Madla bude muslimkou, aneb cesta jedné pomatené ženy od křesťanství, přes judaismus...

Madla bude muslimkou, aneb cesta jedné pomatené ženy od křesťanství, přes judaismus až k vyznání islámu!

Madla bude muslimkou, aneb cesta jedné pomatené ženy od křesťanství, přes judaismus až k vyznání islámu!

      Blíže seznamovat čtenáře s osobností, či lépe řečeno s osobou Madelaine Albrightové by asi bylo nošením dříví do lesa. Nicméně tato osoba českého původu (bohužel, ona za to sice nemůže, ale za ostudu, kterou vytváří svému původu, ano), bývalá americká ministryně zahraničí USA na protest proti migračním vyhláškám prezidenta Donalda Trumpa slavnostně prohlásila, že je připravena stát se muslimkou a potvrdila své  osobní přesvědčení, že Amerika potřebuje zůstat otevřenou zemí [1].

      Čtenáři, obeznámeni s její osobní i politickou činností a angažovaností za posledních cca 25 let  Evropě vědí, co je paní Madeleine Albrightová, alias Madeleine Albright, (rozená Marie Jana Körbelová, po roce 1945 už jenom Korbelová) zač.  Není od věci se ze široka rozepisovat o jejich aktivitách a zásluhách jak vůči České republice v tanečcích s Václavem Havlem a spol.,  tak zvláště jejího na podílu na bombardování Jugoslávie.  Slyšet, resp. číst takové a podobné výroky od bývalé ministryně zahraničí USA je ubohost a naprostý morální a charakterový debakl, ale na druhé straně to však nijak nepřekvapuje. Při krátkém výběrovém nahlédnutí do jejího politického angažmá za posledních 25 let jen dokazuje, jaká kreatura tato česká Mařka je.

Vyrostla jsem jako katolička, stala jsem se členkou Episkopální církve a později jsem zjistila, že moje rodina je židovská. Jsem připravena se registrovat jako muslimka na znamení solidarity.

     Tak např.  mimo jiné,  bába Albrightová se rozhodla vystoupit u příležitosti konání promoce na dívčí koleji claremontské vysoké školy Scripps College. Jejímu vystoupení však předcházely kontroverzní výroky pronesené na její adresu z řad profesorského sboru i samotných studentů. Před vystoupením neopomněla tato blbka sdělit, že je  československá rodačka a přítelkyně prezidenta Václava Havla, což mělo zřejmě na studentky citově zapůsobit a jí samotné přidat na vážnosti. Ovšem studentky se rozhodly sepsat otevřený dopis, ve kterém Albrightovou obviňovali z podílu na smrti iráckých dětí kvůli sankcím iniciovaným Clintonovou administrativou. Studenti ji v dopise rovněž obvinili z toho,  že nedokázala,  nebo snad ani nechtěla coby velvyslankyně USA při OSN zabránit masakru stovek tisíc lidí ve Rwandě.  Vzhledem k četným obětem z řad civilistů, na kterých měla podíl,  je bába Albrightová nazývána „balkánskou řeznicí“. Albrightové v rámci své mise na Balkáně mj. skupovala společně s dalšími americkými politiky akcie řady významných kosovských podniků a její společnost Albright Capital Management se mimo jiné také podílela na privatizaci kosovského Telekomu.

     Nicméně jaký pán, takový krám, jinými slovy mezi americkými demokraty se tato blbka těší naprosté důvěře, o čemž svědčí také udělení Prezidentské medaile svobody americkým prezidentem Barackem Obamou v roce 2012. K tomu dalších slov netřeba. Že se na ní podepisuje mozková opotřebovanost a věk (79 let) ruku v ruce s Alzheimrem a jinými zdravotními (ne)přáteli, je zcela evidentní. Potvrzuje to také její naprosto totální psychický úlet (či už spíše důsledek) když prohlásila, že je připravena stát se muslimkou. Je s podivem, že se za éry prezidenta Brouka Obamů Mařka nerozhodla stát černoškou. Tímto rádoby protestním až groteskním gestem se jen trapně (populisticky) světu předvádí jako výrazný oponent Donalda Trumpa a jako odpůrce jeho nastupující politiky. Tím potvrzuje loajalitu H. Clintonové, kdy v rámci agitace v její  prospěch také  mj. (blbka) prohlásila, že  „V pekle mají speciální místo pro ženy, které nejsou ochotny pomoci jiným ženám,“  za což byla veřejností tvrdě kritizována.

     No nic, blbka Marlen se již naprosto přestává kontrolovat (poznamenávám, že již delší dobu), její ego úměrně s vadnoucím psychickým stavem a zřejmým opotřebování mozkových závitů ztrácí na významu a popularitě, nicméně její záměr, stát se muslimkou ve světě vyvolá když ne posměch, tak zcela určitě lítost nad její ubohostí, kam ji dovedla touha po penězích a jak Mařka z Česka hluboko klesla. Kdo má zájem a chce o Mařce znát více, má možnost, zde [2].

