Mainstream poprvé přiznává, že neziskovky pašují loděmi od libyjských břehů migranty do...

Mainstream poprvé přiznává, že neziskovky pašují loděmi od libyjských břehů migranty do EU! Když o tom psal AE News vloni, bylo to označeno mainstreamem za konspiraci! Fake news MSM zpravodajství pochopilo, co se děje? Manažovaná autogenocida je všude kolem nás!

Mainstream poprvé přiznává, že neziskovky pašují loděmi od libyjských břehů migranty do EU! Když o tom psal AE News vloni, bylo to označeno mainstreamem za konspiraci! Fake news MSM zpravodajství pochopilo, co se děje? Manažovaná autogenocida je všude kolem nás!

Rakouský ministr vnitra Wolfgang Sobotka uvedl pro německý list Bild, že je třeba zakročit proti samozvaným neziskovým záchranářům ve Středozemním moři, kteří na svých lodích dopravují od libyjského pobřeží do Itálie ekonomické migranty ze západní Afriky [1]. Rakousko proto zvažuje, že zcela uzavře Brennerský průsmyk a nebude už z Itálie akceptovat žádné další migranty. Podle Sobotky spolupracují evropské neziskovky s bandami pašeráků, kteří si udělali z dovozu migrantů do EU výnosný business. V článku v Bildu zazněl i názor německého ministra vnitra Thomase de Maizièra, který podrobně popsal, jak to funguje v praxi. Lodě aktivistů úmyslně vypínají své lodní transpondéry, takže není možné vidět, kde se jejich lodě ve Středozemním moři pohybují. To je zřejmě opatření neziskovek po loňském skandálu, o kterém jsme na AE News psali zde. Na internet unikly záznamy pohybů lodí neziskovek, jak pendlují tam a zpátky mezi pobřežími Libye a Sicílie. Poslední video z nezdařené operace takové jedné neziskovky jsme nedávno přinesli zde. Podle německého ministra vnitra dokonce neziskovky pomocí světlometů v noci navádí lodičky s migranty a pašeráky ke svým záchranářským lodím a po naložení je odváží do italských přístavů.

Budoucí majitelé Evropy. Na pozvání evropských katů bílé civilizace.

Podle informací italského ministra zahraničí jen letos od ledna dorazilo do Itálie celkem 93.000 migrantů, přičemž většina z nich nemá s konfliktem v Sýrii nic společného, protože jde o občany zemí jako je Nigérie, Bangladéš, Guinea, Pobřeží slonoviny a Gambie. To je o 17% více, než kolik jich za stejné období dorazilo do Itálie vloni. Za celý letošní rok podle odhadů dorazí do Itálie do konce roku na 220.000 migrantů, vloni jich bylo jen 181.000 a jak se zdá, proud ekonomické migrace nepolevuje, naopak se zesiluje. Jenže tady do hry vstupuje jiný faktor. V Německu i v Rakousku budou letos parlamentní volby. V Německu v září budou volby řádné, v Rakousku v říjnu potom volby předčasné. Odhalování pravdy o migraci a o neziskovkách je podle mého názoru součást předvolebního lákání občanů. Najednou před volbami se vrcholní politici staví proti migraci, najednou odhalují pravdu o neziskovkách a o jejich řádění ve Středozemí.

Mainstream náhle informuje o tom, o čem alternativa píše už dva roky

Přitom právě alternativa už od roku 2015 bije na poplach, že neziskový sektor v Evropě spolupracuje ve Středozemí na pašování migrantů do EU, ale všechny tyto informace alternativy byly neustále označovány za konspirace. Když jsme v roce 2016 o skandálním pohybování lodí neziskovek v EU informovali my jako Aeronet, hned jsme se objevili v jednom z pořadů České televize o propagandě a konspiracích a právě náš článek o neziskovkách ve Středozemí byl použit v reportáži jako doprovodný obrazový podklad. Divák potom mohl získat pocit, že jde o konspiraci a propagandu, že žádná organizovaná migrace za pomoci neziskovek ve Středozemí neběží. Najednou neuběhne ani rok a ministři vnitra Rakouska a Německa potvrzují informace Aeronetu a desítek dalších alternativních serverů v Evropě. Měli bychom tleskat, ale není důvod. Je to důvod k obavám. Establishment EU a jednotlivé vlády vědí a mají stejné informace jako alternativa. Vědí, jaká je pravda o migraci. Ale tuto pravdu establishment odhaluje jen před volbami, aby udobřil své naštvané voliče.

Systém pohybu a operací evropských neziskovek a jejich lodí u libyjského pobřeží.

