Máte v rodině očkovaného člověka? Může vás nakazit mutací Delta! Americká CDC...

Máte v rodině očkovaného člověka? Může vás nakazit mutací Delta! Americká CDC právě potvrdila informace Aeronetu a doporučila všem očkovaným Američanům okamžitě začít nosit roušky a respirátory! Podle šéfky CDC bylo na základě nových dat zjištěno, že objem virů mutace Delta je u očkovaných osob stejně vysoký jako u lidí, kteří vůbec očkovaní nejsou! Podle CDC mohou být vakcinovaní lidé stejně nakažliví pro své okolí jako neočkované osoby! Data CDC nově ukazují, že vakcíny neposkytují bezinfekčnost a virus Delta se v tělech očkovaných osob může bez omezení množit!

Máte v rodině očkovaného člověka? Může vás nakazit mutací Delta! Americká CDC právě potvrdila informace Aeronetu a doporučila všem očkovaným Američanům okamžitě začít nosit roušky a respirátory! Podle šéfky CDC bylo na základě nových dat zjištěno, že objem virů mutace Delta je u očkovaných osob stejně vysoký jako u lidí, kteří vůbec očkovaní nejsou! Podle CDC mohou být vakcinovaní lidé stejně nakažliví pro své okolí jako neočkované osoby! Data CDC nově ukazují, že vakcíny neposkytují bezinfekčnost a virus Delta se v tělech očkovaných osob může bez omezení množit!

Americké liberální peklo zamrzlo a údajná konspirace Aeronetu se znovu stala realitou. Šéfka americké CDC Rochelle Walensky, která má mimochodem rovněž židovský původ [1], stejně jako šéf Pfizeru Albert Bourla [2], dnes poprvé přiznala [3], že nová data jasně potvrzují znepokojivý fakt, že plně očkovaní Američané mohou šířit mutaci viru Delta ve svých tělech úplně stejně jako neočkovaní lidé. Vakcína tak podle jejích slovy pomáhá očkovaným lidem předcházet vážné formě onemocnění, ale nedokáže vytvořit v těle imunitu.

V tomto důsledku šéfka CDC dnes s velkým smutkem oznámila, že doporučuje všem očkovaným, aby okamžitě začali nosit roušky a respirátory, aby nemohli nakazit okolo sebe nejen neočkované Američany, ale ani ty očkované, protože jak se ukazuje, vakcinační program nezajišťuje v tělech očkovaných osob biologickou imunitu, ale pouze rezistenci. Přesně to, o čem jsme zde na Aeronetu psali již před mnoha měsíci a různými cemperizátory a mainstreamovými médii to bylo označováno za hoax a konspiraci. Dnes už to není konspirace, je to realita!

Anděl Smrti – Symbol dopadu vakcinačního šílenství s experimentálními roztoky

Dnešní doporučení CDC je tak obratem o 180 stupňů ve srovnání s květnem, kdy CDC tvrdila, že plně očkovaní Američané nemusí nosit roušky a respirátory. Toto doporučení tak bylo dnes zrušeno, a to na základě nových dat americké CDC z nemocnic, kde dochází k příjmům nových pacientů, z nichž ohromná část je plně očkovaná.

Rochelle Walensky na tiskové konferenci odmítla sdělit, kolik očkovaných osob je v této chvíli v amerických nemocnicích, pouze zopakovala oficiální údaje úřadu, že vakcíny fungují na 99% a poskytují občanům ochranu před závažnou formou nemoci, ovšem jak se ukazuje, tělo očkovaného člověka si nevytvoří imunitu, ale pouze rezistenci. A víte, co to znamená? No přece to, že se nám tu nečekaně objevuje zajímavá paralela s geneticky modifikovanými osivy (GMO) a kauzami společnosti Monsanto. Jak je to možné? Ta paralela je doslova do očí bijící.

