Lidový odpor: Majitelka obchodu s dětským zbožím v Olomouci zakázala vstup osobám...

Lidový odpor: Majitelka obchodu s dětským zbožím v Olomouci zakázala vstup osobám očkovaným genovou terapeutickou látkou mRNA kvůli potenciální hrozbě, kterou představují očkovaní pro těhotné ženy a neočkované osoby! Aeronet přinesl už před 2 měsíci články o ženách v USA, které potratily v důsledku expozice s očkovanou osobu! A v Moskvě je ještě hůř, mluvčí Kremlu poradil Moskvanům, že si mají hledat novou práci, jestli se nenechají očkovat! Jehly sviští po jevišti a kdo se odmítá naočkovat, stává se členem odporu!

Lidový odpor: Majitelka obchodu s dětským zbožím v Olomouci zakázala vstup osobám očkovaným genovou terapeutickou látkou mRNA kvůli potenciální hrozbě, kterou představují očkovaní pro těhotné ženy a neočkované osoby! Aeronet přinesl už před 2 měsíci články o ženách v USA, které potratily v důsledku expozice s očkovanou osobu! A v Moskvě je ještě hůř, mluvčí Kremlu poradil Moskvanům, že si mají hledat novou práci, jestli se nenechají očkovat! Jehly sviští po jevišti a kdo se odmítá naočkovat, stává se členem odporu!

Velkou radost nám v redakci udělala dnešní zpráva z Olomouce. Majitelka obchodu “Brouček” s dětským zbožím, paní Zuzana Michálková, se rozhodla k odvážnému a zcela správnému a logickému kroku, když u vchodu do svého obchodu umístila cedule, které zakazují vstup osobám očkovaným genovými terapeutickými látkami mRNA, a to kvůli ochraně těhotných maminek a dalších neočkovaných zákazníků v obchodě [1]. Jako majitelka obchodu na to má plné právo z titulu ochrany zdraví sebe a svých zákazníků, protože jako majitelka má jedno zásadní právo, a to neumožnit vstup do svého podniku osobám, které představují potenciální zdravotní hrozbu pro ostatní zákazníky. ČOI sice hovoří o diskriminaci, ale je zajímavé, že když neočkovaná či netestovaná osoba nesmí do hospody nebo do obchodu, diskriminace to není.

Z obchodu paní Zuzany můžete nakoupit i online

Očkované osoby jsou totiž v případě mRNA vakcín očkovány látkami, které mají na území EU pouze podmínečné schválení evropské agentury EMA, jelikož vakcíny stále nemají ukončené dlouhodobé klinické studie, které mají společnosti Pfizer a Moderna předložit evropské agentuře EMA do konce roku 2023, více v článku zde. Do té doby jsou tyto vakcíny považovány za experimentální látky bez konečné znalosti rizik a hrozeb jak pro očkované, tak i pro jejich bezprostřední okolí. Majitelka obchodu tedy nemusí strpět, aby do jejího provozu vstupovali účastníci plošné klinické studie, kterým v žilách proudí experimentální a dosud v EU trvale neregistrovaná biologická látka.

V Americe šla příkladem škola na Floridě, v Česku je to obchod v Olomouci

Koncem dubna jsme na Aeronetu přinesli zásadní článek [2], který v ČR sdílelo přes 1 milion lidí na sociálních sítích, v emailech a v diskusních chatech. Článek pojednával o interním dokumentu společnosti Pfizer, který přímo pojednával o tom, jak mají pracovníci Pfizeru nakládat s dobrovolníky, kteří během klinické studie vakcíny mRNA Comirnaty 500 přijdou do styku s neočkovanou těhotnou ženou, anebo očkovaná žena otěhotní a přijde do styku s neočkovaným mužem, přičemž Pfizer se v dokumentu usilovně zajímá o podrobnosti kožního kontaktu a aerobního přenosu látek mezi očkovanou a neočkovanou osobou. Soukromá škola na Floridě se totiž rozhodla, že nezaměstná učitele, kteří se nechali očkovat, protože představují potenciální hrozbu, jak se uvádí v klinickém dokumentu společnosti Pfizer.

