Mezinárodní banditismus? Americká armáda zahájila plundrování ropných nalezišť na východě Sýrie, údajně...

Mezinárodní banditismus? Americká armáda zahájila plundrování ropných nalezišť na východě Sýrie, údajně stažení američtí vojáci od hranic s Tureckem ve skutečnosti neopustili Sýrii, ale střeží odvoz syrské ropy z ropných polí na východě Sýrie! Ruské ministerstvo obrany uveřejnilo špionážní letecké snímky amerického řádění! Konvoje cisteren míří do Iráku, kdokoliv na ně zaútočí, americké letectvo okamžitě vysílá stíhačky na ochranu konvojů! Abú Bakr al-Bagdádí je plukovníkem izraelského Mossadu a je již v bezpečí v Jordánsku!

Mezinárodní banditismus? Americká armáda zahájila plundrování ropných nalezišť na východě Sýrie, údajně stažení američtí vojáci od hranic s Tureckem ve skutečnosti neopustili Sýrii, ale střeží odvoz syrské ropy z ropných polí na východě Sýrie! Ruské ministerstvo obrany uveřejnilo špionážní letecké snímky amerického řádění! Konvoje cisteren míří do Iráku, kdokoliv na ně zaútočí, americké letectvo okamžitě vysílá stíhačky na ochranu konvojů! Abú Bakr al-Bagdádí je plukovníkem izraelského Mossadu a je již v bezpečí v Jordánsku!

A je to venku. Dva týdny staré oznámení Donalda Trumpa, že nařídil stažení amerických vojáků ze Sýrie, je lež a maskírovka. Ruské ministerstvo obrany dnes uveřejnilo špionážní snímky z oblasti provincie Deir ez-Zor na východě Sýrie, které zachycují americké kradení syrské ropy a její přesun ve stovkách cisteren každý den do Iráku [1]. Konvoje zajišťují irácké smluvní společnosti, řidiči kamionů jsou Iráčané, ale rovněž i Kurdové. Kdykoliv se syrské nebo ruské letectvo pokusí tyto konvoje zastavit a zlikvidovat, tak okamžitě vzlétnou americké stíhačky a do rádia vysílají varování, že konvoj je pod americkou ochranou a konvoj je americkým majetkem.

Abú Bakr al-Bagdádí, ve skutečnosti Elliot Shimon, plukovník Mossadu a rovněž agent CIA.

Tato skandální svědectví uveřejnilo ministerstvo obrany Ruské federace během dnešního dne v reakci na nedělní zinscenované zavraždění izraelského operátora Mossadu a šéfa ISILu Abú Bakr al-Bagdádího, který byl bezpečně odsunut do Jordánska, a to i se svými třemi syny. Informace je šířena ve zpravodajské komunitě na Blízkém východě, že “Amos” (Bagdádího krycí jméno v Mossadu) je v bezpečí v “Citadele”. To je kódové označení pro Jordánsko, společnou americko-izraelskou základnu na Blízkém Východě. Američané mají v Jordánsku obrovskou vojenskou a leteckou základnu Muwaffaq Salti Air Base, která slouží pro operace Pentagonu a rovněž CIA na celém Blízkém Východě.

Média přinesla tento rok informace, že Američané základnu rozšiřují, snímky ukazují výstavbu nových kasáren, ubikací a do základny proudí desítky milionů dolarů v očekávání, že Turecko dříve či později vyhodí Američany ze základny Incirlik v Turecku. Více v článku zde. A právě Muwaffaq Salti Air Base by měla v blízké době převzít roli Incirliku. Jordánsko má s USA a Izraelem uzavřenou třístrannou smlouvu JTAC o spolupráci v boji proti terorismu a v Jordánsku operují stovky důstojníků Mossadu a CIA. Součástí smlouvy je hostování izraelských a amerických jednotek a tajných služeb USA a Izraele na území Jordánska. Země proto ve vojenské hantýrce dostala přezdívku “Citadela” odvozenou od zkratky CTDL (Counter-Terrorist and Defense Location), tedy Protiteroristická a obranná lokalita v dané oblasti Blízkého Východu.

