Macešská země: Chovanec dostal 140 milionů na arabské uprchlíky od vlády, děti...

Macešská země: Chovanec dostal 140 milionů na arabské uprchlíky od vlády, děti z Klokánků ale půjdou po žebrotě, protože 20 milionů jim vláda zamítla!

Macešská země: Chovanec dostal 140 milionů na arabské uprchlíky od vlády, děti z Klokánků ale půjdou po žebrotě, protože 20 milionů jim vláda zamítla!

Nikdo se už tomu nediví. Země, která nenávidí své vlastní děti. Vláda ČR dnes na svém zasedání schválila uvolnění 140 milionů korun pro Chovancovo ministerstvo vnitra v souvislosti s opatřeními na pokrytí “obsluhy” migrační krize [1]. Tato informace by sama o sobě nebyla nijak zvláštní, kdyby ta samá vláda, v ten samý den, nezamítla pouhých 20 milionů korun nezbytných pro zachování provozu Klokánků [2]. Ti nejslabší, nejzranitelnější, opuštěné a dříve týrané děti zkrátka nemají nárok. Přednost mají uprchlíci, arabské maminy s 20 dětmi a dalšími těhotenstvími na cestě.

P6280005.jpg
Téměř rodinná atmosféra v Klokánku, ale brzy to skončí, peníze totiž vláda nedá…

Vlast, která upřednostní cizí lidi před vlastními dětmi, nelze nazývat vlastí. Co je to za vládu, která se zahryzne do krku malých dětí? Kolik uprchlíků si Česko nasune do svých ubytoven? Kde budou bydlet Češi? Na ulicích ČR se pohybuje odhadem už 100,000 bezdomovců. Nikdo je ale neubytuje. Ale o arabské migranty je péče nade vše a prioritně. Uprchlíci jsou nedotknutelní!

Vláda se odcizila lidu. Vláda, která upřednostní cizí občany před vlastními dětmi, nezaslouží žádný respekt, ale pouze hluboké opovržení. Co čeká Klokánky? Pokud se nenajde štědrý mecenáš, tak zřejmě zaniknou. Děti se dostanou do péče komerčních pěstounů, později možná i do péče homosexuálů v rámci juvenilní justice, kterou se ČR chystá pomalu a potichu implementovat do českého právního řádu.

migranti.png
Na “tohle” ale česká vláda peníze má, a kolik peněz…

Za každého Araba by se najedlo 10 českých dětí v Klokáncích! Kolik potřebuje policistů 1 arabská rodina na svoji ochranu? A kolik peněz na svoji ochranu potřebují nezaopatřené děti v Klokáncích? Je to tichá genocida českého národa. Punkové heslo “No Future!” jaksi je najednou opět v platnosti, ale tentokrát ve vztahu k budoucnosti českého národa. Umlátit český národ pendreky těžkooděnců a do uvolněných bytů nastěhovat Araby, to je cíl české vlády! Je to vlastizrada na českém národu!

Vyjděte do ulic a musíte říct dost, jinak národ zahyne! Už není na co čekat!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
heliante
Návštěvník
heliante

Je to na zvracení a zároveň k pláči….

dagmar
Návštěvník
dagmar

A já jsem pro imigraci!!! Křesťanů!! Pojďme pomoct Ukrajině!! Ujměme se lidí z Ukrajiny, kteří utíkají před fašistickým zřízením podporovaném USA ve své zemi. Vezměme si raději celou Ukrajinu v rámci kvót než muslimy, kteří neuznávají naše zákony, zvyklosti a výru. Ukrajinci s asimilují hned, ani nepoznáte, že jsou mezi námi. jsou oproti muslimům vděční a pokorní.

