Ministerstvo vnitra a CTHH ideologicky školily týmy protizemanovských prezidentských kandidátů, lidé od...

Ministerstvo vnitra a CTHH ideologicky školily týmy protizemanovských prezidentských kandidátů, lidé od Miloše Zemana, Petra Hanniga a Jiřího Hynka takové praktiky odmítli. Bakalovy servery zachvátila panika, že jsme odhalili Sorosovy bankovní aktivity v Praze! Příznivci alternativy jsou prý jen důchodci a mladí lidé poražení globalizací!

Karel Schwarzenberg a Zdeněk Bakala v divadle během důvěrného rozhovoru.

Ministerstvo vnitra a CTHH ideologicky školily týmy protizemanovských prezidentských kandidátů, lidé od Miloše Zemana, Petra Hanniga a Jiřího Hynka takové praktiky odmítli. Bakalovy servery zachvátila panika, že jsme odhalili Sorosovy bankovní aktivity v Praze! Příznivci alternativy jsou prý jen důchodci a mladí lidé poražení globalizací!

Redakce AE News byla upozorněna našimi čtenáři, že v pondělí tento týden zahájilo vydavatelství Economia provozované Zdeňkem Bakalou organizovaný a soustředěný útok proti české alternativě ve snaze zachránit poslední zbytky mediálního vlivu, které si tyto servery financované bývalým uhlobaronem ještě zachovaly. Nejprve v pondělí vyšel na serveru Aktualne.cz z Bakalovy stáje monstrózní propagandistický elaborát o dezinformačních webech v ČR [1], který je prostoupený velmi agresivní audiovizuální stopou, kdy při čtení a rolování článku v prohlížeči se vám automaticky spouští videa a zvukové komentáře redaktorů a spolupracovníků Bakalových médií, ale i tzv. odborníků na propagandu. V dokumentu je útočeno nejen na zpravodajskou alternativu v ČR, ale i na hnutí SPD Tomia Okamury. Celý dokument je pojatý jako programovací manipulace, která má sugestivně lidem vylíčit, že jakýkoliv názor nebo informaci, kterou uveřejní nezávislá alternativní média, jsou dezinformace, manipulace, lži a propaganda. Z celého článku doslova kape nenávist, ale i strach Zdeňka Bakaly z toho, jak dopadly parlamentní volby. Kauza OKD se bude vyšetřovat, začne se v poslanecké sněmovně [2]. A je nezpochybnitelné, že toto je právě zásluhou alternativy, nejen Aeronetu, ale alternativy jako celku.

Operační místnost Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost. Tady šmírují české alternativní weby a diskuse na Facebooku.

Server Aeronet převzal úlohu, kterou mainstreamová média už neplní, a to buď z neochoty, nebo programově a účelově se kauzám vyhýbají. Neustále opakovaná kauza lithium ukázala, že alternativa doslova za minutu dvanáct překazila obrovský tunel a odklon národního bohatství do rukou zahraničního těžaře, který nemá žádnou historii, nikdy nic netěžil a majitelem firmy jsou společnosti s anonymním vlastnictvím, s lidmi v rolích “nominee directors” (tzv. bílých koní) a majetkové propojení ve skutečnosti vede na Britské Panenské ostrovy a investiční trust Black Rock. V dnešní době je lithium strategická surovina a je skandální, že to musel být náš server Aeronet, který musel kauzu mediálně rozhýbat, aby se tím laskavě někdo začal zabývat, že stát v roli mizerného hospodáře podepisuje memoranda s neprůhledným australským těžařem bez těžební historie, a to pouhých 17 dní před volbami. Všude jinde ve světě by to spustilo poplach, zejména v USA by se tím okamžitě začala zabývat FBI a také americký kongres, jak je to možné. V Česku ne, protože v Česku mainstreamová média si takového slona v porcelánu ani nevšimnou, kauzu musí rozdmýchat alternativní server.

Monstrózní článek Bakalových médií o tom, jak všichni na alternativě lžou, jenom mainstream má ve všem pravdu!

V propagandistickém článku na Aktualne.cz je zpracována i jakási tabulka, která ukazuje, jak a které servery alternativy mají vliv. Útoky proti Aeronetu možná spočívají v tom, že v oné tabulce má náš server suverénně největší počet interakcí čtenářů na článek. Daleko za námi tak zůstávají ostatní servery české alternativy, které mají jinak vyšší počet interakcí na Facebooku (tam je náš Aeronet na 6. místě), ale vzhledem k tomu, že naše redakce nepoužívá Facebook k aktivní prezentaci, kromě publikování teaserů na naše nové články, tak to vůbec není špatné. O těchto datech si můžeme myslet své, mohou být zmanipulovaná, ale pokud si všimneme té vlny útoků proti Aeronetu po parlamentních volbách, tak ta vychází prostě z jakéhosi přesvědčení mainstreamu, že ovlivňujeme veřejné mínění v ČR. První místo v tabulce v počtu interakcí je především dobrou vizitkou pro naše čtenáře, že nejsou lhostejní, že se aktivizují na základě našich informací a reportáží. Moc Vám děkujeme! A to, že náš Aeronet dokáže aktivizovat k interakci suverénně nejvíce lidí, daleko více, než třeba Parlamentní listy, které mají daleko vyšší rámcovou návštěvnost a diametrálně mnohem více článků, tak to prostě znamená, že rodina čtenářů AE News má velké srdce a není jim lhostejné, co se okolo nich děje v České republice.

