MAGAbomber: Balíčky s bombami pro Baracka Obamu, Hillary Clinton a George Sorose...

MAGAbomber: Balíčky s bombami pro Baracka Obamu, Hillary Clinton a George Sorose jsou poslední zoufalou provokací amerických neoliberálů proti Donaldu Trumpovi, a to pouhé dva týdny před volbami v USA! CNN již obvinila amerického prezidenta, že balíčky rozeslali anti-liberální příznivci Donalda Trumpa, kteří nenávidí Demokratickou stranu a liberální americké hodnoty! Deep State hraje o všechno!

MAGAbomber: Balíčky s bombami pro Baracka Obamu, Hillary Clinton a George Sorose jsou poslední zoufalou provokací amerických neoliberálů proti Donaldu Trumpovi, a to pouhé dva týdny před volbami v USA! CNN již obvinila amerického prezidenta, že balíčky rozeslali anti-liberální příznivci Donalda Trumpa, kteří nenávidí Demokratickou stranu a liberální americké hodnoty! Deep State hraje o všechno!

Ve Spojených státech došlo pouhé dva týdny před klíčovými kongresovými volbami k mohutné a nebezpečné provokaci proti Donaldu Trumpovi a Republikánské straně. Média v USA včera přinesla informaci, že neznámý pachatel rozeslal vysoce postaveným představitelům Demokratické strany a jejím sponzorům balíčky s bombami v podobě trubkových IED zařízení. Zásilky měly být doručeny Baracku Obamovi, Hillary Clinton, ale také miliardáři Georgu Sorosovi. A to není všechno, další balíčky s bombami byly zadrženy dnes, ty byly určeny bývalému viceprezidentu Joe Bidenovi a také herci Robertu De Nirovi. Ten je známým sponzorem a podporovatelem Hillary Clinton a Demokratické strany. Do CNN přišel balíček adresovaný Johnu Brennanovi, bývalému šéfovi CIA v dobách prezidentování Baracka Obamy. Na balíčku je přitom jeho jméno napsáno špatně jenom s jedním “n” uprostřed.

CNN informuje, že v blízkosti Sorosova domu byla nalezena bomba a bezpečně zneškodněna.

CNN již má jasno [1], za útokem prý stojí někdo ze zfašizovaných příznivců Donalda Trumpa. Jeho rétorika a nenávist, kterou prý šíří proti americkým liberálním hodnotám, dohnala někoho z jeho fanoušků k radikalizaci a k tomu, že sestrojil bomby a rozeslal je čelným představitelům Demokratické strany. Washington Post zašel ještě dál, když napsal, že: “Cílem Trumpových slov jeho zápalné rétoriky se stávají bomby!” Není pochyb o tom, že se jedná o provokaci načasovanou pouhé dva týdny před volbami do Kongresu, kde se hraje o všechno. Demokratická strana za pomoci liberálních amerických tiskovin a médii se snaží vyvolat provokaci a hru proti Donaldu Trumpovi, že je to právě on, kdo je zodpovědný za radikalizaci americké společnosti a potažmo za samotné rozesílání bomb Demokratům a jejich sponzorům, jakým je právě židovský filantrop George Soros.

Psi nenávisti, #MAGAbomber na Twitteru a balíčky, které nikdy neviděly poštovní přepravu

Trump prý podle dalšího analytika na CNN “vypustil psy nenávisti”, kteří jdou a posílají politikům bomby. Může za to i jeho nenávist, kterou prezident šíří proti americkým mainstreamovým médiím, které označuje za fake news. Liberálové už na Twitteru vytvořili pro útočníka hashtag ve tvaru #MAGAbomber jako pojítko s Trumpovým heslem MAGA – Make America Great Again. Nově se i ukazuje, že celá provokace má značné realizační mezery.

Podle médií byl balíček s bombou pro George Sorose zadržen nikoliv na poště, ve schránce nebo v procesu doručování, ale pouze “v blízkosti domu” židovského finančníka v New Yorku, jak uvedla CNN na na obrazovce v tickeru svého zpravodajství. Znovu se tedy ukazuje, že kauza je zinscenovaná, protože když někdo položí v blízkosti vašeho domu bombu, jak můžete vědět, že je to adresované vám? No jednoduše, útočník napíše adresu na obálku. Ale proč nevhodí balíček do schránky nebo nepoloží před dveře? No, protože tam všude jsou kamery. A tak položí bombu jenom do blízkostí domu, např. ve vedlejší ulici, nebo v sousední čtvrti.