Na údajném místě zásahu americké armády je úplně stržený a zdemolovaný dům sešrotovaný na padrť, zjevně po zásahu termobarickou pumou. Ta ale vylučuje možnost, že by někdo v okolí přežil, takže příběh o útěku šéfa ISILu spolu s dětmi do nějakého tunelu je nesmysl

Američané v žádném tunelu s nikým nebojovali, protože dnes uveřejněné záběry z místa zásahu, pokud jsou pravé, ukazují zlikvidované budovy srovnané se zemí, což ukazuje na použití termobarických pum. Lži o tom, že američtí vojáci s někým bojovali poté v tunelech a v troskách po termobarickém útoku, jsou pohádky pro děti. Pokud by šlo o extrakci osoby s cílem jejího dopadení, nepoužilo by letectvo termobarické zbraně. Ovšem, celá tato situace se značně komplikuje, protože Rusko dnes změnilo své stanovisko a mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov popřel výroky generála Sergeje Šojgu, že v oblasti Idlíbu nebyly žádné americké helikoptéry a žádné zásahy. Dmitrij Peskov tak de facto obvinil ruského generála Šojgu ze lži a dezinformací, když popřel jeho včerejší výroky, že ruská armáda v Sýrii na radarech S-400 nic nezaregistrovala. A to je zlé, to ukazuje na problém v tandemovém řízení v Kremlu.

Tohle zbylo po domě, ve kterém se prý skrýval Abú Bakr al-Bagdádí.

Jak by mohl mluvčí prezidenta něco o vojenském vzdušném prostoru v Sýrii vědět lépe, než ministr obrany a generál Sergej Šojgu? To je samozřejmě nesmysl, ale přesto k tomu došlo. Takže, o co se jedná? Tuto změnu postoje Kremlu po 24 hodinách lze tlumočit jako účelovou podporu a ochranu poskytnutou Donaldu Trumpovi a Izraeli, navzdory ruské armádě, která ztratí prestiž a poškodí to i renomé ruského protivzdušného systému S-400.

Mluvčí Kremlu pouhý den po tiskové konferenci ruského generálního štábu označil de facto ruské generály a vojáky za lháře, ruský systém S-400 navíc vykreslil jako úplně neschopný a slepý protivzdušný systém

Dmitrij Peskov svým výrokem nepřímo řekl, že ruský nejmodernější radar neviděl a nedetekoval nikoho a vůbec nic, nebyl schopen detekovat 8 amerických helikoptér, které se údajně zásahu v Idlíbu zúčastnily, ruská armáda neslyšela výbuchy a exploze, nikdo nic neviděl, takže teď to bude vypadat pro změnu, že ruská armáda v Sýrii je úplně slepá a hluchá, nic nevidí a její technika nic nedetekuje. A to je tragédie. Podpora Donaldu Trumpovi na přikrytí stažení operátora Mossadu do Jordánska může Kreml stát opravdu hodně. Ruští generálové budou za tupce a hlupáky. Tohle je nebezpečná hra, kterou rozehrál Dmitrij Peskov.

Rok 2013, John McCain na schůzce se členy Free Syrian Army, ze kterých se za pár týdnů po této schůzce stal Islámský stát v čele s vůdcem Abú Bakr al-Bagdádím, civilním jménem Elliot Shimon a plukovník Mossadu, v kroužku na fotografii.

Původní civilní jméno Abú Bakr al-Bagdádího je Simon Elliot v anglické mutaci, resp. Elliot Shimon v hebrejském tvaru a má hodnost plukovníka izraelského Mossadu. Informaci přineslo mnoho médií, dokonce i britský bulvár [2]. V roce 2013 na schůzce v Sýrii s Johnem McCainem učinil dohodu o vzniku Islámského státu, kterému americká CIA bude ve spolupráci s prostředky amerického letectva poskytovat peníze, zásobování, zbraně, komunikační vybavení, přístup k satelitním prostředkům americké armády a poradce z americké armády pro vedení operací proti syrské armádě Bašára Asada.

Abú Bakr al-Bagdádí je plukovníkem izraelského Mossadu a byl odklizen do Jordánska. Zásah v Idlíbu, který nikdo neviděl, ale přitom se měl odehrát, smazal stopy po izraelském operativci. Je mrtev, zapomeňte, dívejte se raději jinam… vzkazují elity voličům!

Poté, co Rusko vstoupilo na podzim v roce 2015 do Sýrie a poté, co Donald Trump v listopadu 2016 vyhrál prezidentské volby, bylo potřeba uklidit a zamést stopy po Islámském státu. První byl zameten John McCain, který z ničeho nic a náhle onemocněl agresivním druhem rakoviny a v srpnu 2018 zemřel. Architekt a autor vytvoření ISILu byl tedy odstraněn. Jenže, to nebylo všechno. Bylo nutné odstranit i Elliota z pozice šéfa ISILu, jenže toho nejde zavraždit nebo mu přivodit rakovinu pomocí radiačního zářiče umístěného do mobilu oběti. Takto odstranili McCaina. Jenže Simon Elliot je totiž izraelský občan a plukovník Mossadu.

