Masakr v Rothschildově Ostravě vyvolává více otazníků, než je množina poskytovaných odpovědí!...

Masakr v Rothschildově Ostravě vyvolává více otazníků, než je množina poskytovaných odpovědí! Proč střelec zabíjel pacienty, když měl prý spadeno na lékaře? Proč na uniklé fotografii z čekárny jsou jen dvě mrtvoly? Střelec se prý přišel mstít za to, že mu v nemocnici zabili dítě a personál nemocnice se prý dohodl, že vinu shodí na otce! Střelec ještě předtím ztropil scénu u obvodního lékaře v Háji ve Slezsku, otec střelce se svěřil sousedce, že syn vyhrožoval, že všechny doktory a sestry v nemocnici kvůli smrti dítěte postřílí! Proč tedy ale zabíjel pacienty v čekárně? Volno z práce si totiž vzal kvůli mrtvému dítěti, aby měl čas na shánění důkazů proti nemocnici?

Masakr v Rothschildově Ostravě vyvolává více otazníků, než je množina poskytovaných odpovědí! Proč střelec zabíjel pacienty, když měl prý spadeno na lékaře? Proč na uniklé fotografii z čekárny jsou jen dvě mrtvoly? Střelec se prý přišel mstít za to, že mu v nemocnici zabili dítě a personál nemocnice se prý dohodl, že vinu shodí na otce! Střelec ještě předtím ztropil scénu u obvodního lékaře v Háji ve Slezsku, otec střelce se svěřil sousedce, že syn vyhrožoval, že všechny doktory a sestry v nemocnici kvůli smrti dítěte postřílí! Proč tedy ale zabíjel pacienty v čekárně? Volno z práce si totiž vzal kvůli mrtvému dítěti, aby měl čas na shánění důkazů proti nemocnici?

Jak se dalo očekávat, v kauze tragického masakru ve Fakultní nemocnici v Ostravě se dostávají postupně na povrch další informace a souvislosti, které potvrzují, že všechno není tak, jak nám sdělují oficiální místa. Naopak, nyní už je zcela jasné, že se nám tají některé zásadní souvislosti, o kterých se do redakce dozvídáme jen díky svědkům a našim čtenářům, kteří nás zásobují podrobnostmi o celém incidentu a jeho okolí. Došlo přesně k tomu, co se dalo očekávat. Kauza naprosto vymazala včerejší demonstraci Milionu chvilek v Praze, dnešní noviny a média řeší pouze Ostravu a dokonce událost upozadila i včerejší hlasování na radnici v Praze v Řeporyjích o výstavbě pomníku kolaborantům s nacisty, ale o tom chystám článek až na zítra. Nové informace o střelbě v Ostravě totiž vyvolávají více otazníků než včera.

Ctirad Vitásek, pachatel (vpravo).

Na veřejnost dnes uniklo plné jméno střelce, jednalo se o Ctirada Vitáska. Podle informací to byl bratranec policisty Reného Vitáska, který byl v dubnu v roce 1998 zastřelen gangem poštovních lupičů na Opavsku, zastřelili ho samopalem [1]. Ctirad Vitásek chodil podle nových informací často na střelnici v Ostravě – Zábřehu [2], takže tím by se mohlo vysvětlit, kde vzal zkušenosti se střelbou a s manipulací se zbraní CZ 75, se kterou střílel v nemocniční čekárně. Nejednalo se zřejmě o model CZ 75D, tedy novější model, ale o starou CZ 75, která je poměrně těžká a je prakticky vyloučené, aby nováček s ní dokázal střílet s přesností do hlav a do krků. Průpravu měl tedy ze střelnice, jak později potvrdil i jeho bývalý zaměstnavatel, který chodil na střelby spolu s ním. Takže můžeme věřit tomu, že nešlo o náhradníka, který by střílel na místě za Ctirada Vitáska v roli profesionála. Jenže, je tady něco mnohem závažnějšího, co opravdu nedává smysl.

Uniklá fotka z bezpečnostní kamery v čekárně odhaluje spiknutí, na snímku chybí hned 4 údajné oběti, proč střelec zabíjel pacienty a ne lékaře a sestry, když tedy měl prý zlost na lékaře?

Útočník si podle médií stěžoval, že ho nechtějí v nemocnici léčit. Taková je oficiální a veřejně šířená informace. Měl tedy spadeno na lékaře této nemocnice. Proč tedy přišel do čekárny a místo toho střílel pacienty? Pokud máte vztek na lékaře, nebudete přece střílet nevinné pacienty. Vztek a hněv je koncentrovaný na lékaře, střelec tedy logicky nebude zabíjet pacienty. Tenhle drobný, ale naprosto zásadní detail, jakoby naprosto unikal všem mainstreamovým médiím a novinářům, ale dokonce i policistům. Motiv totiž střelec měl, ale ten motiv byl mířený na lékaře, a když popustíme uzdu fantazii, tak i na zdravotní sestry, které jsou také personálem nemocnice, budiž. Jenže tady došlo ke spuštění střelby na úplně nevinné lidi v čekárně. Tohle není normální a nedává to smysl. A tím se nám otevírá nová záhada.

Zásahová jednotka.

