Mainstream tvrdě zakročil proti bloggerům, kteří si dovolili vyjádřit podporu skupině Ortel....

Mainstream tvrdě zakročil proti bloggerům, kteří si dovolili vyjádřit podporu skupině Ortel. Proč moderátorka CNN vyzývá Američany k nošení hidžábu? Smrt mainstreamu v přímém přenosu!

Mainstream tvrdě zakročil proti bloggerům, kteří si dovolili vyjádřit podporu skupině Ortel. Proč moderátorka CNN vyzývá Američany k nošení hidžábu? Smrt mainstreamu v přímém přenosu!

Kauza islámských nástěnek na základní škole ve Zlíně [1] vyvolala rozruch do takové míry, jakou jsme ani náhodou nečekali. Mnoho rodičů je zděšeno stavem českého školství a chystají dokonce petice za odvolání ministryně školství. Ve skutečnosti současná ministryně školství Kateřina Valachová pouze kopíruje indoktrinační linii inkluzivního vzdělávání a multikulturalismu, kterou v České republice razí dva subjekty. Jednak Evropská komise skrze dotační programy z fondů EU a také Norské fondy, které jsou pro změnu v centru financování multikulturního sociálního inženýrství v Evropě. V rámci školních osnov se tak děti na základních školách učí porovnávat neporovnatelné, křesťanství a islám. Učitelé se bojí poskytovat médiím rozhovory, protože se bojí o práci. Situace ve školství v mnoha ohledech připomíná dobu normalizace ze 70. let minulého století. Dochází k udáním, učitelé jsou popotahování, když např. nemají ve třídě multikulturně laděnou nástěnku, nebo když během mezinárodního dne dětí připraví kulturní pásmo, které neobsahuje např. výjevy z jiných kultur. Nadměrná administrativa, přesčasy a stres potom způsobují, že učitelé na svoji profesi rezignují.

2508460_cesky-slavik-2015-slavik-celebrity-ortel.jpg
Skupina Ortel na Českém Slavíkovi přebírá cenu.

Ve všech školách to ale není stejné. Ředitelé a učitelé filtrují příkazy z ministerstva a dětem nepředávají nic z multikulturní propagandy. Tito ředitelé vedou de facto skrytý odboj na pomezí ilegality a revolty. Takové školy zaslouží uznání. Jenže na mnoha školách dochází při výchově dětí k pokřivení jejích rozhledu o okolním světě. Dítě, které každý den chodí okolo nástěnky s porovnáním toho, že křesťanství je vlastně jako islám, jenom se liší v symbolech a ve zvycích, postupně dostávají falešnou představu o hrozbách dnešního světa. Ve školách by se nikdy nemělo srovnávat křesťanství a islám, protože to jsou dvě naprosto neslučitelné věci. Křesťanství je kulturní odkaz v Evropě, naproti tomu islám je extrémistická ideologie schovaná za náboženský rámec. Na školách by měly probíhat přednášky o hrozbách islamizace Evropy a o hrozbách zfašizovaného multikulturalismu.

Ortel odhalil pokrytectví mainstreamu

Určitě jste mnozí z vás sledovali udělování cen hudebních Slavíků minulý víkend. Pokleslá estráda, která by jinak nestála za pozornost, přinesla i zajímavý moment, kdy stříbrné místo si odnesla kapela Ortel. Ta skládá a hraje písničky s národními a vlasteneckými motivy. Jenže dnes, když řeknete slovo vlastenec, nebo když zazpíváte píseň s národními motivy, začne v globalistických českých médiích řev. A nejen tam. Jako první se ozval jistý Radek Banga, nechvalně známá cikánská postavička, která má texty vlastních písní na tak odporné úrovni, že je tady nebudu ani publikovat. Parlamentní listy na to žaludek měly, na ukázky textů pana Bangy se můžete vyzvracet zde. Porovnejte texty Ortelu a pana Bangy. A takovýto člověk začal na předávání Slavíků pískat na protest proti tomu, že Ortel dostal cenu.

