Mocenské duo “M&M” předložilo nákres Nové Evropy. Společné ministerstvo financí, povinná minimální...

Mocenské duo “M&M” předložilo nákres Nové Evropy. Společné ministerstvo financí, povinná minimální mzda i pro cizince, vývoj nových evropských zbraní a společné dluhopisy. Rothschildům už nebudou dlužit jednotlivé země, dlužit bude EU jako jeden celek! A proč Macron porušil protokol na G20?

Mocenské duo “M&M” předložilo nákres Nové Evropy. Společné ministerstvo financí, povinná minimální mzda i pro cizince, vývoj nových evropských zbraní a společné dluhopisy. Rothschildům už nebudou dlužit jednotlivé země, dlužit bude EU jako jeden celek! A proč Macron porušil protokol na G20?

Donald Trump přiletěl po schůzce G20 v Hamburku minulý týden znovu zpátky do Evropy. Přiletěl na státní návštěvu Francie k příležitosti oslav výročí dobytí Bastily. Naplánované jsou hlavně rozhovory s Emanuelem Macronem k otázkám amerického odstoupení od Pařížských klimatických dohod a koordinace USA s Francií ve vztahu spolupráce k řešení krize v Sýrii. Tolik alespoň k celé návštěvě uvádí mainstreamová média. Jenže návštěva Trumpa v Paříži bude mít podle všeho za zavřenými dveřmi úplně jiné obrysy a rozměry, které bylo možné spatřit už minulý týden na summitu G20 v Hamburku. Abychom se dostali do obrazu, jaké vztahy se začaly mezi Trumpem a Macronem odehrávat, musíme si připomenout, co se stalo v Hamburku během společného focení.

Donald Trump na focení při summitu G20 úplně na samotném okraji. Jenže potom se něco stalo…

Donald Trump podle protokolu měl stát na fotografii úplně vlevo v první řadě. Takové rozmístění určil globalistický protokol pro tento ročník G20. Rozmístění každý rok určuje pořádací komise, která upřednostňuje hostitele a garantory zasedání, které umisťuje do první řady doprostřed a v blízkosti prostředku. První řada se řídí tzv. “Hofferovým pravidlem”, což je protokolární pořadí významu a přednášek jednotlivých hostů. Nejdůležitější hosté globalizace jsou vždy v první řadě uprostřed a okolo hostitele. Všimněte si, že Angela Merkel měla po levici čínského prezidenta a vedle něho ruského prezidenta. Donalda Trumpa protokoláři v Hamburku odsunuli až na samotný okraj první řady. Jenže se stalo něco, co vyslalo brutální a výsměšný vzkaz směrem k americkým elitám.

Macron porušil v Hamburku protokol… a drze se šklebil!

Kandidát globalistů a korunní princ Nové Evropy, francouzský prezident Emanuel Macron, jako marioneta Rothschildů svévolně a zdánlivě proti předpisům porušil protokol a ze třetí řady si prorazil cestičku, sestoupil do přední řady a doslova s výsměchem na tváři si stoupl vedle Donalda Trumpa, aby Trump nestál osamocený úplně na kraji. Z hlediska Macrona se mohlo zdát, že jde o smířlivé gesto a kalkul Macrona před nadcházející návštěvou Trumpa v Paříži. Trump se evidentně na pozici outsidera na samotném okraji necítil vůbec dobře a považoval to za urážku. Jeho kyselý výraz je velmi výmluvný. Fotografové kvůli tomu museli nafotit novou sérii fotek, kde už není Trump poslední na okraji první řady, ale stojí tam Emanuel Macron s drzým školáckým úšklebkem.

[VIDEO] Macron se vecpal do první řady a postavil se vedle Trumpa. Merkelová se na to dívá, co se to děje. Marioneta domu Rothschild si razí cestu k Trumpovi. Divadlo začíná…

Tahle zdánlivě nevýznamná epizoda má brutální dohru a vzkaz. Merkelová s Macronem tímto vyslali všem ostatním vzkaz, že teď jsme to my, kdo ovládáme globalizaci. My určujeme pravidla, my určujeme protokoly, my stavíme mantinely a my je můžeme měnit, jak se nám zlíbí a nikdo nám v tom nezabrání. Celé toto divadlo bylo dopředu přichystané. Protokoláři úmyslně dali Macrona až do třetí řady dozadu, aby mohl před kamerami sehrát tuto symbolickou scénku a aby si toho všichni všimli, že Macron si “odsunuje” ostatní prezidenty v druhé řadě a potom se drze postaví do první řady, poplácá Trumpa a stoupne si vedle něho. Trump se sice usměje, ale jak zachycují kamery, kyselý úsměv mu zkysne ještě více. Jenže, to není všechno.