Na balíčcích chybí otisky razítek na známkách, označení podací pošty, datum pošty. Balíčky nebyly nikdy předány k poštovní přepravě.

Když policie balíček najde, uvidí na něm adresu George Sorose, ale nezajímá se o to, proč balíček leží o půl míle jinde, než je adresa domu, prostě kauza je na světě. A jak se tam balíček objevil? To nějaký líný doručovatel americké pošty ho tam odložil anebo rovnou zahodil? Jak si všimlo už mnoho Američanů, na balíčcích nejsou žádné otisky procesního zpracování zásilky americké pošty. Známky jsou neotištěné razítkem nebo potiskovačem třídírny pošty, nikde na obálce nejsou žádné potisky, které by znehodnocovaly poštovní známky, což je nezbytnost, protože jinak by šlo známky odlepit a použít na jiné zásilce a pošta by tím přicházela o peníze a de facto by doručovala balíčky zadarmo. Je tedy zjevné, že balíčky vůbec neprošly poštovním úřadem a poštovní přepravou, pouze to má vypadat jako balíčky poslané poštou.

Kdo lepí známky na balíčky, ale místo toho je nikdy nepodá na poště?

Balíček dostal i John Brennan do sídla CNN, i na tomto balíčku chybí znehodnocení známek razítkem či popisovačem, nikde není datum podání zásilky a označení, takže je zjevné, že jde o provokaci a false flag, protože zásilky vůbec nebyly na poštu podány. Proč by ale pachatel potom na obálky lepil známky americké státní pošty? Vysvětlení může spočívat v tom, že pachatel chtěl, aby si příjemce myslel, že balíček ve schránce přišel poštou a balíček do schránky vložil poštovní doručovatel.

Pokud byste našli ve schránce balíček bez známek, mohli byste nabýt pocit, že jde o spam, který do schránky vložil někdo, kdo roznáší letáky a nevyžádanou poštu. Jenže v tom případě by pachatel, který by těmto vysoce postaveným osobám do schránky balíček vložil, byl zachycen na bezpečnostních kamerách, a pokud by takové záběry existovaly, už bychom je teď viděli v médiích a na všech televizích. To je totiž první věc, co by policie udělala, že by pátrala po kamerových záznamech.

Bomba a balíček, který obdržela CNN.
Vlajka ISILu na bombě, hodiny do auta bez funkce alarmu, žádné otisky razítek na známkách, žádné podací poštovní údaje, trubka z PVC namísto kovu, éto děbily…

Další podivností je, proč by příznivec Donalda Trumpa a radikální patriot a anti-liberál lepil na bombu obrázek vlajky Islámského státu ISIL. viz. fotografie. CNN dnes po nátlaku alternativy připustila, že na obálkách sice chybí razítka pošty, ale to prý kvůli tomu, že zásilku doručoval soukromý kurýrní poslíček. Jenže kurýrním poslíčkům se platí v hotovosti nebo platební kartou, nikoliv nalepenými známkami americké státní pošty, která nemá se soukromými kurýry a poslíčky nic společného! To je přece nesmysl. Použitý časovač na bombě nemá funkci alarmu, takže není jasné, jak by časovač mohl bombu odpálit, když žádný spínatelný časovač v podobě alarmu nemá? Na časovači byl navíc stále nalepený fake sticker z továrny s natištěným časem na fólii, aby zákazník viděl, jak autohodiny vypadají, když jsou zapnuté. Takže další fake news blábol ze CNN.

Pokud se ovšem podíváme na informace, které vypouští americká média v celé kauze, tak si všimneme, že se hovoří o tom, že balíčky byly nalezeny v blízkosti domů adresátů. To znamená, že pachatel balíčky položil ne přímo do schránky adresátů, ale odložil je v blízkosti domů. Pokud někdo takový balíček najde, jak někde leží, může udělat tři věci. Buď si balíček nechá a otevře ho, nebo ho donese na místo určení sám (užitečný idiot), anebo zavolá policii. Existuje ještě jedna skupina lidí, která balíček ignoruje a nechá ho být a jde dál. Každopádně pravděpodobnost, že by odložený balíček někde na ulici nakonec doputoval do schránky adresáta bez asistence pošťáka, je opravdu minimální.

