. Syřané vstupují do Evropy, Afghánci vstupují do Evropy, kde jsou peníze, je to náš čas na stěhování. Přestěhují se z Alžírska, Maroka, Bangladéše, Maroka, Pákistánu a zbytku světa, který je odporně chudý. Jak je zastavíme? Samozřejmě nemůžou všechny v Evropě přijmout. Dřív nebo později se tato benevolentní tvář Evropy bude muset změnit. A já očekávám, že tento proud se zítra stane přílivem.

Nechci se zaměřit na ozbrojenou vzpouru, ale na vzrůstající chudobu a bídu ve zbytku světa. Evropa se stává bohatou na účet zbytku světa.

Morris: Evropa má obrovský HDP a také obrovskou nezaměstnanost. Jak bere peníze, je otázkou. A nejlépe lze říct, že to kradou od chudých. Čína je více průmyslová.  Ekonomika světa prostě nedává smysl. Lidé zaměstnaní v Evropě a Americe jsou převážně ve službách nebo v bankovnictví. Opravdu nic nevyrábějí.

Sheikh Imran Hosein: Vlády jsou zaplaveny penězi, protože mohou dělat peníze z ničeho. Pokud prostě můžete tisknout papír a dělat peníze, budete bohatí. Není to tvrdá měna. Nemůžete vzít kufřík plný bangladéšské taky do Manhattanu a koupit šálek kávy. Takže je to nespravedlivý peněžní systém.

Jeden státník, který do systému viděl, a který řekl, že je to podvodné, nespravedlivé, byl prezident Charles de Gaule. Zemřel. A myslím, že to řekl v parlamentu v roce 1966. Ta řeč byla jeho koncem. Začali plánovat, jak ho odstranit. A to také nakonec udělali.

Dalším, kdo to řekl, byl premiér Malajsie Mohammed Malatir. Ten pořád žije. Taky mluvil o podvodném peněžním systému, který obohacuje část světa na úkor zbytku.

Ve světě Islámu máme dilema. Máme více akademiků než jsme kdy měli. Nazývají se olana, akademici islámu. Nemůžeme ale najít ani jednoho, který mluví souvisle a inteligentně a analyzuje finanční systém a nařídí jeho haram. Haram je zakázat. Svět islámského učení nejenže selhal, selhal mizerně. Nemáme žádnou výmluvu. Nemůžeme říct, že to nevíme, protože všichni máme přístup k internetu. A informace na internetu jsou. Já sám už o tom přednáším 20 let.  Nejenom o tomto podvodném systému, ze kterého se musíme dostat, je zde také něco, co se nazývá islámským bankovnictvím. To je stejný podvod, žádné takové není. Finanční systém je podvod a měli bychom se vrátit k dináru nebo ke zlatu. Studenti to ví, ale ne akademici, kteří podporují islámské bankovnictví.

Mou analýzou tedy je, že je to podvodný finanční systém a nespravedlivý bankovní systém, co zbídačuje zbytek světa. Následkem rostoucí chudoby a bídy pozorujeme, jak se zbytek světa stěhuje do části světa, která vydělává  na peněžním systému, hlavně Německo.

Převzato ze zdroje zde

Německo a Merkelová

Jestli někdo plní hlavní roli v letošní migrační vlně, tak je to Německo, které nejen přijímá všechny uprchlíky a tlačí na Evropu, aby udělala totéž, ale doslova uprchlíky do Evropy zve – jak jinak totiž nazvat kvóty, nežli sdělením, kolik dalších a dalších uprchlíků ještě má přijít.

Z Německa také přišly hlasy nejenže je Německo potřebuje k obsazení pracovních míst (podle Vladimíra Dlouhého jich údajně na totéž Česko potřebuje deset tisíc!), ale také názor, že pro Německo budou uprchlíci představovat nový hospodářský boom. A jak si obojí vysvětlit jinak, než že uprchlíci sníží cenu práce, to za prvé, a za druhé – nemůže-li hora k Mohamedovi musí Mohamed k hoře (tady přísloví sedí doslova). Jinak řečeno: -nelze-li pokračovat v tažení do jiných zemí a zachránit ekonomiku jejich zadlužením (viz záchrana 89.), je třeba potencionální dlužníky přivést do vlastní země. A v tomto směru mohou uprchlíci pro Německo skutečně představovat ekonomický vzestup, resp. pro korporace a banky.

