Michal Horáček a Petr Robejšek nejen o Rusku a USA. A konec...

Michal Horáček a Petr Robejšek nejen o Rusku a USA. A konec globalizace a místo ní “Rozděl a panuj” a multipolární svět

Michal Horáček a Petr Robejšek nejen o Rusku a USA. A konec globalizace a místo ní “Rozděl a panuj” a multipolární svět

Původně jsem chtěla pouze vložit video debaty budoucího kandidáta na prezidenta Michala Horáčka a mentora strany Realisté.cz Petra Robejška, ale informací se sešlo tolik, že je to na článek. A ten je pokračováním/rozvedením mé nedávné diskusní reakce v čase 15:39 zde, ve které jsem mimo jiné zmínila i Petra Robejška a kde je obsah tohoto článku shrnutý.

Nedávno vyšel  článek Kam patří Česká republika, k Rusku nebo k Západu? Závažné sdělení Petra Robejška, kde Petr Robejšek m.j. říká: “…pro Ćeskou republiku by byl optimální stav rovnováhy mezi Ruskem a Západem. To by umožnilo ČR lépe využít ekonomické šance, které zatím spíše teoreticky blízkost Ruska nabízí. Rovnováha je i to, oč se snaží každý mezinárodní aktér. Někteří k tomu mají více možností a jiní (jako ČR) mohou spíše hledat šance, které se otevřou v rámci jednání větších,” zmínil “.

U článku jsem si vzpomněla na poslední loňské Události komentáře čt 24, kde se sešli P. Robejšek a M. Horáček, kde se oba vyjádřili i k tématu Rusko-USA a kde se P. Robejšek k Rusku vyjadřoval stejně pozitivně . V pořadu říká, že Rusku jde o hledání rovnováhy stejně jako USA, hovoří o významu a síle Ruska z hlediska historického i geopolického a vyvrací tak názor M. Horáčka, že Rusko je pouze “ropným emirátem” , který světu nemá co nabídnout (video č. 1).

Petr Robejšek

Když pominu, že pan Horáček vedle pana Robejška vyzněl jako opravdu politický hlupák, který kromě obhajoby migrační politiky a obhajoby NATO nemá žádný názor/přehled a v roli prezidenta si jej absolutně neumím představit, zůstaňme u pana Robejška, který naopak má přehled dokonalý. A ještě jinak – řekla bych, že ze srovnání obou těchto postav vychází jako základní informace to, že zatímco pan Horáček vůbec neví, která bije a je pouze loutkou, pan Robejšek naopak velmi dobře ví, za jakým účelem jeho strana vznikla a proč bude prosazovat to, co bude prosazovat.

A jak už jsem zmínila, jedním z cílů je smířlivý, resp. až vstřícný vztah k Rusku. A dalším z cílů je podpora státu a národnostních zájmů, dokonce odpor proti politice migrace a v souhrnu to vše lze vnímat jako podporu lokálních zájmů proti zájmům globalizačním. To pan Robejšek potvrzuje v jiném rozhovoru, kde říká, že připustil-li Cameron referendum o setrvání Velké Británie v EU, bylo to správně (pozn.: Cameron pro VB vyjednal tolik výhod a výjimek, že referendum nutné nebylo, intenzivně o tom hovořil i premiér Sobotka) dále, že EU by měla fungovat pouze jako obchodní zóna a v ostatním by si o všem měly státy rozhodovat lokálně, k tomu kritizuje Junckera, ale naopak chválí Orbana, že chce v Maďarsku také vyvolat referendum, ač ten na téma kvót pro přijímání uprchlíků.

V souhrnu nejen hovoří v neprospěch EU, ale jde ještě dál, když říká, že do budoucna by o všem měla rozhodovat referenda, protože politici jsou pouze “exoti, kteří o ničem nerozhodují a hledí si pouze své zájmy” (s tím nelze nesouhlasit) zatímco když o něčem rozhodne většina (dav) , bude to mít především ten efekt, že se “vybalancují všechny extrémy”. A že politici (stejně jako moderátoři nejrůznějších pořadů) jsou ve výsledku jen servisem, bez kterého se národy obejdou. (video č. 2).

Mě v postojích pana Robejška zaujal nejen vstřícný postoj k Rusku, ale v podstatě jak obhajoba výsledku britského referenda, tak kritika EU, ale především určité fandění (tak to vnímám) Viktoru Orbánovi v Maďarsku. A v souhrnu se mi tím potvrzuje to, co jsem napsala v diskusním komentáři, na který v úvodu odkazuji – že totiž v souladu s koncem politiky globalizace (nikoliv politiky globalistů!) se k moci mají dostat politici, prosazující multipolární dělení světa. Tedy nikoliv už globalizce na způsob bipolárního dělení (USA vs. SSSR), nikoliv na způsob přechodně platného unipolárního světa (Pax Americana a H. Clintonová a spol), ale nově na způsob multipolarity – proto podpora izolacionismu.  A proto dosazování izolacionistických vůdců, kam řadím stranu pana Robejška stejně, jako V. Orbana v Maďarsku, M.le Pen ve Francii či – D. Trumpa v USA.