Detail profilu Elliota Shimona.

Proto bylo potřeba ho nechat mediálně zemřít během zinscenované operace, která proběhla minulou neděli. Problém je v tom, že ruská armáda o tomto spiknutí nevěděla, protože Vladimir Putin o těchto věcech s generálem Šojgu nemluví. Odklizení Simona Elliota do Jordánska najednou dává logiku a smysl. Je to proces ochrany Izraele. Nic jiného, už zase Washington a Kreml chrání Izrael. Ruské protivzdušné systémy tak prý nic nedetekovaly v oblasti Idlíbu, ale Donald Trump vyprávěl příběh a story o mohutné operaci, explozích, které otřásaly okolím a o hrdinném boji v tunelech.

Dmitrij Peskov zjevně na pokyn Vladimira Putina obětoval prestiž a integritu ruské generality v Sýrii v zájmu ochrany Donalda Trumpa a jeho příběhu o likvidaci šéfa ISILu. Ten přitom nikdy nebyl teroristou, ale plukovníkem Mossadu, takže koho vlastně chrání Trump s Putinem? No přece Izrael!

Generál Šojgu na to koukal jako blázen, o čem to ten nebožák v Bílém domě třepe, když pod nosem ruského PVO systému S-400 jen kousek od Idlíbu v tu noc nezaregistrovali na radarech žádné stroje americké armády, žádné exploze, žádné výbuchy. A uběhne 24 hodin a Dmitrij Peskov honem zasahuje [3], že prý se ruská armáda mýlí, exploze a americké helikoptéry v oblasti prý opravdu byly a ruští vojáci je viděli. No, takže včera ruský generální štáb lhal a nevěděl, co viděli na místě ruští vojáci, když včera tvrdili, že nic neviděli? Nedovedu si představit, jak se teď cítí generál Šojgu a celý ruský generální štáb. Byli totiž Peskovem de facto označeni jak za lháře, tak i za neschopné a nekompetentní vojáky, kteří nic neviděli a jejich systém S-400 nedaleko Idlíbu neviděl ani celou letku 8 amerických helikoptér. Pokud by to byla pravda, tak celý slavný PVO systém S-400 je leda tak na dvě věci.

Schůzka v roce 2013 v Sýrii, John McCain s předáky Free Syrian Army, v pozadí Elliot Shimon.

A tak nastalo dnes co? Ruský generální štáb zahájil odvetu [4] a vytáhl z rukávu špionážní snímky, které generalita tajila už od srpna a zřejmě měla od Kremlu za úkol je nevytahovat proti americkým partnerům. Ale po dnešních výrocích Dmitrije Peskova se jaksi ohledy už na Kreml v genštábu RF neberou a generálové uveřejnili pikantní snímky Američanů z Deir ez-Zor, jak kradou syrskou ropu a stovkami cisteren ji odváží do Iráku za podpory a ochrany amerických stíhaček.

Špionážní fotka ruské armády ze srpna 2019, Američané kradou v Deir ez-Zor syrskou ropu.

Když totiž se ruská a syrská bojová letadla pokusí konvoje zastavit, americké stíhačky jim v tom brání a rádiem varují, že jde o americký majetek, že útok na konvoje by znamenal útoky na americké assety. A ruští a syrští piloti nemají dovoleno jít do střetu s Američany, je to zákaz vydaný přímo v Kremlu Vladimirem Putinem. Ruská generalita tak provedla Kremlu odvetu odtajněním toho, že Kreml kryje americké řádění na východě Sýrie. A to není zdaleka všechno.

Ruská generalita vrátila Kremlu odvetu, odtajnila šokující špionážní snímky ze satelitu z východu Sýrie, jak Američané kradou a odváží syrskou ropu. Snímky získala ruská armáda již v srpnu, ale Kreml zakázal jejich publikaci… generálové se teď pomstili Kremlu za slova Peskova?

Podle ruské generality se jedná ze strany USA o zjevnou formu mezinárodního banditismu, když vojáci americké armády odsunutí od tureckých hranic údajně pryč ze Sýrie, jsou ve skutečnosti odsunuti do Iráku jenom jako, protože jde pouze o mediální odsun pro kamery a televizi, ale již o několik hodin později se tyto jednotky z Iráku znovu přesunuly do Sýrie, do oblasti Deir ez-Zor, kde právě ruská armáda už v srpnu špionážními satelity odhalila rozkrádání syrské ropy. Žádný odsun amerických vojáků se tak nekoná, pouze se koná jejich utajený a tichý přesun v Sýrii od tureckých hranic na východ Sýrie k ochraně ropných polí.

