Mafra zahájila kampaň podle not neziskovky Refugees Welcome, vyzývá k nové volbě...

Mafra zahájila kampaň podle not neziskovky Refugees Welcome, vyzývá k nové volbě prezidenta nanečisto. Schwarzenberg navrhoval, aby české domácnosti přijaly půl milionu uprchlíků!

Mafra zahájila kampaň podle not neziskovky Refugees Welcome, vyzývá k nové volbě prezidenta nanečisto. Schwarzenberg navrhoval, aby české domácnosti přijaly půl milionu uprchlíků!

Jak už jsme nedávno informovali [1] o tom, že původem dánská neziskovka Refugees Welcome (Uprchlíci, vítejte!) chystá k výročí 17. listopadu vyslat do Prahy zástupce své německé pobočky z Berlína, tak dnes se celá situace vyostřuje. Společnost Mafra, která je provozovatelem režimního loutkového serveru iDnes.cz, dnes spustila ve spolupráci s pražskými organizátory chystaného pouličního hlasování za nového prezidenta, který bude koordinován stejnými osobami z okolí pražských systémových neziskovek napojených na zahraniční fondy a americké velvyslanectví, internetové hlasování [2], jakého prezidenta by lidé (přesněji řečeno čtenáři iDnesu) volili dnes. Prostě volby prezidenta nanečisto.

refugees-welcome-bring-your-families.jpg

Kdyby šlo o hurá akci redaktorů iDnesu, nevěnovali bychom tomu pozornost. Jenže to není hurá akce. Naše redakce obdržela informace z významné pražské PR agentury, že jde o internetový spin (propagační projekt) na objednávku. Volby nanečisto jsou prý spinovou akcí plánovanou pražskou pobočkou organizace Refugees Welcome z Dánska, kterou zaštítí právě její česká buňka ve spolupráci s neziskovkami, které spolupracují s fondy George Sorose, a iDnes tak provádí na objednávku marketingovou upoutávku na tuto chystanou pouliční akci! Jde o placený promo spin. Akce má všechny prvky organizované provokace a především odvedení pozornosti od kritické situace s uprchlíky v Evropě, proti kterým prezident Zeman ostře vystupuje. Má totiž být odvedena pozornost od něčeho jiného, že Karel Schwarzenberg zcela reálně navrhoval, aby ČR přijala půl milionu uprchlíků, ale co je horší, aby se o tyto uprchlíky podělily české domácnosti [3].

[VIDEO] Karel Schwarzenberg vyzýval k přijetí půl milionu uprchlíků českými domácnostmi…

Volby nanečisto jsou snahou o odvedení pozornosti od uprchlíků, odvedení zájmu od situace v ulicích evropských měst, které jedno po druhém podléhají náporu islamistického exodu ze zemí Blízkého východu a severní Afriky. Refugees Welcome má obrovský dosah až do českých médií, kdy naše redakce dostává informace, že zástupci české buňky této organizace už mají své zástupce dokonce v České televizi, na vysokých školách v ČR a v neposlední řadě v mainstreamových médiích. Organizace pouličního protestu proti prezidentu Zemanovi v této chvíli působí jako bizarní úkaz. O to více je znepokojující, že server Andreje Babiše spolupracuje s organizací Refugees Welcome na rozkladné činnosti proti prezidentu republiky ve chvíli, kdy prezident je jediným jasným a hlasitým odpůrcem migrace ze všech současných vrcholných představitelů českého státu.

Diskreditace a dehonestace prezidenta, relativizování jeho úřadu, podněcování k předčasným volbám hlavy státu, přebírání politiky cizí neziskové organizace redakcí iDnesu. Jaká je spojitost mezi Babišem a zájmy dánské neziskovky? Imigrace, levná pracovní síla a demografická změna ČR, kterou ponesou svým nákladem české domácnosti.