Škola na Floridě, která zakázala vstup očkovaným učitelům

Předpokládáme, i když to nevíme přesně, že paní Zuzana tento článek četla a přijala ve svém obchodě v Olomouci příslušná opatření na ochranu svých zákazníků, stejně jako to udělala americká škola na Floridě. Mediální propaganda v ČR šíří domněnky o tom, že vakcína znamená svobodu, vyléčení, ochranu před nákazou a bezinfekčnost. Ani jedno přitom není pravda.

Očkované osoby už tvoří v USA nezanedbatelný objem nově nemocných, kteří leží v horečkách, ale navíc se projevují nové děsivé příznaky, vypadávají jim vlasy, černají a poté slézají nehty, nové příznaky očkovaných nemocných se přitom diametrálně odlišují od lidí s prvotní nákazou. Není jasné, jestli jde o projevy nových mutací a kmenů v USA, anebo o interakci mezi virovými kmeny a genovým terapeutikem mRNA, které vyrábí rekombinantní viry přímo v lidských buňkách.

Pfizer si je moc dobře vědom nakažlivosti očkovaných osob a jakou hrozbu představují zejména pro neočkované těhotné ženy

Očkovaní lidé jsou i podle klinického dokumentu Pfizeru virulentní pro své okolí, a to takovým způsobem, že to může ohrozit plody těhotných žen. Všimněte si, jak se USA a Čína vzájemně mezi sebou jako dva štěkající psi vzájemně obviňují, že ten druhý je zodpovědný za únik viru z laboratoře. Ve skutečnosti obě dvě země na výzkumu koronavirů spolupracovaly společně ještě v dobách vlády Baracka Obamy.

A po zákazu výzkumu rekombinantních virů se ziskem funkce v USA v roce 2014 byl výzkum Národním zdravotním institutem NIH pod vedením Anthony Fauciho převeden a přesunut do Wuhanu v Číně, a to včetně podkladů, dokumentace a dokonce i grantů. I o tom jsme přinesli článek [3]. Stejně tak očkované osoby nejsou bezinfekční a stávají se po očkování prudce virulentními pro své bezprostřední okolí. Nakažlivost očkovaných lidí je podle informací z USA až 100x vyšší než u neočkovaného člověka, který chytil virus přirozenou cestou.

Anthony Fauci, šéf NIH. Je hlavním podezřelým, kdo stál za financováním výzkumu SARS-Cov-2 v amerických a od roku 2014 v čínských laboratořích

Očkovaná osoba se podle všeho stává chodícím vironosičem pro své okolí, ovšem roznášené viry nejsou ty původní, ale naopak jde o rekombinanty vyrobené uvnitř buněk očkované osoby pomocí mRNA šablon. A protože polymeráza RNA není bezchybná, lidské buňky tak neprodukují jen antigeny určené pro vybuzení imunitní odezvy, ale i viry úplně odlišného typu, které potom samy napadají vedlejší a dosud neobsazené buňky a provádí vlastní pozměněnou replikaci.

Ta přitom není předmětem vakcinace, ale viry mohou útočit úplně jiným vektorem, skrz jiné orgány v lidském těle. Za normálních okolnosti si vakcína najde buňky v lidských plicích, kde se spustí replikace, ale porušené či chybné mRNA šablony se v plicích neuchytí, ale uchytí se třeba v ledvinách, v játrech, ve slinivce břišní, v žaludku, prostě úplně někde jinde, kde se viry uchytí a zapadnou pomocí spike proteinů do odpovídajících buněk.

Politici jsou očkovaní a přesto pořád nosí respirátory. Proč? Protože biologický roztok a velká komedie před kamerami!