Elliot Shimon, plukovník Mossadu, aka Abú Bakr al-Bagdádí.

Co tam asi tak ti vojáci budou dělat? No přece budou chránit a hlídat plundrovanou ropu, jak na plnou hubu před 3 dny oznámil americký chasidský prezident Donald Trump [5]. A proto mluvčí ruského chasidského prezidenta udělal z ruských generálů a radistů lháře a debily, že neviděli v Idlíbu na radarech 8 amerických helikoptér a mohutnou operaci americké armády. Kreml kryje chasidského prezidenta Donalda Trumpa, který pohádkou o akci v Idlíbu, kterou nikdo neviděl a nedetekoval, kryje tichý odsun plukovníka Mossadu Simona Elliota do Citadely v Jordánsku.

A co je výsledkem a ponaučením pro tupé góje? No přece, že ochrana Izraele a izraelských plukovníků v rolích šéfů ISILu má přednost před vším ostatním, i před ochranou integrity a důvěryhodnosti ruské armády, ruského generálního štábu, ruského ministra obrany a obchodní ochrany exportního systému S-400, který teď bude vykreslován jako systém, který je úplně k ničemu, protože je slepý a neschopný detekovat 8 amerických helikoptér pod čumákem a dohledem ruské letecké základny. Dopady, jaké to bude mít na reputaci S-400 a ruské generality, to není třeba zdůrazňovat. A proč to Vladimir Putin dovolí? Protože ochrana chasidských zájmů a ochrana izraelských plukovníků Mossadu má vyšší důležitost, než je pověst ruské armády. Doufám, že chápete, co to znamená a jaký signál to vysílá.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen 59% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ZabiBobra
Návštěvník
ZabiBobra

To, čo sa momentálne deje medzi Putinom a ruskou armádou je imitačný konflikt. Každý v tomto divadle hrá svoju rolu, kde zdanlivo stoja proti sebe, no v konečnom dôsledku tak Putin ako aj armáda ťahajú spolu. Chystá sa veľká vojna a Putin vie, že bez armády ju nevyhrá a armáda tiež vie, že bez vodcu, za ktorým stojí ľud, sa vojna vyhrať nedá. Bolo by od oboch hlúpe, aby sa takpovediac pobili medzi sebou skôr ako veľká vojna začne. Tí, ktorí sa snažia tento zdanlivý konflikt medzi Putinom a armádou rozdúchať v skutočný konflikt, sú de facto zradcovia a budú odstránení skôr ako veľká vojna začne. A čo sa týka komplexu S-400, je to systém nezávislý na politických vyhláseniach, takže “na funkci to nebude mít vliv”.

Iron Eddie
Návštěvník
Iron Eddie

Stačí si vzpomenúť ako sa Putin zdráhal dodať Sýrskej armáde S 300ky. Vždy zaním doliezol netanyahu a Putin cukol. ODsúhlain to až potom keď židáci zostrelili lietadlo s 15imi Ruskými vojakmi. To má na tričku Putin.

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Další kamínek do mozaiky.
Je více než divné a podezřelé, že ISIS nikdy neútočí na Izrael – je to další náznak, že ISIS je ovládán Izraelem. Kdyby byl ISIS opravdovým a nezávislým povstáním, které USA a Izrael tajně neřídily, proč by se nepokusily zaútočit na sionistický režim, který zaútočil téměř na všechny jeho muslimské sousedy od svého založení v roce 1948? Izrael zaútočil na Egypt, Sýrii a Libanon a samozřejmě zničil Palestinu. Systematicky se pokusil rozdělit a dobýt své arabské sousedy. Izrael si neustále stěžuje na islámský terorismus. Přesto, když se ISIS objeví na scéně jako krvavý a barbarský král islámského terorismu, nenajde žádný spor s Izraelem a nevidí důvod zaměřit se na režim, který spáchal masivní nespravedlnost vůči muslimům?
ISIS a Izrael neútočí jeden na druhého – navzájem si pomáhají. Izrael ve svých nemocnicích ošetřoval vojáky ISIS a další anti-assadské rebely.
Dalším klíčovým prozradením, že ISIS je americko-izraelské stvoření, je to, že izraelská skupina SITE ( Search for International Terrorist Entities ) je často první, kdo uveřejňuje videa ISIS. A takhle můžeme pokračovat dále…

