Manželka generála Lučanského potvrdila hypotézu Aeronetu, její manžel neměl na krku strangulační...

Manželka generála Lučanského potvrdila hypotézu Aeronetu, její manžel neměl na krku strangulační rýhu, komando se samopaly u jeho postele v nemocnici jí dokonce vyhrožovalo, že když nadzvedne přikrývku, aby viděla tělo manžela, tak už svého muže nikdy neuvidí! Všechny stopy ukazují na brutální vraždu a umučení policejního ex-prezidenta přímo v cele, korporátní média na Slovensku i v celé Evropě mlčí a kauzu přehlížejí, slovenský ministr vnitra odmítá vyvěsit černou vlajku a na Slovensku se začíná šířit zpráva, že Matovičova vláda vyhlásila nový lockdown účelově kvůli zabránění #AllForMilan demonstrací po smrti policejního generála! Česko a Slovensko čelí brutálnímu davo-elitářskému řízení!

Manželka generála Lučanského potvrdila hypotézu Aeronetu, její manžel neměl na krku strangulační rýhu, komando se samopaly u jeho postele v nemocnici jí dokonce vyhrožovalo, že když nadzvedne přikrývku, aby viděla tělo manžela, tak už svého muže nikdy neuvidí! Všechny stopy ukazují na brutální vraždu a umučení policejního ex-prezidenta přímo v cele, korporátní média na Slovensku i v celé Evropě mlčí a kauzu přehlížejí, slovenský ministr vnitra odmítá vyvěsit černou vlajku a na Slovensku se začíná šířit zpráva, že Matovičova vláda vyhlásila nový lockdown účelově kvůli zabránění #AllForMilan demonstrací po smrti policejního generála! Česko a Slovensko čelí brutálnímu davo-elitářskému řízení!

Skandál okolo úmrtí bývalého slovenského policejního prezidenta Milana Lučanského začíná nabírat přesně ty obrysy, které nastínil v minulém článku náš spolupracovník a kolega, lékař s praxí ze soudního lékařství, že sebevražda generála policie byla spíš vraždou, protože všechny informace a i lékařská zpráva ukazují na četné nesrovnalosti s tím, aby opravdu mohlo jít o sebevraždu.

Přinesli jsme [1] informace o tom, že oběšení se na teplákové bundě by trvalo opravdu velmi dlouho, klidně i hodiny a po dokonání takové sebevraždy by byl na krku silný a tlustý otok od škrcení. V případě bundy by šlo podle lékaře asi o 8 až 12 cm široký pruh na krku, kůže by nesla znaky modrých podlitin a nešlo by to zkrátka přehlédnout. Rozhodně ne očima manželky, Martiny Lučanské, která na Facebooku uvedla šokující svědectví, a poslouchejte dobře.

Martina Lučanská [2] byla svědkem toho, v jakém stavu byl její manžel na nemocničním lůžku doopravdy. Když totiž přijela do nemocnice, v místnosti byla zásahová jednotka policie se samopaly a dovolili jí pouze to, že si mohla sednout k posteli s manželem, ale nemohla nadzvednout přikrývku, aby viděla hrudník a tělo svého manžela. Mohla vidět jen jeho hlavu a krk, přičemž si jasně všimla toho, že její manžel na krku nemá žádné strangulační stopy po škrtidle, ani po teplákové bundě, ani po provaze, ani po škrcení rukama, že by ho někdo ručně dusil, nic takového. Stejně tak syn Adam Lučanský na Facebooku odhalil, že rodina dosud nemá lékařskou zprávu.

Syn generála v rozhovoru na Facebooku s ministrem obrany

Krk jejího manžela byl naprosto bez stop po věšení. Toto svědectví potvrzuje hypotézu našeho serveru, kterou nám přednesl náš spolupracovník, lékař a pouze se ukazuje, že za smrtí generála musí být jiná příčina smrti, kterou se asi nedozvíme. Z nemocnice v Ružomberoku totiž unikly informace, že generál Lučanský byl 9. prosince/decembera večer přivezen úplně zmlácený způsobem, že se to ani nedalo popsat.

