Muslimové vraždí křesťany, uřezávají jim hlavy, přejíždějí je auty na ulicích, provolávají jim smrt, ale Babišovy servery razí multikulti agitku, ze které člověk zvrací. Nejsme extrémisti, nejsme náckové, máme jenom strach! Jak dlouho nám ještě bude český režim lhát o islámu? Donutili vaše děti chodit do škol s cikáňaty, donutí je tam chodit i s dětmi bojovníků ze Sýrie! Necháte si podřezat své dítě ve škole kvůli tomu, že mělo ke svačině vepřovou paštiku?

Budou Vánoce. Svátky míru a pohody. Člověk otevře noviny a nestačí se divit. Tuhle německý poslanec vyzývá [1], aby se zpívali v křesťanských kostelech islámské zpěvy, támhle zabíjí na ulici Muslimové chodce svými auty [2] a volají při tom “Alláhu Akbar”. Tuhle pan Halík vyzývá k porozumění Muslimů a  jejich přijímání do naší země [3]. Támhle Frau Merkel oslovuje Českou republiku a chce se s námi podělit o nový příval běženců z Američany rozvrácené Sýrie a Iráku [4]. Křesťanské svátky, řeklo by se, tak dostávají úplně jiný náboj.

Pravidelně nahlížím na Babišovy propagandistické servery a překládám jejich články do angličtiny, aby se i v cizině lidé pobavili nad idiocií redaktorů společnosti Mafra. Co jsem ale dnes zahlédl na ústřední štvavé vysílačce Babišova mediálního koncernu iDnes, to mi doslova vyrazilo dech, otevřelo kudlu v kapse, odjistilo pojistku mého legálně drženého Glocku a měl jsem chuť si zahrát na Mašíny a jejich svérázný výklad spravedlnosti.

[FOTO] Dětmi přistěhovalců to začíná…

V rozhovoru s Jaroslavem Šonkou [5], politologem a publicistou, se tam člověk dozvěděl neskutečné lži a propagandu, jako když Völkischer Beobachter tiskl. Německé hnutí Pegida je prý podle pana Šonky spolkem nácků a extrémistů. Ano, ti lidé v ulicích, ty maminky s dětmi, to jsou všechno extrémisti, pane Šonka, neonacisti a pomatenci. Tak to alespoň čtenářům servíruje iDnes.

Duchcovské memento

Pamatujete na Duchcov? Tam to bylo jako přes kopírák. “Extrémisti” ve věku 70 let a více, s vnoučaty, maminky s dětmi. Všechno extrémisti, všechno neonacisti. Jak nemáš rád Cikány, kteří tyčema zmlátí mladý pár bělochů, tak jsi nácek, extrémista. A musíš být umravněn, musíš být zmlácen pendrekem z ruky těžkooděnce, protože Cikán je pán! Ty jsi gadža, ty budeš robit, na mně, more! Rozumíš? Policista má na autě nápis “Pomáhat a chránit”. Jenže ta věta není dokončená, správně mělo být: “Pomáhat státu a chránit režim”, nikoliv pomáhat občanům a chránit je.

A tady je Muslim. Ten ti kritizuje manželku, že nechodí zahalená od hlavy dolů. Ale tady jsme v Česku, namítneš. Ale Muslim tě vyvede z omylu. Tady je muslimská čtvrť, tady platí naše zákony. Viz. Liverpool, viz. Lyon a muslimské čtvrtě, kde zrušili policejní stanice a veškerou ochranu tam převzala muslimská milice a domobrana. Tam se na zákony státu nehraje, mladej.

Zapneš televizi a tam kritizují Krym a svobodné referendum. Huh! Kulturní šok? Přepneš program a tam vidíš Muslimy v ulicích Stockholmu, jak požadují zavedení práva Šaríja v několika čtvrtích města. Žádné referendum! Pouze hlas ulice! A vláda? Splněno! Kam se hrabe Krym! A žádat už ani nemusí, protože tu Šaríju si tam zavedli sami bez souhlasu švédského státu. Policisté se tam bojí chodit, ale ještě to není tak zlé jako v Lyonu nebo v Liverpoolu.

