Ministerstvo vnitra v situační zprávě o extrémismu za 2. pololetí roku 2019...

Ministerstvo vnitra v situační zprávě o extrémismu za 2. pololetí roku 2019 potvrzuje zákaz domobran v ČR na základě chystané novely zbraňového zákona, pod který se v návrhu připojila nejen SPD, ale de facto celá sněmovna! V textu zprávy se doslova a natvrdo objevuje slovo “domobrana” a dezinformační weby prý kvůli tomuto zákazu spustily povyk a randál! Vnitro tak usvědčuje ze lží nejen SPD, ale i Národní domobranu, která ústy Marka Obrtela bojuje za tento likvidační zákon z dílny Jana Hamáčka jako lev! Vnitro plánuje, že povolené a “prověřené” branné spolky výhledově zařadí do struktur NATO stejně, jako zařadilo už české hasiče! Takže, odtud vítr fouká, že Nela Lisková musela z kola ven?

Ministerstvo vnitra v situační zprávě o extrémismu za 2. pololetí roku 2019 potvrzuje zákaz domobran v ČR na základě chystané novely zbraňového zákona, pod který se v návrhu připojila nejen SPD, ale de facto celá sněmovna! V textu zprávy se doslova a natvrdo objevuje slovo “domobrana” a dezinformační weby prý kvůli tomuto zákazu spustily povyk a randál! Vnitro tak usvědčuje ze lží nejen SPD, ale i Národní domobranu, která ústy Marka Obrtela bojuje za tento likvidační zákon z dílny Jana Hamáčka jako lev! Vnitro plánuje, že povolené a “prověřené” branné spolky výhledově zařadí do struktur NATO stejně, jako zařadilo už české hasiče! Takže, odtud vítr fouká, že Nela Lisková musela z kola ven?

Víkendový skandál vyštvání a vyštípání Nely Liskové, zakladatelky Národní domobrany, ze struktur tohoto sdružení, dokonale překryl jinou a velmi důležitou událost, o kterém byste měli vědět, a která se nově vyloupla ve své zrůdnosti přímo z informačních kanálů Hamáčkova ministerstva vnitra. Před několika dny totiž došlo k publikaci tzv. Situační zprávy o stavu extrémismu v ČR za 2. pololetí roku 2019 [1], kde konečně a poprvé dochází k odkrytí karet. Ano, ministerstvo vnitra v tomto dokumentu potvrdilo, že chystaný a na Aeronetu donekonečna probíraný zbraňový zákon z dílny Jana Hamáčka je opravdu určen k zákazu vlasteneckých domobran. A jaké je to překvapení, že na rozdíl od samotného zákona v jeho návrhu se slovo “domobrana” opravdu v této situační zprávě nejen objevuje, ale natvrdo se píše, že zákon je namířen na zákaz těchto domobran.

Jan Hamáček dokázal ovládnout procesy uvnitř SPD bravurním způsobem. Volebním manažerem SPD je Pavel Smetana z ČSSD z Prostějova, SPD se podepsala pod návrh jeho zákona proti domobranám, na nátlak SPD teď Národní domobrana vyštípala “proruskou” aktivistku Nelu Liskovou.

Vnitro se v textu domobranám doslova vysmívá, že jsou to skupiny, které jsou mezi sebou rozhádané, což je bohužel pravda, dále se v textu objevuje tvrzení, že domobrany v ČR tvoří jen pár desítek osob, veskrze důchodového věku a dezinformační weby prý začaly bít na poplach proti chystanému zákazu těchto domobran. Dokument na rovinu uvádí, že návrh zákona je zaměřen proti rasistickým a xenofobně zaměřeným paramilitárním skupinám. Tedy takovým skupinám, které by chtěly zadržovat migranty a cizince na území ČR, např. při nelegálním překročení hranic. Vnitro doslova v textu zprávy uvedlo:

1.4. Paramilitární a domobranecké skupiny

Ministerstvo vnitra připravilo návrh Zákona o nakládání se zbraněmi v některých případech ovlivňujících vnitřní pořádek nebo bezpečnost České republiky, který zakazuje a trestá vznik ozbrojených skupin, jako jsou domobrany, milice nebo obdobné ozbrojené složky, které by chtěly své politické, náboženské nebo jiné obdobné cíle prosazovat ozbrojeným způsobem. Návrh zákona reaguje mj. na dlouhodobý fenomén samozvaných rasisticky a xenofobně zaměřených paramilitarních skupin.

