Ministr vnitra a hrobník ČSSD zavelel k postavení Chovancovy české domobrany mimo...

Ministr vnitra a hrobník ČSSD zavelel k postavení Chovancovy české domobrany mimo zákon od roku 2022, podle nálezu zpravodajců prý představují bezpečnostní riziko! Kdo to jsou domobranci? Tátové od rodin s dětmi, kteří se nechtějí dívat na podobné procesy, které od roku 2015 probíhají na ulicích v Německu a v další multikulturně obohacených západních zemích! Hamáčkovy obavy neplynou z toho, že by domobrana vzala zbraně a udělala převrat, ale existují obavy, že by domobrana mohla začít vychovávat děti k vlastenectví!

Ministr vnitra a hrobník ČSSD zavelel k postavení Chovancovy české domobrany mimo zákon od roku 2022, podle nálezu zpravodajců prý představují bezpečnostní riziko! Kdo to jsou domobranci? Tátové od rodin s dětmi, kteří se nechtějí dívat na podobné procesy, které od roku 2015 probíhají na ulicích v Německu a v další multikulturně obohacených západních zemích! Hamáčkovy obavy neplynou z toho, že by domobrana vzala zbraně a udělala převrat, ale existují obavy, že by domobrana mohla začít vychovávat děti k vlastenectví!

Ministr vnitra za ČSSD a předseda strany Jan Hamáček usiluje o novelu zákona o ozbrojených silách a rád by ve sněmovně protlačil novelu, který by od roku 2022 postavila českou domobranu mimo zákon a ze členů by udělala vyvrhele a teroristy. Informace přinesl server iDnes.cz před dvěma dny [1] a na alternativě se vedou vášnivé diskuse, že Jan Hamáček, kterému se přezdívá “hrobník”,  toto prosazuje kvůli tomu, že domobranci by prý mohli použít zbraně k nějakým krokům, jako je třeba ozbrojený puč apod.

Civilní kontrarozvědka BIS prý dlouhodobě varuje, že česká domobrana představuje zvyšující se riziko, protože do spolků domobrany prý vstupují radikálně orientovaní lidé, nespokojenci s polistopadovým vývojem v ČR a sympatizanti s Ruskou federací, kteří se prý netají schvalováním a souhlasem s odtržením Krymu od Ukrajiny. Alespoň toto je prý ten důvod, proč chce Hamáček českou domobranu postavit mimo zákon.

V roce 2017 se ministr vnitra za ČSSD Milan Chovanec zasazoval o vznik domobran a vystupoval proti omezování držení zbraní. Tisková konference proti evropské direktivě o střelných zbraních.

Jenže do redakce jsme dnes dostali rešerši z okolí Pražského hradu, která se sice týká jiné věci, ale v jedné souvislosti se v ní uvádí, a to explicitně, že Michal Koudelka a jeho BIS považuje za velké riziko ideologickou přípravu celých rodin, pokud je otec jako hlava rodiny členem domobrany. V dokumentu se dále uvádí, že členové domobrany zapojují do ideově politické doktríny i členy své rodiny, manželky a svojí výchovou působí na své nezletilé děti, které podle údajů následují do několika let své otce a rovněž rozšiřují řady domobrany. To prý představuje ve střednědobém horizontu vysoké bezpečnostní riziko v České republice, které by mohlo vést k radikalizaci dorůstající mládeže, která přebírá vzor od svých rodičů. Ve věci by se měl angažovat ministr vnitra a legislativní odbor vlády, je uvedeno v rešerši s datum z dubna tohoto roku.

Nevadí zbraně, ale výchova dětí v rodinách členů domobrany

To je velmi zásadní poznatek, protože to zcela mění pozadí celého narativu. Zpravodajcům a lidem z okolí ČSSD nevadili spolky domobrany, bývalý ministr vnitra  Milan Chovanec z ČSSD v roce 2017 dokonce sám domobrany podporoval [2], že systém domobrany by se měl využít v rámci koncepce reformy bezpečnostních sil v reflexi na nové hrozby ve světě. Jenže najednou se zdá, že ČSSD dupe na brzdu a provádí otáčku o 180 stupňů, protože Jan Hamáček chce najednou domobranu postavit mimo zákon. Když jsem to četl na mainstreamu před dvěma dny, vůbec mi to nedávalo smysl, proč by si ČSSD znovu a opět více hloubila svůj politický hrob takovou agendou, která zejména na Moravě, kde je podpora pro domobrany velmi vysoká, povede k dalšímu poklesu obliby ČSSD a ke snížení preferencí. Jenže, pokud teď víme, že BIS si všimla procesu výchovy mládeže ve skupinách domobrany, tak to najednou vysvětluje úplně všechno.

