Marine Le Pen postupuje do druhého kola prezidentských voleb! Macron ji ihned...

Marine Le Pen postupuje do druhého kola prezidentských voleb! Macron ji ihned označil za nepřítele republiky! Pomůže jí k vítězství mohutný teroristický útok? Proč se globalisté pokusí Macrona potopit homosexuálním a židovským skandálem?

Marine Le Pen postupuje do druhého kola prezidentských voleb! Macron ji ihned označil za nepřítele republiky! Pomůže jí k vítězství mohutný teroristický útok? Proč se globalisté pokusí Macrona potopit homosexuálním a židovským skandálem?

Marine Le Pen postupuje z druhého místa do druhého kola francouzských prezidentských voleb. Za vítězným Emmanuelem Macronem jen nepatrně zaostala a získala 22% hlasů, zatímco její hlavní soupeř obdržel zhruba 23% hlasů. Rozdíl je proto neskutečně těsný a pokud Marine Le Pen získá podporu od pravicového spektra a od části levicového elektorátu Jean-Luca Mélenchona, mohla by ve druhém kole pohodlně vyhrát. S kandidátem levice sdílí dvě hlavní témata, boj proti migraci a referendum o vystoupení z NATO a z EU. Reakce už jsou slyšet i v Berlíně, kde Angela Merkel odmítla německé ARD poskytnout rozhovor a pouze její mluvčí potvrdil, že Berlín výsledek sice uvítal, ale že je třeba si počkat na sečtení všech hlasů. Odstup Marine Le Pen od Macrona je děsivě malý, poznamenal komentátor ARD, protože Macron podle zfalšovaných průzkumů, na které jsme na Aeronetu upozorňovali, měl získat pohodlných 38 až 45% hlasů v prvním kole. Ne, všechno je jinak a na českém mainstreamu už je cítit panika, především na iDnes.cz, kde nastoupila podle našich informací speciální večerní směna redaktorů pro pokrytí “damage control” na správné vysvětlení výsledku prvního kola volby čtenářům Babišova média.

Marine Le Pen postupuje do druhého kola voleb s minimální ztrátou na Emmanuela Macrona.

V šoku jsou všechna americká mainstreamová média a hysterie se rozjíždí na plné obrátky. Obrovské zisky zaznamenal ultralevicový Jean-Luc Mélenchon, který má okolo 20% a spolu s Marine Le Pen sdílí ostrou nenávist vůči EU a NATO. Severoatlantickou alianci ve středu pro RTL označil za bandu vrahů a EU za spolek elitářů, kteří krmí plnými lžícemi many nelegální migranty, zatímco podle jeho slov ve Francii jsou přes 2 miliony místních bezdomovců. Mnoho voličů levice tak bude ve druhém kole dávat hlasy Marine Le Pen a protože Francie je silně socialisticky naladěná, Emmanuel Macron nebude mít druhé kolo lehké. V únoru se na něho provalila kauza s homosexuální epizodou z minulosti. Se svojí bývalou ženou se rozvedl podle právníka kvůli homosexuální aférce, což jeho manželka citově neunesla [1]. Podle komentátorů ve Francii nemusí být Macron homosexuál, ale spíš bisexuál. Macron homosexualitu popírá, ale ohledně bisexuality se odpovědím vyhnul.

Jak volila Francie podle územních departmentů. Marine Le Pen ovládla většinu obvodů, ale rozhodovat budou velká města a Paříž.

Podle posledních informací Marine Le Pen vyhrála nadpoloviční většinu departmentů, což je šok sám o sobě. Venkov a malá města, kde je malý počet muslimů a migrantů, včetně promigračních neziskovek, drtivě volila právě Marine Le Pen. Mapa italského deníku Repubblica [2] ukazuje podobný “rift” národa, jaký vidíme ve Velké Británii po Brexitu a v USA po zvolení Donalda Trumpa. Je to vzorec, který se opakuje. Rozbíjení svazků národů, občanské rozpory mezi voliči, destabilizace. Globalizace dovedla svět na pokraj fašizačních procesů ve smyslu obrany národních tezí. Svazkové řízení ale nebude pevné, bude pouze prostředkem k rozbití EU podle pravidla “rozděluj a panuj”.