Zásahovka se samopaly u smrtelné postele vyhrožovala vdově, aby nezvedala přikrývku na těle umírajícího manžela

Takové svědectví z Facebooku samozřejmě není doložitelné, ale výrok manželky generála doložitelný je přímo adresně, Martina Lučanská na manželově a také na svém Facebooku celou věc komentovala a pokud policejní komando se samopaly hrozí manželce generála u jeho smrtelné postele, že nesmí nadzvednout přikrývku, jinak ji odvedou a už nikdy muže neuvidí, tak potom se jedná o událost, která připomíná nějakou totalitní zemi, kde policie kryje trestný čin vraždy, případně zabití v důsledku rvačky, protože je jasné, že kdyby všechno bylo v nemocnici košer, tak by nebránili jeho ženě nadzvednout přikrývku.

To je stejné jako v USA při amerických volbách. Kdyby všechno bylo košer, potom by sčítací komisaři v demokratických sčítacích okrscích nevyháněli z místností republikánské pozorovatele sčítání. To je prostě úplně ten samý případ. Kdyby totiž Martina Lučanská nadzvedla přikrývku na posteli manžela, tak by spatřila podlitiny, šrámy, možná i zlomeniny, modré hematomy a další zranění na těle manžela.

A proto v místnosti umírajícího generála hlídala zásahová jednotka jako největšího zločince, který by mohl vyskočit z postele a utéct. Měla za úkol hlídat, aby nikdo ke generálovi nepřistoupil a nezvedl přikrývku, ani zdravotní sestry, ani lékaři, ani manželka. Do dnešního dne nemá pozůstalá rodina oficiální zdravotní zprávu, tedy myšleno oficiální cestou, nikoliv skrze ten informační únik ofoceného displeje počítače. A co víc, ministr vnitra Roman Mikulec odmítl nařídit policii, aby vyvěsila černé vlajky [3], že zemřel bývalý policejní prezident, odmítl to s tím, že Lučanský již nebyl ve veřejné funkci.

To je však v rozporu s tím, k čemu došlo v roce 2018, kdy byly na Slovensku vyvěšeny černé vlajky kvůli vraždě novináře Jána Kuciaka, který rovněž nebyl veřejným činitelem, ale černé vlajky měl. Pokud dojde ke smrti policejního prezidenta, který z funkce odešel teprve před půl rokem, jeho bývalý zaměstnavatel by měl jeho památku uctít černými vlajkami. Situace na Slovensku je o to výbušnější, že vláda Igora Matoviče na Slovensku znovu vyhlásila lockdown, a to právě v den, kdy se rozjela kauza “oběšeného” generála Lučanského.

Matovičova vláda prý vyhlásila nový lockdown kvůli zabránění nepokojů v ulicích kvůli likvidaci generála policie

Na sociálních sítích se rozjela nová iniciativa #AllForMilan a lidé chtějí uspořádat demonstrace ve slovenských městech, požadují demisi Matovičovy vlády, požadují prošetření vraždy nezávislými experty ze zahraničí, protože na Slovensku prý žádný lékař nenapíše pravdivou pitevní zprávu, která by šla proti oficiální teorii o sebevraždě. Takže, nyní se mezi obyvatelstvem šíří zpráva, že lockdown přišel právě kvůli tomu, aby bylo zamezeno demonstracím a shromažďování lidí v ulicích v protestech.

Igor Matovič v poledních dnech zmizel z médií, podle novinářů a pozorovatelů se úplně odklidil do ústraní a kauzu s mrtvým generálem řeší místo něho ministr obrany Jaroslav Naď, ministr vnitra Roman Mikulec a ministryně spravedlnosti Mária Kolíková. Pravda o smrti generála vypluje za pár hodin, nejpozději za pár dnů na veřejnost, s tím počítejte a bez ohledu na to, jestli půjde o řízený únik z okolí pitvy, anebo to bude nějaký whistleblower, to ani není podstatné. Důležité je, že na Slovensku teď vidíme učebnicový příklad brutálního davo-elitářského řízení, o kterém si musíme něco říct, abyste pochopili, proč studium současné situace na Slovensku je tak klíčové pro konceptuální gramotnost.

Situace na Slovensku v těchto dnech nabízí doslova učebnicovou a ukázkovou příležitost na studium konceptuálních procesů hroutícího se a nefunkčního davo-elitářského řízení, ke kterému dochází tradičně ve všech zemích, do kterých globalisté dosadí neschopné marionety, které postrádají kádrové kvality a zkušenosti z procesů komplexního řízení. V zemích, kde globalisté provádí společenské a laboratorní pokusy na obyvatelstvu, dochází k těmto krizím v davo-elitářském řízení poměrně často s různou úrovní chaosu a brutality.

