Mezi světovými elitami propukla panika, FBI dopadla Ghislaine Maxwellovou, pravou ruku Jeffreyho...

Mezi světovými elitami propukla panika, FBI dopadla Ghislaine Maxwellovou, pravou ruku Jeffreyho Epsteina, a to pouhé 4 měsíce před prezidentskými volbami v USA! Bývalá Epsteinova sekretářka a pravá ruka zajišťovala klienty z řad elit amerického Deep State a z okruhu britské královské rodiny! Volební kampaň Joea Bidena je na nohou, protože zatčení Maxwellové může FBI dovést k lidem z okruhu Demokratické strany a Bidenovy volební kampaně!

Mezi světovými elitami propukla panika, FBI dopadla Ghislaine Maxwellovou, pravou ruku Jeffreyho Epsteina, a to pouhé 4 měsíce před prezidentskými volbami v USA! Bývalá Epsteinova sekretářka a pravá ruka zajišťovala klienty pro Epsteinovy lolitky v létajícím bordelu z řad elit amerického Deep State a z okruhu britské královské rodiny! Volební kampaň Joea Bidena je na nohou, protože zatčení Maxwellové může FBI dovést k lidem z okruhu Demokratické strany a Bidenovy volební kampaně! Chasidé právě vrátili Domu Sion úder za globalistické povstání v amerických ulicích!

Ve Spojených státech začíná přituhovat ve válce mezi židy a Židy. Americká FBI dnes ráno ve městě Bedford ve státě New Hampshire dopadla a zatkla Ghislaine Maxwell, osobní asistentku a sekretářku Jeffreyho Epsteina [1], který provozoval mezinárodní obchod s pedofilním bordelem, jehož klienty byly nejvyšší světové globalistické elity, od amerických kongresmanů, členů Demokratické strany, britské královské rodiny, až po bohaté světové bankéře. Jeffrey Epstein vloni v srpnu spáchal ve věznici v New Yorku fingovanou sebevraždu a byl odklizen do bezpečí. Přinesli jsme o tom článek a video [2].

Ghislaine Maxwell a Jeffrey Epstein

Reálně nyní hrozí, že něco podobného se může stát i Ghislaine Maxwell, takže se dá očekávat, že bývalá Epsteinova sekretářka bude pod intenzivním dozorem a sledováním. Byla totiž FBI obviněna hned z několika trestných činů, ze zneužití nezletilých a ze spiknutí s cílem organizace zneužívání nezletilých. Její zatčení přichází ve chvíli, kdy v USA hoří americké ulice a média jsou fixována na hnutí Black Lives Matter. Dnešním dnem se to může začít velice rychle měnit. Ghislaine Maxwell totiž může začít odhalovat klienty, celé portfolio zákazníků, a to výměnou za dohodu se žalobou [3].

Pravá ruka Jeffreyho Epsteina zatčena a může začít mluvit

Ghislaine Maxwell se vypracovala v Epsteinově firmě až úplně nejvýše a stala se jeho přítelkyní a hlavní manažerkou pro shánění klientů a rovněž i nových lolitek ve Střední a Východní Evropě. Načasování zatčení ze strany FBI doslova bije do očí, protože přesně v tuto dobu před 4 roky americká média oslavovala dopředu vítězství Hillary Clinton, protože průzkumy ukazovaly, že Donald Trump je pouze špatným vtipem na prezidentského kandidáta, kterého nikdo nezvolí ani omylem. V některých médiích se před několika dny dokonce objevila zfalšovaná a poplašná zpráva, že Donald Trump uvažuje, že odstoupí z voleb. Tato dezinformace byla pohotově převzata i českými médii, informoval o tom [4] např. Babišův server iDnes.cz v pravidelné denní dávce proti-trumpovských článků.

Uprostřed Michael Bloomberg, bývalý starosta New Yorku za Demokraty, vpravo Ghislaine Maxwell.

