Maják na konci naší civilizace? Pomozte prosím AE News i v novém...

Maják na konci naší civilizace? Pomozte prosím AE News i v novém roce, pomůžete společné věci

Maják na konci naší civilizace? Pomozte prosím AE News i v novém roce, pomůžete společné věci

Nový rok nezačal pro alternativu a obecně proti-migrační a vlastenecké servery dobře. Přesně jak jsem předpovídal v posledním pořadu v prosinci na Svobodném rádiu v minulém roce, tento rok bude ve znamení utahování šroubů svobodě slova, diskusí a názorů. Nejprve Facebook zablokoval profil českému hnutí Islám v ČR nechceme, následně nás obvinili, že kvůli multikulti Sněhurce pana Donutila rozeštváváme český národ, asi kvůli tomu, že pohádku má prošetřit RRTV, a poté našemu zpravodajskému serveru uzavřela Slovenská Spořitelna bankovní účet na příkaz rakouské ERSTE. Není ještě ani konec měsíce a už se ukazuje z uniklých emailů Bohuslava Sobotky, že alternativa a protimigrační postoje budou brzy považovány na internetu za extrémismus, pokud už nejsou dnes.

Do konce měsíce zbývá 11 dnů a náš server zatím vysbíral na příspěvcích od našich čtenářů cca. 45% z potřebné cílové sumy nezbytné na zachování provozu našeho serveru příští měsíc. Věříme, že i tento měsíc se do konce měsíce podaří vybrat celých 100%, protože věrní čtenáři AE News nejsou lhostejní a náš server tvoří jednu velkou alternativní rodinu na českém internetu. Jsme jediný alternativní server, který garantuje bezpečnost našich diskutujících po právní stránce, a to na základě holandského mediálního zákona. Poskytujeme soukromí a anonymitu nejen autorům článků, ale i diskutujícím. V dnešní době, kdy svoboda slova a názoru je perzekuována v čím dál tím více zemích Evropy, AE News reprezentuje přístav svobody.

Není snadné žít v dnešním světě, v civilizaci, která dobrovolně páchá sebevraždu. Servilitou politiků, které volíme za klobásu nebo pár koblih, naší pohodlností, nečinností, neochotou vyjít do ulic, strachem ozvat se, strachem z postihu, obavami z budoucnosti. Je těžké bojovat s procesy řízení a systémů NWO, které nás nejen obklopují, ale doslova pohlcují a velmi často i definují a stáváme se na nich závislými, jsme jejich součástí. Svobodné zpravodajství je posledním záchranným majákem na konci západní civilizace. Dál už je jenom černé rozbouřené moře NWO, které zaplavuje kontinent, a to nejen obrazně.

North%20Ronaldsay%20lighthouse%20beams%20April%202010%20midnight%20(Marion%20Muir).JPG
AE News je nezávislým zpravodajským majákem uprostřed mediální tmy, která zajišťuje krytí pro nástup moci NWO v západní civilizaci.

AE News server se etabloval na českém internetu jako pilíř nezávislosti a tvrdého odporu vůči projevům globalistických procesů NWO a vměšování se cizích intervenčních a lobbistických sil do vnitřních záležitostí Česka a Slovenska, ale bylo to bez pomoci ambasád, fondů a neziskovek, bylo to jen díky nezdolné a trvalé podpoře čtenářů všech věkových kategorií a sociálních vrstev, které denně čtou AE News. Vaše podpora byla, je a bude jediným nosným pilířem našeho projektu. Navzdory pomluvám, propagandě mainstreamu a našeho očerňování mainstreamovými médii. S Vaší podporou přežijeme, bez Vás světlo našeho majáku pohasne.

Není-li Vám osud tzv. západní civilizace a našich národů lhostejný a pokud se Vám líbí naše články, zpravodajství, publicistika, titulkovaná videa nebo moje rozhlasové pořady, které se snaží přinášet světlo z majáku mezi Vás a občany, přispějte prosím na této stránce, podle svého uvážení, finančním příspěvkem na zachování provozu našeho serveru. Na slovenský bankovní účet lze zasílat eurové příspěvky (tuzemské i zahraniční) až do konce března (marca), nový účet na Slovensku zavčas oznámíme. Účet u AirBank v ČR je určen jenom pro české přispěvatele (pouze tuzemské platby)  a pouze v korunách. Kdo má PayPal, ten to má nejpohodlnější. Využít můžete i poštovní poukázku při zasílání příspěvku na vybraný bankovní účet. A samozřejmě velké poděkování všem, kteří tento měsíc již našemu serveru přispěli. Děkujeme!

