Majdanizace českého státu podle notiček americké ambasády a norských fondů. Máme my,...

Majdanizace českého státu podle notiček americké ambasády a norských fondů. Máme my, Česko, vůbec nějakou hrdost? Gumová páteř jako nezbytná výbava úspěšného českého politika dnešní doby!

Majdanizace českého státu podle notiček americké ambasády a norských fondů. Máme my, Česko, vůbec nějakou hrdost? Gumová páteř jako nezbytná výbava úspěšného českého politika dnešní doby!

   Nedá mi to, abych se nevyjádřil k aktivitě (aktivitám) některých velvyslanectví, jak jinak než příkladných „demokratických“ států, které tak ostentativně projevují starost o naši společnost, potažmo Českou republiku, konkrétně USA, Velké Británie, Kanady, Norska a Jižní Koreje. Jakkoli naše masmédia věnují jen minimální pozornost dění v těchto státech (snad jen s výjimkou USA), jejichž představitelé se s takovým zájmem zapojili do péče naší republiky obávám se, že sami mají víc než dost vlastního másla na své hlavě. I když se to přímo nevztahuje k současnému zaměření, tj. k úsilí těchto ambasád o transparentní prostředí v České republice (rozuměj boj proti korupci), pak zcela jistě by bylo možno obdobným, dle mého názoru jistě krajně nevhodným či nežádoucím způsobem (vměšování se do vnitřních záležitostí státu) projevovat např. nesouhlas či kritiku svébytného Norska ve věci ochrany a zájmů dětí včetně mladých lidí, kteří žijí v podmínkách, které by mohly poškodit jejich zdraví a vývoj, tzv. Barnevernet.

protikorupci-amb750x.jpg
Ambasády cizích zemí, které se vměšují do vnitřních záležitostí ČR

     Pravda, naše orgány sice projevují nesouhlas s činností norských úřadů ve věci dětí české občanky, ale to je běžná forma mezinárodních jednání v případě, je-li k tomu dostatečně vážný důvod. Nic propagandisticky podobného se však nechystá ČR, natož se nějak spojovat s případnými spojenci a tímto způsobem vyslovit vážné obavy o správnosti počínání norských úřadů. Ani Velká Británie nemá „ani náhodou“ čisté svědomí a to v ne jednom případě, obdobné je to v případě Kanady a Jižní Koreje, kde zmíněná korupce má rozměry, o kterých nemáme ani ponětí. O tunách másla, které mají (obrazně řečeno) na hlavě Američané je lepší ani nezmiňovat, protože takto příkladný „nejdemokratičtější stát“ na světě je lépe nekomentovat.

Nicméně všichni dobře víme, že v úsilí aktivity velvyslanectví v zásadě nejde o upřímnou snahu a úsilí o vytvoření transparentního prostředí v České republice, ale zcela vědomě a bez uzardění lze říci, že vědomě, provokativně se vměšovat do vnitřních záležitostí státu. Co horší, že se k těmto nedůstojným a vůči platným mezinárodním úmluvám (OSN) nechali americkým kontroverzním velvyslancem Shapirem „naverbovat“ přátelé USA nejbližší, tedy velvyslanci(kyně) zmíněných ambasád.

     Jak uvádí portál amerického velvyslanectví [1], je provokativní „mise“ představitelů těchto velvyslanectví na téma boje proti korupci v ČR zřejmě zatím jen prvním krokem, protože jak předesílají, budou či hodlají pokračovat na téma:

  • Financování politických stran 25.1.-31.1. 2016
  • Open Government Partnership (otevřená data) 1.2.-7.2. 2016
  • Zákon o státní službě 8. 2 – 14. 2. 2016
  • Whistleblowers 15. 2. – 21. 2. 2016
  • Státní zástupci 22. 2. – 28. 2. 2016
  • Veřejné zakázky 29. 2 – 6. 3.2016.

