Matteo Salvini je odstaven od moci sotva 24 hodin a Hnutí 5...

Matteo Salvini je odstaven od moci sotva 24 hodin a Hnutí 5 hvězd spolu s italskými sociálními demokraty již oznámilo, že zvažují zrušení blokády italských přístavů pro humanitární a neziskové lodě! Itálie tak znovu začne přijímat migranty, novým ministrem vnitra bude zřejmě právě někdo ze socialistů z Demokratické strany! Nebylo dovoleno, aby Itálie blokovala procesy nasunování muslimů a černochů do Evropy! V roce 2023 přitom už bude v Itálii hotovo, až budou řádné volby, Matteo Salvini potřeboval vládnout teď, dokud je čas něco změnit!

Matteo Salvini je odstaven od moci sotva 24 hodin a Hnutí 5 hvězd spolu s italskými sociálními demokraty již oznámilo, že zvažují zrušení blokády italských přístavů pro humanitární a neziskové lodě! Itálie tak znovu začne přijímat migranty, novým ministrem vnitra bude zřejmě právě někdo ze socialistů z Demokratické strany! Nebylo dovoleno, aby Itálie blokovala procesy nasunování muslimů a černochů do Evropy! V roce 2023 přitom už bude v Itálii hotovo, až budou řádné volby, Matteo Salvini potřeboval vládnout teď, dokud je čas něco změnit!

Obrovský šok zažil včera v Itálii vůdce Ligy a bývalý ministr vnitra Matteo Salvini, když se dozvěděl, že žádné předčasné volby v Itálii nebudou. Hnutí 5 hvězd se totiž dohodlo s italskými sociálními demokraty z Demokratické strany, že vytvoří duhovo-oranžovou koalici bez účasti Ligy Mattea Salviniho [1]. Ještě donedávna se zdálo, že tato varianta nepřichází v úvahu, protože Hnutí 5 hvězd se do této chvíle chovalo jako reformně orientované hnutí, které sice má vřelý vztah k EU, ale vnímá situaci v Itálii, že je potřeba zastavit migraci. Jenže včera toto odhodlání vzalo za své a Hnutí 5 hvězd se spojilo se sociálními demokraty z Demokratické strany, které má ve volebním programu hlubší integraci Itálie do EU a přerozdělovací uprchlické kvóty. Premiérem tak zůstane nadstranický premiér a eurounijní byrokrat Giuseppe Conte jmenovaný za Hnutí 5 hvězd.

Matteo Salvini má vážný problém, 4 roky čekat na další volby nemůže, jinak s Itálií bude konec…

Pokud vláda duhového hnutí a socialistů vydrží, budou se nové řádné parlamentní volby v Itálii konat až v roce 2023, což je ale tragédie pro Mattea Salviniho, protože v roce 2023 bude s Itálii amen a nadobro, bude už pozdě. A proč se lze na to dívat takto skepticky? Protože právě dnes už Giuseppe Conte pro německá média na dotaz novinářů uvedl, že novým ministrem vnitra by mohl být někdo z Demokratické strany a pokud jde o migrační problémy, nový ministr podle jeho názorů zřejmě zruší Salviniho blokádu pro neziskové lodě, protože italské soudy jsou podle Conteho stejného názoru, že blokády humanitárních lodí jsou prý v rozporu s italskými zákony. Podle Conteho je prý znovu potřeba zahájit rozhovory s Evropskou unii o přerozdělovacích kvótách uprchlíků, které Itálie přijímá. Pokud Itálie opravdu pod novým ministrem vnitra blokádu zruší, dojde k obnovení přílivu černochů z Afriky do Itálie.

Itálie jde českou cestou, novou vládu utvoří duhové hnutí spolu s oranžovými socialisty, společně znovu otevřou přístavy pro migranty

Hnutí 5 hvězd lze politicky přirovnat k českému Hnutí ANO a italská Demokratická strana je strana italských sociálních demokratů pouze s pozměněným názvem, kde vypustili slovo o socialismu. Dosud v Itálii vládlo Hnutí 5 hvězd s Ligou Severu, což by se dalo přirovnat k vládě Hhnutí ANO spolu s SPD. A přesně takhle by to dopadlo ve chvíli, když by ministr vnitra za SPD, který by byl proti migraci, dělal politiku, která by vadila lidem ve Hnutí ANO. Skončilo by to tím, že by Hnutí ANO koplo SPD do pozadí a vytvořilo by koalici s ČSSD. Matteo Salvini na to dnes reagoval na videu, že za šokujícím sestavením vlády Hnutí 5 hvězd se socialisty stojí Paříž, Berlín a Brusel, tedy hlavní zastánci migrace.