Děkujeme za Vaší trvalou a neochvějnou podporu, rok 2016 je před námi, bojujeme za náš domov, za naší vlast, s Vámi, společně.

Za všechny autory AE News a za celou redakci

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

Brazílie naštvala Izrael, když ze solidarity s Palestinci zrušila izraelské firmě kontrakt na ostrahu lympiády za 2,2 mld. USD.
Firmu vlastní penzionovaný plukovník IDF, který v 80. letech cvičil paramilitární jednotky v Hondurasu a Guatemale. https://electronicintifada.net/blogs/charlotte-silver/brazil-cancels-2-billion-contract-israeli-security-firm-2016-olympics
Virus Zika dodává: “Name of Depositor / J. Casals, Rockefeller Foundation.” http://www.lgcstandards-atcc.org/products/all/VR-84.aspx?geo_country=sk#history
Zika virus ATCC® VR-84™
freeze-dried
€599.00
Kontejnery jsou chlazené na minus 70 stupňů Celsia, vývoz je povolen i na Slovensko.
na maily neodpovídám

KeclikHanush@email.cz
Návštěvník
KeclikHanush@email.cz

Мы поклонники AE News хотим петь песню.
https://www.youtube.com/watch?v=FU6io9o-V-8

job
Návštěvník
job

nevim zda se to uz zde neresilo, ale celkem me prekvapuje, ze server Vaseho zamereni neprijima bitcoiny:). at se dari!

Spider
Návštěvník
Spider

Mně naopak fascinuje, že akceptují m.j. paypal, ačkoli už cca před půl rokem tu byl článek, jak je úesá ekonomicky v ha..lu a….cituji….. ” paypal rovnou balí krám”….nj…není čas hrát si na zásady….ropa klesá…tak je nám pro provoz dobrej i dávno zkrachovalej paypal z USA 🙂

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobrý večer Všemu a Všem. Děkuji za prostor, který mi Aeronet umožňuje ke sdílení. Jinde se mi vysmívali a nebo mne hned blokovali. Již jsem psal, že jsem člověk v nouzi. Žiju na kraji společnosti a mám rád lidi. Umím pomoci lidem v uzdravování. Jmenuji se Jaromír Štěpán. Uváděl jsem i svou mailovou adresu. Kontaktovalo mne několik lidí, mezi nimi i takový člověk, který se nechtěl podepsat jako všichni ostatní kdo k tomu neměli odvahu. Ale tento člověk o kterém se zmiňuji, tak tento člověk očividně slídí za těmi kdo zde nalézají odvahu vystupovat pod svým jménem. Počítač těch lidí co mne pustí do tepla a k internetu, začal trpět všelijakými podivnými projevy přicházejícími zvenku… Jsem už starý, své jsem si odžil. Něco si ještě musím na své pozemské pouti splnit ve prospěch druhých lidí. Potom odejdu. Něco vím o životě a směl jsem poznat souvislosti o aplikacích jemných forem absolutní energie. Psal jsem zde již o tom, že se bude opakovat silná zima v Evropě. Vysvětloval jsem proč tomu tak je. Prosím, nechť si má následující slova nikdo nebere osobně, ale energie, které působí na celou naši zeměkouli a na vše co s touto planetou souvisí, podléhají jistým zákonitostem. A tyto zákonitosti jednoznačně formulují, že 7.února, kolem 23:00 místního astronomického času, začne působit modulace absolutní energie, zvaná – rok Opice s elementem Oheň. Bude to trvat rok a tato energie bude krajně konfrontační pro vše co se nazývá energie Tygr. A současně tato energie Opice, bude ovládána (bude se podřizovat, bude podléhat proměnám) energií zvanou energie – Had. Nu a nyní malinký výřez ze statistiky. Česká republika je dnes charakteristická energií Opice. Významná světová velmoc, USA, také vznikla v roce Opice. Nu a pro Rusko je typické právě následnictví energie roků revolucí – roků Hada. A tedy Had, bude ta energie, která bude iniciovat proměny. Přeji Vám krásné bytí. Mám Vás rád. Jaromír Štěpán zlinek@centrum.cz

