Milionový chlívek na Letné vítal na pódiu římsko-katolického jáhna ze Sudet, ale...

Milionový chlívek na Letné vítal na pódiu římsko-katolického jáhna ze Sudet, ale většina zmanipulovaného davu netušila, že v pozadí řídí všechny demonstrace proti Babišovi 3 mocenské skupiny se společnými zájmy! Minářova a Rollova neziskovka už dokonce požaduje, aby se Andrej Babiš zbavil veškerých médií, která nakoupil, protože jeho rezignace z pozice premiéra už někomu nestačí! Dalším cílem je likvidace Agrofertu, zcela zřetelně jako klíčový bod všech demonstrací!

Milionový chlívek na Letné vítal na pódiu římsko-katolického jáhna ze Sudet, ale většina zmanipulovaného davu netušila, že v pozadí řídí všechny demonstrace proti Babišovi 3 mocenské skupiny se společnými zájmy! Minářova a Rollova neziskovka už dokonce požaduje, aby se Andrej Babiš zbavil veškerých médií, která nakoupil, protože jeho rezignace z pozice premiéra už někomu nestačí! Dalším cílem je likvidace Agrofertu, zcela zřetelně jako klíčový bod všech demonstrací!

Předpokládám, že většina slušných lidí a vlastenců neměla dnes v neděli žaludek na sledování přímého přenosu pražského Majdanu proti premiérovi Andreji Babišovi a proti ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Redakce Aeronetu byla již v pátek seznámena s informacemi ze zdrojů bezpečnostních služeb, které upozornily podle našich informaci nejvyšší představitele státu o propojení současných demonstrací na struktury sudetoněmecké lobby v České republice a na lobby napojené na římský Vatikán a Římsko-katolickou církev. S velkým překvapením jsme zjistili, že za mediálními údery proti Andreji Babišovi stojí nejen Sudetoněmecký landsmančaft, ale rovnou 3 různé subjekty. Situace připomíná masivní spiknutí několika frakcí protivládních struktur s cílem dosažení společného cíle.

Transparent, který zval k účasti na demonstraci.

Z dokumentů a informací, které jsme dostali v pátek, jednoznačně vyplývá, že český premiér Andrej Babiš čelí útoku celkem 3 různých mocenských subjektů v ČR. Jakkoliv byste očekávali, že současné demonstrace jsou řízené pouze Demoblokem a několika zkrachovanými politiky v čele s bývalým předsedou TOP 09, byli byste na omylu. Jak uvedla česká média, na organizaci dnešní demonstrace na Letné se podílely dokonce i České dráhy, které vypravily zvláštní posílené vlakové soupravy, aby se do Prahy dostalo co nejvíce odpůrců současné vlády.

Proti Babišovi stojí 3 mocenské skupiny v ČR, tvrdí zpráva bezpečnostních služeb

Demonstraci [1] už několik týdnů dopředu anoncovala a propagovala Česká televize, celé to až nechutně připomínalo zinscenovanou “revoluci” z listopadu 1989, když samotní ředitelé podniků přišli mezi zaměstnance a řekli jim, že celý podnik musí povinně jít 27. 11. 1989 do generální stávky na podporu požadavků studentů v Praze. Celý 17. listopad byl absurdním divadlem řízeným ze shora a nikdy to nemělo nic společného s revolucí. Dnes se situace opakuje: Česká televize burcuje do ulic proti vládě. Andrej Babiš totiž čelí celkem 3 frakcím moci:

  • Sudetoněmecké lobby v ČR
  • Zdeňku Bakalovi a veškerým spřáteleným médiím
  • Římsko-katolické církvi

Bezpečnostní složky velmi precizně popisují hlavní a stěžejní důvody, proč došlo ke vzniku této mocenské triády a proč každá z těchto skupin má svůj vlastní zájem nejen na demisi Andreje Babiše, ale na úplné jeho ekonomické a obchodní likvidaci. Jak totiž si začaly bezpečnostní složky všímat, Mikuláš Minář a Benjamin Roll jako jednatelé neziskovky Milion chvilek v průběhu času začali nenápadně, ale přitom velmi průkazně, měnit a specifikovat své požadavky na Babišovu vládu. Nejprve si tedy řekněme, čím to vlastně začalo.