Je naprosto zjevné, že Maxwellová mohla a měla být zatčena už dávno, minimálně minulý rok, ale toto je naprosto zjevné načasování. Přesně 4 měsíce do voleb je na soudní kauzu přesně ten čas, kdy to není ani příliš brzy, ani pozdě před začátkem voleb. Procesní úkony okolo Epsteinovy manažerky budou trvat minimálně celé léto a první skandální obvinění a jména začnou padat koncem srpna a začátkem září. Největší obavy budou panovat v okolí Demokratické strany, která je v pedofilním ringu okolo Jeffreyho Epsteina namočená tak moc, jak to jen jde.

Pedofilní skandál vede ke kauze Pizza Gate a rituálnímu “vytěžování” dětí pro účely satanismu a witchcraftu

Ukazují to uniklé emaily Johna Podesty z jiné kauzy, konkrétně z kauzy Pizza Gate [5], kde v souvislosti s pedofilními a rituálními praktikami se objevovaly jména a adresy míst, které mají přímé napojení na nemovitosti Jeffreyho Epsteina. Celá kauza Pizza Gate by se tak plynule spojila s kauzou pedofilního impéria Jeffreyho Epsteina. A to by ohrozilo i Joea Bidena, který byl rovněž obviněn z pedofilie, které se měl dopustit v roce 1993 na dívce jménem Tara Reade [6], jejíž matka celou věc medializovala. Vysoké globalistické elity jsou doslova posedlé pedofilií a zdaleka nejde jen o sexuální rovinu, ale v mnoha případech o rovinu rituální a spirituální. Děti jsou zneužívány k obřadům, které jsou kombinací pedofilie, satanismu, sadismu a witchcraftu, tedy čarodějnictví, které se v posledních letech znovu dostává do zájmu globálních elit.

Joe Biden v akci.

Witchcraft si nepředstavujte jako z televizních pohádek, jedná se o zasvěcení osob, které umí manipulovat s chemikáliemi za účelem vypínání jednotlivých filtrů v mozku oběti způsobem, aby si toho oběť nevšimla a připadalo jí, že jde o kouzlo, magii nebo čáry a kouzla. Je to ale pouze iluze, protože witchcraft je prostě zneužitím znalostí o vlivu chemikálií v přírodě na mozkové filtry, které jsou poté vypnuty a člověk získává buď zvláštní mozkové schopnosti, anebo naopak se člověk zblázní, případně se stane obětí entit z unitárního prostoru, které jsou přitahovány osobami, které podstoupí witchcraft. A právě děti nabízí ve své krvi látky, které pro účely rituálů a witchcraftu jsou naprosto nepostradatelné.

Žijeme ve světě, který vidíme jenom na povrchu. Ten okultní je mnohem děsivější a vede k němu cesta jen přes zasvěcení

Svět, který vidíme okolo sebe, je svět oficiální, který si myslíme, že je normální a přirozený. Světové globální elity ovšem žijí v jiném světě, který není omezen mantinely,  které považujeme za přirozené. Proto veškeré řídící elity z řad gójů prochází stupni zasvěcování, aby si přivykali pomalu a postupně na hrůzy a podivnosti, které představuje skrytý, tzv. Okultní svět. Proto všechny nízké elity, které jsou zaritovány do procesů řízení, se pomalu a postupně, krok za krokem, rok za rokem, stávají většími a většími bestiemi a zrůdami v lidské podobě. Všímejte si, že to platí hlavně o zaritovaných politicích. Čím déle v ritu a v politice, tím více se politik kazí a propadá vlivu své vnitřní bestie.

Joe Biden v další akci

V Talmudu je tento proces přeměny člověka v bestii popsán jako H’adam nak’nah B’hmoth, tedy přibližně přeloženo jako Člověk, který vstoupil do bestie, anebo v posunutém překladu jako Bestie z člověka. Sigmund Freud tento koncept důsledně studoval a nazval jako Id, tedy tu část naší personality, kterou nazýváme “chtíč”, jako právě onu Bestii v Talmudu, kterou ale naše Ego a Superego potlačují. Rituály zasvěcování mají za cíl potlačit funkce Ega a Superega. Samotný Id je v konceptu Talmudu tím, co v člověku pochází od Satana. Ego je důležité pro přežití jedince a Superego pro změnu pro přežití společnosti. Všimněte si, o čem je Bible a křesťanství. O výuce, jak odolávat hříchu, chtíči, touhám, pokušení, tedy vlivu Idu, který Bible označuje za nutkání a pokoušení od Satana.

