Ministerstvo vnitra chce z diagnostického ústavu pro mládež v Králíkách udělat uprchlické...

Ministerstvo vnitra chce z diagnostického ústavu pro mládež v Králíkách udělat uprchlické centrum. Za zády občanů, kteří se o tom dozvěděli až z Facebooku!

Ministerstvo vnitra chce z diagnostického ústavu pro mládež v Králíkách udělat uprchlické centrum. Za zády občanů, kteří se o tom dozvěděli až z Facebooku!

Včera jsem tady na AE News uvedl video z Holandska, kde ve městě Heesch tamní starosta, za zády občanů, zřídil uprostřed města uprchlické centrum, což vyvolalo obrovské nepokoje ve městě. Je tragické zjištění, že něco daleko horšího se stalo v Česku v obci Králíky. Tam totiž došlo k něčemu, nad čím zůstává rozum stát. Stát se totiž rozhodl, že tamní objekt bývalého diagnosťáku pro mládež převede z MŠMT do majetku ministerstva vnitra ČR a přebuduje areál na uprchlické centrum. Potají. Obci Králíky nikdo budovu nenabídl, občanů se nikdo neptal. Ti se totiž o záměru státu ohledně vybudování uprchlického centra v Králíkách dozvěděli až jako poslední, a to prakticky náhodou, z Facebooku.

vychovny-ustav-kraliky_galerie-980.jpg
Bývalý diagnostický ústav pro mládež v Králíkách.

Do redakce jsme dostali toto upozornění:

Na tiskové konferenci SPD pana Okamury se hovořilo o spuštění celorepublikové petice proti záměru MVČR zřídit v Králíkách azylový dům pro migranty. Na této tiskové konferenci vystoupili spolu jak SPD a SPO, což by nebylo zase tak zajímavé, ale také zástupkyně místní organizace ČSSD, která přečtla stanovisko a to, že také nesouhlasí s tímto záměrem MVČR. Vše je v uvedeném videu a je k tomu připojen i článek. Dále zástupkyně ČSSD přečetla i zamítavé stanovisko KSČM. Myslím, že aby po boku pana Okamury byli i zástupci těchto stran, to se zatím ještě nestalo a tato informace by se měla medializovat. Protože jak je vidět, tak s vládnoucí ČSSD nesouhlasí ani místní organizace samotné strany.

Zřizování uprchlických center za zády místních obyvatel, to známe z Německa i z Holandska, v žádném případě si nesmí někdo myslet, že toto je pouze kauza v Králíkách. Tahle taktika není nová. O tajném budování uprchlických center se mluvilo už minulý rok v létě na radě Evropské komise, že země a jednotlivé vlády by měly tipovat vhodné objekty a prostory a zajistit jejich uzpůsobení pro přijímání uprchlíků. Metodicky komise navrhuje budovat centra v noci, stejně tak jako přivážení uprchlíků autobusy výhradně v nočních hodinách přes pracovní týden a vyhnout se víkendům, kdy lidé chodí spát až velmi pozdě nebo se vracejí domů až velmi pozdě nad ránem.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Petice-2016-DVÚ-celá-ČR2.pdf

Petice – DOWNLOAD

V manuálu, který má naše redakce k dispozici, se hovoří o tom, že by mělo jít o exkludované (vyloučené) lokality, na okrajích měst a obcí, s přístupovou cestou pro nákladní vozy a autobusy, s pozemky v majetku státu, oplocené a nejlépe obezděné, aby nebylo dovnitř vidět, především počty běženců, které mohou v místních obyvatelích vzbuzovat obavy a hrůzu. Okna by neměla být zamřížovaná, kvůli požáru, aby mohli migranti případně vyskákat ven, kdyby migranti v objektu založili na protest požár, což se děje v Itálii pravidelně. Ze stejného důvodu se v manuálu uvádí, že požární zbrojnice musí být v dosahu maximálně 5 kilometrů a přístup musí být po asfaltové silnici. To je důvod, proč nelze migranty nasunout mimo civilizaci, hluboko do vojenského újezdu apod.

Italský ministr vnitra vyprávěl na komisi šokující příběhy z azylových center v Itálii, kde v jedné místnosti, původně uzpůsobené jako dvoulůžková místnost, je nacpáno 17 uprchlíků a do místnosti je nahánějí jen na noc. Přes den jsou v areálu před budovou a je jich tam tolik, že místní obyvatelé dostali strach, když je viděli přes plot. Proto italská armáda postavila z vlnitého plechu souběžný plot, aby nebylo dovnitř vidět a po 2 týdnech správa centra namluvila městské radě, že v centru už je jenom čtvrtina migrantů. To lidi uklidnilo. I když to byla lež a naopak uprchlíků do centra navezli ještě více během několika nocí.

