Merkelová v Soči v bílé a s bílými růžemi od Putina. “Americký...

Merkelová v Soči v bílé a s bílými růžemi od Putina. “Americký Gorbačov” Trump odvádí dobrou práci. “Laskavý máj -Bílé růže”- VIDEO

(COMBO) This combination created on March 2, 2018 of file pictures shows German Chancellor Angela Merkel (L, on January 12, 2018 in Berlin), Russian President Vladimir Putin (C, on March 1, 2018 in Moscow) and US President Donald Trump (R, on March 1, 2018 in Washington, DC). US President Donald Trump and German Chancellor Angela Merkel in a phone conversation shared concern over President Vladimir Putin's claim Russia was developing new "invincible" weapons, Berlin said on March 2, 2018. / AFP PHOTO (Photo credit should read JOHN MACDOUGALL,YURI KADOBNOV,MANDEL NGAN/AFP/Getty Images)

Merkelová v Soči v bílé a s bílými růžemi od Putina. “Americký Gorbačov” Trump odvádí dobrou práci. “Laskavý máj – Bílé růže” – VIDEO

“Oznámení o tom, že se poprvé od roku 2014 sejde německá kancléřka Merkelová a ruský prezident Putin k rozhovorům, přesahujícím účelové schůzky pro řešení konkrétních neodkladných problémů, bylo svým způsobem překvapivé. Hlavní otázkou bylo, co schůzka vlastně může přinést. Zda a jak se oběma vrcholným představitelům podaří překlenout propast, kterou mezi oběma stranami vytvořila ruská anexe Krymu a agrese proti Ukrajině. Německo, jako jeden z klíčových států EU, se stalo architektem a nejdůležitějším zastáncem protiruských sankcí, což významně zatížilo bilaterální relaci.” – cituji z českého mainstreamu, který setkání A. Merkelové s V. Putinem v Soči před rokem komentoval pod titulkem “Merkelová v Soči sice nezvítězila, ale Putin prohrál

Energetické trubky, růže a Putin a Merkelová – zdroj fota zde 

S komentářem souhlasím v tom smyslu, že to byla schůzka výjimečná, s čím ale nesouhlasím je, že byla překvapivá a už vůbec nesouhlasím s tvrzením, že Putin prohrál. Jediným poraženým touto schůzkou totiž byly Spojené státy a celkově anglosaský svět.

A nově doplním, že kompromis, týkající se Ukrajiny, na kterém se na letošním setkání v Soči Merkelová a Putin dohodli, porážku USA jen potvrzuje.

A protože tento text nepíšu jako článek, ale pouze jako komentář (kategorie “Krátké zprávy”), budu stručná a zaměřím se jen na hlavní body tohoto setkání, které ovšem – na rozdíl od zdroje, ze kterého jsem výše citovala – zasadím do “vyšší perspektivy”.

“Amerika the first” – izolace Spojených států od globálního dění a především konec vlivu USA v Evropě

S příchodem D. Trumpa začal proces konce unipolárního světa, tzn. konec globalizace a´la Pax Americana. “Americký Gorbačov”, D. Trump a člověk Globalistů (GP) tento proces započal zrušením dohody s EU (TTIP) a zrušením dohody transpacifické (TPP). Požadavkem, aby členské země NATO přispívaly 2% HDP, Trump velmi úspěšně pracuje na tom, aby se Spojené státy od světa (a Evropy obzvláště) izolovaly i vojensky. A protože požadavek  2% HDP zřejmě nezabral, nově Trump požaduje 4% HDP. Vrcholem procesu izolace USA se však stalo odstoupení USA od jaderné dohody s Íránem. Tehdy se objevila spousta názorů, že Evropa bude krok Trumpa následovat a že Trumpovo “Amerika the first” je o obnově role USA ve světě, já jsem naopak tvrdila, že Evropa (natož Rusko a Čína) ani náhodou krok Trumpa následovat nebude, protože Trump tím naopak zasadil zcela zásadní klín mezi Evropu a USA (psala jsem o tom viz “Americký Gorbačov” D. Trump právě dovedl proces izolace USA do finále“), a to klín pro Globalisty (GP) žádoucí.

