Mike Pompeo oznámil, že USA od této chvíle považují izraelské osady na...

Mike Pompeo oznámil, že USA od této chvíle považují izraelské osady na okupovaných palestinských územích za legální sídliště státu Izrael podle mezinárodního práva! Bílý dům tak již podruhé tento rok poskytl Izraeli uznání jeho anektovaných území! Podle všeho se jedná o odvetu za rozhodnutí Evropského soudu z minulého týdne, které nařizuje nálepkovat izraelské zboží z okupovaných území! Všechny kroky Bílého domu pod vedením chasidského prezidenta vedou k realizaci vzniku Velkého Izraele a tento proces se rozjíždí ihned poté, co některé evropské parlamenty přijaly usnesení na ochranu Izraele a proti bojkotu izraelského zboží!

Mike Pompeo oznámil, že USA od této chvíle považují izraelské osady na okupovaných palestinských územích za legální sídliště státu Izrael podle mezinárodního práva! Bílý dům tak již podruhé tento rok poskytl Izraeli uznání jeho anektovaných území! Podle všeho se jedná o odvetu za rozhodnutí Evropského soudu z minulého týdne, které nařizuje nálepkovat izraelské zboží z okupovaných území! Všechny kroky Bílého domu pod vedením chasidského prezidenta vedou k realizaci vzniku Velkého Izraele a tento proces se rozjíždí ihned poté, co některé evropské parlamenty přijaly usnesení na ochranu Izraele a proti bojkotu izraelského zboží!

Dostáváme do redakce desítky emailů ohledně SPD s dotazy, abychom vysvětlili v nějakém článku nebo v mém pátečním pořadu na SVCS, proč i tzv. alternativní strany v Evropě, a to nejen SPD v ČR, ale třeba i německá AfD, hlasují tak svědomitě a jednohlasně pro dokumenty na ochranu Izraele, proti bojkotu izraelského zboží, proti kritice Izraele, která je označována za antisemitismus, proč dokonce někteří poslanci iniciují návrhy a body usnesení [1], které odsuzují novináře, weby a servery za to, že spojují migraci do Evropy s židovskými procesy řízení a s židovskými penězi, především těch, které plynou do evropských neziskovek, které vozí na lodích migranty do Evropy přes Středozemní moře. Stopa peněz, které proudí do těchto neziskovek, totiž míří k židovským organizacím, nadacím, fondům a bankám. Proto se lidé ptají, kde se bere tento proces a jak je možné, že i poslanci alternativy hlasují pro Izrael.

Mike Pompeo a Benjamin Netanyahu

Odpověď na tyto otázky dnes dal americký ministr zahraničí a bývalý důstojník a šéf CIA Mike Pompeo. Na tiskové konferenci v Bílém domě dnes oznámil, že americká administrativa jménem Donalda Trumpa od této chvíle oficiálně uznává veškeré vybudované židovské osady na okupovaných palestinských území za legální části židovského státu Izrael podle mezinárodního práva [2]. Bílý dům tím poprvé v historii otočil svůj postoj k nelegálním výstavbám židovských osad na Západním břehu Jordánu, protože až dosud Washington v souladu s mezinárodním právem tyto osady neuznával, protože byly vybudovány na územích, které patří podle deklarací OSN Palestině, resp. palestinské samosprávě. Nicméně, americký kongres tyto deklarace nikdy neratifikoval, takže USA se jimi nemusí řídit. Přesto však americká vláda od roku 1978 židovské osady odmítala uznat. Až doteď.

Celkem 121 židovských osad na okupovaných územích dnes získalo od USA uznání legálního statusu vzniku a existence

Oznámení Mikea Pompea vyvolalo ve světě poprask [3], protože se jedná tento rok již o druhé uznání izraelské anexe cizího území ze strany Trumpovy administrativy. Již v březnu tohoto roku ve Washingtonu podepsali Donald Trump a Benjamin Netanyahu smlouvu, kterou americká vláda uznává okupované Golanské výšiny, které patří Sýrii, za integrální a definitivně anektovanou součást státu Izrael [4]. A podívejte se, co se děje. Uběhlo pouhých 8 měsíců a Bílý dům oznamuje, že uznává další izraelskou anexi, tentokrát se jedná o veškeré židovské osady vybudované na okupovaných palestinských územích. Tohle ukažte Babišovi, až zase bude někde říkat, že odsuzuje referendum o odtržení Krymu od Ukrajiny. Na palestinských územích žádná referenda neprobíhají, jenom tvrdé izraelské anexe a takhle potom to vypadá na mapě.

Mapa Západního břehu Jordánu jako mapa rakoviny. Zelené odstíny jsou Izraelem okupovaná území. Oranžová barva jsou zbytky palestinských území. Mapa ukazuje stav z roku 2017.