Ředitelka globalistů Merkelová v pozici Červené dámy. A nejen ona, stejně tak Melanie Trump!

Celou tuto scénku sleduje s pobavením “Červená dáma” globalistů, Angela Merkel. Archetyp “Červené dámy” pochází z modelu matriarchálního řízení světa. Velmi pozorně si všimněte, že patriarchální systém postupně je utlačován a odsunován ve světě do pozadí. To jsou ty kvóty na ženy v politice, pozitivní diskriminace ve prospěch žen v globalizaci, ve firmách atd. Angela se dívá s pobavením na to, jak Emanuel Macron si dělá legraci a doslova blázny z Trumpa. Všichni se náramně baví (s výjimkou Trumpa) a pravidla protokolu najednou nikoho nezajímají. Scénka byla úspěšně sehrána, účel byl naplněn. Donald Trump byl zostuzen a hlavně zesměšněn. To, co je hlavní v celém focení v Hamburku, to je pozice čínského a ruského prezidenta. Protože co tam vidíme? Je to symbolika nové Hedvábné stezky na ose Berlín, Moskva, Peking. Červená dáma zatím nedostala pokyn, aby si vedle sebe postavila Putina namísto čínského prezidenta, na to je zatím brzy, ale focení jasně odhalilo, jak důležitou roli plní ruský a čínský prezident v pohledu globalistů.

Melanie Trump zvolila při návštěvě Paříže outfit dámy v červeném, stejně jako Angela minulý týden v Hamburku.

Už na schůzce v Bruselu v NATO si novináři všimli, že Donald Trump a Emanuel Macron si potřásali rukama nezvykle dlouho. První potřesení vypadalo normálně. Jenže Macron nepustil Trumpovi ruku a pokračoval v třesení. Jejich potřásání bylo natolik nezvyklé, že si toho všimla i média. Co mají proboha společného Donald Trump a Emanuel Macron, že stojí spolu na focení, i navzdory protokolu, že si potřásají dlouho rukama? Kromě spekulací na některých serverech o tom, že Macron je latentní gay, který se do Trumpa zamiloval, je hlavní jejich spojkou něco úplně jiného: Rozbíjení Staré Evropy a oligarchizace světové moci!

Oba dva se totiž dostali do svých funkcí způsobem, že porazili všechny tradiční politické kandidáty. Trump se dostal do funkce navzdory vlastní straně, Macron se svým hnutím En Marché! porazil všechny kandidáty zavedených politických stran ve Francii. Oba dva jsou rebelové proti starým systémům. Oba dva mají k sobě tak blízko, jak je to jen možné a přitom navenek jsou si jako vzdálení. Oba dva přitom nejsou prezidenti, ale státní manažeři ve svých zemích. Trump v pozici oligarchy a destruktora starého pořádku, Macron v pozici marionety domu Rothschild a konstruktéra nového pořádku světa. Oba dva tak plní společnou roli ve změně světového řádu, jenom každý z jiného konce.

[VIDEO] Trump a Macron v Bruselu při schůzce v NATO.

Angela v Paříži, Trump v Paříži, Macron je na roztrhání. Rothschildové si přes Macrona svolávají schůzky na Elysejská pole?

Jenže to není jediná návštěva v Paříži. Ve stejný den přiletěla na návštěvu do Paříže i Angela Merkel [1]. To je neuvěřitelné, jak je najednou na Elysejských polích rušno, a to jen pár dní po skončení summitu G20 v Hamburku. Podle informací médií začíná mocenské duo “M&M”, Merkelová a Macron, rýsovat plány a obrysy Nové Evropy. V plánu a požadavcích Macrona se objevuje minimální mzda povinná pro všechny pracovníky, bez ohledu na jejich občanství, kteří pracují v dané zemi EU, takže pracovníci firem z ciziny by museli dostávat minimálně tolik, kolik je minimální mzda v dané zemi EU, kde cizí firma má zakázku. Pokud např. by česká firma dostala v Německu zakázku na montáž nějakého zařízení, musela by platit české pracovníky na montáži ne českou mzdou, ale německou.

