Mikuláš Minář skrytě propaguje NSDAP a Hitlerjugend? Proč ten mladík nosí hnědé...

Mikuláš Minář skrytě propaguje NSDAP a Hitlerjugend? Proč ten mladík nosí hnědé kalhoty a košili jako Führer? Čtenářka Aeronetu v úctyhodném věku možná odkryla něco, co mělo zůstat tajemstvím. Nacistickými symboly se to na pódiu na Letné minulou neděli jenom hemžilo, až nás z toho mrazí! Už zdaleka nejde jenom o propagaci Sudet, na scénu nastupují podprahové symboly a vzkazy, kterých si všimnou jenom zasvěcení! Prolomené Benešovy dekrety, jáhen ze Sudet na pódiu, nacistické oblečky a šílející davy jako v dobách Konráda Henleina v Chebu!

Mikuláš Minář skrytě propaguje NSDAP a Hitlerjugend? Proč ten mladík nosí hnědé kalhoty a košili jako Führer? Čtenářka Aeronetu v úctyhodném věku možná odkryla něco, co mělo zůstat tajemstvím. Nacistickými symboly se to na pódiu na Letné minulou neděli jenom hemžilo, až nás z toho mrazí! Už zdaleka nejde jenom o propagaci Sudet, na scénu nastupují podprahové symboly a vzkazy, kterých si všimnou jenom zasvěcení! Prolomené Benešovy dekrety, jáhen ze Sudet na pódiu, nacistické oblečky a šílející davy jako v dobách Konráda Henleina v Chebu!

Redakce Aeronetu dnes zažila jedno milé překvapení.  Kontaktovala nás pravděpodobně nejstarší čtenářka Aeronetu, které je 93 let a s pomocí pravnuka nám napsala děkovný email za naši práci. Paní Miluška z Jižních Čech je ráda, že se tak usilovně v redakci a v článcích stavíme za ochranu českého národa před revizionismem politického vývoje po roce 1945, protože ona sama zažila nástup nacistů k moci a v milém dopisu nás však překvapila jednou poznámkou.

Mikuláš Minář v hnědých nacistických barvách. Hnědá košile, hnědé kalhoty v tmavším odstínu, hnědý pásek.

Onou poznámkou nám vyrazila dech a začali jsme pátrat po souvislostech. Paní Miluše totiž v emailu vyjádřila údiv a otázku, proč se Mikuláš Minář obléká jako Adolf Hitler a jeho zfanatizovaná mládež Hitlerjugend?  Nejprve jsme nechápali souvislosti, ale potom to najednou začalo do sebe zapadat. Když se nyní díváme na souvislosti, doslova nám spadla čelist.

Celé to přitom vypadá naprosto nenápadně. Mikuláš Minář totiž v poslední době se na demonstracích objevuje ve světle hnědé (tzv. pískové) košili a v kalhotách, které mají jen o něco tmavší odstín. Vše doplňuje tmavě hnědý pásek a košile má rovněž hnědé knoflíky. Když jsme se podívali do archivů NSDAP a Hitlerjugend, zůstali jsme jako opaření.

Detail košile s hnědými knoflíky.

Ta shoda je naprosto dokonalá. Mikuláš Minář se totiž v neděli na Letné ukázal v kompletním oblečení nacistické NSDAP a ve stejných hnědých barvách, které používala nacistická strana nejen pro své uniformy, ale stejnou barvu používala i Hitlerjugend. Klasická nacistická světle hnědá písková barva Minářova oblečení, jako kdyby tím chtěl něco sdělit a vyslat signál.

Mikuláš Minář v oblečení a barvách NSDAP a Hitlerjugend
Uniforma NSDAP

Jenže, to zdaleka není všechno. Již před dvěma týdny na Václavském náměstí vystoupil Mikuláš Minář opět v téže barvě, tentokrát v podobě trička. Když si zadáte jméno Mikuláše Mináře do Google Image vyhledávání obrázků, spatříte z poslední doby obrovskou záplavu “hnědých” fotek předsedy spolku Milion chvilek, což znepokojuje především starší spoluobčany.