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Správná dedukce ale chybný závěr v převážně NEsemitském ISlámském/židovském dvojstátí velký IZRAEL převážně NEsemitsk ozbrojené slošky ISlámskémského/židovského dvojstátí velký IZRAEL napadnou sami sebe či převážně NEsemitském vládu ISlámskémského/židovského dvojstátí velký IZRAEL ani pes nekopuše ruku co ho krmí natoš vlastní druhou tlapku.Ale se semitskými araby a zvláště pak palestinci ale i IZRAELští drůzové maj problém převážně NEsemitskými ISlamisty kvůli tomu napadaj sanitky IDF jinak kokněte kde je ISIL asktívní Irák Irák
Sýrie Sýrie
Libye Libye
Egypt Egypt
Libanon Libanon
Nigérie Nigérie
Afghánistán Afghánistán
Pákistán Pákistán
Flag of Palestine.svg Pásmo Gazy
Jemen Jemen
Alžírsko Alžírsko
Tunisko Tunisko
Somálsko Somálsko
Indie Indie
Srí Lanka Srí Lanka

raspberry
Návštěvník
raspberry

Jé, bude paní Pozorovatelka komentovat na nově vznikajícím českém zpravodajském kanálu CNN Prima News na televizi Prima? To by byla bomba! Gratuluji, paní Pozorovatelko, pašák!

Jana
Návštěvník
Jana
Jana
Návštěvník
Jana

Vojenská přeprava stovek teroristů ISIS ze Sýrie do Iráku
SANA (Syrian News Agency) informovala 21. října 2019, že US „transportují stovky teroristů z Daesh (ISIS), kteří jsou zadržováni z oblasti Al-Jazeera do Iráku.“
Zdroj: “Americká okupace nadále přepravuje stovky teroristů z Daesh ze Sýrie do Iráku”
https://www.sana.sy/en/?p=176401

IMonika Ikema
Návštěvník
IMonika Ikema

You tube: Dont Speak : Izrael po celém světě zavírá veškeré svoje Ambassady !!! Lidičky že bychom se konečně dočkali odchod židů do horoucich pekel ???

Josef
Návštěvník
Josef

Oficiálně: izraelští diplomaté a vojenští atašé dnes zavřeli ambasády po celém světě, protože stávkují za vyšší mzdy.
https://www.timesofisrael.com/israeli-embassies-around-the-world-shut-as-diplomats-military-attaches-strike/
https://www.newsweek.com/israeli-embassies-consulates-close-diplomats-strike-higher-wages-1468594

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Putuje gojim ve snu vesmírem a potká na plutu Mimoně a ptá se “”zde je mínus 667 a jak je tedy možný život “”?A Mimoň “”poslyš odkud jsi ty bytůstko ?””no ze Země “”a to je jak možný život na zemi za 13 tisíc hrubého měsíčně!?

Jana
Návštěvník
Jana

Přehled údajných smrtí Baghdádího, včetně videí.
https://www.infowars.com/the-many-deaths-of-baghdadi/

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

VK a Administrátore, běžně už dlouho moje komentáře nepouštíte, teď jste najednou udělali výjimku – proč? Názor na to mám, ale nechce se mi jej sdělovat. Co ale mám potřebu Vám říct je to, že mě už nikdy,nikdy nepřesvědčíte, že nejste bezcharakterní manipulátoři. Když už jste totiž pustili dva moje komentáře, kde jste nechali ten třetí, resp, ten úplně první, který byl tohoto znění:

““Abú Bakr al-Bagdádí je plukovníkem izraelského Mossadu a je již v bezpečí v Jordánsku!”
Kde opět jednou zůstal alespoň kousek serióznosti???
Jordánsko nedávno vypovědělo smlouvu s Izraelem
https://zidovskelisty.info/2018/10/22/gita-zbavitelova-jordansko-vypovedelo-prilohu-k-mirove-smlouve-s-izraelem-abdallahuv-krok-signalizuje-prani-vyrazne-omezit-jordansko-izraelske-vztahy/
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/219411000100725/obsah/709959-krehky-mir-mezi-izraelem-a-jordanskem