Hysterie propukla v mainstreamu na plné obrátky

Před několika okamžiky Emmanuel Macron napadl Marine Le Pen, že prý je nepřítelem francouzské republiky. Nervy začínají pracovat. Macron začíná dostávat strach a ihned začal útočit, aby si zajistil body pro druhé kolo. Tohle nikdo nechtěl, zaznívá v rozhovoru na RTL s jednou z voliček, která podle svých slov volila Macrona. Marine Le Pen podle ní dostane ve druhém kole hlasy Mélenchona a také některých voličů Francoise Fillona. Samotný Francois Fillon ale před chvílí podpořil Emmanuela Macrona, protože Fillon nenávidí Le Penovou. Čeká se na reakci burzovních trhů v pondělí, postup Marine Le Pen v tak těsném závěsu za Macronem a takový obrovský zisk ultralevičáka Mélenchona, který nenávidí NATO a EU, povede zřejmě k poklesu EURa. Už v pátek se na Forexu spekulovalo proti EURu, postup Marine Le Pen a pondělní oslabení EURa se očekávalo dopředu. Přímé dopady to zatím mít nebude.

Emmanuel Macron, vítěz 1. kola voleb.

Mainstreamová média ještě věří v zázrak, že Marine Le Pen se do druhého kola nedostane, ale to už je pouze zbožné přání sluníčkových aktivistů v rovině sci-fi a mainstreamové odříkávání a zaklínání mantry proti Le Penové. Co se bude odehrávat v následujících dnech, to si dovedeme představit. Hotové peklo a nekonečná masírka článků na mainstreamu proti Le Penové, od předpovědí konce světa, pokud vyhraje v druhém kole, až po pád české koruny a rytí držkou v zemi 10 milionů českých občanů (jako kdyby už neryli posledních 28 let). Stejné reakce a stejné plivance jako v době před volbami amerického prezidenta. V této souvislosti je třeba upozornit, že Emmanuel Macron minulý rok v říjnu vyzval k zákazu učení Tóry v židovských školách [3]. Vysloužil si za to křik od Francouzského židovského kongresu, ale zároveň potlesk od sionistů z New Yorku. Barack Obama volal před 3 dny Emmanuelovi Macronovi a varoval ho před podceněním Marine Le Pen [4].

Průzkumové agentury opět lhaly, podváděly a prefabrikovaly!

Francouzské průzkumy poslední měsíce byly úplně mimo realitu. Emmanuel Macron měl podle některých získat až 40% v prvním kole, zatímco Marine Le Pen bylo přisuzováno 11% hlasů a měla skončit na 4. místě. Podle průzkumu agentury Harris měl Macron porazit Le Penovou o 30% a podobné nesmysly [5]. Ani Francouzi už nemůžou vystát lži a manipulace mainstreamu a to samé čeká Českou republiku. Hlavní média budou lhát od rána do večera v prefabrikovaných volebních preferencích a pokud se voliči nezvednou a nedají na podzim establishmentu přes ústa a nezačnou volit mimoparlamentní opozici, tak se žádné změny nikdo nedočká. Lidé ve Francii ukázali, že alternativního kandidáta a opozici je možné dostat ve volbách vysoko, pokud na to občané nerezignují.

Francois Fillon.

Jaká je role Emmanuela Macrona? Představuje starou Evropu, kterou by rád chtěl reformovat. Navrhuje ateizaci francouzských škol, odzbrojení, včetně pochůzkových a dopravních policistů, chce posílit úlohu neziskového sektoru na začleňování migrantů do společnosti a je zastáncem Evropské federace. Z hlediska globalistů ale není dobrým kandidátem. Globalisté chtějí Marine Le Pen, protože odchod Francie z EU a z NATO oslabí americké jestřáby a neocony v Evropě a současně oslabí Německo.