Merkelová změnila barvu a do Paříže přiletěla v modré.

Stejně tak chce Macron zavedení společného ministerstva financí pro všechny země Eurozóny a toto ministerstvo by následně vydávalo společné eurodluhopisy. Tohle je typická sionistická cesta, která u Macrona jako marionety domu Rothschild nepřekvapí. Tímto krokem by totiž židé získali kontrolu ne nad jednotlivými státy různě zadluženými, takto by získali kontrolu nad celou EU naráz, protože bez ohledu na to, jak které země EU jsou nebo nejsou šetřivé a hospodárné, tak v takové situaci by všechny země dlužily a ručily společně za společné eurodluhopisy!

Dámy a pánové, toto je sionistická revoluce 2017. Rovných 100 let po židobolševické revoluci v Rusku. Tiché a plíživé zadlužení všech zemí EU tak, že všechny země budou za všechny dluhy a závazky EU ručit společně a nerozdílně! To je kauf! Takže některé země EU utahují opasky, jiné země jsou rozežrané a zadlužené až po uši. A protože Euroval nefunguje a fungovat nebude, protože do problémů se dostává více a více zemí, tak se prostě všechny dluhy zemí Eurozóny hodí do jednoho pytle a z dluhů Řecka, Itálie, Španělska, Portugalska a dalších zemí se udělají mávnutím židovského proutku eurodluhy.

Evropská armáda bude vyzbrojena evropskými zbraněmi. Rothschildové chystají pro Evropu druhou židomarxistickou revoluci v podobě přerozdělení dluhů na všechny země EU nerozlučně a společně!

Jenže to není zdaleka všechno. Merkolová a Macron se dohodli, že Německo a Francie bude společně pracovat na výrobě nové evropské stíhačky, nového vrtulníku a dokonce i nových raket [2]. Toto není nic jiného než odpoutání se od amerického vojensko-průmyslového komplexu. Vlastní zbraně jsou totiž předstupněm pro vybudování evropské armády. Jak už řekl nedávno Macron v médiích, není možné budovat evropskou armádu, která bude vyzbrojena americkými zbraněmi. Je to logické, závislost na amerických zbraních znamená závislost na NATO, které ovládají Američané. Pokud má vzniknout Nová Evropa, musí mít vlastní zbrojní průmysl, kterým vyzbrojí vlastní armádu. Je to naprosto jednoduchá rovnice. Všimněte si, že jednotlivé země bývalé Varšavské smlouvy měly rozvinuté vojensko-průmyslové komplexy, které po roce 1989 byly úmyslně různými lidmi jako Havel, Kalousek a dalšími zlikvidovány, ale teď se ukazuje, že globalisté rozdali nové karty a všechno se mění. Kdo chvíli stál, už stál opodál.

Osamocený Trump, šachovnice globalistů, tah marionetou domu Rothschild a šach-mat Trumpovi. Jsi mezi námi, i když stojíš na okraji! Má se Trump začít bát? Všimněte si pořadí: Merkel, Xi, Putin, Erdogan a na opačné straně odsunutý Trump. To nepotřebuje komentář.

To, co se děje na západě, to se bude kopírovat na podzim do voleb i v České republice. K moci se chtějí dostat globalisté skrze marionety a oligarchy. K moci mají nastoupit státní manžeři a pokud se podíváte, co se odehrává na politické scéně v ČR, už musí každému dojít, že něco není v pořádku a něco nedává smysl. Proč lidé chtějí oligarchu a miliardáře Babiše? Ze stejného důvodu, proč Američané zvolili oligarchu a miliardáře Trumpa. Ze stejného důvodu, proč Francouzi zvolili svého “Havla”, který přišel prakticky odnikud z domu Rothschild. Ze stejného důvodu, proč na Slovensku zvolili finančníka a milionáře Kisku. Lidé přestávají věřit pluralitní demokracii a politickým stranám. Lidé chtějí místo politiků státní manažery, kteří jsou podle jejich názoru tak bohatí, že nebudou “kradnout”.