Situace na Slovensku je totiž klíčová pro budoucí procesy v České republice, v Polsku a v Maďarsku, tedy v zemích skupiny V4, přičemž v každé z těchto zemí používají globalisté jinou laboratorní úlohu, jiné koncepty a cílem je vylučovací metoda ve snaze zjistit optimální proces řízení pro zbytek celé Evropy. Nejprve si řekneme, co je to davo-elitářské řízení a v čem je tak zvláštní a současně nebezpečné.

Elitářské a davové řízení národních států jako prototypy tradičních státních procesů řízení

Za normální situace ve zdravé společnosti jsou elity a davy odděleny způsobem, že podíl na moci mají pouze elity a davy nejsou k řízení připuštěny. Elity se rekrutují v různých režimech z různých zdrojů. V monarchii je elitou šlechta, panovník, vladař. Panovnické elity mají své majetky a těžko se dají zkorumpovat penězi Domu Rothschild. Proto šlechta byla a je největším nepřítelem Domu Sion a bankovního Domu Rothshild.

V kapitalismu jsou pro změnu elitami bankéři a jimi vytvoření boháči. Kapitalismus zdánlivě je systém zasvěcený Domu Rothschild, ale není to tak. Kapitalismus totiž stojí na svobodě, na volné příležitosti, na konkurenci, na trhu a na hotových penězích, na růstu a bohatnutí vrstev gójů. To je pro Dům Rothschild katastrofa, čím bohatší společnost gójů, tím méně půjček lidé potřebují, tím méně jsou ochotni podstupovat dluhové otroctví u sionistických bank. Takže, toto jsou dva základní elitářské společenské systémy.

Bankovní Dům Rothschild

V těchto dvou systémech jsou elity určeny společenským původem a členem elity se nemůže stát nikdo jen tak z davu. Monarchie i kapitalismus jsou společenské systémy se stabilitou řízení, ale rovněž i s vysokými třídními rozdíly, které vyvolávají při výpadku sociální úrovně a příjmů povstání a revoluce dělnické třídy. A tyto revoluce a odpory proti elitářskému řízení nakonec vedly ke vzniku davového řízení. Francouzská revoluce v roce 1789 byla pilotním projektem a prototypem davového řízení. Lůza, chátra, bezzemci, chudina, dělníci a něco, čemu se říkala chudá inteligence, svrhli krále a začala vláda davu a ulice. Byl to proces přímého řízení, tedy formou uličních výborů, rozsudků v hospodách, poprav na náměstích.

Davové řízení pomocí kádrů vytažených z davu, z lidové armády a zaplacenými Rothschildy prostě nefungovalo

Ten samý proces proběhl v roce 1917 v carském Rusku a davové řízení svrhlo cara a dalo vzniknout Sovětskému svazu. Jenže pozor, tady už globalisté dosadili do čela davu jednoho z davu, Vladimira Uljanova. Ten provedl revoluci v Rusku za pomoci peněz Domu Rothschild. To samé davové řízení vyneslo v roce 1933 do funkce kancléře v Německu Adolfa Hitlera, kterého sponzorovala pařížská pobočka Rothschildovy banky. Totéž davové řízení vyneslo k moci Benita Mussoliniho v Itálii. Pokud jde o Mussoliniho, ten proslul tímto prorockým citátem:Demokracie je teoreticky krásná; v praxi ale jde o klam. Vy v Americe to jednoho dne uvidíte! Tento citát předstihl svoji dobu, ale stal se typickým atributem postojů davového řízení, tedy vůdců vzešlých z řad lidu, dělníků a armády. Globalisté si vybírali vůdce z lidu, z davu a dávali jim peníze.

Benito Mussolini a Adolf Hitler. Vůdci davů vzešlí z davů a přivedení k moci penězi Domu Rothschild

Typickým znakem davového řízení je občanské hnutí, dav nespokojenců v ulicích,  který si do svého čela, za pomoci peněz Domu Rothschild, zvolí jednoho člověka ze svých řad a svěří mu řídící moc, aby hájil zájmy davu. Davové řízení je tedy přesným protipólem elitářského řízení, upřednostňuje lid, upozaďuje tradiční elitu, tedy šlechtu, ale i církev. Davové řízení čistého střihu ale proběhlo jen ve Francii v roce 1789, tedy přesně 200 let před davo-elitářskou revolucí v ČSSR v roce 1989, ostatní revoluce po roce 1789 byly již manažované globalisty, tedy Domem Rothschild.

