Lidový dům lobuje za výstavbu továrny na štěpný materiál z uranových rud...

Lidový dům lobuje za výstavbu továrny na štěpný materiál z uranových rud pod okny Talibanu v zemi s nejvyšší korupcí na světě! Rusové z uranových továren v Tádžikistánu odešli kvůli obavám z útoku islamistů ze sousedního Afghánistánu, ale šéf ČSSD tam úspěšně loboval a neprůhledná česká firma tam rozjede výrobu štěpného materiálu. Před plánem varují i jaderné agentury, policie v zemi je infiltrována Talibanem a Islámským státem!

Lidový dům lobuje za výstavbu továrny na štěpný materiál z uranových rud pod okny Talibanu v zemi s nejvyšší korupcí na světě! Rusové z uranových továren v Tádžikistánu odešli kvůli obavám z útoku islamistů ze sousedního Afghánistánu, ale šéf ČSSD tam úspěšně loboval a neprůhledná česká firma tam rozjede výrobu štěpného materiálu. Před plánem varují i jaderné agentury, policie v zemi je infiltrována Talibanem a Islámským státem!

Česká republika si začala zahrávat s nukleárním ohněm. Lidovému domu nestačil skandál s lithiem, který zdaleka není u konce a je v jistém limbu, ale už je tu další pokus lidí z ČSSD dostat se k dalšímu projektu na těžbu nerostů. Tentokrát ale nejde o žádný projekt na území České republiky, ale až v dalekém Tádžikistánu. Česká společnost, která je vlastnicky napojená na lidi, ke kterým se táhnou různé kauzy v ČR, totiž podepsala v Tádžikistánu smlouvu na výstavbu závodu na zpracování jaderného materiálu z uranové rudy na prostoru nalezišť, kde Sovětský svaz těžil uran před rokem 1990. Výstavba závodu na výrobu štěpného materiálu v Tádžikistánu vyvolala poplach na mnoha místech.

Mezinárodní agentura pro sledování nukleárních hrozeb NTI (Nuclear Threat Initiative) v poslední zprávě [1] explicitně varuje před hrozbou proliferace štěpného materiálu z Tádžikistánu do rukou teroristických organizací. Doslova se ve zprávě uvádí: “Zeměpisná poloha země, porézní hranice a robustní obchod s drogami vyvolávají obavy z možnosti, že jeho území bude použito pro nelegální tranzit materiálů, které by mohly přispět ke zbraním programů hromadného ničení.”

Jan Hamáček, předseda ČSSD.

V zemi jede obrovský obchod s drogami a Tádžikistán je překladištěm Talibanu při distribuci opia do celého světa. S tím souvisí i korupce a v neposlední řadě sympatie mnoha lidí k Islámskému státu. The Wall Street Journal uvedl minulý rok článek [2] o tom, jak vysoký důstojník a vrchní velitel tádžické policie, který byl vycvičen americkou armádou, dezertoval a přešel na stranu Islámského státu spolu s tajnými dokumenty, seznamy, ale i zbraněmi. Ruské tajné služby dlouhodobě považují Tádžikistán za překladiště Talibanu. A v této zemi chce český ministr vnitra Jan Hamáček stavět továrnu na výrobu štěpného materiálu. Ale vezměme to od počátku a zeširoka, o co vlastně jde.

Zaháčkování ČSSD do arabských sítí přišlo postupně a skrze odpovídající kádry

Ministr vnitra (ČSSD) Jan Hamáček nedávno exceloval tím, když vyhrožoval Čechům ve spojitosti s útokem na Novém Zélandu. Psali jsme o tom např. zde. Když se ale podíváme na Hamáčkovu temnou současnost, kontakty a styky, záhy zjistíme, čí zájmy Jan Hamáček vlastně chrání. Jan Hamáček působí ve správní radě pražské pobočky Aspen Institut, kam ho měl přivést Hamáčkův letitý kamarád Michal Kadera, který je hlavním lobbistou mladoboleslavské Škoda Auto.

Ovšem na vnitro si Jan Hamáček (ČSSD) přivedl zajímavou osobu Jakuba Kulhánka, kterého jmenoval svým šéfem kabinetu na ministerstvu. Jakub Kulhánek je absolventem euroasijských studií na Georgetownské univerzitě ve Washingtonu. Pracoval už u Bohuslava Sobotky jako náměstek ministra obrany Martina Stropnického (ANO), kde ho v listopadu 2014 vystřídal Jakub Landovský, syn známého herce Pavla Landovského, a poté lídr pražské kandidátky ČSSD pro komunální volby 2018. Vraťme se ale k Hamáčkovo člověku Jakubu Kulhánkovi.

Jan Hamáček s šéfem tádžického parlamentu Emomalim Rahmonem.

Od listopadu 2014 se Jakub Kulhánek přesunul na ministerstvo zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD), kde dostal na starosti citlivou bezpečnostní politiku. Mimochodem, Jakub Kulhánek se účastnil v Libanonu pátrání po pětici zmizelých Čechů, která byla propuštěna výměnou za osvobození obchodníka se zbraněmi Ali Fajada z českého vězení. S bývalým šéfem ÚOOZ Robertem Šlachtou kvůli tomu letěl Jakub Kulhánek v roce 2015 do Bejrútu. Aktuálně Jakub Kulhánek figuruje ve strukturách čínské investiční skupiny CEFC Europe, jejíž tváří se stal exministr obrany za ČSSD Jaroslav Tvrdík. Zástupcem Jakuba Kulhánka je zase Karel Kortánek, který byl do června 2018 výkonným ředitelem Česko-izraelské smíšené obchodní komory. Dalším poradcem Jana Hamáčka na vnitru je Petr Hostek, starosta Benešova (ČSSD). Petr Hostek byl dříve ředitelem Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ).