albatros
Návštěvník
albatros

My děkujeme za Vaši práci 😉

Pozorovatelka
Autor

Za sebe – kromě toho, že jsem vděčná za tento prostor k vyjádření se, jako jeden z autorů zdejších článků (a radost, že autorů přibylo!) jinou odměnu, než poděkování, opravdu neznám. A vím, že šéfredaktor VK a Administrátor jsou na tom úplně stejně a věřím, že čtenáři, kteří hrbí záda nad klávesnicí se stejným nasazením bez ohledu na čas a se stejně idealistickou motivací v diskusích, nemají problém uvěřit, že jsou situace a věci, kdy o peníze jde opravdu až v druhé řadě. Bohužel, i kdybychom se všichni scházeli někde na zelené louce, bez peněz za společně sdílený prostor by to dnes nešlo. Za sebe – děkuji za poděkování, ale přidávám se jak k poděkování redakci, tak především k poděkování všem, kteří se korunku ke korunce a měsíc co měsíc skládají na fungování tohoto prostoru.

PS: Před třemi léty umřela jedna mě velmi blízká paní, bylo jí 85 let a byl to nádherný člověk. Kromě spousty dalších mouder měla jednu pěknou větu: \”Boky by mi vyrvalo, kdybych to neřekla\” . Myslím, že o něčem takovém je tento prostor…

nonick
Návštěvník
nonick

Kdyz prestanete NEschvalovat prispevky, prispeju. Schvalovani prispevku je historie, to uz nikde neni. Nevim, proc zrovna u vas to tak je. Aspon z meho IP. Mozna jste ho oznacili. Z jineho totiz nemam problem. A to se mi nelibi. Byl jsem a budu kritickej k financovani, protoze jestlize nekdo dela jako technik v Germany, nechapu tu zavislost. Kdyz budu vydelavat 50-120 tisic cista ruka v Nemecku… Ale provc ne 1000 euro x12 je slusnej bonus. Pokud by jste to meli na fulltime, tak je to zase malo. Takze to lpeni na penezich nechapu. Pritom jsem vam uz 2x presto poslal i poslu, ale na toto mi nikdo nezodpovedel. Podle sebe soudim tebe a rikam, ze osobne bych prachy jako clovek co to ma jako dulezitej zivotni projekt- nevazal na penize. No money- no project. Tak pak to neni zivotni projekt. A jestli neni, tak to poslu radsi panu Koralovi, kterej to jako zivotni projekt prokazatelne ma. . (v radiu se par krat prorekl a vyplynulo z toho, ze VK pracuje a pracuje v dobre placenym oboru).
Vlkovo bloguje bylo v dobe ukrajinske krize obrovsky obsahle uplne zdarma, protoze vlk ma duchod, nasetreny prachy a od nikoho nic nechtel. Ale primarni bylo zachovat si naprostou nezavislost, aby ho nikdo nemohl z niceho narknout. Jen naopak upozornuje kam jeho citatele muzou poslat penize- sem tam charita a slovensky megaprojekt slobodny vysielac, ktery opravdu stoji penize- uz jenom poplatky OSA, ci co to tam maji. Kdyby VK se spojil s paradnim typkem Koronim, tak bych mu za ten cas platil i pres to prezevsechno kazdej mesic. To by mi udelalo fakt radost a nejsem sam. V mem okoli je to podobne. Ti co vedou to radio s tim nemeli zacinat, protoze na to nemaji talent. Bud nemaji hlas, nebo jsou to jarini, nebo je tam starej morous, kterej chce byt nejchytrejsi a kdyz narazi na chytrejsiho a znalejsiho, tak se je schopnej misto vymeny nazoru pohadat. Nepochopil, ze VK je ten hlavni a on ma byt proste jen moderator. Misto toho si furt bere slovo a doplnuje. Koroni je naopak takovej frajer, ze je schopen misto posluchace hrat blbeho, aby host treba tema shrnul. Profik z normalniho radia, kterej sel do ilegality.Ale neslysel jsem to od nej ani jednou. Kdezto dedek se tim chlubi kazdej patek- jindy ho nesleduju. Druhej je zavislej na telefonatech- coz se lepsi a lepsi, ale uz vim, ze se nevyleci- je to nejaka fixace z mobilniho telefonu, kdy m,usi vzit telefon, kdyz zvoni. Jinak nevim, v cem ma problem.
Minulej porad jak byli dedek i mladej hrubi na tu pani co volala (at uz je jakakoli- neni o nic horsi nez oni- tak na stejno) tak to jsem chytal nerva. Prosim prosim. Oni se vam neozvou, kdyz vedi, ze jste na tomhle radiu, to je jasny. Kdyby jste tam nesli, tak by vam si myslim uz hodili lano. No skoda. Doufam, ze se pohadate, prejdete k slovakum a ja vam poslu prachy kazdej mesic.
Zdravim schvalovace. Sice nemate radi kritiku, ale za to, ze co se technickych veci tyka nenasli slabe misto, te beru. Myslim tim jak na jinych IT webech vas resili a kdyz rekli ze jste ruska sracka, nemohli uz rict, ze ty technicky fakta jsou spatne- windows, sobotka atd

