Mainstream funguje na klíček. Stačí ho natáhnout! Novinář a bankéř, to je...

Mainstream funguje na klíček. Stačí ho natáhnout! Novinář a bankéř, to je smrtící koktejl a žába na prameni. Navzájem se kryjí a teď vyjeli za Prahu, aby to těm, které zničili, správně vysvětlili. Podvodníci! Namlouvají lidem, že peníze nelžou!

Mainstream funguje na klíček. Stačí ho natáhnout! Novinář a bankéř, to je smrtící koktejl a žába na prameni. Navzájem se kryjí a teď vyjeli za Prahu, aby to těm, které zničili, správně vysvětlili. Podvodníci! Namlouvají lidem, že peníze nelžou!

Toto není článek nenávistného člověka, nýbrž člověka právem namíchnutého, který ví, že stejně uvažuje většina lidí. Ale protože ta většina má moc shánění na živobytí, výchovu dětí a pomoc jiným, troufám si tu mluvit za ní. Není to čtení pro slabé povahy, které mají zatemněno starostí o kratochvíli, hovadinky a pikle. Je to zastání pro šedivé, oteklé, utahané, sklíčené, bolavé, podvedené, zklamané, nelhostejné, milující a všechny, kterým jejich utrpení, oběť a všechna ta nenáhodná bolest otevřela oči. Nebylo to marné.

Mainstream funguje na klíček. Stačí natáhnout. Minulý týden „otevřela“ kauzu exekucí neziskovka „Otevřená společnost“ a do regionů se rozjely štáby se svými nevymáchanými mikrofony a s vidinou novinářské ceny od hodného strejdy Sorose. Pachatelé křičí, chyťte pachatele. Titíž „novináři“, kteří před patnácti, dvaceti a devětadvaceti lety vybudovali havlovský podvod na národu, dnes posílají své chirurgicky od reality odtržené děti vyslechnout osudy lidí, kteří naletěli letadlovým pracovníkům, co si říkají bankéři. Chtějí, aby jim lidé uvěřili, že jim chtějí pomoci. Ve skutečnosti dostali nesplnitelný úkol rozmělnit jejich náklonnost Zemanovi, Babišovi a Okamurovi, kteří správně pojmenovávají problémy dneška a chtějí je řešit.

Jacob Rothschild.

Ať už jdou všichni ti konkrétní lháři, podvodníci, budižkničemové a falešní vykladači k čertu! Likvidujete národ! Myslíte, že vás za to bude někdo chválit? Západní banky, komerční i centrální, mají pupeční šňůru na pár majitelů klíčů od Wall Street a nejsou to banky, jak je znáte z reklam. Je to zbraň hromadného ničení! Těžko se tomu věří, když už to funguje napříč generacemi, ale je to tak. O čemsi nad námi to celé svědčí.

Zirkelschluss naší doby

Půjčování peněz, které nejsou kryté nebo rovnou neexistují, je prachobyčejný podvod. Potvrzuje ho ale mainstreamem pečlivě neinformovaný „klient“ svým podpisem na úvěrové smlouvě, takže se pak přece jen nemůže divit (pěkně je to popsáno profesorem Wirtschaftsuniversität Wien Frankem Hörmannem tady – pro rusofoby, kteří pro svou nenávist už neumějí ani číst, nejedná se o Rusa!). Jen krátký úryvek: „Máme oficiálně nekryté peníze. Argumentace probíhá v tomto případě většinou tak, že se říká, že plátci daní za to ručí. Daně obyvatelstva tedy nějakým způsobem kryjí ty peníze. Což je ve skutečnosti kruhová argumentace (Zirkelschluss), jelikož daně jsou opět placeny v těchto penězích, které mají krýt. Takže peníze kryjí samy sebe. To celé není příliš chytré a každý, kdo má trochu selského rozumu, začne hned klást otázky a celý systém odhalí.“ Kdo prohlédl podvod, je povinen jej popisovat. Dodávám tedy bez ubrousku před ústy, že je to letadlo, které stejně jako to skutečné nemůže letět donekonečna. Dochází mu už palivo a v profesorově poslední větě je ten klíč. Záchranu má každý na krku.

