Mamutí hackerský útok na USA je předehrou simulace kybernetického útoku Cyber Polygon...

Mamutí hackerský útok na USA je předehrou simulace kybernetického útoku Cyber Polygon 2021 pod záštitou Světového ekonomické fóra! Organizace Klause Schwaba varuje, že může dojít ke globálnímu kybernetickému útoku na způsob Covid-19, který ochromí světové zásobovací, dodavatelské, dopravní, energetické a potravinové řetězce! Za útokem na USA prý stojí ruská hackerská skupina, která požaduje v přepočtu po americké vládě 1,5 miliardy korun za odemknutí zašifrovaných serverů! Globalisté těmito útoky vyrobí záminku na zavedení internetových pasů a Total Control všech uživatelů internetu!

Mamutí hackerský útok na USA je předehrou simulace kybernetického útoku Cyber Polygon 2021 pod záštitou Světového ekonomické fóra! Organizace Klause Schwaba varuje, že může dojít ke globálnímu kybernetickému útoku na způsob Covid-19, který ochromí světové zásobovací, dodavatelské, dopravní, energetické a potravinové řetězce! Za útokem na USA prý stojí ruská hackerská skupina, která požaduje v přepočtu po americké vládě 1,5 miliardy korun za odemknutí zašifrovaných serverů! Globalisté těmito útoky vyrobí záminku na zavedení internetových pasů a Total Control všech uživatelů internetu!

Pamatujete na pandemické cvičení Hopkinsovy univerzity pod názvem Event 201 na podzim roku 2019, které simulovalo vypuknutí celosvětové pandemie a následná protivirová opatření, lockdowny, covidové pasy, povinné vakcinace, sociální odstupy a izolační kempy pro nakažené osoby? Psali jsme o tom v článku zde. A podle všech indicií to nyní vypadá, že globalisté právě chystají spustit novou operaci, která rovněž bude jakoby čirou náhodou provádět trénink a cvičení před vypuknutím skutečné události. Světové ekonomické fórum v Davosu totiž plánuje na 9. července 2021 celosvětové cvičení [1] s názvem Cyber Polygon 2021 a jeho cílem má být nácvik opatření po mohutném globálním hackerském útoku, který ochromil celosvětové zásobovací řetězce se zbožím a potravinami.

Cvičení Cyber Polygon 2021 pořádané Světovým ekonomickým fórem

Scénář bude tento: Došlo k napadení komoditních burz, kde se draží plodinové komodity, stejně jako došlo k napadení bankovních systémů. Obětmi útoku se staly i elektrárny a řídící systémy přístavů a evidence kontejnerů. Zboží na lodích se začíná kazit, bez počítačů není možné určit příjemce kontejneru, hackeři zašifrovali počítače a vyžadují výkupné.

Začíná běžet závod o čas, protože zboží a potraviny se bez vykládky zkazí, v obchodech vypukne panika a rabování. Vlády přistupují k přídělovému systému, lidé smí vycházet na ulici jen s elektronickými propustkami. Za útokem stojí neznámý zahraniční nepřítel s vládním krytím, cílem nepřítele je přivést rozvinuté západní státy k sociálnímu rozvratu a kolapsu. Cvičení má simulovat odezvu bezpečnostních složek, ale i postupy, jak preventivně bránit v budoucnu takovým útokům.

Světové ekonomické fórum chystá cvičení, které bude simulovat kybernetický útok na globální infrastrukturu, ničivější než Covid-19

Položím vám otázku: Považujete brouzdání na internetu za samozřejmost v dnešní době? Ne ve všech zemích tomu tak je. V některých zemích je potřeba na připojení k internetu povolení, souhlas policie, uliční posudkové komise, sousedské hlídky, např. v Bangladéši, ale třeba i v Íránu, kde přístup na internet dané osobě musí schválit telekomunikační operátor naproti rejstříku trestů, a rovněž naproti seznamu osob, které nemají povolený přístup na internet z příkazu íránských orgánů. Přístup na internet zdaleka není tak samozřejmý, jak byste si mohli myslet.