0e9e37683b13459db25cbdbda5c3e0d6_18.jpg

[FOTO] Francouzský Lyon, poledne, čas modliteb, policie na hodinu odkloňuje provoz mimo hlavní třídu…

V Londýně Muslim rozsekal zaživa vojáka na ulici. Viděli jste to všichni v televizi. Nestalo se nic, jediná starost vlády Davida Camerona byla, aby policie dohlédla na Brity, že nezaútočí v odvetě na muslimské komunity. To je takové pěkné mámení a vábení na chcíplou žábu s příslibem, že když jí kuchař dobře připraví, bude na talíři vypadat jako “živá”. Tím mám na mysli ono klasické: “Čiň ďáblu dobře a peklem se ti odvděčí…”. A přesně toto dnes vidíme u nás, v Německu, v Británii, ve Francii, ve Švédsku. Muslimové nás likvidují, vytlačují nás z našeho prostoru, podřezávají nám krky, zabíjí nás na ulici… a naše (j)elita tomu tleskají a umravňují nás, že se musíme naučit s nimi žít. Musíme se nechat od nich zabít anebo musíme překonvertovat, protože jiný závěr ani Korán tak nějak prvoplánově nepřipouští. Tedy, je tam jedna věc, že nevěřící, nechce-li konvertovat a nechce-li být zabit, může platit daň za svojí přítomnost, za to, že žije a že není Muslim, že je podčlověk, untermensch.

Rovnost a víra nejsou v rovnováze

Já jsem pro rovnost. Až bude možné v Saúdské Arábii a v Mekce stavět křesťanské chrámy, ať si stavějí muslimové své mešity u nás. Až budou moci v arabských zemích chodit ženy odhalené, budou mít stejná práva jako muži, ať potom klidně v Evropě chodí muslimky zahalené a žijí pod jařmem svých mužů. Ale dokud tato rovnost nebude, dokud to bude pořád jenom západní svět, který se musí přizpůsobovat, do té doby nebude možné o nějaké rovnosti hovořit.

A v takovém případě se my, občané, musíme postavit na odpor. Toto je naše země a potažmo naše Evropa. Mně uráží, že politolog, který vystudoval i za naše peníze, teď razí na iDnesu v rozhovoru propagandu a politiku pro-muslimské expanze, která je zločinným vývojem našeho kulturního a společenského prostředí v zemi. Odpor znamená, že v první fázi je potřeba tlačit na své zastupitele. Ale když vidíte, jak zoufalou mají docházku do poslanecké sněmovny, začnete si myslet něco o onom dobytčáku a Augiášově chlévu.

[FOTO] Průvod v Bretani, muslimové žádají zavedení práva Šaríja pro své krajany a své městské oblasti…

Jsou zde i možnosti demonstrací, ale Babišovy štvavé vysílačky a ČT z nás udělají pomatence, extrémisty, nácky. Jediná účinná zbraň je ekonomická. Nekupujte jejich noviny. Zrušte předplatné. Když jdete už na jejich servery, mějte nainstalovaný AdBlock Plus plugin v prohlížeči, aby žádná reklama k vám od nich nedošla. Tihle lidé vám dnes říkají, že máte akceptovat muslimskou integraci, zítra po vás budou chtít muslimskou inkluzi ve školách vašich dětí společně s muslimy, skončí to “halal” pokrmy v jídelnách, zákazem prodeje alkoholu v hospodách a nakonec si budete muset pořídit ručník a pětkrát denně se modlit k jejich svatému pedofilovi.

Občané musí vzít budoucnost do vlastních rukou!

Pořiďte si notýsky jako ti pánové v KLDR a zapisujte si jména politiků, kteří v ČR vystupují ve prospěch muslimů. Proč notýsky a ne internet? Protože internet vám mohou odposlouchávat nebo vám strážci všeobecného blaha nabourají počítač. Tyto seznamy budou jednou velmi důležité. Jména a adresy osob, jejich ideový profil, jejich projevy a názory, vše je nutné zaznamenávat. Je to trochu pracný styl shromažďování podkladů pro budoucí lidové tribunály, ale vyplatí se. Je dobré hnát své poslance k zodpovědnosti. Zajímejte se o to, jaký mají pohled na rasovou otázku v ČR, jestli mají kladný vztah k inkluzi ve školním systému, jestli náhodou sami neposílají své děti na výběrové, soukromé a rasově bezvadné školy, zatímco v politice kážou multikulti, jako když kněz káže vodu a sám holduje vínu. Sledujte jejich docházku do sněmovny. Zapisujte si jejich postoje a hlasování. Pověste se jim na paty. Donuťte je k tomu, aby se vás báli! Politik, který se nebojí svého voliče, je politik, který nehájí zájmy občana. Donuťte své poslance, aby hlasovali v zájmu občanů této země, ne cízích států a jejich vlád.