Všimněte si, jak všichni politici, a to nejen v ČR, kteří před pár měsíci šaškovali v televizích před občany, že si nechávají dávat vakcínu, stále a pořád nosí respirátory. Proč nosí respirátory, když už jsou X měsíců očkovaní? No, snad vám nemusím odpovídat. Ano, je to podvod, nikdo z nich ve skutečnosti žádnou funkční a opravdu spolehlivou vakcínu nedostal, protože na rozdíl od ovčanů vědí, že nejde o vakcíny, ale o experimentální genová terapeutika s neznámým polem a rozsahem vedlejších účinků a následků. Ani na okamžik od počátku vakcinace nebylo cílem lidi naočkovat vakcínami, aby byli bezinfekční, ale pouze proto, aby jim bylo možné vydávat covidové pasy a rozdělovat populaci na registrovanou s pasem a na neregistrovanou.

Televizní očkování

A aby to mělo smysl, aby lidé nemohli argumentovat, že očkovaní lidé přece jsou bezinfekční a současně nemohou onemocnět, tak se to udělalo tak, že farmaceutické firmy dostaly za úkol vyrobit místo vakcín pouze genová terapeutika, která neposkytují bezinfekčnost, ale pouze rezistenci. Díky tomu očkovaný člověk je sice o něco více odolný danému viru, ale co je hlavní, nadále zůstává pro své okolí infekční.

A co víc, ta infekčnost se po očkování zvyšuje, protože lidské tělo v buňkách pomocí mRNA látek replikuje podle virových šablon RNA nové a nové viry, které ovšem nenapadají nositele, ten je rezistentní, ale opouští nosičovo tělo vzduchem, tedy dechem, dále pomocí potu, tedy lidskou kůží a dotekem, a samozřejmě i exkrementy. Viry potom vstupují do dalších lidí, ale když vstoupí do jiného očkovaného člověka, začnou se dít věci.

Moskva rozjela brutální Total Control proces proti vlastním občanům, mluvčí Kremlu šokoval Moskvany, doslova jim řekl, že si mají hledat novou práci, pokud odmítnou jehlu

Viry vyrobené buňkami pomocí šablon mRNA se v těle jiného očkovaného člověka mohou zabydlet v buňkách, které obsahují již existující šablony a buňka může vyrobit rekombinantní virus, tedy hybrid antigen z očkované osoby A a z osoby B. Právě takto podle všeho vznikají v lidských tělech mutace. Většina z nich není životaschopná, protože rekombinace vytvoří jen náhodný virový chaos. Ale při dostatečném počtu kombinací je velká šance, že vznikne životaschopný rekombinant, který se posléze nazve novou mutací. Čím více očkovaných lidí bude, tím větší počet mutací se bude generovat. Tohle je přesně jejich plán na trvalý lockdown a systém Total Control. A pokud si myslíte, že proces je omezen na EU a USA, tak jste na omylu.

Dmitrij Peskov, mluvčí Kremlu

V Moskvě je totiž v podstatě vymalováno. Mluvčí Kremlu, pravá ruka Vladimira Putina, dnes vystoupil na tiskové konferenci a zblblým a zkoprnělým Moskvanům natvrdo řekl, že pokud se nenechají opíchat, mají si koukat začít hledat novou práci, mimo odvětví služeb. Server Kommersant k tomu uvedl [4] několik zásadních informací, z nichž doslova jednomu zatrne.

Pamatujete na můj páteční pořad na SVCS, kde jsem hovořil o principu talmudického schizmatu levé a pravé ruky? Tak tady máme další učebnicový příklad. Zatímco Vladimir Putin prohlásil, že očkování v Rusku je pouze dobrovolné, jeho pravá ruka Peskov dnes Moskvanům de facto položila na stůl výhrůžku v podobě výpalného, které výrok Putina negují a obrací do absurdní roviny.

Očkování v Rusku zůstává dobrovolné, ale když se nenaočkuješ, dobrovolně si hledej novou práci!