Jan Hamáček v Islámském centru Alfirdaus v Libni.

Je to přitom naprosto logické, jen si to představte. Otec je bývalým členem ČSLA a vstoupil do zemské domobrany. Udělal si zbrojní průkaz, doma má pistoli a s ostatními táty od rodin chodí do lesa a opakují cvičení z dob ČSLA s cílem udržení kondice pro domobranu. A co se stane v rodině? Kluk to vidí, že táta je v polovojenské jednotce a líbí se mu to, doma navíc od táty slyší úplně jiné názory na domácí a světovou politiku, než která teče z České televize každý večer. Takže takto ukotvená tradiční rodina je naprosto imunní vůči genderovým a multikulti procesům vlády a systému školství.

Taková rodina má nastavené jiné hodnotové rámce a děti, které chodí do školy, jsou rázem díky tomu imunní vůči indoktrinaci neziskovek a učebních plánu MŠMT, které pašují do výukových osnov genderová a promigrační témata. Ten proces jede na všech školách v ČR, kde děti podprahově jsou indoktrinovány už od 1. třídy, když na hodině kreslení mají nakreslit barevné kamarády a migranty. Žluté sluníčko a pod ním čokoládově opálený černoušek. Nejhezčí obrázek potom jde na nástěnku, kde visí až do pololetí, pro případ školní inspekce, aby škola dostala čárku, že má splněno.

Největší obavy na vnitru panují z rodin domobranců, kde se vychovávají děti jinak než podle školy a České televize

Děti z rodin domobranců tyhle věci odmítají kreslit, místo toho kreslí vojáky v zelené uniformě a českou vlajku na stožáru, napsala nám hrdá maminka z Ostravy. Ostatní děti ve třídě jejího syna ale kreslily Gretu Thunberg s copánky. Poprosili jsme paní, aby nám poslala fotografie, ale moc se bojí identifikace, aby na ní škola neposlala OSPOD. Takže, přátelé, zatímco mnozí z vás se baví nad videem mentálně postižené Grety v New Yorku, tak učitelky vašich malých dětí ve školách jim dávají za úkol kreslit copánky Grety. My se to potom dozvíme do redakce a najednou to do sebe všechno zapadá, proč Jan Hamáček chce rušit domobrany, protože jemu je úplně fuk, kolik zbraní domobrana má, když stejně všechny ty zbraně jsou registrovaný, jemi totiž vadí, že když v klasické tradiční rodině se jeden jediný člen rodiny stane domobrancem, tak to okamžitě v té rodině spustí procesy na 1. prioritě.

Revolver není ta největší hrozba pro globalisty.

Rodina okamžitě začíná číst alternativu, Česká televize letí z okna, resp. odhlašují se koncese, dítě okamžitě dostává školení o hrozbách genderové a multikulti propagandy ve škole a tento proces se imprintuje do vzorců chování takových dětí, které vyrostou a úplně stejně budou vychovávat své děti a své rodiny. Rodina vlastenců tak nastartuje objektivní proces zezdola, který jak už víte z mých článků a pořadů, je jedinou zbraní a procesem řízení, ze kterého mají globalisté děs a hrůzu.

Táta v rodině to nastartuje a už to jede, vlastenecké ukotvení je nastartováno a proces běží na 1. prioritě a stát je proti tomu bezmocný. Když rodina funguje zdravě a brání vnitřní kruh a kruh životního prostoru ve svém okolí, tak globalčiky a celé vedení ČSSD je naprosto nahrané. To je ten hlavní důvod Hamáčkovy novely, kterou chce spolky domobrany rozpustit a zařvat na ty táty od rodin jako nacista: “Jste rozpuštěni, rozejděte se, nic se vám nestane!”