TOLERANCE.jpg
Přístup sluníčkové multikulti civilizace k hrozbě islámu.

Druhý den se v českých médiích rozjelo peklo. Pražská kavárna ihned začala burcovat, že v Česku se udělují ceny už i “náckům”. A aby toho nebylo málo, ruku k dílu přidal i český mediální mainstream. Na serveru iDnes.cz vedení administrace zrušilo blogovací účty nejprve Břetislavu Olšerovi, potom Ladislavu Kašukovi, dále Oldřichu Rambouskovi a nyní dokonce i Lucii Provazníkové. Všichni byli zablokování jen proto, že si dovolili vyjádřit podporu kapele Ortel, která v písni Mešita kritizuje politiku české vlády ohledně migrace. To je cenzura jako bič. Už je to tu zase. Zakázali psát, zakázali zpívat. Karel Kryl by se opravdu divil, jak havlistická fronta a globalizace zkřivila charakter republiky. A jak Tomáš Ortel při přebírání ceny uvedl, písničky Ortelu v rádiích neuslyšíte, protože český mediální mainstream, včetně rozhlasu, je žumpa. Pustit si rádio na mainstreamu, to je lepší si raději prohnat hlavu olovem. Proto jsem vybral 3 skladby od Ortelu a vložil jsem je do tohoto článku.

Fundamentální multikulturalismus nabírá na agresivitě

Opravdu nevím, co je na písních této skupiny tak závadné. Kritika islámu je oprávněná, písně o národu jsou potřeba. Jenže Česko není pupkem světa a v jiných zemích už je krize národů mnohem dál. Americká moderátorka na televizi CNN řekla, a to jen několik dnů před útokem somálského muslima na univerzitě v Ohiu, že utiskovaným muslimským ženám v USA (kterým není dovoleno vstupovat do škol nebo do úřadů se zahalenými obličeji) je třeba vyjádřit v USA solidaritu a navléknout na sebe hidžáby, i když člověk není muslim. Aby se tím prý vyjádřila solidarita. A její kolega moderátor jí na to přikyvoval, že on je pro všechny formy sebeobrany ve smyslu lidských práv. Toto sledují desítky milionů Američanů, když moderátorka vyzve k nošení hidžábů.

KAMENOVANI.jpg
Popis současných pravidel kamenování v Saúdské Arábii.

A někdo se potom diví, že českým dětem na školách tlačí ministerstvo školství do hlav propagandu o porovnávání neporovnatelné kultury křesťanství a ideologie islámu? Procesy v ČR ještě nejsou tak daleko, ale vláda ČSSD (půlmiliardový tendr na integraci běženců už běží, jak ironické) prosazuje hlubší propagaci islámu v českém školství. A proč? Protože jsou v tom peníze. Při pohledu na spolupráci MŠMT s Norskými fondy mi zůstávají stát vlasy hrůzou na hlavě. Ministerstvo spolupracuje s Norskými fondy na výzkumném programu experimentálního vzdělávání mládeže a multikulturní inkluze [2]. A jsme doma. Tyto eugenicko-sociální experimenty přes MŠMT implementuje do osnov norská strana a tajné služby mlčí. Davová deprivace mládeže, která nezná pomalu ani podobu některých českých slov, je na vzestupu, zato ale osnovy a škola je známkuje za malby mešit a za multikulturní projevy. Nevadí ani to, že v pracích dětí jsou gramatické chyby, proč by je učitelka opravovala a kazila tím umělecký výtvarný dojem, ne?

Z nástěnky ze Zlína až do CNN za mořem vede společná cesta

Nástěnky ze Zlína, rozeřvaný cikán Radek Banga, rušení blogů na iDnesu kvůli Ortelu a afektovaná (s odpuštěním) kráva na CNN mají jedno společné: Neomarxistický experiment fundamentálního multikulturalismu. Nazvat cikána Bangu trotlem je politicky neúnosné. Ale označit písničkáře z kapely Ortel za nacistu je pomalu morálním imperativem. Kde to proboha žijeme? Co je to za pokryteckou společnost? Co je to za lidi všichni ti Krausové, Dykové a další?

