Manžel Jo Coxové byl se ženou napojený na americkou CIA a Sórošovu...

Manžel Jo Coxové byl se ženou napojený na americkou CIA a Sórošovu neziskovku v Sýrii. Rodina vypsala sbírku, ze které půjdou peníze Bílým přilbám!

Manžel Jo Coxové byl se ženou napojený na americkou CIA a Sórošovu neziskovku v Sýrii. Rodina vypsala sbírku, ze které půjdou peníze Bílým přilbám!

Necelý týden po smrti britské političky Jo Coxové vyplouvají na povrch informace nejen o její osobě, ale o celé její rodině. Skládací obrázek “puzzle” celé kauzy tak odstává zcela jasné obrysy a podobu, kterou jsme ani nečekali. Celá rodina Coxových je totiž jako vystřižená z kriminální detektivky o tajných službách. Už minule jsme zde psali o tom, že vražda Coxové v Bristallu měla knižní náboj, protože vrahem je člověk, který je povoláním zahradník. A jak znalci klasických detektivek vědí, aby detektivka měla úroveň, tak musí být splněno nepsané pravidlo, že vrahem v detektivním příběhu nesmí být zahradník. Toto pravidlo v knižních románech zavedla Agatha Christie, protože prvoplánovitost postavy zahradníka v detektivkách je tak naivní, že napadne každého čtenáře. V tomto případu vraždy Jo Coxové ale toto pravidlo porušeno bylo. A pokud mluvíme o detektivkách, v tomto článku zjistíme, že příběh tuto rovinu krimi románů Agathy Christie hned tak neopustí. Na rozdíl od její tvorby však toto nebude povídka, ale holá skutečnost dnešního světa ovládaného elitami.

1417.jpg
Jo Coxová s manželem Brendanem na svatbě.
Žena politička, manžel tajný operativec

Britská nezávislá média přinesla kompletní informace o celé rodině Coxových. Nyní se ukazuje, že její manžel Brendan je přímo napojený na podivnou nevládní organizaci (neziskovku) s názvem “The White Helmets”, což znamená “bílé přilby” a jedná se o neziskovku sponzorovanou Georgem Sorosem, která operuje na území Sýrie v oblastech ovládaných ISIL a Frontou Al-Nusrá. Neziskovka je známá mj. falšováním obrazového materiálu s cílem diskreditovat roli Ruska v Sýrii a obvinit ho z masakrování civilistů. Zároveň ale poskytuje mediální a operační spojení mezi teroristy a západními médii, kterým poskytuje obrazový a zvukový materiál z činnosti Islámského státu, záznamy poprav atd. Oficiálně jde ale pouze o záchranáře, kteří vytahují z trosek lidi, hlavně členy Islámského státu po ruských a amerických náletech. Organizace funguje v Sýrii na pokraji mezinárodního terorismu a jejich informace na webové stránce jsou opravdu neuvěřitelného znění.

“When I want to save someone’s life I don’t care if he’s an enemy or a friend. What concerns me is the soul that might die” – Abed, The White Helmets

V překladu to znamená, že když chci zachránit něčí život, nezajímá mně, jestli je nepřítel nebo přítel. To, z čeho mám obavy je, že by duše mohla zemřít. Podepsán Abed z Bílých přileb. Bílé přilby uvádějí, že jsou neozbrojené a neutrální, to znamená, že pomáhají nejen syrským rebelům (těm hodným), ale i bojovníkům Islámského státu a Fronty Al-Nusrá. Snaží se prý zachraňovat životy, to je jejich jediná práce. Neutralita jim prý pomáhá překračovat ideologické bariéry a získávat přístupy do oblastí, které ovládají teroristé. Nezaujatý pozorovatel by řekl, že to jsou odvážní chlapíci stateční, ale staré přísloví říká, že když se chceš o někom něco dozvědět, follow the money, tzn. sleduj cestu peněz. A v případě Bílých přileb je to stopa opravdu děsivá.