 

V Česku ale tento krok vládnutí s protimigrační stranou byl přeskočen, a to na popud Angely Merkel, která v dubnu 2018 telefonicky zakázala Andreji Babišovi vytvoření koalice s SPD. Informaci o tom přinesla reportérka německého Tageszeitung, psali jsme o tom v článku zde. Berlín tehdy zasáhl včas, ale pokud by se tak nestalo, v Česku by to dopadlo jako v Itálii po volbách, duhové vítězné hnutí by vytvořilo vládu s protimigrační a radikální stranou. Tato koalice by ale skřípala a po čase by se rozpadla, přičemž duhové hnutí by si za nového koaličního partnera zvolilo právě oranžové socialisty.

Giuseppe Conte, premiér.

Pokud se tedy procesy v Itálii budou kopírovat, potom ministrem vnitra Itálie se v nové vládě stane někdo ze socialistů z Demokratické strany a Itálie zruší námořní blokádu pro neziskové lodě, čímž Itálie obnoví italskou migrační trasu na plné obrátky. Znovu je potřeba si uvědomit, že za tímto procesem v Itálii stojí italští politici, kteří nasunují černé a muslimské migranty do vlastní země ve chvíli, kdy ani Itálie nemá vyřešeno s Evropskou unií, kdo si ty migranty z Itálie vezme dále do Evropy, a kdo si je přerozdělí. Přesto ale italské duhové Hnutí 5 hvězd a socialisté toto neřeší a klidně svým občanům začnou znovu do země natahovat další desítky tisíc migrantů z rovníkové Afriky. Migranti se budu pokoušet z Itálie dostat na sever do Rakouska a do Německa, ale zkusí to i na západ do Francie.

Matteo Salvini nemůže čekat další 4 roky do řádných voleb, jinak migranti mohou mít už v roce 2023 volební právo v Itálii

Nejhorší zprávou je, že Matteo Salvini nemá čas až do roku 2023, aby čekal na řádné volby. To jsou dlouhé 4 roky, za které bude v Itálii hotovo a pozor, na jednu věc se zapomíná. Kde je napsáno, že v roce 2023 tato italská vláda Hnutí 5 hvězd a socialistů neudělí těm stovkám tisíc migrantů v Itálii hlasovací práva? Víte, co by to potom znamenalo pro Ligu Severu a Mattea Salviniho? Tito migranti by volili masivně právě socialisty a Hnutí 5 hvězd, takže Matteo Salvinimu se může v roce 2023 stát, že žádné volby už nevyhraje, už nikdy. Itálie bude zaplavena tolika černými a muslimskými voliči, že demokratický volební proces se pro Italy stane procesem autogenocidy. Demokratickými volbami už nepůjde nic změnit, nepůjde migraci zastavit, protože samotný volební proces bude ovládnut migranty. V takové chvíli již demokracie nemá sílu nic zastavit a změnit.

Citát Jana Hamáčka.

Právě proto Evropská unie ukotvila do zákonů pravidlo, že cizinci v EU se mohou účastnit voleb a dokonce i kandidovat, nepotřebují občanství země, kde hlasují nebo kandidují, stačí jim jenom potvrzení o pobytu, např. pobytové vízum, které dostanou od Hamáčkova vnitra na počkání naproti nějakému statusu, např. studijnímu, podnikatelskému, ozdravnému, léčebnému atd.

Hlavními politickými zastánci migrace do EU jsou dvě hlavní frakce v EU, jsou to Lidovci a Socialisté. Proto se nesmíte divit, že i v ČR jsou největšími podporovateli různých sirotků ze Sýrie a různých muslimských center Alfirdaus právě politici od lidovců a od sociálních demokratů. Je to prostě součást globální agendy, že socialisté a lidovci jsou hlavními garanty migrace a nasunování uprchlíků. Lidovci na to jdou přes víru a Krista, přes soucit s malými dětmi, s postiženými Gretami apod. Socialisté na to jdou přes politiku a integraci země do EU, která je kladena na vrchol politiky jako nejvyšší priorita a spása všehomíra.

Exodus vlastního druhu a útěk bílých rodin ze západu na východ

V nějakém okamžiku se to tzv. zlomí a je vymalováno. Příklad najdete ve Velké Británii, kde bílí Britové prchají z levnějších městských čtvrtí, které v dávné minulosti fungovaly jako dělnické čtvrtě, a hledají si jiná laciná bydlení, kterých je méně a méně. Mladí Britové to potom řeší tak, že opouští spolu s malým dítětem Velkou Británii a stěhují se do zemí ve Střední a Východní Evropě, kde ještě není arabská migrace tak vysoká a současně s tím existuje nabídka volných nájemních bytů, což ve Velké Británii začíná být obrovský problém.