[VIDEO] Vyhlášení petice Tomiem Okamurou proti plánu na zřízení UC v Králíkách

Co oči nevidí, srdce nebolí. Tento systém zakrývaní plotů se teď začíná realizovat i v Německu, ale poněkud jiným způsobem. Uprchlíci jsou z táborů odváženi do center uprostřed měst do velkých objektů, do kterých není zvenčí vidět. Jde obvykle o neobsazené kancelářské budovy, které zůstaly prázdné po hypoteční krizi v roce 2008, kdy developerský boom způsobil, že mnoho kancelářských prostor je dosud neobydlených jako zakonzervované novostavby. Tam teď končí většina uprchlíků. Co se týče bývalého diagnosťáku v Králíkách, je to ideální prostor. Budova se podobá věznici, viz. fotografie. Budou je držet uvnitř, počty se dají operativně nafukovat, zvenčí to nikdo nepozná, kolik běženců tam bude naskladněno. Pokud je budou pouštět ven na vzduch, určitě jim zajistí výběh, aby na ně nebylo vidět. Budova je situována příhodně, dispozičně nebude problém jí dovybavit.

Obyvatelé Králík a místní zastupitelstvo sepsalo petici. Celou věcí se začala zabývat i česká politická scéna. Strana SPD a Tomio Okamura měl k celé věci tiskovku, kde vystoupila i zastupitelka místní organizace ČSSD, která sdělila záporné stanovisko místních členů strany ohledně vybudování uprchlického centra v Králíkách. Co na to říká předseda ČSSD a premiér Sobotka? Jako důvod obav sdělila strach občanů ze ztráty cen nemovitostí, což je logické. Lokalita, která má ve svém obvodu diagnosťák, to samo o sobě nebylo bůhví jaké terno, ale pokud by na místě vyrostlo uprchlické centrum, byla by to pro majitele nemovitostí v okolí hotová tragédie.

Naprosto chápu, proč ministerstvo vnitra si budovu vytipovalo. Budova byla určena pro děti, takže splňuje svojí výbavou i nároky na volnočasové aktivity. Takže migranti budou mít prostor i pro nějaký ten pohyb a zábavu. Sice nevím, kde ministerstvo sežene prostitutky pro běžence, aby se migranti mohli “bavit”, anebo kozy na rituální podřezání 1x do měsíce při novu (mnoho migrantů je ze saláfistické větve, kteří potřebují tyhle rituály dodržovat, však v Turecku je obchod s kozama pro kšeftaře druhý nejvýnosnější, hned po lodích a člunech).

vychovny-ustav-pastak-kraliky_denik-605.jpg
Interiér bývalého pasťáku v Králíkách

Muslimové nesmí onanovat, protože je to hřích. Takže stát jim bude muset platit prostitutky, jako to už tady v Německu začaly praktikovat některé uprchlické tábory v příhraničí s ČR. České prostitutky jezdí uspokojovat migranty do Německa, vozí je autobusy a dostávají zaplaceno od neziskovek (Refugess Welcome Deutschland, Mensch Mensch Mensch a další německé neziskovky). Víra zabraňuje muslimům v sebeuspokojování, takže neziskovky zanášejí do svého účetnictví služby prostitutek jako zdravotní péči pro uprchlíky. Použití bromu do nápojů přitom nepřipadá v úvahu, protože muslimové nesmí pozřít znečištěný nápoj. Do čaje je povoleno sypat jen vybrané potraviny podle halal předpisu, ale brom na potlačení produkce testosteronu mezi nimi není.

Bojovat se státem je jako házet hrách na stěnu. Pokud se obyvatelům Králík podaří odvrátit zřízení UC (uprchlického centra) na místě bývalého pasťáku, dojde pouze k odražení tenisového politického míčku do jiné obce v ČR. Kde tohle celé začne znovu, opět petice a opět výzvy směrem k politikům. Podle redakce AE News je jediným řešením transformace politického režimu v ČR, změna volebního systému, omezení vlivu a funkce neziskových organizací a nadnárodních fondů, ambasád a jejich lobby na chod státu a samotného premiéra (viz. uniklé emaily pana Sobotky) a především reforma zahraniční politiky ČR.