Bílé přilby vedou až k ministerstvu pro národní bezpečnost a CIA

Server GlobalResearch si dal tu práci, že vystopoval cesty financování, darů a příspěvků této nevládní organizace a nikdo se nestačil divit. Zakladatelem neziskovky je James Le Mesurier, bývalý britský armádní důstojník, žoldák a poradce soukromých firem pro komunikaci s britským ministerstvem zahraničí. Ten vede tuto neziskovku v Evropě a obstarává jí finance. Neziskovka dostala 23 milionů dolarů od americké vlády, 29 milionů od britské vlády, 4.5 milionu dolarů od holandské vlády a od řady dalších. Na svých stránkách prosazuje vytvoření bezletové zóny nad Sýrií pod patronací NATO a opakování libyjského “bezletového” modelu. Přesně toto prosazovala v britském parlamentu i Jo Coxová, video zde. Bílé přilby a jejich lidé ve Velké Británii však vedou právě k rodině Coxových.

white-helmet-infographic-2.jpg
James Le Mesurier a Brendan Cox spolupracují na financování projektu The White Helmets. V Sýrii operace řídí Raed Saleh. Všechny cesty financování a řízení nevedou do Říma, ale do Langley (CIA) a Washingtonu (DoHS).

Jo Coxová tvrdě prosazovala v britském parlamentu vytvoření bezletové zóny v Sýrii (podle vzoru Libye, tedy proces bombardování vládních vojsk Bašára Asada, a tím pádem i ruských jednotek). A její manžel Brendan Cox pomáhá The White Helmets získávat v Británii peníze. Po smrti své ženy vytvořil sbírku, kde vybírá peníze, které budou rozděleny mezi 3 subjekty. Cílová suma je 1.5 milionu liber a 1.2 milionu se již vybralo. Brendan Cox uvedl, že právě s těmito 3 subjekty jeho žena nejvíce spolupracovala a nejvíce se jim obětovala na úkor své rodiny, takže proto půjde sbírka těmto třem organizacím. Do jaké míry je to pravda anebo jenom kalkul operativce, to je těžké říct.

  • The Royal Voluntary Service
  • The White Helmets
  • HOPE not hate

První organizace je v podstatě krycí historie pro sbírku, protože ta se zabývá pomocí bezdomovcům, sociálně slabým, důchodcům, invalidům atd. Ovšem zbývající dvě organizace, to je jiná liga. The White Helmets jsou NGO neziskovka operující v Sýrii a HOPE not hate je britská alterace české nechvalně známé neziskovky Hate Free Culture, která je přisátá na státním rozpočtu několika ministerstev a čerpá peníze i od Norských fondů a Evropské unie.

Neziskovka ozbrojená samopaly

Jak ukazují získané záběry ze Sýrie, členové Bílých přileb nemají s humanitární úlohou nic společného, jde v podstatě o ozbrojenou frakci, která připomíná Al-Kajdu. Jejich úkolem je boj proti jednotkám Bašára Asada. Bílé přilby jsou v podstatě jen krycí historkou pro evropské politiky a mecenáše, aby přispívali na provoz neziskovky. Neziskovka na svém webu tvrdí, že neakceptuje peníze od vlád, ale přitom mluvčí amerického ministerstva zahraničí to vyvrátil a uvedl, že americká vláda poskytla Bílým přilbám zmíněných 23 milionů dolarů.

[VIDEO] Kdo to jsou Bílé přilby? V podstatě Al-Kajda v montérkách.

Napojení Coxových na operační křídlo CIA v Sýrii

Brendan Cox má ovšem napojení na organizace Mayday Rescue, Good Harbour a Olive Group. Ty jsou financovány a propojeny dále se skupinami jako SITE anebo se společností Academi, což je bezpečnostní soukromá společnost, která se dříve jmenovala Blackwater Security a její majitel Dick Cheyney z Bushovy vlády na kontraktech v Iráku vydělal pohádkové jmění. A právě Academi a SITE jsou propojené na Ministerstvo pro národní bezpečnost USA, které kontrolovali za Bushe lidé okolo Dicka Cheyneyho a na CIA. Majetková a finanční provázanost dobrotivých Bílých přileb v Sýrii, které pomáhají nejen rebelům, ale i hrdlořezům z Islámského státu, tak překvapivě končí opět v USA u bezpečnostních složek a tajných služeb.

Oba dva manželé museli vědět o práci jeden druhého, otázkou je, kdo přivedl rodinu ke spolupráci s novosystémovými operátory v Evropě, kteří ovládají vyhrazené procesy řízení. Ty spadají ve strukturách řízení mezi tzv. nadnárodní struktury řízení a do nich se nelze dostat jinak, než prostě tím, že vás pozvou a zaúkolují pro práci pro elity. Coxová nikdy rukama nepracovala a styk s vyhrazenými procesy řízení přišel zřejmě v Bruselu, anebo během řízení divize Oxfamu v New Yorku. O celé historii Coxové jsme psali zde.

brendan-and-jo-cox-2.jpg
Brendan dává ženě instrukce před jejím projevem.