Cílem bylo převzít moc nad státy Evropy skrze placené dělnické vůdce, které si Rothschild koupil. Jenže, ono to nefungovalo. V Rusku do toho vhodil vidle Josif Stalin a vrátil SSSR davové řízení francouzského revolučního typu. Stejně tak do toho vhodil vidle i Adolf Hitler, který nakonec hodil smlouvu Haavara pod stůl. Dům Rothschild v obou případech byl těmito vůdci z lidu podražen.

Kalergiho koncept davo-elitářského řízení se stal Biblí globalistů

Globalisté však byli s oběma systémy řízení silně nespokojeni. Elitářské řízení vyvolává revoluce a povstání davů. Naproti tomu davové řízení vyvolává úpadek ekonomiky, odliv investic, později úpadek rozvoje a průmyslu, a to kvůli tomu, že u moci nejsou přirozené elity, ale dav neschopný elitního řízení. A tak globalisté si všimli velice zásadního díla židovského šlechtice česko-rakouského původu Richarda von Coudenhove-Kalergiho s názvem Panevropa z roku 1922. Tohle dílo je Biblí globalistů, protože přišlo jako první s myšlenkou kočkopsa, tedy tzv. davo-elitářského řízení.

Kalergi v něm spatřoval vyřešení trvalého míru, odstranění sociálních nerovností a současné udržení ekonomického růstu a prosperity, čili sloučení těch dobrých věcí z obou oddělených systémů řízení. Problém s Kalergiho konceptem je v tom, že se jedná o podvod a podraz na národy. Davo-elitářské řízení totiž vytváří nepřirozený stav diktatury, kde nevládne ani jedna z těchto dvou tříd, tedy ani elity, ani davy, ale vládne někdo nevolený, někdo neznámý, někdo v pozadí, někdo, kdo nemá ani původ elit, ani dělnický původ. V davo-elitářském systému totiž vládnou Dům Sion a jeho dluhové otroctví, čili světoví sionisté kontrolující veškeré centrální banky, vlády, soudy a informační prostor médií.

Richard von Coudenhove-Kalergi

Davo-elitářské řízení je pro laika velmi snadno identifikovatelné, není problém toto řízení poznat a odhalit. Hlavním znakem davo-elitářského řízení je situace, kdy naprosto nepochopitelně si dělnické a nižší stavy za své vůdce volí členy elit, které nemají s davem a jeho hodnotami naprosto nic společného. Do čela davů amerických dělníků, horníků a modrých límečků se v roce 2016 postavil miliardář a člen elit Donald Trump. O rok později se v ČR stal premiérem a miláčkem voličů sociálních jistot miliardář a oligarcha Andrej Babiš, kterého si zvolili čeští dělníci a důchodci, kteří utekli od tradičních středo-levých stran.

Na Ukrajině byl za prezidenta zvolen televizní herec a showman, člen mediální a zábavní elity, Volodymyr Zelenský. Na Slovensku byla zvolena aktivistka z kauzy komunální skládky v Pezinku za prezidentku, která seděla v neziskovce napojené na fond George Sorose, tedy elitistka z NGO sektoru. Ve Francii byl za prezidenta zvolen Emmanuel Macron, bývalý zaměstnanec pařížské pobočky Rothschildovy banky, tedy člen bankovní elity. Všichni tito lidé se záhadně postavili do čel svých národů na vlně podpory davů, lidu, dělníků, chudé inteligence, která přitom s těmito elitami nesdílí naprosto nic. Jak je tedy možné, že si davy chudých do svých čel volí někoho, kdo není typickým zastupitelem a členem davu?

Davo-elitářské řízení nemůže fungovat bez indukce chudoby, bez migrace chudých kultur a bez omezování lidských práv

A odpovědí na tuto otázku je populismus. Kalergi ve své knize nastiňuje zásadní myšlenku, že když se elity k davu začnou chovat populisticky, dav začne elity milovat. V Česku by se tomu dalo říkat “babišizace procesů davového řízení”. Jenže, Kalergi správně sám sobě v knize oponuje, že to má zásadní háček, že elity v čelech davů nikdy nebudou financovat populismus, tedy rozdávání peněz, příspěvků, zvyšování důchodů, rozhazování, navyšování schodků rozpočtu a další věci, ze svých vlastních peněz. A protože tisknutí peněz způsobuje prudkou inflaci, Kalergi připouští, že davo-elitářský model je utopie a není realizovatelný.