Bez tohoto nelze bojovat s větrnými mlýny, na jejichž lopatkách visí občané státu jako hadroví panáci a mocní uvnitř mlýna řídí rychlost točení a mletí svých politických plánů a cílů. Mlýn se točit nepřestane tím, že občané visící na lopatkách budou volat do mlýnice, aby se točilo pomaleji. Je třeba vyházet mlynáře ze mlýna a začít točit jinak. Jiným směrem, podle přání lidu. Aby se lid na těch lopatkách z toho točení po nějaké době nepozvracel. Nebo nepřišel o život. Protože současná globální politika elit směřuje přesně k tomu. Přesto však držíme občanům Králík palce, uveřejňujeme výše jejich petiční arch a plně podporujeme jejich petici a odpor vůči plánu na vybudování UC.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Krakonoš
Návštěvník
Krakonoš

Levná asanace historického objektu. Mravenci z Afriky rozeberou všechno i v okolí.

Zigmund
Návštěvník
Zigmund
Jebetac
Návštěvník
Jebetac

Není spíš Jižní Amerika?

Adam
Návštěvník
Adam

Zveřejněte ten manuál rovnou ať vidíme co všechno nám EU ještě nadiktovává!!

.B.
Návštěvník
.B.

A uprchlíků se, zdá se dočkají. EU nasazuje bomby s vydíracím potenciálem netušeným:
http://zpravy.idnes.cz/evropska-unie-ma-dva-mesice-na-nalezeni-reseni-migracni-krize-jinak-se-rozpadne-19k-/zahranicni.aspx?c=A160121_163818_zahranicni_rych
Ergo: buď přijmete migranty, nebo se rozpadneme a můžete za to vy, trest vás jistě nemine.
Lidi jsou proti uprchlíkům, ale EU…..její rozpad si nepřejí.

Administrator
Admin

To je čiré vydírání, EU se nemůže teď rozpadnout, protože není hotovo. Ve smyslu, že není dokončen proces implementace NWO v Evropě. EU se jednoho dne rozpadne, protože EU je pouze nástrojem vzniku něčeho většího (globalizovaného světa s jedinou globální vládou), ale na to je teď brzy. Nejsou vytvořeny řídící procesy pro nastartování “Gaia” finálního projektu jednotné světové vlády. A bez EU se NWO neobejde.

Ale jako vydírací výhrůžka to bude fungovat skvěle. Řekne se, že je to v zájmu záchrany EU, že jde o vyšší zájem, než jsou ceny nemovitostí nějakých soukromých osob a občanů v blízkosti UC objektů a bude hotovo.

BeFree
Návštěvník
BeFree

Nejedná se až o tak horkou novinku, pokud vím, mluví se o tom již minimálně od listopadu, viz: http://www.kraliky.eu/?hledany_text=dv%FA & http://hledej.idnes.cz/clanky.aspx?q=kr%E1l%EDky

VM64
Návštěvník
VM64

Kdyby se to objevovalo denně, tak to jenom prospěje. Nebo jsi jen chtěl říct, tohle jsem už četl, tohle je staré, co to máte za redaktory, místo toho, aby jsi se zamyslel, co to opravdu znamená ?

Oldřich
Návštěvník
Oldřich

Žádné stupidní petice na tu protinárodní židovládu neplatí! Nebuďme infantilní,naivní a bláhoví.Institut petice a tzv. voleb plní pouze funkci přetlakového ventilu u Papinova hrnce=výsledek=hovno a vražedný stroj proti nám neustále jede. Oddechuje,nabírá rychlost!
Jedinou účinnou “peticí” na ty zrůdy je petice OLOVĚNÁ,ohňová ve spolupráci s občanskou neposlušností,neboť ta zkurvená sebranka se dávno nechová a nejedná,aby jsme ,jako národ českomoravský byli těmhle našim vrahům něčím povinováni!!

méďa
Návštěvník
méďa

Pěkně řečeno, souhlasím. Bohužel lidi nepřesvědčíme. Navrhuju založit nějaký menší spolek, který bude vlastnit zbraně a pěkně ty zmetky zkorumpované odstřelit. A jejich následovníci si hezky rozmyslí jestli to v naší zemi zkusí znova…

Vabio
Návštěvník
Vabio

A co takto se zbavit svých vnitřních osobních strachů … protože to co víte, čím jste si jistí, to se vám děje … takže co je lepší mít v hlavě, vědět, že vás muslimové vytlačí/znásilní/okradou/atd. … a nebo vědět, že tady nebudou chtít být, a že odsud utečou ?

A abyste si mohli být jistí tím, že to tak bude, tak se těch vnitřních strachů holt zbavit musíte, jinak si to jen namlouváte a žádná vnitřní jistota za tím není …. a tak se to ani nemůže pak stát :o(