Peskov totiž doporučil změnit zaměstnání těm, kteří jsou povinni se očkovat, ale nechtějí tak učinit. Občané pracující ve službách, kteří se nechtějí nechat očkovat proti koronaviru, by si měli hledat práci v jiné oblasti, uvedl prezidentův mluvčí Dmitrij Peskov. Zároveň upozornil, že očkování v zemi zůstává dobrovolné. To je chucpe, panečku! Jedna ruka jede dobrovolnost, druhá vyhrožuje sankcemi.

Peskov k tomu řekl: “Obecně platí, že očkování zůstává dobrovolné. Už jsme řekli, že pokud Moskvan pracuje v sektoru služeb, měl by být očkován. Sám se rozhodl, že se nenechá očkovat. Měl by prostě přestat pracovat v sektoru služeb,” řekl Peskov na tiskové konferenci na dotaz listu Kommersant, zda očkování zůstává dobrovolné. Vysvětlil, že je to dobrovolné, protože můžete změnit zaměstnání. To je argument jako od Matoviče!

Vakcinační centrum v Moskvě

Dále uvedl, že pracovníci služeb, kteří nebyli očkováni, by mohli představovat hrozbu pro ty, kterým poskytují služby, “tváří v tvář akutnímu vypuknutí pandemie“. Mluvčí uvedl, že tato opatření jsou důsledkem epidemiologické situace. “Zvláštní pravomoci hlavy regionu jsou v platnosti. To vše souvisí s pandemií a nutností přijmout účinná opatření k zastavení této epidemie,” řekl Dmitrij Peskov.

Dnes, 23. června, moskevský Rospotrebnadzor doplnil vyhlášku o povinném očkování o zaměstnance rozvozu zboží a potravin. Dříve na tento seznam patřili pracovníci obchodu, služeb, stravování, dopravy, zdravotnictví, bytového a komunálního hospodářství, MFK, školství, kultury a organizací pracujících s dětmi. Nejméně 60% zaměstnanců musí být do 15. srpna naočkováno dvěma dávkami vakcíny Sputnik.

Moskva i Praha jedou Total Control podle prototypového procesu řízení z Izraele

Podle vysvětlení moskevské městské policie zaměstnavatel propustí zaměstnance, který se odmítl očkovat, a to v případě, že neexistují zdravotní kontraindikace. Přítomnost protilátek po prodělání nemoci však není kontraindikací. Prodělaná nemoc se totiž neuznává, musíš si vzít jehlu! Zaměstnanci, který byl suspendován, nebude vyplácena mzda a zameškaná pracovní doba se nezapočítává do odpracované doby, která zakládá nárok na každoroční placené volno. Takže, co na to řeknete, přátelé? Jede Rusko proces Total Control, anebo nejede? Jak sami vidíte, Rusko se v ničem neliší od Prahy, protože jak Praha, tak i Moskva spadají pod systémové řízení Izraele a prototypových procesů řízení, které jsou jako první vždy zkoušeny na Židech v Izraeli.

Izraelský Covid Pass. Jak v Jeruzalémě, tak v Moskvě i v Praze!

První v privilegizaci, první v likvidaci. Přesně tak, jak jsem vysvětloval během své přednášky na SVCS minulý pátek. Židovská Rus se svým gosudárem a ochráncem halachim tak jede stejné procesy nasunování Total Control, jako se jedou nad Mahralem v Praze, a jako se jedou ve vzorové zemi, v Izraeli! A tím je to dané! Pokud někdo nedokáže ani tento učebnicový příklad pochopit, potom jen lítost nad omezeným rozhledem je třeba projevit, anebo mlčením přejít tupost čtenáře, rozuměj čekatele na Mesiáše, který ne a ne se objevit.