Globalisté pochopili, že když se bourá dům, můžete ho buď zbourat kladivem, anebo necháte dům zevnitř rozežrat krysami, červotoči a termity. Lidé potom sami budou chtít dům opustit a zbourat a nebudou se zbourání bránit. Dům EU, který je prolezlý islamismem, teorismem a strachem, je tak určený ke zbourání zevnitř. A lidé tomu budou tleskat. S nefunkčním globalistickým projektem EU je to stejné. Plán nevedl k touženým výsledkům bezpodmínečné integrace. Nová Evropa je tak plánem EU 2.0 a v této Evropě nebude místa pro staré politické systémy a staré způsoby řízení (a myšlení). O plánu M&M na společné ministerstvo financí EU a vydávání eurodluhopisů budeme hovořit i v pátek na Svobodném rádiu.

-VK-

Šéfedaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jardaBiker
Návštěvník
jardaBiker

Jak to sleduji, co dělá a jak se chová EU, tak to je RVHP po německu.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Mainstream Aeronetu už zase dělá reklamu. 😉

Hlásná trouba Ruska změnila adresu, Aeronet nově sídlí v Trumpově věžáku
http://zpravy.idnes.cz/aeronet-usa-nove-sidlo-new-york-trump-tower-konspirace-pik-/domaci.aspx?c=A170714_093322_domaci_fka

Mj. v USA, jak už jste asi slyšeli, se znovu rozběhl další mohutný útok na Trumpa ohledně “ruského vměšování” do amerických voleb. Tentokrát ne pod záminkou kauzy údajných “ruských hackerů”, ale skrze novější kauzu schůzky Trumpova syna Donalda Jr. s jistou ruskou právničkou Nataljou Veselnickou kdysi před volbami. Schůzky se měl účastnit i dokonce Jared Kushner a, pokud se nepletu, i tehdejší šéf Trumpovy volební kampaně Paul Manafort. Americká mainstremová média “překvapivě” opět nezklamala a udělaly z toho velké haló, haló. A někteří už opět volají po impeachmentu.

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

I-židákdnes třeba o tomhle napíše rozhořčený článek! Zcela pochopitelně. Přece nepůjde proti svému řídícímu orgánu.
http://www.zvedavec.org/vezkratce/14490/
Skopčák není povinen řekům platit za práci. Naco, že?

Dan
Návštěvník
Dan

Diskuze pod clankem je dost “vyzivna”, tam se snad sesel cely team Romancovove a hulibrka Jandy 🙂

kari
Návštěvník
kari

Uz je to trapne. Ruskeho vmesovani? Zly jazykove tvrdi, ze do americkeho kapitolu letaji miliardy od ruznych statu od Izraele po Saudskou arabii s nekdy protichudnymi pozadavky. ?. Takze jak je videt, americkou politiku muze klidne ovlivnit uplne kazdy, kdo ma prachy . Je tam zkratka bordel ?.
Kdyz nemuzou na Trumpetu, tak budou napadat jeho deti. Je to odporne. Ten clovek prosel volbami, debatami, na jeho mytingy chodily statisice lidi, Americani si Trumpa dempkraticky zvolili, tak maji co chteli. No, ono nez volit Killary Clintonovou, chapu ? To , ze nevyhrala Killary je pro vychodni Evropu jeste stesti v nestesti

Cyril
Návštěvník
Cyril

Nepřehlédnutelné informace:
Bude následovat mobilizace?
Pro toto 12. července t.r. z přítomných 165 poslanců hlasovalo přítomných 119 poslanců.

PROTI NÁVRHU HLASOVALO:

33 poslanců ze 33 poslanců KSČM
6 poslanců ze 6 poslanců nezařazených
6 poslanců z 50 poslanců ČSSD
4 poslanci z 9 poslanců Úsvitu
3 poslanci ze 3 poslanců Okamurovy SPD

Někteří poslanci se hlasování zdrželi

PRO NÁVRH HLASOVALI VŠICHNI POSLANCI TOP09, ODS a KDU-ČSL
http://www.novarepublika.cz/2017/07/bude-nasledovat-mobilizace.html

Nývltová
Návštěvník
Nývltová

až dosud si nemůžu zvyknout na pošetilou zkratku TOP09, stále mě to evokuje k významu “devítičlenná Tlupa Ožralých Poserů”, a prý to Kalous nechal jen jako pracovní název. Na oficiální pak patrně kvůli zakalu neuviděl…. chce se mi zvracet.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Co na to vysilani Armady do Pobalti rika Nejvyssi Velitel Ozbrojenych Sil?
Tim se take ptam – kdo povede nase vojaky do valky – Prezident Zeman, Stropnicky herec, nebo Jeneral Pavel?
Jak to ma byt v “pravnim state” podle NASEHO Zakona?