Včera totiž z nemocnice unikla jedna fotografie. Naše redakce ji má k dispozici. Najdete ji rovněž i na Redditu [3], odkud jsme ji získali i my. Kdo fotografii na Reddit nahrál, to není jasné, ale podle řevu policie a vnitra lze usuzovat, že fotografie je autentická. Fotografie pochází z bezpečnostní průmyslové kamery v čekárně. Fotografie zobrazuje místo činu, na kterém jsou vidět dvě mrtvoly v tratolištích krve ležící v čekárně na podlaze. Žádná další těla tam ale nejsou. Veškeré informace policie a médií tvrdí, že ke střelbě došlo v uzavřeném prostoru čekárny a pacienti neměli kam utéct. Dokonce unikly informace, že střelec před zahájením střelby nechal odejít z čekárny děti [4].

Tato informace je naprosto bizarní a zásadní, protože si nedokážu představit, jak by to mohlo proběhnout, že by rodiče dobrovolně nechali děti někam odvést pryč. Tato informace nám přišla do redakce hned od několika svědků a objevuje se i v diskusích pod články na českých zpravodajských serverech. To pouze ale potvrzuje, že střelec nepřišel do čekárny, aby se mstil lékařům, ale přišel zabíjet nevinné pacienty. Tohle jsou fakta. A nedávají smysl, pokud tato fakta budeme aplikovat na oficiální příběh o nenávisti k lékařům.

V čekárně neseděli 2 bachaři, ale už dokonce 3 podle posledních informací, které lezou z vnitra jako z chlupaté deky

Ověřenou informací je poznatek, že v čekárně byli tři zaměstnanci vězeňské stráže v civilu. Včerejší informace o dvou bachařích tak nebyla úplná, dnes už to jsou 3 dozorci vězeňské stráže. A všichni 3 po útoku střelce zemřeli [5]. Není jasné, co tři bachaři pohledávali na úrazovém oddělení traumatologie. Jeden z nich byl prý na kontrole se zlomenou nohou. A právě on prý zachránil holčičku, když se tělem postavil před ní. Jenže, to je hned v rozporu s výše uvedenou informací, že střelec nechal prý děti z čekárny odejít. Co tam dělali ostatní bachaři? Také na kontrole? Pokud by utrpěli úrazy nebo zranění ve věznici, potom by se jednalo o pracovní úraz v rámci služby, takže by byli ve službě a v čekárně by čekali na ošetření v době služby. Takže, přišli za lékařem na pokec, na kávičku? Nebo všichni tři na kontroly svých zlomenin?

Policie, sestry a záchranář.

Jenže policie a vnitro oznámilo, že dva byli mimo službu. Třetí již nebyl zaměstnancem, ale u vězeňské stráže pracoval v minulosti. Vzápětí se objevily informace, že střelec se přišel mstít třem dozorcům, protože když byl ve vězení, tak se k němu chovali hrubě a šikanovali ho. Tato informace má ovšem jednu zásadní vadu, že střelec nemohl vědět, že zrovna v ten den, zrovna v tu chvíli, přijdou na traumatologii, ráno v 7:00 hodin, tři bachaři ve svém osobním volnu. To bychom opět museli věřit na náhodu a shodu okolností. Navíc prokazatelně dva bachaři pracovali každý v jiné věznici [6] a třetí, jak již bylo řečeno, u vězeňské stráže už nepracoval.

Fotografie z CCTV kamery zachytila situaci v čekárně pár minut po skončení střelby, na místě nejsou ani těla 4 lidí, ani policisté, ani vyšetřovatelé, ani přeživší pacienti

Takže střelec, který chodil trénovat střelby na místní střelnici, zastřelil šest lidí, výstřely do hlavy a do krku, podle informací byla jedna z oběti střelena i do hrudi, když bránila dítě. To byl právě ten zmíněný dozorce chránící holčičku. To ovšem znovu zpochybňuje původní informaci, že střelec nechal z čekárny děti odejít. Zjevně nenechal. Nebo ne všechny. Po skončení střelby někdo ze zaměstnanců nemocnice uvolnil snímek z CCTV kamery z čekárny na internet a na záběrech jsou jenom dvě mrtvoly, žádných 6 mrtvol tam nevidíme. Kam se poděly? Pokud si myslíte, že je koroner už urychleně odvezl z místa činu, aniž by počkal na kriminálku, zdokumentování místa činu, ofocení místa činu a na provedení procesních úkonů, tak jste trefili hřebík na hlavičku.

Klíčový záběr na čekárnu traumatologie. V červeném kroužku je označena průmyslová CCTV kamera a její umístění. Všimněte si, že čekárna je velmi malá a vlevo od kamery už je jen zeď a šedé dveře. Takže uniklá fotografie se 2 mrtvolami ukazovala opravdu všechny mrtvoly v místnosti.

Ano, nedává to smysl. Stejně jako v USA po střelbách, kdy uniknou fotografie z místa činu a těla tam už nejsou, i když fotografie jsou pořízeny ihned po střelbě. Za normálních okolností, když střelba proběhne ráno, tělo leží na místě až do pozdního večera, protože policie zajišťuje místo činu, provádí se ohledání místa činu, vyhotovuje se dokumentace, pořizují se fotografie, k jednotlivým tělům se přikládají očíslované štítky pro dokumentační účely, a teprve když je všechno hotovo, tak si těla převezme koroner. Na uniklé fotografii ale vidíme jen dvě těla a šmitec. Ostatní těla odešla? Byla narychlo odvezena? Vypařila se?