Útoky proti Marii Benešové kvůli novele zákona o státním zastupitelství jsou jen zástěrka a záminka

Zpočátku se to celé točilo okolo novely zákona o státních zástupcích. Nově totiž jednotlivé státní zástupce měla odvolávat a jmenovat vláda a Demoblok toto označil za snahu ovlivňovat státní zastupitelství s cílem zahlazení kauzy Čapího hnízda. Následně se rozšířila fáma, že Andrej Babiš chce odvolat Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana. Od té chvíle začaly protesty, demonstrace a aktivizace neziskového sektoru, zdálo by se. Jenže tyto informace jsou od počátku lež a dezinformace.

Požadavky Milionu chvilek.

Babišova vláda nikdy neplánovala Pavla Zemana odvolat a novela zákona o státních zástupcích se od té doby změnila k nepoznání. Státní zástupce bude moci odvolávat pouze kárná komise, nikoliv vláda a do funkce budou jmenováni dokonce až na dobu 7 let, namísto původně plánovaných pěti. Jenže, demonstrace pokračují. A pokračovat budou. Proč? Protože jak uvádí ve zprávě tajná služba, novela zákona o státních zástupcích slouží výše uvedeným 3 silám pouze jako záminka. Minářova a Rollova neziskovka totiž má tyto požadavky na Andreje Babiše, které nejsou ničím menším, než politickou likvidací nejen premiéra, ale i ekonomickou likvidací Agrofertu jako jednoho z největších zaměstnavatelů v ČR, a dokonce i mediální likvidací, protože neziskovčíci požadují po Babišovi i odchod z médií. Na svém webu neziskovka uvádí:

Mnohonásobný střet zájmů Andreje Babiše je zcela nepřijatelný.

PROTO POŽADUJEME:
1/ Přijetí pojistek nezávislosti justice + Demisi Marie Benešové!
2/ Agrofert vrátí všechny neprávem obdržené dotace.
3/ Konec dotací, daňových úlev, investičních pobídek a státních zakázek pro Agrofert.
4/ Andrej Babiš se zbaví médií.
5/ Demise Andreje Babiše.

První velkou skupinou, která stojí za demonstracemi proti premiérovi, je sudetoněmecká lobby a její spolupracovníci v ČR. Tuto informaci poskytla německá BND českým partnerům na počátku tohoto roku, kdy české tajné služby byly upozorněny na velmi čilé a nadstandardně početné schůzky mezi představiteli Sudetoněmeckého landsmančaftu a některých českých poslanců, kteří jsou v těsném propojení na organizátory protibabišovských demonstrací. Sudetoněmecký landsmančaft totiž spatřuje v Andreji Babišovi největší překážku pro navracení majetků sudetským Němcům.

Likvidace Agrofertu kvůli restitučním požadavkům sudetských Němců a šlechty v blízké době, likvidace Babiše kvůli zdanění církevních restitucí, likvidace Babiše kvůli konkurenci, kterou představují Bakalovým médiím

Babišův Agrofert je totiž největším hospodářem na pozemcích a polích, v pohraničí na bývalých sudetských územích. Podle analýzy, kterou si Sudetoněmecký landsmančaft nechal zpracovat, bude Andrej Babiš a jeho Hnutí Ano právě z tohoto důvodu největším odpůrcem vracení majetků sudetským Němcům. Právě proto landsmančaft intenzivně podporuje současné demonstrace proti Andreji Babišovi. České soudy již Benešovy dekrety prolomily, ale Andrej Babiš bude nárokům sudetských Němců v ČR aktivně bránit. Proto musí být odstraněn.

Na Letné bylo odhadem 200 000 lidí.

Druhým podporovatelem útoků proti Andreji Babišovi je Zdeněk Bakala, který se v poslední době ukrývá v Ženevě v luxusním sídle na břehu Ženevského jezera. Jeho vydavatelství a mediální dům Economia v ČR, který vydává řadu novin a časopisů, včetně vlastní televize DVTV, je v hlavním centru útoků proti Andreji Babišovi.