    Jak z uvedeného vyplývá, představitelé vyjmenovaných velvyslanectví budou naše představitele (zajímavé by bylo znát, komu jsou a budou přednášky určeny) učit a vzdělávat, ale na druhé straně také určovat a diktovat, jak správně a účinně v reálu postupovat v té které oblasti daného „proškolovaného“ tématu. Aktivitu pana velvyslance Shapira lze parafrázovat pověstným sloganem V.I. Lenina: učit se, učit se a zase učit se! To by bylo, aby Shapiro ty české politické řiťolezce nezpracoval k obrazu svému. Myslím, že při dostatečné monetární odměně má velkou šanci uspět.

RomaSpirit750-021.jpg
Americký velvyslanec Andrew Schapiro a Michal Kocáb na předávání cen Roma Spirit…

     Není pochyb o tom, že aktivita amerického velvyslance Shapira je mimořádně usilovná, o to více je zarážející, že se k těmto provokativním aktivitám uchýlili ambasadoři(rky) zemí, se kterými máme relativně výborné diplomatické. Jsme malá země uprostřed Evropy, zájem USA o Evropu je evidentní a povolíme-li uzdu ani ne tak fantazii, jako střízlivému a reálnému pohledu na vývoj událostí v Evropě za poslední dva roky zjistíme, že podobné úsilí či snahu korigovat interní politickou činnost začaly USA již na Ukrajině a také víme, jak to dopadlo.

Nejen já, ale celá řada občanů nechápe a klade si otázku, jak je možné, že si může nějaký člověk, notabene cizinec v diplomatických službách osobovat právo a určovat, co je správné a co ne, co dělat a jak dělat, komu či koho naslouchat a nechat si radit atd., a ještě si k tomu vzít „posily“, snad v domnění, že to nebude tak průkazné, že jde o iniciativu USA. Ale co horší, že se vůči těmto praktikám vůbec, nebo pokud snad ano pak naprosto nedostatečně brání jak vláda, tak politická reprezentace (rovněž snad kromě politiků KSČM). Přijde mi to, jako by ani neměli důvod se nějak proti takovým praktikám ohrazovat či protestovat, jako by všechno bylo předem dané a kroky a také politika České republiky je předem konzultována s „americkými přáteli“, či spíše chlebodárci.

AmbKardinal500-500x350.jpg
Andrew Schapiro a zástupce vatikánského restitučního kléru v ČR, Dominik Duka.

     Pozoruhodné na tom je, i když to může být taktický způsob politické diverze, že podobnou péči a starost si USA nedělají např. se Slovenskem , Polskem, případně s Maďarskem. Nabízí se jisté vysvětlení a sice, že např. zatímco prezident ČR Zeman je v hledáčku kritiky západních zemí, konkrétně USA, prezident Slovenské republiky pan   Andrej Kiska je coby zastánce a stoupenec západní politiky „free“ a Slovensko je „zatím“ mimo zájem. Polsko samo o sobě má zcela jednoznačně západní vítr ve svých plachtách, má svého člověka v čele EU, polská politika má dostatečně západně kvalifikované lidi, kteří mají smysl pro potřeby USA a NATO. Maďarsko jako takové lze jen velmi složitě komentovat, protože jeho politika jeho politika je poněkud rozpačitá a někdy svými postoji k Rusku, uprchlické krizi a následně vůči západu občas i dost kontroverzní, přesto je Maďarsko také „zatím“ mimo sféry vlivu amerických zájmů. Nelze však nevidět, že jde o členy tzv. Višegrádské čtyřky a Česko je relativně nejvíce v zájmu západní politiky zvláště, když má co do činění s prezidentem, jako je Zeman.