Obrázek níže je opravdu výživný. Takto si redaktoři Bakalových médií vysvětlují stále větší útěky lidí od mainstreamu k alternativním médiím.

Podle Bakalových médií dezinformacím propadají prakticky jen zklamaní důchodci (asi z Havlových slibů z listopadu 1989) a mladí lidé poražení globalizací.

Bakalovým médiím chybí jakákoliv sebereflexe. Ve stejném zmíněném dokumentu je totiž uvedena i skandální studie Markéty Blažejovské, která v dokumentu má krátké video a čtenářům vysvětluje, že lidé, kteří čtou servery alternativy a podléhají prý tak jejich dezinformacím, spadají do dvou skupin. Jednu skupinu tvoří důchodci nad 60 let zklamaní polistopadovým vývojem po roce 1989 a druhou skupinu mladí lidé, kteří neuspěli v globalizaci. Dámy a pánové, to je na Nobelovu cenu. Socioložka přišla na to, proč lidé přestávají věřit mainstreamovým médiím, proč Donald Trump vyhrál volby v USA, proč Nigel Farage dovedl Velkou Británii k Brexitu. Podle tohoto vysvětlení je to prý kvůli tomu, že důchodci a mladí neúspěšní lidé zklamaní globalizací se asi sjednotili a spikli proti mainstreamu.

Jenom mám značný problém s tím, kam zařadit Donalda Trumpa, který označuje veškerý americký mainstream za fake news (s výjimkou Fox) a kterého americká alternativa dostala do Bílého domu. Donald Trump není důchodce ve smyslu českých důchodců, je to miliardář a neúspěšný mladík asi také nebude. Stejně tak do tohoto modelu nepasuje ani Nigel Farage, ale ani třeba Tomio Okamura, který není důchodce, ani neúspěšný mladík, ale úspěšný podnikatel. A i on označuje česká mainstreamová média za fake news. Takže to bude asi jenom nějaká další Bakalova dezinformace, když lidé, kteří čtou a pohybuji se na alternativě, jsou zařazováni do dvou skupin, buď k chudým českým důchodcům, anebo k mladým lidem, které porazila globalizace.

“Bakaloviny” spustily povyk, že jsme odhalili přesun kapitálu George Sorose do Prahy

Každý občan a vlastenec sám může posoudit, jestli jsme nebo nejsme dezinformační server, jestli pomáháme České republice, nebo jí škodíme. Záplava nálepek Aeronetu postupně přibývá. Nejprve o nás psali, že jsme kremelský propagandistický server. Potom se to změnilo na konspirační server. A teď je to dezinformační server. Docela to vypadá, jako kdyby nevěděli, jakou nálepku nám mají dát a pokaždé ji zkouší změnit, a to podle toho, jak se jim zrovna hodí. Jenže Bakalova média jsou plně mobilizována, a tak už dnes v úterý přišel další článek proti Aeronetu, tentokrát od Hospodářských novin [3]. Náš server se prý nyní snaží ovlivnit prezidentské volby v ČR tím, že jsme minulý pátek publikovali vskutku výbušné informace o chystaných finančních transferech George Sorose do České republiky jen několik týdnů před prezidentskou volbou v České republice. Článek je zde. A je naprosto nezbytné, aby se Andrej Babiš a jeho nová vláda zabývala hrozbou, kterou představuje příchod bankovního kapitálu George Sorose do Prahy, nejen z pohledu ochrany prezidentské volby, ale i z pohledu ochrany české koruny, proti které může George Soros na kapitálových trzích zaútočit, jako to už v minulosti udělal na londýnské burze proti britské libře.

Aeronet má podle Bakalových médií největší počet interakcí na článek.

Jenže to je nic v porovnání s tím, co se děje v České republice v okolí proti-zemanovských prezidentských kandidátů. Nikde jinde na světě by něco takového neprošlo, ale v ČR je možné už úplně všechno. Minulý týden 6. prosince proběhlo na Ministerstvu vnitra v Praze ideologické školení lidí z volebních týmů jednotlivých prezidentských kandidátů [4]. Školení proběhlo na půdě ministerstva vnitra pod hlavičkou Centra proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) a za účasti specialistů z úplně nového úřadu z Brna, který se nazývá “Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost” (NÚKIB). Školení se zúčastnili lidé z volebních týmů prezidentských kandidátů Mirka Topolánka, Michala Horáčka, Jiřího Drahoše, Vratislava Kulhánka, Pavla Fischera a Marka Hilšera. Účast na školení jednoznačně odmítly volební týmy Miloše Zemana, Petra Hanniga a Jiřího Hynka. Podle informací naší redakce bylo školení svoláno na podnět prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, který před 2 týdny varoval v Kramářově vile odstupujícího premiéra Bohuslava Sobotku, že má důvěryhodné informace, že prezidentské volby v ČR budou ovlivněny.