Je to naprosto absurdní, když tunelář Zdeněk Bakala vede mediální válku proti premiérovi, kterého obviňují ze všeho možného. Čím více se útočí na Andreje Babiše, tím lépe se odvádí pozornost od prošetřování kauzy privatizace OKD, ve které je namočen nejen Zdeněk Bakala, ale i vládní ČSSD a její tehdejší představitelé. A právě Zdeněk Bakala je tím, kdo protlačil do požadavků demonstrantů na Babiše i jeden neuvěřitelný požadavek, aby se Andrej Babiš zbavil veškerých svých nakoupených médií. To je zlatý a vlhký sen Zdeňka Bakaly. Podle informací je tento požadavek na Babiše přímo od něho.

Římsko-katolický jáhen “ze Sudet” na pódiu na Letné! Provokace? Ne, políbení prstenu sponzorům a mecenášům za kopečky

Třetí skupinou, která se podílí na současných demonstracích, je Vatikán a skrze něj Římsko-katolická církev. Andrej Babiš vyhlásil Vatikánu válku, když ve sněmovně jeho Hnutí ANO prosadilo zdanění církevních restitucí. Pokud bude Andrej Babiš odstraněn z politiky, nová vláda zdanění církevních restitucí zruší. Proto není překvapením, že se okolo organizátorů demonstrací pohybují i katoličtí představitelé a kněží Římsko-katolické církve. A pokud jste sledovali demonstraci na Letné, asi jste zažili malý šok hned v úvodu. Jednatel Milionů chvilek Benjamin Roll totiž na pódiu přivítal římsko-katolického jáhna “ze Sudet” Roberta Elvu Frouze. Dav zmanipulovaných lidí na Letné byl lehce překvapen, ozval se jen vlažný potlesk, protože uvedení takové postavy na pódiu, že přichází ze Sudet, mohlo být pro mnoho lidí opravdu přes čáru.

Benjamin Roll, jednatel Milionu chvilek.

Robert Elva Frouz pochází z Tachova, tedy původně ze sudetského města Tachau. Není náhodou, že Benjamin Roll pozval na pódium právě tuto osobu, a není náhodou, že ji uvedl těmito slovy, tedy že jáhen Robert Elva Frouz ze Sudet, protože tím došlo ze strany představitelů neziskovky Milion chvilek k tzv. políbení prstenu sponzorům ze Sudetoněmeckého landsmančaftu. Oba dva mladíci v neziskovce se již nebudou moci tohoto propojení zříct, protože jakmile na pódium své demonstrace pozvali římsko-katolického jáhna slovy, že přichází ze Sudet, tím okamžikem uznali Sudety jako existující území ČR, které není jen historické, ale stále existuje a je stále platné.

Prolomení Benešových dekretů spustilo lavinu, následuje uznávání Sudet na Letné. Likvidace Agrofertu přijde vhod západním potravinářským kolosům, které se chtějí Agrofertu zbavit za každou cenu

Zpráva tajných služeb tak přesně už v pátek odhalovala a upozorňovala na to, co proběhne v neděli. Všichni tak mohli vidět a slyšet, že jeden ze dvou jednatelů Milionu chvilek vítá na pódiu jáhna ze Sudet. To znamená, že symbol byl vyslán. Jen pouhých 6 dní po prolomení Benešových dekretů v Hradci Králové v kauze rodiny Walderode. Doufám, že už chápete, jak to časově a chronologicky vše najednou zapadá do sebe jako skládačka, a to naprosto dokonale. Počátkem týdne soud prolomil dekrety prezidenta Beneše a už v neděli jednatel neziskovky, která organizuje v Praze Majdan proti premiérovi, vítá na pódiu jáhna ze Sudet. Ta rychlost procesů je neuvěřitelná.

Demonstrace proti vládě Andreje Babiše.

Další demonstrace proti Andreji Babišovi má pokračovat 16. listopadu 2019, tedy v předvečer 30. výročí státního převratu v Československu. V této chvíli už vůbec nejde jen o demisi Andreje Babiše. Cílem je likvidace Agrofertu jako největšího zaměstnavatele v zemi a cílem je i likvidace Babišových médií, tedy donucení Babiše k tomu, aby se zbavil Mafry (MF Dnes, Lidové Noviny), rádia Impuls a dalších mediálních projektů, které vlastní a financuje.

