Mezi Německem a USA vypukla otevřená válka kvůli plynovodu Nord Stream 2,...

Mezi Německem a USA vypukla otevřená válka kvůli plynovodu Nord Stream 2, německá vláda dnes odmítla žádost amerického velvyslanectví v Berlíně k účasti německého námořnictva na operaci v Hormúzském průlivu! Zahraniční výbor amerického Senátu v odvetě odhlasoval návrh na uvalení sankcí proti německým politikům a firmám, které se podílí na výstavbě plynovodu! Berlín však nevylučuje účast vojsk Evropské unie s cílem uklidnit situaci v Hormúzském průlivu! Ursula von der Leyen začala zjevně “úřadovat” a NATO začíná mít po Turecku problémy už i s Německem!

Mezi Německem a USA vypukla otevřená válka kvůli plynovodu Nord Stream 2, německá vláda dnes odmítla žádost amerického velvyslanectví v Berlíně k účasti německého námořnictva na operaci v Hormúzském průlivu! Zahraniční výbor amerického Senátu v odvetě odhlasoval návrh na uvalení sankcí proti německým politikům a firmám, které se podílí na výstavbě plynovodu! Berlín však nevylučuje účast vojsk Evropské unie s cílem uklidnit situaci v Hormúzském průlivu! Ursula von der Leyen začala zjevně “úřadovat” a NATO začíná mít po Turecku problémy už i s Německem!

Mnohokrát už zaznělo okřídlené rčení Valerije Pjakina “éto děbily”, hlavně ve vztahu k americkým neoconům, které nelze označit za nějaké velké myslitele, protože nemají potřebné vzdělání a zkušenosti z diplomacie. K čemu ovšem došlo dnes, to je natolik neuvěřitelná idiocie, že si to zasluhuje extra článek a musíme si celou situaci probrat. Mezi normálními lidmi to funguje tak, že když po někom něco chcete, tak mu obvykle vycházíte vstříc a za svoji vstřícnost očekáváte protislužbu. Platí to tak i v diplomacii, resp. platilo až donedávna, protože to, co teď předvádí americká zahraniční politika (kterou Donald Trump nekontroluje, tu řídí americký kongres a neoconi v podobě Johna Boltona a další), to opravdu hlava nebere. USA totiž právě vyhlásily válku Německu, svému nejdůležitějšímu spojenci v NATO.

Heiko Maas a Benjamin Netanyahu.

Američané právě v této chvíli zahájili uvnitř NATO budování proti-íránské námořní koalice, která má působit v Hormúzském průlivu jako odstrašení proti Íránu a bezpečnostní záruka pro obchodní lodě a tankery, že na ně nebude útočit ten zlý Írán. Americké ministerstvo zahraničí před několika dny kontaktovalo skrze své americké velvyslanectví v Berlíně německou vládu s žádostí, aby německé námořnictvo a Bundeswehr poslaly do této chystané operace pod křídly USA a NATO své vojáky a lodě. Německý ministr zahraničí Heiko Maas to ale dnes během návštěvy v Polsku ve Varšavě odmítl s tím, že postoj německé diplomacie se nemění a tzv. Íránská otázka nemá vojenské řešení v regionu, ale pouze diplomatické. Německo se na této americké operaci odmítá podílet [1].

Senátní výbor US kongresu schválil návrh sankcí proti Německu a německým firmám. To je válka, zaznívá od poslanců CDU

Jenže již včera uvedl člen a poslanec CDU Norbert Roettgen, že německá vláda by byla ochotna zvážit vojenskou misi v oblasti pod záštitou Evropské unie a po souhlasu Evropské komise, které nově šéfuje bývalá německá ministryně obrany Ursula von der Leyen. Evropské země by mohly v Hormúzském průlivu pomáhat uklidňovat situaci a dohlédnout na to, aby nedošlo k eskalaci situace mezi USA a Íránem. Německo de facto by tak chtělo realizovat plán Ursuly von der Leyen na vybudování evropské armády, která bude protiváhou k NATO a bude hájit zájmy Evropské unie, rovná se zájmy Německa. Odveta amerického kongresu přišla okamžitě [2], právě dnes americký senátní výbor schválil text sankčního zákona, který bude předložen Kongresu ke schválení. Zákon uvaluje sankce na všechny fyzické i právnické osoby, které se podílí na výstavbě plynovodu Nord Stream 2 z Ruska do Německa. Firmy postižené sankcemi budou tyto:

