Miloš Zeman: Vzteklý červený kousek uprostřed Evropy proti Huawei, všechny ostatní země...

Miloš Zeman: Vzteklý červený kousek uprostřed Evropy proti Huawei, všechny ostatní země změnily názor a s čínskou firmou chtějí spolupracovat! Český prezident nechtěně odhalil válku mezi židy a Židy v přímém přenosu! Stopy vedou k izraelské firmě Electra, která zahájila válku proti Huawei už před více jak rokem, a tím to celé začalo! Chasidské zatáhnutí USA do izraelské války proti globální sionistické Číně! Česko jako Ukrajina, tedy země pod vládou Židů a židů!

Miloš Zeman: Vzteklý červený kousek uprostřed Evropy proti Huawei, všechny ostatní země změnily názor a s čínskou firmou chtějí spolupracovat! Český prezident nechtěně odhalil válku mezi židy a Židy v přímém přenosu! Stopy vedou k izraelské firmě Electra, která zahájila válku proti Huawei už před více jak rokem, a tím to celé začalo! Chasidské zatáhnutí USA do izraelské války proti globální sionistické Číně! Česko jako Ukrajina, tedy země pod vládou Židů a židů!

Český prezident Miloš Zeman je na státní návštěvě v Číně a hned se mu povedlo rozbouřit mediální vody, protože se zcela otevřeně postavil za čínskou firmu Huawei, což nadzvedlo nejen neziskovčíky v čele s Jakubem Jandou z Evropských hodnot, ale i Petra Koláře nebo Jiřího Pospíšila [1]. Bohužel, česká média si všímají pouze povrchových událostí a úplně bez povšimnutí zůstal jeden ze Zemanových zásadních výroků. Prezident totiž vyslal ostrou kritiku do Prahy, že ČR je vzteklým červeným kouskem uprostřed Evropy [2], ale na mapě všude okolo evropské země s Huawei spolupracují a nepokračují v hysterii proti čínské firmě, pouze Česká republika a její zahraniční politika řízená Tomášem Petříčkem (ČSSD). Jenže tato informace odhaluje mnohem více, než Miloš Zeman vůbec zamýšlel.

Prezident Miloš Zeman v Číně s prezidentem Xi Jingpingen.

To, že Česká republika je izolována uprostřed Evropy, zatímco zbytek EU má jiný postoj, to už jsme někde předtím viděli. Kde to jenom bylo? Ano, vzpomínáte si správně, bylo to v listopadu 2012, když se v OSN hlasovalo o přijetí Palestiny jako nečlenské pozorovatelské země OSN, což je předstupeň uznání svrchovanosti a nezávislosti.

Proti rezoluci v Evropě byla tehdy jenom jedna jediná země, Česká republika a americký server The Washington Post si toho všiml [3] a vytvořil mapku, která ukazuje ČR jako osamocený červený kousek uprostřed Evropy, který hlasoval proti Palestincům v OSN spolu s Izraelem. Ta mapka níže, která je stará už skoro 7 let, by se měla zarámovat a používat v hodinách dějepisu o tom, že existují celkem dva židovské státy na světě. Jedním je Izrael, a druhým je Bohemia nad jámou Mah’ralu. Zapomeňte na oficiální název Česko nebo Česká republika, to je samozřejmě lež.

Vzteklý červený kousek uprostřed Evropy

Celé území České republiky patří židům a Židům. Veškerou moc v ČR drží tito židé, přičemž je zastoupen mix chazarských větví (Dům Sion), ale stejně tak větví etnických a chasidských (Dům Jehuda -> rozuměj Jehova). Praha je obrácenou stranou Jeruzaléma, černý sluncem nabodnutým na pilíři hory Klammath na odvrácené straně Jeruzaléma v astrální rovině Talmudu, které nikdy nezapadá nad Chrámovou horou v Jeruzalémě.

Tento článek není o tom, že budeme popisovat procesy, že všechny vlády od roku 1918 ovládaly v českých a moravských zemích židé a Židé, včetně vlád po roce 1948, aby si snad někdo nemyslel, že po Vítězném únoru to bylo jinak, nicméně Zemanův neuvážený výrok v Číně otevírá prostor k odhalení dalších souvislostí, proč Česká republika drží tak pevnou a silnou basu s Izraelem a čeští politici, z nichž polovina je pod čepci, a druhá polovina pod zástěrami, se snaží tupým voličům navěšet na nosy bulíky o židokřesťanství jako důvodu pro přátelství s Izraelem. Ve skutečnosti jde o chucpe, ale k tomu se dostaneme.