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Katastrofa je, že všechny mediální trubky, až na malé výjimky, ovládá jedna banda. Stejná banda má pod pařátem veškerou rozhodující “zákonodárnou” a výkonnou moc! Když se náhodou lidičky “utrhnou z řetězu” a zvolí špatně, tak jsou na zvoleného vypuštěny ti mediální a výkonní pochopi!
Použijí cokoli, nejčastěji tzv. korupci.
Skvěle ovládají předvolební psychologickou řež, a výsledek- skopčácká filcka a teplý žid, zcela prosti morálky, manipulují s půlmiliardou lidí. Další “big chief” je notorický opilec.
Katastrofou je manipulacemi zcela omezený výběr-skopčáci si můžou vybrat mezi jalovovou krávou, která možná umí číst a nevzdělaným tupcem! Všechno ostatní se zdiskredituje.
Macrona zvolili slimáci, negři a pomatení bílí frantíci! Konkurence byla klasicky zdiskreditována tou korupcí! Ta je nejčastější a nejoblíbenější. žid vidí každý “ulitý” dukátik, a tak všechny hříšníky drží za koule, nebo mu nikdo na nákladní předvolební kampaň prostě nepůjčí jako Le Pénové.
Morální lidé v tomhle systému nemají sebemenší šanci. Tak se dostávají k moci špinavci jako “slovák” kiszka a” čech” bureš! Nástupem podobných kreatur dochází k rychlé degradaci morálky!
Podívejte se k našim slovenským bratřím a sestrám, jak daleko všeobecný marasmus může dojít, a to je teprve začátek!
http://www.hlavnespravy.sk/alojz-baranik-sas-obzalovany-je-vinny-ma-byt-vo-vazbe-pretoze-poskodeny-je-tmavej-pleti/1068020
Jakýkoliv komentář je asi zbytečný.

Len
Návštěvník
Len

A až se časem veškerá nespokojenost a nenávist obrátí na dům Rothschild…….?

Robi
Návštěvník
Robi

Ja som dezorientovaná z tejto vety:
Ředitelka globalistů Merkelová……veď Merkelová bola s Obamom a Clintonkou ako nerozlučná trojica. Alebo sa mýlim? A Obama s Clintonovou boli sú považovaní predsa za štátnu elitu USA..

Letokruh
Návštěvník
Letokruh

cituji: “Proč lidé chtějí oligarchu a miliardáře Babiše? Ze stejného důvodu, proč Američané zvolili oligarchu a miliardáře Trumpa. Ze stejného důvodu, proč Francouzi zvolili svého „Havla“, který přišel prakticky odnikud z domu Rothschild. Ze stejného důvodu, proč na Slovensku zvolili finančníka a milionáře Kisku. Lidé přestávají věřit pluralitní demokracii a politickým stranám. Lidé chtějí místo politiků státní manažery, kteří jsou podle jejich názoru tak bohatí, že nebudou „kradnout“.”

Zajimalo by me kolika lidi jste se ptal ze zde tvrdite tohle? Proc si myslite ze je takova mizerna ucast ve volbach protoze je to podvod lide o nicem nerozhoduji ti kdo vhodi hlas pouze souhlasi s vladou ze muze o nich rozhodovat….+ pocit zadostiucineni….

Navic je jedo co chteji veci dopadaji i jinak 🙂

kari
Návštěvník
kari

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pariz-neni-co-byvala-stezoval-si-trump-ted-si-ji-prohledne-z/r~4bb6b54067c111e78edb0025900fea04/
Take dekuji za zajimavy clanek. ☺ Media Trumpa sprdli, ze rekl Marconovi, ze ma nadhernou zenu. To nechapu. Nechoval se vulgarne, vyjadroval se hezky. Zpravy Trumpetu vzdy zkritizuji, at rekne cokoliv. Kdyby rekl, ze manzelka Marcona je prilis stara, seschla a ze neni vhodne mit 60ti letou manzelku ve triceti, tak bych tu kritiku i chapala, ale takhle, no nevim .