A proto díky statečné ženě v Olomouci za konceptuální gramotnost, za ochranu těhotných maminek ve svém obchodě. Pamatujte, že nikdo vám nepřijde na pomoc, pomoct si musíte sami. My vám k tomu dáme informační rozhled, podklady, dokumentaci a analýzy, ale praktické použití od nás získané teorie ve vaší praxi je jen na vás. Protože nikdo za vás nemůže vybojovat svobodu, ta se totiž rodí skrze boj, odpor a odhodlání, nikoliv skrze samet, čepce a zástěry vyvolenců dosazených k moci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 49% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 5 dnů. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
David Icke
Návštěvník
David Icke

Máte-li čas shlédněte, co o tom říká člověk, který o tom ví asi nejvíc
https://otevrisvoumysl.cz/david-icke-co-se-deje-tohle-se-deje-aneb-o-cem-je-cely-covid/

hmm
Návštěvník
hmm

a chcete-li být ještě více v obraze, pak jeho Děti matrixu, Velké tajemství, Život v přeludu.(ulozto) K tomu jako zákusek Poselstvi lidstvu od Othona z r. tuším 1967,(vesmirnilide.cz) a Poselství pro Evropu od Bashara z r. 2016. (Ytube) Hybridní válka, hybridizace 6.lidské rasy, odpojení od reinkarnace, tedy věčného života Od Boha. Proto únosy, Ufo, genetické manipulace, klonování, area 51,Bob Lazar, to je svět za oponou, svět emzáků, tzv. exopolitika…

Sivul
Návštěvník
Sivul

Zni to logicky a palec pani nahoru, kdyz ja jako neockovany nemuzu treba do hospody-zatim tam ty cedule nevisi-ze jako musim být. Proc by ockovany taky nemohl mit zakaz si nakoupit. Jde jen o lomeno…ne/ockovani. To jsou paradoxy v tom 21.tem stoleti. Je faktem ze muzete lhat esi jste nebo nejste, ockovani. Papiry nema pravo nikdo videt. Ale lide nejsou tak hloupi, nadeje umira jako posledni. Vzdy nakonec. Cesi/jazyk, si vzdy dokazali poradit, vzdy si najdou cestu. Cestina jako jazyk je nejmocnejsi, na tomto svete. Malo kdo to vi. Lhát se nevyplaci, ale pokud potrebuju ponozky, tak bohuzel…U nas v Tescu jak byly ty zakazy obleceni atd-natahovali tam pasky, tak jsem si vzal ponozky zpoza pasky, dosel k samo obsluzne pokladne, a normalne jsem si tu vec koupil. Nesel jsem k klasicke pokladne. Nikdo me nekontroloval 😀 5 kusů bavlna za 215 ká čé, to nezni zle a dobry kauf.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Možná to tady už někdo dal. Nová ráda jak neobsluhovat očkované?comment image

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Jo já a taky i zdroj..ne jen tupě okopíroval “obrázek”, jinak viz: http://www.stavbeznouze.cz

Barel
Návštěvník
Barel

Zpráva agentury Public Health England k variantě delta: mortalita očkovaných je 0,26% oproti mortalitě 0,08% u neočkovaných. Úmrtnost očkovaných na deltu je tedy 3x vyšší než u neočkovaných. A doplňující info z Izraele: Wall Street Journal píše, že polovina nakažených deltou byla plně opíchaná Pfizerem. Asi je zbytečné vysvětlovat, co z toho vyplývá a že píchací kampaň pro “ochranu před hroznou deltou” je bohapustá lež, kterou si doufám někdo časem zodpoví, protože jasná, tvrdá a konkrétní čísla hovoří naprosto jasně a opíchavací kecy žádných Babišů, Vojtěchů, Prymulů, Flégrů, Konvalinků a dalších “ověřených kapacit” na nich prostě nic změnit nemůžou. Proti sobě prostě stojí bláboly typu “očkovaní je jediný způsob, jak udělat za koronavirem tečku” a jasná fakta. Stačilo počkat pár měsíců, jak dopadnou ti fanatici v Británii a Izraeli. A pak se každý musí rozhodnout sám, jestli když vidí na vlastní oči žlutou kouli, bude věřit někomu, kdo tvrdí, že se jedná o modrou krychli.

https://www.infowars.com/posts/latest-uk-data-vaccinated-people-3-times-more-likely-to-die-from-delta-variant-than-unvaccinated/

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Ono je to ještě mnohem dramatičtější, protože výpočet uvedených čísel nebere ohled na počet dávek. Úmrtnost na variantu Delta přepočítaná na stejný počet osob je podle zprávy Public Health England je u plně vakcínovaných 8,45 krát vyšší, než u neočkovaných. U osob, které dostaly 1 dávku, je tento poměr 1,22.

