Lotyšsko: americké tanky a pochod Waffen SS. Litva je rozladěná z EU....

Lotyšsko: americké tanky a pochod Waffen SS. Litva je rozladěná z EU. Ale zlo je Putin a 60 % českých občanů si přeje vojska NATO na našem území. Rakovina ve stádiu buď-anebo

Lotyšsko: americké tanky a pochod Waffen SS. Litva je rozladěná z EU. Ale zlo je Putin a 60 % českých občanů si přeje vojska NATO na našem území. Rakovina ve stádiu buď-anebo

Hlavním městem Lotyšska projde pochod na oslavu vzniku Waffen SS. Stane se tak na památku 16. března 1944, kdy lotyšská legie SS „Daugavští jestřábi“ poprvé zaútočila proti Rudé armádě. Městská rada Rigy obdržela čtyři žádosti o povolení pochodu a všechny schválila. V těchto dnech média zároveň hlásí, že do Rigy  dorazilo kolem 750 tanků, vrtulníků a dalších vozidel a vybavení z USA a z Kanady. Představitel amerického ministerstva obrany plukovník Steve Warren podle agentury AP sdělil, že ke společným cvičením s ozbrojenými silami Estonska, Litvy a Lotyšska přicestuje 3000 amerických vojáků 3. pěší divize. V Rize se tak spojí jestřábi SS a jestřábi z USA a obraz Ukrajiny, Pobaltí a protiruského tažení bude úplný. Děje se tak v roce 25. výročí nezávislosti Lotyšska, ke kterému došlo 4. května 1990. (Deklarace o obnovení nezávislosti Lotyšské republiky).

Ve stejném roce, 11. března 1990 došlo i k vyhlášení nezávislosti Litvy (Akt Nejvyšší rady Litevské republiky).  Litevský novinář a tehdejší signatář a bojovník za nezávislost Litvy, Rolandas Paulauskas, dnes veřejně hovoří o rozčarování a zklamání z politiky EU – o ztrátě suverenity zemí, o rozkladu rodiny a morálky, o juvenilní justici a hovoří i o celé Evropě. Rozhovor dává arménskému novináři, novináři země, ve které se chystá převrat na způsob ukrajinského Majdanu (Viktorie Nuland už na tom pracuje):

Nacistický Majdan na Ukrajině, nacistický pochod v Lotyšsku, vyzbrojování Pobaltí a rozhovor litevského signatáře, to vše má společného jmenovatele a tím je globalizace – celosvětová vláda jedné „vyvolené“ země ve spolupráci s oligarchy v čele všech novodobých kolonií.

Jeden takový, údajně největší český přítel USA (asi z žijících, protože Havla z této pozice nikdo sesadit nemůže), Alexandr Vondra, byl dnes hostem Hyde Parku m.j. i na téma “USA a zahraniční politika”. Člověk musí mít silný žaludek, aby toho pána vydržel poslouchat a ani dnes nezklamal. Že Putin je největší zlo, to z jeho úst nepřekvapuje, ale pak padaly další perly: USA jsou unavené, protože za sebou mají Vietnam, Irák, Libyi atd. Na otázku, jestli existuje nějaká vojenská intervence USA, se kterou nesouhlasí, tak to prý byla nějaká akce na Haiti… A průzkum veřejného mínění, že většina Čechů nechce základny NATO na českém území? Tak to je špatně, pán Vondra má výsledky průzkumu, podle kterého si 60% Čechů základny NATO v Česku přeje. A podle pana Vondry si snad 60 % Čechů přeje i válku. Na druhou stranu by to vzhledem k informacím, které šíří mainstream a čt mohla být i pravda…

Když se Evropa radovala z pádu komunismu, jen USA placení disidenti (včetně Gorbačova) věděli, že účelem všech barevných revolucí je orwellovská šeď a že klíči jsme necinkali svobodě, ale záchraně amerického dolaru a ještě tvrdší centrální moci. Po čtvrtstoletí rozkrádání Evropy potřebuje rakovinný americký dolar další žrádlo a analogicky k rakovinným metastazím ve stylu „mateřská buňka, dceřinná buňka“ (místo “buňka” si dosaďte “společnost”) na řadu přišlo Rusko. Tam ale dolar narazil a teď už jede buď-anebo, přesně jako ta rakovina, která nedomýšlí, že zničí-li hostitele, pojde s ním. Na pomoc si bere nacisty a i s peklem se spojila, aby porazila imunitní systém Země – Rusko.

Je potěšující, že Německo se konečně zamyslelo a z anti ruské americké propagandy dostává strach. Je potěšující, že i Kongres USA je rozpolcený a v dodávkách zbraní Ukrajině tam nepanuje shoda, je potěšující, že Merkelová odradila Obamu od dodávek zbraní Ukrajině.