Administrator
Admin

Komentáře prochází analytickými filtry, my nic neschvalujeme ručně, pouze ty komentáře, které zachytí Akismet nebo Vanguard. Z celkového objemu komentářů jde o 0.8 až 1.2% diskusních příspěvků, což je zanedbatelný objem. Trolling u nás netolerujeme a po 3 projevech trollingu banujeme elektronickou entitu diskutéra natrvalo. Nestojíme o výkřiky, sprosté nadávky, urážky a rozvracení diskusí placenými provokatéry z neziskovek. Slušní diskutéři nemají u nás žádné problémy.

informix
Návštěvník
informix

Otázka na administrátora:

Je v pláne umožniť plnohodnotný prístup na webstránku cez https pripojenie? Teraz keď nastavím ručne v adrese https, tak sa mi stránka síce zobrazí, ale všetky linky na podčlánky sú znovu v podobe http. Viem že sa to dá riešiť pomocou doplnkov typu ForceHttps, ale to je pomerne nepohodlné a netuším, či to funguje aj na formuláre diskusie.

Druhá otázka: keď som pozeral vydavateľa SSL certifikátu, prehliadač mi udáva ako vydavateľa “avast Web/mail shield”. Súvisí ten certifikát s vaším webom, alebo mi ho iba podhodil antivír, s rizikom odpočúvania MiTM stratégiou?

Administrator
Admin

Náš web nepoužívá SSL certifikát, protože ho nepodporuje Cloudflare v základní free verzi. A placený Cloudflare by opět znamenal zvýšení provozních nákladů AE News a tomu se chceme za každou cenu vyhnout, už takhle je to napnuté finančně každý měsíc. SSL nepodporují ani některé pluginy, které používáme, takže SSL nepoužívejte a pokud chcete ochranu přenosů, pořiďte si VPN na bázi OpenVPN, který zaručí krypto přenosu od vás ven k VPN providerovi někde za mořem. Odtamtud do Holandska k nám na server to už půjde nekryptované, ale to už je detail. Vám primárně půjde o ochranu před domácími naslouchači a tomu VPN spolehlivě zamezí, a to mnohem lépe, než HTTPS, které je naprosto bezbranné vůči MITM útokům.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Mel bych na Vas dotaz ohledne tech VPN provideru. Za chvili bude provozovani alternativnich serveru trestny cin, nasledne bude trestne i jejich navstevovani, takze VPN muze byt docasne reseni do doby, nez bude trestne i sifrovani. A me by docela zajimalo, kdo skutecne stoji za temi VPN providery ? A myslim tim hlavne ty velke, jako PureVPN apod. Pokud to chapu spravne, tak komunikace mezi mym PC a providerem je sifrovana, provider uz ale ma veskery pristup k me komunikaci (a nekteri provideri uz nyni poskytuji log komunikace uzivatele na pozadani prislusnych organu). Tim padem me prijde velmi pravdepodobne, ze podobne sluzby muze poskytovat primo treba NSA, samozrejme jakoby v zastoupeni nejakeho soukromeho subjektu, vylozene se to nabizi. Pripadne providera nejak dotlacit ke “spolupraci”. Jaky na to mate nazor ? Diky za odpoved.

Jebatac
Návštěvník
Jebatac

Můj názor je takový: Pokud bude za chvili provozovani alternativnich serveru trestny cin, nasledne bude trestne i jejich navstevovani, půjde již o všechno a chtě nechtě se budou muset ozbrojení občané masově dostavit do Strakovy akademie, PSPČR a Senátu ČR. Zde by již šlo o zásadní porušení Ústavy ČR a pro obranu demokracie by již bylo nevyhnutelné použít čl. 23 listiny základních práv a svobod, jakožto nedělitelné součásti Ústavy ČR.

