Mladý Soros odletěl a rakouský kancléř už jede podle notiček: Rakousko jako...

Mladý Soros odletěl a rakouský kancléř už jede podle notiček: Rakousko jako první země na světě zavede od počátku února 2022 povinné očkování proti Covid-19 pro veškeré obyvatelstvo a v zemi se očekává propuknutí nepokojů včetně vzpoury menší části policie a vojenských složek! Bezpečnostní složky v Rakousku odmítají kontrolovat lidi v lockdownu, nejsou totiž průkazně nemocní a jejich lockdown je tak domácím vězením v rozporu s rakouskou ústavou! Americká agentura FDA zodpovědná za schvalování vakcín požádala federální soud, aby mohla zveřejnit vakcinační data Pfizeru až v roce 2076 kvůli objemům podkladové dokumentace!

Mladý Soros odletěl a rakouský kancléř už jede podle notiček: Rakousko jako první země na světě zavede od počátku února 2022 povinné očkování proti Covid-19 pro veškeré obyvatelstvo a v zemi se očekává propuknutí nepokojů včetně vzpoury menší části policie a vojenských složek! Bezpečnostní složky v Rakousku odmítají kontrolovat lidi v lockdownu, nejsou totiž průkazně nemocní a jejich lockdown je tak domácím vězením v rozporu s rakouskou ústavou! Americká agentura FDA zodpovědná za schvalování vakcín požádala federální soud, aby mohla zveřejnit vakcinační data Pfizeru až v roce 2076 kvůli objemům podkladové dokumentace!

A je to tady! Jen pár dnů po skončení návštěvy mladého Alexandera Sorose ve Vídni, kde se setkal a jednal s rakouským kancléřem, ministrem zahraničí i s bývalým kancléřem, se začínají odhalovat první úkoly a notičky, které syn George Sorose přivezl a rozdal politikům v Rakousku. Jak už před několika dny informoval [1] náš Aeronet, dědic neziskového impéria George Sorose jednal s Alexanderem Schallenbergem, rakouským kancléřem, a jedním z témat jednání bylo i zvládání virové pandemie v Rakousku. Za zavřenými dveřmi byly podle všeho rozdány notičky, a tak jen 5 dní od chvíle, kdy mladý Soros odletěl z Vídně, přišlo dnes v pátek z úst kancléře šokující prohlášení.

Lockdown v Rakousku

Rakouská vláda se rozhodla [2], že v Rakousku od 1. února / februára 2022 proběhne celoplošné očkování, které ovšem tentokrát a vůbec poprvé bude povinné pro veškeré obyvatelstvo. Dosud není jasné, co bude hrozit lidem, kteří očkování i tak odmítnou. Údajně se mluví o pokutě v řádech několika tisíc EUR, ale někteří politici v Rakousku už se nechali slyšet, že by rádi z toho udělali trestný čin podle paragrafu o šíření nakažlivé nemoci. To však podle Ústavy není možné, protože z tohoto trestného činu může být obviněna jen osoba, které je hygienickým orgánem oznámena, že je nakažena. Dokud osoba toto oznámení nedostane v písemné podobě do ruky, nedopouští se vědomého šíření nákazy. Někteří rakouští poslanci proto chtějí, aby se trestným činem stal pouze samotný fakt odmítnutí očkování, bez ohledu na to, jestli osoba je nebo není nakažena.

Rakouský lockdown je v rozporu se zákony, lockdowny jsou domácím vězením bez opory v trestním zákoníku, namítají policejní odbory

Rakouská vláda má totiž od pondělí velké problémy s prosazováním lockdownu pro neočkované Rakušany, protože rakouské policejní odbory informovaly své členy, že vymáhání lockdownů na Rakušanech je v rozporu s rakouskou Ústavou. Zamezení vstupu a práv skupiny občanů na základě trestu je totiž v rozporu s rakouským právním řádem. Problém spočívá v tom, že v Rakousku lze podle současných zákonů izolovat v lockdownech pouze nemocné, resp. nakažené osoby, kterým bylo podle zákona o veřejném zdraví sděleno, že jsou infikováni. Jenže tyto zákony neumožňují uvalovat na osoby lockdown z důvodu jen jejich občanského postoje, tedy z důvodu prostého odmítnutí očkování jako takového.