Tady se ale zastavme u prohlášení D. Trumpa k oné jaderné dohodě světových mocností s Íránem. Lhůta, kdy se D. Trump měl vyjádřit, byla 12.května, Trump však své rozhodnutí oznámil už 10. května. A jaký byl byl první krok, kterým ihned reagovala Merkelová? Bylo to její prohlášení, že Evropa už nemůže spoléhat na Spojené státy a že se musí bránit sama: “Německá kancléřka Angela Merkelová je přesvědčená, že Evropa musí vzít svůj osud do vlastních rukou. Spojené státy už prostě nebudou Evropu bránit, řekla v Cáchách při předávání Ceny Karla Velikého francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi.”

A tak tu máme v jeden den dvě prohlášení: první Trumpovo o odstoupení USA od jaderné dohody s Íránem a druhé Merkelové, že Evropa už nemůže spoléhat na Spojené státy. Ve skutečnosti jsou to dvě naprosto nesouvisející záležitosti, ale ony společného jmenovatele mají: V reakci na Trumpovo prohlášení Merkelová naplno oznámila, že vliv anglosaského světa (Británie, točící se v hotovém-nehotovém brexitu a před světem zesměšňované nejen kauzami “novičok” a “Skripal”, ale nově i královskou svatbou prince Harryho, která zrušila všechny britské tradice a kterou zcela ovládl černošský kněz, až z toho byla rozpačitá i samotná královna, zatímco taková T. May vůbec nebyla pozvána, a Spojených států) v Evropě končí.

Zcela symbolicky pak Merkelová své prohlášení o tom, že Evropa už nemůže spoléhat na Spojené státy, pronesla na setkání s Macronem (duo M+M = Německo a Francie).

Ale od 10. května se v čase vraťme ještě dál – tentokrát do března, kdy se Merkelová v USA setkala s Trumpem. Nejedna zpráva z této schůzky s odstupem času potvrzuje, že byla především o tlaku, aby Německo nepřistoupilo na výstavbu Nord Stream 2 a lze vyvozovat, že oddálení amerických cel na evropskou ocel a hliník do 1. června má právě tuto souvislost, ač mezitím už EU připravuje protiopatření, jak Spojeným státům tento nátlak opětovat a připravuje odvetu. Pomineme-li, že i tento fakt potvrzuje “trhání se” EU od vlivu Spojených států, připomeňme si onu letošní schůzku Merkelové s Trumpem, cituji:

“„Znovu se ukázalo, jak velké jsou rozdíly ve stylu a přístupu obou. Na jedné straně kancléřka, která pečlivě váží slova, na druhé prezident, který hlasitě kritizuje partnerské země jako Německo,“ vidí to podobně i zpravodajský web listu Süddeutsche Zeitung (pozn.: podle V.V.Pjakina list Globalistů). “Podotýká přitom, že rozdíly se zdaleka netýkají jen politického stylu, ale i obsahu. Největší shodu podle něj Merkelová a Trump našli v oblasti zahraniční a bezpečnostní politiky, nejmenší v politice obchodní. Tato část jednání byla prý napjatá a velmi chladná”

Merkelová v Soči v bílé a s bílými růžemi od Putina.

A. Merkelová, D. Trump a Nord Stream 2 – zdroj obrázku zde

Pomineme-li, že setkání se opět velmi týkalo NATO a slovy D. Trumpa toho, že Německo za svou bezpečnost je velkým dlužníkem USA, zastavila bych se u politiky obchodní, která – opakuji citaci – “Tato část jednání byla prý napjatá a velmi chladná”. A protože v naší době za nejzásadnější bod “obchodní politiky” považuji obchody s ropou a plynem, tady se dostáváme k setkání Merkelové s Putinem v Soči. A k symbolice bílého kostýmku a bílých růží.

Ale začít musím takto: Ač D. Trump v rámci hesla “Amerika the first” maximálně pracuje na ukončení vlivu USA v Evropě, současně se snaží nedopustit závislost Evropy na ruských (a nově i íránských) energetických zdrojích a naopak podporovat přechod Evropy na americké energetické zdroje.

