Marine Le Pen zradila francouzskou alternativu! Její strana zrušila dva základní pilíře...

Marine Le Pen zradila francouzskou alternativu! Její strana zrušila dva základní pilíře volebního programu, už nechce Frexit a vystupování z EU a nechce ani odchod Francie z Eurozóny a návrat k franku! Francouzi si prý už na Euro zvykli a Evropská unie má výhody, pro které se vyplatí v EU zůstat! V reakci na to ze strany odešla pravá ruka Le Penové, která tvořila hlavní politický program Národního Sdružení!

Marine Le Pen zradila francouzskou alternativu! Její strana zrušila dva základní pilíře volebního programu, už nechce Frexit a vystupování z EU a nechce ani odchod Francie z Eurozóny a návrat k franku! Francouzi si prý už na Euro zvykli a Evropská unie má výhody, pro které se vyplatí v EU zůstat! V reakci na to ze strany odešla pravá ruka Le Penové, která tvořila hlavní politický program Národního Sdružení!

Proces Gladio se rozjel naplno i ve Francii a je to tragédie nejen pro francouzskou alternativu. Server Aeronet už před několika týdny informoval o tom, že globalisté v Evropě zahájili operaci Gladio rozdělenou na několik zón, Gladio East a Gladio West, jejíž cílem je infiltrace národních, vlasteneckých a alternativních stran politiky a kádry z provařených systémových stran a rovněž nováčky a diletanty, přičemž jejich úkolem je vnitřní transformace těchto alternativních stran do modelu řízených opozic, které budou v jednotlivých zemích EU fungovat jako “tlakové upouštěcí ventily” a budou do svých řad pohlcovat volné radikály ze společnosti.

Proces Gladio byl poprvé představen na konferenci skupiny Bilderberg v roce 2012 v americkém městě Chantilly ve Virginii v USA. Název je akronymem pro Global Adjustments in Operations, v překladu “Globální úpravy v (procesech) řízení” a jedná se o úplně nový prototyp v koncepci Priorit řízení. Proces Gladio lze jinak nazvat jako procesem infiltrace s cílem transformace, nikoliv zničení subjektu. Je to úplně nový koncept řízení a jak je vidět, je vysoce nebezpečný. Gladio lze označit za řízení na “nulté prioritě”.

Frexit se konat nebude. Zapomeňte!

Než se dostaneme k tomu nejstrašnějšímu v tomto článku, co se stalo ve Francii, musíme si nejprve vysvětlit strukturu procesu Gladio. Každá vláda potřebuje klid na práci. Toho ale nelze dosáhnout v systému pravé demokracie, protože v pravé demokracii opozice všemožně usiluje o pád vlády. Globalisté již po roce 1989 v Evropě tento problém vyřešili, skrze elitní organizace jako jsou Svobodní zednáři, Rotariáni, Římský klub a další se podařilo zajistit takový způsob řízení politických stran, že všechny politické strany, i když mají různé programy, ve skutečnosti razí tutéž globální politiku. Určitě jste si všimli, že i v ČR platí, že bez ohledu na to, jestli volby vyhrála levice (ČSSD), nebo pravice (ODS), nebo středově široce rozkročené hnutí (ANO), tak ve skutečnosti se nic nezměnilo ve vztahu k EU, k NATO, ve vztahu k bankám v ČR, ve vztahu k vyvádění stovek miliard korun ze země a v podstatě ve vztahu ke všem klíčovým bodům globalizace.