Andrej Babiš, premiér ČR

Existuje však řešení a Kalergi jej spatřuje v indukci chudnutí do Evropy a slučování západní civilizace s chudšími kulturami a regiony ve světě, které učí své děti rovněž k chudobě a k myšlení chudých. Pokud celá společnost zchudne a bude se zchudnutím souhlasit pod jakoukoliv záminkou (viz. např. ochrana klimatu, viz. virová zdravotní hrozba), potom přerozdělování zdrojů společnosti vystačí na udržení trvalého smíru a míru, už nikdy nebudou války, protože lidé budou mít dostatek svých základních potřeb. Dosáhnout se toho má v poslední fázi nepodmíněným příjmem. Tento Kalergiho utopistický proces davo-elitářského řízení je nyní uplatňován všude ve světě a globalisté na tento proces přísahají jako na Svatý grál.

V čelech davu dosazené elity rozhazují bouřícímu davu pomeje a dary pořízené na zotročující dluh celého davu… to je davo-elitářské řízení v kostce

Elity dosazené do čel davů tak mají za úkol populisticky vedomě (kádři, marionety) či nevědomě (nýmandi, diletanti, naivisté) likvidovat systémy státních a národních elit, destabilizovat své státy, rozvracet své země a likvidovat země, kde trvají elitní řízení a rovněž davová řízení odděleně, dosazené elity mají za úkol zadlužovat astronomicky své země u sionistických světových bank, mají za úkol rozhazovat peníze davům, viz. v USA a systémy rozdávání peněz ve stimulus balíčcích, anebo v Evropě dotace z EU a současné náhrady podnikům za lockdowny. Mají za úkol rozdávat peníze důchodcům, navyšovat důchody, mají za úkol navyšovat neustále minimální mzdy, navyšovat sociální dávky a nárokové tituly, a to paradoxně z pozice elit, kdy vidíte miliardáře v roli prezidenta či premiéra, který se zasazuje o větší rozhazování peněz, ale ne ze svého, ale ze státního rozpočtu a z úvěrů a dluhů u sionistických světových bank.

Jenom malé odbočení. Převrat v ČSSR v roce 1989 byl rovněž prototypem davo-elitářského systému, protože Václav Havel byl elitistou buržoazie, ne člověkem z davu, ale obyčejní lidé ho dosadili jako vůdce, přestože s nimi nesdílel žádné hodnoty, ani sociální původ. V Polsku proběhl v roce 1989 proces výměny kádrů davového řízení z komunistického kádra na dělníka a odboráře, do vedení se dostali předáci odborů Solidarity a Lech Walesa. Později byl proces v Polsku rovněž nahrazen davo-elitáři.

Volodymyr Zelensky financovaný Igorem Kolomojským

Davo-elitářské řízení tak vede k destrukci národních států skrze ekonomické a brutální zadlužování, skrze rozštěpení společnosti na pokraj občanské války, skrze procesy likvidující tradiční rodinu, skrze násilí a brutalitu v ulicích a mezi občany, a to do takové míry, že se mezi sebou vraždí bratr s bratrem, občan s občanem a dokonce policista s policistou

Ano, a tím se dostáváme na Slovensko. Toto obsáhlé vysvětlení davo-elitářského procesu řízení je nezbytné k tomu, abyste pochopili, co právě na Slovensku probíhá okolo kauzy podle všeho zavražděného policejního ex-prezidenta Milana Lučanského. Na Slovensku nastala situace, kdy policisté podle všeho likvidují jiné policisty, odstraňují je z cesty a politická a vládnoucí elita tomu nechává volný průběh. V tradičním elitářském nebo naopak davovém řízení by to nikdy nebylo připuštěno, aby složky bezpečnosti se zabíjely mezi sebou. V davo-elitářském řízení je to však nejen možné, ale dokonce naprosto očekávané a z hlediska globalistů vítané.