Mladický vzhled jednatele neziskovky a jeho hnědé oblečení doslova evokuje Hitlerjugend. Co je však zajímavé, že v případě Minářovy hnědé košile jde o stejný střih límce, kterou používala na košilích NSDAP koncem 20. let minulého století. Aniž si to zmanipulovaní občané na Letné uvědomili, u mikrofonu na pódiu stál muž oblečený v hnědém outfitu předválečné NSDAP a Hitlerjugend. Najednou vám s hrůzou začnou docvakávat jednotlivosti a souvislosti, které jste předtím přehlíželi.

Všimněte si dobře, že druhý jednatel Milionu chvilek Benjamin Roll vítal katolického jáhna “ze Sudet” čtením z papíru v ruce. Nejednalo se o floskuli nebo vtípek, ale Benjamin Roll to přímo takto četl z papíru. Video najdete zde. Mnoha lidem to hned nedocvakne a nedojde, ale když si uvědomíte, že Mikuláš Minář vystupuje na Letné před více jak čtvrt milionem lidí v hnědé košili a v hnědých kalhotách s hnědým páskem, tak to musí nakonec každému dojít.

Petr Pithart stál v čele sudetoněmecké nadace Bernarda Bolzana

Není ani náhodou, že Petr Pithart ve svém dopise uváděl, že liberální demokracie je i rovněž bojující demokracií a menšina, která prohrála volby má mít přesto svá práva. Video je zde. No, tohle přece říkal Konrád Henlein, že německý lid v Československu jako menšina musí mít svá práva a český stát je nesmí nijak omezovat. Když si najednou uvědomíte procesy, které probíhají proti Andreji Babišovi, najednou si uvědomíte, že se nám tu opakují 30. léta ze západních Čech, když Konrád Henlein v sudetském Egeru (Chebu) na náměstí provolával teze, že útlak ze strany české většiny vzešlé z demokratických voleb, musí jednou provždy skončit.

Adolf Hitler v barvách NSDAP.

Když se zamyslíte nad dopisem Petra Pitharta, ten člověk je v podstatě smýšlením nacista. Kdykoliv menšina nepřijme výsledek demokratických voleb a začne z ulice volat po svržení vlády,  postupuje přesně a stejně jako Konrád Henlein ve 30. letech v Československu. Henleinova Sudetoněmecká strana neuznávala výsledek demokratických voleb v Československu, protože německá menšina se nehodlala smířit s tím, že vůle voličů a většiny národa je směřována jinak a jinam. Zmanipulovaný dav na Letné tleskal mluvčímu v hnědé košili a v hnědých kalhotách, který z pódia jako Konrád Henlein burcoval ke svržení premiéra, toho prašivého psa Edwarda Beneše, resp. Andreje Babiše.

Předseda Senátu se setkával se Sudeťáky už před 20 lety

Pokud pořád nevěříte, že za demonstracemi proti Babišovi stojí jako jeden z hlavních architektů právě Sudetoněmecký landsmančaft, tak vás asi překvapí, že právě výše zmíněný Petr Pithart se účastnil v Jihlavě a také v Brně tzv. českoněmeckých setkání, které spolupořádá jak lidovecká divize Sudetoněmeckého landsmančaftu, tzn. sdružení Ackermann-Gemeinde, tak i nadace Bernarda Bolzana (Vyšehradská 320/49, Praha 2). V dubnu 2001 v Jihlavě vystoupil tehdejší předseda senátu Petr Pithart, který se rovněž účastnil sjezdů Sudetoněmeckého landsmančaftu.

Mikuláš Minář v hnědé košili a ve hnědé bundě.