Dokonce i rakouský mainstream jako Kronen Zeitung se nebál před dvěma dny přinést informaci o napadené ženě ve Vídni, kterou napadla somálská uprchlice kvůli jejím psům, které muslimové považují za nečistá zvířata. Článek jsme přinesli zde. Normálně by se v Rakousku na mainstreamu něco takového neobjevilo, ne jako hlavní zpráva a ne s doslovnými citacemi lidí, kteří se k incidentu vyjádřili v tom smyslu, že tací migranti nemají právo na to, aby v Rakousku dostávali azyl. Když to srovnáme s rokem 2015, kdy jakékoliv články proti migrantům byly cenzurovány, tak je to velký pokrok. Jenže právě nadcházející předčasné parlamentní volby v Rakousku jsou důvodem této náhlé transparentnosti rakouského mainstreamu. Jakmile bude po volbách, všechno se vrátí do starých kolejí. Nejen v Rakousku, ale hlavně v Německu. Evropská unie dokonce rozhodla omezit export nafukovacích člunů a závěsných motorů do Libye. Asi jako v tom smyslu, že když EU nedodá pašerákům čluny a motory, že se migrace zastaví. Proboha, v Bruselu je více diletantů, než jsem si myslel.

Brusel si dělá z občanů blázny, chce migraci zastavit embargem na dovoz člunů do Libye!

Čluny a motory lze bez problému do Libye dovézt z Egypta, z Turecka nebo z jakékoliv jiné nečlenské země EU [2]. To je úplně stejné, jako když na ulici probíhá válka drogových gangů a mafií, ale politici se rozhodnou přestřelky v ulicích omezit tím, že zpřísní zákony na držení zbraní. Asi jako v tom smyslu duševního pohnutí politika, který má za to, že mafiáni po sobě střílí zbraněmi, na které mají zbrojní pas. V Bruselu se tváří, že chtějí něco proti migraci dělat, ale tyto kroky pouze potvrzují, že je to pouze falešná póza a nikdo s tím opravdu nic dělat nechce. Základním předpokladem pro zastavení migrace je to nejjednodušší řešení ze všech, o kterém si ptáci štěbetají na střechách a jde o veřejné tajemství v EU. Řešením je nepřijímat migranty! Hotovo. Prostě je vzít, když se objeví, naložit je na loď a vrátit je zpátky do Afriky a vysadit na pobřeží Libye. Tak jednoduché, tak účinné. Jakmile se rozkřikne, že Evropa už migranty nebere a vrací je loděmi zpátky do Afriky, v tom okamžiku migrační vlna skončí, protože pašeráci přijdou o svůj lukrativní kšeft.

Brennerský průsmyk, vstup migrantů do Rakouska z Itálie.

Je tragédie, když o tomto jediném a opravdu účinném řešení neslyšíte nikde na mainstreamu. Všude v EU slyšíte jen slova o tom, jak je třeba migraci “řídit”, nikoliv jak jí zamezit. A to je potom problém. Pokud máte politiky ve vedoucích pozicích zemí EU, kteří nechtějí zamezovat migraci, ale chtějí ji řídit, aby importem černochů a Arabů do EU vyrovnali zoufale nízkou porodnost evropského obyvatelstva, k jejímuž snížení ještě navíc vyzývají různé studie švédských univerzit [3], tak potom máte před sebou něco, čemu já osobně říkám řízená autogenocida, resp. manažovaná autogenocida. Západní politici na jedné straně hledají cesty, jak snížit emise CO2, za které prý může rozežraný a konzumní západní běloch, ale zároveň propad porodnosti v populaci se zalepuje armádami černochů a Arabů, kteří nikdy nenahradí pracovní pozice v průmyslu a ve výrobě, ve kterých právě je v EU největší nedostatek kvalifikovaných pracovních sil.

Manažovaná autogenocida bílé západní civilizace

A stejně tak i toto politici vědí, že dovoz migrantů do EU nemá se zalepením propadu západní bílé populace pro zaplnění pracovních míst ve výrobě nic společného. Právě proto se tolik a mohutně v EU prosazuje koncept robotizace a autonomních systémů, protože lidská manuální práce se stane zbytnělostí, ale ne kvůli tomu, že by nešlo vychovat nové pracovníky, ale kvůli tomu, že cíle je autogenocida západní bílé rasy. Bílého dělníka nahradí robot. A jeho byt, barák, životní prostor nahradí muslim a jeho Islám. Výrobu zajistí roboti, společnost obsadí zaostalý islám, který není rozežraný a konzumně nespořádaný. V Islámu neexistují státem garantované starobní důchody. Chápete, kam to směřuje? Poslechněte si ministra financí a marionetu Andreje Babiše, pana Pilného, jak doporučuje českým budoucím důchodcům dvě řešení důchodů. Buď mají sekat trávu v důchodu, anebo se mají nechat vydržovat svými dětmi. Ale proboha, to je přece popis Islámu. Přesně takto fungují muslimské rodiny, kde se děti starají ve stáří o rodiče.

Neziskovka MOAS nabírá u břehů Libye migranty z Afriky.