Očkování neschopné vytvořit širokospektrální imunitu na mutace je v podstatě ten samý kšeft jako geneticky modifikované osivo, které si musíte pořád dokola kupovat

Geneticky modifikované osivo má dvě základní vlastnosti. Genetické úpravy v plodině zajišťují ochranu proti škůdcům, kdy rostlina si sama vyrábí a syntetizuje pesticidy, ale společně s tím má plodina geneticky neutralizované rozmnožování kvůli autorským právům a hlavně kvůli nekonečnému kšeftu a businessu. Vypěstované GMO obilí je totiž neplodné, nelze jej znovu použít na osetí, prostě nevzklíčí. Vypěstované obilí lze prostě jen sklidit a spotřebovat na mouku a výrobu pečiva.

Zemědělec si tak nemůže z vypěstované úrody dát na stranu několik tun sklizeného obilí na osetí polí příští rok, ale musí za své peníze koupit od Monsanta nové GMO osivo. A každý rok, pořád dokola. Nekonečný příliv peněz pro Monsanto. A když zapojíte konceptuální gramotnost do svého uvažování, přijdete na zajímavé odhalení.

Rochelle Walensky, šéfka CDC

Proč současné vakcíny neposkytují lidem imunitu, ale pouze rezistenci, takže očkovaní lidé dál šíří různé zmutované viry? Kdyby měl člověk imunitu, potom by tato imunita zlikvidovala v těle všechny viry a žádné mutace by se v těle nemohly množit, protože imunita funguje tak, že získává po prodělání nemoci širokospektrální účinky ochrany.

Je to stejné jako s vyléčenou chřipkou, kdy následně několik dalších měsíců nebo dokonce let neonemocníte, bez ohledu na nové mutace chřipky. Vaše imunita má totiž širokospektrální obranu proti chřipkovým virům. Takže, když lidé nemají po očkování imunitu, co to znamená? No přece to, že se budou muset pořád a pořád přeočkovávat na nové a nové mutace, což bude znamenat miliardy a miliardy nových dávek vakcín, a to bude znamenat obrovské, mamutí a trvalé zisky pro farma společnosti.

Už chápete, proč vám ti dobytkové v rolích politiků nechtějí uznávat protilátky v těle při cestách do práce, do obchodu, do školy a přes hranice?

Najednou už člověk po vakcinaci nebude mít širokospektrální imunitu proti všem mutacím, ale bude si muset zaplatit a zacvakat přeočkování na každou novou mutaci extra. Když těch mutací za rok bude 5, tak to bude celkem 5 přeočkování. Člověk si ale nikdy nevytvoří zdarma a grátis imunitu proti mutacím ve svém těle, ne ne! Nově si budete muset za ochranu proti každé jednotlivé mutaci zaplatit! A to je přesně to samé, co vymysleli v Monsantu s GMO.

Už si nemůžete něco sami vypěstovat, bez ohledu na to, jestli je to obilí nebo imunita. Ne ne, za vypěstování nového obilí a nové imunity si musíte extra a znovu a znovu zacvakat! A je úplně jedno, jestli si to zaplatíte sami, nebo to zaplatí pojišťovna, protože obojí půjde z vaší kapsy tak jako tak. A vlády, které v tomto spiknutí jedou půl napůl s Big Pharma, se ještě podepíší pod nevýhodné smlouvy, kde se zaváží k odběru vakcín i v případě, že by se našel laciný lék. A aby nenastal průser a arbitráž za neodebrané vakcíny, tak všechny vlády zuřivě a důsledně bojují proti Ivermectinu, protože ten přímo ohrožuje tyto podepsané smlouvy a kšefty!

Vakcinační Drive-Thru v USA na jaře tohoto roku

Znovu si uvědomte, proč vám politici nechtějí uznávat prodělané nemoci, a dokonce ani protilátky v těle u přirozeně imunních osob, které nikdy od roku 2020 neonemocněly covidem, protože jejich tělo si přirozeně poradilo. Tito lidé žádný Green Pass nedostanou, protože nemají vakcínu, nemají test a ani neprodělali nemoc, čímž se pro režim a Big Pharma stávají nikoliv podezřelými, ale vyloženě nežádoucími osobami, které kazí globalistům a jejich lokajům obrovský business. Představte si svět, kde funguje nějaký laboratorně vytvořený virus, jehož jediným úkolem je divoce a velmi rychle mutovat.