Vnitro se zapojilo do kampaně proti Zemanovi, rozhodlo se školit protikandidáty Zemana a použít “munici” o proruské podpoře Zemanovi během předvolební kampaně

Ano, to měl pravdu. Protože pouhých pár dní po tomto výroku pořádá ministerstvo vnitra ideologickou nalejvárnu a ovlivňuje tak jednotlivé manažery volebních týmů prezidentských kandidátů, jak rozpoznat ruskou propagandu, z jakých serverů nečerpat informace, z jakých serverů je naopak čerpat a v neposlední řadě, které voliče v české republice ignorovat a dokonce, a to je zajímavé, jak reagovat na dotazy voličů na náměstích. Např. pokud se budou ptát na Vladimira Putina, americkou agresi v Sýrii, nasunování českých vojsk pod velením německého Bundeswehru do Pobaltí od ledna příštího roku a další palčivé dotazy. Lidem z volebních týmů bylo na přednášce doporučováno, aby svým prezidentským kandidátům doporučili na tyto dotazy občanů reagovat uniformně jednou větou, že “…jde o dezinformaci z proruských webů a moderátor volebního mítinku má předat okamžitě slovo dalšímu občanovi, aby nedal prostor “proruským trollům na volebních mítincích”.

Všechno, co vypustí alter média v ČR, jsou prý dezinformace a podílí se na tom hlavně poslanci za SPD, uvádí se v článku na Aktualne.cz.

Této metodě se říká “vytěsňování argumentu” a de facto metoda spočívá v tom, že s voličem na náměstí prezidentský kandidát nepolemizuje, pouze onálepkuje jeho dotaz nebo názor tím, že dotaz nebo argument označí hanlivou, diskreditační nálepkou, že dané tvrzení pochází z proruských webů a tím tazatele dopředu zažene do kouta a zdiskredituje ho a současně tím omluví před ostatními účastníky mítinku svoji neochotu na dotaz věcně odpovědět. A přesně tato metoda vytěsňování je nyní po volbách používána zejména Bakalovými médii. Neustále opakují mantru, že Aeronet použil kauzu lithia k ovlivnění voleb a že šlo práci proruského média, ale nikdo ani slovem nezavadí o to, že to skutečně bylo a je všechno tak, jak jsme informovali v našich článcích.

Alternativa varovala, co se chystá s lithiem. Bakalova média teď pravdivou a validní informaci diskreditují jako dezinformaci, protože Bakala tuší, že se smyčka okolo OKD začíná po vítězství Andreje Babiše stahovat. V Londýně se ztratila soudní obsílka pro Bakalovu NWR přímo z budovy soudu!

Australané opravdu na svém webu pro investory prohlašovali, že cínovecké lithium už dávno vlastní (ownership), že australský těžař nemá těžební historii, že má v roli majitelů a akcionářů firmy s tzv. nominee services, kde se mění majitelé jako na běžícím pásu několikrát za měsíc, že australská firma je schránkou i v Austrálii, protože majetkově jde o dceru další firmy na Britských Panenských ostrovech, že šéf společnosti Geomet, kterou Australané ovládají, pracoval dlouhá léta pro firmu Zdeňka Bakaly. A napojení na firmy, se kterými Bakala dosud spolupracuje, je patrné i v chobotnici firem napojených na neprůhledné vlastnické struktury European Metals Holding.

A navíc, poslední zpráva je jako z filmové detektivky, v Londýně se ztratily přímo na podatelně místního soudu obsílky pro Bakalovu NWR, které tam zaslal soud z Ostravy, jenž projednává nárok věřitele OKD, konkrétně CitiBank, více v článku zde. Dům Rothschild, na který je Zdeněk Bakala napojený (přečtěte si náš článek zde), zřejmě v Londýně zatahal za nitky a dokumenty věřitele zmizely přímo z budovy soudu, takže soudní přelíčení v Ostravě muselo být odloženo. Česko snese fšecko? Tomu se už člověk musí jenom smát, kdyby to nebylo tak děsivě průhledné.

Nová budova Rothschild Bank v Londýně.