Viki
Návštěvník
Viki

to Jirka: Ty náboje by pasovaly i do AK-47 a SKS, zbytečně jste si zúžil výběr 🙂

Argoran
Návštěvník
Argoran

Vše na planetě se za posledních 30 let velmi změnilo. Vedou se zcela nové formy skrytých neuvědomovaných válek, z nichž tou nejvýznamnější je organizovaná invaze imigrantů do Evropy. Nevím, zda se někdy v historii celého lidstva přihodilo, aby atakovaný národ hledal prostředky, jak natrvalo živit a ubytovat válečné vetřelce namísto toho, aby byl vyhlášen válečný stav a všemožně podporován vlastní národ. Nyní se tak chová celá Evropa, která si nechá diktovat zrádným Bruselem a “iluminátskými” organizacemi jako OSN. Invaze vojsk v roce 1968 (v době, kdy se vetřelci ještě nevítali) může mít v porovnání s invazí zločinných imigrantů zcela zanedbatelné důsledky pro náš národ. Destrukce způsobená parazity a islamisty bude největší peklo v historii lidstva, nacistické Německo by mohlo pukat závistí.

Pozorovatelka
Návštěvník
Argoran
Návštěvník
Argoran

Občas nahlédnu i do hlavních médií, a vidím, jak nám pěkně vymývají mozky, zdá se, že všude již řádí “sluníčková” cenzura, servírují nám příběhy a emocionálně nafocené obrázky, kde jsou mezi imigranty děti, aby to vypadalo jako skutečná uprchlická vlna. Těch dětí je mi líto, ale nepochybují, že jsou stejně jako jejich rodiče již odmalička programováni tak, aby je bylo možné kdykoliv aktivovat. Lidé mimosmyslově vnímající, potvrzují, že většina imigrantů je velmi nebezpečných, nenávidí Evropu a přicházejí s vnitřním puzením Evropu vyžrat, dobýt a zničit. Není pak rozdílu mezi muslimy a ostatními imigranty, ti ostatní jsou nebezpeční tím, že kriminalitu považují za něco zcela přirozeného. Síla, která organizuje IS, je totožná s tou, která organizuje současnou imigraci. Islám je zrůdná ideologie, která nezamrzla ve středověku, ale v primitivní kultuře starověku, kde lidský život má menší hodnotu, než je hodnota výkalů. Islamismus je destruktivní síla, jakou svět od doby nacistického Německa neviděl. Je to čistý klerofašismus.Co se nepodařilo nacistům, má velkou naději u islamistů.

Manicka
Návštěvník
Manicka

Ano ceska vlada zradila nasi vlast. Jsou to vlastizradci.

xerox
Návštěvník
xerox

těch důvodů pro tzv. povstání tady bylo od r.89 požehnaně , ve směs šlo o sociální nerovnost , kulturní a společenské zvyklosti , dnes jde o identitu … časem půjde o samotný život , říká se tomu nějak od d jako demo nebo tak nějak …

někteří dokonce usilují navíc jako bonus o jakousi přímou demo … což připomíná situaci , kdy zachvátilo stavení oheň … kůlny , stodola , garáž lehly popelem , oheň už přeskočil do komory a chasa křičí – chce to přímý oheň nebo nám shoří i střecha nad hlavou … ale hasit pro jistotu nejde nikdo …

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Je mi vždy velmi smutno z rozhořčení lidí, které nastupuje až tehdy, když je žába uvařená. Tomuto tématu jsem se kdysi velmi věnovala, ale s mottem mé oblíbenkyně Terezy Spencerové “Až všichni půjdou skákat z mostu, já mezi nimi nebudu”, jsem to vzdala. A protože jsem tématu kdysi věnovala spoustu času a protože mi přišel marný, nechtěla jsem se k článku, resp. k reakcím, které ukazují rozhořčení národa, vůbec přidávat a vyjadřovat, ale nakonec mi to nedá.