Gladio: Proces řízení na nulté prioritě – Systém kádrů a loutek

Funguje to tak proto, že všechny strany systémové politiky jsou ovládány těmi samými skupinami a organizacemi elitních klubů, které mají napojení na vyšší procesy řízení globalizace, tedy na Dům Sion a světové sionisty. Jenže, potom přišel rok 2008 a Světová krize. Globalisté se zděsili, co se záhy potom stalo na Islandu, kde se tamní vláda na nátlak lidu z ulice vzbouřila proti Světové bance a Mezinárodními měnovému fondu a namísto přijetí drakonických balíčků na účet obyvatel Islandu rozhodla vláda o znárodnění židovských bank a označila je za původce finanční krize, včetně obvinění ze spiknutí proti lidu. Bankéři tehdy utíkali z Islandu v soukromých letadlech, báli se zatčení. Tahle vzpoura Islandu trvala jen 4 roky, poté se k moci dostala zase pro-židovská a pro-evropská vláda, ovšem sionisté se zděsili a pochopili, že tohle byla lekce, která by se mohla opakovat.

Marine Le Pen a vpravo její 23-letý lídr kandidátky do EU, Jordan Bardella.

A proto v roce 2012 na schůzce skupiny Bilderberg byl přijat plán globálních úprav procesů řízení, který do budoucna zamezí povstání vlád proti nadnárodním sionistickým kartelům. Za hlavní problém byly na schůzce v Chantilly označeny tzv. volné společenské radikály ve společnosti, které mají tendenci se slučovat. Z těchto radikálů vznikají nejprve skupiny na internetu, později organizace a nakonec politická hnutí a strany, které mají tzv. masový a lidový charakter. Ukázala to krize v roce 2015 během migrační vlny v Evropě, kdy najednou masově začala vznikat radikální hnutí, která se ale nezastavila jen u odporu proti migraci, ale rovnou k tomu nabrala i další témata, jako zejména vystoupení z EU, vystoupení z NATO, tvrdé zakročení proti vyvádění stovek miliard ze zisků bank a řetězců z jednotlivých států do globálních bank v cizině a další volební témata. Tato lidová hnutí nebylo možné zastavit. Proto už v roce 2012 byl přijat plán procesu řízení Gladio.

Fáze procesů řízení Gladio

Proces funguje následujícím způsobem: Aby globalisté (rozuměj světový sionistický kaganát) mohli pokračovat v plánech na realizaci NWO, musí mít klid na práci, protože nelze budovat nový řád ve chvíli, kdy vám hrozí vypuknutí revolucí, povstání a změny politických režimů nespokojených národů. Takže kromě toho, že globalisté kontrolují skrze své kádry všechny systémové politické strany, na levici i na pravici, tak nově vzniká potřeba řídit i opozici, ale úplně jinak, než byste očekávali. Cílem globalistů není tuto opozici proti migraci, proti EU, proti NATO, proti zednářům a proti globalistům nějak rozbíjet a likvidovat, ale naopak ji transformovat zevnitř, postupně a jemně, ovšem důsledně, přičemž je kladen důraz na to, aby hnutí nebo straně zůstal zvenku původní nátěr a nálepka radikální opoziční strany, ale samotné politické figury ve straně aby byly umírněné, manažovatelné a hlavně, aby nijak nevybočovaly z politiky, kterou prosazují globalisté.

Tento mladík má reformovat Evropskou unii… podle Marine Le Pen a její strany. Výsledek procesu Gladio ve 2. fázi řízení.

Proces Gladio začíná v první fázi tím, že vytipovaná mimoparlamentní strana nebo hnutí ještě před tím, než se dostane poprvé do parlamentu, dostane finanční, mediální a ideově-ideologickou pomoc a školení od elit tak, aby se dostala ve volbách do parlamentu. Volební program je postavený tak, aby přitahoval radikální voliče a nespokojence se systémem. Už v té době se ale okolo představitelů takové strany začnou najednou objevovat lidé, kteří s radikalismem nemají vůbec nic společného, jsou to finančníci, filantropové, mecenáši, bankéři, oligarchové a miliardáři, přičemž neznalý člověk nad tím pouze zakroutí hlavou, proč někdo, kdo zbohatl na privatizaci, sponzoruje stranu, jejíž narativ jde ostře proti oligarchům. Jenže v procesu Gladio je přítomnost těchto lidí nezbytná, protože je třeba stranu finančně a mocensky zajistit.