Evropská unie je nereformovatelná, ale sama nepadne. Potřebuje svého kata nebo řezníka s koránem v ruce?

Martin Schulz tak bude donucen se bez Francie domluvit s Ruskem a globalistům bude vyhovovat rozdělená Evropa, kterou budou ovládat ad-hoc a z pozice sionistického stolce Talmudu a pomocí narušování svazkového řízení zevnitř rozštěpené Francie, protože zvolení Le Pen povede ve Francii ke stejným procesům jako v USA v případě Donalda Trumpa, tedy k rozštěpení národa na dvě poloviny, stejně jako ve Velké Británii po Brexitu. Marine Le Pen se s Ruskem dohodne sama, Německo k tomu bude dotlačeno okolnostmi. Ovšem obojí bude součást plánu na ovládnutí Ruska. O koho mám strach? Ne o Marine Le Pen, ani o Donalda Trumpa, ale o Vladimira Putina. Tyhle procesy vedou jediným směrem, o kontrolu a ovládnutí Ruska skrze rozbíjení fasciálního (svazkového) řízení. Rozštěpení národa, lidu, na dvě poloviny, občanské nepokoje, občanské války.

Jean-Luc Mélenchon.

Do druhého kola se dá očekávat mnoho událostí. Kydání špíny na Le Penovou, vyhrožování voličům koncem světa (nebo alespoň koncem EU), pokud jí budou volit, ale stejně tak se dá očekávat, že židovské kongresy nenechají jen tak homosexuála a antisemitu (ale současně sionistu) Macrona proplout do Elysejského paláce. Dají se proto očekávat další teroristické inscenace ve Francii, možná už příští týden.

Situaci a vývoj po prvním kole voleb budeme pozorně sledovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Tolik zbytečných slov o ničem. Pravda je prostá, ať už vyhraje jeden či druhý, nezmění se nic podstatného. Je to jen divadlo pro plebs. Když vyhraje Le Penová, Francie zčerná o něco pomaleji a bez občanské války, když vyhraje Macron bude to rychlejší s občasnými lokálními konflikty.

Pavel Lepenka
Návštěvník
Pavel Lepenka

Kdo je vlastně VK? Jak je možné, že tento článek s výsledky zveřejnil v době, kdy nebylo sečteno ani 30% hlasů? I Petru Hájkovi se to nezdá.

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3095-otazky-po-prvnim-kole-kdo-znal-vysledky-jeste-nez-volby-skoncily-je-le-penova-soucasti-podvodu-bazin-jakou-
komedii-pro-publikum-sehraji-vkole-druhem-napeti-poroste-dal-hra-o-zivot-jde-do-finale.htm

Alan
Návštěvník
Alan

…. to jsem nevěděl, že Macron je bývalý bankéř Rothschildů..
http://blog.aktualne.cz/blogy/vit-klima.php?itemid=29168

starý doktor
Návštěvník
starý doktor

Zajímavý pohled na Francii těchto dnů ukazující na rozpoložení voličů a jejich možné priority které se mohou projevit ve druhém kole voleb.
Francouzské volby: Systém je prohnilý, cena za jeho svržení je ale příliš velká
http://www.literarky.cz/politika/svet/24079–francouzske-volby-system-je-prohnily-cena-za-jeho-svreni-je-ale-pili-velka

lukaš
Návštěvník
lukaš

pozorovatelka.
Vyvolat jadernou války,asi opravdu nikdo nechce.Tak to převedení centrální moci do Asie je jen z důvodu toho,že mladší zbohatlíci,nechají těm starým Roschildům Ameriku i s dluhy napospas,ať je lid potrestá.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr
raspberry
Návštěvník
raspberry

Proč Fillon uznal porážku sotva po hodině sčítání, když zdaleka ještě nebyla k dispozici čísla z velkých měst, kde měl především bodovat?