Těchto židovských osad je k dnešnímu dni celkem 121 [5] a situace připomíná rakovinu při pohledu na mapu. Kompaktní a souvislé území Palestiny dnes již neexistuje. Izraelské osady a izraelskou armádou kontrolovaná území na Západním břehu vytvořila fragmentovanou strukturu, při pohledu na mapu vidíme něco, co se podobá snímku rakoviny pod mikroskopem. Palestinská území jsou roztrhána do samostatných oddělených ostrůvků, mezi kterými je zamezený pohyb izraelskou armádou. Z jednoho ostrůvku Palestinci nemohou cestovat do druhého. Rakovina postupně zmenšuje palestinské ostrůvky, až postupně úplně zanikají. Je to plíživé vymazávání Palestiny z mapy světa. Židé pomalu vymazávají Palestinu z mapy světa.

Bílý dům opět přispěchal Izraeli na pomoc poté, co minulý týden Evropský soud nařídil nálepkovat veškeré zboží z Izraele, které pochází z okupovaných území

MIke Pompeo se snažil oznámení Bílého domu zlehčit tím, že ujistil novináře o tom, že Bílý dům nechává konečné uspořádání na Západním břehu na vyjednávání mezi Izraelem a Palestinci, že tedy nejde o vyhlášení a potvrzení anexe ze strany Bílého domu, jenže z novinářů tomu nikdo v podstatě nevěří. Jedná se totiž o stejnou situaci jako s Golanskými výšinami v březnu tohoto roku. Jakmile americká vláda uzná legální status Izraele na nějakém okupovaném území, které mu nepatří, potom se to rovná anexi bez ohledu na to, jestli takové území se označí za integrální součást Izraele, anebo za “izraelské sídliště” nebo “izraelskou osadu”. Pokud velmoc jako USA uznávají židovské osady na Západním břehu jako legální, potom tím Bílý dům uznává jejich existenci jako takovou a vzniká tím jediný výsledek, status anexe, i když se Bílý dům tomu brání.

Mike Pompeo během tiskovky kontroloval telefon, esemeska s poděkováním od Benjamina Netanyahua?

Izrael tento krok potřeboval velmi nutně, a to z toho důvodu, že Evropský soud minulý týden rozhodl, že veškeré zboží vyráběné a dovážené do EU z okupovaných palestinských územích, musí mít na sobě zřetelnou nálepku, že zboží pochází z okupovaných územích [6], aby kupující v EU se mohli svobodně rozhodnout, jestli Izrael v jeho okupaci podporovat a kupovat zboží a třeba i izraelská vína z okupovaných území, anebo jestli budou takové izraelské zboží bojkotovat. Nálepky tak mají pomoci zákazníkům v rozhodování. Mnoho izraelské produkce pochází totiž z okupovaných palestinských a syrských území a podle mezinárodního práva veškeré profity a zisky mají patři zemi, jejíž území je okupováno. Naše redakce zjistila velmi zajímavou souvislost s ohledem na Jiřího Kobzu z SPD, který spoluprovozuje firmu na dovoz a prodej vín, a to právě i z Izraele.

Izraelská vína vyráběná z hroznů pěstovaných na okupovaných územích Golanských výšin a Západního břehu dováží do ČR i firma vlastněná jedním z poslanců SPD, upozorňuje na to mezinárodní agentura sledující produkci vyráběnou Izraelem na okupovaných územích

Jiří Kobza má totiž 50% podíl ve firmě Weisskopf spol. s r.o. IČO: 24685275 [7] a tato firma provozuje webovou stránku Weisskopf Vína [8] a prodává vína z jižní Moravy a právě z Izraele.  Kobzova spoluvlastněná společnost dováží vína z Izraele od izraelského vinařství Binyamina Winery [9], které se ovšem nachází na palestinském seznamu [10] izraelských firem určených k bojkotu. Podle informací organizace WhoProfits, která monitoruje monetizaci produkce z okupovaných území, toto vinařství vyrábí a produkuje vína z hroznů, které se pěstují jak na okupovaných Golanských výšinách [11], tak i na vinicích vybudovaných v nelegálních židovských osadách na Západním břehu Jordánu. Všechna tato vína tak podle Evropského soudu budou muset mít nálepku, že produkce pochází z okupovaných území. Nevím, jak se teď dovozce vín z Izraele v ČR postaví k rozhodnutí Evropského soudu a zda-li firma bude vína z vinařství Binyamina Winery nálepkovat.

Vinařství Binyamina Winery na seznamu firem, které produkují vína z hroznů pěstovaných na okupovaných územích.