Domobranecké skupiny, podporované některými dezinformační weby, proti této legislativní aktivitě začaly ihned protestovat. Nezřídka zaznívala myšlenka, že Ministerstvo vnitra záměrně utlačuje „vlastenecké“ síly, aby usnadnilo islamizaci České republiky. Zemská domobrana nicméně ke konci roku sama ukončila činnost.
Nadále platilo, že domobrany sdružovaly reálně pouze desítky osob důchodového a předdůchodového věku, které fakticky nevyvíjely téměř žádnou aktivity.

Některá dezinformační média a prokremelští aktivisté záměrně šíří zavádějící informace o tom, že se jedná o široké spektrum „vlastenecky“ zaměřených a dobře vycvičených osob, které jsou připraveny bránit zájmy České republiky. Reálně jsou tyto skupiny stále paralyzovány osobními animozitami a neschopností koordinovat logisticky náročnější aktivitu.

Situační zpráva vnitra tak pouze dokolečka a dokola opakuje to, co zde na Aeronetu píšeme už od počátku ledna, že navrhovaný zákon, pod který se v návrhu ve sněmovně podepsali i někteří poslanci SPD a KSČM, je skutečně a doopravdy zaměřen proti domobranám, na jejichž obranu, podle slov vnitra, vystartovaly dezinformační weby. Stejný názor na to má např. Ivo Gec, který na toto téma publikoval článek [2] na webu NWOO.org a stejně tak i on vidí, že vnitro zkrátka v této situační zprávě pouze potvrdilo skutečný stav navrhovaného zákona. SPD a ani Národní domobrana se z této zrady, když návrh zákona otevřeně obhajují, prostě už nevylžou. A tady bychom mohli článek ukončit. Jenže, není to všechno.

Vnitro má šokující plán: Branné spolky budou rozčleněny na dvě skupiny. Vlastenecké domobrany, které by chtěly chytat migranty po lesích, budou zakázány. Umírněné branné spolky budou selektovány a výhledově začleněny do struktur velení NATO, jako jsou dnes již čeští hasiči

O víkendu, kdy se rozhořela kauza okolo Nely Liskové, se nám do redakce ozval náš zdroj z okolí českých bezpečnostních služeb s materiálem, který mi osobně a doslova vyrazil dech. Materiál, který bohužel nemohu oskenovat, protože nese jisté insignie a razítka, pojednává o návrhu “Strukturálního začlenění branných spolků a střeleckých klubů do systému CNP dle již existujícího modelu začlenění HZS v ČR” a rozebírá možnosti zapojení těchto organizaci do systémů, které spadají přímo pod NATO. Ano, přátelé, čtete správně. Vnitro zjevně plánuje zařadit prověřené a ideologicky nezávadné branné spolky v ČR do organizovaného systému obrany státu, ale pod křídly NATO. Když se na tento pamflet dívám, doslova mám pocit, že mně šálí zrak, jenže musím uznat, že to najednou zapadá všechno do sebe tak dokonale jako skládačka. Nejprve si tedy řekněme podrobnosti. Níže vidíte diagram, který není tajný a lze jej publikovat.

Struktura hasičů (HZS) pod velením NATO.

CNP je zkratka pro Civilní nouzové plánování, což je zvláštní odbor ve strukturách NATO, který spadá pod Výbor pro civilní nouzové plánování (CEPC). A ten spadá do Skupiny pro civilní ochranu (CPG). Jak jsme se z materiálu dozvěděli, do této struktury velení jsou už nějakou dobu zapojení čeští hasiči. Říkáte si, co mají hasiči společného s NATO? No, budete se divit, ale Hasičský záchranný sbor v ČR je v systému CNP zařazen do struktur velení NATO. Dokonce jsou hasiči i součástí [3] stálé delegace ČR při NATO. To jste asi nevěděli, že? No, a právě tento materiál, který mám v ruce, tak nástřelově navrhuje možnost začlenění “vybraných” branných spolků po jejich posouzení pod křídla CPG, tedy skupiny pod velením NATO pro civilní ochranu. A je to venku! Dámy a pánové, já nemám slov! Konečně to dává celé smysl!

Do struktur NATO se nesmí dostat nežádoucí živly, především ne ty proruské!