Není se čemu divit, že Coxova rodina je takto zaháčkována. Jo Cox řídila od roku 2007 v New Yorku americkou pobočku mamutí neziskovky Oxfam a v roce 2008 dokonce pomáhala Baracku Obamovi s volební kampaní v Severní Karolíně. Manžel Brendan ovšem nehrál druhé housle v rodině, podle indicií to vypadá, že to byl on, kdo svojí ženu trénoval a dával jí rady a instrukce. Bylo i zachyceno několik fotografií, kde Brandon dává Jo instrukce před vystoupeními a projevy a škrtá jí tužkou v proslovu na papíře a dělá jí korektury. Pohotovost, s jakou rychle po smrti své ženy uspořádal fundraiser na internetu s cílovou sumou 1.5 milionu liber, ukazuje, že je naprostý profesionál a snaží se jméno své ženy doslova prodat a exploitovat i po její smrti, aby se vybraly peníze na financování neziskovek jako Bílé přilby, které až na jednu působí v rámci tezí NWO.

white-helmets-civilians-syria-assad-russia-siege.jpg
Bílé přilby pomáhají. Naaranžované foto, čisté montérky, čisté přilby, bez známek opotřebení, bez zaprášení.
Šéf Bílých přileb byl z USA deportován! Ale s jeho organizací vláda USA spolupracuje dál!

Dne 18. dubna tohoto roku byl šéf Bílých přileb v Sýrii Raed Saleh deportován z Dullesova letiště ve Washingtonu. Do USA přiletěl linkou z tureckého Istanbulu, aby převzal cenu od americké nevládní organizace InterAction, což je organizační a koordinační křídlo zahraničních operací americké vlády pod humanitárním krytím. InterAction plní stejnou krycí úlohu jako mnohem známější USAID. Jinými slovy neziskovka kryjící operace CIA ve světě. Neziskovka označila Saleha za “hrdinu ze Sýrie” a tvrdě odsoudila celou událost, že mu imigrační úředníci po příletu na letišti zrušili vízum a deportovali ho z USA.

The New York Times uvedl, že není jasné, proč se Saleh objevil v databázi nežádoucích osob, protože informace do databáze vkládají všechny americké bezpečnostní složky. A právě tady asi vznikl střet zájmů. Saleh je operativcem CIA, od nich má clearance pro vstup do USA, ale zároveň o něm vědí další americké úřady, FBI, armáda, vojenská rozvědka a některá z těchto agentur zařadila Saleha na seznam nežádoucích osob, ale nevěděla, že Saleh je tzv. “asset” pod krytím CIA. Neuvěřitelné je potom vysvětlení Marka Tonera, tiskového mluvčího amerického ministerstva zahraničí k celé kauze deportace šéfa Bílých přileb z USA. Toner na dotaz novináře řekl toto:

“Na jakoukoliv osobu podezřelou ze vztahů nebo vazeb s extrémistickými skupinami, o které máme důvod se domnívat, že může být bezpečnostní hrozbou pro USA, bychom reagovali odpovídajícím způsobem. Ale to neznamená, že odsuzujeme, nebo že bychom odřízli vazby se skupinou, pro kterou osoba pracuje.

Toto neuvěřitelně kostrbaté vysvětlení tiskového mluvčího amerického ministerstva zahraničí (záznam tiskovky je zde) doslova vyrazilo přítomným novinářům dech. Je to stejné, jako kdyby mluvčí řekl, že Usáma Bin Ládin byl deportován, ale to nebrání vládě, aby dál spolupracovala s Al Kajdou. Jak je vidět, levá ruka neví, co dělá pravá. Americká administrativa je půl roku před prezidentskými volbami v úplném rozkladu a mluvčí na tiskovkách už ani nevědí, jak mají novinářům vysvětlovat přílety a odlety spřátelených “turistů-teroristů” do USA, kteří mají krytí od CIA.

raedsaleh042201.jpg
Raed Saleh, šéf operací Bílých přileb v Sýrii.
The Syria Campaign a The White Helmets jsou jedno a to samé?