Jordánsko, jedna z nevlivnějších monarchií světa, právě odkopla Izrael, a plukovník izraelského Mossadu je v bezpečí v Jordánsku? Uvědomuje si vůbec VK, že existuje spousta lidí, kteří vědí, že Jordánsko dělá politiku pro Palestinu a je tudíž proti Izraeli a že VK ze sebe před těmito znalými pohledy právě opět jednou udělal hlupáka? Uvědomuje si vůbec VK jakého šaška ze sebe dělá m.j. i před tím Kobzou, kterého tolik kritizuje? Spojovat izraelský Mossad a pro-palestinské Jordánsko, tak tady už jsou jen dvě možnosti: buďto slepota anebo cííená manipualce ala S. Bannon

“Abú Bakr al-Bagdádí je plukovníkem izraelského Mossadu a je již v bezpečí v Jordánsku!” -myslím, že větší nesmysl nemůže zplodit nejen žádný mainstream, ale anižádná alternativa – a to napříč světem, tedy včetně té, představované Aeronetem…. Jo, dezinformace jsou všude….”

Tak buď pustím všechno anebo nic, nemyslíte??? Co jste to za charaktery, že Vám ze sebe není špatně, když si z mých najednou puštěných komentářů vyberete jen to, co se Vám hodí??? Co jste to za charaktery, když se vůči jednotlivci chováte tak, že Vám je jedno, co si o Vás myslí, protože pro Vás je důležité jen to, jak Vám jednotlivec poslouží k manipulaci davem. Jak s tím dokážete klidně spát a jak se na sebe dokážete podívat do zrcadla, jak s tím dokážete žít, když se chováte tak nečestně???! Co jste to za lidi, když Vám nevadí, že někomu ubližujete nikoliv tím, že s ním nesouhlasíte (a vidíte snad někde prostor, kde byste moje názory museli překřičet v zájmu prosazení Vaší “pravdy” ?), ale tím, že jeho názor osekáte tak, jak se Vám to hodí? Co jste to za lidi????

Za dobu, co jsem se se zdejšími stránkami rozešla, jsem měla několik kontaktů s jinými alternativami a musím říct, že všude je to tak čestné a charakterově lidské, že jsem potěšena, že s českým národem to vůbec není špatné. Na druhou stranu se mi ale stále více potvrzuje, že Západ (ať už je v Německu či v Holandsku či v Trump tower) je prostě prohnilý, protože mu vždy jde pouze o zájmy a nikoliv o přátelé. Názor nějaké “česnekové hlupačky” ala “svíce bez plamene” Vás proto samozřejmě nemusí zajímat, protože Vy máte ten svůj projekt, ve kterém nějaký jednotlivec vůbec není důležitý. Já si ale i přes Vaše šlapání po mě půjdu svojí cestou bez ohledu na to, kolik lidí mě bude číst, protože hlavní prioritou pro mě zůstává, aby moje články nestály na kvantitě (na projektu ala Blesk), ale na kvalitě. Jsem proto velmi potěšena zcela novým prostorem, pro který svůj příští článek píšu a věřte, že ani náhodou nemám v úmyslu jeho čtenost postavit na zmínce o AEN tak, jak to AEN právě předvedl tím, že ke své popularizaci použil dva (tzn. nikoliv všechny tři!) mé komentáře,

Už kdysi jsem Vám psala, že já nemusím ani hnout prstem, protože Vy se odrovnáte sami a je smutné, že ve svém zoufalství jste sáhli na kartu “Pozorovatelka”. Kdybyste aspoň měli nějaký veřejný odkaz, kde Pozorovatelka Aeronetu škodí, tak bych to i pochopila. Ale Vy jste si z dlouhodobě zcela soukromé korespondence Pozorovatelky s AEN najednou udělali nástroj k veřejné manipulaci! Lidsky je mi z Vás nanic a nechápu,nechápu, nechápu, co jste to za charaktery!

Jaris
Návštěvník
Jaris

PP
Z vas cisi nenavist. agresivita a zavist. Kde vubec berete tu drzost, ze zrovna vy mate tu pravdu. Vubec nejsem prekvapena, ze vas admin maze a tento plytky komentar mel vymazat zrovnatak. Vy jste nikdy do diskuzi neprispivala, jen jste se hadala a spinila Aeronet. Kdyz tak tuto stranku nenavidite, proc sem chodite? Rozhadat diskutujici a pak zase zmizet jak smrad? Typy vasich komentaru jsou urazejici. Mne jste rovnez kdysi napsala, ze tu brzo nic nenapisu.
Mela byste se drzet Outsidermedia nebo si konecne otevrit svou vlastni site, jak jste tu neustale vykrikovala.
Racte si konecne uvedomit, ze nemate patern na pravdu a vase vycteninky Pjakina si klidne piste nekde jinde. Par zdejsich lidi. kteri vam fandi si je mohou precist na Outsidermedia nebo primo na Pjakinovske siti. Vetsinu komentujicich vase vypady vuci AE to nezjima.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Klid POZORovatelaka i ANONYMka je/jou PRFESIONÁLky ELF/TROlové a stakovejma duševníma ku..ma nemá ani cenu se jakoliv hádat či dokonce diskutovat nejmutnější je a to si paltíte ze svích daní