Kdo velí v současné chvíli Národní domobraně? Je to pplk. Marek Obrtel, tedy důstojník AČR, která je jednou z armád NATO. Marek Obrtel se na jednom nejmenovaném rádiu nedávno zastával až s velkou podezřelostí Hamáčkova chystaného zbraňového zákona. O víkendu byla z Národní domobrany vyštípána Nela Lisková [4], která jediná opravdu něco dělala, pomáhala na Donbasu trpícím lidem, kteří tam čelili pokusům ukrajinské armády o etnické čištění. Pokud existuje tento plán, že vybrané spolky domobrany budou prověřeny a chystá se jejich začlenění pod CPG a velení NATO, potom je naprosto logické, že v těch domobranách nesmí figurovat proruské živly, aktivisté, kteří jezdí na Donbas, anebo dokonce otevírají v ČR zastupitelství povstaleckých republik na východě Ukrajiny. Je potom logické, že Nela Lisková musela být vyštípána a donucena k odchodu.

Nela Lisková na Union TV.

Už chápete, proč se SPD a Národní domobrana tak vehementně staví na stranu obrany návrhu Hamáčkova zákona o zbraních? Už chápete, proč velitelé Národní domobrany v čele s Markem Obrtelem chtějí kandidovat za SPD? Už chápete, proč musela Nela Lisková z kola ven? Už chápete, proč se na Nelu Liskovou znovu po 2 letech vytahuje její erotické video, které bylo určeno jen pro jejího přítele? A už chápete, proč najednou na Aeronet útočí už i Michal a Petr z kanálu MaP na YouTube, aniž by nás kontaktovali a požádali o některé další interní informace, ke kterým se oni dva v životě nemají možnost dostat? Celé je to součástí operativního plánu Gladio. Nejprve je cílem vytvořit subjekty, které se budou tvářit politicky a mediálně alternativně. Postupně začnou být subjekty korumpovány a přesunovány na stranu systému, pro podporu systému, ale pouze tak, aby to samotní příznivci protisystémových skupin nezaregistrovali. Ten proces dovedla k dokonalosti právě SPD.

SPD: Příběh loutek

Porovnejte si, co SPD ústy svých činovníků říká, a co SPD a její poslanci dělají. Když si to porovnáte, zděsíte se a vytřeštíte oči. SPD před volbami v roce 2017 říkala, že chce vystoupit z EU a z NATO. Proces vystupování měl proběhnout na základě prosazení referend. Ponechme úplně stranou to, jestli by SPD měla sílu tyto sliby prosadit nebo ne, to je něco úplně jiného, o to vůbec nejde. Podívejme se, co se začalo dít. Ihned po volbách v říjnu 2017 vystoupil na ČT Radim Fiala, místopředseda SPD a redaktorovi ČT řekl, že SPD nechce vystupovat z NATO, a kdyby ANO, tak by to vedení SPD nedoporučovalo, protože prý v současné chvíli není jiné varianty obrany než členství NATO. Mnoha lidem tehdy zatrnulo, ale další se chlácholili a říkali, že SPD chce vystoupit alespoň z EU.

Přišel prosinec 2017 a v Praze se uskutečnilo velkolepé setkání Tomia Okamury, Marine Le Pen a Geerta Wilderse. A na tomto pražském setkání zaznělo usnesení a další šok. Všechny tři subjekty oznámily, že nebudou už usilovat o vystoupení z EU, že prý to není za současné situace realistické a místo toho budou prosazovat reformu EU zevnitř. Tohle nehorázné chucpe už opravdu mnoho lidí nerozdýchalo. Jenže, to byl teprve začátek. SPD začala v regionech likvidovat a měnit vedení v jednotlivých buňkách v regionech, kde původní espéďáci začali být nahrazování přivandrovalými kádry z ČSSD, TOP 09, ODS a SPO.

Znamení a varování přicházely z SPD celou dobu, nikdo jim nevěnoval pozornost, kromě Aeronetu

Vrcholem byl rozpad Moravskoslezské organizace SPD, která ve volbách v roce 2017 udělala pro SPD nejlepší výsledek v republice pod vedením Lubomíra Volného. Jenže při sestavování kandidátek do komunálu na podzim 2018 a před EU volbami na jaře 2019 najednou přišly tlaky a vedení SPD chtělo na Ostravsku do čela kandidátky SPD dát cizí lidi a členy Rotary klubu, kteří SPD nabídli sponzorský dar. Tu kauzu a historii dobře znáte, co vedlo k rozpadu organizace SPD na Ostravsku.