Kreslit porovnání křesťanství a islámu je prý v pořádku. Ale porovnat v rámci občanské výchovy Sovětský svaz a Evropskou unii, jak moc se podobají, to už korektní není. O tom se děti ve školách neučí, že nikým nevolená Evropská komise je spolek papalášů, jakým byl i nikým nevolený Nejvyšší sovět v SSSR. Obě instituce ovládal a ovládá marxismus, resp. neomarxismus a bezbřehá byrokracie. A tito neomarxisté vítají migraci, islamizují Evropu a hledají výmluvy pro migrační kvóty a vymýšlejí na to granty, fondy, tendry a dotační tituly EU.

Když blogger napíše názor na podporu národního písničkáře, jiný Banga (Patrik) mu zabanuje na iDnesu blog. Přitom je stále více jasné občanům v ČR, že láska a pravda nesmí zvítězit nad lží a nenávistí, protože bychom všichni zahynuli pod nánosem multikulturního bahna, které na nás sype Evropská komise, Norské fondy, různá ministerstva a neziskový sektor. A nesypou to jen na nás, ale na naše děti ve školách. Dokonce na to mají na ministerstvu výzkumný program hrazený z peněz Norů a jejich Barnevernetu.

O multikulturním fundamentalismu, o hrozbách pro naše děti v českém školství, o propagaci islámu nejen ve Zlíně, o útocích proti svobodě blogování, o spolupráci ministerstva školství s norskými fondy na experimentálním programu, o tom všem budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*Titulky v prvním videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ludvík
Návštěvník
Ludvík

Nesouhlasím jen s jedním a to s poznámkami o neomarxismu. To, co se děje, nemá s marxismem nic společného. To může tvrdit jen člověk, který jeho díla nezná. Kdyby jeho díla znal, tak by v nich našel i kritiku současného stavu. Přestože jeho dílo je 160let staré. Jinak naprostý souhlas s článkem.

Administrator
Admin

Neomarxismus není marxismus, ale korporativismus v globalistickém pojetí. Sociální smír je dosahován na bázi Marxových tezí o rovnosti společnosti a povinnosti podpory těm, kteří nemohou pracovat. Společnost roste v marxismu s rozvojem práce a potřeb. V tomto to už ale neplatí. Dnes neroste společnost podle potřeb, ale podle principu Jojo efektu, který skvěle popsal VK ve svém posledním článku. Doporučuji: https://aeronet.cz/news/prepocet-hlasu-ve-wisconsinu-skoncil-pro-jill-stein-naprostou-blamazi-donald-trump-ma-po-prepoctu-dokonce-o-131-hlasu-vice-a-trump-udela-z-putinova-kamose-ministra-zahranici-usa/

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Hmmm. Dneska by byl nacistou i Palacký s Dobrovským a všemi národními obrozenci. Zanedlouho je sluníčkáři odstraní ze školních osnov jako politicky nekorektní a nacistické a xenofóbní zkostnatělé myslitele. Jinak cigoš zůstane cigošem ikdyby jej namáčeli do SAVA. Cigoš není v pleti, ale v jejich hlavách a povaze.

Sweety
Návštěvník
Sweety

Tak trochu nechápu zdejší komentáře. Slyšel jste někdo jinou tvorbu Ortelu?
Všímáte si jak chodí ta parta oblékaná a nemyslím jen ty lebky na slavících, ale i na koncerty nebo venku?

Oni nejsou vlastenci, Kryl byl vlastenec. Toto jsou jen neonacisté, kteří ani neznají dějiny své vlastní země! Hitler s naším národem měl jen jeden cíl a nic hezkého to nebylo.

To, že ted mají pár písní proti muslimům a s texty rádoby vlastenectví nic nemění na tom jak působí zbytek písní a hlavně jak působí oni sami.