Provokace s balíčky nemusí být u konce a může pokračovat dopadením údajného pachatele, Trumpova fanatického příznivce, a to jen pár dní před volbami do kongresu

Rovněž to znamená, že pachatel musel být čiperný, protože rozvezl balíčky po celém New Yorku, rozvezl balíčky ve Washingtonu D.C., a to v jeden den. Slušný výkon na doručovatele, amatéra. A pokaždé balíčky rozvezl tak, aby ho nikdo nezachytil na kamerách, mimo schránky adresátů, ale pokaždé se o tom dozvěděla policie a pyrotechnická jednotka, která zásilky zneškodnila.

Je naprosto zjevné, že takovéto pohádky Američanům nebudou mít dlouhou životnost a kauza nakonec vyprchá jako pára nad hrncem, pokud ovšem není provokace promyšlená o level výše. Může se totiž stát, že jen pár dnů před volbami policie zázračně zadrží pachatele, ze kterého se vyklube vášnivý podporovatel Donalda Trumpa, příznivec Alexe Jonese a člen americké střelecké asociace NRA. To by totiž narýsovalo přímou linku nejen proti Trumpovi, ale také proti americké zpravodajské alternativě a také proti volnému držení zbraní v USA, které leží v žaludku americkým liberálům.

Detail bomby na obrázek s vlajkou ISILu.

Celá provokace může být domluvená, nachystaná, aby vrcholila několik dní před volbami do kongresu, aby se hovořilo o tom, že za terorem stojí volič Donalda Trumpa, příznivec NRA a podporovatel alternativy. Liberálové by tím zabili 3 mouchy jednou ranou, a i když je celá provokace amatérsky připravená a balíčky vůbec poštou necestovaly, někdo je prostě musel připravit, včetně bomb, a někdo je musel rozmístit na různých pozicích v New Yorku a ve Washingtonu D.C. tak, aby je policie našla. Je zjevné, že jde o provokaci, ale v Americe tyto provokace mají tradici a na mnoho voličů opravdu fungují, protože takové detaily, jako jsou chybějící razítka na známkách a data podání a číslo podacího úřadu, mnoho Američanů nezajímá, zejména těch, kteří veškeré informace čerpají z mainstreamu.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 58% a do konce měsíce zbývá už jen 5 dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pijack
Návštěvník
Pijack

Tak EU, USA a všichni “světoví demokraté” se už smířují s veřejně profláknutým a potvrzeným faktem, že jejich klíčový spojenec Saudská Arábie, nejen že má do demokracie opravdu daleko, ale že je ochotný (a hlavně i schopný) svoje politické oponenty systematicky a plánovitě vraždit. Přitom každý přinejmenším musí tušit, že tohle je jenom špička ledovce toho, jak režim Saudů nakládá se svými politickými i názorovými oponenty… A protože se to už nedá nijak popřít (a ani logicky odůvodnit), tak se to balí do výroků a komentářů typu, že Rusové, Číňani, Saudové,… likvidují svoje politické oponenty, ale špičkám se nikdy nepodaří nic prokázat, což je v podstatě zřejmě pravda – tedy přesněji jenom (a úmyslně) částečná pravda. Pokud bychom našli odvahu a napsali, že svoje nepohodlné odpůrce nechávají zmizet (ať už na přímý pokyn nejvyšších míst nebo s jejich tichým požehnáním) Rusové, Čínaní, Saudi, Američani, Britové, Francouzi, …a že se málokdy podaří najít viníky a potrestat je, tak potom by to už byla korektní informace pro veřejnost. Koneckonců CIA se nejen že netají, ale dokonce to otevřeně přiznává (a navíc s neskrývanou lítostí, že se jí to nikdy nepodařilo) k tomu, že se opakovaně pokoušela o atentát na Fidela Castra. A každý musí tušit, že to byl jenom jeden z kamínků mozaiky aktivit CIA a že zcela nepochybně ve většině případů byla CIA úspěšná, tak jako Britové a další. Národní zájmy a národní bezpečnost jsou doslova mantry a náboženstvím všech tajných služeb po celém světě. A ŽÁDNÁ VLÁDA NA SVĚTĚ si svoje tajné služby neznehodnotí tím, že by jim vyčítala, jakým způsobem splní svoje úkoly a tak měly, mají a vždy budou mít v tomhle směru volné ruky – s tím, že systém řízení týmů pracující pro tajné služby (a bývají to i soukromé firmy), které odvádějí tu požadovanou práci, je nastaven tak, aby nebylo možné jakýmkoliv způsobem tyto týmy spojovat s politiky, kteří rozhodují. To je realita. Dokonce Rusové i Američani, britové i Frantíci využívají “soukromých” armád k plnění delikátnějších vojenských operací, kde je žádoucí, aby případné důsledky nemohly být spojovány s oficiálním postojem dané země a předešlo se tak přímým střetům mezi velmocemi. Takže vraťme se na začátek – kolem saudů se udělá trochu bububu pro veřejnost a pro média…a následně vše zase pofrčí v nastavených kolejích.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Teď jen zbývá jen dobrovolné doznání. O hackerovi Nikulinovi není vidu, slechu.

