Migranti přestanou být pod policejním dohledem a Češi se ocitnou v ohrožení....

Migranti přestanou být pod policejním dohledem a Češi se ocitnou v ohrožení. Brusel znovu zaútočil na prezidenta Zemana!

Migranti přestanou být pod policejním dohledem a Češi se ocitnou v ohrožení. Brusel znovu zaútočil na prezidenta Zemana!

Ve Vyšních Lhotách se porvali uprchlíci. Celkem policie za poslední tři měsíce zasahovala v 56 případech, kdy uprchlíci vyvolali konflikt a to i s napadením pracovníka ochranky.

Obávám se, že až budou na území Česka přiděleni migranti na základě kvót, tak se ocitnou v bezprostředním ohrožení občané i naší republiky, neboť migranti přestanou být pod policejním dohledem. Možná nastal čas na to, aby Češi zahájili stejné masové demonstrace proti přijímání migrantů, jako v Německu.

Je nutné, aby tuzemská vláda viděla, že občané se nehodlají smířit s jejím stanoviskem a to i ohledně povinných kvót.

migranti_bela_pod_bezdezem.jpg
Budoucí občané a sousedé v “Nové Evropě”…

Také by bylo vhodné zdůraznit, že Vláda České republiky připravuje další pomoc Kurdům, kterým již dříve poslala zbraně a náboje. Ale položme si otázku, jak je možné, že Česká republika pomáhá Kurdům, ale z druhé strany jsou Kurdové bombardováni Tureckem, které je členem Severoatlantické aliance?  To nikomu nevadí? Co na to říkají představitelé Evropské unie a NATO? S největší pravděpodobností je to nezajímá.

V neposlední řadě mě velmi zaráží zpráva o České republice, kterou vydala  Evropská komise proti rasismu a netoleranci při Radě Evropy. Tato zpráva označuje pana prezidenta Zemana jako otevřeného nositele protiislámských názorů. Více zde o útoku z evropské instituce na Miloše Zemana [1].

[VIDEO] V německém Bundestagu to vře už hodně dlouho. Angela Merkelová byla už vloni v listopadu obviňována vice-prezidentkou německé levicové strany Die Linke, že německá kancléřka hájí americké zájmy… Ve videu si zapněte české titulky (CC)

Byl bych velmi nerad, aby v budoucnu Evropská komise rozhodovala o tom, jak se mají naši politici vyjadřovat. Když se podíváme zpětně, tak s největší pravděpodobností vstup České republiky do Evropské unie byl jedním velkým omylem! Evropská unie nám každým dnem neustále dokazuje, že Česko je jen jejím jakýmsi protektorátem. Nic víc, nic míň.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nademese
Návštěvník
Nademese

Tento článek je 1/2 roku starý, ale přesto burcující.Zatím je zdánlivý klid před bouří.Dejme najevo loutkové vládě ČR, že OPRAVDU nechceme žádné protizákonné migranty.V tichosti se podřizují Bruselu a připravuj přijetí lidí, kteří jsou s naším způsobem života neslučitelní a dokonce si s nimi v konečné fázi nebudou vědět rady i represivní orgány ČR.
Nemusíte v této chvíli ještě za každou cenu chodit protestovat do ulic.Avšak dávejte svoji nelibost najevo nenápadnými znaky občanské neposlušnosti vůči EU.
Například přelepte svoiji SPZ v místech znaku EVROPSKÉ UNIE černým přeškrtnutím (LEPÍCÍ PÁSKOU atd).Vyvěšujte letáky a bilboardy na místech, kde vás nikdo nevidí, nejlépe za soumraku a svítání.Je už opravdu nejvyšší čas něco , alespoň to málo dělat, než bude nejhůře.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zeman ma pravomoc odvolat vladu, ktera ho neustale napada a kritizuje. Cetla jsem a je to popsano do detailu cerne na bilem v zakonniku ‘Pravomoci a povinnosti prezidenta’. Proc to Zeman neudela? Proc nevyuzije toho prava? Pokud ma strach z dusledku, tak do prezidentskeho kresla nepatri. Je jasne, ze drzi basu jak se skorumpovanou vladou , tak s gaunery EU a jen tak trochu na oko pro lidi, aby se nereklo.

doktor
Návštěvník
doktor

doktor Vedení KSČM jde především o vlastní doživotní koryta, stejně jako vedení ostatních parlamentních stran.Takže strana žádného pokroku v mezích zákona parazitující na důvěřivosti občanů (kauza Exner atd…).Předváleční komunisté by j nakopali do……Je zajímavé, že jak jde o prebendy,je hlasování ve sněmovně 100%.