Jenže tyto procesy destrukce pokračovaly i v Brně, v Hradci Králové a v dalších regionech, kde se rušily buňky a měnila se předsednictva a nepohodlní espéďáci byli nahrazování přivandrovalými kádry z ČSSD a z dalších stran. Celá SPD se začala zevnitř transformovat. Na podzim 2019 už byla situace kritická a do očí bijící. Dva europoslanci za SPD zvedli v EU plénu ruku pro Usnesení o paměti evropských národů, které odsuzovalo SSSR z podílu na vypuknutí II. sv. války. Dodnes se za to SPD neomluvila. To o něčem svědčí.

Jenže, to nebylo všechno. Od podzimu 2019 se někteří poslanci SPD spolupodíleli na přípravě a návrhu zbraňového zákona z dílny Jana Hamáčka, kterým se mají v ČR zakázat domobrany, které by chtěly suplovat práci chybějící pohraniční stráže, anebo armády a policie. SPD se za návrh zákona rve jako lev a na pomoc v obhajobě jí překvapivě přispěchal i nečekaný pomocník, Marek Obrtel, šéf Národní domobrany, který se velmi usilovně zastává navrhovaného zákona z dílny Jana Hamáčka z ČSSD.

Nela Lisková se stala obětí vysoké hry operace Gladio, která zasáhla alternativu a domobrany jako celek

A tak přijde únor 2020 a stane se nečekané. Na utajeném a bez Nely Liskové plánované setkání velitelů Národní domobrany v Praze se projednává vyloučení Nely Liskové z Národní domobrany, která jako jediná je veteránka a opravdu něco pro vlast dělala a nebála se operovat na Donbasu. Jednání však mělo nečekaný průběh, protože Nela Lisková nebyla pozvána, ale podařilo se jí adresu a místo jednání získat od jisté spřízněné osoby. Její příchod na jednání ND v Praze byl šokem, nikdo to nečekal, neměla tam být. Po malé chvilce se všichni začali hádat a společně útočit na Nelu.

Pplk. Marek Obrtel bude od této chvíle zjevně velet úplně jiné “domobraně”, než jakou jsme si představovali.

Karty byly odkryty, bylo jasné, že v této situaci už je hotovo, vymalováno, ND je infiltrována nejen SPD, ale dokonce vnitrem a jejich plánem na začlenění některých vybraných a nekonfliktních spolků domobran do struktur CPG pod velením NATO. A to je celé, přátelé. To je proces Gladio. Přesně takto a jednoduše. Je hotovo, vymalováno a poslední vlastenec s naivní představou o domobraně a ochraně hranic proti migrantům může zhasnout. Dnes od 19:00 hodin si můžete na Svobodném vysílači CS poslechnout svědectví Nely Liskové. Vítek se Nely zeptá na všechny detaily a souvislosti. Sami poznáte, jak hrozivé obrysy operace Gladio získala.

Svědectví Nely Liskové o jejím konci v Národní domobraně, čas záznamu od 29:00

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Vyslechl jsem si oba audio zaznamy …jak s Nelou Liskovou, tak s Markem Obrtelem. U Nely Liskové jsem ocenil, ze se nevyjadrovala negativne na adresu vrchniho velitele Obrtela a vzdy mluvila k veci, zatimco u Marka Obrtela jsem nic takového nezpozoroval. Naopak, on vykresloval Nelu Liskovou rozporuplne. Na jednu stranu tvrdil, ze je nespolehliva, ale hned poté, ze je ambiciozni a ma leadership. Mam si tedy myslet, ze Nela Liskova je spatny clovek, protoze si dokaze dupnout a rict ne?

Ne, ne, tak to neni. Myslim, ze Nela Liskova dojela v domobrane jenom proto, ze je zena …a navic, protoze je dominantni zena, ktera potrebuje rozhodovat. Mela by spustit nejaky vlastni vlastenecky projekt, kde nebude muset souperit s muzskou jesitnosti.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Ano , ona je domina, proč ale točí domina subinkovský videa ? Navíc si je točí sama. Asi má paflík slouván pravdu, prostě si točila sama na sebe kompro. Je tak ambiciózní , až je blbá. To je typický u většiny moderních lidí, a Žen obzvlášť.