Administrator
Admin

Přečtěte si prosím na naší Donate stránce úvod o nás. Tam máte vysvětleno, na co a proč vybíráme peníze a proč je to jenom tolik, a ne více nebo méně. Náš server garantuje právní bezpečnost našim autorům a diskutérům skrze právní subjektivitu v Holandsku pod ochranou mediálního zákona Holandska. Musíme mít pojištění, sídlo firmy v Holandsku, kancelář, platíme server, energie. Za dobu existence našeho serveru nás kontaktovala několikrát Policie ČR s požadavkem na předání informací o IP adresách diskutérů, kteří napsali něco ostřejšího do diskusí. My jsme ale díky naší subjektivitě v Holandsku nemuseli nic poskytnout, máme žurnalistickou ochranu mediálního subjektu, který se vztahuje na veškerý obsah serveru, včetně diskusí. Informace jsme nevydali. Stejně tak přišly dotazy na autory článků, o které se policie zajímala.

Tato komplexní ochrana autorů článků a diskutérů není zadarmo. Placení fyzické kanceláře, firemního pojištění v Holandsku, abychom mohli mít subjektivitu. Ochranu identit, včetně identit diskutérů, bereme vážně.

Teď něco z jiného soudku. Šéfredaktor VK nasypal do rozjezdu tohoto projektu tolik peněz, že je naprosto logické, že v tom nemohl pokračovat donekonečna a jak on sám říká, projekt musí být samofinancovatelný bez dotací. Tak bohatý opravdu není a tohle mi osobně hodně vadí, že jak někdo dělá v Německu, hned si každý o člověku myslí, bůhví v jakém není balíku. VK píše články po nocích, dělá překlady videí, každý pátek připravuje pořad na rádiu, nic za to nedostává, já nic nedostávám za svoje adminování, Pozorovatelka nic nedostává, nikdo nic nedostává, ale jediné co je potřeba, abychom udrželi holandskou subjektivitu, provoz serveru, energie a firemní mandatorní pojistku, abychom mohli dál přinášet články a garantovat anonymitu a bezpečnost autorů a diskutujícím pod ochranou holandského mediálního systému.

Nebudu komentovat Vlka ani nikoho jiného, jak oni dělají své projekty. My jsme jiný projekt. To snad každý vidí z toho, jaký štvavý mediální kolotoč se okolo nás a proti nám rozjel za poslední dva roky. Máme jinou politiku fungování. Máme jiný obsah. Jinou koncepci. Jiné priority ochrany identity autorů. Jiné nároky na ochranu diskutujících. Nefungujeme z Česka. Nejedeme na shared hostingu za pár korun. Máme jinou právní subjektivitu než obývákoví bloggeři. Máme tolik čtenářů, že kdyby každý přispěl 1 EURem, otevřeme celoplošnou televizní stanici. Jenže tak to nefunguje. Přispívájí v drtivé většině stálí a věrní čtenáři, pořád ti samí a nových přispěvatelů přibývá jen pozvolnu. Ale díky za ně.

Nikdy ale nepůjdeme na kompromis ve smyslu snížení bezpečnosti. Sice by se měsíční vybíraná částka snížila, ale za cenu ztráty subjektivity v Holandsku, a to i já bych potom odmítl dál se na projektu podílet jako admin. Ochrana soukromí je pro mně zásadní a v dnešní době obzvlášť, když čteme ty články a útoky proti AE News z mainstreamu a ty výroční zprávy BIS o nás. Takže neposuzujte sumu, kolik náš projekt potřebuje na provoz měsíčně, protože Vy jí neplatíte celou ze své kapsy jako jediný donátor. Jde o to, aby se co nejvíce lidí odhodlalo nás podpořit, aby se suma rozložila mezi co nejvíce lidí, abychom všichni mohli benefitovat z maximální ochrany a klidného provozu z Holandska. Suma není velká, je to provozní minimum, které nelze sesekat níže.

Pan VK nebyl dosud osloven nikým ze slovenského Svobodného Vysílače a on sám se nikomu nabízet asi nebude, to vám garantuji. Takhle to nefunguje ani na mainstreamu. Vždycky se jako první musí ozvat rádio, které hosta osloví a nabídne mu prostor, ne obráceně, že host se bude nabízet rádiu. A jak znám rádia, hlavně ta na internetu, tak ta hledají hosty na základě podnětů posluchačů, že napíšou do diskuse na rádiu, aby pozvali hosta toho a toho. Takže podnět musí směřovat od posluchačů k redaktorům SVSK, aby konkrétního hosta pozvali.

Díky za dotazy a podněty.

-Admin-