Nenápadná likvidace dětských domovů a zařízení, která úspěšně nahrazovala rodinné prostředí (jako hlavní pozitivum dle mého měla pobyt dětí na jednom místě do 18-ti let), probíhá už několik let. Předmětný Klokánek byl cíleně zadlužován, aby následně mohl být zlikvidován pro “špatné hospodaření” – tady rok 2008 ! : “Zaměstnancům brněnského zařízení pro ohrožené děti Klokánek na účet nepřišla výplata za srpen, září ani říjen. “Tety”, které se starají o děti, se kvůli tomu bouří a hrozí hromadnou výpovědí. Vedení Klokánku obviňuje z opožděných výplat vedení Fondu ohrožených dětí, pod který Klokánky spadají – http://brno.idnes.cz/tetam-z-brnenskeho-klokanku-nechodi-vyplata-fm2-/brno-zpravy.aspx?c=A081104_114727_brno_dmk

Mezitím naše vláda intenzivně pracovala na přijetí zákonů, které upřednostní pěstounskou péči před rodinnými zařízeními a přes boje a veta Klause od 1.1.2013 vstoupil v platnost zákon, který dává nové pravomoci sociálním pracovníkům a který dětské domovy a Klokánka dál pohřbíval.

Vkládám části z článku, který jsem pro dnes už neexistující stránky napsala v roce 2013:

Zákon, který přes odpor Klause prošel (protože eurohujeři Klause přehlasovali) platí od prvního ledna letošního roku a týká se zvýšených pravomocí sociálních pracovníků k odebírání dětí. Je to v podstatě novela zákona a průběh jeho schvalování a podstata je zde:

Novela zákona o sociálně právní ochraně dětí– první krok (dílčí změna):

• Novela prošla dvakrát mezirezortním připomínkovým řízením
• Vláda předložila Poslanecké sněmovně návrh zákona 28. 12. 2011.
• Sněmovní tisk 564, senátní tisk 374
• Definitivně schválena Poslaneckou sněmovnou dne 7. 11. 2012
• Ve Sbírce zákonů vyšla pod č. 401/2012
• Účinnost od 1. 1. 2013

A základní body?

• Nastavení podmínek pro vytvoření sítě služeb pro práci v rodinách
• Stanovení závazných postupů pro činnost orgánů sociálně-právní
ochrany dětí (OSPOD) a dalších účastníků systému
• Rozvoj náhradní rodinné péče, zvýšení podpory pěstounské péče,
hmotné zajištění pěstounské péče na přechodnou dobu, změna způsobu
příprav pěstounů, vytváření podmínek pro zřízení podpůrných a
odlehčovacích služeb pro nové i stávající pěstounské rodiny

Celá novela zákona zde:http://www.mpsv.cz/files/clanky/14232/prezentace_OSPOD.pdf A za pozornost v něm jistě stojí posílení pravomocí sociálních pracovníků!

….
V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur
Proč sociální orgány mohou tak snadno odebírat cizí děti z rodin? Zatímco Rusko bylo zaměstnáno restrukturalizací, mezinárodní společenství změnila svůj postoj k rodině a ke vztahům rodičů a dětí. Byly přijaty mezinárodní konvence a v každé zemi vytvořeny zákony, které stanoví, že dítě patří té zemi, kde se nachází během posledních tří měsíců. Mně v Norsku odebrali dvě děti. Vždy jsem se považovala a i teď se považuji za dobrou matku s normálním sociálním statusem – byt, auto a další nezbytné atributy dobrých rodičů. Dali mi právo na jeden telefonát advokátovi, a ten mi vysvětlil, že je to velký klam myslet si, že děti mají nějaký vztah k rodičům. Děti náleží Norsku. Tedy stát uděluje rodičům právo dočasně pobývat se svými dětmi do prvního provinění. Přičemž pod termínem „vina rodičů“ lze chápat cokoliv. K čemu došlo v případu Anastásie ve Finsku – holčička údajně řekla, že jí tatínek dal na zadek. V Norsku existují případy, kdy dítě řeklo: „Moje máma mi řekla, abych si umyl ruce!“, učitelce se z tónu dítěte zdálo, že „utrpělo násilí“, a dětí z rodiny odebrali.

