Lolita Express: Pedofilní skandál Jeffreyho Epsteina vede na Slovensko, z dokumentů FBI...

Lolita Express: Pedofilní skandál Jeffreyho Epsteina vede na Slovensko, z dokumentů FBI unikly výbušné informace o obchodování s dětmi v rolích sexuálních otroků pro široký okruh politické smetánky nejen ve Washingtonu! Slovenská rodačka je v centru Epsteinova sexuálního impéria, Boeing 727 přestavěný na létající “bordello” obsluhoval pedofilní potřeby nejvyšších státníků a businessmenů po celém světě! Jeffrey Epstein prý disponuje obdobou “Mrázkova seznamu”, je to seznam všech světových politiků, kteří kdy byli klienty jeho podniku!

Lolita Express: Pedofilní skandál Jeffreyho Epsteina vede na Slovensko, z dokumentů FBI unikly výbušné informace o obchodování s dětmi v rolích sexuálních otroků pro široký okruh politické smetánky nejen ve Washingtonu! Slovenská rodačka je v centru Epsteinova sexuálního impéria, Boeing 727 přestavěný na létající “bordello” obsluhoval pedofilní potřeby nejvyšších státníků a businessmenů po celém světě! Jeffrey Epstein prý disponuje obdobou “Mrázkova seznamu”, je to seznam všech světových politiků, kteří kdy byli klienty jeho podniku!

Obrovský skandál pedofilního a na Demokratickou stranu napojeného molestera Jeffreyho Epsteina, který otřásá v posledních dnech USA, má nečekané pokračování. Americký server Zerohedge a po něm i další americké servery uveřejnily výbušné informace [1] o materiálech, které unikly americké FBI z vyšetřovacích spisů. Podle těchto informací stojí v centru sexuálního ringu Jeffreyho Epsteina slovenská rodačka Nadia Marcinko, původně se skloňovaným příjmením Marcinková (případně Marčinková). Podle vyšetřovacích dokumentů ji Jeffrey Epstein přivezl do USA z Jugoslávie v době, kdy jí bylo pouhých 15 let. Jeffrey Epstein jí zaplatil školy, vzdělání a Nadia se stala pilotkou. FBI však podle těchto informací spojuje Nadiu Marcinko s Jeffrey Epsteinem nejenom jako v roli oběti, ale zřejmě i jako spolupachatele na organizovaném zločinu obchodování s dětmi a nezletilými pro sexuální zneužívání.

Jeffrey Epstein a čtveřice jeho favoritek.

Podle amerických úřadů disponuje Jeffrey Epstein několika letadly, jsou to Gulfstream IV, Gulfstream GV-SP, helikoptérou a dokonce i Boeingem 727 zvaným Lolita Express, který byl údajně používaný jako létající “bordello” pro pedofilní zákazníky z celého světa. FBI prochází doslova tisíce a tisíce letů zpětně až do roku 2000, skandál vede k mnoha stovkám světových politiků, businessmenů, bankéřů, oligarchů, prezidentů, premiéru, soudcům atd.

Důležitou informací ovšem je skutečnost, že kauza Jeffreyho Epsteina vybublala na povrch kvůli kauze Pizza Gate. V uniklých dokumentech Demokratické strany se totiž jméno Jeffreyho Epsteina objevilo na několika místech v korespondenci Johna Podesty, šéfa volební prezidentské kampaně Hillary Clinton a několika zaměstnanců Demokratické strany. Vyšetřování nyní ukazuje, že Jeffrey Epstein zajišťoval veškerou logistiku pro dopravu dětí a nezletilých pro celý kruh mezinárodní pedofilní organizace.

Slovenská kočka s pilotním průkazem a rolí favoritky pro Jeffreyho Epsteina

Nadia Marcinko má tři pilotní certifikáty, pro jednomotorová letadla, vícemotorová letadla a tryskáče Gulfstream, které mají své vlastní ratingové certifikáty. Kromě toho je generální ředitelkou společnosti Aviloop. loňském roce list Miami Herald informoval, že Marcinková „přiletěla“ do USA z (bývalé) Jugoslávie, aby žila s Epsteinem, když jí bylo teprve 15 let. V materiálech pro Aviloop se Nadia nyní nazývá “Global Girl”. Nadia Marcinková se s tímto jménem poprvé objevila v soudních dokumentech na Floridě v roce 2008. Je jednou z nejvýznamnějších přistěhovalkyň v okruhu Jeffreyho Epsteina, obžalovaného násilníka a registrovaného sexuálního delikventa.

Nadia Marcinko aka Global Girl.