Největší hrozbou pro globální elity je odhalení rituálů s dětmi v rámci Satanovy synagogy

Ve skutečnosti je Bible jako manuál a koncept, jak blokovat v člověku část vědomí a personality, která představuje Id. Satanova synagoga je přitom celá o tom, jak probudit Id, aby v člověku vymazal a potlačil Ego (sebezáchovu jedince) a Superego (sebezáchovu druhu). A najednou, s hrůzou zjistíte, že už se nebavíme jen o Talmudu a o Sigmundu Freudovi, ale o procesech, které probíhají v bílé civilizaci. Likvidace bílého člověka a jeho Ega (klekání před černochy) a Superega (likvidace bílé civilizace a její společnosti). Toto všechno přitom je popsáno už dávno nejen v Talmudu, ale ve všech pre-biblických a i některých biblických textech. A toto všechno je skryto pod pedofilními rituály elit v okultních procesech vysokého řízení na této planetě.

Joe Biden a spousta… spousta pizzy.

Dovedete si tak doufám představit, do jakého vosího hnízda právě bylo kopnuto. Je to úder Chasidů proti Domu Sion. Centrální direkt a útok na Dům Sion za to, že zapaluje americkou ulici a ohrožuje Donalda Trumpa. Zuřící válka mezi sionisty a halachisty tak postoupila počátkem července do další brutální fáze. Podařilo se jim odklidit Jeffreyho Epsteina na ostrovy v Tichomoří, ale jeho pravou ruku si nechali a načasovali 4 měsíce před volbami. Omylem tak pozdě? Ne, jako pojistku. Znovu je však třeba připomenout, že tento akt je nejen hrozbou pro Demokraty, ale i pro kohokoliv jiného, kdo by chtěl ohrozit plán na budování Velkého Izraele a 3. Chrámu v Jeruzalémě. Je to signál, že cokoliv vám napíšou mainstreamová média o volbách, je naprosto nulové. O vítězi voleb amerického prezidenta se rozhoduje mezi Domem Sion a Domem JHVH.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
josef
Návštěvník
josef
Martik
Návštěvník
oleg
Návštěvník
oleg

jablko nepadá daleko od stromu….papínek – https://cs.wikipedia.org/wiki/Robert_Maxwell

aha
Návštěvník
aha

tak ještě dopadnou Epštajna.

anonymny vlastenec
Návštěvník
anonymny vlastenec

V článku sa nespomína dôležitý fakt. Ghislaine Maxwellová je dcéra “britského” miliardára /v skutočnosti ukrajinského Žida/ Roberta Maxwella, ktorý zomrel za nikdy neobjasnených okolností na svojej jachte roku 1991. Pravdepodobne ho zavraždili. Pre zaujímavosť: Maxwell alias Jan Ludwig Hoch bol socialisticky /nie neomarxisticky/ orientovaný, vedel dobre po česky, priatelil sa s Husákom či Brežnevom a jeho vydavateľstvo vydávalo spisy východoeurópskych predstaviteľov v anglickom preklade.

Ispektor Spektátor
Návštěvník
Ispektor Spektátor

Zajímavé. Je-li Maxvellová dcerou právě tohoto Epschteina, musel si jí pořídit nedlouho před svojí smrtí jako pěkný stařík… Maxwell je sice známý britský mediální magnát, ale zároveň rodák z Podkarpatské Rusi a také velký hrdina Izraele. Byl to on, kdo s pomocí svých kontaktů na Rudolfa Slánského (ano ten popravený komunista jinými komunisty…) a další členy vlády ČSR zorganizoval v roce 1948 vojenskou pomoc ČSR Izraeli…

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Teda Ludvik Leib Heiman Hoch,plným menom, zo Slánských Dolů ( Solotvino) na Zakarpatskej Rusi!

Kimonoklas
Návštěvník
Kimonoklas

Otec Maxwellové žid z Československa Ján Ludvík Hyman vytuneloval v Británii penzijní fondy. Dnes je pohřben za odmenu v Jeruzalémě. Dcerka Maxwelova bude možná stejně jako Epstein jako divadelně zabita a odvezena na dožití jako Epstein někam na krásné místo s novou identitou.