Americké uznání legálnosti židovských osad na Západním břehu de facto lze považovat za protiúder Bílého domu a Izraele proti Evropskému soudu a Bruselu, protože když USA něco považují za legální a nesmí se to bojkotovat, potom bude zajímavé sledovat nejen Brusel a Evropskou unii, ale především jednotlivé země EU, které se zcela určitě k judikátu Evropského soudu nepostaví stejně a dá se očekávat, že Česká republika bude judikát ignorovat, protože jde proti Židům a proti Izraeli, což je v ČR v podstatě neprůchodné. Otázka původu izraelského zboží je přitom klíčová pro přežití Izraele, protože většina izraelské produkce míří jen do dvou směrů, polovina míří do EU a do Ruska, druhá polovina do USA. Proto si všimněte, že Brusel a Evropské soudy přijímají protižidovské kroky, proti Židům, proti Izraeli, takže se jedná o typický sionistický proces.

Politická scéna se již nedělí na levici a pravici, ale na obránce sionistů a ochránce Židů

Na straně druhé jsou země a státy v EU, které v parlamentu přijímají usnesení na ochranu Izraele, na odpor proti bojkotu izraelského zboží a proti kritice Izraele, která je nově označována za antisemitismu. Jednotliví politici jezdí do Izraele, ke Zdi nářků, nasazují si jarmulky na hlavy, skládají sliby Halachy, křičí do světa výkřiky “Jsem Žid!” a přijímají ceny Ochránců světla. Tito politici stojí na straně Chasidů proti sionistům a nasazují svoje tělo i duši na ochranu Izraele. A tím se dostávám k odpovědi na ten dotaz čtenářů, kde se ta podpora Izraele bere u politiků. V dnešních procesech řízení se už politika nedělí na pravici a levici, to už jste si doufám všimli, protože všichni dnes razí neoliberalismus, jak bývalá levice, tak i bývalá pravice. Dnes se politické procesy dělí jinak, a to podle toho, jestli politik stojí na straně sionistů (židů), anebo na straně Židů. To je jediný rozlišovací identifikátor politiků v dnešní době.

Mike Pompeo na tiskovce při návštěvě v Izraeli.

Proto se nedivte, že z SPD se stala řízená opozice, protože strana se po vstupu do parlamentu postavila na stranu Židů, čímž se postavila na stranu celé systémové poslanecké sněmovny, protože až na výjimky, je celá sněmovna na straně Izraele a na straně Židů. Proto je Praha nenáviděným dítětem v EU, proto Brusel odsuzuje ČR za nepřijímání migrantů, proto v Česku probíhají jiné procesy než v zemích EU, kde naopak veškerou moc drží sionisté a jejich proti-izraelské procesy řízení. Takže, je to naprosto jednoduché, jsme prostě svědky další bitvy ve válce mezi židy a Židy, tentokrát ve věci uznání nebo neuznání okupovaných palestinských území za integrální součást Izraele a jestli bojkotovat nebo nebojkotovat izraelské zboží z těchto okupovaných území.

Velký Izrael je budován krok za krokem, kousek po kousku, nejprve Jeruzalém, potom Golany, teď legalizace židovských osad… a bude hůř… pro Palestince… a pro všechny góje, jenže ti to ještě neví, na rozdíl od Palestinců

Ve sněmovně v Praze tak není ani jeden jediný politický subjekt, který by hájil čistě pro-národní a vlastenecké zájmy na prvním místě. Pokud někdo ve sněmovně hlasuje pro tyto zájmy, tak vždycky a pokaždé jen až ve druhé řadě, protože v první řadě je ochrana zájmů Židů a Izraele. Česká diplomacie bude mlčet jako zařezaná, že Mike Pompeo dnes zlegalizoval židovské osady na okupovaných územích, nikdo si nedovolí ani ceknout proti tomuto kroku, který je poplatný nacistickým procesům řízení, o kterých mluvil Bašár Asad o víkendu, video a článek máte zde.

Mike Pompeo na tiskové konferenci, kde oznámil legalizaci židovských osad z pohledu americké vlády.

V neděli všichni sluníčkáři v ČR skandovali na podporu demokracie, ale že ta samá ČR mlčí k procesům v Izraeli a ke genocidě a zániku Palestiny, to už nikoho nezajímá. Nejprve Golany, teď židovské osady, chystá se anexe celého údolí Jordánu, Jeruzalém uznaný hlavním městem Izraele, a to všechno za poslední rok a posledních pár měsíců. A to všechno díky Donaldu Trumpovi v Bílém domě. Jeho zvolením zvítězili Židé a Izrael. Proto nikoliv levice a pravice, ani Demokraté a Republikáni, ani Východ a Západ, ale jenom a pouze střet, teze a antiteze, mezi židy a Židy. To je ten hlavní princip procesů řízení v dnešní době.