Mára
Návštěvník
Mára

… Když se podíváme zpětně, tak s největší pravděpodobností vstup České republiky do Evropské unie byl jedním velkým omylem!…
Kdyby tenkrát přišla k volbám a hlasovala většina lidí proti vstupu do EU jako naše rodina, mohli jsme mít jinou výchozí pozici v dialogu s až satanským humanismem prosáklou Evropou!

C.L.K
Návštěvník
C.L.K

Můj komentář na csfd k dokumentu Islám a západ:
PŘEDEVŠÍM ISLÁM NENÍ NÁBOŽENSTVÍ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Historická fakta v dokumentu mi příjdou nezpochybnitelná, ovšem nekritické zaměření a kontext událostí velice pokulhává a dělá z dokumentu politickou propagandu. Islám naplňuje svou podstatou, svými znaky definici ideologie. Je nezpochybnitelné že Islám má složku náboženskou, ekonomicko-hospodářskou, trestně-právní, morální, zasahujícího do nejzákladnějších osobních životů (jak má chodit kdo oblečený, co má jíst, kdy začít se sexem apod.). Vše je podřízeno náboženské složce, tak si vše omlouvají a ospravedlňují. Náboženská složka je nejzásadnější a udržuje lidi u komplexní ideologie.

Definice ideologie si najděte viz Wikipedie, http://slovnik-cizich-slov.abz.cz, učební texty politologie apod. Mohamed byl prospěchář (který si pro peníze vzal starou dojnou krávu), pedofil (který se později oženil s 6. letou dívkou a v jejich 9. letech s ní měl styk), zloděj (který přepadával karavany), vrah (na jeho rukách je krev stovek civilistů žen a dětí židovských osad v Medině, poslední dny života trávil zabíjením křesťanů). Odborníci a konvertovaní muslimové před islámem varují, politici + sluníčkáři propagují, prosazují, lžou a každého s jiným leč správným názorem diskreditují, onálepkují (xenofobem, extremistou ….) i když právě o islámu hovoří pravdu ! ! ! “Náboženství” (myslím ideologii) které rozděluje lidi na věřící a nevěřící, muže a ženy není založeno na lásce a je neslučitelné s jakoukoli jinou kulturou či společností na těchto hodnotách založené.

Nejmladší “náboženství” (myslím ideologii) které se nemohlo MÍRUMILOVNĚ v inteligentním, kriticky myslícím světě světě šířit. Dle životopisu Mohameda se jeho výtvor, Islám radikalizoval po odchodu do Mediny, protože v Mekce ho mírumilovně nepřijali a díky tomu že už tehdy byl Islám radikální tak byl Mohamed z Mekky vyhnán. Hledejte další dokumenty a především přednášky od intelektuálů, profesorů. doporučuji: Prof. Dr. Walter Veith Bill Warner, PhD: Why We Are Afraid: 1400 Years of Fear ( i CZ titulky) Pravá tvář islámu, – přednášející Salman Hasan a dokument ČT – Já muslim (2005) Bojujte za šíření pravdy a za každou cenu odsuzujte polopravdy a manipulaci s lidmi ! ! ! !

sronin
Návštěvník
sronin

okamžitý odchod z EU je jediné správné řešení. volím stranu, která to bude mít v programu !!!

Petr Cvalín
Návštěvník
Petr Cvalín

Dobrý večer,

Doufám, že jste si všiml toho, jak europoslanci (KSČM) vystupují v Evropském parlamentu s kritickými prohlášeními na adresu chování Bruselu ohledně Ukrajiny a uprchlické vlny. Také čeští komunističtí europoslanci hlasovali proti povinným kvotam, na rozdíl od jiných europoslanců.

Mohu Vás ujistit, že v KSČM existuje skutečná pluralita názorů. Což nejen já považuji za velmi pozitivní věc.

A KSČM se hlasitě vyjádřila ohledně uprchlické vlny, která směřuje do Evropy. Pokud jste naše stanovisko nezaznamenal, tak to považuji za Vaši chybu.