Vakcíny neschopné vytvořit imunitu a bezinfekčnost, obrovské a nekonečné perpetuum mobile na peníze pro Big Pharma! A pro politiky!

A to proto, aby proti němu bylo potřeba urychleně a pořád vyrábět nové a nove verze vakcín, které očkovaným lidem ale neposkytnou širokospektrální imunitu, ale pouze ochranu před údajně těžkým průběhem, přitom ten ani drtivé většině lidí vůbec nehrozí. Jenže vakcína neposkytne bezinfekčnost, očkovaný člověk nadále šíří viry, takže nejen on se musí znovu a znovu přeočkovávat na nové a nové edice virů, ale i ostatní lidé okolo něho, obligátně rodinní příslušníci, musí se prostě přeočkovávat pořád dokola spolu s ním, a už vlastně napořád. Dovedete si to převést na kalkulačku a spočítat si ten gigantický vývar pro Big Pharma a pro politiky, kteří v tomto jedou?

Skenovací terminál na Green Pass u vstupu do budovy

Doslova se jedná o nekonečné perpetuum mobile na prachy, jaké nikdy v historii prakticky nebylo. Virus bude mutovat, lidé si nebudou schopni vytvořit zdarma a grátis ve svém těle imunitu proti stále novým a novým mutacím, a i když si jí vytvoří, tak jim to bude k ničemu, protože režim jim protilátky v těle neuzná pro svobodu pohybu, takže nebude na ně pohlíženo jako na zdravé lidi, ale jako na odporný dobytek, který se nechce nechat očkovat a tudíž ohrožuje všechny zodpovědné ovčánky.

Takže taková zdravá osoba bude odsouzena k trvalému domácímu vězení a kromě snad cesty do potravin a do lékárny nebude smět jít nikam. Koncentrákový teror na úplně zdravých lidech, a to jenom kvůli tomu, že nechtějí do sebe rvát několikrát za rok vakcíny na různé mutace. Každá očkovaná osoba se tak stane součástí trvalého příjmu Big Pharma a politiků, kteří v tom jedou společně s ní. Tohle je opravdu zločin proti lidu a národům.

Očkovaný člověk v rodině je jako chodící výrobník na mutace, poznáte to i podle čichu

Je to stejné jako se sedlákem, který každý rok musí znovu a znovu nakupovat předražené osivo od korporace, přičemž se stává plně závislým na dodávkách tohoto osiva. Korporace postupně může ceny zvyšovat, protože konkurence v oblasti GMO (a v oblasti Big Pharma) je vlastně nulová, protože celý světový business drží pár korporací, které si ale nekonkurují, ale naopak drží spolu neproniknutelný kartel, resp. oligopol. Sedlák koupí jeden rok tunu osiva za tolik peněz a po 10 letech už je to pětkrát tolik. A v případě Big Pharma je to stejné.

Poprvé vám dají vakcínu pomalu za hubičku, ale podruhé už zvednou cenu, protože celá společnost se na lahvičkách a vakcínách stala závislou. Přesně takto se chová mafie, když lidem prodává drogy a buduje jim na nich závislost. Abyste mohli do práce ráno, musíte mít přeočkování na novou edici viru, jako když máte koupenou počítačovou hru, základní vanilla verzi, ale chcete si přikoupit DLC. A to znamená, že se musíte pravidelně přeočkovávat a dokupovat vakcinační DLC, aby vás pustili ráno do práce. A že jste úplně zdraví, že máte přirozenou imunitu, to nikoho nezajímá!