pvoda
Návštěvník
pvoda

Jaris, nikomu z přispěvatelů zde nepřísluší jiného vyhazovat. Pokud máte smysl pro spravedlnost a svědomí, tak si vzpomenete, že i Vy jste zde psala vyčteninky, pro změnu z bludobible.

Patent na pravdu neexistuje a nejhorší pro člověka je považovat za pravdu to, čemu chce věřit. Na realitu pak již nedohlédne. Natož pak aby ji vyhodnotil a řešil! Tím je předem vyřazen či poražen. Souhlasíte?

Jaris
Návštěvník
Jaris

pvoda

Co se tyce Bible, tak to reaguji pouze, kdyz mi nekdo nadhodi toto tema. Nikdy jsem nikomu nic nevnucovala, ani vam.
Problem vidim ve vas, nikoliv v Bibli.

pvoda
Návštěvník
pvoda

Jaris, nic o vnucování nepíši a ani problém nemám, tak vskutku nevím kde ho ve mně vidíte, no ale to sem nepatří, nechme toho.

Jsme na jednom voru, nemůžeme se vyhazovat.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Míly/á pane/í vy se tady vyloženě trápíte a jelikoš MAM VÁS RÁD a ste svobodný občan ve svobodné zemi dám vám pár typů na tzv. ALTERnativu ješ neni ani členem asociace NEzávislé kde se oni/vy/ty bude cejtit jako ryba ve vodě hlavně
HlídacíPes.org/a ten veleslavný ÚNŽ z chaty v brdských hvozdech
Investigace.cz
Neovlivní.cz
Manipulátoři/KonspirátořiúDEMAGOGové vše cz
OSF.cz a
http://www.seznam.cz
http://www.euractiv.cz
http://www.houpaciosel.cz
http://www.pritomnost.cz
ww.reportermagazin.cz
https://sinopsis.cz/
https://www.newtonmedia.cz/cs
https://www.goethe.de/ins/cz/de/index.html?wt_sc=prag
https://a2larm.cz teda Radio Wave ČRo
faktor S, Mediahub, Ekonomický deník, Fórum/Echo24

Le šaná habá bi-rušalajim.

P.S.jinak ani Neumann,Šlerka,Janda,Nutil,Kartous,ale ani Rosí atd. atd. . nejsou pravými proroky ale to musíte ve vašem věku už pochopit sam/a jinak jestli vám ani tyto typy nestačí přeďte zanáma do KARLÍNa či RADIO kafe PARGUE(Vinohradská) nebo na KRKAVKY a pokecáme ( jsem tady dobřě ?!? ZASTUPUJI PŘEKRUCOVAČE PRAVDY a práva Judr. LÁSKY a Rozehnala a naše heslo je :BOHUžel ,nejsme IMPULZovi !!!!)

Slávek
Návštěvník
Slávek

Dobrý den paní Pozorovatelko,
jsem moc rád, že jste se zase ozvala alespon do komentů. Od té doby co tu nepublikujete, to tu pro mě stratilo smysl, protože články pana VK sami o sobě nedávají smysl a mnohdy si i protiřečí. Nebo se jedná o bezvýznamné kauzy.
Chci se zeptat paní Pozorovatelko publikujete nekde, nebo je možné si nekde přečíst Vaše články.
Děkuji za odpověd

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

@Slávek
Pokud AEN můj komentář pustí, tak Vám chci především říct, že po této dnešní zprávě
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/masakr-armenie-genocida-valka-snemovna-reprezentantu-usa.A191030_063329_zahranicni_may#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main
jsem pyšná na svůj článek, který jsem napsala zde
https://outsidermedia.cz/trumpova-past-na-turky-zabrala/
a to obzvláště poté, co tento ruský článek
https://vz.ru/world/2019/10/30/1005664.html
říká totéž téměř jako by ode mě opisoval…..