Donald Trump, Maria Le Pen a Viktor Orban  

Rusko

Chtělo by se říct, že mezi izolacionalistické politiky patří i ruský prezident Putin, zde ale dle mého platí, že když dva dělají totéž, není to totéž. U vstřícnosti pana Robejška k Rusku se mi totiž vybavil jiný stejně vstřícný politik, politik světového významu, Henry Kissinger. Vrcholný představitel globalistů, který už v době volební kampaně radil D. Tumpovi a se kterým se D. Trump sešel hned týden po vítězství ve volbách. K roli H. Kissingera jsem napsala, že D. Trump je lstí na Rusko v tom smyslu, že má rozbít ruské spojenectví s Íránem a s Čínou. A potvrzující odpověď mi přišla ve slovech P. C. Robertse, cituji:

“Kissinger, můj letitý kolega z Centra pro strategická a mezinárodní studia, si je vědom proamerických elit uvnitř Ruska a vypracovává pro ně „čínskou hrozbu“, kterou mohou použít v jejich úsilí přivést Rusko pod křídla Západu. Pokud se jim to podaří, ruská svrchovanost bude ta tam, stejně jako svrchovanost jakékoliv jiné země v alianci s USA. ” (zdroj a celý text zde). 

Další odpověď přišla od B. Netanjahu, se kterým se má D. Trump spojit proto, že má u amerických “neocons” natolik silný respekt, že pouze on může D. Trumpovi pomoci přesvědčit je, aby přistoupili na vstřícnost k Rusku. A důvod? Opět cituji:

“Netanjahu by dodal sílu Donaldu Trumpovi, který v současné době vypadá jako slabý, naivní a jeho mise je odsouzena k neúspěchu. Ale republikáni věří Netanjahuovi. Pomoc izraelského premiéra by znamenala neuvěřitelný diplomatický zisk. Izrael by pak mohl doufat ve zpřísnění sankcí vůči Íránu. Ale odpověď na otázku, zda nová aliance Trump-Putin bude sloužit dlouhodobým zájmům Izraele, není tak jednoznačná. Rusko aktivně podporuje syrského prezidenta Bašára Asada, kvůli kterému se spojil s Íránem a Hizballáhem. V případě vytvoření dobrých vztahů mezi Moskvou a Washingtonem Netanjahu riskuje ztrátu americké podpory, ale je nutné, aby se zabránilo rusko-šiítskému spojenectví.”  (zdroj a celý text zde a jen doplním, že rusko-šíitské spojenectví rovná se rusko-íránské spojenectví).

V souhrnu zde vidíme, že vstřícnost D. Trumpa vůči Rusku je ve skutečnosti mazanou hrou, která počítá s “proamerckými elitami uvnitř Ruska” a které velí globalista H. Kissinger. A dále dojdeme k tomu, že pan Robejšek je s H. Kissingerem na stejné lodi, protože je představitelem jedné z vrcholných globalistických organizací – Římského klubu. Cituji z Wikipedie “Patří k zakládajícím členům německé sekce Římského klubu, taktéž je členem Rotary klubu a hamburského Übersee-Clubu. V roce 2003 Petr Robejšek mimo jiné jako první navrhl přemístění amerických základen z Německa do Čech” .

A poslední věta snad nepotřebuje komentář, obzvláště, dáme-li si do souvislostí, že propojení  “Čína-Írán-Evropa” (nová Hedvábná stezka) má po vodě i po souši končit v Německu, že Rusko v něm má hrát jen okrajovou roli a že Německo naopak bude v pozici i energetického vůdce, protože Evropa na něm má být závislá ať už přes plynovod z Ruska (Nord Stream), či přes plynovod z Íránu (na tom se pracuje), v souhrnu ale Německo má být evropským leadrem ve všech směrech.

Mapa vodní a suché cesty nové Hedvábné stezky mezi Čínou, Evropou i severní Afrikou

Pokud jde o Rusko, nic se nezměnilo a v plánech globalistů o něj není jiný zájem, než zájem o  zdroje. Ruský izolacionismus proto nelze srovnávat s izolacionismem, který chce prosadit D. Trump ani s izolacionismem, na jehož zavádění pracuje P. Robejšek – ruský izolacionismus je obranný vůči právě těm silám, které představuje H. Kissinger a pod jeho vedením  jak D. Trump, tak v Česku P. Robejšek.

Michal Horáček

Už jsem zmínila, že vedle pana Robejška vyzněl pan Horáček jako politický analfabet a k tomu bych přidala, že pan Horáček ve svém idealismu mým pohledem opravdu neví, která bije. Ve své naivitě, se kterou přistoupil na roli loutky, on snad dokonce věří, že je oponentem pana Robejška. A tady bych známé rčení “Když dva dělají totéž”  poopravila na “Když dva nedělají totéž, dělají totéž”.