Andrej Babiš v Kyjevě prohlásil, že odsuzuje anexi Krymu Ruskem, ale izraelská anexe okupovaných syrských a palestinských území mu zjevně nevadí

Naprostým skandálem a fackou do tváře je potom dnešní výrok [12] Andreje Babiše v Kyjevě při státní návštěvě, že neuznává anexi Krymu a Ukrajina je prý nucena čelit ruské agresi. Doufám, že totéž řekne v Praze po návratu z Ukrajiny, že vláda ČR neuznává izraelskou anexi Golan z března tohoto roku, ani dnešní americkou legalizaci a de facto uznání izraelské anexe palestinských území na Západním břehu, na kterém stojí 121 nelegálně vybudovaných židovských osad.

Potvrzuje se tím, že jarmulka, kterou si Andrej Babiš odnesl [13] od Zdi nářků, plní svoji roli doslova na 100% a možná i více, protože na Ukrajině svým výrokem se postavil na stranu sionistů, i když ten nejapný výrok mířil spíš k uším amerických místodržitelů v Praze a k neoconům než k uším Ukrajinců, které čeká rozprodej ukrajinské národní půdy [14] takovým divokým způsobem, že odtržený Krym se stane v porovnání s tím jenom bezvýznamnou epizodou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Strýček Pompo si stále naivně myslí, že hraje Monopoly. 🙂

hanns
Návštěvník
hanns

justice:
Zemřelo 8 lidí, 95 lidí bylo zraněno a podle soudu se nenalezl viník.
Minulé úterý, 6. listopadu, Okresní soud v Novém Jičíně i napodruhé zprostil viny všech deset obžalovaných v kauze pádu mostu ve Studénce ze srpna roku 2008
http://www.novarepublika.cz/2019/11/rozhovor-miloslava-posvarova-o-tragedii.html

.lak
Návštěvník
.lak

Viník je trh a ten se s mamonem směje nekulturnímu výsledku a necivilizaci důsledkem.
Už vím že brrpír si mručí nebudu to po tobě číst a “luštič. Já chachá. Ale fakt to není o slovech ale pojmu, na dojmy se ne”vyhoukejte jako on.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Hans, kdyby vyhrála dražší a bezpečnější nabídka šel by na 5 let do báně vedoucí výběrové komise.

hanns
Návštěvník
hanns

chucpe – jak říká VK – to nevymyslíš
” Benešovy dekrety: Zásadní průlom v nároku Lichtenštejnů na majetek za 20 miliard korun a pozemky o velikosti třetiny Moravy. Krajský soud v Brně jim jde na ruku …. K podstatné části obrovskému majetku přišli Lichtenštejnové po bitvě na Bílé hoře tak, že ho zabavili českým šlechticům. Historicky nejvýznamnější představitel rodu, rakouský šlechtic Karel Lichtenštejn zvaný Krvavý velel popravě českých pánů na Staroměstském náměstí (1621) a byl řídil násilnou konfiskaci majetku českých šlechticů. Jeho bratr Maxmilián z Lichtenštejna zmasakroval na Bílé hoře Moravany (praporec Šlikův). Také za to dostali Lichtenštejnové české a moravské pozemky a hrady jako Kostelec nad Černými lesy, Moravská Třebová, Zábřeh, Šumperk… Rod má velké zastání v Sudetoněmeckém landsmanšaftu. Hlavní nynější představitel rodu Hans Adam Lichtenštejn (narozen 1945) je považován za nejbohatšího evropského šlechtice s odhadovaným majetkem přes 100 miliard korun. Lichtenštejnům patří mimo jiné banka LGT Bank. …”
http://www.novarepublika.cz/2019/11/benesovy-dekrety-zasadni-prulom-v.html

Mike 123
Návštěvník
Mike 123

anglická královna, kníže Schwanzerberg, baron ? Rottschild, Lichtenštejni, švédská královská rodina, nizozemská královská rodina……. vždyť vládne šlechta ….. Proto zakázali používání šlechtických titulů, aby to nikomu nedošlo ? Dával to snad Zeman najevo, když říkal Grossovi korunní princ ČSSD?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Mike 123
koloťuk princem?

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Jo a to ho sežralo ….

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Jo proti černý magii nic nezmůžete …

hanns
Návštěvník
hanns

eto děbily

Vláda chce vydrancovat drahé kovy. Česká vláda se rozhodla zbavit všech zásob vzácných kovů ze Správy státních hmotných rezerv. Proč? Protože to vynese moc pěkné peníze. Odhaduje se, že by státní kasa – doufáme, že právě ona – měla získat přes dvě miliardy korun. …
zdroj: https://cz.sputniknews.com/nazory/2019111910985530-vlada-chce-vydrancovat-drahe-kovy-abychom-na-to-nedoplatili/

net
Návštěvník
net

Koukám, že tu níže řádil židovský a prožidovský póvl – “anonymka” a “Pozorovatelka”. Tedy pokud to není jedna a tatáž osoba.