Kalergiovské řízení davo-elit povede k rozpadům a destrukcím národních suverénních států

Povede to totiž k vypuknutí třídního boje a rozštěpení občanské společnosti na dvě části, jedna na straně těch, kteří usilují o zachování národa a integrity, a druhá na straně globalistů, kteří usilují o rozbití národních států a o vytvoření kalergiovské Panevropy pod vedením elit z různých oborů, které budou likvidovat zbytky svých národů a jejich identit. A to je ten zásadní poznávací znak davo-elitářského řízení, který si pamatujte ve vlastním zájmu. Pokud politik škodí vlastní zemi, vlastnímu státu, jeho zájmům, pokud škodí své vlastní straně a partaji, která klesá pod hranici volitelnosti, ale přesto dál politik straně škodí a prosazuje kroky proti vlastním voličům ve jménu něčeho, co prosazují globalisté, potom máte před sebou kádra davo-elitářského řízení, který nemá chránit národ, ani svoji partaj, ani své voliče, ale má za úkol destrukci národních procesů řízení a plnění úkolů globalčiků.

Emmanuel Macron, francouzský prezident

A ta destrukce probíhá mnoha kroky, od zadlužování, rozhazování peněz, přes import migrantů, přes vystavování své země ohrožení podílením se na vojenských operacích NATO proti blízkým jaderným velmocem, až po hlasování v EU parlamentu proti zájmům vlastního státu. Elita v čele davového řízení není řídící proces konstrukce, ale je to proces řízení dekonstrukce, v pozdější fázi očividné destrukce.

Davo-elitářské řízení totiž vede k uvržení všech národů do nevykupitelné pasti trvalého a permanentního zadlužení u sionistických světových bank, k čemuž by nikdy nedošlo v elitářském, ani v davovém řízení. Ani monarchové, ani kapitalisté, a ani komunisté a bolševici by nikdy nepřipustili proces a plán na zotročení svých národů trvalým a nikdy nevykupitelným zadlužením u cizích bank. Něco takového by totiž šlo proti samotné podstatě elitářského i davového řízení, proti zájmům elit, i proti zájmům davu.

Na Slovensku globalisté zlikvidovali Ficovo davové soc-lidové řízení a nahradili ho davo-elitáři z NGO sektoru financovaného ze zahraničních fondů napojených skrze George Sorose na Dům Rothschild

Davo-elitářské řízení totiž zlikviduje nakonec elity i davy dohromady. Gójské elity, šlechtické elity, kapitalistické elity, komunistické elity, všechny budou zlikvidovány v procesu davo-elitářské perestrojky, dekonstrukce a následné destrukce. Elity v čelech vlád a států likvidují vlastní obyvatelstvo, kulturu, právní stát a ústavu, a to vše provádí v rolích davo-elitářských kádrů, přičemž procesy povedou k rozvratu státnosti. Stát, jehož davy jsou fascinovány elitami destruujícími státnost a hlavní pilíře státnosti a práva, je určen k zániku. Pamatujte, že to byl dav na Slovensku, který si od roku 2018 volil do čela země elity NGO a populisty z Trnavy za pomoci globalistických korporátních médií. Slovenská ulice si v roce 2018 nezvolila do svého čela někoho z davu, ale sórošovské elity.

V roce 2018 začal rozvrat Slovenska v ulicích, kdy došlo k nahrazení davového řízení na Slovensku řízením davo-elitářským. Výsledek dnes Slováci mohou vyhodnotit

Tím byl davo-elitářský proces na Slovensku nastartován a Slováci se nestačí divit, co se děje, že se jejich země pomalu proměňuje z Ficova davového soc-lidového řízení na koncentrační tábor, kde se nesmí vycházet, kde se vraždí policejní ex-prezidenti, kde policisté se samopaly hlídají vdovy u postelí umírajících manželů, kde ministři obrany o svých občanech prohlašují na sociálních sítích, že jsou opice, kde se střílí do občanů gumovými projektily na pokojné demonstraci k výročí 17. listopadu. Pochopení dopadů a brutálních důsledků davo-elitářského řízení je zásadním předpokladem konceptuální gramotnosti.

Pamatujte, že davo-elitářské řízení lze připodobnit k situaci, kdy dav ovcí si do svého čela zvolí vlka spolu s jeho vlčím poradním sborem. Potom se ale nedivte, že vlk nenávidí svůj ovčí národ, že s ním nesoucítí, že ho nechápe, že s ním nesdílí hodnoty, nectí a pohrdá jeho svátky jako jsou Velikonoce nebo Vánoce, že ho týrá, terorizuje, likviduje, dělá na něm laboratorní stěrové a vakcinační pokusy a v konečném důsledku svůj národ likviduje. Davo-elitářské řízení je utopie, která ale zaručuje destrukci národů. A proto globalisté toto řízení tak milují, protože jim pomůže nasunout Brave New World a jednotnou světovou vládu bez suverénních národů a států zaniklých a rozvrácených v davo-elitářských procesech dekonstrukčního a destrukčního řízení.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
astra
Návštěvník
astra