A jak to Německo myslí s těmi kvótami? Vidím to tak, že v úvodu Německo přijme všechny, následně z nich udělá výběr (se selekcí má Německo zkušenosti) a ty schopné (mezi Syřany jich je spousta) si nechá a ten zbytek, který se mezitím zaklimatizuje v Evropě a nebude už tolik řešit konkrétní stát, pošle na východ a jih Evropy, který je bude muset povinně přijmout.

Merkelová volá po urychleném přijetí dohody TTIP

Německá kancléřka Angela Merkelová žádá urychleně dojednat dohodu o Transatlantickém investičním partnerství (TTIP) mezi USA a EU. “Naším cílem je dosáhnout obrys dohody do konce roku, pokud je to možné,” řekla na shromáždění organizovaném její Křesťanskodemokratickou stranou.

“Musíme urychlit naše jednání. Jsem přesvědčena, že možnosti převažují nad riziky,” uvedla Merkelová na adresu kritiků dohody s tím, že dohoda by neměla oslabit ochranu pracovníků nebo oslabit normy pro potraviny. Uvítala nedávný návrh obchodního šéfa Evropské unie na nový evropský soudní systém pro řešení obchodních sporů, návrh, jehož cílem je odblokování jednání s Washingtonem. Podle ní je dohoda řešením, jak čelit čínské hospodářské síle.

Zdroj

USA v Německu umístí 20 nových jaderných bomb

USA plánují obnovit vojenský arzenál na území Německa a přivézt 20 jaderných bomb, kdy každá bude čtyřnásobně účinnější, než bomba svržena na Hirošimu. Nový typ jaderných zbraní V61-12 má být umístěn na letecké základně v Bundeswehru “Büchel” ve spolkové zemi Porýní-Falc. Již od třetího čtvrtletí roku 2015 bude zbraň vybavena německými stíhacími bombardér Tornado.  Účelem umístění zbraní Pentagonem je obrana proti Rusku. Bývalý státní tajemník Spolkového sněmu, Willy Wimmer plán Pentagonu považuje za provokaci Ruska a na adresu Merkelové se vyjádřil, že “Merkelová natolik poslouchá Spojené státy, že místo politiky odzbrojování chce obnovovat jaderný arsenál na německé půdě.” Upozorňuje, co americké bomby způsobily v Hirošimě a Nagasaki a kritizuje média za strašení Putinem a Ruskem. (zdroj).  Rusko už reagovalo, že připravuje odvetná opatření a plán Pentagonu nazývá novým konfliktem s Ruskem (zdroj).

Nakolik tím Německo zároveň plní i to, o čem hovořil Havel,  ať si každý domyslí: 

Vším se zdá, že letos Merkelová vzala příští osud Evropy pevně do svých rukou a táhne ji do finále, jaké bylo od začátku naplánováno právě vznikem EU. Nakolik jde o plán, o kterém hovořil už Havel, lze posoudit m.j. z toho, co o Havlovi napsala M. Tacherová:

„Okna kanceláře pana Havla v prezidentském kříde Pražského hradu, kde jsme se toho odpoledne setkali, shlížejí na řeku a Staré Město na jejím druhém břehu. Vybavení kanceláře se od dob Benešových nepochybně změnilo. Vedle stolu stojí velká socha nahé ženy v egyptském stylu: stejně jako prezidentova politika ani jeho umělecké gusto neodpovídá tak docela mému.

O tom, že je prezident Havel antikomunista, nelze pochybovat. Je to ale člověk levicový a obráží se to v jeho pohledu na svět. Druhý den ve svém projevu řekl: „Nastal čas, který vyzývá k novému pochopení světa jako multipolárního, multikulturního a globálně propojeného a k důsledné reformě všech mezinárodních institucí tak, aby toto nové pochopení zrcadlily…“

A prezident pokračoval:

“Nastala nová doba partnerství národů. Stojíme na prahu jednoznačné, mimořádné chvíle. Situace je vážná, zároveň však nabízí vzácnou příležitost vkročit do historického období spolupráce. Z těchto těžkých chvil … může vzejít nový světový řád, nová éra, kdy budeme méně ohrožováni terorem, snáze budeme prosazovat spravedlnost a hledat mír. Éra, v níž všechny národy světa, na východě i na západě, na jihu i na severu budou vzkvétat a žít ve vzájemném souladu”  

Zdroj: zde

Klaus varoval, němečtí občané mu tleskají

V článku pro německý deník Die Welt bývalý český prezident uvedl: „Mám hluboké obavy o budoucnost Evropy. O nic menšího nejde,“ uvedl Václav Klaus svůj text. Zkritizoval spolkovou kancléřku Merkelovou i německého prezidenta Joachima Gaucka a další za jejich slova, že migranti budou moci v Evropě žít. Podle Klause nejde o humanitární gesto, ale o medvědí službu pro Evropu. Názory, že se běžence podaří do evropské společnosti integrovat, jsou podle Klause mylné a současné Německo o tom samo předkládá množství důkazů.