Merkelová v bílé: “Putine, zachraň Evropu před anglosaským světem”

V listopadu 2010 Putin dal rozhovor německému deníku Süddeutsche Zeitung (globalistickému) pod názvem “Od Lisabonu po Vladivostok“, ve kterém uvedl m.j. toto: “Co nabízíme? Za prvé: Toto je vytvoření harmonického společenství ekonomik z Lisabonu do Vladivostoku. A v budoucnu možná i zóny volného obchodu … Ve skutečnosti budeme mít společný kontinentální trh s kapacitou bilionů eur. Za druhé: Jedná se o společnou průmyslovou politiku založenou na  technologických a zdrojových potenciálech Ruska a EU … Za třetí: Doslova klepe na dveře myšlenka vytvoření jednotného evropského energetického komplexu … Za čtvrté: Evropská věda a vzdělávání si musí zajistit vedoucí postavení. Chceme, aby studenti z Ruska studovali na univerzitách v Evropské unii a my jsme připraveni více otevřít dveře našich univerzit pro mládež EU. Za páté: Naše partnerství na našem kontinentu je nemožné, pokud budou existovat překážky, z nichž nejdůležitější je vízový režim mezi Ruskem a EU. Domníváme se, že zrušení víz by nemělo být koncem, ale začátkem procesu skutečné integrace Ruska a EU “…

Od tohoto rozhovoru uplynulo takřka 8 let – tak dlouho trvalo, než nastaly podmínky, aby mohla být odstraněna nejzásadnější překážka spojení Německa a Ruska – vliv USA/neoconů s Británií v čele!

A. Merkelová a V. Putin v Soči, květen 2018

Že se Merkelová a Putin po dlouhé době od roku 2014 opět setkali, to je výsledek dlouhodobého procesu odstraňování anglosaského vlivu na globální úrovni. Že na tom má velikou zásluhu “americký Gorbačov” D. Trump a jeho velmi dobrá práce v odstraňování vlivu neoconů (byť ve službách Globalistů/GP),o tom žádná, ale mnohem zásadnější je v celém tom procesu role Putina, který Rusko vede do pozice, o jaké se kterékoliv jiné zemi může jenom zdát – do pozice suverénního státu, nepodléhajícího žádné nadnárodní moci (kdo nerozumí, tak Rusko je jediné, které – různě úspěšně – nikdy neztratilo vlastní “špičku pyramidy” – video)

A protože v naší době za nejzásadnější bod “obchodní politiky” považuji obchody s ropou a plynem, tady se dostáváme k setkání Merkelové s Putinem v Soči

A teď si ten bod o ropě a plynu shrňme ještě jednou. D. Trump už Spojené státy od Evropy (i od světa) izoloval ve všech směrech, co si ale přeje zachovat, je odstranění závislosti Evropy na ruských (a nově i íránských) energetických zdrojích. Na setkání s Merkelovou dle všeho řešil především tuto otázku (Nord Stream 2), avšak Merkelová, posílená vědomím, že D, Trump jako poslední klín mezi Evropu a USA vložil odstoupení od jaderné dohody s Íránem, se rozjela do Soči za Putinem.

A přijela v bílé a obdržela bílé růže. Bílá, jak víme, je barva kapitulace a Mekrelová jako by tím řekla: “Putine, bez ohledu na ten Krym, zbav Evropu amerického (anglosaského) vlivu a přijmi ji do zóny ´Od Vladivostoku po Lisabon´.”

A Putin odpověděl tím, že Merkelové daroval bílé růže. Svět na to reagoval komentáři, že je to skandál a zneuctění kancléřky, Putin odpověděl tím, že je to tak či tak žena, ač ve vysoké politické funkci a že květiny jsou vhodné. Ale tady se konečně dostávám k pointě svého psaní – k tomu, že bílé růže mohou ve skutečnosti být ještě o zcela jiné symbolice:

V Rusku totiž existuje dávnější píseň “Laskavý květen a bílé růže”a v ní se m.j. zpívá: “Bílé růže, v zimě děláte lidem radost jen na pár okamžiků, než Vás odloží na studené okno, kde zahynete v té zimní pasti..Ale já Vám chci přinést teplo i v dobách chladu, vánic a studených větrů, teplo, které přinese nové světlo do všech Vašich oken. Všechny ty studené zóny jsou už i s jejich trny bezbranné a já Vám chci přinést teplo, které pohladí a které bude hřát vždy”

“Laskavý máj – Bílé růže”

O tom je velmi volně přeložený a lehce parafrázovaný text symboliky bílých růží, kterou Putin přes Merkelovou vyslal světu ze Soči – a z velmi teplé Soči, v čemž zcela pragmaticky můžeme vidět souvislost s ruskými/íránskými energetickými zdroji, ve kterých Merkelová diktát USA neuposlechla.