Sims.
Návštěvník
Sims.

Již několikrát jsem si říkala, proč se tak “akurátní” Němci nepostarají o pořádný ohoz té jejich kreatury. Ať je Angelina v červeném nebo modrém, pořád vypadá jak v oblečená v pytli. jeden ženský rys kromě “prdele” na ní nevidět. No, ale pak jsem si řekla, že oblékat její figuru asi nejde. To jen pro odlehčení tématu, který není pro budoucnost vůbec přívětivý, fakt se začínám obávat co bude dále. A je vlastně úplně jedno jestli chodí merkel v pytlích nebo je oblečená jako modelka.

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Voliči ANO, souhlasíte s tím, že jdeme na Rusa, který nás v r. 1945 osvobodil ?
http://www.novarepublika.cz/2017/07/poslanecka-snemovna-p-cr-projednavani.html

NoName312
Návštěvník
NoName312

Dekuji za clanek,

me tedy na videu pripadalo, ze p. Merkelova naopak zvala p.Macrona k sobe, ten se na ni podival, odpovedel pripitomelim usmevem a pokracoval ve svem nedustojnem postupu.

Jinak k predkladanem navrhu EU 2.0 nesmi dojit, v CR jsou nastartovany opacne procesy – stejne jako v ostatnich zemich byvaleho vychodniho bloku, Evropa se nejen politicky bude lamat – je to jen muj nazor samozrejme.

Rad bych zde ale mimo spekulace pripomenul uplne jinou udalost, podle meho mozna jeste dulezitejsi – tzv. “nasi” politicti predstavitele v parlamentu dne 12. červenec 2017 odhlasovi vyslani ceske jednotky k ruske hranici. Pod velením německého bundeswehru. Proti byly pouze komuniste a p. Okamura, mimo 7 odpovednych poslancu za vladni strany, ktere tak “musela” podporit nase “jen jako” obozice. V prve rade je to jasny vzkaz o nasi samostatnosti, je to prihlaseni k politice nasunovani vojenstkych prostredku k Ruske federaci a v neposledni rade take je to odpoved, proc nase hranice-cteme obcane, nejsou chraneni, mame prece dulezitejsi praci na vychode, ze? Tento proces ma dalekosahle globalni dusledky.

Toto je take velmi dulezita informace pro ty, kteri jeste stale veri v jakousi politickou konkurenci mezi CSSD, ODS, TOP, KDUCSL, ANO. Jedina skutecna opocize v dnesnim parlamentu je p. Okamura a Komuniste. Prosim o sireni teto informace dal i mezi prateli a rodinou tak, aby se toto hlasovani projevilo i v nadchazejicich parlamentnich volbach.

S pozdravem
NoName312

Hrom
Návštěvník
Hrom

Kromě komunistů a SPD je ještě vidět koalice Rozumní (deset národoveckých stran a různá občanská sdružení) http://www.stranazdravehorozumu.cz/
a koalice ANS (na stránkách bylo taky zhruba deset národoveckých stran a několik občanských sdružení včetně ČS vojáků v záloze za mír) https://www.aliancens.cz/. Nebylo by špatné posunout info dál.

Hrom
Návštěvník
Hrom

Kromě Komunistů a pana Okamury máme ještě varianty : Aliance Národních sil (10 národoveckých stran a sdružení+ČS vojáci v záloze pro mír) a Koalice Rozumní (národoveckých 10 stran)

heron
Návštěvník
heron

na YouTubu jsou aktivni dva tydny. Trosku pozde bycha honiti. Ja si taky zalozim stranu, treba rovnou tyden pred volbama a pak se budu s jednim videem na YT a s 10ti kamarady na FB divit, ze nejsem videt… Jinak proc ne upozornit na neduhy, to co delaji je jejich pravo, ale v teto dobe, kdy u okamury bude dulezity kazdy jeden hlas, tak ted fakt neni cas si hrat ze srandy na zalozeni strany. Me to prijde stejny, jak kdyz dospeli lidi si hraji na politiku- bavi je to, nic vic. Nemuzou mit jakekoli ambice. Jenze rikam, neco dostanou na ukor toho jedineho, ktery opravdu roky maka na tom, aby byl kde byl. takhle teda ne.