Chybějící krevní stopy na podlaze, kaluže a tratoliště krve od dalších 4 lidí v čekárně, žádné krevní stopy od bot lidí šlapajících v krvi, čmouhy krve od lidí plazících se v bolestech po zemi, nic z toho na uniklé fotografii není

Ministerstvo vnitra začalo informaci o mrtvých, v reflexi na uniklou fotografii z CCTV kamery, vysvětlovat tím způsobem, že na místě zemřeli jenom 2 pacienti, další dva byli velmi těžce zranění a zemřeli později, a další dva byli také zranění a zemřeli ještě později. To by dávalo smysl. Jenže… pozornému oku na uniklé fotografii z CCTV kamery neunikne, že v čekárně chybí tratoliště a krevní louže od dalších 4 obětí. Prostě nikde nejsou.

Tato kamera pořídila uniklou fotografii se 2 mrtvolami. Všimněte si, že kamera zachycuje veškerý volný prostor, za kamerou směrem vlevo už je jen zeď a dveře, žádné další sedačky. Více mrtvol vlevo od kamery tedy ležet nemohlo.

Pokud si dobře prohlédnete fotografii na Redditu, prokazatelné tratoliště krve jsou jenom pod a okolo těl dvou mrtvol na fotografii, nikde jinde. Další 4 lidé s těžkými střelnými zraněními, kterým podlehli, by museli na místě zanechat opravdu hodně, zdůrazňuji hodně kaluží a krevních stop, rozšlapané krve po zemi, ale na podlaze žádná krev rozšlapaná není, žádné šmouhy plazících se lidí v bolestech po zemi, prostě žádné krevní stopy typické pro 4 další osoby s těžkými střelnými zraněními.

Ředitel nemocnice říká něco jiného než policie. Podle ředitele na místě a ihned zemřelo 5 obětí, pouze jedna byla z čekárny převezena na sál a zemřela na operačním stole. Police mluví jen o dvou mrtvých hned na místě

Další rozpor najdeme ve vyjádření ředitele nemocnice a ve výrocích policie ohledně místa smrti obětí. Tento rozpor je opravdu zásadní. Zatímco ředitel nemocnice Jiří Havrlant jasně uvedl pro iDnes.cz, že přímo na místě (tedy v čekárně) zemřelo 5 lidí, a šestá osoba zemřela na operačním sále, tak naproti tomu policie od včerejšího dne tvrdí úplně něco jiného. Policie, zřejmě v reakci na uniklou fotografii z CCTV kamery, od včera nově uvádí, že přímo na místě zemřely jen 2 osoby, to jsou ty dvě mrtvoly na uniklé fotografii, a další 4 oběti zemřely až později, tedy myšleno někde jinde a při poskytování první pomoci. To je ale v zásadním rozporu s tvrzením ředitele nemocnice, viz. screenshot článku na iDnes níže. Na fotografii z kamery ale prostě chybí nejen další těla, ale i stopy krve po těchto obětech.

Ředitel nemocnice tvrdí něco jiného než policie. Podle ředitele na místě, tedy v čekárně, zemřelo hned 5 obětí, pouze šestá oběť zemřela mimo, na operačním sále. Uniklá fotografie z CCTV kamery ale prokazatelně ukazuje jen 2 mrtvoly v čekárně, nikoliv 5. Odkaz na článek na iDnes je zde.

Na leaknuté fotografii na Redditu sice jsou vidět drobné kapky krve směrem ke dveřím a jedna stopa otisku bot od krve, ale na místě prostě nejsou vidět mohutné krevní stopy od 4 dalších smrtelně postřelených lidí, kteří za pár minut mají zemřít. Sorry jako, ale já jsem byl na vojně a viděl jsem střelné zranění do ramene, a teklo a stříkalo všude tolik krve během zlomku vteřiny, že prostě kdyby v té čekárně byli 4 další postřelení lidé do krku, do hlavy, do břicha, nebo jiné smrtelné zranění, muselo by tam být obrovské množství krve, ale opravdu obrovské. Na podlaze, na sedačkách, na zdech, na okenních tabulích čekárny. Tím netvrdím, že ti 4 lidé nezemřeli, ale rozhodně nebyli střeleni z pistole v této čekárně. Museli být střeleni někde jinde, uniklá fotografie na Redditu prostě vypráví jiný příběh a dokud Police ČR neuvolní na veřejnost celý videozáznam z CCTV kamery, nebude jasné, k čemu došlo.

Střelec měl úplně jiný motiv, nemocnice prý mohla za smrt jeho dítěte, střelec o tom mluvil doma i před sousedy

To jsou zásadní otázky, na které nikdo zatím nechce z oficiálních míst odpovědět. Naopak, policie začala vyšetřovat a pátrat, která osoba fotografii z CCTV kamery pustila na internet [7]. Tak určitě, to je potřeba zjistit a potrestat toho člověka, který si dovolil narušit a zpochybnit tu oficiální tezi o 6 mrtvých v čekárně. Fotografie prostě ukazuje 2 mrtvoly, a to je zřejmě ten důvod, proč se spustil křik kvůli uniklé fotografii. Leaknutý snímek totiž poskytuje jiný příběh a vypráví jiný narativ o pozadí celé střelby. Pokud zemřelo 6 lidí, potom zemřeli jinde a nikoliv v čekárně na jednom místě, což fotografie dokazuje. A pokud zemřeli jinde a střelec je honil po chodbách, tak potom je zde otázka, proč se o tom nepíše a nemluví? V angličtině existuje nádherný výraz “smoking gun”, což označuje situaci, kdy máte v ruce důkaz, který odhaluje spiknutí. V češtině by se to volně přeložilo jako “něco tu smrdí”.