Největším problém je v tom, že toto není útok spravedlivých proti zlému, toto je útok 3 silových skupin, za kterými stojí oligarchové, bývalí esesáci a Vatikán proti českému největšímu zemědělskému a potravinářskému podniku. Agrofert vadí nejen tím, že hospodaří na pozemcích Sudeťáků, ale vadí i tím, že konkuruje západním potravinářským kolosům, které by moc rády obsadily v ČR trh po Babišovi a jeho zlikvidovaném a zkrachovalém Agrofertu.

Hned za Sudeťáky a jejich požadavky se skrývá šlechta se svými nároky na zrušení zákonů Kramářovy vlády z roku 1918!

Taková je dnes realita. Nikdo nemá s českým národem slitování. Všechno je tvrdá mocenská hra revizionistických sil po 2. světové válce, které chtějí majetky, pozemky a nemovitosti v ČR vracet nejen bývalým Sudeťákům, potomkům nacistů a esesáků, ale i šlechtě, která o své tituly přišla již záhy po roce 1918, když vzniklo Československo. Nejde jen o prolomení Benešových dekretů, jde i o revizi zákonů Kramářovy vlády, konkrétně zákona č. 61 z roku 1918, kterým byly v Československu zrušeny šlechtické tituly.

1. čs. předseda vlády Karel Kramář.

Po nástupu nového režimu v roce 1990 již některé pozemky a nemovitosti byly šlechtě vráceny, ale jednalo se jen o zlomky majetků. Šlechta [2] usiluje o plnou abolici zákona č. 61 a vrácení veškerých titulů a majetků šlechtě. Není bez zajímavosti, že jeden ze šlechticů teď hodlá kandidovat [3] na post předsedy TOP 09. Tomáš Czernin by tak nahradil v čele TOP 09 jiného šlechtice, Karla Schwarzenberga, který stranu před lety vedl. Vidíte, jak to do sebe zapadá. Jakmile byly prolomeny Benešovy dekrety, na pódiích se předvádí jahnové ze Sudet a TOP 09 si dává do čela potomka šlechtického rodu.

Zdroj úvodního videa: YouTube [4]

Záznam pátečního pořadu na SVCS

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 37% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Apolinarie Rubešová
Návštěvník
Apolinarie Rubešová

Právě proto, aby tady nebyl Milionový Chlívek v podobě tzv. politické strany ANO a firmy Agrofert, potřebujeme Milion Chvilek. Demonstrovat bylo třeba včas, tj. mnohem dříve – v roce 2013 nebo alespoň 2014, kdy Andrej Babiš skupoval média. Lidé jdou na demonstraci, aby vyjádřili své “Ne”. A chtějí věřit, že “Ita mulier erat”… ale bez ANO.

KUBAS
Návštěvník
KUBAS

Nic se neděje samovolně, tak říkajíc samospádem.
Myslím, že na demonstraci na Letné je vidět úspěch centrálně řízeného, dvacetiletého trvalého ovlivňování myšlení davu. Je to prosté.
Nenápadně, ale trvale podávat ve všech sdělovacích prostředcích i po internetu zdánlivě objektivní informace. Například jak bylo v minulosti komusi znemožňováno studovat. Ale i o tom, jak je vzdělání nedůležité, a i bez škol je možné udělat kariéru, například jako herec, sochař, redaktor, manažer nebo podnikatel. Je možno sociálně laděnými příběhy vyvolávat soucit. S odsunem sudetských Němců, s odebráním majetku bývalým lidem. Zesměšňovat minulost, třeba jen opakovaným promítáním filmů, jako Tankový prapor, Černí baroni a dalších. Ignorovat a v trezoru uchovávat filmy o spartakiádách, o budování železničních tratí, přehrad, celých čtvrtí měst, nebo o sportovních a kulturních úspěších.
Na druhé straně připravit učitele k jednostrannému výkladu soudobých dějin, organizovat invaze vybraných pamětníků do škol podporovat bádání školáků po stopách hodících se událostí. Mladí učitelé, ale i redaktoři nemajíc osobní zkušenost většinou přebírají a předávají jim naservírované jednostranné pravdy.
Toto vše je cílevědomé řízené. Je to založeno na vcelku známých poznatcích. Především na jistotě, že dav není schopen poznat, lépe řečeno nestojí o poznání reality. Spíše věří laciným tvrzením o podvodech, korupcích lidí, kteří jsou u moci. Přehlížejí, že tyto lidi sami volili. Marně Babiš ukazuje na pozitivní výsledky své vlády.
Klíčová je ideová a zejména finanční podpora sil, které působí proti. Cílem je Majdan, chaos ve kterém lze ukrýt skutečné zločiny.Pro mě je vše řízeno z vědecky dotovaných center s neomezenými finančními zdroji. O co jim jde. proč to dělají. Důvod je prostý. Pro anglosaskou rasu je třeba vytvářet životní prostor.
Nejlépe dostupné přírodní zdroje jsou na východě. Slovanské národy, jako Bělorusové, Bulhaři, Češi, Chorvaté, Makedonci, Poláci Rusové, Slováci, Srbové a Ukrajinci a další je vesměs vlastní. Tak je zapotřebí je o tyt zdroje v určité době připravit. Nyní toto převzetí trpělivě připravovat. A využívat k tomu všechny prostředky, zejména získat dav. Nejraději dosáhnout toho, že slovanské národy půjdou proti sobě, až k ozbrojeným srážkám.
Začali s rozkládáním ložením řídících systémů. Vyprovokovat dav k akcím proti vedení jednotlivých zemí. V naší republice jsou toho příkladem letos konané demonstrace „Milionu chvilek“. Na Ukrajině podpořit zvolení „kašpárka“ místo zloděje. Otevřeně podporovat občanskou válku. Nebo podporovat rozdělení Poláků. Každý protivládní Rus je vítaným a podporovaným spojencem atd.