Bodejť by ne, když Petr Pithart byl sám předsedou této nadace Bernarda Bolzana, konkrétně od 4. února 2000. To je překvapení, že? Největší prý demokrat, ale se Sudeťáky se nejen paktoval už před 20 lety, ale dokonce vedl jednu z lobbistických sudetoněmeckých neziskovek působících v Česku. Takže, hnědé košile, kalhoty, opasky, nože, Blut und Ehre výkřiky na pódiu a zaplněná náměstí v Chebu, v Praze, na Letné, to je úplně jedno, výsledek je stejný.

Zákon času a proces zapomínání vlastní historie a vlastních hrozeb

Zákon času je krutý v tom, že staré generace umírají, aby mohly vyprávět, co zažily. Potomci potom zapomínají vyprávění rodičů, až nakonec vnuci neví o historii prarodičů a o tehdejších událostech světových dějin vůbec nic. Neznají pravdivou stránku historie, ne tu, která se postupně upravuje a přepisuje ve školních osnovách. Sami to vidíte na reakci paní Milušky, pamatuje si z dětství barvy hnědých košil a kalhot dětí v Hitlerjugend, stejně tak předáků NSDAP.

Detail na Minářův hnědý outfit.

A když vidí v televizi a v médiích zrzavého hocha v nacistickém oblečení, je pomalu v šoku a bez sebe. Mladí lidé nereagují na tyto symboly na pódiu, protože nevědí, jak vypadaly uniformy NSDAP a Hitlerjugend, nevědí, že barva nacistů nebyla hnědá ve smyslu tmavé hnědé, jak vnímáme dnes, ale byla to světle písková barva v několika různých odstínech. Zákon času vymazává z paměti lidí tyto detaily. Symboly tak vnímají jen lidé, kteří buď pamatují staré doby, anebo jsou zasvěcení o těchto dobách.

Prolomení Benešových dekretů, vítání katolického jáhna “ze Sudet” na Letné, nacistický outfit Mikuláš Mináře, dopis demonstrantům od bývalého předsedy Senátu, který vedl sudetoněmeckou nadaci v ČR

Museli byste být naivní, kdybyste si mysleli, že Benjamin Roll na pódiu na Letné předčítal z papíru “jáhna ze Sudet” na základě nějakého omylu. Byli byste naivní, pokud byste si mysleli, že jednatel Milionů chvilek se ukazuje v posledních týdnech na Václaváku a potom i na Letné v nacistickém hnědém outfitu jenom kvůli tomu, že zrovna v šatníku nenašel jiný kus oblečení v jiné barvě. Ne, tohle všechno je součást konceptu řízení, součást signalizace řídícím elitám. Není náhodou, že Martin Myšička předčítal na Letné dopis od Petra Pitharta, který od roku 2000 byl předsedou sudetoněmecké nadace Bernarda Bolzana v ČR.

Barvy Hitlerjugend.

Kohorty zrádců hrají vysokou hru a vysílají signalizaci na svých demonstracích, aby dali najevo, že procesy jsou nachystány a připraveny. Zákon času je neúprosný a český národ už znovu začal zapomínat na svoji krutou historii, už znovu upadá do vlivu Německa a západních zrádcovských spojenců. Národ, který se nepoučí z vlastní historie, bude odsouzen si historii zopakovat. Na Letné už vřískají hnědé košile a národ stále nic nechápe. Snad pochopí alespoň ti, kteří si přečetli tento článek. Není totiž moc času, procesy se rozjely tak rychle, že to ani nejde sledovat.

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 48% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
xyxy
Návštěvník
xyxy

Oni ti zrzavý lidi jsou fakt tak trochu jiní……. ona ta Aňa G. má také dost !!!! Nemám je rád

aaa
Návštěvník
aaa

hmm spis je na miste ptat se, proc hitler s malymi pohunky vypadali jako skauti….

paramedik27
Návštěvník
paramedik27

Nic mě tak neděsí jako to,že se nechá tolik lidí zmanipulovat a to za podpory známých herců.O něčem to bohužel svědčí .Je jen jedno dobro a to je vědění je jedno zlo a to je nevědomost.Sokrates.