photo.jpg

Před několika týdny začal na internetu působit agresivní think-tank The Syria Campaign, který publikoval sérii proti-asadovských a proti-ruských posterů, kde uvádí procenta, kolik Syřanů utíká před Asadem ze Sýrie a kolik před Islámským státem apod. Když se podíváte do patičky jejich webu vlevo dole, najdete tam zelené logo think-tanku. To asi nepřekvapí. Jenže, když půjdete na stránku The White Helmets, dole na jejich stránce vlevo opět najdete zelené logo The Syria Campaign. Jedná se tedy o stejný zdroj a stejný původ obou webů. Think-tank se snaží navodit pocit, že největším zlem v Sýrii je Bašár Asad, a že Islámský stát nebo Al-Nusrá nejsou zase až tak žhavým důvodem, proč Syřané utíkají ze Sýrie. A hlavně, že je třeba v Sýrii vytvořit bezletovou zónu. Jeden poster uvádí, že většina Syřanů tvrdí, že dokud bude Bašár Asad u moci, do Sýrie se nevrátí. Kdo tyto průzkumy dělal, na jakém vzorku migrantů, to nikde uvedeno není. A i kdyby bylo, těžko si lze myslet, že by se takovým průzkumům dalo věřit, když u většiny běženců není ani jasné, odkud pocházejí, jestli opravdu ze Sýrie anebo z Afghánistánu, případně z Afriky.

Survey4_v3_800.jpg
Propgandistický poster z dílny amerického ministerstva zahraničí v podání think-tanku The Syria Campaign.
RAND Corporation předpověděla islámskou invazi do Evropy v roce 2000

V dokumentu nazvaném Swarming and the Future of Conflict analytická firma popsala už v roce 2000 novou taktiku vedení válek a obsazování území. Nazývá ho “rojením” (swarming), kdy cílové území zaplaví roje osob, které vnesou chaos do systému řízení země, ale takovým způsobem, aby nedošlo k aktivaci armády a vyvolání stavu ohrožení. Roj postupně obsadí větve společnosti a zemi paralyzuje. Samotný roj podle RANDu nemá za úkol vedení vojenských operačních plánů, má pouze přivodit stav, kdy se země dostane pod vlivem roje na pokraj kolapsu, protože roj nedokáže integrovat do své společnosti. A bez válečné síly potom vnější síla může zemi politicky ovládnout, aby země dělala kroky, které by za stabilního stavu nikdy nepřipustila. Nepřipomíná vám to něco? Třeba Německo? Nebo Evropskou komisi a její kroky ve věci migrace nebo sankcí proti Rusku?

untitled-article-1425155187.jpg
Bílé přilby v akci. Naaranžované foto, čisté přilby bez prachu, úplně nové, vybalené z krabice.

Teorie rojení je před našima očima realizována v podobě migrační vlny. A právě Bílé přilby pomáhají tyto vlny koordinovat udržováním války v Sýrii a politickým lobováním v Evropě za přijímání uprchlíků, jako právě prosazovala Jo Coxová. Jedna linka, společné úsilí. Přesně proto hovořil Miloš Zeman o invazi, protože podle doktríny “roje” je vlna uprchlíků přesně tímto rojem, který dohání Německo ke společenskému rozvratu, Británii dohání k Brexitu, Evropu k rozštěpení. Američané potřebují Evropu rozbít, oslabit, aby ji následně mohli sami ovládnout. Silnou a stabilní Evropu nebylo možné nijak manipulovat, před rokem 2008 se ukazovalo, že dobré vztahy na ose EU – Rusko a zejména Berlín – Moskva se budou prohlubovat a moc amerických elit bude v Evropě klesat. A to Američané nemohli dopustit. Nejprve bylo třeba Evropu oslabit, k tomu posloužila americká hypoteční krize, která nejvíce postihla Evropu, protože v americké krizi byly utopeny peníze evropských bank a evropských investorů. Poté bylo třeba vrazit klín mezi EU a Rusko a hlavně zmíněný Berlín a Moskvu, k tomu posloužila Ukrajina a státní převrat na začátku roku 2014. Migrační vlna má proto Evropu dorazit a položit na kolena.

CYSx0CuWsAETYub-680x365_c.jpg
Propaganda foto. Všimněte si, že přilba je úplně čistá, ani stopa po prachu, stejně tak černá páska se svítilnou. Naaranžované foto.