Mike 123
Návštěvník
Mike 123

Pjakin je taky prožidovský póvl, když varuje, že GP plánuje konečný holocaust na Židy a opět budou umírat nevinní, zatímco to viníci zase přežijí a přepíšou dějiny? Rozumím Pozorovatelce, taky si nepřeji, aby umírali nevinní.

vlcek
Návštěvník
vlcek

Cennou vlastností tohoto portálu bylo zpřístupňovat různé pohledy a informace, abychom mohli sami hledat správnější výklad dění kolem nás. VK nás v poslední době překvapil faktem, že lze pohlížet i do různých verzí budoucnosti. Připustil tuto možnost i jiným. Možná PP vidí jinou verzi paraprostoru. Není snadné a ani možné mít patent na jedinou verzi pravdy a proto i Desatero říká: “Neučiníš si představu, které by ses klaněl”. Tedy nesmíme se nechat znásilnit a vnutit jen jediný výklad, jediný pohled, cizí názor. Můžeme nechápat, můžeme poodejít stranou, ale nesmíme někoho likvidovat. Možná vidí něco, co my sami vidět nedokážeme nebo nechápeme. Nekamenujme proroky, kteří neříkají to, co bychom chtěli slyšet! Jedině čas ukáže, kdo se budoucnosti přiblížil více a přesněji. Čas hraje proti nám všem!

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Jedu ve vlaku z Vídně do Prahy…Vagon narvanej rozchechtanejma amíkama.
Všichni destination -Praha.. Co tam chtěj teď? ani prázdniny nejsou..že by novogenerační posily?Jeden se mně chtěl na něco zeptat a vyrazil rovnou
english.Když jsem mu řekla,že english no- only russian,czech,deutsch civěl na mně s otevřenou hubou.Anglicky umím taky.
Srali mně.

CML
Návštěvník
CML

:))) to bude v matce měst zase nějaký šábes fest obřezaných kůžiček

hirameki
Návštěvník
hirameki

tak na ně nebuďte tak zlá, vlaštovko.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Lichtenstejnum se otvírá cesta k majetku,který jim byl zabaven na základě Benešových dekretů!

http://www.novarepublika.cz/2019/11/benesovy-dekrety-zasadni-prulom-v.html

Milada
Návštěvník
Milada

Ale ja se vubec nedivim. Kdo povolil prolomit Benesovy dekrety Havlovi a spicimu pajdulakovi? Tam byl pocatek dalsiho zla. Muzou se hlasit dalsi a budou se odvolavat. To tenkrat nikho nenapadlo?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Milada
ale napadlo, ale to by l přece základní záměr toho sametového podvodu. Rozkrást a rozdat republiku těm kteří ten podvod organizovali. Nebo si snad ještě dnes někdo myslí,že to ožralé,nevzdělané a vypatlané pako kulisák byl nějaký disident, či revolucionář? Bože dyť ten ožrala po většinu života ani nevěděl jakej je den a kolik je hodin. Jediné co si pamatoval,tak kde má schovanou flašku.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

A co na to vlastenecké strany SPD ,Trikolora?Sledovat, informovat a znát jména soudců

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vzdyt jsou to vsichni dojednoho kaspari, kteri hraji na city lidu, ale ve skutecnosti skutek utek. Je to vsechno prozidacka banda gauneru a podvodniku. Neni jeden jediny politik, ktery by stal za muj hlas.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Aldo
Pak spolehejte na nejake zakony! Ty jsou ohebne jako vrbove proutky. Jak vidim, Ceska republika mi mizi pred ocima. Az budou Cesi zpivat hymnu ‘Kde domov muj’, bude to znit jako otazka. Smutne, moc smutne. Kdo bude ten dalsi, ktery si bude rovnez narokovat prava na dalsi vraceni majetku? Kam kracis, lide cesky?