hanns
Návštěvník
hanns

a otisk je samozřejmě prezidenta Putina

Petr nebo Pavel?
Návštěvník
Petr nebo Pavel?

Bývalý voják Československé lidové armády, dnes jeden z nejvyšších armádních generálů ČR, který za peníze převlékl kabát a zradil to, v co přísahal.
Dnes vyzývá české vojáky, aby pokládali svoje životy v zájmu cizích mocností.
Je ten chlápek normální? Co a kdo mu zatemnilo pohled na Svět?

Iva
Návštěvník
Iva

Co a kdo? Prachy. Prachy a vidina podílu na moci.

anonym
Návštěvník
anonym

Zatemní mozek peníze, postavení a moc, pocit vlastní důležitosti.

hanns
Návštěvník
hanns

mozek?
a o tom bych vážně pochyboval :-/

Aldo
Návštěvník
Aldo

USA převezly do Evropy rekordní dávku munice :
Armáda USA převezla do Evropy rekordní množství munice.
Americké letectvo převedlo na německou leteckou základnu Ramstein největší zásilku munice od dob bombardování Jugoslávie, která je určena k zajištění “budoucích operací v operačním prostoru”, jako součásti evropské iniciativy, podle evropského velitelství leteckých sil USA.
V Ramstein bylo dovezeno asi 100 kontejnerů s různou munici, “- uvedlo ve svém prohlášení americké letectvo.
“Je to největší událost svého druhu od operace Allied Force, která se konala v roce 1999,” uvedl v souvislosti s 78denní kampaní v Jugoslávii.
“Střelivo, které jsme obdrželi, bude použito v budoucích operacích na představení vojenských možností a rozšíření přítomnosti amerického velení USA v Evropě,” řekl vedoucí.

http://rusvesna.su/news/1540562585

.B.
Návštěvník
raspberry
Návštěvník
raspberry

Přesně, jak předpověděl Pan vedoucí. Muž z Floridy, příznivec Republikánů, který byl alespoň na jednom Trumpově mítinku:
comment image

tutaj Polska
Návštěvník
tutaj Polska
Stalinovi varhany
Návštěvník
Stalinovi varhany

zní stále úžasně a velkolepě, až se tají dech a škůdci zalézají strachem do svých ponurých děr i po 70-ti letech… a je moc fajn, že v zákulisí jsou připraveny na obranu i účinější kalibry ala 21. století.

https://www.youtube.com/watch?v=CaO3v8UuqeY

ostuda národa
Návštěvník
ostuda národa

Do naší matičky Prahy má dnes dorazit i neomarxisticko-sionistická, francouzská homobuzna Macron, jenž se velmi rád fotí s pedofilními Afričany a bude prý chtít sjednocovat východoevropany v jednotné frontě EU a prý za lepší Evropu.
Pošleme Macrona někam hodně moc daleko. Proč s ním Vláda ČR vlastně jedná a o čem?
Do Polska a Maďarska se ten hajzl neodvážil.

Iva
Návštěvník
Iva

Fuj!!!! Odporný zlý a zvrácený hnusák.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

A co treba tohle?
https://ac24.cz/-/zpevacka-sinead-o-connorova-presla-na-islam-a-zmenila-si-jmeno
Co ji tak vzkazat?
Nothing compares to you stupid b*tch !