Kontrola Green Passu u vchodu do objektu

Pokud máte v rodině očkovaného člověka, v jeho těle probíhá biologický proces vzniku mutací. Poznáte to i podle pachu, protože očkovaným lidem jinak a velmi výrazně a odlišně páchne pot. Lidé to popisují jako ostrý zápach čpavku, okeny, případně Sava, některým zápach připomíná takový ten zápach chlóru z bazénů a krytých koupališť, těžko se to popisuje.

Pokud se začnou tyto zápachy objevovat u vašeho očkovaného partnera, je to signál toho, že v něm probíhají mutace viru, obvykle do několika dnů onemocníte něčím, co vypadá jako chřipka. Tělo totiž svým potem vylučuje toxiny, chemické látky, které tělo neumí zpracovat a rozložit a zápachy na bázi chlornanů ukazuje, že v těle nastává velký problém s regulací objemu vody v orgánech, protože chlór je důležitým prvkem pro regulaci zavodnění organismu. Pokud začne lidský pot zapáchat tímto způsobem, znamená to, že virus napadl termoregulační systém lidského těla, který pracuje na bázi kontroly salinity a chlorové báze.

Vylučování chloru z těla člověka je prvním znakem aktivace viru v těle naočkované osoby

Celý tento systém očkování, které neposkytuje imunitu, povede v blízké době k naprosto šílené podobě společnosti, ve které se lidé budou očkovat pomalu na měsíční bázi stejně tak normálně, jako je nakupování rohlíků v obchodě. Prokazování se pasem bude natolik normální, že postupně budou úplně všude ve všech obchodech, úřadech, firmách, podnicích, nádražích a školách instalovány turnikety, resp. čtečky, které budou umístěny u dveří a ostraha bude kontrolovat, jestli lidé své telefony s vakcinační aplikací opravdu ke čtečce přikládají a jestli to pípne na potvrzení ověřeného statusu. Postupně toto bude automatizováno pomocí kamer rozlišujících obličeje. A kdo nepřiloží mobil, toho ochranka zmlátí a vyžene z obchodu. Bez očkovacího pasu vás nepustí do zaměstnání. Nepustí vás do školy.

Kontrola Green Passu u vchodu do prodejny

A to je takový nátlak, kterému moc lidí nedokáže odporovat. Ano, lidé se vzdají chození do obchodu, nakoupí přes internet. Ale vzdát se zaměstnání, to prostě nejde. Když zaměstnavatel nařídí očkování, je vymalováno. Buď člověk ohrozí sociální bezpečnost vlastní rodiny tím, že přijde jako neočkovaný o zaměstnání, anebo v zájmu rodiny se nechá napouštět podivnými roztoky, dost možná brzy na měsíční bázi. A co udělají lidé? Začnou křičet, že mají holé ruce? Anebo hole v ruce? A napadne je vůbec křičet?

Podívejte se okolo sebe, kolik svědků covidových přísahá na vakcíny jako na obrázek Boží. A často jde o vysoce vzdělané osoby. Jenže, jak už jsem v pátek varoval na SVCS, vzdělání nezaručuje inteligenci! A inteligence je schopnost řešení komplexních úkolů a výzev na základě konceptuální gramotnosti. A když lidem chybí konceptuální gramotnost, logicky u nich nenajdete ani tu inteligenci, která je potřeba k zachování svobody, lidských práv, národa jako takového a hlavně vlastního života, ale i života svých dětí. Tento teror je totiž založen na kombinaci obrovských peněz a neomezené moci Total Control, kdy totální kontrola nad obyvatelstvem je doplněna obrovskými zisky pro všechny lokaje, kteří se podílí na budování tohoto nového dystopického společenského režimu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 98% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 3 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Kdyz jsem studoval Novy svetovy rad tak jsem pochopil co vlastne ta smecka na vrchu s nami dela.Prvni co chteji docilit je naoskovat vetsinu populace,coz se vice mene deje,vsichni si mysleli ze tim to skonci ale ne naopak .To co vyhlasilo CDC je v poradi druhe.Ted budou rikat ze to cemu se nepravem rika vax. nechunguje na nove mutace a hop spatky strasit lidi a honem znovu masky a pak prijde nove preockovani a dalsi a dalsi,to nebude mit konec.Nelepsi na tom je ze zadni vyskumnici na celem svete doposud neizolovali covid v laboratori takze ani nemuzou rikat ze virus mutoval,to co na nas pousti je pradepodobne neco noveho. Je treba se probudit a nenecht se ovlivnovat TV a novinama.Jsou to podvodnici.Nejlepsi co muzeme udelat je zvysovat svuj imunni system abychom byli odolni.A brzy se dovime pravdu.Preji hodne stesti ,lasky a zdravi.