Jenže islámský svět funguje jinak, na bázi sdílení zdrojů, v rámci rodiny a muslimské obce, muslimský svět je prostoupený chudobou a zejména nízkou úrovní vzdělání, zejména technického. Pokud lidé okolo Babiše už dnes posílají budoucí důchodce sekat trávu a nechat se vydržovat 1 dítětem (podle statistiky poklesu bílé populace), tak jste právě svědky české verze řízené autogenocidy. Protože i pan Pilný musí vědět, že jedno dítě, které samo bude v dospělosti pracovat za minimálku někdě v montovně a později ani tam ne, protože práci převezmou roboti,  že dospělý potomek nebude mít zdroje ani sám pro sebe, natož pro vydržování svých rodičů. S každým migrantem, který přijde do EU, je zatloukán další hřebík do rakve bílé západní civilizace. Migranti jsou noví majitelé Evropy, našeho životního prostoru.

Migrantům začíná Evropa říkat pane a co je nejhorší, tento zánik naší civilizace řídí naše vlastní elity, pro které mnozí z nás sami a dobrovolně hlasují při volbách. Podpora Babišovi je alarmující. Lidé si tak volí své vlastní katy, kteří je v budoucnu pošlou do vlastních hrobů a ještě nás nechají, abychom za ně zaplatili. Sekání trávy místo zaslouženého důchodu, život pod mostem a dření bídy v závislosti na jednom potomkovi, aby nám něco dal, až budeme staří. Islám je na chudobu připravený, muslimské obce fungují na komunitní bázi. Jídlo se přerozděluje, peníze také. Už doufám chápete, proč elity chtějí do Evropy islám. Vyřeší tím snížení průmyslových emisí, úsporu planetárních zdrojů pro jiné účely, ale také dosud neřešitelnou důchodovou otázku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Shango
Návštěvník
Shango

Střílet všechny ty negry.

Shango
Návštěvník
Shango

Válka bude a smete všechen barevný i bílý hnus,který barevnému hnusu napomáhá.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV
Boris
Návštěvník
Boris

No tady určitě nezůstanu se svými dětmi a ženou prodáme dům byt a odstěhujeme se do Ruska když tady z toho chtějí udělat muslimskou evropu děkuji pěkně na takový s prominutí bordel čekat nebudu a Babiš nechť chcípne zloděj jeden

STOP WARfare
Návštěvník
STOP WARfare

Závěr článku, je naprosto precizní a jasný a za něj vám moc děkuju. Ani nevíte co všechno jsem četl a kde jsem všude byl, něž jsem dospěl k podobnému názoru. Děkuju, děkuju, děkuju, …..

miki
Návštěvník
miki

Tak ako sa dovážali otroci do Ameriky tak sa dovážajú do Európy .Je na nás aby sme ich ako otrokov tak brali.

svět bez neziskovek a valek
Návštěvník
svět bez neziskovek a valek

Zabavit majetek vsem neziskovkam a mimo vládním organizacím. Zablokovat jim úcty! Jinak za 100 let v Česku po přinutí par tisíc muslimaku máme miliony! Kobylky se mnozí astronomickou radou! Díky panu VK za připomenutí

tim
Návštěvník
tim

Tyhle články,když přeloží do arabského jazyka,tak jen posílí muslimskou společnost k vštší iniciativě,protože se jich bojíme a neumíme zasáhnout a jsme nejednotní.

senil
Návštěvník
senil

Neziskovky nás ničí. Jsou financiovány EU a Sorosem. Jsou plné neomarxistů, kteří chtějí zničit evropskopu civilizaci. A Soros je zloduch číslo jedna., jeho názory jsou šílené.

http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Vulgárně řečeno jsou to kur.y. A to je ještě slušně. Kati posílají katy do Evropy. Hon začne až jich bude dost. Nedávno zde bylo psáno, že nebudou žádné vojenské základny SSa na území Evropy. Pouze sklady se zbraněmi a maskačema. Vojáci budou vysazování pomocí letadel a nebo přijedou po ose. Mám dojem, že se vojsko už dlouho době vyloďuje u Evropy a nikdo nic nedělá.
Je třeba vyrábět slzný plyn, opalovací krém, zubní pastu, mýdla a gely, prostě veškerou
kosmetiku, jídlo, oblečení, prostě vše s přidanou složkou vepřového sádla nebo kůže.
Na ploty vyvěsit cedulky natřeno vepřovým sádlem v řeči jim srozumitelné a používat účinnou obranu. Ta ovšem nesmí být trestaná podle jejich práv, ale dle místní. Napadení více jak dvěma snědýma migrantama, by mělo být posuzováno jako nepřiměřené a povolena střelba bez stíhání.
Obnovte železnou oponu a sepisujte smlouvy o obraně s Ruskem. Jsme napadeni migranty a jejich pobyt na území naší země je a bude nezákonný. Nemají jakékoliv právo na azyl. Do Evropy se dostali nelegální cestou.
Naziskové orgány zakázat a současné exemplárně potrestat. Pobyt v lágru utečenců je adekvátní trest. Takto musí žít někteří Evropané v zónách zabranými těmi to migranty v Evropě.
Ten to člověk to říká přesně:
http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31541-bulharsky-predseda-vlady-nemci-vychovavaji-z-muzu-sraby-a-nechrani-sve-zeny-.aspx