Islamizace Evropy jde totiž ruku v ruce s projektem nové Hedvábné stezky, ve které má hlavní slovo mít – obzvláště  v náboženském a energetickém smyslu -Írán, ač má jít o duo Írán/Čína, které má nahradit dosavadní hegemonství USA (a to včetně NATO). Pan Horáček vůbec nepochopil, že přes Sýrii se pouze Rusku podařilo tento projekt nabourat a že právě proto globalisté chtějí Rusko poté, co jim pomohlo vyhnat USA z Blízkého východu, vyřadit ze hry. A že zde platí “když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají” a že přesně tento úkol plní jak D. Trump tak P. Robejšek. Kdyby to pan Horáček chápal, musel by D. Trumpovi i P. Robejškovi fandit a nereagoval by tedy tak, jak reagoval (opět video č. 1).

A on místo toho obhajoval NATO (které si globalisté už nepřejí) , zesměšňoval Rusko (které globalisté chtějí dostat pod rozkladný vliv USA, proto prosazují vstřícnost) a oponoval Robejškovi kvůli migrantům (které Robejšek kritizuje pouze kvůli prosazování izolacionismu a tím kvůli budování multipolárního dělení světa, proto obhajováním státnosti).

Ono totiž multipolarismus, který má zrušit dosavadní velké celky (plánovaný rozpad USA a plánovaný nový rozpad Ruska, obojí v roce stého výročí VŘSR, k tomu rozpad EU, započatý britským referendem) je součástí stejného plánu, jako islamizace Evropy uprchlickou vlnou. Takže pan Horáček i pan Robejšek slouží stejné věci!

Pan Horáček naivně věří, že bojuje za nějakou “vyšší pravdu” a ve všem proto i sází na pravdu. Zatímco pan Robejšek přiznává, že jeho stranu sponzoruje Marek Dospiva (nikoliv společnost Penta, ale subjekt Dospiva) pan Horáček se pyšní, že on si bude sám sobě sponzorem. Pyšní se, že transparentně o sobě řekl naprosto všechno a já věřím, že on ve svém idealismu věří, že takto může změnit svět – přesněji budoucnost české republiky. A jen slepota ho snad omlouvá, když na svém facebooku před časem napsal:

Internetem se začal šířit zlovolný hoax.
Pod mou fotkou jsou údajně má slova, podporující islamismus.
Nikdy jsem je neřekl, nenapsal a ani si to, co jsem prý řekl, nemyslím.

Šíří se to z darebného aeronetu.
Není to parta, která by to s naší zemí myslela dobře. Naopak, slouží cizím zájmům.

Proti lži ovšem můžeme postavit pravdu.
Myslím si a zastávám toto (najdete v programovém bodu věnovanému migraci): (zdroj a více  zde)

Nebudu tvrdit, že pan Horáček vyloženě podporoval islamismus, co ovšem pan Horáček popřít nemůže je, že podporuje vlnu uprchlíků do Evropy. Nebudu mu podsouvat, že snad stojí za odstraněním toho videa z YouTube (tady je důkaz) , ve kterém tvrdí, že nechtít uprchlíky je jako nechtít déšť a které se nově objevilo (video č. 3)  až v listopadu 2016, ač původní bylo z července 2016.

Jestli odstranění videa mělo být tou zmiňovanou “pravdou”, pak to nebyla dobrá vizitka, ale dobře, připusťme, že podpora uprchlíků není totéž, co podpora islamismu. Ale pak zde přesto máme ten fakt, že 1) Evropa nemůže poskytnout nový domov všem uprchlíkům, aniž by přitom neztratila svou kulturu, stojící na křesťanských základech a 2) Evropa není schopna uhlídat, aby s uprchlíky nepřicházeli i islamisté. Přesto pan Horáček je zarytým obhájcem uprchlické vlny a největší paradox v jeho postojích pak vidím v tom, že na jedné straně stojí na straně USA a NATO a tvrdě proti Rusku,  na druhé straně podporuje politiku, která Evropu žene do náruče Íránu (islámu)/Číny.

Pan Horáček ale věří, že vše vyřeší monitoring informací kolujících v kyberprostoru, tzn. nově vzniklý úřad ministerstva vnitra, který “bude bojovat proti dezinformacím” . Podle jeho názoru by podobné úřady měly pracovat i pod jinými ministerstvy, a to nejen v Česku, ale v celé EU, cItuji :

“Tento tým, který bude součástí Centra pro boj s terorismem, podle mého mínění nepotřebuje jen Česko. Takové centrum musí vzniknout v každé zemi Severoatlantické aliance a Evropské unie. A takovéto týmy by neměly být jen na ministerstvu vnitra, ale i na dalších strategických resortech, jako je ministerstvo zahraničí, ministerstvo průmyslu nebo třeba ministerstvo práce a sociálních věcí.” A dále: ” Vytvoření týmu specialistů na tuto oblast je to nejmenší, co můžeme pro svou bezpečnost udělat”  – zdroj a více zde

Michal Horáček tím nedělá nic jiného, než že podporuje zájem globalistů na vzniku evropského orwellovského ministerstva pravdy,  jak jej popsal Petr Mach.  