Ty bestie se mohly znemožnit ještě víc prohlášením, že M.Lučanský zesnul na tu jejich koronapandemii.
Takových nepohodlných lidí, kteří jsou dlouhodobě ve vazbě je víc. Až zase uslyším nějakého politika kecat cosi o právním státě a demokratických hodnotách bude mi zle. Ani bych se nedivila, kdyby i na posledním rozloučení byli po zuby ozbrojení pomahači a chrániči.

pochanic
Návštěvník
pochanic
Abraxas
Návštěvník
Abraxas

Po pohrebe uschnú slzy a uvoľní sa hnev.

Mimo
Návštěvník
Mimo

Pride mi to ako dobre naplánovaný podvod. Všetky vyjadrenia politikov a médií sú úplne najhoršie varianty odpovedí, a slúžia na to aby zdvihli v ľuďoch pohoršenie a hnev; a snažia sa ľudí nahnať protestovať na námestia proti svojim vládam. Preto vládam,, lebo tieto procesy sa odohrávajú v štátoch Európy a severnej Ameriky (tam kde sú protikoronove opatrenia). Tak isto mi to nepripadá náhoda čo sa deje okolo Trumpa … ako krásne to všade vrcholí.

Mimo
Návštěvník
Mimo

Pride mi to ako dobre naplánovaný podvod. Všetky vyjadrenia politikov a médií sú úplne najhoršie varianty odpovedí, a slúžia na to aby zdvihli v ľuďoch pohoršenie a hnev; a snažia sa ľudí nahnať protestovať na námestia proti svojim vládam. Preto vládam,, lebo títo procesy sa odohrávajú v štátoch Európy a severnej Ameriky (tam kde sú protikoronove opatrenia). Tak isto mi to nepripadá náhoda čo sa deje okolo Trumpa … ako krásne to všade vrcholí.

hrmbrm
Návštěvník
hrmbrm
zazracne_dieta
Návštěvník
zazracne_dieta

ŠPINAVÉ HRY ⚠️
ℹ️ Tento status píšem ako syn Tibora Gašpara a zároveň správca tejto stránky.
🏴 Je mi úprimne ľúto rodiny Milana Lučanského. Nedokážem si predstaviť, aké chvíle teraz prežívajú.
🤬 Čo si však predstaviť viem, je izolácia, do ktorej ich tieto ľudské hyeny dostali, a tlak ktorému museli čeliť.
👉 Tak isto nám už niekoľko mesiacov nebol umožnený absolútne žiadny kontakt s otcom, a to ani len telefonicky (pričom tieto telefonáty sú nahrávané). Tak isto ako pána Lučanského ho umiestnili na opačný koniec krajiny ,aby mal sťaženú obhajobu. Advokátom umožnili telefonáty až po mesiaci. Sprcha dvakrát za týždeň. Nevyhovujúca strava je riešená právom na jeden nákup týždenne, ktoré je vzhľadom na fakt, že nemáte kde potraviny skladovať v chlade len iluzórne. Priestor menší než niektoré psie búdy.
❓ No a myslíte si, že ho za ten čas niekto vypočul? Nie. Jeho názor ich nezaujíma.
🤥 Môj otec je vo väzbe na základe svedeckej výpovede obvineného kajúcnika, ktorý sa podľa medializovaných správ priznal k státisícovým úplatkom, a ďalšieho obvineného, ktorého priniesol na prokuratúru, týždeň pred tým, ako ho mali zatknúť, Lipšic.
☝️ Nehovoriac o tom, že na nich predtým podal trestné oznámenie, kde udelil prokurátorovi ÚŠP súhlas vykonať domovú prehliadku aj bez príkazu sudcu. Ochotný poskytnúť akúkoľvek súčinnosť, aby preukázal svoju nevinu.
❓ Ako to dopadlo? Na druhý deň boli novinári pred našim domom o hodinu skôr ako zasahujúce komando. O štvrtej ráno takmer 20 zasahujúcich kukláčov v dome s ťažko chorou osobou na lôžku (napriek tomu, že boli vopred upozornení). Matovič, Lipšic, Kollár oslavné statusíky.
🔒 Zavretý, izolovaný, úplne sám. Tak trávil Vianoce. Tak trávi každý deň. A viete kde sú kajúcnici Makó a Slobodník? Doma. Napriek priznaniu si užívajú nakradnuté peniaze, ktoré im doposiaľ nikto nezaistil. Nebudem radšej špekulovať prečo.
👉 Keď súd rozhodne o vine a treste, nech sa páči. Ale keď existuje prezumpcia neviny, nedovoľme týmto politickým hyenám utýrať svojich oponentov na smrť.
ℹ️ Tibor Gašpar poskytne vyjadrenie prostredníctvom svojho obhajcu už čoskoro, tu na svojej stránke.