Panda
Návštěvník
Panda

To je zvláštní,když Babiš vstupoval do politiky ,tak měl majetek 4 000 000 000 Kč.V dnešní době má 94 000 000 000 Kč.Ještě si tady někdo myslí,že šel do politiky pomáhat naší republice ???? Leda tak od peněz.A hlupáci říkají,on je dost bohatý, on nepotřebuje krást.To určitě.

inka
Návštěvník
inka

Vážení,
Babiš jednal va smyslu zákonů, které nastavil Kalousek a vlády, ve kterých byl, stejně postupovalo x dalších podnikatelů, takže proč jenom Babiš? To by museli vracet dotace všichni, kdo je čerpali. A navíc přijetí těchto dotací někdio schváli a povolil, proč se nestíhají ti, co čerpání povolili a dotace přiklepli? Kolik dotací dostal Schwarzenberg jak od EU tak i od
našeho státu a hlavně od Kalouska a proč mu Kalousek prominul vrácení dotací v řádu milionů? Na ty demonstrace objížděli mladí kluci města a lákali lidi na účast cestou zadarmo, obědem a 1000,-Kč za účast? Je to vůbec povolené takto lidi přemlouvat vždyť to je jako jednání šmejdů? Proč mám ze svých daní platit neziskovky , které navíc jednají proti zájmům ČR a berou peníze hlavně na své platy , kanceláře a odměny? Když jsou neziskovky, ať jim peníze dá ten, komu bude jejich program sympatický a nebo je chtějí podpořit. Je jich na malou ČR příliš mnoho. A pak chybějí peníze na mnoho dalších užitečných věci/matky samoživitelky, důchodci, nemocní…/. Stejně jako je mnoho společností pro cikány, které také berou peníze ale ve skutečnosti nedokázaly integrovat cikány do společnosti a ti, kteří pracují se dají spočítat na prstech. Pro ně jsou děti jen zdrojem vydělávaní peněz ale nestarají se, aby něčeho dosáhli.
A to stejné jsou i imigranti většinou mladí muži vojenského věku podle mne je to invazní armáda pro instalaci islámu do Evropy, kde nemají co dělat, ať si doma vybudují svoji zemi tak, jak jsme to po válce udělali my. Vždyť se velmi množí a já bych jim peníze dala na antikoncepci, aby jejich populační růst nebyl tak veliký. A kdyby našim lidem dali tolik peněz, jako plánují či dávají imigrantům, jistě bychom měli dost svých dětí, které většina rodičů vychovává tak, aby byli platnými občany této země a svojí prací budovali naši zem. Zároveň bych zrušila působení neziskovek ve školách a děti učila vlastenectví a hrdosti na náš národ, který, ač nevelký, svým umem a pracovitostí dokázal vybudovat vše, co po 1989 rozkradli a rozprodali naši zem ti, co se dostali k moci a prodali nám i vodu cizincům. Proč to nikdo neřeší? Za vodu bojuje jen Ing. Radek….., který se snaží o vrácení vody do rukou českých obcí a měst, aby voda byla finančně dostupná každému.
Už jsem se rozepsala dost, sleduji vaše vysílání a jsem ráda, že existujete. Poslal bych vám peníze ale t.č. nemohu, protože nemám, což je mi velmi líto, protože by to byly účelně vynaložené peníze. Až se má situace zlepší, příspěvek vám pošlu.
Přeji hodně sil a pevných nervů abyste mohli přinášet kvalitní a pravdivé informace všem, kdo o to má zájem.
Mnoho štěstí !!!