12036881_560688334079378_7839810041097340636_n.jpg
Provokatéři v Praze pod sochou sv. Václava

Vyzýváme čtenáře AE News, aby podpořili prezidenta republiky Miloše Zemana a neúčastnili se zmíněného spinu na serveru iDnes, protože by to mohlo být i nebezpečné kvůli případnému sběru IP adres organizátorem akce, ale naopak, aby lidé vyšli 17. listopadu do ulic, aby dali jasně najevo, že odpor vůči imigraci není projevem xenofobie, ale pudem sebezáchovy národa! Pokud jste z Prahy, jděte 17. listopadu do ulic a jasně protestujte proti migrantům, vezměte videokamery a mobily, natáčejte a foťte zástupce pro-migračních skupin, zejména sledujte transparenty s logem Refugees Welcome, abychom zdokumentovali co nejlépe činnost pražských a zahraničních zástupců neziskovek, kteří se budou snažit zneužít výročí listopadu proti prezidentu republiky a proti české státnosti a českému národu s cílem propagace islamofilní agendy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin
Návštěvník
Martin

Řeknu vám proč, protože tohle je dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A PŘEDEVŠÍM VYCHOVAT POSLUŠNÉ OVČANY. Nejdříve se o to pokusil Řím vytvořením zfalšovaného křesťanství, tedy katolicismu, prostřednictvím Konstantina… Evropané začali poslední dobou Vatikánu utíkat z lopaty, pardon ohrady… rozhodli se mocipáni tedy nasadit silnější otrokářský nástroj: ISLÁM.

A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí… je to prosté milý Watsone!

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Iva NIkdová
Návštěvník
Iva NIkdová

Předpokládám, že věk u knížete hraje už vážně velkou roli. Nejen držáky neslouží, ale i ta hlava už blbne a v jeho případě veřejně. Je to starý děda a netuším, čím si mohl přivodit špatnou artikulaci, ale slintání po bradě bývalo vidět i přes kameru. Potvůrky “prsky” se leskly. A názory asi pochází ze socialistického Rakouska,, jinak nevím, kdo si dovolí rozdávat z cizího a ještě čekat, že to budou všichni schvalovat. Ale faktem je, že ubytovacích prostorů může poskytnout dost, tak pro všech 5 tisíc imigrantů. Také mu přeji lehkého spočinutí – aby mu zem byla lehká. Ani si na jeho hrob neuplivnu,, neboť má touha je, aby ho zahrabali jako psa. Stejně, jak on chce zahrabat nenáviděný český národ.

Marta
Návštěvník
Marta

At si je ten KOKOT veme sám domu,když je tak chytrý a stará se o ně,ale at nežádá žádné peníze po nikom,že ubytoval uprchlíky.Jako,že začne si vyučtovávat ,kolik uprchlíků ubytoval.Je to Němčoun,jak prase. Je tu plno bezdomovců a my budeme živit uprchlíky.Přitom mají peněz jako šupek

finfin
Návštěvník
finfin

To je fakt blázen s počínající demencí…spíše s již rozvinutou…Tohle se brzy obrátí proti němu samotnému a pak bude dělat , že vůbec neexistuje , stejně jako Merkelovka…

nemamradislam
Návštěvník
nemamradislam

Jsem pro přijímání uprchlíků. Z Německa, Rakouska, Maďarska, Norska a ostatních evropských zemí, kde je již mnoho islámu a kde už není místo pro normální lidi, kteří proto utíkají jinam.

rakos
Návštěvník
rakos

Kdepak asi udelali soudruzi ze lziDnes chybu?

Volby nanečisto ovládl Zeman, jen v Praze těsně prohrál s generálem
http://zpravy.idnes.cz/internetove-volby-prezidenta-vyhral-zeman-fkn-/domaci.aspx?c=A151113_181954_domaci_bur

doktor
Návštěvník
doktor

doktor Zemana nemusím, ale má moji plnou podporu.Má totiž koule…..

PetrZam
Návštěvník
bantustan
Návštěvník
bantustan

Židé nejsou CHAZAŘI,jakože ISIS není ISLÁM…Nutno rozlišovat..A PROTOKOLY jsem četl ve 13 letech..

Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Výzva k meditaci 21. listopadu na přivolání zásahu pozitivních mimozemských bratrů a sester z hvězd a bytostí Světla, které žijí pod povrchem Země, a ti nám pomohou v procesu osvobození naší planety od tyranie sil temnoty:
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/meditace-za-udalost-21-11-2015-cas-21-12

informatix
Návštěvník
informatix

Technický problém:

Redakcia, niekto vám pozmenil RSS kanál, automaticky presmerováva na web kremlin .ru !