 

A když se mám vrátit k úvodu svého psaní, tak Merkelová v bílé a s bílými růžemi od Putina právě předvedla, že Putin neprohrál, ale naopak na šachovnici světa právě zaznamenává velmi úspěšný tah – a dovolím se tvrdit, že tah, za který by Evropa měla být velmi vděčná, protože právě díky Putinovi a Rusku se dění v Evropě může vyvinout jinak, než to plánují Globalisté/GP. A pro úplnost zopakuji už jen to, že jestli někdo setkáním Merkelové a Putina prohrál, tak to byly Spojené státy (a celý anglosaský svět). Ale to už je na jiný článek a na informace, na které zde v rámci stručnosti nemám prostor.

PS: Z České TV mi tady pořád zní kauza “novičok” – říkám si, kdy těm našim podpindosníkům dojde, že pochlebují moci, která je ve stejné pozici, jako když Hitlera už až do Berlína hnalo nejen Rusko, ale celý svět? A že pochlebují T, May, která ani nebyla pozvána na “královskou” svatbu (a královskou v uvozovkách, protože ve skutečnosti na šaškárnu)….

-Pozorovatelka- 22.05.2018

……………………………………………………………

Vážení čtenáři AE News, děkujeme vám za podporu, kterou nám projevujete a jsme rádi, že řady čtenářů našeho serveru se rozšiřují. Po celý měsíc Vám přinášíme novinky, analýzy, komentáře, překlady a videa. Náš server nezobrazuje žádné reklamy, které by rušily při čtení našich článků. Všechny naše články a videa jsou zdarma. Veškerý provoz našeho projektu je tak hrazen z dobrovolných finančních příspěvků našich čtenářů. Deset dní před koncem tohoto měsíce máme dosud vybráno cca. 68% z cílové sumy potřebné pro zajištění našeho provozu na další měsíc. Pokud se vám líbí naše práce a co děláme, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, na PayPal, Bitcoinem a poštovní poukázkou. Náš server bez podpory od našich čtenářů nepřežije. Každé málo pomáhá. Děkujeme!

Upozornění pro naše stávající podporovatele a dárce: Od 23. 5. 2018 došlo ke změně našich čísel bankovních účtů pro ČR a SR, takže pokud máte nastavené trvalé příkazy, změňte si je prosím. Banka se nezměnila, došlo pouze ke změně čísel účtu. Omlouváme se za tyto komplikace, které jsme nepředpokládali a nemohli jsme je oznámit dopředu.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jjakub
Návštěvník
jjakub

A tak tu máme v jeden den dvě prohlášení: první Trumpovo o odstoupení USA od jaderné dohody s Íránem a druhé Merkelové, že Evropa už nemůže spoléhat na Spojené státy. Ve skutečnosti jsou to dvě naprosto nesouvisející záležitosti, ale ony společného jmenovatele mají

už i ten styl mluvy okopírovala od Pjakina…

Alanis
Návštěvník
Alanis

Když jsem se dnes díval na jednání PS, musel jsem se smát. A nebot jsem optimista, tak začínám věřit tomu, že Kalousek, Fiala, Bělobrádek a Stanjura převzali ůkol zakopat své strany hluboko pod zem a zničit důvěru v Americké neocony, Anglii a NATO. Jinak by přece nesvolali schůzi k tématu. na který se ráčí demonstartivně nedostavit, a pak ještě vedli řeči politických buranů domáhajících se gentlemantví, které je shodilo o další dvě patra pod zem. Opravdu jim tleskám, je načase jít do zapomnění, a dnes dali voličům jasně najevo, že do demokratické společnosti již dávno nepatří a jsou odhodláni spáchat harakiri.

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Ta Anděla, to je teda kost!!! Ta musí závidět německým ženám ty migranty!!!