V tom ruském článku je m.j. věta: “Ze všech transatlantických národů mohou Arménům konkurovat pouze Židé”, já ji ovšem čtu tak, že dlouho připravovaný nový nástroj Globalistů místo židů – resp. místo Izraele – byl Trumpem právě naplno aktivován. A ta zpráva je pro mě potvrzením, že můj pohled na tématiku židů je vůči tomu, co tvrdí VK, nesouhlasný správně. A svým právě rozepsaným článkem na ten svůj předchozí navážu a myslím, že až bude publikován, tak se na internetu jistě objeví odkaz na stránky, pro které jej píšu. Jinak ale ta americká zpráva o Arménii, to je pro mě tak veliké zadostiučinění za všechno zdejší kopání do Pozorovatelky, že je mi opravdu úplně, úplně jedno, co se tady o mě píše. A je to pro mě veliké povzbuzení i pro další článek, který mám v hlavě a který se bude týkat 7. prosince 2019.

pvoda
Návštěvník
pvoda

Nemáte na co být pyšná, samochvála smrdí a Pjakin to dělá taky.
Všem arménským mohou konkurovat všichni židé? Chápete vůbec tu nesmyslnost takového tvrzení?
Ani náš národ není jednolitou hmotou. Copak to nevidíte?
Pjakin taky jede všeobecnost ve svých tvrzeních, viz že v Rusku nejsou kádry nebo že ti v USA ( a nejen ) ničemu nerozumí a že znalosti představují moc, atd.
Ani on ani Vy nepočítáte s právem a přirozeností lidí být různí a snažíte se je pytlovat. Nerespektujete realitu.

Jednou jste zde napsala, že jste už mohla být slavná. Pamatujete? Ovšem nikoliv za co či jiné zdůvodnění.
Opět všeobecná samochvála či nadřazenost.

Nemůžete napsat, že tvrzení pana VK o židech je nesprávné páč co o nich píše je vidět.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Vtip v Pjakynu a jeho analízách prognozách a popisu relity je ten že se ještě nesek narozdíl od těch všech šiřitelích jedinéOPRAVDY A LÁSKY ješ se NEustále jen mílí a ještě lžou jak kdyš Bakala tiskne

pvoda
Návštěvník
pvoda

Lidé co mluví širokobsažnými slovy a nekonkrétně se nemohou seknout. To je taktika.

Ovšem trefit se nemohou ani ti co to zkouší kokrétněji. Víte proč? Dneska mezi vládnoucí lůzou nic nejede nejenže podle pravidel ale ani podle logiky. Na šachovnici nejsou prováděny tahy, ale jenom rozšády.
Přebíhání v chaosu za stále pokročilejší schozofrenie a taky strachu.

pvoda
Návštěvník
pvoda

Pročetl jsem ten článek, na který jste pyšná = Trumpova past na Turky zabrala.

Abyste mne nemohla nařknout ze zaujatosti, dám sem hodnotící část z příspěvku, který Vám na Outsideru napsala čtenářka Dana:

” Mam rada geopoliticke fantazie, autorka bezesporu vidi svet vesteckymi brylemi.
Postrehy a informace ma spravne, nikoliv vsak dedukce.”

Vidíte, že se její názor shoduje se zdejšími čtenáři, tak opravdu nevím, proč se zde cítíte ukřivděná.

A docela mne pobavilo Vaše opakování věty po Pjakinovi, že jenom izraelští analytici něco pochopili. ( To jste oba se všemi analytiky hovořili, abyste mohli říci, že jenom tito jsou chápající? To určitě ne. To vyvyšování jedněch a srážení ostatních Vám bere příznivce, nestálo by to za to se nad tím zamyslet?)

Radek
Návštěvník
Radek

Pozorovatelko, chtěl bych vás upozornit na princip kauzality https://youtu.be/gNF77cqADrs , u nás říká “jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá”. Myslím, že k vám byl hodně shovívavý, potom co jste ho označila za sionistu a manipulátora, tak stále dostáváte prostor, aspoň v diskuzi. Pjakin si taky nenechá do toho kecat. Některé vaše staré články byly výborné, některé ne. Ohledně predikce budoucích událostí byl lepší VK. Já jsem osobně velmi spokojen, ale jak tady někdo psal, 100 lidí 100 názoru. Pokud budou nebudou urážlivé a bude zde hlavně prezentovat informace místo nějakého napadání, tak s tím tady nikdo nebude mít problém. Nadávání oponentovi jen rozbíjí diskuzi. A to všechno přátelé.

t1t
Návštěvník
t1t

a 11/9 a řízená demolice je už objasněna.