Přeji pěkný večer,

s pozdravem Petr Cvalín

4321
Návštěvník
4321

Ale třeba ruku pro návrch hlasování o možnosti referenda k vystoupení České republiky z EU poslanci KSČM ruku nezvedli. To jsem zaregristroval. Ano poslanci KSČM hlasovali proti kvótám, ale přesně stejně tak hlasovali například kupodivu i poslanci KDU-ČSL a nebo dokonce část poslanců TOP 09! Tudíž je jasné, že to hlasování o kvótách v europarlamentu asi mnoho (v jistém smyslu) neznamená, když i Schwarzenbergovi lidi hlasují buď proti kvótám a nebo se hlasování pozdrží. Jediní poslanci ČSSD byli všichni pro kvóty, ale pak projistotu přecijen Sobotkovo krátké protestování proti kvótám a pak očekáváná kapitulace. Každý to na lidi nějak hraje včetně KSČM. Vaše protestní akce jsou vždy jen proti NATO jako celku a nikdy neprotestujete proti EU – jakožto celku. Maximálně jste kritičtí proti nějakému jejímu skutku. Vaše plurarita názorů ve straně je pouze výmluva, ve které se snažíte vyvolat nějaké pozitivum. KSČM je roztříštěná, nejednotná, nemotorná nerozhodná v politickém boji a dělá ji to zranitelnou – manipulovatelnou. Je prostě nepevná. Takový subjekt nemá sílu nic rozhodného prosazovat, je manipulovatelný. Volit pluraritu názorů (Eurohujer kridlo a snad tedy nějaké Euroskeptické křídlo dohromady) je prostě logicky špatná volba. Připadá mí to jako habaďura prodavače v obchodu, kde přijde skupinka různých odlišných lidí a ten prodavač se na ně usmívá a tahá pro každého něcoz regálu – aspoň něco, co se zrovna hodí i když tam nemá pro nikoho žádnou kompletní sestavu.

Mis
Návštěvník
Mis

Dobrý den, tak trochu vás nechápu a to mám volit jako Okamuru? Nezlobte se. ale to ne. Já ho neznám a zatím mi moc jako vlastenec nepřišel. Ideově jsou mi komunisti blíž a nestydím se za to. Ať si kdo chce co chce říká, mám k nim výhrady, ale oni mají mou důvěru…. Budu volit KSČM i když by měli na sobě ještě pracovat

4321
Návštěvník
4321

Nechci zde dávat konkrétní příklady koho volit. Těch příkladů je více. Není to jen jedna strana. Vy jste pomyslela na Okamurovu SPD, nejspíše protože jsem v textu uvedl jako příklad, že KSČM nezvedla ruku pro jejich návrch o možnosti referenda vystoupení ČR z EU a nebo porotože je Okamurova SPD asi nejvíce, ikdyž ne přesto zrovna moc vidět. Problém je, že mainstream tyto strany schválně neukazuje, protože jsou pro současný systém nebezpečné a lidi je pak samozřejmě neznají. Pouze když se to hodí, snaží se tyto subjekty očerňovat. Za volitelnou považuji třeba i Národní demokracii. Ale kolik procent lidí tuhletu stranu vůbec zná a ví o nich něco? Kolik lidí vůbec pomalu zná aspoň tem název – Národní demokracie? Z nich se mainstream snaží udělat pomalu něco jako DSSS. Okamuru lidi znají lépe a tak dělání z něj extrémisty jaksi u něj moc nefunguje a tak se ho snaží očernit tím, že si údajně pro sebe aspoň hrabe prachy. I kdyby … tedy dejme tomu …. v který straně se tohle ale nevyskytuje? Třeba i v té KSČM jsou lidi, co hrabou prachy. Spíš je třeba spekulovat jestli je vůbec někdo, kdo nejde do polititky kvůli penězům než-li čistě ideologických důvodů. Proto na nějaké mediální očerňování stran moc nehledím. Volím prostě toho, kdo mi umožní prostředníctvím referend o věcech rozhodovat. To je opravdu důležité. Automaticky to samozřejmě nemůže být subjekt, který podlézá EU a NATO. Brusel a referenda – to prostě dohromady nesedí. Doporučuji právě volit toho, kdo splňuje tyto jednoduchá kritéria a je zároveň nejvíce vidět. Jednak kvůli tříštění hlasů (šance na zvolení) a také tříštění moci. Čím více i když zdánlivě směrově stejných stran, tím více může vznikat pak konfliktů mezi nimi a ve výsledku drolení sil. Je to ale pouze můj názor. Nikomu ho nevnucuji. Chtěl jsem pouze poukázat na nebezpečí KSČM. KSČM není prostě opravdová protievropská strana.