Alexander Schallenberg, rakouský kancléř

Rakousko totiž nemá dosud zákon, který by uzavíral do lockdownů lidi jen za prostý fakt, že odmítli vakcinaci. A to je ten hlavní problém, že policistům v Rakousku tak hrozí trestní stíhání za omezování svobody obyvatel, protože policisté jsou bez opory v zákoně. A stejný problém má i rakouská armáda. Rakousko tak bude muset přijmout novelu zákona o veřejném zdraví, ve které bude nově uvedeno, že kdo odmítne očkování, bude muset být v lockdownu. Takový zákon ale může narazit na Listinu základních práv a svobod, protože lidem v lockdownu bez vakcíny zřejmě budou trvale omezována lidská práva, přístup ke vzdělání, na školy, přístup do práce, do vozů hromadné dopravy, dojde tak zkrátka k institucionalizaci apartheidu v Rakousku, a to se vším všudy.

Mladý Soros přivezl notičky do Vídně a rakouský premiér vyhlašuje povinné očkování

Rozhodnutí o povinné vakcinaci zvedne v Rakousku vlnu odporu a rakouská vláda už podle rakouského tisku řeší případná opatření, pokud by část policie nebo armády odmítla spolupracovat. Policisté a vojáci by přišli o výsluhy. Jenže na obranu policistů se staví rakouské policejní odbory, které protestují, že policie je vládou pobízena k nezákonnému jednání a omezování práv obyvatelstva. Návštěva Alexandera Sorose tak hrála stěžejní roli v tomto rozhodnutí rakouského kancléře. Rakouský kancléř přijal noty a sotva začal v pondělí platit lockdown a výsledky lockdownu a dopady na snížení počtu nakažených ještě ani nejsou zpracovány, tak kancléř už na nic nečeká, výsledky lockdownu ho nezajímají a rovnou přechází k dalšímu kroku, k povinné vakcinaci obyvatelstva, což je vlhký sen všech farmaceutických společností.

Alexander Soros a Alexander Schallenberg při společném jednání ve Vídni minulý týden

A zejména ve chvíli, kdy se ta plošná a povinná vakcinace bude provádět experimentálními vakcínami. Nebezpečím pro ostatní země a jejich občany je signál, jaký to vyšle do Evropy. Ostatní země se tím utrhnou ze řetězu a začnou povinné očkování od Rakouska kopírovat. A v Česku i na Slovensku se tento nápad okopíruje rychlostí blesku, na to si můžete vsadit. Soutěžit se bude jen o to, jestli ro rychleji okopíruje Praha nebo Bratislava. Až dosud se čekalo, která země na světě s tím přijde jako první. A první zemí je Rakousko, rodiště Adolfa Hitlera. Jak příznačné. A jak k tomu došlo? Jen pár dní po vrcholné schůzce Alexandera Sorose s rakouským kancléřem Alexanderem Schallebergem minulý týden. Mladý Soros je blízkým přítelem Billa Gatese, takže o to více si dokážete doufám spojit, kolik je jedna a jedna. A globalisté nečekají na to, až bude hotovo, už dopředu si zajišťují pozice.

Americká FDA požádala soud o odklad zveřejnění dokumentů k vakcíně Pfizer do roku 2076, agentura nemá lidi a kapacity na zpracování 329 000 stran dokumentů

Americká a posléze i globalistická média přinesla [3] včera doslova neuvěřitelnou informaci, která zní jako bizarní vtip, ale je to doopravdy reálná zpráva. Americká FDA v minulých dnech požádala [4] federální soud, aby umožnil FDA odložit ze zákona povinné publikování plošných vakcinační dat o vakcíně Pfizer až do roku 2076, tedy se jedná o žádost odkladu o 55 let. Agentura pro kontrolu potravin a léčiv uvedla, že společnost Pfizer poskytla FDA neuvěřitelných 329 000 stránek textů o své vakcíně a zaměstnanci FDA jsou při plném nasazení během pracovní doby schopni zpracovat jen 500 stran za měsíc, což logicky znamená, že finální publikace vakcinační bezpečnosti vakcíny Pfizer je možná až v roce 2076, tedy přesně v roce 300. výročí vyhlášení nezávislosti USA.

Agentura pro kontrolu potravin a léčiv (FDA)

Americká FDA totiž podle zákona musí ověřit a certifikovat všechna data o očkování vakcínou Pfizer, ale vzhledem k obrovskému objemu podkladů od Pfizeru to nepůjde rychleji zvládnout. Podle amerických komentátorů poskytl Pfizer americké FDA tzv. protoplanární výzkum vakcíny, což jsou vědecké texty, tisíce grafů z počítačů a laboratorních zařízení pro sekvenování DNA, což musí FDA posoudit, zda-li je podklad publikovatelný, anebo obsahuje utajovaná data v obchodním styku, která se musí začernit. Pokud FDA se žádostí u soudu uspěje, Pfizer bude vysmátý, bude si mnout ruce spokojeností, ale současné vedení firmy bude již dávno po smrti, až v roce 2076 zveřejní FDA finální dokumentaci.