Ten byl 6. července tohoto roku zatčen za obchodování s lidmi na letišti Teterboro v New Jersey v USA. Na rozdíl od stovek mladých dívek, které podle svědectví v soudních dokumentech lákal Epstein a jeho pomocníci do jeho sídel a karavanů na Floridě, na středních školách na Manhattanu v New Yorku a v letovisku Mar-a-Lago Donalda Trumpa, patřila Marcinková k menší skupině, která přiletěla do Epsteinova syndikátu – pravděpodobně letadlem – ze zahraničí. Advokát, který zastupoval údajné oběti Epsteina, popsal Naďu Marcinkovou během líčení u soudu na Floridě jako „sexuální otrokyni Epsteina“.

Boeing 727 jako Lolita Express

V průběhu let Epstein udržoval flotilu letadel, která obsahovala právě tyto zmíněné stroje: Gulfstream IVGulfstream GV-SP, vrtulník a Lolita Express, což je Boeing 727, který pobere až 200 lidí. V době, kdy Epstein nahlašoval leteckým úřadům přibližně 600 letových hodin za rok, časopis New York Magazine oznámil, že toho nalétal tolik, protože prozkoumával „investiční příležitosti“. Předtím, než tento měsíc skončil ve vězení, Epsteinovy ​​soukromé tryskáče stále křižovaly celou planetuZaměstnanec na letišti v Saint Thomas, v blízkosti Epsteinovy ​​70-akrové nemovitosti na Panenských ostrovech, kterému je přezdíváno Pedofilský ostrov, řekl Holly Aguirre pro Vanity Fair, že Epstein byl často vídán, jak vystupuje z vrtulníku a přestupuje do svého letadla s „dětmi – holčičkami“. Zaměstnanci vyjádřili znechucení nad tím, že se Epstein, odsouzený sexuální delikvent, mohl pohybovat tak snadno a navíc v doprovodu dětí.

Epsteinův Boeing 727 – Lolita Express.

Přestože Epstein využívá nejasnou federální politiku, která umožňuje soukromým majitelům letadel skrýt jejich letové trasy před veřejným záznamem, jsou k dispozici manifesty ze stovek letů – a jasně ukazují jména celebrit, od Alana Dershowitze, až po Billa Clintona, která jsou spojená s Epsteinem a jeho Lolita Expressem, tedy Boeingem 727, který podle všeho mnohokrát pilotovala právě slovenská rodačka Nadia Marcinková.

Dead flights po celém světě s vypnutým letovým transpondérem, jako při dopravě migrantů do Evropy

Lety Marcinkové je těžké určit, protože dívky v Epsteinově kruhu byly často zaznamenány pouze podle křestních jmen nebo iniciálů. Jméno Nadia se objevuje v roce 2003 a „Nadia Marcinkova“ se objeví na manifestu pro let z Palm Beach v roce 2004. Pak se „NM“ začne objevovat na téměř každém manifestu pro jeden z Gulfstreamů a hlavně pro Lolita Express (Boeing 727). Zatímco „NM“ byla obecně zaznamenána na letištích na Palm Beach na Floridě, Monterey v Kalifornii a New York, navštívila také Columbus v Ohiu, Newfoundland a Terceira Island na Azorských ostrovech. Epsteinův další pilot dosvědčil, že Marcinková létala s Epsteinem ve stovkách případů.

Nadia Marcinko v kokpitu Lolita Express.

Dostupné manifesty nezaznamenávají žádný let „NM“ do Bratislavy nebo kdekoli na Slovensku, což Marcinková uvedla v časopise pro letecké nadšence, že Slovensko bylo její domovskou zemí. A protože letové manifesty z roku 2000 nejsou k dispozici, stále není jasné, zda opustila domov v letadle s Epsteinem. Dne 22. března 2019 však Epsteinův Gulfstream GV-SP letěl z Paříže do Bratislavy – a vrátil se o pět hodin později.

Marcinková je jedním ze čtyř jmenovaných údajných spolupachatelů Epsteina, kterým byla v roce 2008 udělena imunita před stíháním. To byl rok, kdy byl Epstein odsouzen za jeden trestný čin kuplířství a druhý trestný čin za provoz prostituce osob mladších 18 let. Za to samozřejmě dostal malý trest s určitými podmínkami o propuštění. Jeffrey Epstein dostal od prokurátora Floridy Alexe Acosty de facto amnestii. Jenže Alex Acosta byl shodou okolností až do 19. července 2019 ministrem práce ve vládě Donalda Trumpa. Acosta po zatčení Epsteina rezignoval na svoji funkci právě v souvislosti s touto kauzou.

Favoritky zřejmě dostaly zaplaceno za mlčení, FBI je bezradná, ale Jeffrey Epstein se přesto nelogicky pokusil ve vazbě v New Yorku o sebevraždu, která se nepovedla. Někdo mu k ní pomohl?