A přesně tento íránský model chtějí globalisté implementovat v západním světě. Jenže, lidé se nevzdají dobrovolně svobodného přístupu k internetu, stejně jako se nevzdají jen tak svobody cestování. Svobody pohybu se lidé vzdají jen tehdy, pokud se jim řekne, že tady řádí smrtící virus a lidé se musí očkovat a následně sledovat a prokazovat covidovými pasy na každém kroku a rohu. A najednou lidem omezení pohybu přijde “zodpovědné” a už nikoliv v rozporu s lidskými právy.

Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra

Dámy a pánové, cvičení Cyber Polygon 2021 je cestou, jak předpovědět mohutný globální kybernetický útok, který položí světové trhy a obchodní trasy, dojde ke zhroucení a kolapsu zásobování potravinami, vodou, elektřinou, budou nastávat výpadky, ale celou dobu se bude říkat, že za to mohou ruští hackeři operující zevnitř západních zemí.

První vlaštovka přiletěla dnes, světová média přinesla informaci o útoku hackerů na software americké firmy Kaseya [2], který používají stovky světových firem v dodavatelských řetězcích. A tušíte správně, hned z toho byli obvinění ruští hackeři a ve Švédsku muselo kvůli zašifrovaným počítačům zavřít přes 500 prodejen potravinového řetězce COOP.  Hackeři požadují 1,5 miliardy korun v přepočtu za dešifrování distribučních serverů firem. A je to tady, a to ještě to cvičení v Davosu ani nezačalo. A to je jen začátek.

Po omezení pohybu goyim kvůli covidu je dalším cílem globalistů, jak goyim zavřít huby na internetu! Na cestě jsou internetové pasy a drakonické registry “zneuživatelů” internetu

Postupně se bude mediálně vykreslovat používání internetu jako nástroje, který v rukách nepřítele páchá strašné škody, a proto bude třeba zajistit, že všichni uživatelé internetu budou někde registrovaní, sledovaní a budou čelit sankcím, pokud internet použijí závadným způsobem. V první fázi bude snaha o přijetí zákonů, že internet nesmí používat zločinci, kteří někde něco spáchali. Ve druhé fázi bude přístup k internetu navázaný na výpis z trestního rejstříku. Dalším opatřením bude podmínka, že uživatel nesmí šířit nenávist.

Pokud napíše, že neuznává LGBT, protože je to proti Bohu a Kristu, operátor mu odpojí internet. Pod záminkou ochrany proti kybernetickým útočníkům a hybridním válečníkům (hybridní znamená, že používá pro boj nejen klasické bojové zbraně, ale třeba i kritické a nesouhlasné mluvené a psané slovo, pane Okamuro… ) tak dojde k ukotvení Total Control na internetu.

Globalistům vadí alternativní servery, platformy, sociální sítě, ale jejich umlčování je těžké, prakticky nemožné. Ovšem, pokud k přístupu k internetu bude zapotřebí nějaký pas, nějaký dokument, doklad, průkazka, certifikát, případně registrace v databázi, a to s poukazem na bezpečnost a nezávadnost internetu, potom se podaří globalistům nadobro izolovat a umlčet veškerý ideologický a ideový odpor.

Žádný operátor vám totiž bez certifikátu nepovolí přístup k internetu jako neschválené a neprověřené osobě. V rámci boje proti hybridním hrozbám, pro který zvedli v poslanecké sněmovně ruku i poslanci SPD, tak dojde k ukotvení stejných opatření v boji proti kybernetickému terorismu, jako to bylo po roce 2001 při boji proti islámskému terorismu.

Z toho boje vzešly biometrické pasy s otisky prstů (v některých zemích jako je Čína dokonce s otisky všech 10 prstů) od všech obyvatel většiny zemí světa, takže ve jménu boje proti teroristům z 11. září 2001 se podařilo globalistům bez jediného slova odporu obyvatelstva shromáždit otisky prstů od všech obyvatel, kteří mají cestovní pas. Covidová hysterie se stane záminkou na trvalou kontrolu a sledování obyvatelstva pomocí covidových pasů v mobilech, v náramcích, později v čipech. A kybernetické útoky se stanou záminkou pro ustanovení totální kontroly nad tím, kdo z goyim má přístup k internetu.