Bohužel, nic to nemění na faktu, že americký dolar se řítí do záhuby a velmi potřebuje válku a že samozvaní vůdcové světa nejsou schopni ustoupit z obsedantní představy o své vyvolenosti. Bylo by dobré, kdyby jim pochod SS v Rize 16. března 2015 připomněl, že tohle už tady bylo.

A bylo by dobré, kdyby si sedmdesát let po válce obzvláště národy Evropy uvědomily, že USA se vyjadřovaly o svržení legitimně zvoleného Janukovyče a o Banderovcích slovy J. Kerryho takto: “Janukovyč nesplnil svou povinnost podepsat dohodu s EU”.  A dále k Majdanu:  “Ta síla jedinců, ozbrojených pouze ideami, lidé s vírou, s principy a s hodnotami, lidé, kteří se chápou svobody a rovnosti, tito stateční Ukrajinci vyšli do ulic, aby se statečně postavili tyranii a aby se dožadovali demokracie.”

Evropa má na výběr – buď boj v zájmech USA jako EU-Nulandistán anebo stop USA-Nulandové a jejich “Fuck The EU“.

Související:

Jak východní Evropa 1989 zachránila USA

K válce zbývají jen týdny 

Za páté: Odstranění rodiny zrušením manželství, destrukcí morálky

– Pozorovatelka –  10.3.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Robert
Návštěvník
Robert

Vynikajúci článok. A hlavne to video s litovským spisovateľom je úplne trefné. Aj my sme mali neprimerané nádeje, keď sme vstupovali do EÚ. Aby sme sa nestali konkurencie schopným, museli sme pozatvárať veľa fabrík alebo ich predať, aby na západe bolo dobre, nie u nás. A tak pekne s holou riťou šup do EÚ. Keď sme príjimali Euro, nebolo ani reči o oddlžovaní iných štátov. A keď sa prevalili klamstvá s Eurom, šup Slovensko plať. Do NATO nás pustili, aby mohli bombardovať Srbsko. Je mi z toho zle.

xerox
Návštěvník
xerox

trodas

to by jste musel dopoledne pozatýkat všechny návštěvníky kaváren a zazdít je v blance … stejně jí maj otevřít až příští rok a do té doby by napoleoni vyměkli , jen kocáb a štětina by tam museli zůstat o fous dýl …

trodas
Návštěvník

Válka nebude, když jasně řekneme, že už nepřítele máme – ty politruky, co nás do války ženou. Jak se vypořádáme s nimi, tak je po válce.

jan
Návštěvník
jan

Pozorovatelka má jen výborné články ,z mého úhlu pohledu ,tímto ji děkuji ,přeji všem hezký den,kéž by válka nebyla

jan
Návštěvník
jan

přijďte napsat váš názor diskuse o mašínech ,nebo proč lůza nevolí pravici na pravyprostor .cz,velmi vulgárně se vyjadřují o češích

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Přidávám odkaz na moc zajímavý článek. Jestli už ho někdo někde dával, tak se omlouvám.
http://www.novarepublika.cz/2015/02/kam-proc-miri-putin-nezvykle-otevrena.html#comments

vera
Návštěvník
vera

Proc lzete ze 60 % lidi je pro armadu USA?????????????????Pruzkum ukazal ze asi 75 % nechce zadna vojska.

Я Русский Оккупант
Návštěvník
Я Русский Оккупант
ten
Návštěvník
ten

Nenechte se vysmát. Rusové se můžou po dolarech umlátit. Snad každý obyvatel v Rusku sbírá dolary.

Jindřich
Návštěvník
Jindřich

A kde jste vzali těch 60% ? 😀 Co chce ta USA po Rusku, aby se snad Rusko vzdalo svého území?

Toscana
Návštěvník
Toscana

USA po Rusku nechce nic. Co by taky po nich chtělo, když nic kromě nerostů nemají. Nebo USA chtěli anektovat Krym i s Ruskými vojáčky? Rusko dokáže jen vyhrožovat s tím svým autistou v čele. Podívejte se na státní weby Ruska. Vojáci, válka, letadla, ponorky, lodě, tanky, rakety a zase vojáci. Kultura? Skupiny, zpěváci – texty s vojenskou tématikou. Výstavy? Vojáci. Oslavy výročí-vojáci, přehlídky vojáků a zbraní. Se divím, že na MS v hokeji nepřijedou se samopaly na zádech. Úplná vojenská zelená vypatlanost už od útlého mládí. Bída, ale poslušnost není daleko od KLDR, pokud takto bude Kreml pokračovat. My ti Putine serem na nějaké tvoje války. A kdybys znovu obsadil ČR, nic by tě jistě nezastavilo. Ale nakonec bys tady zažil peklo na zemi. Ruský armagedon.