Zpráva je ke stažení zde:

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/996740/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_17.pdf

Prosím, přepočítejte si to, zkontrolujte si, zda se nemýlím. Data jsou v tabulce č. 4 na str. 13-14. Příslušné poměry stále stoupají, jak přibývají další data (nedávno to bylo 5,75 a 1,1). A přitom jde o oficiální informace z britské vlády, žádná konspirace. Toto je obrovský průšvih !!!

Jája
Návštěvník
Jája

Během tohoto týdne jsem v souvislosti s článkem slyšel v rádiu dvě informace. V nějakém pořadu s Lucií Výbornou ( asi ) se rozpovídal nějaký virolog – že prý lidé mají zapomenout na nějakou imunitu po prodělání covidu – že je imonuta u těchto lidí v průměru 60% – to znamená, že někdo je imunitní 100%, a jiný zase jen 20%, nebo vůbec, a že taková imunita u některých vydrží až půl roku, u jiných třeba měsíc. V podobném duchu mluvil i o vakcinaci – účinnost kolem 90%, z toho u někoho 100%, a u jiného sotva 50%, a doba imunity zase od 0 do 12 měsíců – u každého jinak. Hovor ukončil s tím, že proti novým mutacím je vakcína de facto neúčinná.
A dnes jsem zase poslouchal info z Izraele, kde musí zase všichni nosit roušky, dodržovat distanc a další omezení, neboť očkování je víte k čemu ….
Sídlo EU je v Bruseli – Belgie je monarchie, velká část států západní Evropy jsou také monarchie, a oni měli někdy šlechtici soucit s obyčejnými lidmi?! Ve všech válkách po celém světě byli vždy nějakým způsobem zainteresovaní šlechtici a s nimi církev. A co se děje dnes kolem nás? Samé zákazy, omezení, represe, štvaní hraničící s inkvizicí, cenzura – vždyť od nich nic jiného čekat nejde – povýšenci a nadřazenci, pro které jsme podřadné vši. Z toho lze usuzovat, kam to až dojde, a protože jsou narcisní, a mají se za géniusi, tak nejspíš tam, kde to vždy došlo – k nějakému marasmu ( 1 a 2 sv. válka ).

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jája
jestli je někdo imunní proti cocidu v žádném případě to není z kterékoliv té sračky vydávané za “vakcínu” .I sami výrobci přiznávají, že ty biologické roztoky,které se píchají do hlupáků, nejen,že žádnou imunitu neposkytují, ale ani žádnou rezistenci, či cokoliv pozitivního v souvislosti s covidem. Jde o pokusy o terapii mRNA a vyvolání patologických procesů v těle Spin protejny, což je jednoduše mřečeno nastartování procesu sebezničení organizmu. Nové případy nákazy ve světě jsou ze 60-70% právě u “očkovaných”. To “očkování” není nic jiného, než pokračování toho sprostého biologického útoku na zdraví a životy populace.

Mila
Návštěvník
Mila

Je to tak,o viru je dost informací už z doby kdy řádil ve vuchanu, jasně Číňani řekli přesně,co je zač, jak se šíří s taky že do půl roku protilátky nemate.nahle se objevila buněčná dosmrtna imunita,a kde jaký oc..s co může na obrazovku prihazuje další měsíce a roky imunity.,a že někteří ji budou mít už na celý život!!!!jak to můžou vědět když to nejsou ani dva roky.????vychc.politici prodluzuji intervaly mezi očkováním podle toho jestli zrovna je nebo není vakcína,přestože to vyrobce stanovil jasně.!!!Od té doby se vir v jádru nezměnil,jeho brácha mers a sars na které je vakcína která se vyvíjela standardně,má účinnost taky jen asi 60%,proč by to tady mělo být jinak???