Joe
Návštěvník
Joe

Všiml si někdo, jak Minář na Letné napodoboval Hitlera při projevech?
Stál před mikrofonem a čekal. bylo ticho a on stále stál a nic. Teprve po dlouhých vteřinách začal mluvit.
Taky ta podobnost při výzvě Hitlera: “Chcete totální válku?”(s Anglií). Minář: “chcete pomalou cestu?” (podle projevu herce Kemra v roce 1989). Opravdu se se inspiroval u Nácků?

Karel
Návštěvník
Karel

Chceme videorozhovor s jihočeskou paní Miluškou!!!

ada
Návštěvník
ada

… abyste měli více informací …

https://www.youtube.com/watch?v=c4DYfRU0s0A

Miroslav
Návštěvník
Miroslav

Česku opět hrozí anexe sudetskými Němci, které podporují naši zaprodanci a vlastizrádci !!! “Milion lží pro fašismus” je toho odstrašujícím příkladem. V roce 2017 se v Mariánských lázních sešli zástupci sudetských Němců s našimi kolaboranty a aktivisty a radili se tam jak zrušit Benešovy dekrety a navracet majetky sudetské vlastizrádné šlechtě a demagogicky oblbovat český národ, včetně tupohlavé nezkušené a naivní mládeže, která bude za svou blbost a naivitu v budoucnosti trpět a krvácet. Bohužel historie se znovu opakuje a kolaboranti mají navrch.

Miroslav
Návštěvník
Miroslav

Proč nemohu hlasovat ???

Venny
Návštěvník
Venny

Zástupci sudeťáků a našich kolaborantů se v Mariánkách setkávají už řadu let, naposledy asi před 2 týdny. Zeptejte se ředitelství lázní a v hotelu Butterfly.
Upozorňoval jsem na tento fakt již několikrát. Je redakce Aeronetu schopná získat prezenční listinu a “rozebrat” ji jméno po jménu? Nebo se jen mluví…

Paja37
Návštěvník
Paja37

Co lepšího,než se dívat,jak se ČSSD zuby a nehty drží koryta? Také pátá kolona Pirátů se už klepe touhou a těší se na mršiny!A fašisté už na Letné zvedli svoje hlavy,Lidé,bděte!

alda
Návštěvník
alda

Velmi zábavný článek! Pana Mináře znám již asi 10 let. Barvy laděné do žluta a oranžova nosí od nepaměti. Tyhle barvy má prostě rád, něco jako budhističní mniši nosí oranžové hábity….ale pobavili jste mne, děkuji:)

Administrator
Admin

A što éto znáčiť? To, že nosí hnědé outfity delší dobu, to má být důkaz, že není na straně Sudeťáků? 🙂

Pedro
Návštěvník
Pedro

Ruština, přepsaná latinkou, také o něčem vypovídá… Podobné oblečení je uniformou skautů (Junák), kteří byli pronásledováni a zakazováni jak nacisty, tak posléze komunisty, “má to být důkaz”, že jsou na straně Sudeťáků, pitomej “administrátore”, který si osobuješ jedinou pravdu?

Zar Ptica
Návštěvník
Zar Ptica

alda – No možná i proto, že nosí ten hábit, se kvalifikoval, aby si ho vybrali do role užitečného idiota… a náčelníka milionového chlívku

Venny
Návštěvník
Venny

Právě z tohoto podobenství bych byl na Minářově místě velmi opatrný na výběr šatníku při podobných akcích, jako je Letná. Řada tamních křiklounů a řvounů totiž na Letnou či Václavák taky nepřišla s rudým šátkem na krku nebo s fialovou kravatou, třebaže podle věku na ně určitě byla od mládí zvyklá. 😉

tvrdoch
Návštěvník
tvrdoch

Servus, čtu a poslouchám Vás, jste velmi dobří, ale poměrně často hrajete kapelu ORTEL na svcs a její zakladatel je dost prapodivná osoba se zajímavou minulostí.
Jinak potkat toho zrzavého hnusáka, bych musel hodně zapírat sám sebe abych…