Proces řízení Gladio nemá za úkol rozložit a zničit stranu, ale pouze ji transformovat do spolehlivé a plně manažovatelné řízené opozice pro globalisty

S touto podporou se strana dostane do parlamentu spolehlivě a zaručeně. Jakmile k tomu dojde, je ponecháno určité období, kdy nejsou prováděny žádné změny, protože voliči po volbách několik dnů sledují stranu, kterou volili. Nicméně, dříve či později začne probíhat druhá fáze procesu Gladio, a to je čištění strany od radikálů bez naděje na převýchovu, které nelze řídit a manažovat. Postupně odchází, případně jsou vyhozeni někteří kádři, kteří do té doby představovali důležité prvky pro volební úspěch strany. Na jejich místa však nejsou dosazováni jiní členové strany, jak by se dalo normálně očekávat, ale naopak, uvolněná místa jsou obsazena zkušenými politiky z jiných systémových stran, anebo naopak diletanty a mladíky. Pro pozorovatele zvenčí to nedává smysl, proč si strana dosazuje do svých pozic po vyhozených členech bývalé kádry ze systémových stran, anebo neschopné elévy s mlékem na bradě. Jenže smysl to dává naprosto dokonalý. Cílem procesu Gladio není rozbití strany, ale pouze její transformace do systémově řízené opozice.

Jordan Bardella se dostal do čela kandidátky Národního Sdružení jako nejlepší kádr Le Penové na ekonomiku, politiku a migraci, anebo jako nejlépe ovladatelná marioneta?

Třetí fází procesu Gladio je změna volebního programu a jeho rekonstrukce do souladu se zájmy globalizace a sionistického kaganátu. Strana, která původně chtěla tvrdě skoncovat s členstvím v EU, už najednou nechce vystupovat a místo toho se v programu objevuje “reforma EU” jako nový cíl a voličům se to obvykle vysvětlí nějakým oslím můstkem, např. tím, že se nejprve zkusí reforma, a teprve poté, kdyby to jako nedopadlo, tak se strana vrátí k původnímu plánu vystoupení.

Jindy se to omluví tím, že EU má mnoho předností, třeba volný pohyb a cestování, takže proč to rušit, stačí jen odstranit to špatné na EU. Jenže problém je v tom, že k návratu k původním cílům již nikdy nedojde. A doufám, že už víte proč. Protože pokud ta chvíle přijde, strana již bude transformována kádry z jiných stran a voliči to akceptují tak dlouho, dokud budou věřit, že nahý císař má šaty. A to může trvat opravdu velmi dlouho. Řízení na nulté prioritě je děsivě účinné.

Marine Le Pen zbourala dva hlavní pilíře volebního programu, její pravá ruka to označila za zradu

A bohužel, přesně k tomu právě došlo ve Francii. Do médií se totiž dostala zpráva, že Národní Sdružení (dříve Národní Fronta) Marine Le Pen vypustilo ze svého programu dva klíčové požadavky [1], vystoupení z Evropské unie a vystoupení z Eurozóny s cílem návratu Francie k franku. Oficiálním důvodem, který Marine Le Pen uvedla pro France 24 je skutečnost, že Evropská unie nabízí mnoho výhod pro francouzský průmysl a zemědělství, především potom volný trh a export francouzských aut a potravin do EU, takže je lepší EU pouze reformovat a zbavit politiků, kteří zavinili migraci. A pokud jde o Euro, podle Marine Le Pen si Francouzi již na Euro zvykli, a proto Národní shromáždění nechce Francouzům tuto měnu brát. Odstřelení dvou nosných programových pilířů Národního shromáždění Marine Le Pen je důsledkem 2. fáze procesu Gladio v její straně.

Florian Philippot, bývalý místopředseda a pravá ruka Marine Le Pen.