Mina
Návštěvník
Mina

Mně připadalo (alespoň ta viditelná část setkání Putin – Merkel), že se oba aktéři chovali téměř jako přátelé, M. mluvila rusky a kytice (nejen bílých, ale i světle růžových a krémových růží) ji potěšila. Kytici bych interpretovala jednak jako uvítání ženy, ale hlavně jako určité poděkování za vstřícný přístup z její strany, anebo očekávání takového přístupu. Takže žádné “vzdávání se”.

tana
Návštěvník
tana

Vážení, je nejvyšší čas definovat náš, Český , Moravský a Slezský zájem.
Historicky, od 9. st. jsme součástí Svaté říše Římské. Naše území v současnosti leží mezi Německem – zemí s omezenou státní suverenitou, a Ruskem – zemí se stálým křeslem v RB s právem veta.
Na západ od našich hranic jsou vojenské základny neevropské země, která má v Evropě své mocenské a hlavně ekonomické zájmy, má stálé místo v RB s právem veta . Osud obyvatelstva Evropy je jim lhostejný, ale požadují finanční odvody ať přímé, pomocí prodeje zbraní vyrobených v jejich firmách, nebo zprostředkovaný pomocí investic ochráněných smlouvami, kdy náhradu škod firmám způsobených platí státy, na kterých firmy jsou, ze svých rozpočtů.
Co my s tím?
1/ Po formální stránce jsme /na rozdíl od Německa/ suverenní země, která se vzdala části své suverenity vstupem do NATO a EU.
2/ Na EURu jsme sice závislí, ale máme omezenou možnost kursového pohybu KČ/EUR + dvojnásobnou zkušenost s odlukou měny – RU a ČSR.
Našim zájmem by mělo být
a/ udržovat co nejlepší vztahy s Ruskem – které má moc politickou + nás zásobuje ropou a plynem
b/ udržovat co nejlepší vztahy s Německem, jehož ekonomika je s naší propojena
c/ zabránnit odlivu kapitlu z našeho státu, potažmo z celé EU.
Všechna jednání mezi Ruskem a Německem, mezi Merkelovou a Putinem, jsou pro nás přínosem, v případě jejich nepřátelství jsme mezi 2 mlýnskými kameny, které nás již 2 x semlely.
Bohužel musíme akceptovat situaci, kdy je pro nás veledůležitou osobností osoba kancléře Německa a musíme si uvědomit, že jeho pozice je velice obtížná, kdy aby se dostal o krok vpřed, musí nejdříve udělat jeden krok zpět a potom dva vpřed.

Len
Návštěvník
Len

Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi Českým, Moravským a Slezským zájmem. Jsme zemička jako dlaň, za půl dne se přejede a místo toho, aby se lidé spojovali, tak co kopec to “jíné zájmy”. Už jste někdy slyšela o systému “rozděl a panuj” ?

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Body a/ a b/ jsou si navzájem v rozporu. Nelze být holka pro všechny. Odliv kapitálu začal po r. 89 a dnes je veškerý kapitál a ekonomika v rukou cizáků, kteří s námi tímto mohou manipulovat. Díky Havlovi a Klausovi jsme zničená země.

no one
Návštěvník
no one

Paní pozorovatelko,
v prvé řadě opět díky za článek, Putin s Merkelovou v bílém v Soči potěšil.

V druhé řadě mám k Vám jednu otázku (napsanou již v diskuzi pod jiným článkem, ale celkem rychle bohužel zapadla). Ta otázka mi v hlavě leží už hodně dlouho, a dosud se mi nepodařilo najít odpověď, anebo alespoň informaci, která by mi pomohla daný problém pochopit.
Jaké je Vaše stanovisko k myšlence znovusjednocení ČR a Slovenska? Myslíte, že toto sjednocení by jen urychlilo a podpořilo plány Globalistů (GP), které mají v rámci V4 (tendence odtrhnutí se od EU, pomalejší, nenápadnější a tím i nebezpečnější cesta islamizace/turkizace), anebo by jim toto sjednocení mohlo v “určitém směru” udělat čáru přes rozpočet?

Ivan Hlinka
Návštěvník
Ivan Hlinka

žiadne politické znovuspojenie Slovenska s východonemeckou ko..tlinou nebude z jedného prostého dovodu, a tým je, že čas kolonializmu sa už skončil.
už Vás máme akurát tak plné zuby.
Vačšina z nás sme tu neskonale šťastní, že už Vás máme konečne z krku a nemusíme počúvať Vaše samoľúbe jalové tliachanie a klamtvá v štýle Beneša, Novotného, Havla a podobných priposraných zákerných potraťákov.
Čus, buřtíci, himlhergot !!

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

My jsme také šťstní, že už vás nemusíme dotovat. Od roku 1918 Češi budovali váš průmysl, železnice…., všechno, protože jste byli jenom Horní Uhry. Stálo nás to 2 biliony Kč. Poděkovali jste nám tím, že jste zradili a dobrovolnbě se stali fašistickou zemí. Nikdy jste neměli vlastní stát, ani království. Jste evropský odpad, co se díky Čechům stal státem.