Hlasování v OSN v roce 2012 o členství Palestiny v pozorovatelské misi. V Evropě proti bylo jenom Česko a logicky Izrael.

Kauza Huawei propukla v médiích koncem roku 2018, a bylo to zdánlivě zničehonic, naráz a stopy vedou k americké CIA. Jenže, celé je to mnohem zamotanější. Už počátkem minulého roku se stalo něco zajímavého. V lednu 2018 totiž izraelská firma Electra zažalovala čínskou společnost Huawei [4], že firma porušila kontrakt na dodávky telefonů a mobilní infrastruktury poté, co v roce 2016 koupila Electra majoritní 70% podíl v izraelském operátorovi Alpha Telecom. Electra byla a je exkluzivním importérem produkce Huawei do Izraele a smlouva garantuje exkluzivitu na veškerý import.

Číňané sáhli Židům v Izraeli na peníze z mobilních služeb a válka proti Huawei je na světě

Jak nás do redakce upozornilo několik čtenářů Aeronetu z Izraele, celá kauza se týkala toho, že firma Huawei začala v Izraeli vstupovat do jednání s třetími stranami v ohledu servisní podpory, záručních a pozáručních oprav, čímž Huawei obešla Electru jako výhradního dovozce produktů Huawei. Záruční a pozáruční opravy totiž tvoří velkou část příjmů operátorů a exkluzivního dovozce, protože Huawei hradí záruční opravu ze svých peněz a hradí i náklady na zaměstnance servisního centra a určitou marži z oprav prodejci telefonů, resp. operátorovi.

Prezentace izraelské firmy Electra po zakoupení mobilního operátora na Golanských výšinách.

Dokud Electra nebyla operátorem v Izraeli a jenom dovážela telefony, všechno bylo kosher a bez problému. Jakmile Electra koupila operátora Alpha Telecom, všechno se změnilo. Huawei se teď snaží zavádět novou politiku, že záruční opravy se vůbec neprovádí a firma vyměňuje kus za kus.  Pokud zákazník nechce mobil vyměnit za nový, potom oprava se realizuje v autorizovaných centrech Huawei, které si čínská firma postupně převádí pod svá křídla a nechce tuto práci svěřovat třetím stranám.

Izrael zavolal na ochranu USA

Jenže, nejde jenom o mobilní telefony. Žaloba Electry proti Huawei přišla 23. března minulého roku ve výši 23 milionů dolarů (zajímavá shoda čísel) a ve skutečnosti nebyla o ničem jiném, než o zachování profitu ze záručních oprav produktů Huawei v Izraeli, které žaloba za pouhý jeden rok vyčíslila na 23 milionů dolarů profitu jenom ze záručních oprav. Huawei se dosud s Electrou soudí. Zdálo by se to jako nepodstatná kauza, 23 míčů v dolarech není zase tolik. Jenže, to je krutý omyl. Podle informací izraelského bulváru má ve firmě Electra své nemalé investice rodina Benjamina Netanyahua a jeho blízké příbuzenstvo. Číňan a jeho sionista si neuvědomili, že sáhli na peníze Židů a trestem bude useknutí čínské ruky americkou sekyrou v zemích Trumpových partnerů.

Donald Trump, americký prezident hájící zájmy Chabad Luvavitch.

A teď dobře sledujte. Dne 25. dubna 2018, zahájila americká vláda vyšetřování proti Huawei za nelegální aktivity v Íránu [5]. Americká vláda oznámila, že Huawei porušuje americké sankce proti Íránu, a každá firma, která s Íránem začne spolupracovat, se stává nepřítelem USA. V létě potom 1. srpna 2018 média uvádí, že Huawei poráží Apple v prodejích a posunuje se na místo světové dvojky za korejský Samsung [6]. Dne 23. srpna australská vláda oznamuje, že vylučuje Huawei ze soutěže o 5G sítě [7].