Zásahová jednotka.

Dnes totiž začaly unikat do médií další informace, které mění včerejší narativ. Vidíte, co jsem říkal včera? Už je to tady, uběhl jeden den a celý příběh se najednou mění. Podle informací, které jsme dostali dnes ráno do redakce, zemřelo před časem Ctiradovi Vitáskovi v této ostravské nemocnici dítě. Úmrtí prý měli na svědomí zaměstnanci nemocnice, ale nakonec se prý lékaři a sestry domluvili a vinu za smrt dítěte svalili na otce, tedy právě na Ctirada Vitáska. Informaci přinesla i další média [8].

Podle našeho zdroje se situace vyvinula úplně jinak, než jak tvrdí policie a média. Ctirad Vitásek si již v polovině října tohoto roku vzal volno z práce a aby to měl kryté pojišťovnou, nechal se tzv. hodit marod. Místo ležení v posteli však lítal po úřadech a hlavně po doktorech, aby dostal potvrzení a důkazy, že není zodpovědný za smrt svého dítěte. Na obvodním středisku v obci Háj ve Slezsku došlo podle našich informací k velkému výstupu a křiku u obvodního doktora a Ctirad Vitásek vyhrožoval, že za smrt dítěte všechny postřílí.

Útočník zjišťoval na internetu anamnézy pacientů s onkologickými nemocemi, sám se ale neléčil, zjišťoval ale léky a typy medikamentů, jestli lze nebo nelze je používat pro dítě. Chystal zřejmě žalobu na nemocnici, domnívají se místní usedlíci

Jeho rodiče na něj přepsali dům a otec se prý svěřil sousedce, že smrt dítěte Ctirada opravdu dohání k nepříčetnosti, že doma křičí, že všechny postřílí. Nějakou dobu žil na volné noze s přítelkyní v Ostravě v Pískových dolech, žena byla údajně o nějakých 10 až 15 let starší, ale ten vztah skončil. S touto přítelkyní se po dlouhé době rozešel a bydlel potom doma, u rodičů, resp. u sebe doma, protože podle informací rodiče dům na syna přepsali. Ctirad Vitásek spádově patřil k obvodnímu lékaři v Háji ve Slezsku a podle informací situace kvůli mrtvému dítěti se postupně kumulovala.

Sestry z nemocnice ukryté za policejním autem.

Jenže média mainstreamu dnes začala šířit informaci, že střelec trpěl nevyléčitelnou nemocí. Bavil se prý na internetu s lidmi, kteří mají rakovinu. Podle našich informací ale jen zjišťoval anamnézy pro důkazní obžalobu nemocnice. Média uvádí svědectví [9] Davida Stypky, zpěváka, že prý se s ním bavil na internetu o jeho nemoci, že prý střelec chodil po vyšetřeních, ale to je v rozporu s tím, co lidé v okolí vědí o smrti střelcova dítěte. Ctirad Vitásek zjevně vystupoval na internetu jako nemocný, aby vytáhl z ostatních nemocných informace o anamnéze a způsobu jejich léčby. Právě smrt dítěte prý byla motivem, že šel střílet pacienty do čekárny. Pokud by to byla pravda, že on sám byl nemocný, potom by se Ctirad V léčil na onkologii, a to se neléčil. Naopak, jezdil od poloviny října po celém okrese, po blíže neurčených úřadech a po doktorech a vyhrožoval, že za smrt dítěte to někdo odskáče, uvádí místní lidé v jeho bydlišti.

Mlžení okolo motivu střelce má možná překvapivé vysvětlení, v nemocnici pracuje syn prezidenta republiky

Takže, o co se tady jedná? Snaží se někdo zakrýt šlendrián a pochybení lékařů ve Fakultní nemocnici v Ostravě, kteří měli údajně způsobit smrt dítěte střelce? A proč je okolo celé kauzy takový politický zájem? Proč by se mělo tajit, že motivem bylo mrtvé dítě? To přece by byl motiv jako hrom k provedení pomsty, ne? No, je to samozřejmě nepodložená spekulace, ale co když je za utajováním skutečného motivu střelce skutečnost, že v nemocnici je zaměstnán MUDr. David Zeman [10], syn prezidenta Miloše Zemana? David Zeman se specializuje na neurologii a pracuje jako lékař v Centru pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění [11]. Mohlo snad toto oddělení mít něco společného s motivem střelce, nebo s údajnou smrtí jeho dítěte? Je to samozřejmě čirá spekulace, ale tato otázka se přímo sama nabízí, proč se okolo střelce mlží, tedy okolo jeho pravého a skutečného motivu.

Policista s balistickým štítem.

Dokonce by se dal najít i motiv v tom ohledu, že střelec si mohl říct, že když zemřelo moje dítě, tak postřílím v čekárně všechny děti ostatních lidí. Pokud by byl psychopat, tak by mohl takto uvažovat. Jenže, ani tato teorie moc nezapadá, protože střelec v čekárně střílel na dospělé, všichni mrtví jsou dospělí. Jeden z dozorců chránil před střelbou dítě, ale svědci jednotně z místa činu potvrzují, že muž mířil na hlavy a krky dospělým lidem, nikoliv dětem. A tím znovu se v kruhu dostáváme k původní otázce, proč zabíjel pacienty, když měl spadeno, tedy údajně, hlavně na lékaře a personál?