Proto se ptám, kde berou Bakalova média odvahu napadat naši investigaci záplavou lží a pomluv? Nejen kauza lithium, ale i veškeré informace o chystaném kapitálovém přesunu George Sorose z londýnského City do Prahy máme ověřeny z několika zdrojů, včetně lidí z bezpečnostních kruhů. Chystá se masivní koordinovaný informační útok proti Miloši Zemanovi, aby nebyl znovuzvolen a nyní se ukazuje, že se na tom podílí  dokonce i jednotlivé organizační složky státu. Je neuvěřitelný skandál, že Ministerstvo vnitra, několik týdnů před prezidentskou volbou, na své vlastní půdě, školí lidi z volebních týmů, kteří kandidují proti Zemanovi. Jak je možné, že lidé z NÚKIB ve spolupráci s CTHH a s Bakalovými médii indoktrinují členy volebních štábů prezidentských kandidátů k tomu, aby nepohodlné názory občanů nálepkovaly označením, že jde o dezinformace z proruských webů? Kdo o tom rozhoduje, co je pravdivá, poctivá a validní informace? CTHH? Bakalova a s vnitrem spolupracující média? Ministerstvo vnitra? Česká televize?

Vnitro propaguje na svém Twitteru štvavý pamflet Bakalových médií proti české alternativě, ale také proti SPD. Co si o tom myslíte? Pošlete informaci a odkaz na tento můj článek Tomiu Okamurovi, ať se tím SPD okamžite zabývá, včetně bezpečnostního výboru sněmovny. Jak je to vůbec možné, že organizační jednotka (CTHH) působící pod ministerstvem vnitra přebírá materiály od vydavatelství člověka, který vytuneloval a nechal zkrachovat OKD?

Dovedete si představit, že by třeba v USA nějaké silové ministerstvo zasahovalo do volební kampaně a ovlivňovalo volební týmy kandidátů? Dovedete si představit, že by v nějaké civilizované zemi odborníci ministerstva vnitra radili volebním týmům, jak mají reagovat na případné dotazy občanů během volební kampaně, které někdo na vnitru nebo v jejich nějaké “watchdog” agentuře označí za dezinformaci? Pokud by šlo o přednášku o bezpečnosti ve smyslu, že si kandidáti mají dobře zabezpečit email, nebo že se nemají přihlašovat do emailů v kavárnách a na veřejných místech, tak to bychom pochopili. Ale vykládat lidem informace o tom, jak mají reagovat na nepohodlné dotazy voličů, jakým způsobem mají na voliče působit, jak jim vysvětlovat, co si mají myslet, jak používat informace k tomu, aby prezidentský kandidát čerpal informace jen z předem schválených zdrojů, to je už daleko za hranou toho, co by bylo akceptovatelné. Nikdo z prezidentských kandidátů nesmí být ovlivňován, a už vůbec ne, aby prezidentského kandidáta ovlivňovali lidé a poradci ministerstva vnitra a na půdě vnitra, ve spolupráci se zaměstnanci vnitra a Bakalových médií.

Ovlivňování prezidentské volby probíhá naplno, ovšem nikoliv ze strany alternativy, ale za účasti CTHH, organizačních složek vnitra a kapitálu George Sorose

Je to právě CTHH, které je zřízené na vnitru jako watchdog agentura, jenž neustále přebírá články a informace z Bakalových médií do svých stanovisek a také na svůj Twitter, včetně americké neziskovky PSSI z Prahy, která je citována v poslední době prakticky všude. Dochází tak k privatizaci a outsourcingu práce ministerstva vnitra způsobem, kdy se všichni tváří, že je naprosto normální, když soukromé vydavatelství Zdeňka Bakaly posouvá přes CTHH a NÚKIB své informace do přednášek, které probíhají na vnitru a tyto informace jsou poté pumpovány do hlav manažerů volebních kampaní prezidentských kandidátů, s výjimkou pronárodních kandidátů, jako jsou Miloš Zeman nebo Petr Hannig (Rozumní). Přitom bylo už dopředu jasné, že nikdo z těchto kandidátů žádné lidi na takové ideologické školení nepošle, takže vnitro má alibi, protože může říct, že pozvání dostali všichni, ale že nepřišli zástupci od 3 kandidátů, to není jejich problém. Ze všech těchto operací a pohybů je zjevné, že proti Miloši Zemanovi se rozjela organizovaná kampaň, jejímž cílem je sjednotit ideologicky protikandidáty Miloše Zemana a vnitro nemá problém k tomu na svém Twitteru (CTHH) používat dehonestační a diskreditační články o alternativě, které chrlí v posledních dnech a týdnech Bakalova média.

Tady se na Twitteru chlubí CTHH, že bude školit na vnitru týmy prezidentských kandidátů. Česko snese už asi opravdu fšecko:

Server Aeronet je pilířem české nezávislé žurnalistiky, protože plníme funkci a úlohu, kterou mainstreamová média už dávno neplní. Úlohu pravdivého informování o událostech, které odkrývají nezdravé a chorobné procesy uvnitř České republiky. Ať už je to kauza lithium, peníze George Sorose přesouvané do ČR před volbami prezidenta, nebo kauzy neziskového sektoru, nebo události z českého školství, všechny tyto informace přinášíme, aby se čtenáři dozvěděli to, co mainstream není ochoten publikovat a uveřejnit, protože je to v rozporu s tzv. veřejnou objednávkou. Pan prezident Miloš Zeman bude v následujících týdnech vystaven soustředěnému mediálnímu útoku, který začíná právě v těchto dnech. Jako první přinášíme tuto informaci, jako první varujeme, že kapitál George Sorose bude použit v ČR proti znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem ČR. Dobře si všimněte, že soustředěný útok Bakalových médií proti Aeronetu přichází jen víkend poté, co na vnitru proběhlo školení protizemanovských prezidentských kandidátů.