Huawei si chtěla servisovat své produkty v Izraeli sama a tento postup chce rozšířit i do Evropy

V září americká CIA rozesílá memo do všech zemí NATO, že Huawei představuje hrozbu pro zájmy národních bezpečností jednotlivých zemí. V interních dokumentacích tajných služeb se uvádí: “Huawei se pokouší převzít kontrolu nad servisními službami třetích stran, které dosud poskytovaly servisní a údržbové procesy, čímž hrozí, že čínské tajné služby mohou v blízké budoucnosti zneužít tyto servisní kanály pro implementaci malwaru, sekvencí virů a aktivaci dosud neznámých kódů v integrovaných čipech, jejichž softwarovou konstrukci nemáme zmapovanou.”

Toto dlouhé souvětí, které je přeloženo z tajné verze zprávy CIA pro evropské tajné služby, jejíž část se dostala do naší redakce, de facto dokazuje a dokladuje, že celá operace proti Huawei začala tím, že Huawei v Izraeli sáhla židům v okolí izraelského premiéra na business se servisními službami spojenými s mobilními telefony a infrastrukturou Huawei. Jako záminka je nyní použito tvrzení, že když si chce Huawei telefony a mobilní vysílače a věže opravovat vlastními lidmi a vlastními náklady, bez asistence, tak to prý najednou představuje hrozbu.

Preziden Xi Jingping a šéf Huawei Ren Zhengfei

Během těchto servisních prací by prý čínská rozvědka mohla nasadit do vysílačů škodlivé kódy. Celé to přitom bylo odstartováno vloni v lednu v Izraeli, když Huawei sebrala izraelské firmě Electra kontrolu nad servisními opravami všech telefonů a infrastruktury Huawei v Izraeli. Číňan tak sáhl Židovi na peníze. To je celé. Celý americký válečný obr se postavil do pozoru jen a pouze na základě podnětu Izraele, který používá USA jako svého bouchače a vyhazovače z bordelu. To je jediná úloha USA, štětka pro potřeby Izraelců na čištění bordelu ve světě.

Potom se nemůžete divit, že židovský stát ve Střední Evropě, jehož představitelé si strkají do kapes jarmulky, anebo přebírají od židovských kongresových prezidentů ocenění Ochránců světla Jeruzaléma, se tak vehementně na jedné straně aktivizuje proti Huwaei, jako jediná země EU, červená skvrna, přesně podle pokynů Izraele a Židů, zatímco na druhé straně se český prezident zuřivě Huawei zastává, přesně v souladu s politikou sionistických globalistů. Jenže problém gójů je v tom, že nechápou, že jarmulka a ani diplom Ochránce světla je nenaučí procesům řízení a chápání toho, že útoky proti Huawei jsou útoky jedněch Židů proti jiným židům.

Čínskou Huawei vlastní neprůhledný holding, který má charakter trustu a podle všeho Huawei vlastní sionistické bankovní skupiny, to ukazuje urputný boj Židů a Donalda Trumpa proti této firmě

Huawei je totiž globalistická firma, to znamená sionistická, která je sice soukromá, ale má strukturu holdingu s neznámou vlastnickou strukturou [8], kde majitel Huawei a fyzická osoba Ren Zhengfei ve skutečnosti vlastní jen 1% akcií holdingu a 99% podniku vlastní neprůhledný holding Huawei Investment & Holding Company Trade Union Committee složený údajně ze zaměstnanců, protože Ren Zhengfei tvrdí, že Huawei jako firma je z 99% vlastněna zaměstnanci.

Ren Zhengfei

Novináři ale zjistili, že nikdo ze zaměstnanců v Číně nevykazuje akciové podíly v ročních daňových přiznáních, což vyžadují čínské zákony. Znamená to, že firma Huawei, jež je ovládána Huawei Investment & Holding Co., Ltd., není ve skutečnosti holding v rukách zaměstnanců, ale kapitálový trust s neznámou vlastnickou strukturou. A hádejte, proč je Česká republika červenou skvrnou v boji proti Huawei, zatímco zbytek sionistické globál Evropy nakonec Huawei ochraňuje?