Ostrava je městem Rothschildů a útok na nemocnici, ve které pracuje syn chasidského prezidenta, který od šéfa Světového židovského kongresu převzal titul Ochránce světla, otevírá úplně nové souvislosti

Pokud se opět vrátím na začátek k motivu střelce, tak ve všech ohledech docházím k závěru, že když měl spadeno na nemocnici jako takovou, tedy na personál, proč by místo lékařů zabíjel pacienty? Na chodbách přece musel potkávat zdravotní sestry, lékaře, mohl vniknout do jakékoliv ordinace a tam zastřelit lékaře, sestry atd. Tohle nedává smysl. A když k tomu připočteme uniklou fotografii, na které jsou jenom 2 mrtvoly místo 6 obětí, tak něco tady opravdu smrdí. Oficiální narativ je zjevně podvrh, střelec nestřílel kvůli tomu, že mu někdo odpírá zdravotní péči, ale stopy vedou k jeho zemřelému dítěti. Proč ale na uniklé fotografii vidíme místo mrtvých doktorů jen dva pacienty, to prostě nedává smysl. A pokaždé, když něco nedává smysl, musíme být na pozoru před akceptováním oficiální verze příběhu. Ten příběh totiž, ve vší úctě, je naprosto kostrbatý a nedůvěryhodný.

Nemocniční sestry z FN Ostrava.

Ostrava je průmyslové město, které je propojeno na Rothschildovu rodinu. Jak jsme odhalili v našem článku [12] v roce 2017, bývalý redaktor časopisu Týden pátral po propojení Rothschildů na Zdeňka Bakalu a není tajemstvím, že celá kauza OKD a ta neuvěřitelná neochota českých úřadů a české moci stíhat Zdeňka Bakalu za vytunelování OKD spočívá v tom, že Zdeněk Bakala je pouze bílý kůň, který spravuje majetky a peníze svých příbuzných, Rothschildovy rodiny. Takže proto si nikdo v ČR nedovolí stíhat Zdeňka Bakalu a ten si spokojeně žije ve vile na břehu Ženevského jezera a vysmívá se české parlamentní vyšetřovací komisi k OKD. Původním majitelem Vítkovických železáren byl totiž Salamon Mayer Rothschild.

Stopy vedou k rodině Rothschildů a válce mezi židy a Židy. Komitét bezpečáků Světového židovského kongresu přijel před měsícem narychlo varovat ministra vnitra, že se v ČR chystá útok na měkký cíl v oblasti zdravotnictví, ale nevěděli, ve které nemocnici? A proto měli včera některé nemocnice v ČR protiteroristické cvičení?

Přesně ten samý Salamon, o kterém píši v souvislosti o Adolfu Hitlerovi a jeho rodovém původu v mé nové knize. Ostrava je totiž nejen město, ale rovněž i sionistický symbol. A jaký symbol to vyšle, když ve městě, které ovládal klan Domu Sion, tedy Rothschildova rodina, dojde k masové vraždě v nemocnici, kde pracuje syn chasidského prezidenta, který naopak stojí proti sionistům na straně Domu JHVH a sám o sobě prohlásil, že je Žid? Teprve čas ukáže, jestli nejde o snahu spojit motiv střelce, tedy smrt dítěte, s pomstou nemocnici, ve které pracuje syn prezidenta, který je nositelem pro sionisty skandálního ocenění Ochránce světla [13]. Sionisté tak vyslali brutální vzkaz Pražskému hradu a jeho chasidskému prezidentovi?

Shromážděný personál před nemocnicí.

Takže výstřel a varování ve válce mezi ž a Ž? A snad kvůli obavám a právě kvůli tomu narychlo přijeli [14] před 4 týdny do Prahy zástupci bezpečnostního komitétu Světového židovského kongresu na schůzku s ministrem vnitra, že se očekává úder Domu Sion proti okolí českého prezidenta a v okolí jeho rodiny, který proběhne útokem na měkký cíl, ale nebylo jasné, kde to bude? Snad právě proto bylo na včerejší den v některých nemocnicích v České republice vyhlášeno preventivně protiteroristické cvičení? Např. nemocnice v Pardubicích včera oznámila [15], že kvůli událostem v Ostravě ruší své protiteroristické cvičení. Copak nám to připomíná? Ano, 11. září 2001 v USA, kdy ve Washingtonu a v New Yorku zcela prý náhodou probíhalo protiteroristické cvičení, a jako prý naschvál a na potvoru se najednou objevili skuteční teroristé a zaútočili na mrakodrapy a Pentagon.

Protiteroristické cvičení v českých nemocnicích ve stejný den, kdy proběhl útok v Ostravě

Když tajné služby nevědí, kde proběhne teroristický útok, ale vědí spolehlivě, v jakém typu zařízení to bude, a pokud jistota takového úderu a věrohodnost informací je vysoká, potom tajné služby a bezpečnostní složky provedou tzv. pro-aktivní opatření. Nejčastěji se jedná o protiteroristické cvičení, které slouží jako záminka pro rozmístění ozbrojených složek armády a policie na vytipovaných místech, aniž by to vyvolalo paniku v obyvatelstvu. Prostě se dopředu oznámí, že jde o cvičení. Vyberou se objekty, které tajná služba vytipuje jako cíle teroristů a v daný den tam proběhne cvičení, tedy v daný den se tam objeví vojáci, policisté, zásahovky.