To potvrzuje i šokující, ale nijak překvapivý odchod Floriana Philippota, pravé ruky Marine Le Pen, který je (resp. byl) autorem celého volebního programu a ekonomického plánu Národní Fronty. Phillippot označil tuto radikální změnu volebního programu za zradu voličů a odešel ze strany. Rozhodl se založit novou stranu s názvem Patrioti. A to není všechno. V rámci procesu Gladio jsou do čela každé řízené opozice dosazováni buď systémoví kádři z jiných stran, anebo naopak elévové a naprostí diletanti a nováčci, viz. Tomáš Petříček jako ministr zahraničí v ČR je učebnicový příklad procesu Gladio.

Nový volební program Le Penové prosazuje elektromobilitu a nižší daně pro lidi, kteří budou jezdit auty na baterky na kratší vzdálenosti nakupovat v místě

A přesně to samé se týká i volební kandidátky Národního shromáždění do EU, v jejímž čele je 23-letý mladíček původem z Itálie Jordan Bardella. Dosud fungoval u Marine Le Pen jako její tiskový mluvčí. A odtamtud se dostal do čela evropské kandidátky. Je naprostý elév, diletant, nikdo nechápe, proč zrovna on. Velkým překvapením je i další změna programu strany ve vztahu k ekologii, strana Le Penové chce více prosazovat zelenou elektromobilitu, prosazovat dopravu lokálního zboží a osob na kratší vzdálenosti a podpořit to nižšími daněmi (a logicky vyššímu daněmi pro ty, kdo budou chtít trajdat a jezdit dál, než kam dojede auto na baterky). A pokud jste četli moji knihu [2] Human Ex Machina, tak už víte, kdo usiluje o omezení pohybu v novém Brave New World.

Schůzka Bilderbergu se po roce 2012 do Chantilly vrátila po 5 letech.

Je to obrovské zklamání pro vlastence ve Francii, konec plánu na Frexit je zrada, která je ale pouze produktem řízení na nulté prioritě, produktem procesu Gladio, který běží ve všech zemích západní civilizace, resp. bílé a křesťanské civilizace, abychom byli přesnější. Šiřte prosím tento článek všude, kde můžete, protože je důležité, aby lidé věděli o procesu Gladio a o tom, jak lze poznat jeho jednotlivé fáze a identifikovat, ve které konkrétní straně proces Gladio je právě realizován. Nemusím snad zdůrazňovat, že sami zjistíte, že ten proces jede naplno prakticky ve všech politických stranách v ČR. Právě proto je zde Aeronet v roli média, které vám otevírá oči, abyste sami dokázali v předstihu (než o tom začnou psát ostatní, až jim to dojde) pochopit procesy, které se okolo vás dějí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Zdá sa, že ju nakoniec zlomil,i ako Merkel. Uvidíme.

Honza Prague
Návštěvník
Honza Prague

Lepenova je stejna jako okamura u nas… Pakaz ktera si hraje s duverivymi lidmi.
Ruka by mi musela upadnout, kdybych volil SPD.

Jaroslav CH.
Návštěvník
Jaroslav CH.

A jako třešnička na tortě drazí přátelé zbívá dodat že Jordann bardella je homosexuál.. ale předpokládám že se o tom bude na věřejnosti taktně mlčet jako v případě pana Ovčáčka a jiných osob. Protože pokud jste si toho nevšimli v posledních 10 letech jsem zpozoroval ve společnosti zajímavý jev. Jev kdy je zakázano o věřejné činné osobě co i jen říct nebo suše konstatovat nijak urážlivé že je to žid nebo homosexuál, navzdory tomu že je to všeobecně známý fakt a není na tom nic nezákoného, už jen se o tom zmínit je nepřípustné.