Globalisté po Covidu představí novou virovou hrozbu, místo biologické to bude hrozba kybernetická

Dnes není možné odříznout od internetu toho či onoho člověka, že píše své svobodné názory tam a tam. Ale po ustanovení Total Control v závislosti na opatřeních proti kybernetickým hrozbám bude naprosto legálně odstaven od internetu. Globalisté prostě chtějí mezi kybernetické zločince a lidi se svobodou názoru a vyjadřování na internetu položit rovnítko. A jaké jsou podrobnosti okolo tohoto cvičení? Shrneme si základní dostupná fakta.

Světové ekonomické fórum uspořádá simulaci kybernetického útoku

Světové ekonomické fórum (WEF) uspořádá 9. července cvičení “kybernetického útoku”, aby se připravilo na “potenciální kybernetickou pandemii”, která bude podle zakladatele Klause Schwaba horší než současná krize. Bude “Kybernetický polygon 2021” při simulaci reakce na pandemii stejně prorocký jako “Event 201”? Digitalizace se zrychluje všude. Všude kolem nás vznikají nové digitální ekosystémy, které vytvářejí nepozorované vazby napříč službami a dodavatelskými řetězci, to doufám vidíte.

Světové ekonomické fórum (WEF) uspořádá toto cvičení, protože se skupina WEF připravuje na to, co popisuje jako “potenciál kybernetické pandemie”. Toto simulované cvičení se uskuteční na každoroční digitální akci WEF “Cyber Polygon”. Cyber Polygon je přitom kombinací největšího technického školení pro firemní týmy na světě a online konference, které se účastní vysocí představitelé mezinárodních organizací a předních korporací. Školení se každoročně účastní široká škála globálních podniků a vládních struktur, zatímco živý přenos shromažďuje miliony diváků z celého světa.

Kniha Klause Schwaba: 4. Průmyslová revoluce

Letos se akce vzhledem k nejistotě ve světě nese v trochu vážnějším tónu. Cyber Polygon 2021 bude simulovat fiktivní kybernetický útok, jehož účastníci z desítek zemí budou v reálném čase reagovat na “cílený útok na dodavatelský řetězec podnikového ekosystému“. No to je ale náhoda, že? Americká Kaseya je právě terčem útoku, ale není to cvičení, je to doopravdy! Podle WEF byl COVID-19 znám jako “očekávané riziko“, a stejně tak je tomu i u jeho digitálního ekvivalentu. Kybernetický útok s charakteristikami podobnými COVID by se šířil rychleji a dále než jakýkoli biologický virus. Jeho reprodukční rychlost by byla asi desetkrát vyšší než ta, kterou jsme zažili u koronaviru.” – Klaus Schwab

A co víc: “Je důležité využít krizi způsobenou virem COVID-19 jako včasnou příležitost k zamyšlení nad poučením, které si komunita v oblasti kybernetické bezpečnosti vzala, a zlepšit naši nepřipravenost na potenciální kybernetickou pandemii.” Akce poučí účastníky [3] o vývoji bezpečných ekosystémů prostřednictvím simulace kybernetického útoku na dodavatelský řetězec podobného nedávnému hackerskému útoku [4] na společnost SolarWinds. Ten by sloužil k posouzení kybernetické odolnosti účastníků. Obvyklí podezřelí se opět vracejí se svými “simulovanými” konferencemi.

Konec svobodného internetu v důsledku kybernetických hrozeb, na internet budou moci jen prověření, registrovaní a sledovaní uživatelé

Co by tento typ kroku mohl znamenat vzhledem k jejich dosavadním výsledkům v oblasti “předpovídání” světových událostí? Narušení digitálních systémů by nepochybně mohlo způsobit problémy celému světu. Na to, abychom přesně pochopili, z jakých souvislostí tento kybernetický útok vychází nebo jaké by mohly být potenciální “očekávané” výsledky, si budeme muset počkat do začátku fóra, ale můžeme učinit určité předpoklady. Samozřejmě hovoříme o rozpadu potravinových systémů [5] v důsledku omezení COVID-19 (viz Rockefellerovo fórum [6] o budoucím resetu) a také o konceptech obsažených ve (zpožděném) fóru o Velkém resetu [7].