Pietní místo u nemocnice.

Čeká se prostě na úder ve více nemocnicích v zemi, ale není do poslední chvíle jasné, kde to bude. Proto se mnoho lidí diví, jak je možné, že policie dorazila na místo činu za 162 sekund, tedy za necelé 3 minuty. Přijelo naráz více jak 5 policejních aut. Sami si domyslete souvislosti, jestli je to také jenom zase náhoda taková rychlost. Policisté prostě jako by čekali a věděli, že se něco může stát, ale nemusí. Alespoň ta rychlost a odezva policie je neuvěřitelná. A jako kdyby právě proto nemocnice v Pardubicích nakonec včera cvičení zrušila, ale nikoliv s ohledem na pietu a znamení soustrasti s kolegy v Ostravě, ale protože už k maskovacímu cvičení nebyl v té chvíli důvod.

Někde chybělo letadlo, někde chybí těla zemřelých, někde chybí motiv střelce, ale nikdy nechybí mediální řev

Proto všechno to ukazuje spíše na vyslání brutálního vzkazu, než aby to dávalo logický smysl ve smyslu pomsty člověka lékařům. Žádný lékař nezemřel, ani sestra, umírali jenom obyčejní lidé, pacienti. A víte moc dobře, co to znamená, když umírají “jen” obyčejní lidé. A víte, co to znamená, když místo naprosté spouště po 6 mrtvých na důkazní fotografii vidíte jen dvě mrtvoly a jejich krev. Historie se opakuje, v roce 2001 hledali lidé v Pentagonu letadlo, které nemohli najít. My dnes hledáme stopy po 6 obětech v čekárně a vidíme stopy jenom po dvou obětech.

Opět probíhalo cvičení v nemocnicích v ČR v ten den, kdy se odehrál skutečný teror, jako 11. září 2001 na vytipovaných místech v New Yorku a ve Washingtonu probíhalo protiteroristické cvičení. To nic nemění na tom, že je potřeba vyjádřit soustrast všem pozůstalým. Chybějící těla na jedné fotografii ještě nic neznamenají, ale chybějící logika střelce, že zastřelí pacienty namísto doktorů, to už je větší problém. Rovněž není jasné, kdo zemřel, kolik bachařů bylo v čekárně, jestli 2, jako se říkalo včera, nebo 3 jako se říká dnes? Nebo zítra to zase bude jinak? Nesedí totiž mnoho indicií, kromě jiných věcí, které také nesedí, kromě motivu střelce, který neseděl ani včera, ani dnes.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
vaclavtheodor
Návštěvník
vaclavtheodor

Tajné služby a kriminální policie používají tým senzibilů, psychotroniků a věštců, kteří jim vždy spolehlivě řeknou kde a od koho hrozí nějaký útok. Podle toho pak dělají předběžná opatření, třeba likvidují vytipované lidi za pomoci černé magie, vytvářejí falešné kauzy nebo upravují zákony aby určitým lidem zabránili normálně žít. Měli by si ale uvědomit že pachatele nelze trestat dřív než skutečně spáchá nějaký zločin a že těmi svými opatřeními nemají právo nikomu jen tak omezovat jeho svobodnou vůli a že pokud to dělají. Ponesou si za to následky. To už jim ale jimi placení psychotronici neřeknou. Mají to už tak zmáknuté že podle horoskopu a data narození přesně vědí kdy v který den se na zem měl narodil člověk, který má takové schopnosti, jsou schopni ho potom vyhledat a oslovit aby s nimi spolupracoval. Hlavně že dětem ve školách se pořád tvrdí že se narodili z opice a že život vzniknul náhodným seskupením molekul a buněk.

aca
Návštěvník
aca

No ja byl kosuek od místa střelby a rozhodně filzy takhle rychle nikdy nejezdi , musely být už na to připraveni , dale urna se svolavá až když je “pruser” ale urna tam byly do 20 min od udajne střelby takže musly mít pohovost nebo byly všichny zrovna v praci o čemž pochybuji 🙂
další věc co nesedí je to že čekárna a ordinace byly hned druhý den otevřeny pro pacienty ! chtěl bych kdo by stihnul tak rychle uklidi “svinčík” po 6 mrtvých nebo 5ti ! mužu říci že pokud někoho střelíte 7.65 nebo 9 mm do kebule z blizka tak to nadělá řádný svinčík kolem a hlavně ve smněru střely které většinou proleti hlavou takže krev by musla být na zdech to samé se týky střely do krku ! pokud se trefi tepny tak krav cáká jako z vovodovu 🙁 tedy zase svinčík všude i na zdech ! pak mi není jasné jak mohly stihnou policajti vše řádně zadokumentovat a pak najká klidová služba uklidit aby druhý den bylo normálně otevřeno ! tedy uklidit podlahy lavičky okna stěny pak zadělat diry po kulkách a vše dát do stavu že nic neni vidět ! prostě mi to nesedí hlavně uklid krve ze zdi tam by musely okrábat starý natěr a dam novy aby to nebylo vidět tedy fleky od krve ! prostě mi to nesedí že by to tak rychle stihly !
a nebo že by už dneska obětí střelby nekrvacely ! tomu taky nevěřím 🙂 osobně jsem viděl jak se jeden genius postřelil myloražkou do hlavy naštěsti střela sklouzla a jen mu hezky rozparala kuži a jednu cevu no krve bylo jako z bravka 🙁
pak tu máme další nejasnotí motiv střelce ale do toho se nechci pouštět neznal sem střelce !