  • Allseas Group SA
  • Saipem SpA
  • Engie
  • OMV
  • Shell
  • Uniper
  • Wintershall DEA

Jedná se o německé, švýcarské a italské společnosti, které jsou ale globalizované [3] a není o nich možné říct, že by patřily do nějaké země, jsou to nadnárodní koncerny globalistů, takže američtí neoconi nyní útočí proti svým dřívějším spojencům. Americký globální Deep State, který je v USA reprezentovaný liberály a zejména Demokratickou stranou, je velmi ostře postavený proti této politice amerických neokonzervaticů, tedy neoconů, ale to má přesně za důsledek rozkol uvnitř USA v americké státní moci. Globalizace tak působí destrukčně na samou podstatu řízení USA a uvnitř mocenského uskupení probíhá boj o podobu USA, jestli budou USA součástí světové globalizace a tím pádem naplánovaného rozpadu státních hranic národních států, včetně USA, anebo jestli USA půjdou cestou Izraele, tedy zachování národních států, ale přenesení veškeré moci do Izraele a Jeruzaléma, jako nového hlavního města celého světa.

Válka mezi Židy a židy má další pokračování, NATO začíná ztrácet své hlavní zastánce, nejdříve Turecko a teď už i Německo

Jinými slovy jde o to, jestli USA budou na straně sionistů v plánu na likvidaci Izraele při budování NWO, anebo budou na straně Izraele. Chápu, že mnoha lidem toto hlava nebere, pokud nechápou a neví nic o válce mezi židy a Židy. Pokud ale chápete tento mocenský boj, potom vás nemůže překvapit ani situace v USA, ani procesy v Německu, ani v Turecku, ani v Rusku, a dokonce ani na Pražském hradě a v Podhradí.

Společnost UniPer je jednou z hlavních investičních společnosti projektu Nord Stream 2.

Tyto sankce dopadnou na mamutí globalistické a zejména německé firmy a konsorcia, která financují výstavbu plynovodu, nicméně sankce proti těmto firmám jsou pouze důsledkem úpadku americké diplomacie, která ztrácí vliv na své donedávna spojence, ze kterých se pomalu stávají nepřátelé. Nikdo přece se zdravým mozkem nemůže předpokládat, že Německo vyšle svoji armádu do americké vojenské operace proti Íránu ve chvíli, kdy americká zahraniční politika schvaluje sankce proti německým firmám a politikům kvůli výstavbě plynovodu Nord Stream 2.

Pro Německo nepřipadá jiná alternativa než Ruský plyn, už tak bylo rozhodnuto před 30 lety, když Německo začalo odcházet od jádra

Německo nemůže z projektu couvnout, naposledy o tom hovořila Angela Merkel minulý týden pro americký The Wall Street Journal, kde vysvětlovala, že hlavním cílem německé politiky je ukončení provozu uhelných a jaderných elektráren a přechod k čistějším ekologickým zdrojům. Zdůraznila však, že průmyslová spotřeba elektřiny Německa nemůže být pokryta pouze z obnovitelných zdrojů, protože to nestačí. Nejvíce ekologickým fosilním palivem je podle Merkelové právě zemní plyn.

Nord Stream 1 a Nord Stream 2.

S tímto souhlasí překvapivě všichni politici v Německu, dokonce i ve straně Zelených a výsledkem zkrátka je obrovský a silný postoj v této věci na celé německé politické scéně. Američané jsou zoufalí, protože o jejich zkapalněný plyn těžený frakováním z podzemních břidlic není na trhu v Evropě zájem kvůli vysoké ceně ve srovnání s ruským zemním plynem, ale navíc velký odpor proti používání plynu těženého z břidlic přichází právě od ekologů a politiků od Zelených v Německu, kteří kritizují frakování jako bezohledné znečišťování podzemních vod v USA pro tamní obyvatelstvo.

Katastrofální dopady na ekologii z frakování plynu z břidlic v USA

Globalistický pohled na frakovaný plyn je zdrcující, protože takto vytěžený plyn je nejen vysoce ekonomicky nerentabilní, ale především brutálně neekologický, protože k jeho těžbě se používá kyselina sírová vháněná pod vysokým tlakem do podzemních břidlic, ve kterých se ale často nachází i zásoby podzemních vod. Z břidlic kvůli vysokému tlaku a působení kyseliny unikají molekuly zemního plynu, který se naváže na kyselinu a ta se odčerpá zpátky vzhůru a vrtná souprava tento plyn z kyseliny filtruje a stlačuje do nádrží.