Helena
Návštěvník
Helena

Vyzývám Svobodné Demokraty, Okamurovu SPD a všechna Hnutí! Provádějte akce již konečně pospolu, netříštěte protesty na několik menších, či malých ohnisek, kdy občan nutně musí volit, ZA KÝM půjde! Není to o: Za kým, ale O ČEM!!! Dokud se nedomluvíte vy, všechny snahy jsou k ničemu. Nebojte se, že si lidé nebudou pamatovat, kdo je (a byl) ten statečný První tahoun k semknutí národa. Myslím, že je načase, aby se fyzicky přidala i KSČM. Články je jedna věc, skutky jsou lepší.:-) Je třeba zaštítit, podpořit a pevně stát za naším prezidentem Milošem Zemanem!! Je jediný, kdo “mluví naší řečí” a kdo BRÁNÍ nás všechny! Stojí zcela sám proti smečce kojotů, schopných všeho. Navrhuji svolat SPOLEČNÉ shromáždění před Hradem na podporu prezidenta. Aby média nemohla překroutit její význam, měli bychom mít v ruce květiny pro prezidenta a jasně znějící transparenty.

4321
Návštěvník
4321

Vyzývejte všechny lidi, aby je k tomu nutili. Demošku snad zvládnou, ale spojit je dohoromady politicky je holá utopie. Problém je, že se tak budou hlavně tříštit i volební hlasy. Od KSČM ale nic protieveropsýho nečekejte. Je to stejný jakoby jste k tomu chtěla přívest ČSSD. Komunisti nemaj rádi akorád NATO ale EU je pro ně nepostradatelná! Jestli nechaj lidi trochu lidi se vyblebtat proti muslimským vetřelcům, budou to dělat jen na styl ČSSD, aby se vlk nažral a koza zůstala celá! Prostě kvůli svým preferencím. Je to špatná strana, proto jsou zticha a nejsou ani proti uprchlíkům aktivní. Jsou silně nalevo podobně jako anarchisti a anarchie je defakto podpora multikuliti tak trochu zase jinak. Počkejte až z řad členů KSČM půjdou ty výkřiky, že jsou to vlastně nějací chudáci! Lidi prosím Vás, zapomeňtě už na takové a volte všude jen zcela jasně protievropská politická uskupení.

Mis
Návštěvník
Mis

Souhlasím, měl by ten konkurenční boj jít mimo, jde o bezpečnost lidí a ne až tak o hlasy ve volbách. Je třeba spojit se a “udeřit tam”, kde to konečně “padne na úrodnou půdu”. Rozumí oběma stranám, ale tady nejde o souboj kdo z koho, tady jde o společný postup a při volbách si to pak můžete rozdat. Najděte společnou řeč a zkuste to!!! Co už jiného dosáhnete, než posílení v očích nás všech. Bojím se, že pokud se o nic nepokusíte, nemusí k dalším volbám už ani dojít. Držím palce nám všem!

Pozorovatelka
Autor

Virus eboly přežívá ve spermatu až 9 měsíců
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/383480-virus-eboly-zustava-ve-spermatu-az-devet-mesicu-prokazaly-testy.html
Na mapě se zdá být území Eritreí čisté:comment image

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Merkelová a spol by se měly vzpamatovat. Pokud vadí výroky pana prezidenta nějakému sluničkáři v Bruselu. měl by si uvědomit, že nemluví a nepomlouvá nějakého pohunka, ale hlavu svobodného státu. Kdo má imunitu zapomíná jak jedná, po skončení mandátu se může dočkat sklizně. Vystoupení z Eu je jediná možnost jak nabýt opět ztracenou národní hrdost. Jsme pouze kolonie na periferii EU. Pouze někteří si myslí, že jsme v rovnosti s ostatními.
Kurdistán je divoká scéna, která je nejhorší noční můrou pro muslimský svět. Podpora národa na kterém je v přímém přenosu uskutečněná genocida je správná věc. EU a NATO
jsou pouhé figurky. Turek je nebezpečný, pokud někdo vidí a čte mezi řádky. Co se děje v Siryi je rovno genocidě Kurdů ze strany Turecka. Mám na mysli podpora USA jedné strany a podpora Ruska s mandátem Asada z druhé. Žádám tím europosr.nce o slušné vyjadřování a úctu, když pomlouvají jakoukoliv hlavu svrchovaného státu.