Majitelé FEDu, soukromé americké centrální banky, po spuštění železné opony zjistili, že celý tzv. kapitalismus je bez dalších soust z cizího – zejména z Ruska – smrtelně ohrožen. Byl to podvod od začátku, protože jeden nemůže mít víc než druhý, aniž by ho nepodváděl. Dnes je žraní z cizího „jen“ dokonale skryto. Mají to už od Kaina. Zrušili tedy zlatý standard a jali podvádět dál a víc a hlavně ovládnout Kreml a jeho produktovody.

S každou měnou to jde dříve či později z kopce. Zirkelschluss!

Dolar jako rezervní měna a vládce nad měnami světa je ve skutečnosti krytý nerostným bohatstvím dalších a dalších zemí, hlavně ropou, vysává tak producentské země (médii vyrobené „darebácké režimy“), protože na obzoru je letadlová loď či základna U.S. Army. Takže je to vlastně kryté hlavní za zátylkem. Jako za Hitlera.

Půjčka u přepážky bankovního úředníka, který se aktivně podílí na podvodu, je krytá tím dluhem, který vzniká falešnou vírou v hodnotu půjčovaných peněz. Ve skutečnosti vám nic nedává, ale naopak bere to nejcennější. Svobodu. O nic menšího nejde. Věc, pořízená za tyto „peníze“ je podmíněná tím, že držíte celý novinářsko-bankovně-politický Babylón pohromadě. Tím, že v něm sháníte takovou práci, abyste zaplatili splátky a úroky. To ale nejde, protože taková hodnota, která by démona falešných peněz trvale uživila, na Zemi ani ve Vesmíru není. Platy a nároky lidí, obsluhující mašinérii, také rostou. Lidé, kteří tento systém vymysleli, jsou prostě nenažraní a uvěznili celý svět v iluzi majetkového dobra a spravedlivých peněz. Hra však končí. Takto utlačení lidé totiž začínají přicházet k sobě a na dialektický materialismus přestávají věřit. Trvale.

Exekutor není žádný pachatel dobra, je to mimoústavní veličina, stejně jako banky

Nějaký čas to fungovalo a ve prospěch všeobecného probuzení to ještě funkční je. Nešlo by to, kdyby na druhé straně nutně krachujících jednotlivců a firem nebyla banda stejně přepečlivě mainstreamem neinformovaných, zato nabuzených hladovců, kterým stát pro tuto špinavost věnoval do rukou glejt a udělal z nich úřad. Mají stejnou pečeť na čelech jako ten mainstreamový „novinář“. Vedle bankéřů také exekutorům stát umožnil loupit a dělat ze statisíců důvěřivých lidí zubožené otroky, za něž by se nestyděl ani dozorce z Auschwitz III. Novinářům, kteří jediní toto mohli (ne)umožnit, pak tentýž erár dal darem mediální zákony, které z lidí stejně podvodně a v rozporu z Ústavou tahají peníze na tu antilidskou propagandu. Kde je ústavně zaručené právo na rovnost před zákonem, když jedna média mají peníze z daní a jiná ne, pane Rychetský? Proč si nemůžou lidi platit ta média, která je skutečně informují a ne jen na oko? I to je dočasnost.

Bankovnictví je nezbytné. Banky nikoliv.

Výsledkem je skoro 900 tisíc práceschopného obyvatelstva, vykloubeného z normálního života a práce pro národ, což je od oka asi každý šestý z nás. Většina má rodiny, které také trpí. Ať mi nikdo nevymlouvá, že se mediální bakalo-sorosistán, který tu třicet let špiní zodpovědné a kryje pravý nešvar, nepokusil v listopadu 1989 o genocidu národa!

Jak funguje mainstream víme dobře. Za těch sto, stopadesát let vykvetl do obludné „plurality“. Úzká skupina lidí ovládá stejná média jako banky. Spousta značek a barev, burza, marketing, public relations, konference, fúze, byznys, lobby, doutníček, vizourek, motýlek. Agenda je ale jediná. Vytlačovat skutečná témata a likvidovat skutečné autority a pak celé národy. Tohle je vaše špinavá práce a práce vašich slouhů, laureátů novinářských cen, zkorumpovaných policajtů a jejich „investigativců“, kteří likvidují lidi na objednávku. Kde je ministr vnitra, svolávající mimořádnou tiskovku? Jak to, že policajti nebrázdí s antony po Praze a nesbírají je? Já zapomněl, stát už nám nepatří. A je příliš hluboký.