Ve 22 hodin to vypadalo takto: Po sečtení poloviny hlasů vedla Marine Le Penová (24,38 %), druhý byl Macron (22,19 %), třetí Fillon (19,63 %), a čtvrtý Mélenchon (18,09 %).

To však bylo již hodinu (!) poté, co Macron oznámil vítězství, Le Penová pouze postup do druhého kola a Fillon uznal svou porážku! A ve stejnou chvíli Mélenchon odmítá narozdíl od Fillona potvrdit prohru a tvrdí, že si musíme počkat ještě na skutečné sčítání: Tento „radikální levičák“ prostě nevěděl něco, co jeho soupeři. A nejen oni, podle všeho.

Jinými slovy – znali výsledky (jistě ne detailně, ale v základním rozložení Macron – LePenová – Fillon) ještě před hlasováním. Prostě se na nich s bruselskou a berlínskou „centrálou“ domluvili.

Jen Mélenchonovi mladí romantičtí levičáčtí revolucionáři spořádaně čekají až na sečtení prakticky všech hlasů – a teprve před půlnocí (23:45) vyrážejí na Náměstí Bastily, aby se zde demonstrativně utkali s připravenými těžkooděnci a dali tak průchod své frustraci. Zdá se, že ti jediní – stejně jako jejich favorit – opravdu do poslední chvíle nic netušili.
AUTOR: PETR HÁJEK
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3095-otazky-po-prvnim-kole-kdo-znal-vysledky-jeste-nez-volby-skoncily-je-le-penova-soucasti-podvodu-bazin-jakou-komedii-pro-publikum-sehraji-vkole-druhem-napeti-poroste-dal-hra-o-zivot-jde-do-finale.htm

wiKing
Návštěvník
wiKing

Také mi to vrtalo hlavou, zejména když v ČT mluvili o vítězství Microna v době, když LePenka ještě vedla…! Potom, v jednu chvíli, dokonce připustili, že vede LePenová (ale zaplácli to tím, že NENÍ DŮLEŽITÉ, kdo v 1. kole vítězí, ale kdo postupuje do 2. kola), ale na obrazovce dole nadále ukazovali čísla o tom, že vítězem je Makarón.
P. Hájek píše: Bylo to nutné „přemostit“. Vždyť ještě ve 22 hodin to vypadalo takto: Po sečtení poloviny hlasů vedla Marine Le Penová (24,38 %), druhý byl Macron (22,19 %), třetí Fillon (19,63 %), a čtvrtý Mélenchon (18,09 %). To však bylo již hodinu (!) poté, co Macron oznámil vítězství, Le Penová pouze postup do druhého kola a Fillon uznal svou porážku! (kon.cit.)
Tady něco šeredně smrdí. Celé volby budou pravděpodobně jedna velká komedie a podvod. Pokud je LePenová součástí manipulace s davy, můžeme hodit celý volební systém a “demokracii” a’la Brusel za hlavu.
Ještě jednou Hájek: Druhé kolo proto proběhne ukázkově: Macron zvítězí, LePenová ale „posílí“. Bude to předmětem „vážných úvah“ o nutnosti „změn“. K těm samozřejmě nedojde, pouze se budou přemalovávat trochu kulisy. Národní fronta bude – tak jako doposud – sloužit ke „KONTROLOVANÉ KANALIZACI“ frustrace té části společnosti, která s výstavbou zdí fešáckého kriminálu kolem sebe nesouhlasí. (kon.cit.)
Podotýkám k tomu, že v našich domácích poměrech k této kontrolované kanalizaci frustrace společnosti sloužil po hadrové “revoluci” jistý Sládek a jeho SPR-RSČ. Když se dostatečně znemožnil (a napakoval), předal žezlo svému klonu z Dělnické strany. Dnes to vypadá, že tuto úlohu převzal další výřečný adept – Okamura. I když ani s Bartošem si nikdo nemůže být jistý. Společné poznávací znamení všech těchto pánů je, že ani jeden z nich nebyl a není pro sjednocení národoveckých sil. Čímž dokazují, za koho vlastně kopou – za sebe a za své řídící chlebodárce.