Vint Cerf

Zdá se však, že zatímco se jedná o konkrétní systémy, které mohou být zahrnuty do masivního kybernetického útoku na ekosystémy – potraviny a ekonomiku -, toto fórum se bude zabývat širší problematikou digitálního světa. Naváže tak na summit 2020, na němž se zdůvodňovalo, proč je vlastně nutné mít digitální identity, aby se zabránilo kybernetické pandemii. Problém, reakce, řešení. Další učebnicová hra. Jde o to, že část “reakce” obvykle zahrnuje něco, co se skutečně děje. Vzpomeňte si na 11. září, koronavirus a další. Digitální identity jsou následkem.

Na letošním fóru se bude diskutovat o samotném kybernetickém útoku, což je problém, který vznikne. Pokud tomu tak je, jak by tedy mohl tento typ problému vypadat v propojeném, digitálním světě? V roce 2015 vyvolal jeden z “otců internetu” Vint Cerf rozruch [8], když vyjádřil obavy, že by dnešní digitální svět mohl být navždy ztracen. Pokud bude technologie i nadále předbíhat taktiky ochrany nebo zabezpečení, mohlo by dojít k narušení současnosti a budoucí občané by mohli být odříznuti od digitálního světa – ponořeni do digitálního věku temna [9].Mám z toho velké obavy,” řekl BBC Cerf, v současnosti hlavní internetový evangelista ve společnosti Google – neboli The Ministry of Alphabet. [10]

Globalisté přinesou po roce 2000 celkem 3 morové rány… biometrické pasy na pre-crime evidenci goyim, covidové pasy na kontrolu pohybu goyim a internetové pasy na kontrolu mluvení a výroků goyim

Neexistuje žádná záruka, že počítače příštího století (pokud vůbec budou existovat) budou podporovat dnešní hardware a software. Dále, že technologie nebudou náhle vystaveny zneužití nebo masivním zranitelnostem. Již nyní jsme neustále svědky hackerských útoků a selhání systémů v malém měřítku. Pro člověka, který “zapnul internet”, je tato hrozba znepokojující. Mohlo by se jednat o takový rozsah, na který WEF odkazuje? S tím, jak se svět stále více digitalizuje a vše se přesouvá na internet, od registrů vlastnictví půdy [11] po bankovnictví [12] a další, fyzická reprezentace stále mizí.

Biometrický pas s otisky a sledovací covidový pas, toto je již realitou. Zbývá už jen internetový pas na kontrolu lidí na internetu

Kdo by neřekl, že to všechno bylo takto navrženo, aby se v budoucnu nemohla objevit historie? To vše při současném ponoření současného světa do života podobného těm, které byly popsány v obdobích “doby temna”. Kybernetický útok, který naruší světové systémy, by něco takového rozhodně mohl způsobit. Každopádně skutečnost, že se WEF nyní věnuje tomuto důležitému tématu, by měla vyvolat varování, vzhledem k jejich dosavadní historii “simulací” událostí, které se brzy poté uskuteční.

Simulace před vypuknutím Covidu a nyní simulace před vypuknutím globálního kyber-útoku

Světové ekonomické fórum a Nadace Billa a Melindy Gatesových uspořádaly 18. října 2019 právě zmíněnou akci Event 201 [13], která byla na webových stránkách skupiny popsána jako “pandemické cvičení na vysoké úrovni”. Toto “cvičení” ilustrovalo oblasti, v nichž bude během reakce na závažnou pandemii nutné partnerství veřejného a soukromého sektoru, aby se snížily rozsáhlé hospodářské a společenské důsledky: Odborníci se shodují, že je jen otázkou času, kdy se jedna z těchto epidemií stane celosvětovou – pandemií s potenciálně katastrofálními následky.

Melinda a Bill Gates

Závažná pandemie, která se stane ‘Událostí 201’, by vyžadovala spolehlivou spolupráci několika průmyslových odvětví, vlád jednotlivých zemí a klíčových mezinárodních institucí. Skupina tvrdí [14], že koronavirus “nepředpověděla”, přestože modelovala svou pandemii pod stejným názvem. Při zkoumání jejich dokumentů [15] se však začínají objevovat nápadné podobnosti: “Událost 201 simulovala propuknutí nového zoonotického koronaviru přenášeného z netopýrů na prasata a z lidí, který se nakonec stane účinně přenosným z člověka na člověka a povede k závažné pandemii. Patogen byl do značné míry modelován podle SARS, ale je více přenosný v komunitním prostředí lidmi s mírnými příznaky. Neexistuje možnost, že by v prvním roce byla k dispozici vakcína.