inka
Návštěvník
inka

Dobrý den, proč šéfové neziskovky Milion chvilek nosí nacistické uniformy nebo uniformy Hitlerjugend? Vysílají tím signál Němcům tak jako Havel krátkými kalhotami vyslal signál Židům?

Zdislav
Návštěvník
Zdislav
...
Návštěvník
...

Menšina bude rozhodovať o väčšine, dokedy?

astv
Návštěvník
astv

Bohužel.
Doufejme, ve většina národa není blbá a ve volbách Andreje podpoří, jelikož jeho odpůrci už tady vládli.
Když vidím, kdo z politiků a umělců chodí demonstrovat proti Babišovi, chce se mi zvracet.
Např. Zdeněk Svěrák podepsal Antichartu a teď mu najednou “spolupracovník StB” Babiš vadí?
Mně zase vadí ti demonstrující.

Petr Lopocký
Návštěvník
Petr Lopocký

no právěže to by blbá byla … tedy pokud nejde lidem o zničenou půdu a monopol diktující si podmínky… pokud lidé chtějí trpět pak zvolí babiše znova… ale chápu že někteří sadomasochysti ho budou chtít znova zvolit … mají na to právo … ale pokud ho zvolí lid znova dobře mu tak a bude trpět dál.. 🙂 pochopitelné… trpět budeme díky politikům tak jak tak 😀 ale pokud se zvolí babiš bude to BABIŠÁRNA 😀

husita
Návštěvník
husita

Poraďte nám, jak lze odhlásit poplatky za ČT televizi, která nám nepodává věrohodné zprávy.
Případně poplatky přesměrovat na TV Barandov

Kateřina
Návštěvník
Kateřina

TV Barandov je estrádní výstup, zábavní program, nikoliv informační médium.

okam
Návštěvník
okam

těmi sudetáky strašil už zeman ,který měl jednoho oponenta co se pomočoval a aby vyhrál,tak ho musel označit za kolaboranta co chce vrátit majetky sudetákům a potom se tiše omluvil.nebýt sudet tak je dnes na hradě počuraný strý pán,takový je zeman borec i s babišem,který se neštítí použít jakoukoliv lež ve svůj prospěch,já jsem např v praze protestoval proti okrádání občanů a většina lidí chce naprosto odlišné zřízení,kde nebudou nezizkovkáři ani kalousci a ani babiš s komoušema-co povíte ted?jak vidět kvičí i Vk ,protože není tak nezávislý a celou dobu lhal a dělal domnelého mývala,který chrání demokracii,přitom je to stejný placený poskok jak ostatní podržtasci

Nedobík
Návštěvník
Nedobík

Nechceš komunisty, ale Vaška Havla zvolili estébáci s komunistama a tak navěky zůstanou v poslanecké sněmovně jako dík od Fáclafa Chávla, víš, ty trubko?

Arven
Návštěvník
Arven

Tady píšete, že nechcete neziskovky. Tak potom vysvěltete proč chodíte na demontrace, které právě ta nějvětší zlodejská neziskovka pořádá .
A to okrádání, prosím kde jste byl v době, když právě Bakala a bývalý premiér Sobotka okradli
mnoho čských občanů na Ostravsku. Celé OKD i byty. A celou dobu co byl
ministrem financí p. Kalousek, tak důchodci nedostali vůbec svojí valorizaci penzí a přidáno¨dostali jako výsměch 40,- Kč.
Tak do na tohle říkáte?

Ruda
Návštěvník
Ruda

Babišovi držím palce! Hlavně, aby vydržel a nenechal se odradit!!!