Novinky z kekistanu
bitchute.com/channel/schodiste​066
bitchute.com/channel/pravdaprosakuje

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Jan? Bol to Leib Heiman Hoch pravým menom,ze Slánských Dolů ,dnes Solotvino, Podkarpatská Rus. Počas vojny pašoval a mučil nacistov,ktorých okradol o majetky! Istý čas sa prezýval du Maurier podľa cigariet čo obľuboval.
Inak, je pravdepodobné že aj ona,Maxwelová, spacha ” samovraždu v cele”, ak ju Deep State nepoužije proti Trumpovi,ktorého mienia obžalovať z pedofílie a odstaviť možno aj do basy…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Aktualizace:
FBI pomáhá Trumpovi čistit “bažinu”:
FBI napřed hackla maily Ghislane, pak ji zatkla, a pak ji “přesvědčila” ke spolupráci – s FBI:
BUDOU PADAT JMÉNA – Ghislane promluví… (US a GB – včetně jmen Královské Koruny …)
https://youtu.be/aw48VryHBNU

WINSTON SMITH
Návštěvník
WINSTON SMITH

Zvědavá matka

To bude tedy celosvětovej SKANDÁL!!! Díky Zvědavá matko za zprávu a odkaz.

Kikomanie
Návštěvník
Kikomanie

Trump čistí bažiny jen jako. Podle mě nic necísti. Je to jen žrádlo pro voliče. Z jeho programu nic nedodrzel. Bazina ho drzi za kou…

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Presne tak,máš dobré informácie! Inak radím z Floridy,každý večer,5 dní v týždni,fantastické videpsprávy: TruNews.com

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Nič také nebude, padne Trump! Použijú ju proti nemu!

zazracne_dieta
Návštěvník
zazracne_dieta

treba si pozriet tento 10 dielny dokument “Pád Kabaly – Fall of Kaball” s CZ titulkami

1/10 – https://youtu.be/jYj2gKwRTbI?list=WL

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Kabal nepadne! Čo padne,bude Trump a táto ďalšia skorumpovaná civilizácia! V 2033 je tu Novus Ordo Seclorum!

Iksilon
Návštěvník
Iksilon

Najprv by som sa rad uprimne podakoval panovi VK, ze prinasa zaujmave info nielen v Aeronete, ale aj online v radiu.
Vazim si jeho pracu (aj admina atd).
Bol by som rad, keby sa priamo vyjadril k jednej veci: veri v Jezisa a v jedineho Boha?
Veri v Bibliu? Staci ano alebo nie…
Lebo mne to tak pripada, ze niekedy spomina Jezisa a Boha. Ale zaroven spomina nejaky syndikat a ze informacie su tajne a ludia by to nepochopili.. vtedy mi blikne cervena kontrolka: preco to vravi? Preco ludi podcenuje? Pravda oslobodzuje, ako sa vravi (aj v Biblii). Boji sa jednoznacne postavit na jednu alebo druhu stranu? Boji sa, ze ked sa prida na stranu krestanov a Jezisa, ze strati citatelov budhistov, newageistov, ateistov atd? A opacne. Ved ked verim v Bibliu, nemozem ospevovat nejaky syndikat a naopak. Neviem, nech sa neurazi, ale niekedy mi pripada, ako keby presadzoval nejakeho “kockopsa”..
Skusi sa mi, prosim, k tomu pan VK vyjadrit? Nech mu nepravom nekrivdim..

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Máš v tom maglajz.

Iksilon
Návštěvník
Iksilon

Ja urcite v tom maglajz nemam.
To ze sa niekoho pytam a chcem, nech zaujme stanovisko bez vykrucania znamena maglajz?
To ze cestny vojak nosi uniformu, za koho bojuje a nenosi falosnu unifornu je znakom chlapskej cestosti, ci nie?
Ak kopem za jeden team, tak urcite nekopem za druhy team sucasne – to dava logiku.
Nehram sa na neutralne Svajciarsko.
A toboz nepresadzujem nejaky kvazi “duchovny ekumenizmus”, ze troska z tohto, troska z tamtoho atd..