Bára
Návštěvník
Bára

Obrtel lhal. Kroutil se jak had. Musela jsem si to ale poslechnout 2x. Snažil se, že ta SMS Nely byl konec v domobraně, ale Vítek otázkou ho dostal a řekl ANO ta komunikace pak probíhala, ale s někým jiným (40 min). To že nebyla pozvána na schůzi taky přiznal i kdyz dva ji pozvat chtěli. Dál lhal a podepisoval vlastní krví, že jsou apolitičtí a přitom kandidoval v 2018 do senátu (rozhodl jsem se kandidovat za Českou stranu národně sociální, tedy za politickou stranu, která již 121 let šíří myšlenky národního státu a podílela se na vzniku Československa – jiné video).

A to o směrnici EU, že ji přijímat nemusíme to jsem vůbec nepochopila co rekl: “Když přijde skupina poslanců a asi ne náhodou je jich nejvíc z SPD a my s nima skutečně se nepaktujeme, ale prostě proč bych je měl za toto nějak odsuzovat, že šli s kůží na trh. Proč to neudělali jiní poslanci, ale to už jsem říkal, tak my prostě chceme, aby ten zákon, Který jistým způsobem nám dává šanci, že tu Směrnici implementovat Nebudeme tak proč bychom pro pána krále na tom neměli spolupracovat?

Takže já mu nevěřím. Ten by měl odpovídat ANO /NE.

Tady ještě je video jak SPD směrnici EU o zbraních odmítá.
https://www.facebook.com/watch/?v=1965917950085677

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ráda bych věděla, kam Hamáček vlastně směřuje. Nějak mi to přijde, na obě strany. Ač nevzhledný, rozhodně to není blb, s Okamůrou hraje jako kočka s myší.
Co se týká oněch militantních spolků, nikdo předci nemusí říkat jaké má soukromé smýšlení, jde spíše o to, být připraven na různé situace a mít k dispozici profesionální vybavení. Jistá je jedna věc. Budou-li tyto spolky pod křídly NATO, nebude je moct pohltit budoucí Evropská armáda a to je dobře.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Hamáček nikam nesměřuje. Nikdo nikam nesměřuje. Oni jedou z posledního. Musí se držet u moči jako o život, bo jim jde o život. Jak socáni vypadnou od vesla (speciálně z min. vnitra) jdou do tepláků. Teď už nejde o nějaký “směřování” , loď nemá kormidlo a je unášena proudem 🙂

Motopes
Návštěvník
Motopes
konzerva
Návštěvník
konzerva

Za dobrotu na žebrotu… nějak místo mafiánu se zabývají politikou? https://www.youtube.com/watch?v=WLltza-XNQQ

josef
Návštěvník
josef

K pondělnímu vysílání tapin radia s panem Obrtelem:
Tak pan Obrtel se zapřísahá, že jsou apolitické uskupení a nepřichází v úvahu nějaká kandidatura do jakékoliv pol. strany na rozdíl od paní Nely! Asi už zapomněl, že v roce 2018 sám kandidoval do senátu!
https://www.youtube.com/watch?v=TTiGwFznlww
Je možné věřit tomuto člověku vše, co tam napovídal?

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

S panem Obrtelem bude mít VK problém, nerozdýchá ho. Domobranu přebere Minář a bude mít 300 tisíc SS členů.

mimosa
Návštěvník
mimosa
Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Něco vám povím. Jediná pravda, je ta pravda Boží, nic víc, nic míň. Ono to bylo i napsáno na naší standartě, že Boží pravda vítězí. Ale s nástupem zednářů v roli prezidentů, se Slovo Boží, některak nehodilo a tudíž jak by se dneska řeklo, bylo odejito. Toť vše.

Bára
Návštěvník
Bára

mimosa
To je celý on. Takto plácá pořád. Jednou vystupuje z EU, pak jen reformovat EU chce, nyní zase chce vystoupit z EU (asi jen do voleb 2021). Já mu už nevěřím ani slovo. Za 7 let ničeho nedosáhl. Jen tedy 7x změnit stanovy SPD za 4 roky. A ještě umí výborně mluvit o předvolebních průzkumech a volebních preferencích politických stran. To mu jde dokonale.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

`kdyz byl zvolen hamacek do cela cssd kazdej se smal to je cenzura opak jé pravdou zkuste si zjistit kdo dokaze co je zač!!!! vypada velice mile ,ze by mouše neublizil jo jo to je pekne pani z verejneho domu … kde vsude figuruje tahle osoba a co dela proti statu !!!!