jara
Návštěvník
jara

Kurva, to je tady zarusováno, zaforeverslavováno a zajarisováno, taky Igor Zemánek se nechá připomenout (ten je úplně vrchol…). Prosím vás černoprdelníky, proč máte nekonečnou touhu se ke všemu vyjadřovat a hodnotit? Napište si to navzájem na e-mail a hotovo nebo se běžte napít krve do kostela. Otravujete lidi…

anonym
Návštěvník
anonym

Tohle nutně muselo přijít, neb L Pen má máslo na hlavě. Co dobře pamatuji, tak měla malér s nějakými mzdami pro své poslance, nevím už přesně o co šlo, každopádně jí vyšetřovali za zpronevěru, prostě nějaké prachy z fondů EU. Pokud z toho maléru měla vyklouznout bez úhony, tak musí kývat a sloužit.
Zajímavější bude, co nastane s těmi odbojnými, co opouští stranu, jak se je vrchnost pokusí uklidit.
nyní budou novináři mlýt ještě nějakou dobu o požáru nábožensko-kulturního stánku, takže se stejně nic nedozvíme, tak leda na alternativě, ale vidím že ani zde nejsou informace o Brexitu.

Jana
Návštěvník
Jana

Martin Koller prý řekl na rádiu, že Babiš řekl Merklové, že země V4 jsou tak silně proti přijeti migrantů z Afriky a arabských zemí, že hrozí rozpad EU, a že ČR radši přijme 200 000 Ukrajinců. Snad že se na tom dohodli?

anonym
Návštěvník
anonym

Jana
200000 Ukrajinců si mám ten dojem prosadilo ministerstvo průmyslu, s tím že zahraniční firmy u nás nemají lidi na práci. Ovšem, že nemají, za ty mzdy co nabízejí nechce nikdo dělat. Vláda místo aby podnikatel přiměla lidem přidat na mzdách tak raději vezme do země úkáčka, aby dělali za ještě horších podmínek než jsou pro nás a kazili nám mzdovou politiku. Je to už déle, přesně si už nepamatuji, kde to psali. Jsem zvědavá, jak je vláda dostane ze země , alž bude krize a nebude pro ně práce. Naposled co se pamatuji, to bylo myslím za Nečase, platila vláda Číňanům a Vietnamcům cestu domů letadlem a nějaké odstupné, když odejdou a nebudou trvat na zaměstnání u nás. Problém je tom, že ti lidé tu jsou na pracovní víza a vláda jim garantuje práci.
Nebojte se, oni nám i k téhle várce úkáček ještě nějaké migranty přidají stejně, nevím odkud jste, ale v Praze je to už celkem patrné. Taky se zde usazují migranti ze západu, co mají už papíry na povolený pobyt EU, tam jsou jen na podpoře, ale tady chtějí všichni podnikat, a navíc šmelí s fety. Postavte se chvíli Václavák a pozorujte cvrkot a uvidíte sama.

Len
Návštěvník
Len

Chvála Bohu za ukrajince u nás. V nemocnicích běžný jev – od uklizeček po doktory. V průmyslu, stavebnictvi – běžné. Normální, vzdělaní a ve velké většině bezproblémoví lide. Lenoši a blbci zůstali na Ukrajině. Tak to je, když se nepodporuje vznik rodin a rození dětí. Nemá kdo dělat.
Nejsou lidi. Na důchod si můžete šetřit jak chcete, to ale neznamená, že bude toho, kdo se o Vás na stará kolena postará. Pro upřesnění – toho, kdo Vám uvaří čaj, dojde pro rohlík a namaže ho, kdo Vám pomůže na WC. Nejsou lidi.

min
Návštěvník
min

Mimo téma.
Ke 30. dubnu podá demisi ministr spravedlnosti Kněžínek. Nahradí ho bývalá Nejvyšší státní zástupkyně i ministryně spravedlnosti Marie Benešová, současná poradkyně M. Zemana.
Dobře se předseda vlády pojistil proti budoucím problémům z včerejšího obvinění Babiše a jeho rodiny policií – za čapák.