Autogenocida bílé civilizace je v plném proudu, zástupy lumíků vesele vykračujících k propasti

Zamysleme se: “Skutečný” koronavirus prý začal přes netopýra na trhu s masem [16], přenesl se na člověka a vykazuje mírné příznaky. Vakcína byla rovněž vyvinuta až za 12 měsíců [17]. To ale přesně takto předpovídalo cvičení Event 201. A teď se podívejte na svět. Mohl by mít kybernetický polygon stejné “prorocké” výsledky? To je v podstatě už dopředu úplně špatná otázka. Nejde o proroctví, ale o propagaci programovaného plánování globalistů na eliminaci bílé civilizace.

Bílý muž se musí přestat množit, představuje hrozbu pro Dům Sion. Z bílého muže je potřeba chemicky, geneticky a sociálně udělat neplodného a bezpohlavního devianta, který bude nenávidět vlastní pohlaví, vlastní bílou rasu, vlastní bílé rodiče, vlastní stát, jeho hranice a národ, jeho historii, bude nenávidět své osvoboditele, své spasitele, bude strhávat pomníky zakladatelů státnosti a osvoboditelů od nacismu a bude se klanět potomkům esesáků.

Sundaná socha maršála Koněva je tím samým procesem likvidace národa jako probíhá v USA, kde bílá zdegenerovaná mládež Sórošovy Antify strhává sochy amerických velitelů, vojevůdců a zakladatelů republiky

A bílá žena se stane otrokyní černého nebo tmavého muže a bude mu rodit mulaty, budoucí obyvatele Evropy. To je konečné řešení bílé otázky, dámy a pánové. Můžete v podstatě v této chvíli podniknout už jen jednu ze dvou věcí: Buď vezmete ochranu své rodiny do svých rukou, anebo vezmete nohy na ramena a emigrujete. Nic jiného v této situaci už nepřipadá v úvahu. Stačí se podívat okolo sebe a nepoznáte lidi, které jste znali. Covid je změnil. A změní je i vakcíny. Změní je covidové a brzy i internetové pasy.

Buď z vás udělají virového teroristu, pokud odmítnete vakcínu, anebo kybernetického teroristu, pokud o svém odporu proti vakcíně budete svobodně a nehorázně psát na internetu. Vaše otisky prstů už mají, pohyb vám omezili covidem, a teď ještě vám potřebují zavřít hubu na internetu! Píši o tom v předstihu, to jenom na upozornění, až se tato konspirace za nějaký čas stane realitou. První krok již přišel od Billa Gatese a jeho Microsoftu, nové Windows 11 budou od roku 2023 povinně vyžadovat počítač s webovou kamerou [18]. Hádejte, proč a k čemu ta kamera bude asi tak vyžadována při vašem usednutí ke klávesnici… ano, tušíte správně. Bude velmi brzy vyžadována k ověření obličeje uživatele, že má od orgánů a úřadů oprávnění přistupovat na internet.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Corbett Report – Světovládci připravují kyber pandemii (#Nový svět další týden)
https://rumble.com/vjmjo3-corbett-report-svtovldci-pipravuj-kyber-pandemii-nov-svt-dal-tden.html

“V této epizodě s Jamesem Corbettem a Jamesem Pilatem se mimo jiné dozvíme o Cyber Polygonu, cvičení na možnou kyber pandemii.”

Duch
Návštěvník
Duch

Určitě se najde nejedno jiné řešení a cesta. Už teď je jasné, že plány nevycházejí dle jejich představ a ani nemůžou. Přeceňují svoji moc a podceňují Život.

https://www.idnes.cz/technet/internet/rusko-internet-odpojeni-globalni-celosvetlovy-medvedev-runet.A210201_123327_sw_internet_vse

https://www.zive.cz/clanky/sest-alternativnich-a-zapomenutych-internetu/sc-3-a-169392/default.aspx

Orel
Návštěvník
Orel

Chybná cesta evoluce proměnila člověka ve zvrhlé zvíře. O to více je dnes potřeba klást důraz na klasickou rodinu a snažit se o správný duchovní rozvoj jedinců. Mám za to, že je ale pozdě a svět je před absolutním kolapsem. Mrzí mne skepticismus, ale dávám tomu tak 10 let.