A vítězem (“vítězem”) se stává … Jakub Janda a think thank Evropské hodnoty

A nyní si pány Horáčka a Robejška shrňme. V pořadu UK čt 24 vystupovali, jako by stáli proti sobě, ale opak je pravdou. Oba totiž – slovy pana Robejška – jsou pouze “servisními exoty”, protože oba slouží stejnému pánovi, globalistům. Rozdíl snad je pouze v tom, že zatímco pan Robejšek tak činí vědomě, pan Horáček nevědomě. Oba ale plní ten současný zájem globalistů, který v Česku nejlépe prezentuje právě Jakub Janda a Evropské hodnoty.

Pan Horáček je plní podporou uprchlické vlny a antiruskými postoji, pan Robejšek je plní podporou vytváření multipolárního světa (“Rozděl a panuj”) a podporou “vstřícnosti” k Rusku, která ve skutečnosti má Rusko přivést “pod křídla Západu”, jak je to uvedeno ve větě výše a kterou ještě jednou cituji:

“Kissinger, můj letitý kolega z Centra pro strategická a mezinárodní studia, si je vědom proamerických elit uvnitř Ruska a vypracovává pro ně „čínskou hrozbu“, kterou mohou použít v jejich úsilí přivést Rusko pod křídla Západu. Pokud se jim to podaří, ruská svrchovanost bude ta tam, stejně jako svrchovanost jakékoliv jiné země v alianci s USA. “

Že pan Horáček jede na vlně Jakuba Jandy, k tomu stačí vidět jeho podporu uprchlické vlny a tvrdý antiruský postoj. Že na ní jede i pan Robejšek, o tom může svědčit m.j. to, že pan Robejšek už nějaké tři roky poskytuje Jakubu Jandovi rozhovory.

V souhrnu jsme ale u toho, že ať po dobrém či po zlém 1) stále jsme u služby globalistům a 2) stále jsme o jejich zájmu v tom věčném, už tisíc let trvajícím, tažení proti Rusku. Že v něm má zásadní roli sehrát tandem “Trump-Netanjahu”, to už by bylo na jiné téma, ale na úplný závěr mi nejde nezmínit nedávná slova Cyrila Svobody: “Rusko je silné, protože Rusko vydrží všechno”.  A zájem o Rusko neutuchá proto, protože se nikdy nepodařilo, aby ruské přírodní zdroje stále neříkaly “pane” nikomu jinému, než Rusku (video č. 4). A nově je na Rusko naplánováno tažení “Čína/Írán/společná armáda EU”, přičemž USA v tom mají splnit roli klínu, vraženého především do vzniklého spojenectví “Írán/Rusko”.

Video č. 1. – Petr Robejšek a Michal Horáček v UK čt 24:

Video č. 2 – Petr Robejšek, Politici jsou exoti, obejdeme se bez nich:

Video č. 3 – Michal Horáček, Nechtít uprchlíky je jako nechtít déšť:

Aktualizace:  Video č. 3 se opět stalo nedostupným (bylo odstraněno, viz zde),  nově tedy zde:

Video č. 4 – Ruské zdroje a věčný boj o jejich ovládnutí (stačí vidět úvodních cca 10 minut amerického dokumentu):

PS k videu č. 1:

V čase cca 22:20 pan Horáček říká, že Rusko je pouze “ropným emirátem, který nás nemá čím obohatit”. H. Kissinger si to nemyslí, protože – ať už jsou jeho plány s Ruskem jakékoliv – označuje Rusko za zemi, která opět může zachránit svět, tentokrát před radikálním islamismem, interview zde.

V čase cca 22:22 pan Robejšek k “Pax Americana” říká, že Západ “nemá odhodlání vykonávat moc.” Já v tom čtu slova V. V. Pjakina: “Spojené státy nechápou globální politiku”. A v případě aktérů ve studiu to mým pohledem platí jak pro moderátora, tak především pro pana Horáčka, který – když už se rozhodl kandidovat – by měl být velmi rád, že v Česku je prezidentská funkce pouze symbolická. Kromě toho, že tím nebude za úplného hlupáka, je v tom i kus naděje pro Česko, že nikoliv “darebný aeronet”, ale pan Horáček nebude sloužit cizím zájmům ještě více, než to dělá teď.

-Pozorovatelka- 06.01.2016

Aktualizace:

video č. 3, -Pozorovatelka-  7.1.2016, 02.30

 

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejhlasovanějších
Carlos IV
Návštěvník

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ridic-vjel-v-jeruzaleme-s-nakladnim-autem-do-chodcu-15-zrani/r~ed9cb7b8d59711e699ee0025900fea04/
A mate to tady. Jeste ze jsem to tu pred par dny troubil A to ani Trump neni jeste v urade a vyslovene stehovani US ambasady z Tel Avivu do Jeruzalema je jen verbalni cviceni. K prispevku pani Pozorovatelky pode mnou:
Budu velmi politicky nekorektni: reseni – vsechny kteri se vehementne prohlasuji za Zidy a hlavne ty co se cpou do statni spravy podrobit testu DNA. Pokud nebude match s originalnim semitskym genomem, obvinit z falsifikace a eventuelne zbavit funkci, majetku pripadne potrestat za spachane krivdy/zlociny/genocidu zpet az kam je mozne zajit. Zide z Palestiny (zamerne vynechavam nazev Izrael) by pochopitelne nemuseli mit zadne obavy. Samozrejme ze je to neralne, protoze vetsina tech ktere by to postihlo jsou na spicce pyramidy. Ze ze mne nekdo udela rasistu/xenofoba/nacka… atd – pockejte si par let az ONI do Vas (doufam ze se toho nedockam) narvou RFID cipy ci jine svinstvo. Pak si na mne vzpomenete.