Micanut
Návštěvník
Micanut

Omluva za preklepy.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Já jsem pro vystoupení z NATO, ale zůstat v EU a reformovat EU jako ochránce národních států, národních kultur a národních ekonomik, tedy přesně to, co dnešní Brusel (bruselská byrokracie) nedělá.

Uvědomte si, jak jste v roce 1989 rozbili socialismus a dodnes se Česko z problémů nevymotalo, Česku vládne organizovaný zločin tunelářů a zkorumpovaných politiků z 90. let, kteří dodnes nebyli potrestáni.

Zvlášť eurozóna je trnem v oku měnovým spekulantům jako George Soros (útok na libru 1992) a euro je jako světová rezervní měna jediným konkurentem amerického dolaru.

Prosím, přečtěte si aktualitu, že Salvini zakládá novou alianci: chtějí reformovat Evropskou unii. Sen o Evropě národních států.
(Marine Le Penová se nezúčastnila)

https://tadesco.cz/salvini-zaklada-novou-alianci-chteji-reformovat-evropskou-unii-sen-o-evrope-narodnich-statu/

Italský místopředseda vlády a lídr pravicové strany „Liga severu“ Matteo Salvini uspořádal v Miláně konferenci pod heslem „Na cestě k Evropě zdravého rozumu! Národy zvedají hlavy“. Tuto iniciativu podpořily euroskeptické strany „Alternativa pro Německo“, konzervativní strana „Praví Finové“ a pravicová „Dánská lidová strana“. Marine Le Penová se akce nezúčastnila, nicméně Národní sdružení Marine le Penové přijalo podle Salviniho účast na programu aliančního uskupení.

Ve svém úvodním slovu Salvini řekl, že plánují založit parlamentní skupinu „Evropská unie lidí a národů“ a zpochybnit tak moc centristických stran.Aliance doufá, že se stane největší skupinou v Evropském parlamentu a spojí všechny nacionalistické a dosud rozrůzněné politické síly do jediné fronty. Zástupci zúčastněných čtyř stran uvedli, že chtějí „reformovat Evropskou unii a Evropský parlament, aniž by je rozbíjeli“.

Jak Salvini oznámil, je ambiciózním cílem všech účastníků setkání vytvořit „největší, nejvlivnější a nejvýznamnější skupinu, která se zaměří na budoucnost příštího Evropského parlamentu. Vytváříme projekt, program, vizi Evropy na dalších padesát let.“

„Dnes je pro mnoho občanů a mnoho národů Evropská unie noční můrou! Pracujeme na tom, abychom vrátili do centra pozornosti práci, rodinu, bezpečnost, ochranu životního prostředí a budoucnost mladých lidí. Nabízíme alternativní projekt pro Evropu. Je zřejmé, že dohoda mezi křesťanskými demokraty a socialisty nás přivedla do chudoby, nejistoty, otřesů a nebezpečí. Naše aliance hledí do budoucnosti. Budeme se rozšiřovat, přijímat všechna nová hnutí, s nimiž jsme dříve nikdy nespolupracovali. Sázíme na identitu, tradice, historii, jazyky. Ztělesnění evropského snu já osobně vidím v zakládacích smlouvách, jako je například Maastrichtská smlouva, která odkazuje na plnou zaměstnanost, hospodářský a sociální blahobyt, respekt k identitě. V posledních letech evropská byrokracie všechny tyto cíle zradila. Mimochodem, v „evropském snu“, o němž mluvil papež Jan Pavel II., měly své místo různé entity, různé kultury, různé národy… Nemyslím si, že můžeme Jana Pavla II. podezřívat z nacionalismu, extremismu či populismu. Evropa má smysl, pokud uznává různé identity, různou historii a kulturu. Pokud jsou však jedinými cíli Evropské unie obchod, finance a čistě ekonomické kategorie, pak to není sen, ale noční můra, v níž žijeme,“ uvedl první místopředseda italské vlády.