Jiří  B a ť a , 29 ledna 2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tato zidovsko-muslimska zmije proda klidne i vlastni Matku Zemi, hlavne kdyz na tom ona vydela… Jako vsude, kam vstoupila.
Krvava Madla je jednim z pramenu ZLA ve svete, a nezaslouzi si byt obcankou nasi Zeme – poplivala jejiho ducha.
Doufam, ze bude brzy spravedlive odsouzena a potrestana – nejlepe nejakym spravedlivym palestinskym muslimem, a potahne za svym kamaradem KaziMirem, spolu s rozeSerešem!

franta
Návštěvník
franta

6 priorit řízení světa https://youtu.be/WEINJQ6wd0Q

Ryan
Návštěvník
Ryan

Jo a pak jako muslimka pujde společně s Palestíncami demonstrovat proti agresivní politike Izraele !

Frank
Návštěvník
Frank

Dejte pokoj s tou odpornou židovskou kreaturou! Dlouho už tady smrdět nebude.

anonym
Návštěvník
anonym

krvavá Madlein je zrůda zrůd

Kozel
Návštěvník
Kozel

Ať si tato válečnická potvora a zrůda táhne třeba do pekel. Tam také patří. A nebo nejlépe
ji poslat do muslimské země. Ty ji vypráskají zpátky natotata. Této huse lezl s oblibou do zádele ožralec Havlů.

tana
Návštěvník
tana

V názvu je chyba – mělo by být “od judaismu přes křesťanství k islámu”.
Korbelovic rodina byli Židé.

bdpsdp
Návštěvník
bdpsdp

Dobrý den,

netuším jestli Vám toto došlo na kontaktní adresu tak to ještě postnu sem.

vážená redakce AE News. Toto nejspíš bude pro pana VK a nejspíš dostáváte takovéto maily z celé republiky.

Na mojí bývalé základní škole ZŠ Oldřišov, což je taková malá vesnička ve Slezsku, téměř na hranicích s Polskem, jsem objevil na jejich stránkách toto:

PROJEKT EDISON
Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.

Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.

Vizí projektu je tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky a studenty a učí je nebát se odlišného.
Jak projekt probíhá…
Skupina 5 vysokoškolských studentů z různých zemí světa přijede k nám do Oldřišova a stráví 1 týden na naší základní škole. Praktikanti jsou zodpovědní a vysokoškolsky vzdělaní lidé, kteří si připravují prezentace o své zemi, vedou diskuze se studenty na různá témata, hrají hry atd. Tímto se snaží představit sociální, ekonomickou, politickou a také kulturní situaci své země. Studenti a žáci tak mají možnost srovnávat ČR s jinými zeměmi a uvažovat o tom, zda mohou v budoucnu přispět ke změně.
.
Kdo k nám přijede?
Zijun (Eddie) Huang – Čína, muž,
Mohammad Muneer Ali- Jordánsko, muž, 24 let,
Sonne Liu – Taiwan, žena, 19 let,
Delia Isti Astari – Indonésie, žena, 20 let,
Natia Chachua – Gruzie, žena, 21 let,
.
Projekt Edison má záštitu od MŠMT

Více informací naleznete na stránkách AIESEC

odkaz na web školy: http://www.zsoldrisov.cz/

a odkaz na AIESEC https://aiesec.cz/pro-skoly/

WTF?

S pozdravem

bdpsdp

4321
Návštěvník
4321

Pomalu už začínám s příslovím: Za každým zlem u nás hledej nějakýho socana (ČSSD) ….

jen občas se připojí ještě i nějaký Stopnický s Totaleinsatzem a nebo jeho stranický šéfik s hnízdečkem na hlavě a s nějakou estébáckou kulišárnou z ní.

Lidi, zveřejňujte to pokud se kolem Vás něco podobnýho děje, jako na ZŠ Oldřichov, ať je aspoň vedenímu danné místní školy za to pak pořádně vedro. Takovéto nepřirozené a manipulativně, nasílu vnucované multi-kulti u nás prostě ne!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Aby si clovek udelal verny obraz psychologického profilu balkanské reznice, staci si udelat malou analyzu jejiho groteskniho vystupovani na verejnosti. Uz jenom jeji styl oblékani hovori mnoho o rozpolcené osobnosti, ktera nevi odkud prisla a kam jde. V jejim pohledu neni nic uprimného. Jeji nepretrzité konverze mne nijak neprekvapuji. Zlo a fales ji cisi z oci!

4321
Návštěvník
Jarda
Návštěvník
Jarda

Trump pořádně zatopil v Německu Merkelové. Rozjel to ve velkém. Tomu se říká jízda. Konečně se jim ta vysněná EU rozuměj NWO hroutí a bude hůř. No vlastně lépe.
Trump rozhodl: zákaz vstupu německých občanů do Ameriky. Německo je nebezpečná země. Merkelová v šoku.
http://tadesco.cz/trump-rozhodl-zakaz-vstupu-nemeckych-obcanu-ameriky-nemecko-nebezpecna-zeme-merkelova-soku/
Jarda