heron
Návštěvník
heron

beru zpet, jsou teda uz s nama nejaky ten kratky cas, ale je to presne ten druh strany, kterej musi i kdyby ze srandy si predstavme udelali vysledek, tak se museji za chvilku rozhadat jako psi. A to same ti druzi. Aliance, dobre, ale jeste tam chybi Delnicka strana a bylo by to v kompletu. A program si napisu taky, to umi kazdej, ale co dal? Kde je marketing? Nejsou schopni ani vyrejzovat Youtube, kde jsou dnes statisicce dospelych a prizivit se na migrantech. To same co dela Okamura na FB, potazmo YT. Ten to pochopil davno, ze ty jeho kratky zpravicky z pokojicku nic nestoji, ale jsou strasne dulezity. Rikam, ja vidim lidi, kteri chteji byt aktivni, ale ted by pro mne bylo moudrejsi to netristit. Tohle nejsou normalni volby.

Hrom
Návštěvník
Hrom

Fandím tomu sloučit menší strany s podobnými názory do koalic, raději i na poslední chvíli a společně, než se nedostat přes limity pro vstup do parlamentu, a pak sejedna strana bude vymlouvat, že jim sebraly potřebné body jiné malé strany, které se tam nedostanou ze stejného důvodu také. To, že nejsou koalice vidět na každém bilboardu nebo na netu, je o penězích i o informavoanosti mezi lidmi. Koalice nebyly v parlamentu, tak nemají zákonem garantovanou finanční podporu od státu na propagaci. Jdou proti skomírajícím systému, tak nedostanou nejaké výrazné injekce od sponzorů, korporacím stav levných montoven a chaosu v zemi vyhovuje. Nic tím neohajuju, je to fakt. Ano, někdo nezkusí zbudovat národoveckou koalici, ale půjde na vlastní triko jako nestraník pod tradiční stranou s nesystémovými názory, ale může pak být názorově zkorigován. A tyto koalice nemají peníze, tak si šíří informace ústním podáním a jinými levnějšími způsoby i na úkor toho , že nebudou tolik vidět. Jejich volební program mi nepřijde spíchnutý za jedno odpoledne, podívejte se např. u ANS na seznam osob a konzultantů, mě toto jako záruka nějaké konzistentní práce pro voliče stačí: https://www.aliancens.cz/nase-prohlaseni. Jako nezůčastněný divák vnímám i to, že máte v každé koalici deset podobných, ale v něčem rozdílných stran, ale jim se podařilo shodnout se a jít spolu. jediné co mi trošku vadí, že ze dvou koalic / aliancí zřejmě nevznikne jediná, která by mohla jako partner lépe podporovat SPD.

heron
Návštěvník
heron

S vama souhlasim. Prave ale ta posledni veta je pro mne klicova

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Jelikoz SPD Okamura se odmitl jakkoliv sdruzovat s narodoveckymi stranami, pres to, ze mu to bylo z vice stran nabidnuto (rekl, ze “by to bylo kontraproduktivni”), obavam se, aby to nebyl skryty sparingpartner Babise, tak, jako v Brne Hnuti Zit Brno ( udajne predvolebne sponzorovano prave Babisem), oficialne vsak proti spatnym, prohnilym, zkorumpovanym lharum – tedy vsem z CSSD, ODS, Komuniste.
Do koho ale nešili byli Zeleni, Ano, Schwarzenberg, a Belobradci…
Jak to ma Okamura s temito poslednimi? Kritizuje verejne za neco treba Babise ??

heron
Návštěvník
heron

Babise kritizuje fest vsechny. V parlamentu nesedi, ale narozdil od 90 procent navrhuje a recni, takze si to muzete poslechnout. Jinak: Google: Svobodne radio rozhovor okamura. Nebo rovnou do Youtube

Hrom
Návštěvník
Hrom

Je to možná trochu škoda, všechny národovecké strany by měly táhnout za jeden provaz a odhodit malichernosti a rozdíly.

heron
Návštěvník
heron

bavim se o tech silenych “aliancich” samozrejme.

Amus
Návštěvník
Amus

To jsou ti, kteří nemají šanci se dostat do parlamentu, proto útočí kromě vládních stran ještě silněji i na strany alternativy, které tu šanci mají? Tak to ano, to jistě naznačuje výrazný zájem o budoucnost našeho národa.