Jochen
Návštěvník
Jochen

Na tu “slechtu” je ucinna lecba guilotinou! Prace by taky zabrala, neboť ta “SLECHTI” říkali předešli soudruzi

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

VŠICHNI pomáhají a přispívají na lidi postižené tornádem , jak obyčejní lidé tak i sportovci, ale neslyšel jsem,že by přispívali nějakou peněžní částkou herci, či politici ???? Demoblok s piráty, Ods a topkou by mohly přispívat nejvěšími částkami už si nahrabali dost!

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Presne napisi to normalne tenhle odpad neda ani tu korunu povl spodina ksindl kuuuuuuuuuuuuuuurvy ano kurvy aby jim neubylo z rozkradenyho smejdi no nebude zverejneno .Vsichni ti CHLAPYYYY pokud to daji dokupy tak smekam veskere klobouky a a ne poklekavat tohle to a posilejte lidi aspon nejaky LOVE i dvacka je dobrá.

Historik
Návštěvník
Historik

A co vzít krumpáč a lopatu do teplejch.

herman.x
Návštěvník
herman.x

Tohle je opravdu zaslouzeny pocin…pevne
verim,ze to “nastartuje” dalsi…se stejnym
smyslenim aniz by se za to museli stydet.
Spousty lidi procita,nahody neexistuji a co
probehlo vcera na Hodoninsku je vic nez
vymluvne…jsme ve valce za empatii a lidskost.
Lide souciti s obetmi a jsou schopni se spojit,
proc nejde to same udelat proti tem sracum?
Do toho kolabs studentu v Sokolove…bylo welmi
casu behem uzavreni skol,na to instalovat “nove BTS s wi-fi”
…to byl test 5G od 6GHz vejs?Trosku jsem se motal okolo panu zvukaru
leta a vim,ze i frekveknce jak ze zive hudby,tak
i reprodukovane dokaze ovlivnit naladu…rozsah v decibelech (dB)
Vse je dle (nejen)mne o vlnovych delkach a frekvencich…
to na nas zkousi…jiz leta…a myslim si,ze jiz je spousta
lidi,kteri maj “ty filtry” v hlave (jak rika pan VK) castecne
odblokovany a vidi “za roh”….jen minimalne,ale to zatim bohate
na to svinstvo staci…
Vsem ctenarum preji klidny vikend a otevrenou mysl,tvurcum
tohoto webu dekuji za skvelou praci…

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Tw, Vladimír Bartoš:
Systém HAARP ohlásil zkoušky elektromagnetického záření ve dnech 21.-25. června
Zároveň vydal varování na zákaz přeletů v oblasti Gulkany, Aljaška, kde se HAARP zařízení nachází.
https://t.co/EMbPHULQIE
🤔 https://t.co/QN0APezIsy

Učitel
Návštěvník
Učitel

Chci jenom konstatovat, že podobný zážitek v menším rozsahu mi hlásí žáci z různých ZŠ. Spolužáci zkolabovali, nikdo neví proč, mysleli že horkem anebo z roušek. Bylo to teda v pondělí, kdy byla ta hustá vedra.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

ČR vyjadrujem uprimnu sustrast za tragédiu ktoru sposobili sion vojnovi zločinci ktori vedia swine ovplyvnovat počasie a žido banditi všetko toto ukradli 👽teslovi a masovi obrezani vrahovia všetko ukradli, a ta obrovská tragedia sa stala na mieste, ked som pisal lastovičke že práve tadial sa mi podarilo dostat za dcerou do ČR, odoslane po zverejneni účtu pana Volného 10 tisíc Kč