Poté, co byl tento měsíc Jeffrey Epstein zatčen, federální státní zástupci tvrdili, že Epstein zaplatil v roce 2008 dvěma lidem, které vyšetřovatelé označili za spolupachatele, stovky tisíc dolarů, aby si koupil jejich mlčenlivost. Příjemci hotovosti nebyli jmenováni, ale není těžké odvodit, že jedním z nich může být i Nadia Marcinko, která odmítá vypovídat proti Jeffreymu Epsteinovi, údajně prý na základě 5. dodatku americké Ústavy (ochrana před sebe-obviněním).

Podezření padá i na Billa Clintona.

Mezi spolupachateli, kterým byla v té době před lety udělena imunita, a kteří mohli být Epsteinem zaplaceni, je i Sarah Kellenová, která pravidelně obsluhuje Epsteinovy ​​lety, a právníci ji obvinili v soudních spisech ze „ zneužívání dívek v Epsteinově vile “. Lesley Groff je dalším spolupachatelem, údajným plánovačem sexu v Epsteinově organizaci, o kterém se říká, že koordinoval „cestování“ s mladými dívkami po světě za zákazníky. Jeffrey Epstein podle vyšetřovatelů někde na nějakém místě disponuje seznamem veškerých klientů, které kdy obsluhoval svými pedofilními službami.

Zákazníkem létajícího bordelu byl i bývalý americký prezident, má podezření americká FBI při vyšetřování kauzy Epstein

Tento seznam, pokud se jej podaří najít, bude mít stejnou výbušnost jako legendární archiv Františka Mrázka, který obsahuje kompra na stovky polistopadových politiků ze všech politických stran. Pokud se dostane ven Epsteinův archiv, bude to celosvětový skandál. A není divu, že se prý Jeffrey Epstein pokus ve věznici v New Yorku o sebevraždu. Jistě mu s tou smyčkou někdo pomohl, protože Epstein nesmí mluvit. Pokud začne mluvit, bude to světový skandál. Od Billa Clintona až po Evropskou unii a nosaté bankéře. A to už někomu sakra stojí za to, aby se Jeffrey Epstein ve vazbě “zasebevraždil” [2].

Jeffrey Epstein a Bill Clinton na palubě Lolita Expressu, nedatované foto ze druhé poloviny 90. let.

Jak sami vidíte, svět je velice malý a není divu, že česká a slovenská mainstreamová média nechtějí o kauze informovat, protože by došlo k odhalení, že Lolita Express měl své zákazníky i v České republice a na Slovensku, odkud pochází hlavní favoritka a pilotka Epsteinových tryskáčů. Jistě si pamatujete, jak jsme na Aeronetu přinesli článek [3] o kauze Pizza Gate a jak nás média obviňovala, že šíříme hoax, že žádný pedofilní ring v okolí Demokratické strany v USA prý neexistuje. No, a vidíte, utekly 3 roky od tohoto článku a z údajné konspirace je realita a fakta, která unikají z oficiální vyšetřovacích spisů FBI. Kdo se nám z mainstreamu omluví? Samozřejmě, že nikdo. Rozdíl mezi konspirační teorií a realitou je 4 roky, říká jedno americké přísloví. No, a vidíte, v tomto případě to trvalo necelé 3 roky.

Nejen o této skandální kauze budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata za poslední týden, všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 61% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
A.Malek
Návštěvník
A.Malek

Takze Jeffrey Epsteina dnes rano niekto zasebevrazdil, vo vezeni kde bol pod dozorom “suicide watch” alebo to je vsetko nahrane a prave leti do Tel Aviv s pilotkou Nadou Marcinkovou z Kosic a s posadkov clenmi Mossad. tu je fotka ( pravdepodobne fotomontaz) z nemocnice, kde mu vidno hlavu , ktora sa zda byt trochu oversized k jeho telu.
comment image?quality=90&strip=all&w=1286