Ivan Hlinka
Návštěvník
Ivan Hlinka

Rozumieme si.
Celý čas ste nás len využívali, ohovárali a okrádali. Keď bolo treba sa za niečo biť, tak ste sa zásadne vždy priposrali – to je Vaša prirodzenosť.
Nebyť Slovákov, tak už ani neexistujete.
No a dnes ste len nemecká rozožka, tak si pri tom blažene onanujte ďalej.

Senior75
Návštěvník
Senior75

Hlinka, ty si teda fest blbec. pokiaľ sa chceš v takejto diskusii vyjadrovať, mal by si si preštudovať čo-to z dejín a neplacať dristy. Si hodný svojho mena. Škoda s takým hlupákom debatovať, ale už keď tvrdíš, že nebyť Slovákov, nebolo by Čechov, tak je to presne naopak a ty by si dnes mondokoval po maďarsky, až by sa ti prašilo z huby. Radšej sa neozývaj a nerob hanbu všetkým Slovákom.

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

To je teda pitomá otázka. Odkud jsi? Z Mongolska?

Voda
Návštěvník
Voda

Ach jo, zase nám Pozorovatelka fantazíruje, tentokráte o růžích? Nic ve zlém, ale na fotce nejsou jen bílé a hlavně Putin nemá potřebu barvou růží něco naznačovat. Merkelku má Putin tak akorát za listonošku. Mluví dostatečně jasně, tedy pro mne ano. A další její fantazií je, že část jednání byla prý napjatá a chladná. Ta jsou vždy, vždyt jde o všecho. Pokud si chcete udělat obrázek jak vypadají jednání za zavřenými dveřmi, podívejte se na youtube na ruský seriál 17 zastavení jara. Hlavně poslední tři díly. Pozorovatelko: už dávno nejde o zájmy zemí, o čem se jedná. Kdy to pochopíte? Jen tak pro zajímavost kratinký úryvek z článku na eretz.cz: ….přijal izraelský Kneset na mimořádném zasedání 28. února 2018 v nočních hodinách zákon, kterým bylo uděleno izraelské občanství Tomiu Okamurovi a dosavadní Japanočech byl současně jmenován vedoucím závodníkem izraelského paralympijského týmu….

Jaris
Návštěvník
Jaris

Coze? Okamura dostal izraelske obcanstvi???? No nazdar hodiny!

Voda
Návštěvník
hirameki
Návštěvník
hirameki

černoprd..ník s hlavou ve tvaru přesýpacích hodin je ve svém příspěvku jako vždy demagogicky stručný a dosti nekonkrétní. hlavně že v Europarlamentu hlasuje vždy velmi vychytrale. Nevim, proč jeho přihlouplý text má v titulku …Okamura podporuje příliš islámu do ČR….od Okamury nic zvláštního nečekám, ale Zdechlov..ý není ten, kdo by mohl Okamuru velkopansky kritizovat, stejně jako kdokoliv jiný z jeho zaprděné strany Hermanů a Hellerů.

hirameki
Návštěvník
hirameki

pardon, samozřejmě “příliv”, ne “příliš”.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Prý je to apríl….

Janaz
Návštěvník
Janaz

Tá Pozorovatelka, ktorá podľa teba fantazíruje, si aspoň dokáže dohľadať informácie a zistiť, že to s Okamurom bol hoax, resp. tzv. apríl, na rozdiel od teba a tebe podobných, čo zožeriete prvú vec, ktorá vám pasuje do vašich hlavičiek.

vese
Návštěvník
vese

Musíte se podívat, kdo si z vás vystřelil a na všechno hned neskočit.

Jana
Návštěvník
Jana

Právě neprošly maily s odkazem na video s projevem T, Okamury na youtube na 6 adres (volny.cz, tiscali. cz, centrum.cz). Přišly oznámení o možném viru. Přeposlala jsem do redakce. Takže zahazování pokračuje doteď.