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

`TAK jsem myslel,ze ne a uz je to tady pan 22 lety fracek FERI A DRUHEJ bartos parazit netahlo nefakcenka cili osoba jako sabatova tedy k nicemu zacali vydavat rozumy koho mame volit jak se chovat kdy na WC a CO si mam myslet atd cenzura rikal to je brigada jinej z rakouska rikal az nebudou mit cesi co zrat tak … ano zrovny vcera jsem si po dlouhe dobe pustil film atentat ti hrdinove polozily zivoty zbytecne !!! stacil rod havlu a spol a je vse ve nemeckych rukach fffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj at cenzor promine ale tahle luza spodina povl bezcharakterni mene cytri lide nemaji zadne pravo rozhodovat o lidech statu stejne jak cenzura z milion debilit dekuji za zverejneni a zdravim vechny komu jeste zustal mozek v hlave

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jaká vejce jsme si tady nechali naklást, taková nám teď radí.
Zrovna dnes jsem doma v rodině probírali, jak jsme budovali Dukovany a vyráběli světově uznávané stroje, abychom vybudovali zlodějům lepší zítřek.
Dnes mám nějak překyselený žaludek.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Mohu doporučit z vlastní zkušenosti na špičku nože jedlou sodu, rozmíchat ve vodě a budete mít pokoj. A na ty zloděje se z vysoka, víte co.

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

Předáci ND i Obrtel popřeli, že by vyjednívali s SPD o kandidátkách. Mluvil o tom včera na SVCS Obrtel. Kdo tedy informoval o vyjednávání ND a SPD, pouze Lisková? Nebo jsou i jiná svědectví a důkazy?

Janap
Návštěvník
Janap

Asi tu už vítaná nejspíš nebudu, kdo ví…..
Jsem ráda za každé info, které nejede jen tu ” jedinou správnou” linii Čt. A lidi se dozví. Ale na rovinu … čtu, s něčím souhlasím, s něčím ne…. a hlavně nechávám to času “vykrystalizovat”. Jsem hodně emoční člověk, takže opravdu se musím “brzdit”.
A hlavně hodně přemýšlím.
Jak je možné, že má někdo takový přístup k informacím.
/Má je i ta naše vládnoucí garnitura… a jenom mlčí?/
Co je tím míněno, sledováno? Čeká se na Fenixe z lidu? Řekněte mi kde brát? Stará generace vymírá, z mladých nám vychovávají neziskovkáře. Nebo je to naopak? Plánuje se rozvrat, s něčí pomocí.
Politika není prostě politika, ale politikaření, kupčení. Tady se útočí imrvére na KSČM, SPD, a to nejsem jejich volič… a přitom jsou v tom totálně namočeni všichni. A kde je rozbor těch ostatních našich vyvolených? A tohle mě opravdu štve.
Jsem holt nevěřící Tomáš, tak jak mi kdysi řekla moje učitelka matematiky, někde v šestce:-)

bokke123
Návštěvník
bokke123

To je pořád dokola….chybí zapojit mozek asi.
SPD všude vykřikuje, že je jako vlastenecká strana a přitom jejich chování, hlasování vypadá úplně jinak. Proto je třeba kontrolovat především tu stranu, která se zaštiťuje tím, že je pronárodní, vlastenecká.
Ostatní strany, ať už demobloku či ANO…o těch se ví, že pronárodní nejsou. Tak co Vás pořád překvapuje?

nicema
Návštěvník
nicema

Pravdou je, že by úplně každý článek na AE kritizující SPD nebo KSČM měl vždy obsahovat výčet politických stran ještě horších. Jinak si méně přemýšlející návštěvníci myslí, že nejlepší je volit ANO nebo ještě lépe ČSSD nebo TOP09. To se samozřejmě netýká Janap, jen mě na tu myšlenku přivedla.
Потому что люди дебилы.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

nokke123
strany demobloku jsou v podstatě oproti slušnějším stranám ve výhodě. Od nich totiž nikdo nic dobrého nečeká a svinstva proti státu i národu jsou u nich naprostým standartem a nikoho už nepřekvapují.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Jasně modroblševíci OF-NF jejich deriváty ůtočili na KSČM protože měli % narozdíl od KSČ Žvčák či Štěpána s ale SPD je to o dost složitější někdo mu nadržuje a ne proto že mněli být alternativa ale protože tam někam odtekli tekli už prachy Okamurovců jejich předseda je falšinet a ne opravdový vůdce ješ by mohl vést tuto zem a Havlerce zdravas že ho vyšachovyli z voleb na prezidenta i kdyš ne čistých důvodů ale odstranit TRAUTUMBERKovi konkurenci a tak díky bohu za Milouše Chabadu Lubawitz