     Buď jak buď, iniciativa amerického ambasadora Shapira (např. červené karty) v ČR je z pohledu řadového občana kontroverzní a naprosto nepřijatelná. Na druhé straně je zcela nepochopitelné pak, jak ležérně, zda-li vůbec, na tuto situaci reaguje vláda a politická reprezentace. Jak výše zmíněno, vše se jeví jako nic mimořádného a naopak se snad najdou i takoví, kteří počínání velvyslance či velvyslanců schvalují a podporují. O jaké lidi, resp. politiky jde je jasné, avšak nepochopitelné je, že ani občané se těmto bolševickým praktikám a tendencím (viz dřívější vliv, direktivy a usměrňování ze strany bývalého SSSR na politiku ČSSR) nikterak výrazně, zda-li vůbec, se nebrání a neprotestují. Z toho vyplývá, že podstatná část občanů má už buďto dostatečně vymyté mozky, nebo tyto události vzhledem k svému nezájmu z přizdisráčské, nic moc říkající politiky vlády a politiků vůbec neregistrují. Kéž by své „nasrání“ (je-li tomu skutečně tak) dali dostatečně jasně najevo ve volbách. Kéž by, ale ze zkušeností o tom lze také úspěšně pochybovat. Nebo se snad konečně něco změní?

Jiří B a ť a , 28. ledna 2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lubomír Čáslava
Návštěvník
Lubomír Čáslava

Prosím pochopme, že věci se dějí v širším kontextu. US lobby pod vedením pana protektora má v plánu (a již to bylo avizováno) zkoumat napojení českých subjektů na údajné Ruské vlivové organizace. Mají tedy eminentní zájem odhalit a zastavit domnělé něco, co oni sami v reálu aktivně a ve velkém dělají. Nejen u nás samozřejmě. Různé zpravodajské, privátní zpravodajské, ekonomické, ideové a politické vlivové organizace a spolky z USA u nás aktivně působí na mnoha místech a stát jejich činnost dokonce spolufinancuje. Jedná se o různé think tanky, instituty, rádoby humanitární neziskovky a mnohé jiné maskovací organizace. Spektrum vlivu je široké a sahá od tzv.pražské Havlo-kavárny až po většinu “českých” sdělovacích prostředků. Do tohoto kontextu zapadá i tato aktivita. Navenek nebudou zkoumat Ruské “prsty” ale korupci. A při zkoumání té korupce se zaměří na “Putinovy agenty”. Jak krásně průhledné, že ? Připravme se na nové kauzy a velmi aktivní pisálky.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Jsme tady v zaprdlem krateru vyvoleny narod.Nevmesujeme se totiz ani do svych vlastnich vnitrnich zalezitosti….

Nobody
Návštěvník
Nobody

Absurditu této akce, kterou lze považovat za vměšování do vnitřních záležitostí České republiky, dokládá jeden z aktérů stojící s cedulkou #protikorupci, a to velvyslanec Kanady Otto Jelinek. Kanadský velvyslanec není totiž jen Čechokanaďan, někdejší mistr světa v krasobruslení z roku 1962 a bývalý kanadský ministr sportu v letech 1984-1988. Výrazně se také zapojil do budování kapitalismu v Čechách v 90. letech minulého století. O této etapě se v jeho oficiálním životopisu moc nedozvíte.

Otto Jelinek podnikal s lidmi napojenými na podsvětí, jeho firma figurovala v jednom z největších loterijních podvodů v historii země a další firma, kterou vedl, přikryla největší skandál spojený s netransparentním financováním politických stran. Tyto informace a události ale na Googlu nenajdete, protože v té době internet prakticky neexistoval, a také se hůře hledají v digitálních archivech. Bylo to v době před internetem.

Otto Jelinek se v 90. letech dal do holportu s emigrantem Janem Urbánkem, mužem, který za pomoci bratrů Kočkových vládl Holešovické tržnici, kde měl například řídit obchod s prostitucí.

Otto Jelinek s Janem Urbánkem figuroval například ve firmě Delta Climatizer, která organizovala velmi populární loterijní soutěž TV Bingo, kde policie odhalila miliónové podvody, a loterie po několika měsících od odhalení podvodů skončila.