Postoj T. Okamury k Izraelsko-palestinskému konfliktu mnoho jeho fanoušků zklamal /viz diskuse pod videem/
https://www.youtube.com/watch?v=WXlANQivQpE&feature=youtu.be&a=

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Okamura je stejně nasazená figurka (Zeman rovněž), který hraje
na národní strunu, ale ve skutečnosti je tzv. řízenou opozicí.
Takto je to ale ve všech státech (po celá desetiletí), to není nic
nového. Podobnou (zednáři řízenou) figurkou byl kupř.
Jörg Haider v Rakousku. Čtěte:

Kdo je Jörg Haider?
http://spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/clanky/Kdo_je_Jorg_Haider.pdf

Jaris
Návštěvník
Jaris

Takze i Okamura keca. Pokud stoji na strane krvaveho Izraele je jasne, kam se hlasi. Zajimave, ze se nezminil, ze 30.letechminuleho stoleti to byli prvni zidi, kteri jako prvni bojkotovali zbozi v Americe a psali stvave clanky proti Nemecku.
Ano, Palestinci bojuji kameny a zapalnymi lahvemi za SVOU vlast proti izraelskym tankum, raketam, letadlum shazujici bomby a proti po zuby ozbrojenym chazarskym zidum! Okamurovi unika naprosto pointa, ze uzemi nepatri pristehovalecke bande chazaru kteri nejsou navic semite jak o sobe tvrdi, ale ze na tom uzemi zily generace Palestincu tisice let a ti semite JSOU!!! Zklamal jsi, Okamuro, ze stojis na strane perpetualnich zlocincu!

V Bibli je proroctvi Jezise Krista, ktery se k tematu budoucnosti Jeruzalema vyjadril:
“Jeruzaleme, Jeruzaleme, vrahu proroku, kteri byli k tobe vyslani – tolikrat jsem vas chtel vzit pod ochranna kridla, tak jak chrani kvocna vsechna sva kuratka. Vy jste to vsak odmitli. Podivejte! Vas dum bude opusten. Rikam vam s urcitosti, ze mne neuvidite, dokud sami nereknete ‘pozehnan bud ten, kdo prichazi ve jmenu Hospodina!’ “(Matous 23:37-39)

A skutecne se tak stalo, Jeruzalem byl v r.70AD srovnan se zemi. Z vystavniho chramu lezely ohorele trosky. Spousta zidu padla a prezivsi se rozptylili prevazne do jizni Evropy. Vetsina zidovstva jsou dnes ateiste a v zadnem pripade se neskloni pred Kristem. Neskloni se pred nim ani zidi ortodoxni ani jine skupiny judaismu. Pro ne je Jezis Kristus cerna mura a zly sen, ktereho se nemohou zbavit
Dnesni Izrael je osidlen vetrelci vetsinou z byvale Chazarie, lidmi, kteri podle DNA nejsou Semite.
Podstata veci je, ze dnesni nasilnicky Izrael neni pod ochranou Boha, jak to bylo za pradavnych casu, kdy tam vladl mir a prosperita. Nikdy tam nebude klid mir a za sve zlociny se izraelske obyvatelstvo bude zodpovidat u samotneho Nejvyssiho.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Bila barva je barva kapitulace…

František Krontorát
Návštěvník
František Krontorát

Nevím, proč hned musí někdo vymýšlet, že bílá je barva kapitulace a stavět na tom nesmyslné analýzy, které nemají ukotvení ani v minulosti ani v budoucnosti.
Bílá také může být barva nevěsty a růže mohou symbolizovat svatební kytici. Ale já si nemyslím ani jedno ani druhé. Prostě jen Merkel ta bílá sluší a kytice růží je prostě v RF zvykem, že takto prřivítají návštěvu, které si váží.
RF se rozvijí velmi rychlými tempy a stává se samostatnou technologicky rozvinutou zemí. Brzy může nastat doba, že se RF zcela obejde bez peněz za ropu nebo plyn, ale svět se neobejde bez ropy a plnyu, alespoň ne v nejbližší budoucnosti.
Putin si musí v následujícíh letech ohlídat především domáci hřiště, aby ho vystřídal nástupce, který nepůjde na ruku podpindosům, ale naopak bude rozvíjet RF směrem ku prosperitě a suverenitě.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zdar opus…..z lihového domu?

hanns
Návštěvník
hanns

Dát ženě kytici, bylo v dobách, kdy ještě převládal rozum, projevem slušnosti. A jenom německý idiot z toho může udělat aféru.

hanns
Návštěvník
hanns

dokonce nazvat ženu ženou, již dnes vyžaduje docela odvahu

Jaris
Návštěvník
Jaris

Take si to myslim, Frantisku. Davam palec nahoru.