Alternativa je posledním nezávislým zdrojem informací v ČR

Blíží se křesťanské svátky Vánoc. Žijeme v době, kdy už v celé západní Evropě není politicky korektní říkat Vánoce a namísto toho se používá neutrální označení Holidays nebo Winter Holidays (svátky, zimní svátky). Tahle drobnost v rétorice médií, obchodních řetězců a politiků se zdá být něčím nezajímavým. Všimněte si, kolik lidí a politiků v poslední době používá označení “svátky” namísto “Vánoce” už jaksi prvoplánově a toto myšlení přechází i do povědomí obyčejných lidí. A začalo to tím, že mainstreamová média na západě před zhruba 30 lety začala slovo “Christmas” nahrazovat “Holidays”. Mainstreamová média na tom mají vlastní díl viny, protože na tuto změnu označování ochotně přistoupila v rámci politické a multikulturní korektnosti.

Jenže to, co vidíme v Evropě dnes, hordy muslimů z celého světa, které si přivlastňují Evropu, to je důsledek lhostejnosti k zániku křesťanských hodnot, který začal právě takovou drobností, jakou je změna názvu Vánoc na neutrální “svátky”. Náš server si z tohoto bere ponaučení. Nečekáme na to, až bude hotovo, varujeme a upozorňujeme naše čtenáře, co se děje, co se chystá a co přijde. Jako jsme varovali s lithiem dopředu, tak dopředu varujeme na ovlivnění prezidentské volby kapitálem George Sorose. Zmíněný článek prosím usilovně sdílejte a šiřte, protože je nutné, aby se dostal k co nejvíce lidem, aby se začalo nahlas mluvit o vlivu Open Society fondů George Sorose na agresivní lobbing v EU.

Ježíšek – symbol českých Vánoc.

Milí čtenáři, po celý rok jsme Vám přinášeli (a do konce roku ještě přineseme, nebojte se) články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a pravidelné páteční pořady na rádiích. Naší prací jsme pomohli otevřít oči stovkám tisíc občanů v České republice, pomohli jsme odkrýt desítky kauz, které by jinak zůstaly skryty a bez zájmu médií. Pokud se vám líbí naše práce za uplynulý rok, pokud chodíte rádi na Aeronet a pokud chcete, abychom pokračovali v naší práci jako dosud i po Novém roce, přispějte prosím jakoukoliv částkou na provoz našeho projektu na naší obvyklé darovací stránce zde. Obvykle tuto prosbu publikujeme až v poslední dekádě měsíce, ale vzhledem k tomu, že závěr roku je naplněný Vánoci a dovolenými, mnoho lidí odjede na zimní dovolené a do konce roku už nikdo nic neřeší, tak tuto prosbu publikujeme o týden dříve.

Přestože za našim serverem nestojí oligarchové typu Bakaly nebo Sorose, tak jak sami z alergických reakcí mainstreamu vidíte, naše práce přesto má značný dopad, ale je to jen díky Vám, čtenářům, kteří nejen sdílíte naše informace a aktivizujete se, ale stejně tak na konci každého měsíce přispíváte na provoz našeho projektu. Proto bych chtěl touto cestou poděkovat ještě jednou a zpětně za veškeré dary a podporu, kterou jste nám za uplynulý rok poskytli. Pokud Vám tedy Ježíšek už dopředu nevysál všechny peníze, tak přispěním jakoukoliv částkou našemu projektu přispějete skutečné nezávislé žurnalistice, která tak moc chybí, a to nejen v České republice. Děkujeme.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Watt
Návštěvník
Watt

To není ani jeden argument na zločince Bakalu,aby šel za mříže?

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

V tomto článku jsem nikde nepocítil disharmonickou energii…

Poděkování a pochvala je na místě. 🙂

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Dlouhodobou a systematickou dezinformační válku proti republice v cizím zájmu vede jedině Pražská havlárna, a taktéž pisálci pana Bakaly. Takže půjde nejspíš o nějaké “nedorozumění”.

Hypothesis, Dr. Steven Jones – film o nálezu nanotermitu ve WTC
https://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0

lmimkac
Návštěvník
lmimkac

Drzim Vam palce, vsetkym!