V podzemí však zůstane navěky až jedna třetina kyseliny, kterou se nepodaří zpátky odčerpat na povrch. Tato kyselina nejen otravuje zdroje vody, ale navíc rozpouští a rozežírá horniny, takže i několik let po ukončení těžby dochází v oblasti k otřesům a propadům půdy, nelze na pozemcích stavět budovy, nelze po nich ani jezdit s těžkou zemědělskou technikou.

Vzorky kontaminovaných podzemních vod v Pennsylvánii po ukončení frakování.

Po skončení těžby zůstává celé okolí vystaveno následkům tohoto brutálního neekologického procesu těžby. Prvním následkem je otrava veškerých zásob podzemních vod v oblasti. V mnoha regionech USA přitom čelí stejným problémům se suchy jako v Evropě, takže znečišťování podzemních vod frakováním je už dokonce v mnoha státech USA zakázáno na úrovni místních vyhlášek, ale i na úrovní jednotlivých států. Jenže frakování zanechává i druhý následek, a to jsou zemětřesení a propady půdy.

Frakování totiž narušuje podzemní klenby a kaverny rezervoárů pitné vody a klenby se vlivem porušení kyselinou sírovou a vysokým tlakem drolí, až se nakonec zhroutí, což se projevuje otřesy na povrchu a propadáváním půdy, vznikají krátery a trhliny hluboké stovky metrů. Zatímco ještě v roce 2011 se těžba frakováním zdála jako skvělá investice, dnes je v USA s tímto businessem už konec, protože politicky není taková těžba už průchodná.

Projekt Východ-Západ je postavený na pilotním projektu Nord Stream 2

Vůči ruskému zemnímu plynu ze Sibiře a z Tajgy neexistuje dnes žádná alternativa, s výjimkou jádra. A pokud se nějaká vláda rozhodne, že jadernou energii nechce, nezbývá logicky nic jiného, než zemní plyn z Ruska, protože z USA je to vyloučené a objemově nedostatečné pro potřeby německého průmyslu. Americká diplomacie se ovšem chová jako debil s nízkým IQ, který sice má sako a kravatu, ale jinak je to naprostý diletant, protože každému musí přece dojít, že pro německou vládu neexistuje jiná varianta než ruský plyn, protože žádné jiné řešení neuspokojí potřeby jeho průmyslu. Američané toto naprosto ignorují, že pokud chtějí spolupracovat se svými partnery, musí nejprve porozumět jejich problémům a potřebám. Americké elity toto nikdy nepochopily, že spojenectví Německa a Ruska není konceptuální projekt, je to historicky objektivní proces.

Americký velvyslanec v Berlíně, Richard A. Grenell.

Na jedné straně výkonný průmysl a know-how, na druhé straně nekonečné zásoby nerostných surovin. Proto, když se podíváme na mapu Nord Stream 2, tak ve skutečnosti vidíme logické spojení, které má mnohem starší původ v myšlence vytvoření globálního monstrózního projektu Východ-Západ, kde Rusko bude hrát roli zdrojového partnera,  zatímco Německo pod maskou EU bude mít roli výrobního partnera.

Ovšem daleko více než výrobní role bude v Evropě role spotřební a konzumní, protože v projektu Východ-Západ bude výrobu zajišťovat hlavně třetí člen do party, Čína. A není bez zajímavosti, že 3 největší světové banky jsou právě čínské banky, k tomu chystám extra článek. Američané navíc ztrácí pozice v businessu, kauza Huawei je krásnou ukázkou toho, jak moc se američtí neoconi děsí čínského obra. Přečtěte si, co letos v lednu napsal americký velvyslanec v Berlíně německým firmám a jeho dopis [4] unikl na veřejnost do německých médií:

Dopis amerického velvyslance Richarda Grenella v plném rozsahu

Jak jistě víte, Spojené státy silně nesouhlasí se společností Nord Stream 2. Podporujeme a nadále budeme podporovat evropský cíl ochrany energetické bezpečnosti prostřednictvím diverzifikace po celá desetiletí. Projekt Nord Stream 2 tomuto úsilí brání. Tento plynovod navíc představuje závažné geostrategické důsledky pro naše evropské spojence a naše partnery. Naše obavy jsou široce sdílené. Východoevropští členové EU, mnoho vlád v západní Evropě a v Kanadě jsou proti projektu. Tito partneři sdílejí naše hluboké obavy ze stále agresivnějšího chování Ruska, zejména z využívání energetických zdrojů Moskvy pro politický a ekonomický vliv.