aamater
Návštěvník
aamater

Špatná správa pre hlupákov čo sa nechali opichať západnými sračkami!!! Tak teraz aspoň tu máte možnosť vidieť ako západ manipuluje myslením ľudí a ako prekrúca fakty!!! Kde je tá sloboda? Ha, ha, ha … toto má byť ako, že ono? To ako fakt? Majú vás pekne na krátko na motúze a môže si teraz s vami robiť čo sa im zapáči. Nikdy ste sa nemali nechať opichať, teraz si sami ponesiete následky. Veď s vami vyje. Bali ako s malými pudlami, keď vám nechali podpísať informačný súhlas!!! Viete vy vôbec čo to obnáša, čo to znamená pre vás ako osobu, ktorá sa nechala dobrovoľne opichať?

toma sino
Návštěvník
toma sino

Kto zosnoval, komu vyhovovala a najviac prospela revolúcia 1989?
https://blog.infovojna.sk/kto-zosnoval-komu-vyhovovala-a-najviac-prospela-revolucia-1989/comment image

toma sino
Návštěvník
toma sino

Bill Gates, Kissinger, William Gates, Rockefeller, Fauci a Soros
https://blog.infovojna.sk/bill-gates-kissinger-william-gates-rockefeller-fauci-a-soros/comment imagecomment image

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

“Očkovaný člověk v rodině je jako chodící výrobník na mutace, poznáte to i podle čichu” = ZA TOTO SE RÁD PODEPÍŠU!
Díky za další perfektní článek, není co vytknout.

Markéta
Návštěvník
Markéta

No lidi asi takhle,myslim že jako Češi to nějak dáme,doufám že se i lidem s pomalejším myšlením trochu sepne mozek a nenechají do sebe naládovat třetí dávku,nebo ti co mají mozek úplně vypnutý tak holt nebudou dál předávat svoje geny,příroda je mocná čarodějka..

vašesvědomí
Návštěvník
vašesvědomí

Ví Bůh jak to s tím Pfizerem vlastně je. Ono uchovávat něco při -70 °C a méně, není dlouhodobě právě snadné a když se z toho ještě dělá roztok pro dávky, které pak leží řadu hodin někde na stole při +25 °C a i více, tak to ta vakcína přece nemůže “ve zdraví” přežít. Oni ti Pfizeři dobře věděli, proč je ta smlouva tak brutálně jednostranná, že je vlastně podle všech obchodních pravidel co je svět zná, neplatná. Nejsou prostě schopní po naředění udržet tu vakcínu funkční a tak si v bláhové naději na neprůstřelnost ztráty zisků, udělili ve smlouvách místo té vakcinační, svoji vlastní imunitu.

To ovšem je platné jen za situace, kdy ta jejich druhá smluvní strana není sama ohrožena obviněním ze zneužití pravomocí a nemusí to být ani soudy, úplně postačí řádně nasraná veřejnost a bude vymalováno. Revolta, ne-li dokonce řízená revoluce, ta těm proti komu bude směřovat, žádnou imunitu přiznávanou kýmkoliv, či čímkoliv, nepřipustí. A zmizet před zuřícími davy ze scény, nebude kam. Země je kulatá a těch nasraných bude plná.