Proč je to pro stát výhodné? Dokud dítě žije v rodině, stát z toho nemá žádný prospěch, protože to s sebou nenese peněžní pohyb. Když se dítě odebere, nastává velké přerozdělování financí, a kromě toho za pomoci tohoto systému se v Norsku vyřešil problém nezaměstnanosti – u soudů v každé vesnici řeší 10 případů denně, byli zaměstnáni právníci, sociální pracovníci, sociální rodiny, atd. Kromě toho na území, kde žijí pěstounské rodiny, jdou veliké státní dotace. Je to jakýsi druh průmyslu přerozdělování dětí po zemích, po městech, po rodinách. Kvůli čemu se to dělá, to já se svou ruskou mentalitou nemohu pochopit, ale něco je za tím, a říkají, že peníze z byznysu založeném na odebírání dětí jejich rodičům jsou nesrovnatelně vyšší než z byznysu s drogami.

Celý text: http://www.nakanune.ru/articles/16956/ V češtině zde: http://www.zvedavec.org/komentare/2013/07/5572-v-americe-cini-premie-za-odebrani-ditete-5-tisic-dolaru-v-evrope-tisic-eur.htm

Juvenilní justice
Detaily o tomto systému, který po vetu Klause protlačilo 104 zaprodanců i u nás. Raději si na to sedněte, protože pokud nevíte co čekat, nebudete tomu věřit. Co nás čeká v případě, že se tuhle zrůdnost nepodaří nějak zablokovat je například to, že juvenilní úřady odeberou rodině dítě proto, že si ve školce postěžuje, že ho rodiče nutí čistit si zuby. Učitelka pak proaktivně kontaktuje sociální úřady a ty proaktivně začnou jednat, není výjimkou, že dítě se ten den ze školky už jednoduše nevrátí domů (takové případy se v Norsku staly) A když odeberou z rodiny jedno dítě, odebírají automaticky i všechny ostatní. V Norsku, což je pro tento systém testovací polygon, už situace dostoupila do tak absurdního stádia, že někteří lidé nechodí pro peníze do banky, ale jdou do fronty na pěstounství, protože na dítě v pěstounské péči se tam dostávájí obrovské částky. Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/juvenilni-justice/

Snad není nutné dodávat, jakou souvislost to má se schválenými adopcemi a pěstounskou péčí pro homo páry! A jak to souvisí s likvidací klokánků a dětských domovů. A jak to souvisí především s multikulti a tím s likvidací všeho tzv. křesťanského, tzn. především klasické rodiny! Ještě budeme na Klause vzpomínat!

Na závěr ještě trocha z Česka, a to s finančím přehledem: ZRŮDNÁ JUVENILNÍ JUSTICE: CHUDÁCI ČESKÉ DĚTI R.2013 http://www.teplickykuryr.cz/news.php?extend.781.2

Ještě, aby nezůstalo ztraceno, přidávám jednu z mnohých reakcí Klause, když se zákon u nás projednával a než byl k 1.1.2013 schválen: Klaus například zde: http://www.klaus.cz/clanky/3181 cituji část:

“Vážená paní předsedkyně,

využívám pravomoci dané mi článkem 50 Ústavy České republiky a vracím Poslanecké sněmovně zákon ze dne 5. září 2012, kterým se mění zákon č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony. Zákon mi byl doručen 7. září 2012.

Novela byla přijata pod tlakem mezinárodních institucí: Úřadu vysoké komisařky OSN pro lidská práva, Dětského fondu OSN a Evropské komise. Tyto instituce kritizovaly Českou republiku za velký počet dětí umístěných v ústavních zařízeních a malý počet dětí v pěstounské péči, resp. začaly prosazovat jako svůj politický program, aby žádné dítě mladší tří let nebylo umístěno v ústavní péči.

Takto motivovaný zákon vyvolal obavy z rušení kojeneckých ústavů a dětských center. Další obavy vyvolává nedostatek pěstounů. Panují důvodné obavy, že nebudeme mít ani pěstouny, ani ústavy, a děti budou končit na ulici. Nedůvěra veřejnosti je zesílena nedávnými negativními zkušenostmi se špatně připraveným zaváděním jiných sociálních reforem.