Probíhající agrese Ruska proti Ukrajině vstoupila do nové fáze s nevyprovokovaným útokem na tři ukrajinská plavidla poblíž Kerčské úžiny 25. listopadu 2018. K dnešnímu dni je 24 ukrajinských vojáků stále v ruském vězení. Tento ruský útok podtrhuje naléhavou potřebu zastavit projekty, které Ruské federaci poskytují další nástroje, které může použít k oslabení ukrajinské bezpečnosti, jako je Nord Stream 2.

Pokud bude projekt dokončen, Nord Stream 2 a druhé potrubí Turk Stream by usnadnily ruskému úsilí obejití Ukrajiny jako tranzitní trasy plynu do Evropy. Pokud k tomu dojde, mohlo by to znamenat odstranění našeho klíčového strategického odstrašujícího prostředku proti ruskému agresivnímu chování na Ukrajině. V důsledku toho společnosti, které podporují výstavbu těchto potrubí, aktivně podkopávají bezpečnost Ukrajiny a Evropy.

Dne 12. prosince (2018) Evropský parlament přijal usnesení drtivou většinou podporující ukrajinské reformní úsilí, odsoudil ruskou agresi poblíž Azovského moře a vyzval ke zrušení Nord Stream 2. Toto hlasování symbolizuje velmi rozdělující povahu tohoto plynovodu v Evropské unii.

Tlak na přijetí opatření k zastavení Nord Stream 2 ve Washingtonu se zvyšuje. Dne 11. prosince (2018) americká sněmovna reprezentantů přijala nezávazné, dvoustranné usnesení podporující sankce s ohledem na Nord Stream 2 podle oddílu 232 Zákona o boji proti americkým protivníkům prostřednictvím sankcí (22 USC 9526). Kongres také zvažuje návrhy zákonů, které by v případě schválení mohly ukládat sankce i na Vás.

Ačkoli se Spojené státy nevyjádřily ke konkrétním budoucím sankčním opatřením, stále zdůrazňujeme, že firmy působící v ruském energetickém exportním plynovodu se zabývají činnostmi, které představují značné sankční riziko.

Žádám proto jménem své vlády, aby Vaše společnost zvážila nebezpečí, které tento projekt představuje pro evropskou energetickou bezpečnost, jakož i rizika související s reputací a sankcemi s tím spojená.

S pozdravem

Richard A. Grenell

Američané tak mají po Turecku už druhou zemi, která koná kroky proti americkým zájmům. Pote, co turecký prezident Tayyip Erdogan neustoupil americkému nátlaku a zakoupil ruský protivzdušný systém S-400, uvalily USA na Turecko sankce a zakázaly Turecku dodávku stíhaček F-35, na jejichž vývoji se podílejí i turecké firmy. Erdogan na to reagoval, že když Turecko stíhačky od USA nedostane, pořídí si jiné stíhačky a jinde. A v této souvislosti se hovoří o ruských strojích 5. generace Suchoj Su-57, které jsou navrženy k boji proti americkým stíhačkám F-22. Pokud by Turecko opravdu nakoupilo i ruské “zabijáky” amerických “raptorů”, potom by to opravdu mohlo vést k odchodu Turecka z NATO, což by byl fatální úder americkým neoconům a Pentagonu, protože Turecko je strategický klíč v celém regionu Blízkého východu.

Nová šéfka Evropské komise začala úřadovat a američtí neoconi znovu nic nepochopili, že v Evropě už jedou procesy bez jejich účasti

Pamatujete, co jsem říkal po zvolení Ursuly von der Leyen do funkce šéfky Evropské komise? Cílem této bývalé německé ministryně obrany bude vybudování Nové Evropy a její hlavní složkou bude Evropská armáda. Odpor a neochota posílat německé vojáky do operací amerického NATO v Hormúzském průlivu proti Íránu a naopak úvahy o Evropské vojenské alianci v Perském zálivu jasně ukazují, že NATO se začíná štěpit a drolit, a to je dobrá a skvělá zpráva. Problém je v tom, že se jedná o proces v rámci mocenského tenzoru, není to boj mezi zlem a dobrem.