Před dvěma lety ministr vnitra za ČSSD domobrany zřizoval a propagoval je, dnešní ministr vnitra za tutéž stranu chce ty lidi zase rozpustit

Hrobník z ČSSD tak zahájil další hloubení politického hrobu strany, protože mnoho lidí v těch domobranách tam vstoupilo právě v roce 2017, když tento projekt podporoval Milan Chovanec z ČSSD v roli tehdejšího ministra vnitra. Na tuto Chovancovu výzvu k vytváření domobran zareagovalo v roce 2017 mnoho voličů ČSSD, takže tato Hamáčkova otočka bude vnímána voliči ČSSD jako podraz a zrada. Pouze to ukazuje na to, že v ČSSD už se zvoní na pohřeb, protože tato strana není schopna udržet stanovený politický směr ani dva roky, což je pouze ukázkou naprosté programové a hodnotové vyprázdněnosti ČSSD. Strana, která nemá hodnoty, která nectí hodnoty, která vyzve své členy ke vstupování do domobran, ale o 2 roky později je chce postavit mimo zákon jako vyvrhele, je neuvěřitelné, macaté, nafouknuté a odporně páchnoucí chucpe!

Milan Chovanec na obranu zbraní na tiskovce v roce 2017.

Nejen o plánu na zákaz domobrany budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát nejen o Izraeli, ale i o lidech, kteří zastupují cizí zájmy proti zájmům lidu. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen 69% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vilem z ockamu
Návštěvník
vilem z ockamu

Občane prober se,
je třeba definovat kdo je tu doma a kdo je cizinec. Definice češství. Musíme si říci, že cizinci mouhou být pouze turisté nebo pracující (kteří tu jsou za prací a pak pojedou domů), o tom musíme rozhodovat my. Není možné že sem někdo nastěhuje cizince, my na ně budeme pracovat a vlastně si zaplatíme vlastní výměnu obyvatelstva!
Je tu jendoduché řešení, ostrovní systém, kruhová obrana – vystoupení z mezinárodních organizací. bude to těžké, ale jinak to nepůjde.
tzn. čech je pouze ten, kdo má matku a otce čechy. (oba rodiřče), jen ten může rozhodovat a volit. vykázání cizince s doživotním zákazem vstupu bez udání důvodu…..atd. a ne že budeme oktroky mafií které nás prodávají a podvolujíc se invazním silám a dělají z nás odpadní zemi eurosojuzu….
povím vám příběh jedné země kde to funguje, občany berou jen bohaté, kteří investují, ale jen do toho čeho chtějí. v zemi je 20 procl. občanů ale 80 proc pracujících z cizích zemjí, ti nemají žádná práv, buď mají práci nebo jedou domu, pokud nemají práci nejsou zdraví, do země se vůbec nedostanou. Je to země, která rozhoduje o své budoucnosti. Hlavně je zakázáno slučovat rodiny. Prostě chvilku pracují a pak, když chtějí rodinu jedou domu. stát podporuje sňatky občanů a to i finančně. žádná nevěsta místních nezůstane na ocet, stát jí dá větší věno.
a co je eurosojuz_ dovoz kohololiv, jejich protěžování, financování, slučování rodin – prostě snaha o vystrnadění domácích a jejich nahrazení cizinci.
Tedy jak prosté – musíme ovládat procesy ve vlastní zemi, zavést politickou policie – ale ne tu parodii pracující pro cizí zájmy, ale v národním zájmu. Odhalovat zrádce, tedy nic víc než národní zájem. Opevnit hranice, zavést ploty, občanskou armádu (nikoliv žoldnéřskou), kdy každý můž je bojovník – cizinci nemohou mít stejná práva jako občané. fungovalo to v minulosti (např. Sparta), může to fungovat i dnes. Je to jen otázka zda chcete přežít.
Tak se zamyslete, boj je i to že odmítáte připravený osud, pasivní rezistence a připravenost “něco udělat” v rozhodném okamžiku. Volit skutečné vlastence….
Je to na tobě…..
jak prosté….. buď připraven!

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Vymrdanci z cssd.. specielne ty.. ty kundo Hamáčků.. ty a ta tvoje banda zasoplenejch ultralevičáckejch kund tede pi volbách do hajzlu na 4 roky mi imal ě.. jenom čurák nezanboh a totalní vypatlo by volilo bandu zkurvenejvh vlastizradrců prdelí mířeno do ušácka.. sbohem a šáteček vyjebanci..