Miroslav
Návštěvník
Miroslav

Aeronet je velice seriozní a pravdivý nezávislý alternativní a objektivní server, který nám předkládá seriozní, pravdivé a objektivní informace na kterých můžeme stavět !!! Aeronet také odhaluje všechny parazity, tuneláře, podvodníky, zloděje a Sorosové neziskovky a Rothschildovské mainstreamové masmédia či Bakalovy dezinformační tiskoviny, které nám všem tady za ukradené a nečestným způsobem získané miliardy od našeho Lidu prostřednictvím svých médií vydávají fake news ke kterým se propůjčilo ministerstvo vnitra ČR v čele s Chovancem !!! Bakalovi teče do bot a tak bije kolem sebe jako těžce poraněná kobyla a nám všem lže, lže a lže – k čertu s ním šmejdem proklatým !!! Ať žije a vzkvétá pronárodní a objektivní server Aeronet !!!

jenda
Návštěvník
jenda

Vy jste krul Miroslav nebo vnitráckej KUTAS Miroslav? chacháá

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí

Něco o prezidentském kandidátu Drahošovi https://youtu.be/hDxWlhKE4F4?t=58m59s

anazuz
Návštěvník
anazuz

Před pár měsíci jsem posílala žádost na ministervo vnitra,na ministerstvo zahraničních věcí i na úřad pornopodministerva Chovance,ať mi osvětlí,jaký je rozdíl ,když už tedy,pominu-li zdravý selský rozum,mezi propagandou prokremelskou a propagandou euro-amihujerskou…Odpoveď jsem neobdržela dosud. 😉 . A vezmu-li to logicky vzato..na AE mne také nasměrovala ( dobrým směrem) negace MSM a “prokremelská” propaganda.;-).. I ta negativní reklama je reklamou.Tímto děkuji těm uvědomělým “hlavám”, že nám, lidem ,ukazují směrovky, že ne každá cesta vede do análu…;-).Paní Romancovové a Kubíčkovic análnímu otvoru,potažmo jejich šéfům i zaměstnancům přeji hezké vánoce a lepší “reflex”…a zdravé blitky…Ono zdravě zvracet je v dnešní době korporativního hnusu umění.. My,ovlivnění propagandou si užijeme adventu a Vánoc a.. trochu té nostalgie normálnosti.. ;-).
Apropo.. Doufám,že bojovníci proti České zemi dostanou i vánoční plat. Bude poslední..;-).
PS:jen dodám.. Ministerstvo zahraničí,ještě pod zaOrálkem žebralo na VK o přátelství… Potom,kdo je špion a prodloužená ruka..kohokoliv..:-))).
Možná opravdu začíná pršet na lepší “zítřky”…

Radekzadek
Návštěvník
Radekzadek

Zeman dnes jmenoval první vládu. Pokud Babiš nezíská důvěru sněmovny a Zeman ji bude udržovat při životě déle než 6 měsíců, je nabíledni ústavní žaloba za velezradu a rozvracení státního zřízení, protože toto by byl státní převrat. Něco jako únor 1948, nebo zvolení V. Havla presidentem v prosinci 1989 komunistickým parlamentem a jeho přísaha na komunistickou Ústavu ČSSR se stále ještě zakotvenou vedoucí úlohou KSČ. Jednoduše vše na poblití.

iva
Návštěvník
iva

Raději byste Kalouska?
Žádnou velezradu v tom nespatřuji, protože ta zaprodaná sebranka ve Sněmovně není ochotna k žádným jednáním, řvou a vetují každý i rozumný návrh a republika vládu potřebuje. Babiš udělal jediné, co mohl, protože vládu s KSČM a SPD by nerozdýchala EU a mohli bychom se dočkat bratrské pomoci od NATO. A Zeman je státník, snaží se vytěžit z toho bordelu pro naši zem, co půjde.
Ale souhlas s poslední Vaší větou – zvolení Havla fakt bylo na poblití, to podepisuji.

Radekzadek
Návštěvník
Radekzadek

Aha, tak ono to alternativní: každému stejným metrem již není žádoucí? Zeman musí dodržovat Ústavu ČR, stejně jako všichni ostatní činitelé bez jakýchkoli omluv a vyjímek. Pokud bude dlouhodobě držet vládu bez důvěry jedná se o velezradu a důvod k opravdovému násilnému státnímu převratu, který Soroš určitě rád využije. Píšu to jako: ty,ty,ty položide Zemane, zvažuj svoje kroky, ani to znovuzvolení do úřadu nemáš na 100% jisté (Ovčáček sem chodí číst) a potřebuješ každý hlas, i ten můj. Nedávám tímto žádnou predikaci budoucích událostí. Jednoduše: Zemane a jeho věrná suito, dávejte si velký pozor, od dneška jste na tenkém politickém ledě.