Česko jako země Židů a židů, kde se nedostane k moci nikdo, kdo by neměl čepec nebo zástěru

Proč Židé v ČR drží basu s Židy v Izraeli i v kauze proti Huawei? Proč Babiš (Mr. Jarmulka) razí pro-neoconskou politiku a Miloš Zeman jako provokatér naproti tomu pro-čínskou politiku? Oba dva totiž zastupují jiné mocenské kruhy židů a Židů. Miloš Zeman je globalista, uznává Evropskou unii, a tudíž je logicky na straně Číny a na straně globalistické Huawei. Právě proto chasidský prezident Donald Trump nechce Miloše Zemana přijmout, protože Zeman je na straně globalčiků, tzn. Domu Sion. Jenže o jeho služby v Praze nad jámou Mah’ralu usiluje i Dům Jehuda, a právě proto Miloš Zeman dostal od prezidenta Světového židovského kongresu Ronalda Laudera cenu Ochránce světla (Chrámové hory v Jeruzalémě). Praha je centrem světového židovstva, a proto prezident v Praze musí být ochráncem obou Domů.

Donald Trump ovšem má nad jámou Mah’ralu v pražském Jeruzalémě svého vlastního chasidského koníka s jarmulkou, úplně čerstvě a nedávno zaritovaného. Andrej Babiš si nasadil jarmulku v Jeruzalémě, přijel za Trumpem do Bílého domu, poslušně přivezl šéfa BIS, aby převzal od šéfky CIA ocenění za great collaboration a česká vláda poslušně plní protičínskou americkou (chasidskou) objednávku. Občas to Babišova vláda proloží proti-ruskou objednávkou, která ale nepřichází z Bílého domu, ale pro změnu z US kongresu od neoconů. To je zmatek, to je chaos! A gójové tápou.

Miloš Zeman se zástupci Huawei.

Gójové v Praze jako centru světového židovstva neví, komu dříve vyhovět, jestli chasidským Židům v okolí Trumpa a jeho tažení proti sionistické globální Číně, nebo vstříc sionistickému světovému chazariátu a jeho tažení proti Rusku a jeho židovské Chasidské Rusi. Ať vyhraje volby v ČR kdokoliv, je to buď člověk Židů, anebo židů. Račte si vybrat. Někteří se svým židovstvím chlubí, jiní ho tají, a jiní vykřikují namísto “Je Suis Paris” raději “Jsem Žid!” Když Miroslav Dolejší psal počátkem 90. let o vlivu Židů na procesy po roce 1989 v ČSSR, ani on asi netušil, kam se republika se svým židovským jařmem v politice dostane po 30 letech. Ovšem pohled na červený flek na mapě ve středu Evropy by vás všechny měl honem rychle probudit, že Česko dnes patří už někomu úplně jinému! Na té mapě vidíte komu!

Prosba ke čtenářům 2 dny před koncem měsíce

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 2 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 80% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Na řadě je opět rychtovačka,uteče sám bez pocty nebo se nechá vykopat s poctou ,ale za dobré služby pro ulhané židgenosy??????……

Schwartz
Návštěvník
Schwartz

Zidia a zidia nie su Semiti, su to podvodom Chazari!!

Dghjdfhj
Návštěvník
Dghjdfhj

To by vysvetlovali vymenu kusu za kus namisto jeho opravy. Dostali by kus primo od huawei namisto kusu jdouciho klasickou prodejni cestou.

Max
Návštěvník
Max

Zidi a zidi jsou semite a vyznavaci Chtonismu.
Neni o tom jak clovek vypada a jaky politicky nazor ma protoze napr. Anglosasove a americani a vubec cely zapad jsou chtonici majici rysy a zvyky zidu cili semitu protozd se jedna o odpadliky co pro moc ,zisk,ukojeni zvirecich pudu udelaji cokoliv.
Sami sebe povazuji za obetni potravu satana milne vylozeneho jako boha.
Obetuji krev kterou tohoto podzemniho “boha” krmi protoze veri ze pokud prestanou tak svet zanikne.
Vse napodobuji. Tak jak si milne a nevedome VK nalhava ze poskytuje informace vedouci k rozpoznani chtoniku od vedske kultury. Nene VK nabizi mezi 2ma projevy stejneho Z a z cili obe chtonicke lzi a systematicky pospinuje symboly a prave vyznami.
Je to propaganda nevedomcu co maji nejvetsi obavy s poznani ducha a vzajemnosti s podstatou nekonecneho svetla poznani.
Chtonici chteji premenit svet tak aby nic nezustalo puvodni ani lidi ani priroda.
Tak jak chtonicti biblicti zidovsti antikrestani kacely po vzoru sivaistuv budhuv strom poznani( chtonici na tomto zaklade vytvorily lzi o hrichu jezeni jablka ze stromu poznani) tak zidokrestani kacely prastare buky a vypalovaly svatohaje.
Jsou si vedomi ze poznani osvobodi lidi z otroctvi hmoty a ega zvireckosti .. neni treba na svete toliko nasledovniku chtoniku kanibalu trans pedo zvirat ktery ma cloveka za potravu.
Zapadni evropa zanikne i s izraelem a zidaky z prahy veskere lzi budou odtajneni a lidske vedomi otevreno,zbytek se da cestou dharmy a karmy pokud ne tak z nich budou opet a zase opice.