Když nejde zveřejnění dat o vakcíně Pfizer zabránit, tak lze zveřejnění alespoň extrémně oddálit

O postoupení dat ze strany FDA usiluje americká lidskoprávní a nezisková organizace Public Health and Medical Professionals for Transparency, která před časem na základě zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA) požádala FDA o zveřejnění veškerých dokumentů a dat o vakcíně Pfizer. A zaměstnanci FDA tak budou muset ručně projít každý jednotlivý papír z té hromady 329 000 stran dokumentů a začernit tam data, která jsou komerčního a privátního charakteru. Vyexportování dokumentace pro veřejné šíření tak zabere FDA celkem 55 let při současném počtu zaměstnanců agentury. Mezitím budou vakcínou Rakušané naočkováni 110x za sebou, protože se počítá, že povinné očkování v Rakousku bude 2x ročně.

Kontrola elektronických covidových pasů v Rakousku

Pfizer věděl moc dobře, co dělá. Čím více šanonů, tím větší zdržování. Situace je tak absurdní, že je vysoce pravděpodobné, že současní žadatelé o zpřístupnění dat Pfizeru budou dříve mrtví, než se dočkají zveřejnění dokumentů, protože 55 let je opravdu extrémně dlouhá čekací doba. Ano, přesně toto by se dalo nazvat jako vypasené chucpe. Pfizer předloží stovky tisíc stránek, a tím úmyslně zpomalí zveřejnění. Nikdo ale nebude moci říct ani popel, že by Pfizer něco tajil. Naopak, ještě Pfizer pochválí, že dodal tolik dokumentů. Jenom se toho mnozí, nebo skoro všichni ze současných politiků, nedožijí, pokud nejde o mladíky, kteří sotva vyšli ze škol.

Jinými slovy, dříve všichni umřeme, než si přečteme pravdu o tom, co se doopravdy nachází uvnitř experimentálního roztoku vakcíny Pfizer. Takže, co říct závěrem? Pamatujete, jak vloni na jaře Facebook vyvracel a cemperizační servery pomlouvaly náš Aeronet, že šíříme konspirace, když jsem napsal tehdy článek, že v Evropě dojde brzy na povinná plošná očkování? Ano, byla to prý konspirace. A dnes? Realita!

Nejen o tomto budeme hovořit dnes od 19:30 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
juraj788
Návštěvník
juraj788

zdroj wiki
Ceaușescu sa niekoľkokrát pokúsil prihovoriť davu, no ten nekompromisne žiadal jeho odstúpenie a keď sa 22. decembra 1989 k revolúcii pripojila aj armáda, Ceaușescu spolu s manželkou Elenou sa pokúsili utiecť na helikoptére, ktorá bola na streche budovy ústredného výboru. Po krátkom procese, v ktorom boli obvinení z genocídy a iných zločinov, boli spolu zastrelení popravnou čatou 25. decembra 1989 v Târgoviști.

Dan
Návštěvník
Dan
Návštěvník
Dan

Dvakrat odstranili Kurze, aby tam ted dali tuhle loutku globalistu!

28mm
Návštěvník
28mm

Kolik obyvatel chce žít v zemi, kde z pozic prezidenta nebo premiéra vládnou miliardáři? Ti to jistě s plebsem myslí nejlépe. To to raději hodím Tomiovi, ten taky není pro povinný vax.
Jinak nabídka hrůza děs: https://www.novinky.cz/volby/prezidenta/clanek/kdo-miri-do-prezidentskych-voleb-babise-muze-ohrozit-kandidat-spolu-a-pirstan-40376620

Hvezdar
Návštěvník
Hvezdar

Prosím hod to Lobotomiovi protože ten je hodnej poskok a pude s hradem i Agrozmrdem.

Labi
Návštěvník
Labi

Jak je možný, že se evropská léková agentůra tím pamfletem prokousala za 1 rok, ale Public to bude trvat půl století?