Július
Návštěvník
Július

EU nie je možné reformovať. Je riadená a založená fašistami. V skutočnosti by štáty Európy lepšie prosperovali, keby mali vlastné meny a vlastnú kontrolu nad štátmi. Stačí im EHS, lenže to by potom začal rozvoj štátov a nie NWO, ktoré sa plánuje.

Iva
Návštěvník
Iva

Já mu ale nevěřím. Salvini je řízen globalisty. Pokud by nebyl, už by byl odstraněn.
Věřila bych mu jen ve chvíli, kdy by vyhlásil a realizoval spolupráci s Ruskem.
Toto je zase jen snaha podchytit nespokojené, nabídnout jim řešení – ovšem v jejich režii – a zase znovu se postavit do čela “odporu”. Oni vědí, jak jsou lidé nesmírně naštvaní napříč celou Evropou a tak se jim hodí šidítko a pár slibů, to nic nestojí, lidé se na čas uklidní a oni si svoje hnusné plány a nechutné rejdy budou zas chvíli provozovat dál bez obav z hněvu lidí.

JeBe
Návštěvník
JeBe

Souhlas s Ivou. Tak jak popisuje – typická práce Globalistů. A mluvil o tom cca měsíc dozadu i Pjakin, že Itálie je v současné době stát, který ozvucuje směr a zájmy GP. Při té příležitosti zmínil i Venezii, z historického hlediska a také soucasneho, co tam dal funguje za kláno-korporativní organizací… Možno dohledat, dal bych sem hned odkaz, ale jsem v soucasnosti v prenosu jen přes nakrátko utržené sluchátko od Macha a Šebestove.

anonym
Návštěvník
anonym

Salvinimu nevěřím, ten už je koupený. Teď chce jen výš. To že nepřijme jednu loďku s migrantama nic neznamená, mají jich tam mraky a nedělají s tím nic, jen by přerozdělovali. Pokud chce uznávat různé identity a různou kulturu, tak je to jasné.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Tady je druhý – do tandemu:

https://cz.sputniknews.com/svet/201904199675166-madarsky-premier-navrhoval-rozdelit-ukrajinu-rekl-polsky-politik/

Polský poslanec Sławomir Nitras: „Orbán nás přemlouval během ukrajinské krize, abychom obsadili území a rozdělili si ho,“
Nitras charakterizoval Orbána jako „velmi nebezpečného a chytrého člověka“, který se snaží provádět revizi evropských hranic.

comment image

Janaz
Návštěvník
Janaz

Ešte je otázne, či neklame ten Nitras. Poslanec? Asi ako Matovič u nás? U nás a aj u vás máme zopár takých poslancov, čo zahlcujú médiá svojimi fantasmagóriami a klamstvami.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Výzva do tandemového spuštěna – ozvučena:

Taliansky minister vnútra Matteo Salvini a maďarský premiér Viktor Orbán vyzvali euroskeptické, protiimigrantské a krajne pravicové strany, aby sa postavili do jednej osi a prevzali kontrolu nad inštitúciami Európskej únie.

https://www.hlavnespravy.sk/orban-salvini-mozu-ovladnut-europsky-parlament-jednou-podmienkou/1733141

comment image

Bannonovi to klape – co naplánoval – je nabídnuto

https://aeronet.cz/news/operace-jidas-ekvadorsky-prezident-lenin-moreno-prodal-juliana-assange-za-vice-jak-4-miliardovou-statni-pujcku-od-americany-ovladaneho-mezinarodniho-menoveho-fondu/#comment-237377

raspberry
Návštěvník
raspberry

Do eurovoleb zbývá měsíc. Já myslím, že byste měli na Aeronetu představit alespoň ty hlavní z téměř 20 alternativních a vlasteneckých stran, které kandidují, do ČT k Moravcovi je nikdy nepozvou.

Nebo by určitě rádi odpověděli na Vaše otázky třeba i e-mailem, jestli by to Aeronetu vyhovovalo lépe.