Oni totiž i ti globálisti nejsou jednolitá masa a jsou u nich různé proudy s různými vlastními zájmy. Jsou jimi vlastně ti majitelé FED, kteří jsou sice pro veřejnost “jako jeden muž”, ale uvnitř si jdou tvrdě po krku každý s každým, protože na tom pomyslném vrcholu pyramidy může být jen jeden z nich. Takové souručenství, byť vázané příbuzenskými vazbami, to se udrží při moci jen silou nějaké “vyšší moci”. Jsou to Satanisté, tedy mocí Bafometa.

I ten je ale v podřízení a to svému Stvůrci. No a ten, ten mu za to nabourání JEHO experimentu s oživenou hmotou, kdy těm dvěma v Ráji na Venuši dal na vědomí poznání dobrého i zlého, ten mu přiřkl údělem postarat se o ně po jejich odsunutí na pro ně nehostinnou planetu Zemi, aby i zde měli možnost naplňovat JÍM jim daný úděl – být k jeho obrazu. Jak ten Satan svůj úděl naplňuje, to je vidno kam oko dohlédne – MIZERNĚ – protože ti lidé serou už i na to, zdržovat se s dodržováním jakéhosi DESATERA, jak to třeba tady ventiluje nick PaVo.

Ono ale všeho do času, neb na obzoru se pro toho Satana jeví zlé znamení, kterým je blížící se inventura jeho skutků. Je to tak závažná událost, že má i stejně závažné vyjádření v konstelaci terestrických planet, souhlasnou s rozmístěním k těm planetám přináležejícím pyramidám v Gíze. No a tato dvojnásobná konstelace má i své časové vyjádření na kalendářích nezávislé, ale podle toho právě globálně platného to je, světe div se, PRÁVĚ DEN LETNÍHO SLUNOVRATU v roce AD MMXXVIII, tedy dne 21.6.2028.

A proto ten spěch s vakcinací. Jen když budou všichni naočkovaní do té doby mrtví, nebo alespoň smyslů zbavení, může se ten Satan vykrucovat tvrzením, že oni ti, za něž nese před tím svým Stvůrcem odpovědnost, přece oni sami si vynucovali být opíchání těmi neodzkoušenými vakcínami a že dopadli jak dopadli, na tom on přece žádnou vinu nenese.

Jaký bude konec této podařené taškařice, to už nespíš nikdo z této civilizace na mobil nenatočí. Dá se ale očekávat, že to nebude pohled pro citlivé duše dívek z nedělní církevní školy. On ten Stvůrce dovede být setsakramentsky nasraný, když JEHO dílo někdo sabotuje. To pak jdou všechny ohledy stranou a začne se kácet les až budou třísky lítat, takže jak bylo řečeno, “živí budou závidět mrtvým”… že nevyslyšeli hlas toho v tom mezi ušima – SVĚDOMÍ.

Dixi
Návštěvník
Dixi

Jezkovy voci …vy to mate v hlave pomotane… STVURCE ( Co toje !!!!!) Bafonet!!!! ach jo… tohle neni jenom ptakovina, to je uplna hloupost. A kdyz uz chcete jit do spiritualni oblasti, tak si o tom neco zjistete.

Alexander
Návštěvník
slopka
Návštěvník
slopka

Mají za ukol píchat bakteriologickou jedovou směsí, a plní to, neohlíží se na lid.
Proto dětem testy, co nejvíce, aby prošlo jakoby očkování, jak prosazuje svoboda a vojtěch. Záměrně malá písmena. To nejsou lidi, ani zvířata, to jsou zrůdy.

Petr Daniel
Návštěvník
Petr Daniel

Svobodné MYŠLENÍ a PRAVDA jsou nejnebezpečnějším nepřítelem pro pokračování panství PSEUDOPOLITIKŮ, kteří se snaží rozsápat lidskou SVOBODU a NEZÁVISLOST se zuřivostí hladové šelmy.

Zatímco lidé vycházejí ke své práci a k dílu až do večera, oni v lidské práci nejsou a s lidmi TRESTÁNÍ nebývají.
Břicho jejich vysedlo tukem, mají hojnost všeho nad pomýšlení srdce. O nátisku velmi pyšně mluví! Zamhuřují oči své, smýšlejí věci převrácené a zlé. Jazykem lživým osočují NEočkované a nutí je poslouchat vládní pseudosystém.