Vyvraťte to a necenzurujte nás!

Náš sametový stát už tím řáděním totálně selhal! Soudem uznaný gauner porušuje cenzurou e-mailů Ústavu přímo a policie a žalobci nic. Facebook jakbysmet a ani třetí den s tím nikdo nic nedělá. Tím je ta cenzura oficiální, tedy státní. Babišovi je upírána možnost sestavit vládu na základě vykonstruované pohádky o hodných dotacích a zlých příjemcích. Je stíhaný, přestože se žádný skutek, z něhož je obviněn, nestal. To si může dovolit odstíhat jedině fatálně selhávající novinář, který už neumí rozlišovat snad ani barvy. Jedině takový, kterému stát v rukou cizí moci dal mediální zákony. Na základě nedotažené revoluce.

Zdeněk Bakala, majitel společnosti Economia, která zahazuje emaily uživatelů freemailů Centrum.cz, Atlas.cs a Volný.cz

A teď ruku na srdce. Nechránili nás Sověti s Gottwaldem před těmi 70 lety právě před tímhle?! Tehdy před Preissi, Petschky, Rothschildy, dnes „dezinformační weby“ před Bakaly, Sorosy a Rothschildy? Před kartely, oligarchií a štvavým tiskem? Není to plivání na tradiční osvobozenecký národ, vytržený z našeho vlastního žebra, spíše či zejména důsledkem hermetické informační blokády jdoucí přes generace? Mainstreamových novinářů a „historiků“ a v důsledku jejich řádění „trezorovaných“ dějinných událostí? Proč je Rusko ostrakizováno a zostouzeno před celým světem, když celý ten svět už jednou právě s tím poplivávaným Stalinem zachránilo? Všem na očích! Zničte Rusko, zničíte svět.

Nehodlám zabíhat do detailů, jen se ptám. Ale tvrdím, že válka prostupuje celým lidským osudem na Zemi. Od Kainova selhání do dneška. Ještě neskončila, ale skončí a bude to velmi brzy. Prohlašuji zde ultimativně a nedvojsmyslně, že kdo dnes nečeká sviňárnu, podvod a konspiraci od rána do večera a nejlépe i v noci je sebevrah!

Víra oživuje i zabíjí

Některé známé firmy budou samozřejmě lhát až do krajnosti. Popřou cokoli, i sebe sami, protože tu kameru, mikrofon a vysílačku považují za své. Vidíme stále jasněji, že v jejich rukou je to ta nejnebezpečnější zbraň. Jedni uvěřili na hodné lidi, když dobře vypadají a hezky mluví. Druzí vědí či aspoň tuší, že všechno má svůj smysl, meze a rozuzlení.

My ale nejsme jako vy. Bojíte se, protože strach o (ko)ryto je silnější než vy. My se ale nebojíme. Nechceme vás ničit, vyhazovat z práce, ani vytlačovat na okraj společnosti nebo zabíjet. Takhle bychom zlé neodvrátili, jen přiživovali. Ale ostře pojmenovat stav věcí, to je nutné. Děláme to přece pro nás pro všechny, pro celek. Pro jinou budoucnost. Ano, to je idealismus. Právě ideál je už dnes vítězem. Pravda vítězí!

Co může být přiléhavější a naléhavější než biblické: „Opusťte Babylón, aby vás nestrhly jeho hříchy“. Jsem si jist, že mnozí pracovníci bank i exekutorských úřadů „jen“ nevědí, co činí. A také poslanci a novináři.

Věci už nejdou dál zakrývat. Zachraňte si holé životy!

-Jiří Fencl-

Prosba redakce: Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
senil
Návštěvník
senil

Soros je zlo. jeho síť má prsty všude. Neziskovky, EU, USA – demorkatická strana, dokonce i katiolická cirkvev. Dávejme si na něj pozor.
http://www.epshark.cz/clanek/529/soros-je-zlo

Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka

A to bytostne nesnasim komunisty jako Sloufa. Co dodat.

Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka

„Velmi zvolna, hodně pomalu jsem přicházel na to, že vlastně spolupracuji se dvěma Zemany – s jedním úžasným člověkem, skvělým kamarádem a vynikajícím politikem a s druhým, nerudným, domýšlivým ješitou, úplně ztrácejícím empatii i diplomacii,”
Miroslav Šlouf

tana
Návštěvník
tana

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. To si musí každý z nás ve vztahu k novinářům uvědomit.
Každý si musí uvědomit, na co si půjčuje. Jestli z půjčených peněz zvelebí svůj majetek a to zvelební má hodnotu vyšší, než půjčené prostředky + úroky, tak je to jen dobře.
To, že různí novináři podporovaní lichváři stále dokola omýlají kde se jaká “celebrita” fláká u moře v naději, že se tam bude flákat víc lidí, a tím odčerpají peníze z ČR je jejich věc. A že ty “celebrity” pak končí v rukou exekutorů, o tom se již tisk zmiňuje podstatně méně.
Německá veřejnoprávní TV – např. RTL2 má stále více pořadů o zvelebování chalup na trvalé bydlení, úplně jako podle našeho “husákovského” vzoru, kdy si lidé kupovali polorozpadlé rekreační chalupy v pohraničí a vlastními silami je zachraňovali metodou pokus-omyl. Málokdo si dnes uvědomuje záslužnost této činnosti.
Teď čtu “Kapitál v 21. st.” Thomase Pikettyho. Dobrodružné čtení, a kdo si z toho vyvodí pro sebe a svou rodinu co má v životě dělat, těch pár stovek + hodin čtení se mu vyplatí.
Husákovský znamená, že od doby Husákovy vlády máme všechny soboty volné + rodiny byly více motorizovány, což městským rodinám žijícím v bytech dovolilo se o víkendech vzdalovat z místa trvalého bydliště a buď budovat chaty, nebo opravovat chalupy a tím zvyšovat kapitál celého našeho státu. A mnozí si svépomocí vyřešili trvalé bydlení výstavbou RD nebo bytů. Jakmile to přestali dělat a začali cestovat, zvyšují kapitálový výnos z kapitálu v cizině, přitom o tyyo prostředky přichází ČR.
Ze svého, několetého, pobytu v Holandsku jsem si odnesla jednu zkušenost – že lidé cestují buď během studia za peníze rodiny, nebo v důchodovém věku, kdy již mají vlastní bydlení a jejich děti se živí samy.
Střední věk maká doma. A protože je třeba ve Španělsku relativně levně, tak si tam skupina lidí odtáhne na jaře karavan, ve kterém se do podzimu střídají – šetří za hotel.
Novináři většinou píší o tom a tak, jak to vyhovuje jejich vydavateli. Rozum a zodpovědnost má každý z nás vlastní.

Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka

Paradni úvaha. Presne, kazdej ma v dnesni době se mit tak jak si to udela. Nesnasim když si někdo porad na něco stezuje a přitom ma hafo moznosti jak se mit dobře. Házet vlastni odpovědnost a svou neschopnost na kde koho a na stat je absurdni…

tana
Návštěvník
tana

Nejenom podle Piketty je podstatnou a rozhodující částí kapitálu – soukromého a prostřednictvím soukromého kapitálu státu, dědictví.
Např. když zdědíte RD, cca 10% musíte investovat do údržby a 90% – daň z nemovitosti = váš zisk oproti těm, kdo bydlí v nájmu = váš kapitálový výnos.
To znamená že nemovitostí zajistíte ekonomocky svoje potomky.
Podle údajů, které získali ekonomové na příkladu daní z nemovitostí Florencie 15. st a konce 20. st. cca 20% jmen se vyskytlo v obou seznamech – tyto rody si udržely “spolenský statut” 500 let.

Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka
Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka
sv.občan
Návštěvník
sv.občan

Vážený admine, člověk, nebo robot nevím, pod nickem Dědek je urputnej spammer a zasírá diskuze nechutným odpadem. Nedalo by se s tím něco dělat.. Ten člověk vůbec nediskutuje, jenom zasírá diskuze na všech alternativách, na které jsem narazil. Stále to samé, reklama na něj a jeho světonázor. Jednou bych řekl, OK, ale jenom dneska jsem o něj zakop několikrát a to už je za hranou přijatelnosti. Proč tady obtěžuje?

malostranska
Návštěvník
malostranska

Baba nezvládla kritiku svých činů a odešla z Bundestagu.
https://www.rt.com/news/419600-afd-merkel-bundestag-migrants/