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

nechci nikomu brat ideje, ale domnivam se, ze chovancova akce byla takova mala levarnicka a to, aby se prachaci a vyvoleni po zuby ozbrojili, a pak se narodu zatne tipec….nebo si snad nekdo mysli, az dojde k nejhorsimu, ale i k rabovani, ze se vyse jmenovani budou obracet na hamackovu policii jako bezbrani obcane, kteri se nikde a niceho nedovolaji?…a proto dobra rada: za dvermi mit vidle…

tehu
Návštěvník
tehu

Jen taková malá odbočka, existuje snad nějaká politická strana, která vydrží se neobrátit po dobu delší jednoho dne …? A naříkat nad ČSSD – to je hlas volajícího v poušti…
Jedinou, trošku cílenou koncepci měl V. Klaus straší a to první polovině 90. let 20. stol. To co tehdy hlásal M. Zeman bylo v té době neprůchodné – a jak se nám “karta obrátila” – jakákoliv koncepce je pro procesy jedoucí v současnu jejich životu nebezpečná a proto je tu všude okolo nás řízený chaos…

A dále je pro ně nebezpečný je i ten fakt, že jedinou možností je návrat k rodině a výchova dětí v rodině, protože Stát v tomto případě totálně selhal.

To je ten bod zvratu, ale “oni” potřebují vymýt dětem mozky, v konečném důsledku je nic nenaučit, vytvořit v nich potřebu absolutní závislosti na všem a poštvat je proti svým rodičům – tedy Orwelistán.. Takovýto člověk pak není schopen samostatného života a o to tu jde.

tana
Návštěvník
tana

Strany se neobracejí, ale jejich členové.
Existuje strana, která má špatný program? Jen ta realizace……

maori
Návštěvník
maori

Tatínek za války (maturant 1943) kradl Němcům náboje a granáty a nosil je z práce dalším spojkám, aby se dostaly k bojovníkům proti fašismu. Byl totálně nasazený v blízkosti bydliště ve výcvikovém prostoru. A když se ho někdy kolem roku 1980 zeptal, proč se nehlásí k bojovníkům proti fašismu, tak se jen pousmál a řekl: „Co bych mezi nimi dělal? Když se největší partyzáni stali z největších udavačů.“

r.m.
Návštěvník
r.m.

Náhrada za Boltona, žid za žida: John Bolton’s Jewish Replacement Fine (pokuta) With Gambling Away 20 Million Americans in Nuclear War
Židovská náhrada za Johna Boltona s hazardními hrami pryč 20 milionů Američanů v jaderné válce (Židé ve vyčíslování strát nebyli nikdy troškaři
https://russia-insider.com/en/politics/john-boltons-jewish-replacement-fine-gambling-away-20-million-americans-nuclear-war/ri27646
To je neuvěřitelný. Co je jiné? Vůbec nic, maximálně horší, větší fanatik:
Charles Kupperman zpochybnil „vzájemnou zajištěnou destrukci“ nazval jaderný konflikt „z velké části fyzickým problémem“. Příchozí poradce pro národní bezpečnost, Charles Kupperman, učinil nárok Jaderná válka se SSSR byla zvítězitelná.

Takže hurá, žid spočítal, že jaderná válka se dá vyhrát. už chápu proč se stávali lovnou zvěří- pro svojí nebezpečnou blbost!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

r.m.
v tom Fašinktonu to funguje jako u našich socanů. Každej další kterej nastoupí je ještě větší
blbec a gauner než ten před ním. A proto taky jak socani dopadnou.

BALDAchýn
Návštěvník
BALDAchýn

Pane Josefe Hamaczku, zlo číhá nejen v domobraně, ale v každém z nás. Probudit se může kdykoli a spouštěčem do krvavé reality může být cokoli. Klidně Váš odpudivý, alkoholem opuchlý obličej připomínající mazanec. S maximálně dosaženým středoškolským vzděláním (gymnázim), jako alkoholik, milovník islámu a vlastizrádce nemůžete zastávat tak vysoký společenský post.

r.m.
Návštěvník
r.m.

úplně jiný stát než nám oligofrenická média hlavního proudu předkládají

r.m.
Návštěvník
r.m.

My jsme v 70. letech kreslili hodné sovětské tanky a továrny s veselými dělníky. dcera v Německu v 90. letech kreslila obyčejné dětské obrázky, ne černooušky a muslimáčky.
Podívejte – genderové pomatenosti tu během 90 let na školách přednášeli vyslanci neziskovek z Německa. Jakmile byla vychována česká náhrada, převzali to oni, česká ideo diverze vychovaná v 90. letech za mezinárodní peníze. Napsal jsem to schválně 2x, aby bylo jasno: dělají to tady na workdshopech před 10 lety vyučení ideodiverzanti, měkká síla toužící po pochvale.

Naši vlci vole
Návštěvník
Naši vlci vole
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

jen tam sdělují rusofobům, že to s nima špatně dopadne. Podle mně by si to měli vzít k srdci,
zatím to dopadlo špatně totiž s každým kdo si myslel, že bude vykrádat rusko.