Iva
Návštěvník
Iva

Částečně máte pravdu, souhlasím, je opravdu potřeba měřit stejným metrem a z principu preferuji čestné, přímé a zákonné jednání.
Otázkou ovšem je, zda to platí za všech okolností – tedy zda být čestný a držet se striktně zákona i v situaci, kdy druhá strana dělá VŠE proti, škodí a intrikuje – zda pak s férovostí tvrdě nenarazím, pokud se střetnu s amorální hydrou.
Myslím, že je potřeba hodně zvažovat všechno pro a proti, kdy nikdy, kdy trochu, kde přidat a kde ubrat.
nejsem fanda pana Babiše, ale vzhledem k výsledku voleb by měl dostat šanci, aby ukázal, co umí a co chce – ať ho hodnotí národ a nikoliv ti, kteří 28 let náš stát okrádali, devastovali a zaprodávali a nyní se drží zuby nehty svých neprávem nabytých výsad a rádi by vládli znovu a znovu a znovu … protože jim zachutnala moc a jsou napojeni na kde co. Nechci znovu u lizu ani ods (mimo pana Klause ml.), ani kdu ani čssd a už vůbec ne pana Kalouse, tak co mám dělat? Bojím se, že se snaží ve svém demo-bloku o další státní převrat … a tudíž i když mi na ANO vadí tisíc věcí a mnoho jejich lidí také, podpořila bych t.č. menší zlo – je to tedy jen můj názor a nikomu jej nevnucuji.

jenda
Návštěvník
jenda

R…k z análu Romancovovic krasavice omšelé!
Odkdy “naši” politici respektují ústavu? Odkdy státní aparát dodržuje své “vlastní “zákony? Policie, justiční aparát…každý si vykládá “zákony” jak se mu to hodí!
Fujtajbl “českej”!
A bratři Slováci jsou v také pérdeli o jaké se čechům zatim zdá, no velice rychlým cvalem je doháníme.
Takže, soudrůžku, nevyhrožujte zde nějakou ústavou.

Miroslav
Návštěvník
Miroslav

V Dánsku nebyla vláda 2 roky a také se nic nedělo !!! To rozvracení státu provádí zaprodaná svoloč v poslanecké sněmovně, která sabotuje důvěru vládě a není ochotna k žádným koaličním jednáním a co se týče února 1948 kdy dostala od Beneše Gottwaldova KSČ požehnání k vládnutí, jste zapomněl na jeden důležitý fakt, že Lid ČSR už měl fašistů a primitivních kapitalistů a jejich vykořisťovatelského režimu plné zuby a také, že 7 ministrů buržoázních a protilidových stran podalo demisi s cílem vynucení a realizování primitivního kapitalismu !!! Jinak v jednom bodu s vámi souhlasím, ze zvolení Havla bylo na poblití !!! Havel pochází z buržoázní rodiny a celá jeho rodina kolaborovala s Hitlerem a jeho strýc Miloš Havel byl majitel Barrandova a Lucerny a rovněž byl kmenový člen gestapa, který udával české vlastence na gestapo a ti je pak mučili, stříleli a posílali do koncentreačních táborů k fyzické likvidaci !!! Havel se rovněž jako prezident ČSSR omluvil vlastizrádným a zločinným sudetským němcům, kteří nás vyháněli z českého pohraničí a vraždili ve jménu největšího fašistického vraha všech dob Adolfa Hitlera !!! Komunisty si v únoru 1948 zvolil pracující Lid ČSR !!!

Hermes
Návštěvník
Hermes

Super článek! Když se do vosího hnízda začne řádně šťourat a hnůj se začně vykydávat, tak podsvinčata začnou kvičet! Jak vidím tu satanovu mumii, co ho i samo peklo vyvrhlo, zvedá se mi kufr! Ministerstvo dezinformačních porno-“pravd” CTHH by měli zrušit. To je k smíchu a jen to žere peníze poplatníků!! Defakto vlastizrada. Já si právě taky myslím, že lithium byla trefa do černého! A nejen to. A Aeronet je proruský web :D, potom dezinformační server, trefná nálpka. Bakalova mediální kydárna už neví, jak dál. Už aby dorazila ta ruská zima :). Jinak všem čtenářům a redakčnímu týmu přeji pěkné a ničím nerušené Vánoce a vánoční svátky. Protože si nedokáži představit, kde bychom byli teď, kdyby nebylo upozorněno na gigatunel lithium, atd. Super práce!

pzv
Návštěvník
pzv

Vzostup alternatívnych politických strán.

Globalisti (či už ich budeme volať sionisti, ilumináti, slobodomurári, židia atď) majú vážny problém.

Až donedávna mali pod kontrolou 90% mediálneho trhu a prakticky 100% trhu s politickými stranami. Bolo im jedno, ktoré noviny si človek “slobodne” vyberie, rovnako im bolo jedno, ktorú politickú stranu si človek “slobodne” zvolí. Všetko mali finančne podchytené a dosadených svojich ľudí.

Keď sa objavili prvé alternatívne weby, globalisti sa im vysmievali, že sú to “konšpiračné teórie”, ktorým veria iba hlupáci. Keď sa ten dav “hlupákov” rozrastal, utešovali sa tým, že stále majú pod kontrolou aspoň politické strany.