zdroj: Tibor Gašpar FB

Jája
Návštěvník
Jája

To bylo celé sehrané. Za komunistů obviňovali nepohodlné osoby z rozvracení republiky, vlastizrady, atd. Dnes, pokud chtějí někoho “uklidit”, obviní ho z nějakého trestného činu. Krádež stovek tisíc může být vymyšlená, zatknutí nastrčení, ti při zinscenovaném výslechu ukáží prstem na toho, koho je třeba “uklidit”, a ten je na základě toho zavřený. Samozřejmě je mu znemožněna obhajoba, nemá přístup k médiím, která na něho zatím sypou špínu a hnus, jsou od něho drženi rodinní příslušníci a přátelé, aby náhodou něco neřekl a nedostalo se to na veřejnost. A kde jsem k tomu přišel? Jsou to metody Gestapa, a dříve se tímto způsobem prováděly církevní inkvizice.

Tonda
Návštěvník
Tonda

No tak hlavne ze se Slovakum nelibil Fico. Naprosto nechapu jak se mohli postavit proti Ficovi a misto neho si zvolit Matovice, ale tak to chteli a co si tam dali tak to maji, tak co bysme si my z toho delali hlavu.

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Prečo píšete tak, že vštekých hádžete do jedného vreca? Všetci snáď volili Matoviča? A ďalšia vec je, že politik, kandidát za poslanca do vlády, veď predsa on len niečo sľubuje, hlása v programe strany, pekne rozpráva pred voľbami, ale kto ho v skutočnosti pozná? Je nereálne aby ľudia videli do neho, ľudia nemôžu za to že po voľbách sa zmení a začne špiniť a ísť proti nim. Nemôžu sa to, že sa stane z neho vlastizradca, diktátor slúžiaci cudzím mocnostiam.

Jack
Návštěvník
Jack

volil ho Soros

Derek
Návštěvník
Derek

Tu by som si dovolil oponovať, nie každý volil toho PABLBA IGIOTA z Trnavy. Toto bol dlhý 12 ročný proces oblbovania národa o tom aká MAFIA (Ficova vláda) vládne na Slovensku. O tom aké majú nakradnuté pozemky a nehnuteľnosti. O tom ako rozkradli štát atď… vrchol celej tejto Matovičovej Odrb parády bol plánovaný prevrat (vražda Kuciaka a jeho Snúbenice) týmto bolo dielo dokonané a Sprosté OVCE v domnení, že robia dobre pri voľbách zvolili PABLBA. Ja som ho nevolil a keby som to urobil do dnes by som si to vyčítal, že ako som mohol takú chybu urobiť… Njahoršie teraz na tom je to, že defacto máme tu na SR rozpolený spoločnosť a to na REALISTOV a s prepáČením Jebnuté MATELKOVE OVCE a panuje tu totálna nevraživosť – stačí si pozriet Facebook. Proste celé zle. Človek je z toho absolutne znechutený, do toho také a také opatrenia a nikdy nekončiaci núdzový stav + lockdown a len sa v nás hromadí hnev a keď to praskne tak BOH OCHRAŇUJ SLOVENSKO!!!

Ferenc Varos
Návštěvník
Ferenc Varos

Referendum o vytvoření CSFR, z toho by všechny elity sr…y ježky. A zbavíte se Mátoviča i tě z Peziňku 🙂

Pipip
Návštěvník
Pipip

Snáď veríte demokratickému bol. systému😋

Solium
Návštěvník
Solium

U vás smerujete k tomu istému, takže by som pozorne sledoval, čo sa deje u nás …

Oberkorn
Návštěvník
Oberkorn

Pokud nechápete że byl na Slovensku proveden majdan, tak si z toho opravdu nemusíte dělat těžkou hlavu

jirka
Návštěvník
jirka

Smrt fašismu… 🙂