Pozorovatelka
Návštěvník

Včera jsem vložila vzkaz Židů Trumpovi “nebudeme nečinně přihlížet” a dnes útok. Jinak už běží zráva, že “palestinský řidič byl na místě zastřelen”. Dokola říkám, že Jeruzalem hlavním městem Izraele Trumpovi neprojde, neprojde mu ani spojenectví s Netanjahuem (ten “náhodou” má na krku dvě obvinění a většinu času tráví na policii, tady krátce
http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/178463-netanjahu-pujde-na-policii-k-vyslechu-celi-podezreni-z-korupce/

Stále více mi to přijde, že Netanjahu se svým vlivem v USA má Trumpovi pouze pomoci přesvědčit neocons ke spolupráci s Ruskem (viz v článku nahoře) a to je celé.

A k těm Židům – Jak byl vytvořen židovský národ
https://www.youtube.com/watch?v=6lMFF-gq014
Že se na ně postupně nabalili chazaři atd., nic to nemění na tom, co řekl ten cikán
https://aeronet.cz/news/video-cikan-se-ctyrmi-tridami-zds-odhaluje-deset-tisic-let-utajenou-pravdu-o-svete/
A vším skončíme u Bible jako nástroje k vymývání mozků (totéž Korán) a jestliže má vzniknout to nové náboženství “scientologie”, tak tam wikipedie doslova píše, že má jít o vymývání mozků … Ale když jej propaguje například i Tom Cruise, mladí to přijmou. A kdo se podívá na video “Jak byl vytvořen židovský národ”, tak už ten byl vytvořen vymýváním mozku (dokonce k tomu obřízka osmý den po porodu měla být zavedena proto, že se tím má likvidovat propojení levé a pravé hemisféry mozku a toto vysvětlení mi přijde věrohodnější, než nějaký náboženský symbol či snad věc hygieny)

A pak hledejte řešení, když zatímco lidstvo válčí a dohaduje se, vždy je zotročeno těmi nejcelostnějšími koncepty, které navíc mají tu výhodu, že fungují napříč hranicemi…

4321
Návštěvník

Být pod útokem není pro Izrael nic novýho. Izraelci žijí s pernamentním strachem, že na ně spadne z oblohy odpálená palestinská raketa. Jeden islámista v náklaďáku je oproti tomu jen malá lapálie. Narozdíl od evrpanů totiž i izraelští civilové umí léčit islám olovem.

Máša
Návštěvník

To jste mne rozesmal s tim permanentnim strachem Izraelcu z palestinskych rachejtlicek podomacky vyrobenych. Az budou Palestinci bombardovat Izrael stejnym zpusobem jako to dela Izrael, muzete neco takoveho napsat.

A to vase leceni islamu olovem je taky pekna hovadina. O islam totiz vubec nejde, ale o rabovacku a podivejte se na mapu Izraele v roce 1948 a dnes a neni co resit.
Jenze ono neni ani tak s Vami co resit, moc dobre vite, jaka jsou fakta, a tady jenom prudite spolehajice na to, ze nekteri jeste neprozreli.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka
Návštěvník

https://twitter.com/AmichaiStein1/status/818057457910083584/photo/1
Jestli za tím stojí/”stojí” Palestinci (jako že už se to tak ukazuje), tak to bude voda na mlýn Trumpovi a Natanjahuovi anebo naopak varování Trumpovi a Netanjahuovi.
Obzvláště poté, co Židé Trumpa varovali, že nebudou nečinně přihlížet.
A najednou náklaďák v Jeruzalemě a do skupiny izraelských vojáků…
Jsem zvědavá, jak se k tomu Trump vyjádří.

Pozorovatelka
Návštěvník

Tak už přišla první reakce – Netanjahu řekl, že za útokem v Jeruzalémě stojí Islámský stát. Zastřelen byl PALESTINSKÝ řidič, ale za útokem není Palestina, ale IS a o Palestině ani ťuk. Tak to si dovolím tvrdit, že Netanjahu pochopil zmiňované varování Trumpovi a že s představou Jeruzalema jako hlavního města se loučí, protože by zřejmě mohlo být ještě hůř, že totiž Izrael by vůbec nebyl. A že proti Íránu se nesmí!