Amus
Návštěvník
Amus

Rozhodně Okamura ani Bartoš nedostávají takový prostor v mainstreamu jako Marine Le Pen, aby je bylo možné s ní srovnávat. A sjednotit národoveckou scénu vůbec není jednoduché při takové různorodosti názorů a pokusili se o to pouze ti, kteří jinak neměli žádnou šanci uspět ve volbách, samozřejmě bez úspěchu. Lidi nesjednotí už ani společný nepřítel. Pokud chcete odrazovat od volby altetnativních stran, pak by jste měl přijít s náhradním řešením.

Pavel Lepenka
Návštěvník
Pavel Lepenka

Píši o tom výše. I zde vyšel tento článek v době, kdy nebylo sečteno ani 30% hlasů. Kdo je to vlastně VK a kdo si s námi hraje?

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Možná lze očekávat nějaký efektní false-flag:
V USA právě DNES začíná NUKLEÁRNÍ CVIČENÍ obzváště v NY a na USA/CAN hranici…
ALERT! April 24th thru May 5TH – GOTHAM SHIELD 2017
http://nesaranews.blogspot.cz/2017/04/alert-april-24th-thru-may-5th-gotham.html

Plkal
Návštěvník
Plkal

Mě zaujalo, jak získávali hlasy těch, kteří nemají zájem volit. Nějaký imigrant bez práva volit mu řekl, koho má volit (samozřejmě Macrona) a on to tam za něj hodil. Co za to dostal nebo jak ho k tomu donutili je ve hvězdách.

.lak
Návštěvník
.lak

comment image

Ten kdo dělal a rejduje uskupení isil dobře věděl jak si pindostani dirigují ovečky v rouše beránčím, nebo alespoň nám to bruseloní tlačí s obětmi. Podívejte se nahoře na mapku od španělska.
comment image

HumanaeLibertas
Návštěvník
HumanaeLibertas

Nemám takovej přehled, jako mnoho zde přítomných uživatelů, ale pár týdnu sem pravidelně chodim číst články. Za ně děkuji, protože není nic lepšího, než mít na výběr. Jak jídlo v restaraci, tak zdroje informací.

Chtěl bych se Vás tedy zeptat, jaké by byly konsekvence, kdyby celá visegrádská čtyrka vystoupila z EU? Politicky, hospodářsky, zavedení cel, společná obrana, atd… Mohli bychom pak alespoň trochu diktovat pravidla pro chod Evropy? Jak moc je tato situace reálná, např do deseti let? Tento stav se mi totiž líbí a dlouho o něm přemýšlím.

Díky za odpověď
and no hate!!!

Fantomas
Návštěvník
Fantomas

1) západní elity by proti nám začali vést obchodní válku, což by pro ně bylo velice jednoduché, poněvadž naše ekonomiky jsou malé (možná s výjimkou Polska) a důležitá odvětví jsou ve vlastnictví těchto západních elit

2) Použili by média, loajální (podplacené) sluhy (všichni ti dnešní mainstreamoví politici, herci a novináři a neziskovky) k vyvolání občanských nepokojů – stačí dostatečné množství (pár desítek tisíc lidí)… takže scénář Ukrajiny/Arabského jara/Venezuely/atd. k vyvolání změny režimu (k pro ně) žádoucím směrem

Janaz
Návštěvník
Janaz

To by u nás najprv musela prebehnúť nezamatová revolúcia, vyčistiť štátnu správu, médiá a vedenia VŠ a univerzít a znárodnenie. Sizyfovská práca ale nie nemožná, precedensy už boli.

jan2
Návštěvník
jan2

Romantická představa!