Pijack
Návštěvník
Pijack

1. Před cca měsícem bylo hlavním (a opravdu hlavním) tématem zpráv na ČT největší vojenské cvičení Ruska, které bylo označováno za demonstraci síly a za důkaz hrozby ze strany Ruska, za důkaz toho, že Rusové jsou připraveni vojensky napadnout kohokoliv a kdekoliv, přestože toto cvičení probíhalo na dálném východě… protože takhle velké cvičení se přeci nedá naplánovat za pár měsíců – a to znamená, že Rusko cíleně a dlouhodobě se na invazi připravuje. Dneska se ve zprávách dozvíme (ale ne jako hlavní zprávy ), že NATO v Norsku pořádá vojenské cvičení největší od dob studené války, ale taky se hned dozvíme, že to je normální standartní věc, která má prověřit součinnost vojsk Nato při osvobození jedné ze zemí NATO, která byla napadena jinou zemí… a že se to už plánovalo už od roku 2015… Jedno a to samé (velké vojenské cvičení s cílem procvičit součinnost vojsk) – ale v prvním případě to je špatné, zavrženihodné a důkaz agresivní politiky, v druhém případě to zcela běžné, normální a je to důkaz pouze jednoty NATO 🙂 2. Trump oznámí že vypoví dohodu ohledně omezení raket středního a krátkého doletu v Evropě… politici v čele se šéfem NATO to podpoří se slovy, cituji: “je to správné, protože Rusové tuto dohodu ZŘEJMĚ nedodržují”. Opět ala Novičok – žádný důkaz, pouze tvrzení, že Rusové ASI SMLOUVU PORUŠUJÍ. Ale zároveň tuto smlouvu prokazatelně porušily už USA tím, že Kongres schválil před časem (veřejná informace) finance na vývoj nové generace těchto raket a to v roce 2017!!! Ale to ještě není to nejlepší – Trump oznámí vypovězení smlouvy a Putin na to jako reakci oznámí, že POKUD USA V EVROPĚ TYTO RAKETY ROZMÍSTNÍ, TAK RUSKO BUDE MUSET NA TO REAGOVAT V ZÁJMU ZACHOVÁNÍ PARITY S TÍM, ŽE ZEMĚ, KTERÉ DAJÍ SOUHLAS K TAKOVÉMUTO ROZMÍSTNĚNÍ MUSÍ PAK POČÍTAT S TÍM, ŽE PRÁVĚ ONY MOHOU BÝT PAK CÍLEM ODVETNÉHO ÚTOKU. Což dává normálně a minimálně logiku… A co na to média? Klasicky – slovíčko “odvetný” nahradily “jaderným” a je na světě bombastický titulek na liště ČT – Putin hrozí jaderným úderem. (posléze asi uznali, že to přepískli a před slůvko jaderný vrátili to slůvko odvetný, ale jaderný už tam ponechali. Nicméně je to klasický příklad jak lze zkratkovitě a zcela účelově často jenom záměnou jednoho jediného slova dát nějakému výroku úúúplně jinou dimenzi i obsah – a tím ovlivnit veřejné mínění.

Milada
Návštěvník
Milada

Dodam, ze vcera jsem slysela o tomto cviceni a ze se jej zucastnuje 50 000 nemeckych vojaku. Kolik jich je tam z ostanich zemi NATA??

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Me by zajimalo, cim USA drzi vedeni evropskych zemi pod krkem natolik, ze Evropa proti svym zajmum na svem kontinente dovoli rozmisteni americkych raket stredniho a kratkeho doletu namirenych proti Rusku. Timhle krokem Reagan a Gorbačov posunuli svet alespon o neco malo dopredu, a cela Evropa to klidne hodi za hlavu kvuli Americe first Donalda Trumpa? To je snad spatny vtip, to se mi snad jenom zda. Trump je takovy, jaky je a vsichni to vedi, ale na bezhlavou servilitu Evropy vuci USA nemam slov.

Sonata
Návštěvník
Sonata

Pijack
A můžeme si hned dosadit – tou zemí má být Bělorusko a ne náhodou Putinův velvyslanec v Minsku před několika málo dny varoval, že útok na Bělorusko=útok na Rusko, tudíž nezůstal by bez adekvátní odezvy.

Iva
Návštěvník
Iva

To jste zjistil až nyní, že ČT je nejodpornější špína??? Účelové lži a překrucování faktů, nic jiného neumí! Patří na smetiště, zrušit a bude pokoj!

bayern
Návštěvník
bayern

Plně souhlasím, je s podivem jak mají “redaktoři” ty frázy zpaměti nacvičené. A např. manipulace s názory o letním čase bijí do očí. V anketě nastřihali jen lidi, co chtějí jenom letní čas, ani jednoho s opačným názorem. Je to neskutečná naivita a drzost vůči celoevropské anketě, kde pro originalní zimní čas hlasovalo 84% !! A také jsem zablodil i na https://aeronet.gsfc.nasa.gov/