Text je převzatý ze serveru Echo24.cz. Když již i takový server, jakým je Echo24, něco podobného publikuje, tak je co říct. Já na ně nebudu dávat odkaz, ale pokračování toho článku je opravdu zajímavé.

Kerapa Josef
Návštěvník
Kerapa Josef

gauneři se vmješujou do našich vnitřních záležitostí!!!korupce je naše věc a nikdo nám nemá do ní co kecat

Ilona
Návštěvník
Ilona
Pozorovatelka
Autor

Odkaz na stejné video https://www.youtube.com/watch?v=Gomdll3bjp8&feature=youtu.be jsem vložila do diskuse 27.1., na ruských stránkách tehdy vyšlo jako “Globální prediktor ve 20. století”. Rozebírá, proč GP zatím potřebuje a drží silné Rusko – má se údajně utkat s Čínou. (A mimo jiné je ve videu rozebrána i modlitba Otče náš).

Ilona
Návštěvník
Ilona

Nedá mi to, musím se zeptat Aeronetu ..

Ráda čtu stránky OVKSCMFM , Komunistů z Frýdku.

Hlavně rubriku Zprávy, ale to pláču, když vidím ty Videa vraždění dětí na východě Ukrajiny.

Nejraději mám rubriku : Postřehy k důvodům Víry , Všímám si, že tam často propagují váš Aeronet, a zase Vy dáváte články Petra Cvalína , který je v symbióze s Komunisty z Frýdku.

Co mě ale zaráží, v rubrice Postřehy k důvodům Víry , na první straně je video O‘da na Satana a obrázek, který označuje Lucifera. Dále je tam asi 37 článků, opěvujících Satana , videa Černých mší, Rituály a satanské Básně např :

Lucifer.

Když temná hvězda zazáří z nebe,
a padlý anděl rozevře křídla,
svou zhaslou auru hodí za sebe
v hynoucí noci, která dnem zřídla.

Svatozář shodil, odřek’ se Pána,
co jenom lži mu daroval.
Nechal zem zemí, jež byla mu dána
a sám nebesa si vzal.

Usedl na trůn, k zděšení davu,
toho, co zatratit jej chtěl.
Až vyjde hvězda, tak zvedni hlavu —
není to Bůh, toť Lucifer.

¨
Dále je tam plně rozkodována Iluminátská Pyramida : Ma’at-neb-men-aa, Ma’at-ba-aa . . .

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/ma—at-neb-men-aa–ma—at-ba-aa-.-.-..html ,

Co má OVKSCMFM společného se Satanem a s Vámi, nebo naopak ??

Děkuji. Ilona

Pozorovatelka
Autor

Já Vám v prvé řadě děkuji za odkaz na sekci \”Postřehy k důvodům víry\” na zmiňovaných stránkách, o kterých sporadicky vím, ale nevěděla jsem, že se této tématice až tak věnují. Vámi vložený odkaz nefunguje, ale dohledala jsem si jej, tak snad teď již bude funkční http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/ma—at-neb-men-aa–ma—at-ba-aa-.-.-..html

Vím, že pán Cvalín zde publikuje, ale nevěděla jsem, že stránky odkazují na zdejší články a nevěděla jsem, že by to mohlo ukazovat na takovou spojitost, na jakou se ptáte. A přestože jsem dnes ten odkaz týkající se víry viděla poprvé a prošla jsem jej jen letecky, tak mi to jen zapadá do té mozaiky, jakou svět vidím já a ke které jsem se dopracovala – a to už po několikáté zdůrazňuji – naprosto neovlivněná ani Pjakinem (k němu jsem se dostala až v průběhu psaní svých článků) už vůbec ne odkazovanými stránkami. A to je vidění, že celá naše současnost má kořeny v Egyptě, resp. v Sumeru a Babylonu.