Max
Návštěvník
Max

Negativni komentare nezmeni na tomto faktu nic. Samozrejme se jedna o nepochopeni textu.
Je treba hmoty k preziti ale hmota neni zdrojem vedomi. Bohuzel chtonici povazuji cloveka za raba oddaneho krveziznivemu “bozstvu” a jejich duch byl nahrazen hmotou protoze ze 3 spodnich caker se nelze jen tak dostat na 4 srdecni a vyse. Pokud chtonici vidi cloveka jako potravu boha tak se vyse nez ke kolonialismu, rotchildovskemu marxismu kolonizujici kapital sveta a enormni masove konzumni splolecnosti nedostanou.
Reklama = opakovany klam na nalakani lidi k instantnimu pocitu stesti oddalujici lidi od dosazeni duchovnich cilu byti a nepotreby byti ovladam hladem a kalkulem ega. Degenerace zapadu kde lidi ztratili prehled a znalost a celistvost procesu uceni se a kreativity. Neznaje duchovni hodnoty a zrucnost v materialnim svete z nich vyverajicich. Jsou to ovce jdouci na jatka chtoniku ….proto my nesmime dopustit aby se tak delo i nadale. Mame velkou vyhodu protoze my na vychode sme se ze svedomym narodilu a dokazeme ho rozpoznat. I nas vysocefrekvencni jazyk nam umoznuje vice urovnove komunikace v tomto byti…ne jak anglosasove co umi jen 2 pady a rody znaji jen z rychliku….s takovyma degeneratama se paktuji materialisticti politici placeni za provedeni rozkazu a sebeobetovani,sabotovani naroda zenouci jej do chrtanu chtonickych bohu…

.lak
Návštěvník
.lak

Skvělé a tady je celé pojednání o komunikačním prostředku s 5. díly na jutub a výtah z jednoho.
http://www.nwoo.org/2017/07/27/andrej-ivasko-staroslovienska-bukvica/
https://www.youtube.com/watch?time_continue=8061&v=i7kC5KY7opk time 2:14:07
sláva rodu

hirameki
Návštěvník
hirameki

máš tam řadu gramatických chyb včetně nesprávného přechodníku pro množné číslo. ty budeš povedený mudrc.

Iva
Návštěvník
Iva

to nevadí, hlavně že má pravdu

Didová Ineptová
Návštěvník
Didová Ineptová

Děkuji za upozornění. Vyhledala jsem si podrobnosti k tomu chtonismu a mnohé to osvětluje.
Teď je mi jasnější, co v tom všem je podfuk, bouda a habaďůra.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Tak tak, chtonické nábožeství je podstatou satanismu a to je jejich bůch.Jedinou šancí pro ně je uvěřit v Krista .,neboť On je ta cesta proto jsou jeho následovníci tak pronásledováni.

malostranska
Návštěvník
malostranska

Jiný pohled na R. Vašíčka z SPD http://dfens-cz.com/robert-vasicek-pro-d-fense/

Tyhle volby do E. parlamentu budu volit aktuálně nejmenší zlo, které se tam má šanci dostat = SPD. Všechna ostatní alternativa sice může být lákavá, ale nepřeleze uzavírací klauzuli 5%, takže je to jen tříštění sil (rozděl a panuj).
A můj netajný kandidát na příští volby je Hnutí Cesta | Cesta odpovědné společnosti. Jsem holt naivka, co pořád hledá pana/paní slušné (po KAN, DEU, Svobodných, Okamurovi). Budu vyhlížet, jestli vygenerují lídra, který osloví alternativní plebs.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Chtělo by to psychiatra nebo psychologa nebo oba dva. Co nás má zajímat, koho kdo bude volit a čím si to zdůvodňuje? Pokud budete jen vyhlížet, tak je to s Vámi mooc špatné. Což se aktivně do něčeho smyslplného zapojit rovnou a nečekat na spasitele?