Jaris
Návštěvník
Jaris

Iksilon
Souhlas. Nelze slouzit dvema panum.

Iksilon
Návštěvník
Iksilon

Ano, dakujem za pochopenie, Jaris.
Vies, nemam v umysle trollovat, prehovarat atd: len som zvedavy, ved tu predsa diskutujeme a prinasame jeden druhemu nove info a pohlad na vec, ci nie?
Mam rad, ked clovek ma “gule” a vylozi karty na stol a neboji sa dosledkov..
Vies, nevadi mi, ze niekto sluzi “inemu panovi”: je to jeho vec, len nech si stoji za svojim nazorom (myslim to aj vseobecne, nielen vo vyzname “sluzobnik Boha vs sluzobnik satana”)

DMPR
Návštěvník
DMPR

Iksilon

Hodně jsem se pobavil. Né z toho co píšete, ale z toho, že to píšete osobě s nickem brutopýr, neboť to je psychicky narušený dyslektik, mající problém s chápáním jakkoliv složitějšího textu, zvlášť rozvitých vět. A proto útočí na osobu s nickem .lak, protože tento připomíná dyslektikovi jeho problém s chápáním složitějších textů. Sice .lak se vyjadřuje občas hodně nesrozumitelně, ale je možné vysledovat, že nemá narozdíl od brutopýra potíže s chápáním složitých textů a navíc na nikoho za jeho texty neůtočí.

Z toho všeho vyplývá, že brutopýr je narušen mnohem více než .lak, protože .lak nemá komplex ze svého stavu a nemá potíže s inteligencí, tedy je možné předpokládat, že .lak má pouze potíže neurologické, např. ohraničenou intoxikaci řečového centra, kdežto brutopýr má potíže evidentně jak neurologické, tak i psychické a to vše s nižší pravděpodobností nápravy.

Je to smutné, ale prostě v dnešní “toxické” době jsme široce vystaveni této kontraproduktivní (pro ty s nižší pravděpodobností nápravy), naprosto neodborně vedené, všeobecné inkluzi.

A nyní k “vašemu problému”. To co pozorujete, je projev hledání a nacházení nových faktů nejen u provozovatelů tohoto serveru. Teprve relativně nedávno se dokonce i vědecky prokázalo, že vše živé bylo stvořeno. Tedy tzv. inteligentní design.

https://www.youtube.com/watch?v=MNR48hUd-Hw
Amazing Flagellum : Michael Behe and the Revolution of Intelligent Design

https://www.youtube.com/watch?v=9RUHJhskW00
Ron Vale (UCSF, HHMI) 1: Molecular Motor Proteins

Ale to vůbec neznamená, že Bůh je i v současné době přítomen, nebo řekněme, zasahující aktivně na této Zemi. Boží působení zde na Zemi může být jen jakási setrvačnost jeho dokonalosti, vložená do jeho díla zde na Zemi. Jako když postavíte motor, spustíte jej a necháte běžet. Celý motor se “sám” chladí, maže, napájí, čerpá palivo atd. ale to vše jen díky tomu, že přesně tak to bylo stvořeno, aby údržba probíhala automaticky. To ovšem neznamená, že to takto může fungovat do nekonečna. Jak je možné pozorovat na stáletrvající a zvětšující se celosvětové disharmonii: nemůže, dříve nebo později je potřeba provést údržbu. Všeho, jak motoru, tak i života, energií, hmoty, všeho. Ale do té doby tvůrce nemusí stát u svého díla a “každou vteřinou měřit hydroštely”, nebo stát nad Zemí ve Vesmíru a “přehazovat atomy v organismech”, ale díky vložené značné automatizaci do systémů, si může “dát pauzu, jít na oběd nebo si někam vycestovat do jiného Vesmíru”.

Zjednoduším-li to, nejvíce je možné předpokládat, že Bůh/Bohyně stvořil Zem i vše živé na ní a poté “si někam vyjel”. Kam? Kdoví… Ale jedna věc z toho ještě vyplývá: jednou se vrátí.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Zdegenerovaná hatlanina není složitější text, ty hatlamatlo.