Manipulace s migranty na člunu jen v ochranném bio-hazard obleku. Migranti mohou mít nemoci.

Dostáváme do redakce Aeronetu emaily od čtenářů ze Slovenska, kde nám píší, jestli nevíme něco o tom, že se na Slovensko hromadně stěhují Britové. Na zvoncích a poštovních schránkách v panelácích na Petržalke v Bratislavě se prý objevují cizí anglická jména, ale nejenom tam. Tento fenomén se týká i dalších slovenských měst a v konečném důsledku nejenom Slovenska, ale totéž se děje v Polsku, v Maďarsku, v Pobaltských zemích, v menší míře potom i v Rumunsku.

Toto je proces, který je v projektoru zobrazen jako fáze s názvem “Exodus vlastního druhu” a více se o tom rozepisuji ve své nové knize. Tento exodus následně přechází v genocidu, která je indukována ve všech zemích EU jako objektivní společensko-ekonomicko-politický proces. Bílý člověk nechce žít v nebezpečném prostoru, kde mu hrozí újma na zdraví nebo majetku, proto bílí lidé utíkají z míst, kam se přistehovali cikáni, černoši, muslimové apod. Bílá rasa historicky dobře snáší soužití s Asiaty, protože mají velmi striktní řád ve vztahu k rodině a úloze státu. Proto ani v ČR nejsou problémy se soužitím s Vietnamci, Japonci, nebo Číňany.

Bílá civilizace potřebuje homogenní životní prostor, multikulturalismus bílou civilizaci rozloží a zlikviduje

Z hlediska eugeniky jde o kompatibilní rasy, které spolu mohou spolupracovat a neškodit si. Stejné úrovně kompatibility se ale nikdy nepodařilo dosáhnout u černochů, ani u arabských národů. Všimněte si, že rasy kompatibilní s bílou rasou, mohou dosáhnout vysokého vědecko-technického pokroku stejně jako bíla rasa, viz. Čína nebo Japonsko. Není to však možné u Arabů, ani u černochů. Tyto rasy mají jen určitý povolený znalostní rozvoj a právě proto arabské země zamrzly ve fázi středověku, nemluvě o černoších. Všechny tyto informace patří mezi tzv. Regulus, což je kompendium informací, ke kterým Syndikát poskytl přístup Židům, vyvolenému a řídícímu národu světa.

Migranti na člunu nedaleko italského pobřeží.

Proto i všechny neziskovky v EU, které provozují transporty migrantů do EU, jsou financovány židovskými bankami, jsou podporovány židovskými médii, televizemi a novináři na jejich výplatních listinách. Na těchto listinách jsou i politické strany, především lidovci a socialisté, kteří mají u židovských soudů výjimky, např. na exekuce, které nemusí platit, viz. kauza Altner a ČSSD. To je typický příklad, když židé na Ústavním soudu zasáhli na ochranu ČSSD v kauze Altner.

Jinými slovy, když je tzv. hotovo, tak to poznáte tak, že vám skandální události přijdou už jako normálnosti. To znamená, že je hotovo. Dokud vám něco přijde nenormální, ještě je šance to zvrátit. Pokud ale něco vnímáte jako dané, je to signál vašeho mozku, že je hotovo. Tomuto pocitu a hlasu věřte, je to hlas pravdy, i když není příjemné hlas poslouchat. Sami si zhodnoťte, jak je to u vás a kde všude již vám něco v mozku říká, že je hotovo. V Itálii měli šanci ještě něco změnit, nebo alespoň zmírnit a zpomalit, ale po včerejšku to vidím velmi špatně.

Zdroj videa v článku: Facebook [2]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

290
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
honza prague
Návštěvník
honza prague

navrhuji vyměnit sochu maršála koněva za stojící sochu merklové. do podstavce bude stačit jen zamontovat vibrační motor s deskou a čas od času jej spustit při nějaké slavnostní příležitosti provázené kladením věnců, jako poděkování za naše prozření.
a maršála koněva šupnout do parku místo vrahounka churchila a nebo “na staromáč” místo zamýšleného mariánského sloupu..

quwe
Návštěvník
quwe

“Bílý člověk nechce žít v nebezpečném prostoru, kde mu hrozí újma na zdraví nebo majetku, proto bílí lidé utíkají z míst, kam se přistehovali cikáni, černoši, muslimové apod.”

Romům, černochům a muslimův v těchto čtvrtích hrozí stejná nebezpečí. Jim to nevadí? Nebo jsou na nebezpečí zvyklý?

t1t
Návštěvník
t1t

S těmi Číňany, Japonci, Korejci je v tomto článku hodně pravdy….