Patrioti pro neutralitu (Česká strana národně sociální ČSNS+PatriotiČR), lídr Jiří Vítek, Patrioti zaznamenali fantastický úspěch v komunálních volbách 2018, tam, kde kandidovali, získali 75 zastupitelů. Hořín 40,23%, Ostravice 28,05%, Jáchymov 26,99%, Benešov nad Ploučnicí 25,59%, Heřmanův Městec 23,31%, Dolní Lánov 20,71, Pasohlávky 17,47%, Vítkovice 14,8%, Pardubice 8,96%, Rumburk 7,29%, Praha 21 7,11% Praha 8 -5,63%, Králíky, 5,49%, Mníšek pod Brdy 5,2%,
Hlavní programový bod je vystoupit z NATO a tvořit společně se Švýcarskem a Rakouskem stabilní mírovou a bezpečnou hráz ve formě neutrality.

ROZUMNÍ a Národní demokracie, lídr A. B. Bartoš, Bartoš, ač sám židovské národnosti, např. v roce 2013 zveřejnil informaci o možné tajné dohodě mezi vládou České republiky a Izraelem, podle které by v případné válce na Blízkém východě (nejspíše po napadení Íránu Izraelem a íránské zpětné odvetě) našel až milion “uprchlíků” z Izraele azyl v Česku.
https://abbartos.wordpress.com/2013/03/28/stavi-se-jak-o-zavod-pro-uprchliky-z-izraele/
https://www.freeglobe.cz/Articles/1488-bude-valka-schwarzenberg-pry-domluvil-azyl-pro-zidy-cesko-prijme-az-milion-prchajicich-izraelcu.aspx

SPR-RSČ, lídr Miroslav Sládek, NE: dvojí jakosti potravin, omezování práv občanů, cenzuře názorů, euru, multikulturní politice, diktátu Bruselu, ANO: potravinovou soběstačnost, právo vlastnit zbraň, naprostou svobodu vyjadřování, zachování koruny, spolupráci suverénních států, přistěhovatectví je privilegium, ne právo!

Hnutí BOS, lídr Jaroslav Bašta (archeolog, bývalý bezpečnostní expert ČSSD, píše komentáře pro Prvnizpravy.cz, např. loni na jaře upozornil, že ministr Metnar (ANO) souhlasil s Marakéšskou deklarací a jaké budou důsledky)
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-syndrom-vestkyne-kassandry/
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-valka-s-mnoha-pseudonymy/

Atd.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_do_Evropsk%C3%A9ho_parlamentu_v_%C4%8Cesku_2019

Iva
Návštěvník
Iva

Se Švýcarskem a Rakouskem nic vytvořit nelze, protože:
a) považují nás za podlidi
b) jsou to výspy a hlavní stany globalistů a tam se jim žádní Slované pod ruce plést nemohou
c) ve vládě máme tupce a diletanty a s takovými uzavřít pakt je sebevražda

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Jako narozená Moravské matce ve Švýcarsku vám musím odporovat !Máma silnou komunitu Česko- Slovenského lidu a hlasujeme vše referendem ! Globalisti jsou sice silně zastoupeni v bankovnictví ale né v masovém celku normálních lidi ! Tak se nepovažujte za žádné podlidi jak vRakousku tak i ve Švýcarsku jeden z rodiny pracuje ve dvouch zaměstnanich aby mohl vyjít nebo jsi obstaral něco navíc ! Bohužel pouze vČesku je pošichtě velká část mužů hlavné v hospodách jak jsem pozorovala při poslední návštěvě u vás!

Martin
Návštěvník
Martin

Do hospody po šichtě, nechodí Muži,ale chlapi,borci,týpečkové, a hlavně blbečkové, a v tom je velký rozdíl.

Jeseritz
Návštěvník
Jeseritz

Jestli je Adam Bartoš židovské národnosti,tak to tady v ČR potom žije 95% Židů.