Roura plynovodu Nord Stream 2.

Po porážce a vyhnání americké moci z Evropy přijde obnova moci Německa ve všech aspektech evropské politiky. A to je stejně nebezpečný proces, jako dnes s americkými neocony v Evropě. Sami vidíte, že neexistuje nic jako mocenské vakuum. Jakmile začne ochabovat moc amerických neoconů v Evropě, okamžitě začne posilovat Německo, německé spolky, znovu je na stole Sudetská otázka, najednou se prolamují Benešovy dekrety. Nikdy by se to nestalo, kdyby nedošlo k oslabení americké moci v Evropě. Jenže ta, pokud by neoslabila, by vedla k válce s Ruskou federací. Takže, co to znamená? Neexistuje lepší nebo horší varianta, na výběr jsou pouze odstíny šedé.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
mantid
Návštěvník
mantid

Jen dotaz na pana VK. Nedávno jste se okrajově dotkl ve vysílání svého pořadu na SVCS tématu nadcházející krize. Měl byste trochu času a nálady napsat o tom článek? Ať už o pozadí této situace či na co se občané ČR mohou a nemohou připravit?

https://www.msn.com/cs-cz/finance/zprávy/další-náznak-krize-ekonomika-dostává-zabrat-předpovědi-expertů-se-naplňují/ar-AAFzMSI?li=BBOoZca&ocid=mailsignout

Peter Dulek
Návštěvník
Peter Dulek

Skoro som skolaboval:

https://www.youtube.com/watch?v=7h8eBFzCaM0

Venujte 50 minut a neolutujete

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Do prkna v západní evropě byl odjakživa zákaz prodeje a nošení i malého vyhazovacího nože. A ilegálová se tam prochází s katanem u pasu. Proboha ne ty ilegální vyžírky , ale Makrela je totálně vypatlaná a psychicky nemocná. Z vrahů ti germánští debilové dělají “psychicky nemocné chudáky” a že mají “kancléřku” která to nemůže mít v palici v pořádku nevidí?

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

VRAŽDA ZA BÍLÉHO DNE V NĚMECKU OD NÁPLAVY Z AFRIKY… 🙁 TAK KOLIK SE TOHO JEŠTĚ STANE ? TISÍCE ? A KDY TO DORAZÍ K NÁM ŽE SE BUDOU VRAŽDIT LIDÉ NA ULICI ? https://www.welt.de/vermischtes/article197770759/Stuttgart-Mann-auf-Strasse-erstochen-mit-Machete-Haftbefehl-wegen-Mordes.html

OFF Topic
Návštěvník
OFF Topic
starosta
Návštěvník
starosta

má Vláda ČR a její bezpečnostní složky vše pod kontrolou a chrání bezpečnost a hlavně zdraví našich občanů téměř na 100%, jak zaručuje Ústava ČR ? :

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019080110461323-dalsi-bonus-z-navstevy-migranta-cr-prinesl-kozni-nemoc/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

starosto
vládu ČR sabotují a zdržují vydíráním a neúměrnými požadavky socani,kteří škodí této zemi už 30 let od majdanu kdy se takoví nýmandi dostali k lizu. A bezpečnost po tom co ji dva hajzlové z jejich řad, Sobotka a zelinář Chovanec , parchant na špinavou práci socanů rozložili nezákonnou “:reorganizací” aby zastavili vyšetřování zlodějských kauz socanů a demobloku, ta už pod velením Hamáčka slouží jen jako podpůrná uniformovaná složka organizovaného zločinu v ČR. A vzhledem k tomu, že pár žoldáků které máme místo armády je podpůrnou skupinou US vrahů v afgánu, Mali a všude tak kde zrovna vraždí a kradou USA bez mandátu OSN a kde nemají co dělat, je ČR zcela bez ochrany a občan také. Ale to přece socani a ty sračky z demobloku chtějí,” protože ” pracují v žoldu židofašistů.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

starosta
“VYSOCE NAKAZLIVE INFEKCNI ONEMOCNENI MIGRANTA V CR” oznamovala CT24 vcera ve ZLUTE rychle liste (breaking news!)
a dodatek zpravy byl : “Po OSETRENI v nemocnici byl muz (pozn. Sudan, Kongo, nebo neco takoveho – tusim) PREVEZEN DO UPRCHLICKEHO TABORA”. !!!