John
Návštěvník
John

ano ,uz je pozde,mily drozde

raspberry
Návštěvník
raspberry

RNDr. Stanislav Mihulka, Ph.D.: Nejmenší čipový systém světa lze vpíchnout do těla injekcí
15.05.2021
“Jak se říká, miniaturizaci elektroniky nezastavíš. Rekordně malý čipový systém je velký asi jako nepatrní roztoči, kteří žijí v prachu domácností. Celý systém se vejde do objemu menšího než 0,1 milimetru krychlového. Je dobře viditelný jen s mikroskopem. Zprovoznit něco takového a zařídit, aby to mělo dostatek energie a mohlo to komunikovat, samozřejmě nebylo úplně snadné. Odborníci z americké Columbia University vyzkoušeli čipový systém na laboratorních myších. Využili ho k neurostimulaci a také se jim povedlo vpíchnout do svalu myši až 7 těchto systémů najednou.”
https://www.osel.cz/11746-nejmensi-cipovy-system-sveta-lze-vpichnout-do-tela-injekci.html

čipování
Pavel Aron, 2021-05-16
Obávám se, že možnost zneužití čipů ke kontrole lidí bude pro ty, kteří chtějí lidi ovládat velká. Jistě, pomocí čipů lze řešit spoustu užitečných věcí jako nejen monitoring životních funkcí a třeba dávkování léků ale právě také kontrolu lidí. A opět tu může být jako záminka použita ochrana zdraví. To co se děje kolem koronaviru by mělo být varující. Nakonec to použití čipů nadšeně propagoval již v roce 2017 Klaus Schwab, jinak též autor knihy Great reset, který právě koronavirovou epidemii považuje za příležitost k tomuto velkému restartu.

Re: čipování
Marek Zelenka,2021-05-16
Očipování společnosti a její absolutní kontrola je dlouhodobým cílem globálních elit, jak to v rozhovoru zmínil také filmový producent Aaron Russo, kterému to osobně svěřil Nick Rockefeller, když ho tehdy verbovali, aby pracoval pro ně a ne ve prospěch obhajování lidské svobody. Krátce po odmítnutí této nabídky zemřel. Tolik fakta.

Alex Jones s Aaronem Russo o otrocích s čipy a že Nicholas (Nick) Rockefeller mu řekl 11 měsíců předtím o 9/11, invazi do Afghánistánu, Iráku a Venezuely. Jak? Protože psychopatická ropařsko-bankéřská rodina Rockefellerů zorganizovala 9/11! Nick Rockefeller mu také řekl: Proč se staráš o lidi, starej se o sebe a svou rodinu, oni, lidi, jen slouží. Z Rockefellera vyzařovala chladnost, lhostejnost, řekl filmař Russo. Cílem toho všeho je vytvořit otrokářství, zničit střední třídu a svobodu = NWO.
https://www.youtube.com/watch?v=sUbigIgrZF0

comment image

QuoVadis
Návštěvník
QuoVadis

Jen na pripomenuti:
8. brezna 2014 zmizel z radaru a dodnes nebyl nalezen Boeing 777 malajskych aerolinii MH370.
Na palube bylo mimo jine 20 inzenyru z Malajsie a Ciny, kteri pracovali pro americkou firmu Freescale Semiconductor z Texasu. Na internetu tenkrat kolovaly informace o docela revolucnim miniaturnim mikroprocesoru, ktery tito zamestnanci vyvinuli a patentovali. Po zmizeni drzitelu patentu preslo vlastnictvi patentu na firmu a jejich akcionare…
V breznu 2015 byla firma koupena holandskym vyrobcem polovodicu NXP (Next eXPerience) Semiconductors, ktery se zabyva elektronickou identifikaci (zdravotni, bankovni karty, pasy, mobilni cipy a aplikace, RFID-cipy a pod…)
Jedna se o akciovou spolecnost a neprekvapi, ze k nejvetsim (jmenovanym) akcionarum patri financni zraloci BlackRock, Vanguard a take JPMorgan

4info
Návštěvník
4info

S tím “graphene oxide” ve fuckcínách …
… to ani nemusí být “konspirace”

https://scholar.google.cz/scholar?hl=en&q=graphene+oxide+vaccine

Recent progress of graphene oxide as a potential vaccine carrier and adjuvant
Nedávný pokrok oxidu grafenu jako potenciálního nosiče vakcíny a adjuvans
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1742706120303305
….