Jo plebs z AfD si dovolil kritizovat. Tajné služby (alespoň německé) ignoruje. Úplná císařovna.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Pokud odešla jenom z Bundestagu, je potřeba kritizovat dále, více a silněji.
Dokud neodtáhne do pekel i s tím nedostudovaným opilcem.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Je nejvyšší čas celosvětově nastolit nový mocensko-politický řád. Viz článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html Prvním krokem na cestě k nastolení tohoto nového mocensko-politického řádu bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Viz článek: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pane Dedek, ze voni budou nejakej nedocenenej jeneral! 😉

sibolet
Návštěvník
sibolet

Něco z hlavního proudu,aneb, jak Ahmed dřel jako kun,aby vydělal na barák https://www.youtube.com/watch?v=FXbLyr_WKds&t=1s

Radek
Návštěvník
Radek

A teď pozor, Ahmed má všechno, ale přesto jde do TV a říká to. Ví, že tím nasere němce, uškodí Merklové… a přesto to udělá. Víte proč? Protože on žere, ale nedokáže nemlaskat. Mlaská, i když ví, že tím uškodí svým a svým ochráncům. Navíc za to, že v TV mluvil určitě dostal nějaký peníz. To je dobrý znamení. Stačí nabídnout “drobné” a ONI si vrazí sami dýku do zad. Jsou nafoukaní, jak muslimáci tak slunce a feministky a jsou hamižní, nedrží basu… mají problém. Buďte tvrdí, mstěte se, a nenechte na nich niť suchou, neodpouštějte, žijte POD poměry a ozbrojte se… staňte se ELITOU.

Matouš
Návštěvník
Matouš

Vojenský hřbitov padlých v II. světové válce u Tobruku, Libye ……
“Bylo to tam více než 50 let. A stačilo svrhnout diktátora Kaddáfího a ejhle ! Zhlédněte záběry které nemají slov. Hodní, mírumilovní islámci ničí vojenské hroby padlých Britů, tedy i hroby Čechoslováků v Tobrúku. Co nato EU? Co na to naši politici,novináři? ”

http://www.youtube.com/embed/RtgbvotqVFE?rel=0

Radek
Návštěvník
Radek

EU je platí. Z našich daní. Ty hroby rozkopává Halík, JXD, Merklová, Juncker, Jourová, Sobotka, Švancernberk, Koloušek, …… Oláh Okbar.

tana
Návštěvník
tana

Jako protipól jsou pořady RTL2 “domy za hubičku” – o chudých lidech přestavujících ruiny – a i tady je vidět rozdíl mezi západem a východem Německa – co v Porýní stoji nad 60 000 EUR, stojí v bývalé NDR 10 – 30 000 EUR.
A následující pořad – “Šťastný domov” ukazuje ty, co během přestavby onemocněli nebo zemřeli a TV pořad “to vezme do svých rukou” , během 8 dní uvede dům do obyvatelného stavu. Jako další je podobný pořad o právničce a architektovi, který se zastává lidí, které podvedla stavební firma po právní i stavební stránce.
Osvěta, osvěta, osvěta – to je funkce veřejnoprávní TV.
Všechny tyto pořady dávají obyvatelstvu jasný signál – mějte vlastní nemovitost, zvelebujte ji dle svých možností, a když budete na konci s dechem, společnost vás ve štychu nenechá.
A potom tu jsou i jiné pořady, jako např. o panelovém sídlišti Kosmos ve východní části Berlína – na naše poměry hezké paneláky , ve kterých se byty neprivatizovaly, se staly gettem sociálně slabých – většinou bývalých občanů NDR /blonďáci drtivě převládají i v základní škole/.
Němci si již uvědomili svou zásadní chybu – že je příliš veliká disproporce v majetku státu a jeho občanů. Německo po válce nemá “právní samostatnost” a jeho manévrovací schopnosti jsou omezeny díky tlaku “vítězných mocností”. My , každý z nás, musíme jít vlastní cestou a myslet hlavně na naše vlastní děti a vnuky, aby oni měli zisk z každé naší koruny. Pro nás není americký model – kdy lidé hromadí celý život majetek, aby jej za poslední leta života darovali lékařům a sociálním ústavům a další generace začala zase od 0. Pro každého z nás by měl být vhodný švýcarský model – kdy potomci stále zvelebují majetek získaný předchozími generacemi.

Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka

vytvoříme spolu bunku?