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Italy, kteří bojují proti Molochům všeho druhu za zachování své Svobody na SVÉM území, je třeba podporovat.
Jsou to NAŠI bratři a sestry a mají NAŠE DNA. Bojují i za NAŠI Svobodu od černé, duhové i fialové.
Etruskové, kteří kdysi zcivilizovali kozačku, byli Slované a Pohané , pocházející m.j. z NAŠEHO Pohanska ( Venus 30.000 let př.n.l. 😉 )
Podrobněji třeba zde: https://aluska.org/etruskove-byli-slovane-dodnes-dokazeme-precist-jejich-pismo-doporucuji/

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Do tejto chvile som neveril ani len Salvinimu… trojsky kon sa odhalil… je koniec !
Ako vzdy bezchybne zahrate.

Vesna
Návštěvník
Vesna

Keď na tej veľkodemonštrácii, ktorú zvolal pán Salvini do Ríma na 19. októbra budú taliani spievať árie z opier pána Verdiho, prognóza vývoja nemusí byť taká negatívna. To, že “bažina” momentálne vyrukovala s tou podivnou rošádou neznamená, že v konečnom dôsledku uspeje, skôr sa jej to škaredo vráti.

Marek
Návštěvník
Marek

Conte byl odhalen…….fascinující video s Merkelovou. Chystali konec Salviniho?

https://ac24.cz/-/internetem-koluje-fascinujici-video-s-merkelovou-chystali-konec-salviniho-?redirect=%2F

petr
Návštěvník
petr

Nejvyšší čas ozbrojit se vším možným, na co není třeba zbrojní průkaz. Listina práv a svobod čl. 23 nám umožňuje postavit se proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád práv a svobod a není v něm nikde řečeno, že bychom museli pouze v rozmezí ostatních zákonů, tudíž můžeme jakkoliv, a Listina je součást Ústavy, tudíž nejvyšší zákon státu, který je NADŘAZEN zákonům ostatním. A navíc je v §29 odst.1) Tr. zák. zcela jasně uvedeno, že můžeme život, zdraví a majetek bránit až zjevně nepřiměřeně, nesmíme jen ZCELA zjevně nepřiměřeně. A v odst.2) tohoto § je uvedeno, že ani nemusíme čekat, až útok samotný začne, stačí že jen přímo hrozí. Tudíž každý útočník by si měl ve vlastním zájmu uvědomit, že svůj fyzický útok taky nemusí přežít….

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Boj marxkomančů v Itálii o obsazení pozic bez volby Lidem pokračuje:
Di Maio /H5H řekl nově, a účelově, spřáteleným marxkomunistům (Partito Democratico/Renzi), že jestli chtějí být u lizu / ve Vládě země , bude se plnit Program H5H!
Pokud se jim to nelíbí, půjde se prý k volbám…

EU předtím ještě pochválila H5H za “manévr” a potvrdila, že H5H bude za tento čin “vykompenzována” od EU.

Tak uvidíme, jestli si Di Maio tu “kompenzaci” od EU podělá, nebo bude poslušně držet … (EU směr).

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

MarxKomunisti (nyní Partito Democratico) jsou nově opět ve Vládě Itálie – BEZ VOLEB, tedy proti vůli Lidu…
Italská technická “Perestrojka” proběhla přesně v linii, kterou dříve instaloval (technicky instalovaný – nezvolený) ex Premier Globalista ProEU Monti.
Resuscitoval na italské scéně i Prodi, který se dere do prvních pozic.
Renzi, nabitý nadějemi a ujištěními Soudruhů z posledního Bilderbergu srší energií…
Deklaruje, že chce dokončit, co Monti začal – “solidární humanitární pomoc potřebným” (cizincům) aka
Invazi a obsazení Itálie Afričany všeho druhu z jihu.

Na druhé straně Salvini, za kterým stojí lid Itálie, spolu s Giorgiou Meloni a Berluscou svolávají Lidi na Náměstí.
Salvini je kámoš Trumpa i Putina, a je proti molochu “EU” – chce zpět Liru, a hlídat všechny hranice (i zeď se Slovinskem).

Na jedné straně Anglie+ EU+Čína! – “Hedvábná Stezka”.
Na druhé zájmy Trumpa/Američanů proti 5G/Huewei… A Rusko?
Na jedné straně Turecko nyní kupuje ruské stíhačky místo původně plánovaných amerických.
Na druhé straně Trump oznamuje omezení přítomnosti US Army v Ukrajině z důvodu “šetření peněz, které potřebuje doma – v USA”.
Je to celé nějak překombinované, a vypadá to, že sami Soudruzi i soudruzi přepálili, a neví, jak dál.

Lidi se už brání, a podzim bude zřejmě velmi teplý, až horký….
Nakonec – MSM hlásí na podzim “Indianské Léto” (teploty neodpovídající ročnímu období). 😉