Takze ne izolace, infekcni oddeleni, a karantena… ??
Taky dobrej komiks!
Vsadim se, ze místní z okoli uprchlickeho zarizeni nic netusi, a kamaradi infekta maji vychazky v zajmu svobody pohybu a zaclenovani/integrace, mozna i sam infekt “po osetreni”….%-/
Proc ho neodvezli do Strakovky nebo napapat do kantyny PSP ? 😉

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Hezký článek. A víte co? Ono je to vlastně dobře, že je ta válka mezi Ž a ž, nebo mezi USA a EU , nebo mezi kym vlastně. Proč? No , protože kdyby nebyla, byl by NWO už realitou. Už by jste tů měli něco jako čínský systém sociálního kreditu, žádný Aeronet by nebyl… páč by jedna strana vyhrála a bylo by vymalováno , jak říká pan VK. To že je tato válka, že se ještě bojuje, je jediná záchrana, páč jinak by se s váma nikdo nemazal. On se teda s váma nemaže ani tak, ale porád máte možnost si vybírat alespoň z DVOU stran. Až skončí Pax Americana, budete mít už na výběr jen JEDNU stranu, a znovu, pro brutopýra a jiné blázny, RUSKO to nebude.

chýnový sen
Návštěvník
chýnový sen

Vy rentiére Radku jste jako něco extra, žijete na odlehlém ostrově v Pacifiku a NWO se Vás jako nebude týkat? Když píšete Vy budete mít a ne My budeme mít?

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

vy jste asi nějaký linguista, tchýnin sne.
Ne, nežiju. I o tom jsem uvažoval, ale negativa převážila.
Nicméně ano, nebude.

chýnový sen
Návštěvník
chýnový sen

liguista nikoli, jen autista v invalidním důchodu

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

jo tak, a já jsem teda ten rentiér 🙂
Víte co je renta?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Renta
Důchod.
Já nejsem důchodce. Já se na svůj denní chlév vydělávám v potu tváře. Liguista by řekl. Umněl se vydělat na živobití 🙂
Já jsem šmelinář a chtonik, jak by jistě dodal Brutt, že jo Brutte, jsi tu? No a tak tedy abych vás nenapínal… my šmelináři a chtonici máme takový místečko, říkáme mu ksychtí domeček a tam NWO prostě nebude. Tam hromadíme slipy, co jsme nakradli, bo kradení slipů je velkej byznys.
A kontrolní otázka. Jak dělá autista? Hééén hééén.
comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšk,
pleteš se, s koncem USA končí židofašismus i touhy i marné touhy židů na ovládnutí světa.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

jarn,
pleteš se, s koncem USA nekončí židofašismus i touhy i marné touhy židů na ovládnutí světa.
… no ta věta je poněkud redundantní , ale OK.
Mně osobně nevadí ani židí ani fašistí. Mně vadí socaní a růžovky a zelenky (aka nová levice). Svym způsobem mi vadí i klasický komouši, jako je Brutopýr a Ty, ale jelikož jde o druh vymírající a bezmocný, dejme tomu OK… dožijte v míru 🙂
Jsi volný Huso, jdi domů 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
ty se ses troubo asi nikdy nepodíval na výsledky voleb.Socani jsou ve vládě jen díky nepochopitelné chybě Babiše,který je zachránil,jinak už dávno byli v politickém hnoji.
S těmi si už hlavu lámat nemusíš,jsou tu naposledy. Kdes přišel na to řadit mě komunistům to by mě moc zajímalo. I když ne,že by mě až tak vadili. Je to dnes jediná slušná strana bez hromady skandálů a zlodějen za krkem a že by vymírali? Pokud vím mají největší členskou základnu a tolik mladých nových členů, že na to nemají ani pirátské fetky. Ostatně je mi jedno kdo ti vadí a kdo ne. Jen si myslím, že místo toho velmi početného troušení nesmyslů tady, by ses měl více zajímat o dění ve světě. Možná by sis potom všiml jak už židi narazili ve světě se svými nápady z talmudu a
jaká vlna odporu se zdvihla a jaké problémy dnes mají židofašistické USA které židi řídí a používají jako klacek.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek
brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Žvatláš ty jeden starej šmelináři jak Milionovej chlívek:
“Starý nevědomí báby s dědkama už brzy umřou, příroda za nás zvítězí, oni už jsou bezmocní, my jsme mocná mládež nová, mládež Serešova (Rotčildova).”