A jak je to s jeho toxicitou …
… jestli na to má někdo čas?
https://scholar.google.cz/scholar?hl=en&q=graphene+oxide+toxicity
https://scholar.google.cz/scholar?hl=en&q=graphene+oxide+vaccine+toxicity

Domi
Návštěvník
Domi

. Toxicita GO v bunkových modeloch
Toxicita GO v bunkách je spôsobená niekoľkými faktormi, vrátane dávky, bočnej veľkosti a povrchového náboja [ 65 , 73 ]. Doteraz sú štúdie vykonané o cytotoxicite GO protichodné. Niektoré štúdie preukázali, že GO nemá toxické účinky na bunkové správanie, zatiaľ čo iné uviedli, že tento nanomateriál môže spôsobiť bunkové poškodenie. Štúdie ukázali, že GO môže významne podporovať rast buniek zlepšením pripojenia a proliferácie buniek cicavcov [ 74]. Ďalšie štúdie naznačili, že GO môže účinne zvyšovať adhéziu a proliferáciu buniek s vynikajúcou biokompatibilitou. Tieto pozitívne interakcie medzi GO a bunkami je možné objasniť z chemickej štruktúry GO. Predpokladá sa, že bohaté funkčné skupiny obsahujúce kyslík sú zodpovedné za ich adekvátnu podporu bunkovej adhézie a rastu [ 75 ]. Zistilo sa tiež, že GO účinne poskytuje dôležité signály a rozpustné faktory pre adhéziu a rast buniek [ 76 ].

Naopak, existuje niekoľko štúdií o toxických účinkoch GO na bunky. Vedci uviedli, že inkubácia ľudských buniek rakoviny prsníka MDA-MB-231 s GO spôsobila zníženie životaschopnosti buniek v dôsledku dávky expozície GO [ 77 ] (tabuľka 1 ). Cytotoxicita tohto nanomateriálu in vitro skutočne úzko súvisí s inkubačnými podmienkami vrátane expozičnej dávky, času kultivácie, inkubačnej teploty a typu bunky [ 78 ]. Tiež fyzikálno-chemické vlastnosti GO, ako je tvar, veľkosť častíc, počet vrstiev a povrchová funkcionalizácia, ovplyvňujú správanie GO na bunkách. Všetky tieto faktory môžu vyvolať rôzne biologické reakcie. Napríklad GO s dávkou menšou ako 20  μg / ml nevykazoval toxicitu pre ľudské fibroblastové bunky a dávka vyššia ako 50  μg / ml vykazuje cytotoxicitu, ako je zníženie bunkovej adhézie, indukcia apoptózy buniek a vstup do lyzozómov, mitochondrií, endoplazmy a bunkového jadra [ 79 ].

Anonym
Návštěvník
Anonym

Mimo téma,ale 2.7. vydal NSS rozsudek, že testy,očkování,…v restauracích nezákonné. V médiích nikde ani slovo,ani čárka. Nikdo o tom neví,proč asi,když se má zítra zase schvalovat.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

ANO – https://stavbeznouze.cz/blog/nss-testovani-na-zahradkach-restauraci-bylo-rovnez-nezakonne/

“NSS ruší jedno opatření ministerstva za druhým a nenapsala jsem nic o jednom z posledních zrušených, které se týkalo testování na zahrádkách restaurací. Tentokrát u soudu zabodoval advokát Zdeněk Koudelka. “

4fun
Návštěvník
4fun

“Follow the money” 🙂

PFIZER, MODERNA AND JOHNSON & JOHNSON STOCKHOLDER RESEARCH
https://www.bitchute.com/video/lr40aOEhHWqI/
… plus 5G operatéři
… plus 5 Top banksters
😐

Jak to, že tohle žádné Jedium nezajímá?
Ale ani “alternativu”?!
Nebo je to “fake”?
Tohle by mělo jít ověřit!
Neumí to někdo?