PS: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/387-uz-i-cina-zada-okamzite-navraceni-jednani-izraele-a-palestiny-a-vystehovani-zidovskych-osad

Židé byli vytvořeni před třemi tisíci lety na dobu tři tisíce let. A kruh se uzavírá tam, kde začal – na území Sýrie a Íránu. A vše v souladu s vesmírnými cykly. Naše současnost je dobou konce a nového začátku. A lidstvo má na výběr jen dvě volby – buď další vymývání mozků (a Bible a Korán či nově scientologie) anebo Rusko.

PřerovskéStrojírny
Návštěvník

Udělejme Ameriku opět skvělou! 😉
comment image

Pozorovatelka
Návštěvník

V Německu je nesouhlas s průjezdem amerických tanků 7. ledna směrem do Polska a Pobaltí
http://en.news-original.ru/german-politicians-opposed-the-transfer-of-american-tanks-in-germany.html

A ještě přidám vzkaz pro NATO od ruské rodiny :
https://www.youtube.com/watch?v=uHsjrcOoHkM

vedomi
Návštěvník

Díky, nádhera 🙂
To je to, co dělá Rusko silné, výchova od malička k patriotismu, lásce k vlasti.
Bez toho, pokory a úcty je lid jen ztracenou ovcí. Každý stát i malý může být silný, bude-li takto veden. Nikdy není pozdě s tím začít. Bohužel ale naší mladé generaci je to směšné.
Mají můj velký obdiv a Pozorovatelce díky za pozitivní energii 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=uHsjrcOoHkM

Máša
Návštěvník

Nemecku uz dochazi, ze to je ted na jejich triko….

A ta pisen je nadherna. A ja vidim nejvic ty ciste oci a tu salajici energii z nich, ktera bezi kolem zemekoule a ja ji nasavam…

Pozorovatelka
Návštěvník

Židé varují Trumpa: “Nebudeme nečinně přihlížet”

Musím ocitovat kousek ze svého nedávného komentáře:
“Kde se bere jistota, že záchranou Izraele Trump zachraňuje Židy? Podívejte se na toto video bez ohledu na krátkou zmínku o Putinovi) https://www.youtube.com/watch?v=qoJc7VoEmq0
Je tam někde Izrael?
Můj názor je, že Izrael představuje pouze proamerické Židy, zatímco těm mezinárodním jde jak o likvidaci USA, tak spolu s tím i o likvidaci Izraele. A proti mezinárodnímu židovstvu Trump nemá šanci.”

A nyní dvanáct amerických židovských organizací varuje Trumpa –
“S odvoláním na zkušenosti naší komunity (…) důrazně odsuzujeme četné případy antisemtismu – skrytého i otevřeného –, jenž se vynořil v souvislosti s Vaší prezidentskou kampaní. Hluboce nás zneklidnila slova a činy během kampaně, které útočily a urážely Američany z důvodu jejich pohlaví, rasy, náboženské a etnické příslušnosti, zdravotního postižení a sexuální orientace. Projevy xenofobie, islamofobie, rasismu, misogynie a další formy předsudků (…) podrývají základní hodnoty našeho národa a sdílené americké sebepochopení,“ uvádí se v dopise. ”

A co asi tak Netanjahu a Trump na toto?
“S ohledem na Blízký Východ signatáři vyjadřují velké obavy z možné změny přístupu americké politiky k izraelsko-palestinskému konfliktu. Důvodem je nominace Davida M. Friedmana na post ministra zahraničí. Friedman, původní profesí konkurzní právník, je znám coby velký přítel osadnického hnutí a vyhraněný odpůrce dvoustátního řešení. Podpora mírového soužití dvou samostatných států – izraelského a palestinského – byla přitom konstantou americké zahraniční politiky po celé uplynulé půlstoletí. Podle autorů dopisu se ke dvoustátnímu řešení hlásí také drtivá většina amerických Židů.

Závěrem signatáři Donalda Trumpa ujišťují o tom, že americká židovská komunita se stane pro něj vstřícným partnerem za předpokladu, že nová administrativa bude dodržovat a hájit zásady spravedlnosti a svobody, z nichž se Spojené státy americké zrodily. Pokud tento předpoklad nedojde naplnění, „nebudeme nečinně přihlížet“, varují.

http://zidovskelisty.info/2017/01/07/americke-zidovske-organizace-varuji-trumpa-nebudeme-necinne-prihlizet/

Mezi řádky je to m.j. vlastně varování, aby Trump nešel proti Íránu, protože bránit vzniku Palestiny a dokonce učinit z Jeruzalemu hlavní město Izreale, jsou antiíránské postoje.

vedomi
Návštěvník

alespoň víme z čí hlavy jsou ty základní pilíře globalismu :)))

Zvědavá matka
Návštěvník

Zdravím, paní Pozorovatelko :-), a dovoluji si přihodit kamínek do mozaiky….
Je zde uvedeno, kdo stojí za Trumpem, a financuje ho…
http://hpub.org/Trump%E2%80%99s_JesuitCatholic_Transition_Team-55520/
https://cs.wikipedia.org/wiki/The_Heritage_Foundation
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Heritage_Foundation
http://www.politico.com/story/2016/11/trump-transition-heritage-foundation-231722
( Bohužel nemám čas přeložit…)
Trump’s shadow transition team
The Heritage Foundation has emerged as a driving force as Trump tries to staff up the federal government.
…….. the conservative Heritage Foundation dismissed Donald Trump as a big-government enthusiast and left-wing sympathizer.
Now, the Heritage Foundation has emerged as one of the most influential forces shaping President-elect Donald Trump’s transition team …….