Lidská čivost se ustanovuje schopností přemýšlet o své vůli a konat volby z odlišných alternativ v souladu s vlastní svobodnou vůli. Bez těchto podstatných schopností bychom se příliš neodlišovali od zvířete, které je ovládáno vrozenými instinkty a ne vlastní volbou.

Lidské vědomí je čistá duchovní energie, jejíž zdroj je nehmotný. To je naše nezničitelná podstata. To jsme my LIDÉ. Pseudopolitici nad námi nemají žádnou moc prosazovat své zvrácené kovidové podvody.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Z které židovské knihy je tato tvoje manipulace, Danieli? Teorie, kterou máš v hlavě je o ničem, neodpovídá realitě. Mazání medu kolem pusy! Jako obludná bible.

Svobodnou vůli ti dám, ale pozor, musíš poslouchat příkazy, abys nebyl potrestán! To je svobodná vůle? Howno. Takové chucpe. Manipulace.
Jak s vymyšleným bohem , tak nadále až DODNES vidíme od jeho autorů, že tento princip dobrovolně- nuceně viditelně praktikují! Máte přece demokracii, to je vůle lidu, ale budete poslouchat naše příkazy! Tak je to pořád dokola v každém systému, a je jedno, který si vyberete, pořád jede to samé! Fuckcína, spasitel lidstva, dobrovolně, ale povinně! Copak to nikdo nevidí, vždyť je to jak přes kopírák stále dokola! Volby a svobodné? Hahahaha..
VZDALI se lidi schopnosti přemýšlet. Drtivá většina se řídí vírou.
Schopnost přemýšlet a konat podle vlastní svobodné vůle už v praxi téměř neexistuje. S vyjímkou lidí nevěřících , ovšem nás má spousta lidí za blázny a hovada, jak i mne tady na fóru titulují věřící předáci.

Proč se lidi řídí vírou a ne realitou, proč se vzdali schopnosti myslet? Každá lež krásně zní, a je v souladu s přírodním zákonem dělání si dobře, proto ji lidi si do mozku přijímají.

Víra je tupost po zahození schopností přemýšlet! Víra je taky lenost.
Správné je nevěřit ničemu, co se člověku BEZ důkazů k věření člověku předkládá!

Proč víc než rok objíždím nemocnici, testovací místo, očkovací a pohřební služby ? A občas konzultuji krematorium?
Protože chci znát realitu jak je to s nemocnými a úmrtími. A mám vlastní důkazy, že jde o podvod s covidem. Na MSM nechodím, nemám příjem vysílání televize ani rádia, jen chodím sem. Jednou se mne bývalá přítelkyně zeptala, když nevěřím nikomu, zda je pan VK vyjímka. A já jí odpověděl po pravdě, že není. Je tady ale rozdíl v tom, že drtivá většina jeho informací odpovídá realitě a ověřuji je v praxi. Ne všechny ale.

Např, zde píše o mutaci Delta. Kde a kdy ji kdo objevil, který test ji umí rozpoznat, když se špejluje pořád jedním svinstvem, které neumí poznat žádný druh chřipky? Nebo informace o našem původu od Nephilim , že se panna maria zjevuje při smrti, atd. Který zdroj vlastně používá? Bible jinak, kniha Enocha jinak, vědci jinak, vše jsou jen dohady a odhady. Realitu nezná nikdo na světě.

Tato poslední tvoje věta: “Pseudopolitici nad námi nemají žádnou moc prosazovat své zvrácené kovidové podvody.” JE to jen teorie, které chceš věřit, praxe je naprosto opačná, takže si lžeš do kapsy.