Maria
Návštěvník
Maria

Ano!!!! Jak je mozne semolit 360,000 stran materialu practicky neco malo pres rok, ale zpracovani vezme 55 let? A ja jsem pak nezodpovedna za to, ze nechci vakcinu, za kterou ANI vyrobce nebere zadnou zodpovednost? Kdo je tu nezodpovedny.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

922 komentů! To tu ještě nebylo! Gratuluji AEN! 😉

Jinak Janeček se tedy rozjel: publikoval na tvítru svoje video ve stylu ANTI 1984:
https://twitter.com/janecek252/status/1461776967758458886?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1461776967758458886%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcz.sputniknews.com%2F20211120%2Fkarle-upadlo-ti-varle-a-uz-neber-ty-drogy-miliardar-janecek-sokoval-vyzvou-k-neockovani-deti-16577698.html

…a Nadační Fond, který ZALOŽIL A FINANCOVAL ho VYRAZIL … (???) (Že by jen “koník”?)

https://pbs.twimg.com/media/FEuyTYDXwAYM0AT?format=jpg&name=small

Nadační fond Neuron na podporu vědy @cenaneuron
Vědecká a správní rada NF Neuron nesouhlasí s veřejným vystoupením Karla Janečka k onemocnění covid-19. Jeho názory jsou v příkrém rozporu s vědeckým poznáním, proto další spolupráce mezi NF Neuron a Karlem Janečkem není možná.

Celé prohlášení ZDE: https://bit.ly/3DHJegW

4fun
Návštěvník
4fun

Možná je to víc o “nadaci” a “fondech” než o “vědě” 😀

vese
Návštěvník
vese

Dnes:
“Náměstkyně ministra zdravotnictví pro zdravotní péči Martina Koziar Vašáková prozradila, že by povinné očkování ráda zavedla, její návrhy však neprošly u nadřízených politiků.”
Duben 2020:
“Šokovala mě ta rozsáhlá opatření, nejsou adekvátní, říká plicní lékařka Martina Vašáková. ….. Od samého začátku opakuji, že máme kolem sebe a v sobě víc virů, třeba metapneumovirus, který dokáže „parádně“ zabíjet, a přesto si ho nikdo nevšímá. Takže jsem nečekala, že nový virus vyvolá tak ohromnou reakci celosvětového strachu, izolací, uzavřených hranic, politických kroků, jež někdy zacházejí až za hranice nutných opatření.”
Duben 2021:
“Martina Vašáková je nová náměstkyně ministra zdravotnictví Petra Arenbergera”.

Barel
Návštěvník
Barel

Nevím, zda by tahle informace třeba nestála za článek: podívejte se prosím na šílenou zprávu globalčické WHO a pochopíte ten drastický tlak na očkování. Z plánovaných 11 miliard dávek jich zbývá vypíchat do června 2022 ještě 4,7 miliard, aby bylo naočkováno 70% globální populace, jinak nebude splněno. Tady vůbec nejde o zdraví lidí a jejich léčení nebo účinnost vakcín; je tady akorát definovaná jakási magická hranice 70% opíchané populace, které musí být dosaženo za každou cenu. Vlády prostě jedou jenom tenhleten shora přikázaný program. Na lidi, jejich zdraví a problémy kašlou. Zřejmě mají své cílové kvóty a pozitivní či negativní motivace realizátorů tohohle příšerného a nelidského procesu musí být obrovská. Pokud nedají těch 70% (a dle dokumentu může být u nás kvóta i vyšší, protože jednotlivé země mohou mít ty cíle upravené), budou mít opravdu velký problém. A u nás momentálně ani těch 70% vůbec není jistých, protože nechuť k očkování je velká. Neexistuje pouze proočkování ohrožených skupin, napícháno to musí být za každou cenu i dospělým v produktivním věku a dětem. Pak se nemůžete divit, co se momentálně děje, ani těm fašistickým praktikám a zákazům. A skoro se obávám predikovat, jaké procesy budou spuštěny, až této kvóty proočkovanosti bude globálně dosaženo. Nebo možná ani nebude potřeba spouštět nové procesy, třeba ty vakcíny udělají svoje a začne se to projevovat v širším měřítku až ve druhé polovině roku 2022.
https://cdn.who.int/media/docs/default-source/immunization/covid-19/strategy-to-achieve-global-covid-19-vaccination-by-mid-2022.pdf

weissbach
Návštěvník
weissbach

Rika se tomu plan. Ten byl stanoven v prvni fazi na 70% aby mohla prijit faze dve. Atd, atp…

Dan
Návštěvník
Dan

Aby zakamuflovali skody po vakcinaci lidi, maji uz pripravene nestovice. Hlasili, ze u Merkse objevili 15 zkumavek. Oni nas informuji predem, co prijde!