Z toho, co uvádíte Vy, a těchto materiálů, to skoro vypadá, že nakonec to bude vlastně
Jezuitsko – Židovská bitka, kde jesuitsko/klerikální klika pouze používá sionistické krytí (včetně Izraele), a bere si jako rukojmí celý svět…

Už jsem dříve vkládala ( po volbě Trumpa – kterému jsem původně fandila) jedno video, které mne vedlo k pochybám a zamyšlení – záznam velké volební večeře/mítingu, kde uprostřed vévodil vedoucí Jezuita, a po obou stranách měl OBA prezidentské kandidáty – Trumpa i Clintonovou…

Pozorovatelka
Návštěvník

V jednom z pořadů Pjakin říkal, že nemusí dojít k výměně Izraele za Arménii, ale že židovství může být zcela zrušeno a nahrazeno scientologií (mj. scientologie bývá obviňována z brainwashingu – vymývání mozků) a Putinovi je vytýkáno, že si vzal scientologa do vlády, ale on to udělal kvůli přístupu k zásadním informacím. Nevím, nakolik to souvisí s jezuity, ale viděla bych to tak, že pokud má být židovstvo zrušeno, tak v tom bude i jejich práce. A ty snahy o likvidaci Izraele jsou stále zjevnější a platí, že není Žid jako Žid, já bych řekla, že ne každý Žid je stejně vysoce zasvěcený v mocenské pyramidě.

Nějaké zásadní změny se mají udát v tomto roce proto, že je 500. výročí Lutherovy reformy církve a 100. výročí marxistické revoluce a když si vzpomenu na obálku The Economist, kde Trump je králem zeměkoule, tak Vaše odkazy do toho zapadají. V Rusku už patriarcha Kirill vyzval, ať se lidé v roce výročí VŘSR modlí a oznámil, že on slavit nebude
https://ria.ru/religion/20161229/1484942601.html
http://vlasti.net/news/253308

Zvědavá matka
Návštěvník

No, spíš jsem to myslela tak, že mi připadne, že jsou tedy 2 skupiny “židů” :
( nejsem na tuto tematiku odborník – takže jen pocitově…)
Jedna , která je ve videu v tom vašem příspěvku, a která mi připadne, že zřejmě ovládá věci ne tak očividně, ale možná s lidským rozměrem, a předpokládám, že pokud se s někým je Putin ochoten domlouvat, budou to tito.

Ta druhá skupina je ta, která stojí za Trumpem, v čele s “Izraelem”, sionistická, řízená Jesuity/Vatikánem ( viz můj odkaz výše). A to je, mimochodem i ta skupina, kterou v USA navštívil na jejich sjezdu náš prezident Zeman, aniž by se vůbec při této své cestě setkal s US prezidentem Obamou…

Nevím, jestli si náhodou nevybral prezident Zeman špatnou skupinu, když očividně ta, kterou si vybral, míří do kytek – jak v OSN, tak na BV. Tedy pro nás nevhodnou.
Každopádně to bude ještě zajímavé…

Třetí, samostatnou stranou na této politicko-operativní úrovni je dle mne Rusko, které si může dovolit SI VYBRAT, s kým, a jak bude komunikovat, a dle svého uvážení spolupracovat. A přes různá diplomatická prohlášení a sladká slova, osobně mám pocit, že ta skupina za Trumpem ( včetně jeho) to nebude.
NATO bude problém.
Ti “kloboukáři” vypadají pacifističtěji.

Pozorovatelka
Návštěvník

Zvědavá matko, takto do dostává jinou logiku, děkuji za Váš pohled. A s tím Zemanem – on je také příznivcem Jeruzalema jako hlavního města Izraele, navíc jak jsem dala odkaz níže, v USA dostane vyznamenání od stejných Židů, kteří podporují Trumpa. Vypadá to zajímavě (a já opět hluboce smekám před Pjakinem).

Pozorovatelka
Návštěvník

Jen bych k tomu ještě doplnila, že Židé jako národ měli být vytvořeni jen na tři tisíce let a ty v naší současnosti právě končí.

Máša
Návštěvník

Pozorovatelko: umim si predstavit, ze by byl Izrael zrusen. Tim se ale otazka zidu neresi, protoze v Izraeli je jich mene nez po svete.
Nevim proc, ale ja stale nejak citim, ze nejde o dve skupiny, ktere mezi sebou souperi, ze byla vytvorena dalsi. Nemam poneti kdy, ale prave o te si myslim, ze zasahuje na obou stranach, a proto to chaoticke chovani u politiku, vcetne Zemana.