Medzičasom sa však situácia dramaticky zmenila. Takzvaným “konšpiračným webom” dôveruje už viac než 1/3 populácie a čo je pre nich ešte horšie, aj mnohí aktívni politici.

Zoberme si príklady z rôznych krajín.

Slovensko:

– Kotlebova ĽSNS funguje prakticky výlučne v prostredí alternatívnych webov. Kritizuje imigračnú vlnu, homosexuálnu agendu, mýty ohľadom histórie druhej svetovej vojny, globalizáciu, sú hlavnou silou žiadajúcou vystúpenie z EU a NATO. V nedávnych voľbách získali 8%, v súčasnosti sa ich popularita odhaduje na 12%, veľmi optimistické odhady im dávajú aj viac.

– Kollárova strana Sme rodina taktiež funguje prakticky výlučne v alternatívnom prostredí. Zameriava sa na konzervatívne hodnoty v spoločnosti, kritizuje homosexuálnu agendu, mimovládky, má záujem o priateľské vzťahy s Ruskom. Vo voľbách získali okolo 8%, v súčasnosti môžu mať okolo 7%

– Vládna Strana Smer. Tá sa nachádza v stave čiastočnej rozpoltenosti. Všetok slovenský mainstream proti nim hystericky útočí, takže poslanci a členovia strany sú odkázaní hľadať pravdivé informácie na alternatívnych weboch. Prinajmenšom polovica ich poslancov zdieľa vo väčšej alebo menšej miere alternatívny pohľad na svet. Popularita Smeru je 25%, takže dajme tomu, že 12,5% zdieľa alternatívny pohľad na vec.

Spolu tak je v parlamente 8+8+12,5=28,5% politikov jednoznačne na strane alternatívy. Rovnaký podiel je aj medzi voličmi, čo 700 až 900 tisíc ľudí.

Čechy:

– SPD Tomia Okamury: jednoznačne alternatívny pohľad na svet, 10%

– KSČM: 7,5%

– ANO Andreja Babiša. Ten je v podobnej situácii ako slovenský Smer. Mainstreamové média proti nemu tak hystericky útočia, že musí hľadať pravdivé informácie na alternatívnych weboch. Minimálne v časti tém (utečenci, homoagenda,…) zdieľa alternatívny pohľad na svet.

Spolu: 10+7,5+30/2 = 32,5% českých politikov zdieľa alternatívny pohľad na svet. Čiastočne alternatívny svet zdieľajú zrejme aj niektočí politici z ODS a možno aj spomedzi Pirátov. Z pohľadu počtu voličov sa môže jednať o viac ako 1,5 milióna ľudí.

Maďarsko:

– Orbán je jednoznačný alternativista a vedie dokonca otvorenú vojnu proti Sorosovi. Do značnej miery je protiglobalistická aj strana Jobbik.

Nemecko:

– AfD: 12%

– FDP (slobodní) 8%

– Die Linken (bývalí komunisti) cca 8%

Švédsko:

– Strana Švédskych demokratov, ktorá sa snaží bojovať proti globalizácii, imigrácii a neomarxizmu, má podľa posledných prieskumov 25%, je najsilnejšou politickou stranou, avšak aby jej zabránili v ceste k moci, spojili sa proti nej do ultraširokej koalície všetky ostatné politické strany.

Francúzsko:

– Národný front Marine Le Pen má potenciál 15-25%, ale väčšinový volebný systém a podvody pri sčitovaní hlasov ich vytlačili na okraj politickej scény.

Holandsko:

– Wilders s teoretickou podporou 12-20%, pravdepodobne tiež podvodmi pri sčitovaní hlasov vytlačený mimo zónu vplyvu.

Poľsko:

– jednoznačne protibruselské, protiimigrantské, prorodinné.

Rakúsko:

– silne protieurópska strana Slobodných cca 20%

– konzervatívna, protiimigrantská strana ľudovcov cca 35%, spolu vytvorili dokonca vládnu koalíciu.

Keď to zhrniem. Vo väčšine krajín tzv. alternatívne politické strany (mainstreamom nazývané extrémisti) získali približne 1/3 hlasov, čo síce nestačí na vytvorenie vládnej väčšiny, ale spoľahlivo stačí na rozbitie hry na “pravicu” a “ľavicu” a núti politikov aby odhodili masky. Pokiaľ sa v niektorom štáte dovtedy zdanlivo nezmieriteľná pravica a ľavica spojí do širokej koalície, naštve väčšinu svojich pôvodných voličov a v ďalších voľbách definitívne prepadnú.

Trend pádu starého politické systému je už v plnom behu a dá sa predpokladať, že ak nezakážu nadchádzajúce voľby, tak o 4-5 rokov budú vo väčšine európskych krajín súčasné globalisticko-neomarxistické strany vytlačené do opozície, v lepšom prípade mimo parlament.