Amy
Návštěvník
Amy

Z tehle cele diskuze mam pocit, ze polovina lidí není schopna uvažovat aspoň trošku kriticky, jedno médium kritizuje ostatní média a taky společnost že slepě věří..přitom je očividné, že lidé kteří souhlasí tímto jsou snad ještě více zaslepeni, vzhledem k tomu že třeba nikomu asi nepřipadá divná asociace “Někdo střílel v Ostravské nemocnici, je tedy logické, že s tím má něco společného syn prezidenta!” To se nezlobte, ale trochu soudnosti a míň kriminálek po večerech.

Vlasta
Návštěvník
Vlasta

“Někdo střílel v Ostravské nemocnici, je tedy logické, že s tím má něco společného syn prezidenta!”

Co to kecáte? Žádná taková věta v článku není.

Huhulák
Návštěvník
Huhulák

A vy si místo kriminálek zopakujte základní školu a naučte se číst. Ať hledám, jak hledám, v článku není nic napsáno o tom, že je logické, že se střílelo, protože tam pracuje syn prezidenta. To jste si vymyslela. Vy pracujete pro Piráty nebo pro FZO?

Jan Zak
Návštěvník
Jan Zak

Píšu do diskuzí poprvé, ač jsem příznivce Pana Kolotočáře a jeho Aeronetu, který pravidelně čtu.
Zdravím všechny “zasvěcené diskutující” a mám jednu otázku – kdo z vás je z Ostravy a byl v posledních dnech fyzicky na Fakultce?! Troufám si tvrdit, že nikdo. Já tam byl den po té a pak ještě další dny na několika vyšetřeních. Kromě dodávky a kamer hyen z ČT (i několik dní po akci) se tam nic nedělo, žádní policajti, nic, třetí patro polikliniky už otevřeno. Hrůza ale panovala po všech pracovištích, vyděšené sestři i lékaři, všichni o tom mluvili, měli z toho velké trauma. Před nemocnicí svíčky a teď i fotky konkrétních lidí, kteří tam přišly o život, prý jsou tam i parte s termíny pohřbů, takže reální lidé se svými osudy.
Vážení pochybovači – můžete si ty “figuríny” přijít zkontrolovat na ty pohřby…
Znám se osobně i s lékaři, kteří ve Fakultce pracují a zraněné a mrtvé řešili jejich kolegové.
Musím ctěné diskutující upozornit, že i když má Ostrava několik desítek tisíc obyvatel, je v podstatě malá. Jen v mém okolí mám kontakt na ženu se dvětmi dětmi, které byly přímo v čekárně, když střílel.
První fakt: Nevystřílel čekárnu celou, těžko říct proč
Druhý fakt: Střílelo se skutečně i na chodbě, vím o ženě, která kryla svou dceru, vrah na ni namířil, ale nakonec odstřelil chlapa, co se zjevil ve dveřích a utekl. Tím jí zachránil život
Třetí fakt: Nebýt mámy střelce, která se sama ozvala policajtům, tak vraha honí doteď. Takže jaká “dobrá práce” Policie, když mu dovolili, aby se odbouchl a ještě nad cypem kroužili s vrtulníkem? Ve špitále akorát manévry policajtů a vrtulníků, vyděsili 3 hodiny zavřené zdravotníky a pacienty na odděleních…
Čtvrtý fakt: V celé Ostravě ihned po střelbě velká panika, pozamykaly se školy, zavřela se EUC poliklinika v Porubě, rodiče si museli přebrat děcka přímo ze škol. Snaha byla, no…
Z doslechu: Zastřelil tam dva rodiče od děcek, jednu paní na vozíku přímo do čela. Jedna paní byla zaměstnankyně krevního centra (to by se taky neututlalo, kdyby ve skutečnosti přežila). Prý chodil po čekárnách polikliniky a hledal, kde bude nejvíce lidí, které by zmasakroval.

Závěr: Věřte, že ti mrtví jsou reální lidé a kdyby nebyli, tak už se to dávno profláklo a po Ostravě se o tom povídalo. Fakt je “to tu malé”, Ostrava není zdaleka tak anonymní město “náplav” jako třeba Praha.
Policajti budou i po uzavření vyšetřování mlčet, nikdy se velmi pravděpodobně nedozvíme všechny podrobnosti, jak to bylo. Proto budou vznikat tyto konspirace, lidé si spoustu věcí budou domýšlet. Je to hnus, platíme je ze svých daní, národ by měl mýt seznámen s tím, co se tam opravdu dělo a mělo by to být transparentní, uvěřitelné a logické.
Bude teď zajímavé sledovat, jak toto neštěstí využijí elity ke svým cílům…

Z Ostravy zdraví Jan

aca
Návštěvník
aca

kdo ti zacaloval ? nebo seš jen užitečný trouba ?

David
Návštěvník
David

Bojím se, co bude příště.

Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Objeví se nejspíš nějací Sulejmániho mstitele, nebo ti co si na ně budou hrát, teroristům je jedno koho zlikvidují, oni hlavně potřebují akci, podobně jako blázniví střelci v Brodu nebo Ostravě, jakožto cvoci také nepotřebovali žádnou příčinu a pátrat po nějakém motivu je nesmysl v jejich pomatené mysli to bylo tisíc a jeden důvodů a normálního člověka by nikdy nenapadlo co tu jejich akci spustí. Prodejci neprůstřelných vest budou nyní prosperovat…

Demia
Návštěvník
Demia

Píšou, jak hned začal střílet a nic neříkal.
Jak tedy poslal děti pryč bez mluvení? Gestem?!
Tři bachaři na místě, to je ty moc velká náhoda.

Vaclav
Návštěvník
Vaclav

A jak vite ze tam byli nejaci bachari?? Byly snad uverejnene jejich jmena, fotky, kde pracovali, kde bydleli atd? Nebylo o nich uverejneno absolutne nic, pouze byla rec o 3 naprosto vseobecnych, nekonkretnich 3 bacharich, kteri jsou mozna stejne smysleni jako vetsina teto velice podezrele udalosti.

Kukurica
Návštěvník
Kukurica

Přesně. Stejně jako že v té čekárně střelil 6 lidí do hlavy a krku a krev si asi všichni zadrželi až na operační sál. U vchodu je vidět něco zajímavého na uniklé fotografii (už jsem ji našel), vypadá to jako další krev, což by znamenalo, že střílel mimo čekárnu. Proč se to tají ? Copak je to tak důležité tajit, že střílel i mimo čekárnu ? Nebo střílel někdo jiný úplně někoho jiného a člověk označený za střelce tam buď vůbec nebyl nebo byl navedený kvůli kdoví čemu ?

Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Přesně tak, celé je to nějaké moc divné. Je to tam obrovský komplex budov, kde ani lidé co tam jsou zaměstnaní o sobě neví nic, nesouhlasím s tím, že Ostrava není anonymní město žije tam kolem 400 tis. lidí, chce to čas u nás v republice se proflákne vždycky a všechno. Celé to muselo být úplně jinak. Jak říká klasik – nevěř všemu co se ti říká.

Kukurica
Návštěvník
Kukurica

Kam se poděla uniklá fotografie ?
Takhle to smazat na celým netu, to jsou borci, škoda, že jsem si ji neschoval.

alin
Návštěvník
alin
Vaclav
Návštěvník
Vaclav

Podivejte se na fotku CCTV p Vitaska v nemocnici, udajne par momentu pred tim, nez mel spustit onu strelbu. Vam pripada ze takto naprosto normalne vypada clovek ktery prave jde vytahnout kver a spachat masakr?? Sory, to je kravina. On tam vypada naprosto normalni clovek ktery si jde po svem a rozhodne se nechysta na zadny konflikt nebo a uz vubec ne vrazdy. Pokud by sel vrazdit, tak by jeho oblicej vypadal jinak, takovy zatly, plny odhodlani, sel by rychle, protoze ten adrenalin uz by v nem totalne pumpoval. Dyt si jemte si jenom kdyz byste sli vynadat sousedovi ze jste ho videli vam na zahrade krast jabka, kydyby vas nekdo v ten moment vyfotil, tak byste mel naprosto jiny vyraz v obliceji a sla by z vas uplne jina energie nez kdybyste s tim samym sousedem sli pratelsky na pivo. A perfektne se hodi ze je mrtvy takze uz nebude mluvit, ze?? A to je jenom jedna z vic nez 10 ohromnych der ktere tento extremne podezrely pribeh ma!

Ash
Návštěvník
Ash

Sorry, ale napsal jste totální sracku

Zmrdokracie
Návštěvník
Zmrdokracie

Je to celé divné. Jak říkal pan VK na SV. Ten chlap se tam mohl jen přichomítnout k tomu masakru (tajných služeb). A pak vyděšeně zdrhat pryč…

Když si vzpomenu, jak přímo přede mnou auto zabilo chlapa, a já se jen bezmocně díval, jak mu “vyhasínají očí”, … musel jsem se jít ožrat a pak jsem nějaký čas chlastal, pořád mě to strašilo před očima. Spojilo se mu to v hlavě s mrtvou dcerou … Takové stavy jsou na hraně zešílení!

Kdo ví jak to skutečně bylo. Ale jestli to neprovedl, a policajti ho jen tak odpráskli, tak doufám že je karma a “boží mlýny” poučí … Včetně všech nadřízených, až k Hamáčkovi!

Justokracie
Návštěvník
Justokracie

Sem zvědavej kdy se začnou střílet soudci

John Bok: Kauza Kramný není justiční omyl, ale justiční zločin
https://www.securitymagazin.cz/krimi/john-bok-kauza-kramny-neni-justicni-omyl-ale-justicni-zlocin-1404062666.html

Začal bych “odshora” – Ústavní soud, Nejvyšší soud, … pak ty okresní a městské …

Ty nesou zodpovědnost za svoje podřízené. A za jejich “vzdělávání”. Někdo by je to měl “naučit”!

Když soudce spáchá “justiční omyl”, měl by dostat doživotí.

Fenick07
Návštěvník
Fenick07

Naprostý souhlas….. A kdo za tím stojí ? Bývalý ministr Ch. Potřeboval kauzu…………..