To jeden starej volstrýtovej židobolševiku, budro bublo – v čem že spočívá ta tvoje moc a síla? V těch zašmelenejch slipech? V těch nájmech za tvé plesnivé pelechy, co ses jich zmocnil pohadrákoou šmelinou, ty lóve co ti nosí “socky”?

:-DDDDDDDDDDD
Moc se směju, ty budravej chtonickej tajtrdlíku :-DD

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Ba Ba, starý dobrý nevědomí.
já sice slipy nenosim, ale ano, v trenkách je moje síla, moje můžo 🙂
teda po hlavě. Head first.
https://www.youtube.com/watch?v=Hrkioux_BnA
vysílání z ksychtího domečku 🙂
comment image
https://www.youtube.com/watch?v=wdaschi8324&t=286s

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Aby ses náhodou nepokadil, ty šmelináři jeden. :-DD

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

comment image
my šmelináři máme záchody… to vy soudruzi serete ve stoje.

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

Nereaguje na toho dementního trolla. Chce to tady jen rozesrat infantilními obrázky a plácá donekonečna kraviny, za které bere svůj smradlavý žold. Divím se, že toho zmetka Admin už dávno nevyhodil.

NoTax
Návštěvník
NoTax
Tralala
Návštěvník
Tralala

Další chudák se zbláznil….pravděpodobně nějaká epidemie….určitě se to správně vysvětlí, nepodléhejte panice…..

NoTax
Návštěvník
NoTax

Takhle to dopadlo.comment image

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

No a Deutche bank je z cca 100 euro na akcii před pár lety na 7 euro… a to se vyplatí. Takže nejen, že je tam Merkelbojs vraždí, ale i vo prachy přijdou…já myslim, že němci budou spokojený. Jejich masochismus bude vrchovatě uspokojen. Můžou třeba taky vyházet dieselový bavory a jezdit na kole a volat “Wir šafen dass” 🙂 jsme Greténi.

NoTax
Návštěvník
NoTax

Ten zavražděný je prý Kazach a vrah je Syřan. Zítra se dozvíme, že Kazach byl muslim a Syřan křesťan a tím je to dané.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

NoTax
ty ilegální svině co sem natahala Makrela “pracující” v žoldu židů je třeba okamžitě vyzvat, ať zmiznou odkud přišli. Kdo to do 24 hodin neudělá, prohnat kafilerií. To nejsou lidé , to je odporná zběž a civilizovaný svět přece nemůže mezi sebou trpět takový hnus. Hlavní povinnosti každého státu je zajistit ochranu a bezpečí svých občanů. Jen tehdy má státní útvar smysl. Jinak se začínáme rovnat té zběři z buše.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tralala
zatím u všech muslimských nelegálů kteří vraždili, znásilnili,spáchali teroristický čin či jiný zločin a že jich byly už stovky a s tisícovkami obětí, byl.o následně “zjištěno” nějaké pomatení mysli či neschopnost rozeznat závadovost svého chování. Jednoduše řečeno, údajně jsou “blázni”. Takže vzhledem k tomu,že ta zjištění byla u 100% delikventů lze logicky odvodit, že žádný normální do evropy ani nepřišel. Protože žádný případ,že by se tito lidé chovali normálně nebyl shledán a je obecně známo,že z těchto “ekonomických” migrantů se sotva 2%
podařilo zaměstnat. Všichni ostatní jsou jen zátěží pro ekonomiku zemí a příčinou toho,že sociální systémy některých zemí západní evropy jsou už na pokraji zhroucení a jejich přítomností trpí původní obyvatelstvo psychycky i fyzicky. Všichni jsou to vypatlaní magoři a zjevně se sklony k agresivitě. Každý lékař vám řekne,že takoví lidé musí být izolováni a jejich agresivita minimálně utlumována léky. Je tedy zřejmé,že se naprosto nemohou indegrovat do společnosti která je
před jejich a tisíciletí vepředu a tudíš ve vyspělé společnostzi nemohou být mužiteční, ale jen ekonomickou zátěží bez sebemenšího návratu vložených prostředků. Takže jejich mpotřeba pro /ekonomiku/ je ne nulová, ale v záporných číslech. Takže každej pitomec kterej podporuje, podílí se na něm,či dokonce se zabývá pašeráctvím těchto magorů a obchodu s nimi, a tvrdí , že sem dováží pracovní sílu, nebo dokonce jako ta kráva Makrela “doktory a inženýry” které evropa prý potřebuje, je buď stejně blbej jako oni, nebo pěkná svině, která pomáhá za jidášský groš od židů, kteří za tím svinsvem stojí , ničit budoucnost vlastní země, rodiny a potomků.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