Krokoliv
Návštěvník
Krokoliv

Nějaký důvod by nebyl? Pokud ne, tak jenom lžete.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Malostranska, já když vidím toho plešouna Vašíčka u Soukupa v aréně, jak tam nadšeně tleská a vykřikuje a hraje si na velkého vlastence, tak je mi špatně. Pamatuji si, jak asi před měsícem, začal někoho z vystupujících tepat a použil při tom slova “MY espéďáci”. Tak to už bylo od tohoto bývalého česana, co je v SPD čtrnáct dnů i s cestou, skutečně moc. Holt hroší kůže je hroší kůže…

malostranska
Návštěvník
malostranska

Politika takové vyžaduje. To je i odpověď Aby bylo jasno. Na politiku já nemám. Nemám rád konfrontaci, nejsem rétor, neumím lhat. A než jako straník lepit plakáty, to je rozumnější jako nezávislý tapetovat diskuse.
Jinak moje zdůvodňování je protiváha tady častému poraženeckému: nic nemá cenu, vše řídí židé, kdyby volby něco mohly změnit, tak je zruší, politika je svinstvo,… Občas mám pocit, že ti lidé si nevolili ani manžela, toho jim zvolili jiní.

návštěvník
Návštěvník
návštěvník

Je to nasažený agent.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Když si vezme motýla, myslí si, že je in. Tím se ale řadí ke knížatům a jiným pinglům úplně viditelně.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Takové výstřelky, aby záruční opravy zajišťoval výrobce výrobku nebo po dohodě jeho distribuóvčik, tady trpět nebudeme.

.B.
Návštěvník
.B.

Tak Rusové už cvičí velryby a tuleně, aby napadaly norské rybáře. Jen škoda, že jsou údajně krotké 😀
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/norsko-rusko-more-velryba-rybari-armada.A190429_142623_zahranicni_luka

hirameki
Návštěvník
hirameki

sám jsi cvičený tuleň-

Leonardo
Návštěvník
Leonardo

OT: Neví náhodou někdo, jestli už je někde k dispozici avizovaný článek paní Pozorovatelky? Z diskuze jsem pochopil, že ho měla psát přes víkend a že tady článek nevyjde.

Děkuji za jakékoliv zprávy

r.m.
Návštěvník
r.m.

Hlasování o palestinském státě uchvátila koalice Usrah ell. Vedoucí stát koalice, židovský protektorát Czechia, stojí neochvějně na usrahellských pozicích “jeruzalém nedáme, radši ho zbouráme”.

Bess
Návštěvník
Bess
r.m.
Návštěvník
r.m.

Kalousek s vytaženým krkem kontroluje na demonstraci členy vykazovanou účast. Půlstoletí praxe málem))).

hirameki
Návštěvník
hirameki

ten krk by chtělo pomocí gravitace vytáhnout ještě o něco vic.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

hirameky,
vše má svůj čas, našlápnuto má sněmovní klaun dobře.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

r.m.
tenhle chlastem vypatlanej debil, kterej je ve “žvanírně” už jen podvodem s hlasy se ve své bvezmezné blbosti stále cítí jako ministr zeměkoule a přitom si z toho blba dělají srandu muž i malé děti. Na dobu 30 let po tom podvodu na národ v 89 lidé rádi zapomenout, protože to byla nová doba temna pro ČR. Jen klaun Kalousek a jeho opilecké výlevy ve vžvanírně se budou v satirických pořadech uvádět ještě léta.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva,
to už se na shromáždění slušných lidí už zpívá dávno. Na zaplacených shromážděních pražských
sluníčářů, havloidů,či Kalousových stohoven to neuslyšíš. Vožralí zpívaj falešně, tak raděj jen
pískají a troubí.