Vyhrazené procesy řízení v Evropě ovládají americké fondy, tajné služby, Geroge Soros, americká velvyslanectví a na ně napojené neziskovky v jednotlivých zemích. Americké elity si tipují tzv. kandidáty, konceptuální manažery, kteří potom na svých pozicích prosazují americké koncepty ve světě. Tito lidé se rekrutují z neziskovek (např. Jo Cox) a ze světa businessu (např. Andrejové Babiš a Kiska). Viděli jsme, jakou práci dělala Jo Cox za dozoru svého manžela v britském parlamentu, jako to dělají lidé v neziskovce Bílých přileb, což nejsou v mnoha případech lidé, kterým byste podali ruku. Jde o bývalé nebo i současné členy Islámského státu a Fronty Al-Nusrá a jsou tak nebezpeční, že americké rozvědky je mají na seznamu nežádoucích osob. Pro takové lidi ovšem Brendan Cox, vdovec po Jo Coxové, dělá finanční sbírku na internetu. Svět se zbláznil? Ne, to jenom dobří lidé neudělali nic, když zlo získávalo v Evropě na síle. Celých posledních 27 let bylo cestou americké dominance, na jejímž konci ma Evropa ležet v troskách.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vedomi
Návštěvník
vedomi

a viděl někdo mrtvolu Coxové ?

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Ale Sefredaktor ma pravdu, fotky – nefotky. Zkuste si sehnat a precist knihu “Pristich 100 let” od zidaka George Friedmana, jinak vedouci postavy think-tanku Stratfor. Poslednich 10 -15 let jede presne podle jejich planu. O migraci tam mluvil naprosto jasne a samozrejme ji ospravedlnuje “postupnym ubytkem Evropske populace”. A jeste jedna poznamka – ano, je to chazarska klika a v sirsim kontextu jejich 1000 let nevyrizene ucty s Ruskem, ktere jejich risi dostalo na kolena a oni nezapominaji. Tak ted to odnasi cela Evropa. To oni hrnou do Evropy Islam (se kterym se hbite spoji proti nam – pokud uz se tak nestalo, zapomente na hlasky napr.nemecke Pegidy o “spolecnych zidovdko-krestanskych hodnotach “- WTF!!!). Islam sam o sobe si neni schopen ani vladnout, ale pokud se nalezite zagituje (samosebou s pomoci toku cerno-zelenych papirku a vsech tehle bojuvek) tak se to casem povede. A tomu je treba zabranit. Posledni ceho bych se chtel dockat je situace kdyz se bude Evropan mydlit na ulici s mahmudem a zidak za zaclonou se tomu bude posklebovat. To je jejich cil. Migraci je treba zastavit dokud je cas. Ale od soucasnych vlad to nelze cekat – a Putin se uz za Evropu brat nebude. A taky se mu vubec nedivim.

Kari
Návštěvník
Kari

Velmi dobry zajimavy clanek. A zrejme pravdivy. Nevim, skutecne nevim co by se muselo stat, abyby se Evropa zachranila. Nevidim to pro Evropu moc dobre, bouzel. Myslim, ze nas ti amici maj temer na lopate a nepodcenovala bych to. Je velmi moderni doba, doba pocitacu a cipu. Napadlo by treba kdysi indiany, ze budou ve sve zemi umirat v rezervacich hlady? Vubec bych usa nepodcenovala, jsou schopni vseho

Petr Skácel
Návštěvník
Petr Skácel

dnes 22.6. (na vrcholu kampaně o Brexitu), by měla Cox narozeniny. Je to poslední den, kdy její sakrální obět ještě může posloužit k ovlivnění emocí nerozhodných. Ač mrtvá, její užitečnost pro příznivce Unie je dnes na totálním maximu. 22 (=2×11). Jedenáctka je MISTR mezi čísly. Zdvojená zesiluje svůj účinek. Příklad: fotbal nejpopulárnější sport na světě. Počet hráců v poli: 2×11. Tedy ovládání mas celé zeměkoule přes emoce. http://jedenacteho-zari.7x.cz/rubriky/iluminati-a-symbolika/9-11-v-cislech

Len
Návštěvník
Len

Pokud neváhají a vraždí své služebníky, je to dobrá zpráva. 1. je to známka, že už neví kudy kam a za 2. potencionální přisluhovači a zrádci si rozmyslí, zda se přidat k druhé straně.

paa tal czechia
Návštěvník
zunaza
Návštěvník
zunaza

Díky za skvělý článek.To že se amíci neštítí žádné špíny je znamá věc.Pro mne je USSA synonymem Satana,ale daleko horší svině jsou jeho přisluhovači.

doktor
Návštěvník
doktor

Proč mě to nepřekvapuje???

jiný satan
Návštěvník
jiný satan

Neskutečný článek,jsem rád,že AE news funguje a jsem rád,že existují lidi,kteří informují a vrážejí klín mezi tu špínu neziskovek a rozvracečů naší i ostatních zemí.

tana
Návštěvník
tana

Třeba je Coxová reinkarnovaný Zifčák.