flynn
Návštěvník
flynn

Já bych se zastavil u toho Babišova prohlášení na Ukrajině, že ruská anexe Krymu je nepřijatelná a že UA čelí ruské agresi. Je to natolik nepřijatelné, že Babiš zaslouží jen to největší opovržení. Jeho výrok je nejen plně v souladu s Petříčkovým prohlášením z loňska, ale je to plně v souladu s tím, co lže ČT a co hlásá TOP 09 (Štětina, Švarcnberk, Langšádlová&spol.) a další strany demožumpy. Babiš se odhalil v tom, že je schopen ohnout hřbet a zprasit Česko tím nejhorším způsobem. Tím, co tam prezentoval, se nejen vymezil proti Zemanovi, ale zároveň se odhalil v tom, že kdyby ANO mělo ministra zahraničí a vnitra, dělalo by stejnou vlastizrádnou a protilidovou politiku, jako ČSSD. Zároveň tím prokázal, že ČR dnes nemá na suverénní zahraniční politiku, “napodobuje pohyby” Bruselu a Washingtonu a chová se jako nesvéprávný debil. Babiš a jeho ANO je dnes dobré jen k tomu, aby v zajetí koalice provádělo na domácí scéně jakžtakž levicovou politiku. Babiš a ANO je dokonalá amoeba, kde to jde, tam se vecpe. Je mu jedno s kým. A je jedno za jakýkoliv ústupek. Mě by vůbec nevadila Benešová nebo střet zájmů, mě vadí takhle pokleslá politika řiťolezectví hraničící s infekcí mozku. Skoro si přeju, aby nejvyšší státní zástupce Zeman plně podporovaný americkou ambasádou a opěvovaný na Letné nechal znovu pro kontrolu prověřit to Čapí hnízdo a za pokus o podvod mu nasolit 2 roky podmínku. Premiér a nemá čistý trestní rejstřík, chcípák. Prodal hlasování o ČT, leze do zadku na Ukrajině, kupuje zbytečný předražený vrtulníky..no hajzl to je.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Premiér sedí jedním zadkem na dvou židlích, s nikým si to nechce rozházet a na to nakonec doplatí.

.lak
Návštěvník
.lak

Spíš kdo.

.lak
Návštěvník
.lak

Prezident je panovník, přes patrně mylné domněnky vrtošivých iluzionistů je vrchní velitel ozbrojených sil bez diskuze. / nad nulami
Miloš je zakuklený slovan, objímá stromy. Skoro jako partizán (bylo jich prý víc za odbojovou činnost vyplácených jak stromů v lese a soused se tlemil studiem dálkový inženýr že ho tam nikdy neviděl jako jeden z organizátorů a napíši fuj odpovědně zašívák) jako Gustav, mimochodem dr. a kapacita soustátí kdy to stálo za … tedy podle pohledu jak koho. Ovšem jistoty byli pro všechny lidi, jistě nabubřelými směšné.
https://www.rahunta.cz/news/slovansko-arijske-vedy-2-2-vira-vedicka-kultura-ve-zkratce-/
Po havárii kompu mi chybí databáze, tedy odkaz je subtituce. Nezálohuji, taky proč ve věčnosti je to drobná epizoda chyby nebo prozřetelnosti. Všechno se vyvíjí a platí že nikdo nevstoupí do stejné řeky a vydávat něco za dogma je prostě přežitkem logicky v paměťoprostoru, jak koho jistě.
A se smyslem pro humor utrousím duším i bezduchým, určitě nepochopen že by hrozilo tepelné vyhasnutí vesmírů projektoru.
No tohle že jo, kacíř.comment image

.lak
Návštěvník
.lak

V kyberprostoru se nic neztrácí, našel jsem i to co jsem datlil před 15. lety /vostuda/ a na běžných hardiscích jsou pořád rezidua knihoven i po hypotetickém zhroucení kompů, no a která jdou obnovit a tenhle typ záznamů jde snad likvidovat jen fyzicky či EM pulzem. Ovšem vojenská technika má jiné prostředky a je i nato imunní.
V té řece je to ovšem pořád a chtěl jsem dát odkaz na tento web pro vnímavější a nezabedněné chtonismem a nic víc. :-))))))) Či podřízené trpiče mamona.

S prominutím nebo ne jsem se jednou smál když bývalý multimiliardář ve francii skočil z ostudy v jeho skupině postižených pod vlak že mu zůstala jedna.

A odkaz který jsem nehledal, spíš neměl čím nad ránem.
https://www.tartaria.sk/zaklady/obrazy-rodnej-viery/6-uvod

Alanis
Návštěvník
Alanis

Máme loutkovou vládu. Už dlouho. A Zeman taky mluví o anexi Krymu. Nedovolí si jít proti proudu. Všichni pískají jen podle not, které mají od ž. nebo Ž. A tančí zednářské tanečky. Nic jiného nečekejme. Jsme statisty v podivném dramatu.

Dali
Návštěvník
Dali

No flynn, až takovou nenávist necítím…ten premiér dělá chyby, to ano, ale není lehké se orientovat v dnešní světové politice a bych byla zvědavá, jak by jste si vedl vy sám, milý pane. Babiš má proti sobě samozvanou “demokratickou” opozici, která se prosazuje jakkoliv a to tisícerým shlukem bláznů z Letné a i na Národní, Václaváku a všude, kam vkročí. Úspěch Kalouska & company je zdá se úspěšný….To myslíte, že ti předchozí premiéři byly top? Je pravda, že dělá spousty chyb, ale vyberte prosím někoho z těch dnešních rádoby politiků a postavte jej do čela české vlády…na každém kroku jsou jen podrazy a falš a zlo řvoucí z ulic a z náměstí, že se ten člověk na to už dávno nevy….l. Na rozdíl od vás nevidím žádného schopnějšího, jsou to jen samí grázly, co tady bačovali cca 30 let a vymést ten Augiášův chlív není žádná radost a nic snadného. Má snahu, ale náš VK je výborný analytik a stratég, má dobré zdroje informací a podává nám své dobré analýzy, no dělat politiku a vést ji směrem k zlepšení našeho živobytí dnes v okolí samých zrádcovských poradců a závistivců je těžký úkol, to ráda připomínám, i když fakt dělá hrozné boty/chyby, které se mu jen tak nedají odpustit.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Nezapomínejme, že Bába má miliardy, který mu půjčil sionista Rotschild, oni ho mohou zničit, kdy se jim zlíbí a proto pracuje podle jejich notiček, pokud nechce se dočkat pruhovanýho outfitu, koulle na noze a pracovních botiček s ocelovou špičkou.