Moje obavy vyvolává nově stanovená a velmi široce a vágně vymezená povinnost obecních úřadů obcí s rozšířenou působností pravidelně vyhodnocovat situaci všech dětí a rodin a posuzovat, zda nepotřebují nějakou formu sociálně-právní ochrany (§ 10 odst. 3 novelizovaného zákona). To povede – zejména ve spojení s úřednickým alibismem a byrokracií – ke stále většímu zasahování veřejných institucí do soukromí rodin a ke stále většímu tlaku na rodiče, jak a co mají vštěpovat svým dětem. Děti ale nejsou veřejným statkem, nejsou „majetkem“ společnosti – kromě toho, že jsou především samy sebou, jsou dětmi svých rodičů.

Nový zákon neobsahuje žádné pojistky proti libovůli úředníků při posuzování toho, zda rodiče vychovávají své děti správně, a hrozí tedy, že státní zásahy do výchovy dětí, které mají být jen zcela výjimečnou záležitostí mající své oprávnění pouze v extrémních situacích, se stanou běžnou praxí s výhledem, že rodiče – stejně jako pěstouni – začnou být vnímáni jako státu podřízení vychovatelé. Takový pohled nemohu přijmout.”

Bohužel, Klaus byl příliš osamocený.
…………………………………………………………………….
Konec textu mého článku z roku 2013. Kdyby už nic jiného, tak jeho závěr, tzn. slova Klause, stojí za pozornost. Tam se žába vařila, tam ještě byl čas, ale národ nevnímal. Dnes už je pozdě a Klokánek je tam, kde bylo rozhodnuto, že bude.

Kodl
Návštěvník
Kodl

Vláda i předchozí vlády včetně poslanců a senátorů jsou z 90ti procent sebranka psychopatů.
Slušně se takovým lidem říká ZMRDI.
Bijte ZMRDY!

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Je to už přes 10 let, co jsem jako reakci na poděkování p. Vodičkové za příspěvek FOD doporučil řešit především právní stránku věci, protože sebevětší dotace nevyřeší nečinnost státu ke zlepšení situace dětí, které ztratili základní jistoty – milující rodiče. Byrokraté “pracující” v soc. službách tuto situaci spíše zhoršovali. Teď se ukazuje, že zřejmě ne z neschopnosti, ale záměrně.

4321
Návštěvník
4321

Je to prostě humus …. nevídaný humus …

Hamba naší vládě! Hamba naši vládě! A všem vládám EU!

okal
Návštěvník
okal

No není potřeba, žádných komentářů, modří soudruzi tomuto národu vymyli mozky takovým způsobem, jak to nedokázal prvorepublikový i druhorepublikový kapitalisti Hitler,, komunisti,, každému je všechno jedno, dokud mu imigranti nevlezou do postele a nezmou mu tu kuličku co si před sebou valí těch 25 let “svobody”. A jak se dívám kolem sebe ti kterým by mělo o něco jít, jsou na záměrně organizovaných “fesťácích”, kde se ožerou, nažerou drog a takovým lidem se dobře vládne.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Ano, to je záměr a ti poblbanci se všelijakýma těma posranýma špagátkama na rukách s daných sraček ožíraček se mezi sebou chlubí. Mají úžasné zážitky z toho, že se tam, či onde ožrali a zfetovali do němoty. To je jejich zábava. Blbečci nebudou mít ani čas vystřízlivět z toho, jaké to nyní nabere fofry.

zombie
Návštěvník
zombie

velice smutný,bohužel ale naprosto pravdivý článek-těch malých dětí je mi nesmírně líto a já kdybych ty peníze měl,z fleku bych ten dluh zaplatil,aby je nemuseli vytrhávat z jejich známého prostředí,ale je pravda,že naše vlády na nás už 25 let z vysoka serou-kdejaká přivandrovalá barevná špína je pro ně přednější než naši vlastní lidé-za ty totiž nedostávají dotace-doufám,že jednou budou viset všichni tady ti zrádci na kandelábrech!!!!