V této chvíli probíhá invaze muslimů do Evropy a pokud se teď nepostavíme našim politikům na odpor a nezačneme hrozit vidlema a holema v průvodech, tak reálně hrozí, že dojde k naplnění proroctví Anderse Breivika o islamizované a porobené Evropě pod nadvládou Šarii. Jak je možné, že úchylové zaplní pražské ulice při průvodu GayPride v počtech mnoha tisíců, ale na obranu naší země před islámem se pravidelně v Česku schází demonstrace jen v počtech pár stovek osob? Jsou v naší zemi politicky angažovaní snad jen buzeranti nebo zmanipulovaná Kchárljugend? Kdejaká Putna nebo uslintaný a ospalý šlechtic z Prátru?

[VIDEO] Muslimský radikál podřezal nožem na ulici vojáka britské armády…

Nestyďte se za to, že jste Češi! Chtějte Česko pro Čechy, ne pro muslimy. Kdo chce v Česku žít, nechť přijme naši kulturu, zákony a neimportuje nám sem svojí kulturu a svá pravidla. Češi nechtějí multikulti, chceme Česko na základech křesťanských tradic. Muslimové do Evropy nepatří, stejně jako Křesťané nepatří do arabských zemí. Oni nechtějí Křesťany, my máme právo nechtít je!

Nebojte se ostře vystoupit proti politikům, publicistům a novinářům, kteří svými činy se stávají nepřáteli lidu této země! Podpora muslimů nebo myšlenek islámu je vlastizrada! Každá mešita v ČR je nejvyšší hrozbou pro bezpečnost naší země, je to líheň budoucích sebevražedných atentátníků a bombových útočníků na strategické objekty v ČR. Nedopusťte muslimský příliv do svého města nebo obce! Muslimové, v Česku vás nechceme!

Přátelé, i přes tyto neradostné závěry vám přeji kásné prožití křesťanských svátků vánočních a pamatujte, že nestačí mít oči otevřené. Je třeba otevřít i ústa a nebát se. Protože režim u moci počítá s tím, že němé stádo se nechá mlátit bičem do zhebnutí. Nebuďte němí!

-VK-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tramp Čert
Návštěvník
Tramp Čert

Jak se zbavit oligarchie a Babiše? Je snad nesmrtelnej? Mám za to, že je potřeba vyházet komplet celej parlament i vládu. Urychleně vystoupit z EU a ze Šengenu. Stát na vlastních nohách. To aby se tady neroztahovali muslimáci a nikdo ani v Čechách ani jinde ve světě nám je sem necpal pod různejma výhružkama. Psát vo cikánech a spojovat je s muslimákama je dost hloupý. Nemám rád cikány, ale už jsem si na ně zvyk. Vím co vod nich můžu čekat. Ale čekat, že se mi děcko nevrátí ze školy, to fakt nechci. Proto bych rád šel s každým kdo se mnou souhlasí třeba jen s klackem v ruce na strakovku a do parlamentu a všecky vlastizrádce vyházel z voken stejně jako naši předkové. Mít spolehlivý vedení a vyházet všecky zkorumpovaný parchanty i z kanceláří. Trestní zodpovědnost pro všechny stejnou. Jen potřebuju vědět kdy se jde a jdu do toho.

Dontadoo
Návštěvník
Dontadoo

Dostane-li primitiv co nic neumí do ruky zbraň , bude se pak cítit silným a nebude váhat si násilím a krví vyválčit své práva a respekt ! Primitiv je ten , co má své svědomí omezené , nebo nevyvinuté , tedy žádné . Rozlišovací schopnosti má na nule ! Primitiv a zbraň – to jsou dvě nebezpečné věci , které by se nemněly nikdy vzájemně střetnout .

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Kdyby jejich kultura byla založena na jiném principu než na nekritickém uctívaní allaha, byli by přijatelní, ale pokud je pro ně prvořadý allah a pak vlastní svědomí nebo rozum, tak pak co s nimi. A to je problém všech monoteických náboženství, zamořuje mysl a islám je z nich nejjedovatější. V tomto článku nesouhlasím s termínem křesťanské principy či křesťanská evropa. Nejsem křesťanem a ani se jim necítim. Jsem hluboce přesvědčený antiteista. Nevím jak kdo, ale ja se spíše považují za člověka navazujícího na ideály antického člověka a tady snad vznikla ta naše kultura. Křesťanství z ní ukradlo jen to, co se jí hodilo.