Pozorovatelka
Návštěvník

A teď mě napadlo, že logicky varování tak trochu platí i pro prezidenta Zemana
http://zidovskelisty.info/2017/01/02/jake-zidovske-organizace-v-usa-oceni-prezidenta-zemana/

Máša
Návštěvník

Pozorovatelko: zidovska hamiznost a zarlivost se projevuje i mezi nimi navzajem a prudce. Soudrzni jsou pouze proti nezidum. Takze jim nejake hajeni svobody a spravedlnosti neverim, je to jen zasterka zavisti a zarlivosti. Jsou samozrejme vyjimky, a tem cest, ale vetsine zidu vyhovuje jejich uprednostnovani – spravedlnost nespravedlnost.

Jednani s zidy v USA jsem se nemohla vyhnout, protoze 90 procent zakazniku rodinne firmy byli prave oni. A kdyz se nekteremu povedlo nas okrast, a nebylo to vyjimecne, spise naopak, tak jsem vedela, ze z nej nic nedostanu, ale nasla potrestani pres jineho zida, ktereho jsem na dotycne (ho) postvala. Takto to skutecne funguje, mam overeno v mnoha pripadech.
Ze globalnici planetu doposud neovladli je dusledkem jejich vzajemne souperivosti, a ja rikam, ze se jim proto ovladnout planetu nepodari nikdy. Z vlka beranek nikdy nebude. Planeta je jenom jedna a zajemcu mnoho.

Carlos IV
Návštěvník

Svata pravda Maso. A na tohle taky chcipnou. Muj tata rikal – kdyz Zid citi prachy i vlastni bracha mu musi z cesty. Nakonec. Je to uz v Knize knih…

Pavlina
Návštěvník

..řevivost je mezi nimy odedávna – já jsem z rodu krále Davida atd.
a ty jsi Aškenázi nebo chazar ….
pokud by na Zemi zůstali jen oni budou se řezat mezi sebou ….

Máša
Návštěvník

Proto jsem pro jejich svoz na ostrov. Tam se vylikviduji a my si nemusime zatezovat svedomi jejich zneskodnovanim….

svet bez neziskovek a valek
Návštěvník
svet bez neziskovek a valek

A posledni vec: Prosim o seznam lidi kteri zradily Cesky narod, copak vy nevite kdo skodi? Tento seznam by na vasech webech mel viset z povinnosti k Ceskemu narodu….videl sem na youtube ten sestrih ten rom vers. Tomas Hnidek(Ortel) na konci se v titulkach podivejte kdo dokaze podporovat neumelce, namisto aby pomohl detem s leukemii ci rakovinou!!!! Zajimat se tenhle rok o zahranici???? Proc, tam je rozhodnuto u nas ne!!!! Prominte za me nazory od srdce pane V.K., vim je to vas web a vase nazory a rad si vas i nekdy poslechnu ale hadat se mezi sebou kdo ma pravdu, jestli vy nebo Tomas Marny z Tadesco.cz….to vyznam nema, pomlouvat se je zbytecne tady jde o Ceskou zem. Dekuji, ze jsem u vas mohl od srdce napsat svuj nazor. Milan

svet bez neziskovek a valek
Návštěvník
svet bez neziskovek a valek

A jeste bych chtel vsechny normalni lidi a normalni strany pozadat o domluveni se. Vzdyt se jen hadate!!!! Zem je rozkradena…..muslimove jsou na ceste znicit Ceskou zem….6500 pozvaly v nasledujicich 2 letech skudci a zradcove ve vedeni nasi zeme….za 1oo let jich je milion….ano, mnozi se jak kobylky….nechci nikomu sahat do svedomi ale komu jde o Cesky lid a Ceskou zem, bude burcovat Cesky narod a Cesky lid a vsude jak na Svobodnem radiu, tak na vsech alternativach….resit ted fakt nesmysly, je hovadina resit zahranici je blbost….proboha soustredte pane V.K svoje vsechny sily na to, aby zvitezil zdravy rozum jinak se rozlucte s Ceskou zemi jakou ji znate!!!!!!!!!!!

svet bez neziskovek a valek
Návštěvník
svet bez neziskovek a valek

Zdravim.Rad bych vam napsal od srdce co si myslim. Nejmenujte tyto osoby jmenem, jsou to skudci a zrudy, zradci Ceskeho Naroda a patri na sibenici, ci do vezeni. To me pripada jako propagace politicky strany. Boze, lidi jedina alternativa je SPD! Do voleb je nesmysl vymyslet alternativni strany, ano jde jim o to! Dalsi vec. Jde jim o rozhadani se alternativy! Boze, jsou posrany tak, ze ztratej svoje koryta! Lidicky zlati, nemam nic proti novym vyzvam ale ted ne!!! Neni cas, kdo ma rozum kdo ma srdce, kdo miluje Ceskou zem, kdo miluje Cesky lid….bude volit pana Tomio Okamura a SPD!!!!! Budou falesne pruzkumy, neverte jim!!!!! VLASTENCI VOLTE PRAVDU!!!!!

4321
Návštěvník
PřerovskéStrojírny
Návštěvník