Vaclav6zEL8
Návštěvník
Vaclav6zEL8

ted hlasi na CT ze Epstein je mrtvy-nesmel promluvit

kdosi77
Návštěvník
kdosi77

tak už ho sejmuli

Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

Vy se tu zabýváte slováky, ale ten problém je mnohem větší, tady jde především o to, že na tom ostrově, nejřív ty děti byli zneužity pedofilními aškenázi židohůny a potom byli použity pro satanistické ritualy pro vyvolenou
elitu. U nás na západě je to považováno za událost roku a velké vítězství amerického super presidenta super ariji Donalda Trumpa, teď se tu plní rudý dobytku to co jsem tu psal hned na začátku roku, letos si užiji
hodně srandy, ale soudruzi rudý dobytek aškenázi židohůni ti určitě ne. Vše se plní a běží to jak na drátku.
On krmně toho letadla, zvaném Lolita-expres používal ponorku. Jinak on byl v plné podpoře od CIA a Mossadu.
Na západě tvrdí, že mnohem více měl podporu od Mossadu. Problém pro aškenázi je v tom, že teď, když to nejvíce potřebují budou muset verzichten na satanistické ritualy a to je perfektní. Jinak jinde také píší a to je zajímavé, že tento super americký super arija Donald Trump získal kontrolu nad chemitrailis a na celém
území USA je odbourává. Perfekt super korekt a to se tady vyskytnou takový embria co tvrdí, že on pracuje se spiknutím, takové já nazývám Rudá Hovada. Dodávám jen jedno a to, že bez něj by se tato událost nestala a je to pokračování Pizzagatte, zajímavé je, že v souběhu běží t.zv. Spygatte afera, ale zde o tom není zmínka,
jasný důkaz, že tu kraluje Rudý Dobytek.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Zkušenost mě naučila být ostražitý na lidi co mají takto zdvižené koutky úst. Dávám to do jedné roviny se zrzavci.

Dáša
Návštěvník
Dáša

jde jednoznačně o úsměv “Klaun”, ale tenhle je originál, nenamalovaný.

Kozo Magoc
Návštěvník
Kozo Magoc

Trunews.com nejlepší správy z Floridy , kteřé usilují chazaři zavřít!

Vaclav6zEL8
Návštěvník
Vaclav6zEL8

System rizeni Z+Z je velice dobre popsan diky VK

Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

Žádné takové řízení neexistuje to je výplod Rudého dobytka k matení myslí normálně myslících.

BALDAchýn
Návštěvník
BALDAchýn

Marcinková-Marcinko je původem polská Ashkenazi Židovka Marcin-Marciniak-Marcink-Marcinkowska-Marcinkowski, což bude jeden z důvodů, proč si z ní Ashkenazi Žid Epstein udělal souložnici č. 1, zařídil rychlé získání US občanství a investoval velké částky do jejího kapesného i vzdělání. Není to žádná oběť, ale spolupachatelka Epsteinových ohavných zločinů.

Jozo Magoc
Návštěvník
Jozo Magoc

Souhlasím
A nezapomínám na arcibiskupa Marcinka v Chicagu,
zapleteného s mafií a Vatikánskou bank on.Byl to polskej chazar ” katolík” a zločinec.

Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

Ano ti aškenázi ze sebe dělají to co právě potřebují a ani slovo jim nevěřit i když se spletou.

Vaclav
Návštěvník
Vaclav
pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Václave,díky za link!!!
rozeslala jsem.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Prezident Zeman by dokázal ,že má koule ,Kdyby Miroslava Dolejšího vyznamenal in memoriam k 30. výročí kabátové revoluce,ale to neudělá neboť i on stál na TRIBUNĚ.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Na slovensku doutná skandál… mistrikovu firmu, který kandidoval na presidenta koupila americká firma co obchoduje z drogovými kartely… https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019072810437441-vysvetluj-caputova-vysvetluj-blaha-promluvil-o-informacni-bombe-ktera-otrese-slovenskem/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
nás slováci litovali, že se u nás podvodem na národ dostal na hrad ožralej židovskej spratek z rodiny která kolaborovala s nacisty. A nyní na bratislavském hradě sedí nula, po které před pár měsíci ani pes neštěkl a kterou tam posadil Izrael,protože ten platil její masivní kampaň na podvedení slováků a řídil ji agent Mosadu.

Milada
Návštěvník
Milada

https://youtu.be/3J3MIXWfkTw a zde to pokracuje. Jsou tam jmena a tisice deti nezvestnych

konzerva
Návštěvník
konzerva

Bude slavit bureš a mlátička mettnar… ha ha…comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
pleteš se, vzpomínkou budou slavit všichni normální a slušní lidé. Nějaké šaškování na Václaváku nebo Letné jako těch pár blbečků v židovském žoldu a zaplacení statisté normálním lidem nehrozí. To je pro blbečky a různé příživy.

Roman
Návštěvník
Roman

Ještě jste zapomněl na generála Pavla. Ten se Sovětskou armádou vymetl nejedno cvičení. Demokrat jeden zakuklenej.

Alias
Návštěvník
Alias

Bože, jak může někdo takto přemýšlet ! Takoví lidé by měli zažít tu 2 sv. válku, jak Slované byli Untermenschen, Němci byli Übermenschem, aby prohlédli dnešní mainstreamové lži ! Kolik Rusů zahynulo ve srovnání s Američany, kteří se teď kasají, jak osvobodili Evropu.
Nebýt Rusů, tak tady my nejsme ! Za všemi válkami jsou jezuité a sionisté !!!!