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

To se nedá,
musím napsat moji návštěvu na Fléru. Tam už moudré obchodnice, umělkyně mají krásné dětské obaly na očkovací průkazy.
Děti budou mít radost za tu maminčinu péči.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

To jste ale zaváhal, pane. Správná reakce by byla, kdybyste to tam všechno povalil a rozkopal. No, já vím, ono se to kecá, když je jazyk v hubě, samozřejmě. Nemám Vám to za zlé, to vůbec ne a děkuji za info. Já jsem tím chtěl poukázat na paralelu s Ježíšem Kristem, kdy I on, se uchýlil k fyzickému násilí a povalil šmelinářům stoly…viz
https://www.christnet.eu/clanky/3495/nedelejte_z_domu_meho_otce_trziste.url
No a teď dostanou satanisti záchvat…Kristova noho, to zas budou komentáře…Ale všimli jste si, bratři a sestry, jak oni útočí, když je tu zmínka o Bohu a Kristu? Oni ihned útočí! Reakce na to, veskrze žádná. Samozřejmě, zlo, se nemá komentovat, tím pádem živit. Správná cesta je ignorance alias žádná výživná šťávička pro živeni zla.
Bůh s námi, prežijeme úplně v pohodě. Stačí Krista prosit, aby nás ochránil před jakýmkoliv zlem, v jeho jakékoliv podobě. A..staniž se…
Dobrou noc, všem dobrým lidem.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Přečti si ten svůj výblitek znovu, až budeš střízlivý, ožralo. Oslovovat diskutéry satanisti je provokace na úrovni dementů, co odmítače fuckcín označují za teroristy. Hezky si tě žid vychoval k obrazu svému. Nestojíš ani za facku, děti a zříceniny nebiju.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Ale to mám radost to mám radost!

Bílá Labuť
Návštěvník
Bílá Labuť

Kalislav Mirousek
haha, trefa, a hned se jeden chytil! :-))))

mimochodem, nevíte kam tak utíkají?comment image

angel
Návštěvník
angel

zdravím a posílám něco pro radost :

https://www.youtube.com/watch?v=MW93VLRE93M

a pěvce Il Divo doporučuju … třeba na ty vaše noční , pochybuju, že byste tam někoho rušil ze spánku !

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Děkuji, děkuji moc.

George
Návštěvník
George

Kdo byl ve skutečnosti “Ježíš Kristus”. Kritické srovnání gnostických spisů a “učení Ježíše Krista” v Bibli plně potvrzuje domněnku o zfalšování celého učení gnostiků ve prospěch židovství a že Bible je pouze sekundárním a napodobujícím pramenem, který svaté učení podává v silně deformované podobě.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

A ktože to teda je, vy gnostický spis?

John
Návštěvník
John

mali by predavat male truhle pre tie pankharty

antihavel
Návštěvník
antihavel

A mezitím, od 1.srpna psychopat Musk zapne Skynet alias Starlink a bude svítit všude a na všechny, kromě eskymáků na pólech……

Dr. Mo
Návštěvník
Dr. Mo

Smích?
Přejde… comment image

4fun
Návštěvník
4fun

THE FRAUD CALLED ELON MUSK
PODVOD ZVANÝ ELON MUSK
https://www.bitchute.com/video/gjyPAva3vQlX/
🙂

… aneb …
… Jak dělá Jelita “kádry” 😐

Bílá Labuť
Návštěvník
Bílá Labuť

starlink, podle mě to již jede… občas z té lavky musím na skok odejít a ta bodavá bolest se výrazně zlepší. Za chvilu vrátim a dobrý.

Core
Návštěvník
Core

Jsem zvedavej jak jim to pujde v CZ…. furt tu mame historicky relikt jmenem Freenety a ty mistama dosahujou ročního obratu desitek nebo i stovek milionu Kč. Jsou plné geeků hackeru nadsenců anarchistu a maj hooodně prachů, entuziasmu a motivace na boj se systemem. V podstatě se jedná o paralelní internet na kterém sedí stovky tisic lidi a který může být ted odpojen a tvořit paralelní struktury. A ONI neví že tu stojí taková síla….