Sám vidíš, jak lidi nejsou ochotni ANI přestat poslouchat a platit televizi za lži, natož pak aby přestali poslouchat ty politiky. Nakopat jim prdele, a všem. Jediná svoboda je nemít nad sebou žádného pána či vládu, a poslouchat pouze své svědomí.

vašesvědomí
Návštěvník
vašesvědomí

To co uctíváš, je anarchie, ale ta jak je známo se nikdy a nikde neuplatnila v praxi. Dokonce ani kdyby anarchisté přestali jen kecat a chtěli anarchii realizovat, jak by se vůbec mohli dohodnout na termínu a místě, když každý z nich je svobodný a nezávislý?
I ta zvěř s pouhými pudy ctí hierarchii ve svém druhu, aby její druh nezaniknul. V každé smečce, tlupě, stádu atd., je hierarchické rozvrstvení a nejinak to musí být i u lidí. jinak by se navzájem, v tomto pro ně nehostinném prostředí kde postrádají přirozenou ochranu jakou mají ostatní zdejší druhy fauny, jinak by se navzájem vyhubili. Stačí ten příklad z Bible o Ábeovi a Kainovi, kdy k bratrovraždě postačilo rozdílné vyjádření se autority Stvůrce jejich předků. Nejde přitom o to, zda se tak reálně stalo, protože kdyby na takovou situaci došlo, tak… no? Co by udělal anarchista, když vlastně každý s jiným názorem nežli má on, se jemu jeví jako by ho chtěl znásilnit a ovládat. Zabije ho taky?
A proto aby se tak nestalo, proto existuje to tebou opovrhované DESATERO, které podvědomě musíš i ty dodržovat alespoň z jeho větší části (když už jsi prolezlý ateizmem jako tím covidem. nebo spíš syflem, který je také jedním z průvodních znaků anarchie), jinak bys musel existovat jako Robinson (ale i ten měl společníka – Pátka) na pustém ostrově.
Cukáš se tady jako čokl na krátkém řetězu u boudy a co chvíli ti dá někdo po čenichu a to máš kliku, že je to jen fórum. Být to v reálu, chytil bys facku přes celou hubu a poznal tak, že holt “proti větru se chcát nedá”… no sice dá, ale jak to pak dopadne… že? A tak zkroť tu svoji “hrdost” a vrať se nohama na zem, než tě někdo podobný jako ty zatluče do země jako hřebík, ale protože stojíš na hlavě, tak tou tvojí hlavou napřed. Marně bys pak hledal to v tom mezi ušima – SVĚDOMÍ.

Petr Daniel
Návštěvník
Petr Daniel

PaVo, věta: „Pseudopolitici nad námi nemají žádnou moc prosazovat své zvrácené kovidové podvody“, znamená:

Pokud se ví, jak funguje lidská mysl a pokud máme klíč k otevření naší mysli, která je složena z duchovní, duševní a zevní mysli, tak získáme nástroj, jak měnit zevní realitu v tomto fyzickém světě. (Princip ducha nad hmotou= mysl a její zákony předcházejí všem zákonům hmoty.)

Pokud se lidé odvracejí od svého Boha, kterým je Absolutní Duch (vědomá bytost, který o nás všechno ví, stvořil našeho relativního ducha), tak ten klíč nemohou získat. Svým fyzickým tělem a svou zevní mysli jsme napojení na tuto zevní fyzickou realitu. (Jinou realitu nevnímáme). Čtením např. Svaté bible se otvírá vnitřní a duchovní mysl jedince, ten začíná vnímat svými vlastními pochody duchovní realitu, která nepotřebuje žádný důkaz, protože jednoduše „JE“. Přijít k těmto závěrům je obrovským krokem pro ty, jejichž duchovní stupeň byl uzavřen.

ŽÁDNOU skutečnou pravdu nelze nalézt v tomto fyzickém světě, přesto většina
lidí raději poslouchá a věří svým pseudopolitikům a tomu, co se říká v televizi. To co probíhányní, jsou důsledky a výsledky lidského duchovního úpadku.

V. Stepanovich
Návštěvník
Viktor
Návštěvník
Viktor

Proč se všude píše “Narodil se v …….. do židovské rodiny”? To je nějaká oblíbená nosatá fráze?