flynn
Návštěvník
flynn

Babiš udělal zásadní chybu. Když zakládal ANO, nebyl schopen najít někoho, kdo by mu to vedl, našel jen sebe. Sám oligarcha, se spoustou másla na hlavě, snadný terč, byť ne zahalený do přímo nakradených majetků, ale se spoustou viditelných problémů. Jako premiér poodstrčil Agrofert do fondů, kde má prst na pokladně, což je prvotřídní divadlo, byť podle zákona, je závislý na spoustě lidí v byznysu v SRN, na dotacích z EU, jak říkám – snadný vydíratelný terč. Na Ukrajinu jet neměl a když už tam tedy jel, neměl ze sebe dělat cvoka. A když už si ho předvolali do USA, nemá brát ssebou Koudelku a nechat se opentlit v Langley. A navrch slibovat koupit vrtulníky. Je to chcípák a u mě skončil. Navíc se vtírá do přízně kavárně, prostě slaboduchý bezpáteřní chcípák. Přesně tyhle typy dělali v PZO kariéru.

Dali
Návštěvník
Dali

V mnohém máte pravdu flynn, ale ať by na premiérském křesle seděl kdokoliv, musel by poslouchat příkazy od těch “vyšších”. Myslím, že se mu to taky nelibí, nemůže se nikomu proto stěžovat, ale dělá co dokáže a to jsou ty kritiky, které vnímáme my. To, co myslím, kdo zde na Zemi vládne, zde v AE News popisuje ve svých článcích i náš VK a víme, že to tak buď je anebo může tak být. Jsou to informace, které nám odhalují pravdu, co a kdo řídí tento svět na naši Zemi a kdo řídí tuto hrstku lidí? To nejsou lidi, to jsou bytosti z jiných dimenzí a provádí to celé staletí a tisící letí…poznám člověka, který o těchto souvislostech vypráví… https://www.youtube.com/watch?v=RzLMnEGe6Xc
https://www.youtube.com/watch?v=vE4xTFXAOgs
https://www.youtube.com/watch?v=p5vMIWqLshc a další, https://www.youtube.com/watch?v=99gr-cOpahI
https://www.youtube.com/watch?v=FNa9pLRnoTs

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Bába se odhalil naplný k..le a je nevolitelný , tohle vypadá ,že mu dali nůž na krk kujwy sion chazarský.Chlívek boduje a Bába ztrácí k..lle

hirameki
Návštěvník
hirameki

je nevolitelný. já ho volit nebudu. volby nemají žádný smysl, v tom má p Hlávka pravdu.

Koblížkář
Návštěvník
Koblížkář

No, je divný, že největší vlastník pozemků v Česku, vyrazí na Ukrajinu okamžitě potom, co tam odsouhlasí prodej půdy cizincům 😀

Nechali by ho privatizovat pozemky, kdyby tvrdil opak?

Až nakoupí ukrajinské pozemky, a pak poletí do Ruska, bude tvrdit něco jiného 🙂

Krásná ukázka židovské morálky, mentality, nenažranosti, bezpáteřnosti, vychcanosti, …

CML
Návštěvník
CML

Hádejte, co by Babiš řekl, kdyby jednal v Moskvě s Putinem, určitě něco ve smyslu, aby se zalíbil: ” Уважаемый Президент Владимир Владимирович, я просто хотел бы сказать вам аннексию Крыма, это ваше дело” …Babiš říká to co se mu hodí, je to Chazar, má šábesdekl, nezapomínejte

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

CML
no o Ukrajině a investících měl Babiš jednat v Moskvě. Protože ten fašistickej západ ukrajiny už letošní zimu nepřeklepe pokud nepřilezou po kolenách k rusku a s prosíkem aby je rusko vzalo opět pod svoje křídla.Ostatně na ukrajině bylo dobře naposledy,když ještě byla součástí svazu.