Víru, že migranti se ze zcela odlišných kultur dokážou přizpůsobit evropskému životu, považuje Klaus za pošetilou. „Je známo, že základní vzorec chování si každý člověk osvojuje v mládí, nejdůležitějším tvárným prvkem je většinou rodina,“ připomíná v textu pro Die Welt.

Zároveň se však Klaus obává, že někteří lidé v Evropě skutečně jsou ve smysluplnou integraci ochotni věřit, a v tom se podle něj skrývá největší nebezpečí. „Je možné, že zastánci masového přistěhovalectví věří na moc převýchovy, manipulace a indoktrinace, že sní o stvoření nového člověka, který bude podle jejich představ formován zcela v duchu tradice geniální knihy Konec civilizace Aldouse Huxleyho,“ napsal exprezident (více a zdroj)

A Václav Klaus v roce 2009, kdy část EU parlamentu na protest opustila sál, zatímco jiná mu tleskala ve stoje, každopádně v době, kdy ještě byl čas se ubránit diktátu:

 

-Pozorovatelka-  23.9.2015

Do konce měsíce zbývá 7 dnů a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 42% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pav
Návštěvník
Pav

Zapadni demokracie predstavuje spolecnost a kulturu smrti MERDE – L /Kacmarzyk pravym jmenem/ je jeji hlavni predstavitel..Atomove bomby, smlouvy s bandity to jen dokazuji..Prumyslova zkaza USA a te germanu,silene vydirani terror je a byl vzdy pomocnikem pro imperialisty v koncich…

Guest
Návštěvník
Guest

Nadávky ci výkaly na podlaze. Uprchlíci v Belé „zatápejí“ zamestnancum:
http://praha.idnes.cz/bezenci-v-jezove-si-stezuji-dpp-/praha-zpravy.aspx?c=A150924_2193854_praha-zpravy_nub
Plivání po ostraze, krik, nadávky. To vše zažívají každý den dve zamestnankyne detencního centra pro uprchlíky v Jezové u Belé pod Bezdezem. Uprchlíci jsou tak nevdecní, že nechtejí obnošené šatstvo a žádají nové oblecení.
A nase “elity” maji tu drzost prirovnavat tyto uprchliky k emigrantum ze socialistickeho Ceskoslovenska.

Guest
Návštěvník
Guest

Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie: http://www.petice24.com/petice_za_referendum_o_vystoupeni_z_evropske_unie

Kkopli
Návštěvník
Kkopli

De Gaulle zemrel prirozenou smrti…

Aksal
Návštěvník
Aksal

Máte v ruce pitevní nález? Ráda bych se podívala…

uzivatel
Návštěvník
uzivatel
Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Dobrý den mrkněte jak to hustí do našich dětí.. https://www.youtube.com/watch?v=LrvJzySi87I

bantustan
Návštěvník
bantustan

Pan Kohout chtěl imigranty domu a odporná c.k. policie mu to odmítla..Takže by mohl provést nějakou tu performanci PŘI UKLIDU..https://www.youtube.com/watch?v=ncE-hSCNudY https://www.youtube.com/watch?v=TexqYCkYMhY

Aksal
Návštěvník
Aksal

Rusko ukončuje přípravy na odchod od dolaru. Mělo by k tomu dojít ještě do konce roku…
http://politikus.ru/articles/58460-rossiya-zakanchivaet-podgotovku-k-otryvu-ot-dollarovoy-sistemy.html

Aksal
Návštěvník
Aksal

Victoria Nuland v nemocnici ! Je částečně paralyzována s postižením centra řeči…
http://politikus.ru/events/58538-viktoriyu-nuland-chastichno-paralizovalo.html

Aksal
Návštěvník
Aksal

Nemyslím, že to byl GP. Spíš si myslím, že to bude Vyšší moc (Bůh, Zdroj, jak se komu líbí). Bůh s ní mluví způsobem, kterému ona rozumí. Vzal ji to, čím jde proti jeho úmyslům. Uvidíme, jestli pochopila, nebo ne. 🙂

Frank
Návštěvník
Frank

Kruci, alespoň jedna dobrá zpráva.