Snažila jsem se to popsat v sérii článků \”O potopě světa\” – omluva, že se opět s odkazem opakuji, ale nemůžu jinak https://aeronet.cz/news/?s=O+potop%C4%9B+sv%C4%9Bta a hned v jeho první části https://aeronet.cz/news/o-potope-sveta-polarce-venusi-a-veku-ryb-a-o-dvou-kridlech-jedne-moci/ popisuji i egyptský princip maat, což je slovo, které je i v odkazu na stránkách FM.

Shrnuto – vším jsme u Egypta (pyramida), u kněžky Ištar (Babylon) a vším u oslavy Venuše (Luciferka) a Slunce (sluníčkáři). Rozebrat to je opravdu na článek, ale narychlo mám závěr takový, že Bible i křesťanství jsou prostředky GP, mající kořeny v Egyptě a v Babylonu.

Chápu, že to může vyznívat tak, že komunistům jde o vytvoření ateistické společnosti v tom smyslu, že marxismus byl označen ze nejlepší ideologii, která po křesťanství vznikla, ale tady bych si dovolila tvrdit, že v obou případech jde o manipulativní a zotročující ideologii (mimochodem – na vzniku obou mají podíl Židé) a že stránky FM nesledují jiný účel, než lidstvo od obou ideologií osvobodit.

Ilona
Návštěvník
Ilona

Děkuji Vám za Odpověd’ Aeronete.
Ano, Frýdečany nemájí rádi, říkají , že jsou Stalinisté,napojení na FSB a jejich Katka Konečná je v Bruselu v Levicové Frakci, pouze jako pozorovatel.Komunisté z ČR nejsou členové, pro své údajné Stalinistické myšlení. Tak, jako Vám jsem vděčná za skvělé články, tak také děkuji Frýdečanům z OV KSČ. To oni na OV už v roce 2013 dali na světlo světa článek s varováním, že na Č.R. je uvalena Fatwa a přiložili tam i více, jak 800 jmen Mudžahedínu, a i napsali , kteří jsou v ČESKU !! Článek vyšel i u vás, s mírnou Cvalínovou úpravou, i na Olšer cz .Vím dobře odkud je P.Cvalín !! Na ÚOOZ v Praze z toho měli velký vítr . Vyšetřoval to tenkrát začátkem roku 2014 nějaký kapitán Kraucher ÚOOZ Praha, a Premiér to vše Stopnul.

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/na-c.republiku-je-uvalena—–fatwa.–mujahedini-se-k-nam-vraceji-ze-syrie–mstit-se–.html

Také přikládám ,ten už fungující odkaz na tu rozkdovano masonskou Pyramidu. Jak se tam do té Pyramidy Komunisté dostali nevím. Bez Těch odkazů Illuminati Rising – mě to nejde.

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/ma—at-neb-men-aa–ma—at-ba-aa-.-.-..html

Děkuji a držím Vám Palečky. Míru Mír !! Ilona

Pozorovatelka
Autor

Do reakce na Vás jsem opomněla vložit jeden velmi podstatný fakt, a to ten, že marxismus-leninismus a stalinismus není totéž! Už jsem svou reakci nechtěla upravovat, ale Vy jste trefila \”hřebíček na hlavičku\”, tzn. popsala jste i důvod, proč česká KSČM nikdy nebyla přijata do spolku Eurokomunismu a tedy ke komunismu, o jakém básnil Havel a o kterém hovořil na svém listopadovém projevu o sociální budoucnosti (a kvůli kterému jako první věc legalizoval KSČ hned v prosinci 1989 – viz rozhovor pro Rudé právo z 2.12.1989 na stránkách zde, kde je možné si celý rozhovor s Havlem nalistovat od stránky 1 http://archiv.ucl.cas.cz/index.php?path=RudePravo/1989/12/2
a důvod byl ten, že se nezřekla stalinismu https://cs.wikipedia.org/wiki/Eurokomunismus
Bohužel, mnozí dosud mezi marxismem (neomarxismem, resp. jen jinou obdobou křesťanství, o kterém Jehovisté na každém rohu básní jako o ráji na zemi, ve kterém nikdo nebude potřebovat peníze, což v podstatě je popis NWO) a křesťanstvím (resp. biblickou kulturou,zavedenou Egyptem a jeho Amen-Amon) nechtějí vidět rozdíl.