tak jistě, pan Bělohradský nám zase vysvětlí, že šílenství syřanů je normální, zdravé, a že je to naše chyba. Že není NIC divného, když se syřan zblázní a někoho rozseká mečem na ulici. A pan Marhouľ, dodá, že on byl ve Rwandě a že lidi tam sou normální ,až na to, že tam je ve všem bordel a chaos a že tudíž ONI sem prostě musí a my se nemáme ničeho bát, protože nás přinejhorším rozsekají mečem. 🙂

weissbach
Návštěvník
weissbach

Zkuste si v Germanistánu koupit taser nebo pepřový sprej…. Nedovolené ozbrojování. To mi už připomíná paralelu s japonskou invazí na Okinawu v 16. století. Zakázali tamním obyvatelům držení jakýchkoli zbraní aby se nemohli bránit okupantům. Tak se museli naučit válčit s cepem a sazečkou na rýži. Jako u nás husiti. Ale kde v Germanistánu vzít cep? S plastovou vidličkou a nožem to půjde špatně. Namakaní, vyzbrojení vlci plní testosteronu v ulicích a zděšené ovce nesměle bečí “pomoooc!”, ale ne moc nahlas, aby to nebyla xenofobie a extremismus. Prostě i bečet se musí korektně….
A tak dopadneme, když si necháme zavřít hubu a budeme si myslet, že si nás nevšimnou…

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

No dyť to porád říkam, předběžná opatrnost, konvertovat, narůst fousy, nosit šátek, nežrat vepřový… a bude klid.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
sestrati zas zapoměla dát prášky,že?

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

když přijde moje švýcarská sestra, tak já teda prášky už nepotřebuju 🙂
comment image
obzvlášť, když mně za sex odmění památečníma hodinkama Wenger Commando City v hnědé fašistické barvě s koží… to je pak vsjo v parjátke a může zase jít do prdele 🙂 nosim je pak s památečníma lédrhósema co mi přivezla minule.
comment image

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zase myslite jen na chlapy!
Me fousy nerostou, a konvertovat na vystrkovani zadku v mesite tedy neminim!
Takze pridam v zajmu genderove rovnovahy neco pro SLOVANSKE zeny:
BOHO totalni kryti od hlavy az k pate v pestrych barvach s kytickami a rucnimi vysivkami, s panensky bilymi zavoji… fantazii se meze nekladou 😉
Testosteronovi nabusenci by urcite zazili moment prekvapeni, a pod ty habity lze schovat leccos… i vetsi kousek 🙂
Konec koncu – zbrojni pas ma i pani Prezidentova. 😉

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

BOHO nikab… 😉
comment image

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek
Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

No Vám to zakážou, čmoudům né. Dovedete si představit, že chytnou “běžence” a bude mít u sebe pepřák a oni ho za to vyhostí z německa 🙂
Oni ho chytí při pokusu o vraždu a za pár dní je venku a vraždí zase… takže co jako. Jsou to jejich lidi. Ti vrazi jsou zaměstnanci v žoldu. Dostávají od Makrely dáfky za to, že vraždí. Co je na tom nejasné. A pan Bělohradský, pan Marhoul, pan Halík…. vám budou v jaktovidí vyprávět , že je to normální. Das ist nicht normál, das ist áber zúper 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšk
ti parchanti co je jemnuješ potřebují zřejmě také dávku, kulometnou.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

ti parchanti zabili kennyho

Whitewater
Návštěvník
Whitewater

Nesmíte dokonce mít ani kapesní nůž.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Whiteeater
jen “sprig messer”, “rybičku” jo.

weissbach
Návštěvník
weissbach

Wir schaffen das…..
https://www.youtube.com/watch?v=z19pxTS0Ej8
Taky vzorně integrovaný křesťan, táta od dětí, Němec….? Taky mu hráblo ze stresu v práci?
Co už taky v Germanistánu dělat…?
Zase nám to na ČT vysvětlí pozvaná politoložka-specialistka na fake news.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

weissbach
proboha snad ještě nehledíš na tu židovskou žumpu ČT? To už budeš jediná čárka na “píplmetru”