ADINASKEROVA
Návštěvník
ADINASKEROVA

DO CIKANSKYCH ULIC TAM SE MUSLIM BUDE BAT O SVUJ VLASTNY ZIVOT. DO KRUPKY SE PRISTEHOVAL TURECKEJ CIKAN MUSLIM PO DVOOU DNECH V TICHOSTI MUSEL OPUSTIT ROMSKOU LOKALITU. MY SME ROMOVE ALE TAKE ČEŠI .ALE KDE JSOU TY VASE NEONACISTI SKINHEDI PROC JENOM PROTI CIKANUM TED MAJI MOZNOST SE UKAZAT

Tekka
Návštěvník
Tekka

Odkaz na tento clanek jsem posilal krajanovi do Dubai a odpovedel mi printscreenem kde byl vykricnik pres pul stranky s textem o tom jak je tento clanek v rozporu se zakony UAE a tim padem neptistupny..at zije svoboda slova v muslimskem las vegas

kyselina
Návštěvník
kyselina

Nás ale UAE vůbec nezajímá. Nás zajímají předpisy České republiky obsažené ve Sbírce zákonů od roku 1945, které jsou aktuálně platné a současně účinné. Tady se vzdělávej: https://portal.gov.cz/app/zakony/dulezite.jsp#local-content Odkaz můžeš přeposlat k nastudování i svému krajanovi do Dubai.

Exodus
Návštěvník
Exodus

To se budeme už odteď v 21. století pořád koukat jak to tady rozjíždí nejací přistěhovalci?! Tak to se asi brzy vrátíme zpátky do jeskyň. Baby lítají jak betmeni, normálně se v přímém přenosu uřezávají lidem hlavy, hromadně se pořádají čistky, únosy, znásilňování, prodávají se za pár korun ženy a mldé dívky na trhu, jak někde v 7. století amy všichni jeno čumíme…Jestli se celosvětově nezasáhne, tak už budeme jenom pohřbívat oběti teroristických útoků a pořádat pietní pochody.
Vždyť mají dalších asi 52 muslimských států, dokonce i ty, které jsou po válce se dají znova vybudovat a osídlit. Když to opravdu nejde žít tady v klidu se všemi, tak by se nedalo nic jiného dělat, ať v klidu a míru všichni do jednoho odejdou. To by bylo jediné schůdné řešení. A ti, co tady mají občanství, no holt by si museli vybrat -” Čí chleba jíš, toho píseň zpívej!!! “Teď už chápu Izrael. mít tohle za sousedy, tak Bůh nás ochraňuj.

marxista
Návštěvník
marxista

Ale názory druhé strany taky nejsou špatně zformulovaný, ne? Jsme v situaci, kdy kvůli našemu strachu z cizího nevinní lidé žijí ve špatných podmínkách a umírají.
http://pangurman.wordpress.com/2014/12/18/ted-je-rada-na-nas-a-ukaze-se-za-co-jako-narod-stojime/

MifakM
Návštěvník
MifakM

Nejsem rasista. Tedy se za něj nepovažuji, nejsem ani křešťan. Jsem jen prostý čech. A chci i jím být nadále. Je jen otázka, zda jsem na to hrdý či ne. Poslední dobou o tom silně pochybuji. Nejsem ani proti imigraci, ale souhlasil bych s ní pouze pod jednou podmínkou. Že všichni imigranti budou dodržovat místní zákony, ctít místní kulturu a nebudou si prosazovat své zájmy. Jinými slovy, ano, přijmeme tě pod naši střechu, pod naši ochranu, ale pouze v tom případě, že se přispůsobíš ty nám. Nikdy naopak! A pokud se ti tohle nelíbí, běž tam odkud jsi přišel.

Vojtěch Havránek
Návštěvník
Vojtěch Havránek

Jenom by mě zajímalo, v čem jsme tedy vlastně lepší než ti islámisté… Budeme popravovat ty, kteří nás kritizují? Urážet, napadat a umlčovat všechny, kteří tvrdí že nemáme pravdu? Označíme za lež vše, co nezapadá do našeho vlastního pohledu? Sem ochotný pochopit, že má někdo strach, že si s muslimi a cikány nerozumíme i to, že pro nás tkové téma představuje společenský problém, se kterým se těžko vyrovnáváme. Nikdy ale nepochopím útočný tón podobných článků a konentářů. Tu žluč, tu neustálou potřebu urážet a pomlouvat kohokoliv, kdo není na mé straně, být sprostý. To jediné, co téhle rétorice ještě chybí je video, na kterém podřezáváte krk muslimskému novináři jako jasný vzkaz islámskému státu…

acidjoe
Návštěvník
acidjoe

Tak to by mě teda zajímalo, jak byste tento problém vyřešil po svém? Připadá mi jediné východisko je sem prostě nepustit. A ty co se nechtějí přizpůsobit, tak vyhostit.

jenda
Návštěvník
jenda

Pro úplnost,za veškerou shora popsanou dekadencí a cíleným úpadkem stojí žid-parazit národů. Doporučuji Protokoly sionských mudrců a Židovské rituální vraždy,vše na http://www.vzdelavaci-institut.info , aby jsme viděli s jakým nejodpornějším póvlem a špínou máme tu čest.