Za odkaz ještě jednou děkuji – je to pro mě inspirace pro nový článek.

Pozorovatelka
Autor

Pro upřesnění – v odkazu na archív Rudého práva je nutné kliknout na stránku “1”, kde vlevo je uveden obsah vydání a v něm odkaz na článek “Kdo je Václav Havel”, který má být na straně “5”. Po listování se mi ale článek vždy ukazoval už na stránce “4” – kdo má o tento vskutku velmi interesantní rozhovor Havla pro Rudé právo zájem, ten věřím, že se k němu v odkazu prokliká.

Jebatac
Návštěvník
Jebatac

Tak proto jsou v poslední době tak aktivní jehovističní fanatici převlečení za “hledače pravdy v bibli”..

leonvigild
Návštěvník
leonvigild

hele jebatacu tyhle kecy o jeh. fanaticích si nech na provatikánský weby , vůbec ty lidi neznáš, mám mezi nia spostu kámošů-Ilona -jste vedle jak ta vedle-mícháte hrušky s jabkama-Jahve-z hebrejského slovesa havah-stát se , ” jsem kterýž jsem” nebo “působí , aby se stalo je jméno pro Boha Abrahamova,Izakova a Jakobova-satan -hebrejsky odpůrce ten který stojí proti Jehovovi-přečtěte si prsoím knihu Jobovu kde se píše jak satan přišel před jEHOVU a žádá aby mohl sejmout joba, je to rozhovor dvou osob přečtěte si Joba a pak se sem vratte s komentářema teprv- logicky tedy jehova nemuze být Dabel-prosím vyčistěte si vnitřní filtr na selekci zjednodušených videí a splácanin aby zachytil tyhle mozkový zplodiny ala video od Ilony

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

tá o karkulce je lepší…

Veritas Mori
Návštěvník
Veritas Mori

Tahle akce s názvem “Proti korupci” je celá dílem amerického velvyslanectví. Ty další ambasády tam dělají pouze “alianční partnery” a fíkové listí, aby nikdo nemohl říct, že se do vnitřních záležitostí ČR vměšuje jenom sama americká ambasáda. To by nebylo politicky stravitelné ani pro české politické špičky. Takhle se řekne, že jde o bratrskou pomoc “vyspělých západních zemí” a Američané tak v tom nebudou sami. Je to jako přes kopírák se zahraničními misemi několika stovek vojáků členských zemí NATO v amerických válkách po světě. Američany těch pár vojáků z aliančních zemí nevytrhne, nepotřebují je tam pro vedení bojů, ale jde tam o politickou podporu, aby se neřeklo, že Amíci v Iráku, v Afghánistánu a teď i v Sýrii válčí sami, ale naopak v rámci “koalice”.

George Washington
Návštěvník
George Washington

Plus dominia Norsko a J. Korea 🙂

Dušan
Návštěvník
Dušan

u nás to vyzerá že sestričky (akcia bola začatá zmenou zákona o platoch sestričiek (tipujem nejaká piata kolóna vo vládnej strane)) a vedúcej sestričke čo s tým začala sľúbili odmenu ktorú nedostane.
Tí učitelia sú riadený už napriamo cez mimovládky v ktorej pozadí je americká ambasáda.

Dotyční nechápu že budú použitý a zahodený. SMER začal ísť zaujímavým smerom a treba destabilizovať slovensko aby mohli aj sem prísť obohacovači (typujem že 2-3% budú vycvičený velitelia budúcich bojovikov)