DMPR
Návštěvník
DMPR

Toho jsem si také všiml, že nejsi schopen složitějšího textu, ty zdegenerovaný hatlamatlo.

klokan
Návštěvník
klokan

brutopýr
Máte v hlavě nasráno.
Nepodsouvejte ty Vaše sračky jiným, dotaz Iksilona zněl jasně.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Smraďochu, už zase vypustils ten tvůj provokatérský smrad, to je teda rygól…

klokan
Návštěvník
klokan

brutopýr
Smraďochu, už zase vypustils ten tvůj provokatérský smrad, to je teda rygól…

zazracne_dieta
Návštěvník
zazracne_dieta

uz na to niekolkokrat nepriamo odpovedal stylom, ze nechce ludom zburat ich “vieru” .. lebo to je nieco, co ludi zenie dopredu.. viera …. z toho sa da velmi lahko vydedukovat, ako to z jeho strany je myslene 😉

Iksilon
Návštěvník
Iksilon

Asi som idiot, ale ja si netrufam dedukovat, co si clovek mysli.. taketo dedukcie, ze “ale ja som si myslel, ze on si myslel” su naprd…
Zburat vieru? Ak niekto zbura moju vieru (a teraz to myslim aj vseobecne, ze napr. verim, ze postavim budu psovi tak idem do toho, ked neverim, nejdem do toho) tak potom som ja srac, ze ta viera asi nebola pevna a potom je to len moj problem a zasluzim si “zburanie viery”: tak akeze to falosne tolerancie?

vlcek
Návštěvník
vlcek

Příteli, je třeba rozlišit zda věřím v něco nebo někomu. Věřit v něco je ideologie s dogmaty, věřit někomu je láska. Já osobně věřím Ježíšovi, ne v Ježíše. Tento rozdíl Vám může změnit pohled, když nad ním budete takto přemýšlet.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Iksilon, Biblia má dvojitý význam a dve vysvetlenia,inak je PRAVDIVÁ! Je to aj ASTRONÓMIA, a zachytáva zrodenie novej civilizacie zo starej,po Potope sveta v 5.knihach Mojžiša,teda v Pentateuchu, ako 1 Veľký Precesný rok, od Potopy po Apocalypsu ohňom, cca 25,793 rokov! Tento Precesnývrok merajú pyramídy v Gize a Teotihuakáne, postavené antickými slobodomurarmi na meranie Veľkeho roku, v ČÍSLACH a uhloch slnovratov!
To čo dali do pyramíd, moderní židomurári dali do mrakodrapov, kedže v USA je 22,resp.24 mrakodrapov( dvoje Dvojičiek) ako Mayský a Biblický kalendár! Úzko viazaný na 911 Databázu, ale aj na komplex Sedem budov WTC, ktoré už prestavali! 911 spachali pre 2033 Novus Ordo Seclorum! Od 2001 páchajú TERORIZMUS na ľudoch a svete v niekoľkých vlnách! C-19 bola druhá vlna. Ešte prídu 3.a 4.vlna, a možno aj piata,finálna, Armageddon…Náš terajší Anno Magnus končí v roku 2032( Trojkopec=3 a Dvojkríž= 2, teda 32 pre rok 2032) a v roku 2033 tu už bude Novus Ordo Seclorum.Je to sj Veľký Jubilejný rok Krista, a 100 rokov od 1.bankrotu USA!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Já myslím,že mnohem směrodatnější je ,že židofašisti z USA jsou posraní z ruských systému protivzdušné obrany S500. Dokáží už denes zasahovat i hypersonické střely, které má zatím jen rusko a čína a amíci si tak příštích 15 let o nich můžou nechat jen zdát, pokud se k nim dopracují vůbec, když už jim němečtí odborníci vymřeli a noví se do nejzadluženější a krechující země nehrnou. A to, že S500 hravě sestřeluje i satelity na orbitu , je pro amíka a jeho zaostalou armádu obzvláště katasrofa, stejně jako to, že 90% elektroniky v jejich zastaralých vojenských systémech je čínské. Takže proč s amíkem válčit. Stzačí mu sestřelit satelity a netrefí ani domů a své zastaralé raketky může startovat sirkama. Už začíná být amík na prču a to mě hodně baví.