Nejsem zastánce Bangy, nejsem “sluníčkovec” ale pět ódy na partu neonacistů je prostě nechutné a vůči dějinám a vlastnímu národu i dost stu*idní.

Mrzí mne, že jen kvůli písni Mešita je má tolik lidí v oblibě.
A přitom mi stačí přečíst si korán, sledovat dění v SA a vím o co jde a kde je kámen úrazu. A to i bez písně a podporování takovéto sebranky.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Aspoň vidíš kam to havloidi a sluníčkáři dotáhli, že společnost už radši dopřává sluchu těm, co jim mají, co říct a stejně to tak cítí. Pamatuj si, že demokracie je pro demokraty, tolerance pro tolerantní a pokud tyto dvě základní cvěci jsou pěstěné, pak jde s nimi ruku v ruce humanita a svoboda. Islám nic takového nesplňuje a není. Korán si radši znovu a řádně prostuduj, je to takový středověký Mein kampf.

Daniel
Návštěvník
Daniel

Je fajn že máme inteligentní zpěváky a skupiny.Většina národa se staví na stranu Tomáše Ortela a to je dobře.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Dojna zaprodaná Iva Pazderková prosí národ, aby se probral: Zeman a Ortel vidí černobíle!
http://www.expres.cz/iva-pazderkova-a-vyjadreni-ortel-d4f-/celebrity.aspx?c=A161127_171857_dx-celebrity_kp

M.C.
Návštěvník
M.C.

Když si někdo na takovou akci obleče tričko s německo-anglickým slepencem VOLKSBITCH tak to nepotřebuje další komentář.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Oprava – FOLKSBITCH
Na podstatě věci to nic nemění.
Mimochodem pusťte si pořad 168 hodin věnovaný této kauze.
Mluví tam jednotliví účastníci.
Sledujte jejich řeč těla – jak se jim do toho nechce, leze to z nich jak z chlupaté deky, doslova se u toho kroutí. Vondráčková s Bílou se zase zoufale snaží jednak nenasrat své fanoušky kvákáním naprostých nesmyslů, na druhé straně neříct něco, kvůli čemu by se do nich supi a hyeny pustili taky.
Bílé se to moc nepovedlo.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

na REVOLTA,Vladimir 518 taky na jejiché akce chodi nackové a vyholené hlavy a to media neřeši tu jde vidět kde vitr vane prostě Banga je zaprodanej a udelal by pro uspech vše aji by zradil svého Dědu chudak jeho Děda a rodina zaslepenej Banga neví že je to vládní provokace proti němu!!!!
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/216452801101204/video/508400

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

168 h……………… zde vidite Bangu jak je zaprodanej a jak by nechal zkrs trochu slaví zničit Vlast
Stavidla nenávisti – Dvojí výjimečnost – Šachový Mozart – Malostranské korekce – Tabu – E. E. T. – Mimozemšťan
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/216452801101204/

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Proč se nepodivaj na sebe pritom ta blba placena migrace je nacisticka invaze Sorosova divadla a vlastence nazyvat fašistama do už je Na Revoluci a na svrženi loutkovich parazitu Top09,Kdu-čsl,Ano,Zelení,Usvit,Čssd,a další špiny
168 h….Vít Klusák: Na koncertech skupiny Ortel se hajluje
https://www.youtube.com/watch?v=JjfZCbbPdac

konzerva
Návštěvník
konzerva

V allepu odstřelovali ruskou vojenskou nemocnici…český mainsream zatím nic…. proč asi … 2 mrtvé lékařky… další pokus o válku… https://youtu.be/LUKhfgZ6NF8

honza
Návštěvník
honza

tak jsem si poslechl to co vymačkal ze svého chorého mozku multi-kulti banga…….ta jeho manželka musí být také pěkná …../doplň si sám/ když mu ani neumí dát přes držku a říct mu, aby se zdržel takových textů ve vyspělé společnosti.že tady nejsou žádné Letanovce jako na Slovensku