CML
Návštěvník
CML

Ten umělý klín vražený mezi slovanské národy mě hodně mrzí…

.lak
Návštěvník
.lak
Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Všechno, co ukončí zabíjení a “válku” na Ukrajině je dobré! Potom se už nechá jednat a jinak zařídit věci, i ten Krym, který je prostě ruský, s tím nikdo už nehne, ani nějaké jalové řeči Babiše! Část Ukrajiny je ruská, s tím se také nehne a jsem velice zvědav, jak se Ukrajina vypořádá s dalšími okresy, kde je příklon do Maďarska,Polska, Rumunska a také Slovenska! Maďaři “svým” Maďarům vydávají pasy a to jsem velice zvědav, kdo Maďarsku nařídí, aby to nedělalo!! Bude to ještě veselé, na Ukrajině se sice nebude válčit, což je báječné, ale “zbankrotovaná” Ukrajina nás “poctí” velikým pohybem obyvatel a možná také stěpením!! Také kdo by chtěl “živořit” na hraně bídy na Ukrajině, když má za souseda relativně bohaté Polsko, Maďarsko a lidé “koukají” přes hranice , jak se lidé v Polsku a Maďarsku “přecpávají” a sami musí “sušit” hubu!! To naštve každého a pokud se nezačne rapidně zvyšovat životní úroveň také na Ukrajině, tak má Zelenský velký problém! Z Ukrajiny odchází cca tisíc obyvatel denně , což vidíme i u nás, kolik zde žije a pracuje Ukrajinců a přitom Ukrajina není marná země, je tam mnoho možností jak pozdvihnout ekonomiku, ale když se místo práce válčí , tak se nelze divit!! Doufám, že na Ukrajině přestanou “blbnout” , odstraní z politiky patologické “nacionalisty” a ” válečníky” a začne se pracovat a žít!! Lidé na Ukrajině by si to jistě zasloužili a když tady mluvím s prostými lidmi z Ukrajiny, co zde pracují, tak je my jich upřímně líto, až se stydím , skoro mně někdy úplně vyhrknou slzy, jak se k nim necitlivě chováme! Každý člověk má právo alespoň na kus nějakého drobného stěstí, v tom jinak posraném světě !! Co je tady na stránkách AE “chytrolínů” , ale skutečných lidí málo!!

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

jake reseni s ukrajinou, kdyz zacina jeji vyprodej a to jako obilne sypky SSSR, kdy se dluhy sionum za majdan musi zaplatit? zeby se pripravoval dalsi trockisticky hladomor?

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Válka svrab neštovice mor a hladomor nějak ti “”dobráci “” musí docílit 1 miliardy

hledač klidu
Návštěvník
hledač klidu

Tak hele, čmoudy nám tady chce naservírovat sionský dům! A Chaside ať si tam budují osady, jen když se nestarají o náš životní prostor. Mají co dělat s Palestinci. Ja nechci tady korán a mešity! A synagogy jsme měli furt.

tana
Návštěvník
tana

Dávat občanství Maďarům z UK nikdo nezakáže – Němci dávají občanství každému, kdo prokáže německé předky – u nás 1/2 Hlučínska, 1/3 Polska…… My dáváme občanství Izraelcům i Američanům – i když těm dvojí občanství zakazuje ústava, ale co by pro restituce neudělali…. A v našem případě bude hůř, jen co se uzákoní korespondenční hlasování = nejjednodušší způsob falšování voleb – viz Rakousko.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Nejsme na tom o moc lépe než Ukrajina a nezapomínejme Ukrajina- Velká Chazárie .Sýrie -Velký Israel .Větší čás Jewropy na potřebný čas Velký Chalifát. Tuto planetu si přivlastnili vyznavači Baala- Shivy-Satana v jednom a o tom je satanova synagoga.Ovšem poslední slovo nebude mít mesiáš sionistů ale Ten první a tím Lucifer nebyl není a nebude. Kristos Voskres!

Alanis
Návštěvník
Alanis

V Berlíně se odehrál další smrtelný útok nožem, jejichž počet v posledních letech výrazně stoupá. Tento byl ale mimořádný v tom, že jeho obětí byl syn bývalého spolkového prezidenta Fritz von Weizsäcker. Ten byl ubodán k smrti přímo během vlastní přednášky na berlínské klinice.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ubodani-syna-nemeckeho-prezidenta-Co-je-to-za-svet-Nove-informace-604025

Wir shaffen das? Tak hovno.

comment image

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Hlavně “třesavka” by se měla pakovat a zodpovídat za “obohacení” Německa těmi “lékaři a inženýry” , co jich po Německu běhá a nikdo ani neví kde a kolik jich je!!

Aldo
Návštěvník
Aldo

Muti Merkel je jenom loutka,plní příkazy těch shora. Německo není suverénní stát.

Ladary
Návštěvník
Ladary

I ta loutka má na výběr, může rezignovat!!

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

To je ještě lichotivé foto