Mocenský rozkol na Ukrajině kvůli válce s Ruskem hrozí přerůst v nový...

Mocenský rozkol na Ukrajině kvůli válce s Ruskem hrozí přerůst v nový Majdan

Mocenský rozkol na Ukrajině kvůli válce s Ruskem hrozí přerůst v nový Majdan

Na Ukrajinu dorazily tři stovky vojáků 173. výsadkové brigády ozbrojených sil USA, kteří budou mimo jiné i cvičit příslušníky Pravého sektoru. Ten se integroval do Národní gardy, kam například patří batalion Azov, jehož příslušníci se netají nacionálně socialistickými myšlenkami [1]. Jen pro připomenutí. Na znaku batalionu Azov je vyobrazen Vlčí hák (Wolfsangel), který používaly i tankové divize Waffen SS.

Na Ukrajině se momentálně nachází vojáci z Velké Británie, Spojených států a z Kanady dorazí jejich kolegové  v rozmezí jednoho měsíce. A bohužel nejen Spojené státy avizovaly, že kyjevské vládě dodají i zbraně.

[FOTO] Vůdce Pravého sektoru na Ukrajině Dmytro Jaroš

Státy, které nejvíce protestovaly proti tomu, že na půdě Ukrajiny působí ruská vojska, provedly invazi svých vojsk právě na „spřátelenou“ Ukrajinu. Musím dodat, že nikdo nepředložil žádná fakta o tom, že na půdě Ukrajiny působily či působí složky ozbrojených sil Ruské federace!

Na Ukrajině se nachází několik stovek vojáků cizích mocností ze Západu a taktéž několik set příslušníků ze soukromých agentur USA. Co mají tito vojáci za úkol…?

Není tajemstvím, že Spojené státy americké financovaly před vypuknutím násilností na Majdanu roku 2013 opozici pěti miliardami dolarů, což přiznala samotná Victoria Nuland [2][3]. Ta je náměstkem zahraničí USA pro evropské a euroasijké záležitosti.

Poslanec ukrajinského parlamentu Dmytro Jaroš, který je předsedou Pravého sektoru a byl nedávno jmenován poradcem na ukrajinském ministerstvu obrany, se nechal tohoto roku slyšet, že nedojde-li k dalším politicko-společenským změnám a reformám, nelze vyloučit nepokoje obdobné kyjevskému Majdanu. Při něm byl násilně svržen legitimně zvolený prezident Janukovyč.

Mocenský rozkol na Ukrajině kvůli válce s Ruskem hrozí přerůst v nový Majdan

[FOTO] Americké dobrodružství na Ukrajině se brzy bude týkat i českých vojáků “vyrobených” z povinných odvodů, které se v Česku horečně připravují, včetně mediální propagandy na podporu války na Ukrajině

Ukrajinští nacionalisté jsou velmi znepokojeni současnou kyjevskou vládou a prezidentem Porošenkem. A dávají velmi silně najevo svůj hněv. V Kyjevě se odehrálo mnoho demonstrací, které vyprovokovaly složky Pravého sektoru. Bohužel o těchto demonstracích nás mnohá média neinformovala. A Spojené státy vědí o nespokojenosti nacionalistických sil na Ukrajině, čehož plně využijí.

Není tajemstvím, že USA by nejraději zcela ovládly politicko-ekonomickou oblast na Ukrajině. Petro Porošenko s největší pravděpodobností neposlouchá Washington tak, jako premiér Jaceňuk. USA se budou chtít zbavit jak Petra Porošenka, tak i ostatních členů vlády, kteří jsou „neposlušní“ vůči Washingtonu a dosadí tam politiky, výlučně loajální vládě USA.

A ukrajinští nacionalisté, které vycvičí vojáci 173. výsadkové brigády ozbrojených sil USA, zanedlouho svrhnou prezidenta Porošenka a s ním i ukrajinskou vládu. Američané mají dost pádných důvodů k odstranění aktuální kyjevské vlády. A v Kyjevě opět poteče krev. Evropa se bude opětovně třást před strachem z války (samozřejmě mimo Polska, neboť Donald Tusk prohlásil, že nepreferuje mírovou cestu Ukrajiny) a USA opět budou o něco blíže ke splnění svých politicko-ekonomických cílů na Ukrajině.

Nevěříte? Počkejte pár měsíců…

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
venny
Návštěvník
venny

Zajímalo by mě, kde chce arcikomediant Stropnický cvičit ty naše slavné brance a brankyně. Kasárna, která nestihl Kalousek zašmelit, vesměs spadla, byla zbourána nebo slouží jinému účelu. Aha, ona vlastně budou vybudována nová, což zas bude úžasnej tunýlek do státní kasy pro potřebné soudruhy podnikatele.

Vopajslik
Návštěvník
Vopajslik

Kdyz se tak divam na toho Banderu, tak je podle Eichmanovych tabulek typicky zid. (zduraznena nosni pricka dolu mezi otvory nosu)

Atlanťan
Návštěvník
Atlanťan

Pro inkvizitora a hlásnou troubu,,Psi,kteří štěkají nekoušou,,

katka
Návštěvník
katka

Neboj ty pudeš taky na cizáckej prágl

hlásná trouba
Návštěvník
hlásná trouba

Ano v přírodě je to tak, že pes štěká aby na sebe upozornil a oznámil kde je jeho teritorium, potažmo svoboda. V případě, že ho zaženeš do kouta tak tě kousne. Ale smečka psů zahnaná do kouta se chová jinak. Ta tě roztrhá. To je prostě příroda. A ať chceš, nebo ne, člověk je součástí přírody.

inkvizitor
Návštěvník
inkvizitor

Už se těším jak narukuju a dostanu zbraně. První moje cesta nebude na Ukrajinu ale do Prahy, možná budu číhat u Strakovky……

hlásná trouba
Návštěvník
hlásná trouba

A nebudeš sám. Bude tam narváno.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Koukám, že to už nikdo nechce ani komentovat.
Včera byl v Kijevě “na kus řeči” předseda evropské komise Jean Claud Juncker. Prý tam mají dobrý čaj a koláčky.