Jan “Al-Hamajda” Hamáček jako přítel wahábistů v Česku?

„Odsuzuji islamofobii, stejně jako odsuzuji jakoukoli jinou formu extremismu či rasismu. Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti,“ prohlásil Jan Hamáček.

Představme si kuvajtského wahábistu jménem Bader Mea Eknaifith z Brna. Ten 14. 1. 2017 písemně vyhrožoval kvůli odpadlictví od islámské víry Hatemu Berrezougovi žijícímu v ČR.

Výhrůžky za odpadlictví: spolupracuje Ministerstvo vnitra s islámskými fundamentalisty?

Trest za odpadlictví však zná islám jediný – smrt. Místo policejního vyšetřování vyhrožováním smrtí ovšem navštívil Jan Hamáček (ČSSD) 22. září 2017 tohoto kuvajtského wahábistu a pózoval s ním před islámským kulturním centrem Alfirdaus (Na Košince 2453/1a, Libeň, Praha 8). U Alláha, chtěli byste mít takové selfie?

Bader Mea Eknaifith a Jan Hámaček v centru Alfirdaus.

Islámský spolek Alfirdaus, jehož je Bader Mea Eknaifith vůdcem, navíc dostal dotace od Hamáčkova ministerstva vnitra na integraci cizinců. Tedy těch, co nechtějí odpadat v ČR od Alláha. Pořádají se zde např. akce jako propagační snídaně/obědy v mešitě spoluorganizované vládní organizací HateFree Culture. Projekt má na starosti Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Pod hlavičkou Hamáčkova ministerstva vnitra tu běží program pro integraci nových cizinců v ČR. Spolupracuje na něm spolek Slovo 21, právě s tímto islámským centrem Alfirdaus.

Dotace, granty, multikulti a Norské fondy… pro migranty a multi people vše!

Spolek Slovo 21 ředitelky Jeleny Silajdžić v roce 2015 obdržel celkem na grantech a dotacích 25 148 073,- Kč a je také podporované norskými fondy resp. EEA Grants, čímž se na své stránce chlubí. V tomto spolku Slovo 21 působí Martina Horváthová a Michal Miko, kteří se účastnili amerického vládního programu International Visitors Leadership. Ředitelka Slovo 21 Jelena Silajdžić zároveň sedí ve správní radě další neziskovky Integrační Centrum Praha, které aktuální pražská koalice s Piráty včele nadělila 5,1 milionů dotací. O neziskovce ICP a jejím napojení přineseme podrobný článek příště.

V roce 2017 Hamáčkovým vnitrem dotovaná neziskovka Slovo 21 dostala na dotacích necelých 20 milionů korun. Slovo 21 v tomtéž roce z těchto dotací zaměstnala 20 multi-kultů a vyplatila jim 7,2 milionu. Průměrný plat multi-kulta tak byl 30 000 Kč. Multi-kulti v neziskovce Slovo 21 ale pracovali s mizivou efektivitou 34% odpracované pracovní doby. Při přepočtu skutečné pracovní potřeby ve výroční zprávě jsme zjistili, že mohli odpracovat nanejvýš 1700 pracovních dní z 5000 pracovních dní pro 20 úředníků v roce. Tedy pokud by byli prodavačka na kase v Albertu, byli by na kase pouze 20 minut z každé hodiny, ale plat by dostávali celý.

Doučování nabízené neziskovkou Slovo 21.

Multi-kulti za rok 2017 vyškolili pomocí 420 pracovních dní 2014 krimigrantů, aby věděli, kde mají získat sociální dávky. Multi-kulti vyškolili pomocí 240 pracovních dní 628 dalších státních úředníků na Multi-kulti. Multi-kulti pomocí 30 pracovních dní poobědvali s 328 krimigranty. Navíc uspořádali jeden šestidenní romský festival, doučovali 41 Romů ve 14 městech, a vyučili 37 pedagogů, jak doučovat Romy. To musela být vážně fuška, co říkáte? Ve 12 dnech video-konferovali s evropskými multi-kulti o náplni práce nového úředníka s názvem funkce Koordinátor zaměstnanosti nezaměstnatelných cizinců a 5 dnů o tom rokovali na mezinárodní konferenci.

V roce 2017 se ale ještě nedohodli, co bude tento nový multi-kult dělat, a tak v tom pokračují letos. Abychom nezapomněli, vyškolili ještě 5 Romů v umění koordinace tančících Romů a vydali čtyři čísla oběžníků, ve kterém radili dalším 500 multi-kultům. To jsme zjistili při zběžném nahlížení do výročních správ a smluv této neziskovky, kterou podporuje ministerstvo vnitra Jana Hamáčka. O řádění neziskovek v Praze, kterým sypali do žlabu dotace ANO, ČSSD a hlavně Piráti přineseme rovněž článek příště. Kdo jiný, když ne my?

Míchačka na dotace pro arabské spoluobčany, aneb sejdeme se u modliteb na koberci

Tedy, abychom si to shrnuli, s kým že se to setkává ministr vnitra Jan Hamáček:

  1. Jednatelem Alfirdaus je kuvajtský wahábista Bader Mea Eknaifith, se kterým Hamáček pózoval před objektivem
  2. v ČR podniká s dalším Kuvajťanem ALIA SALEMEM A ALSABAHIM (Euro Elite, s. r. o.),
  3. také v ČR podniká s dalším Kuvajťanem MUHAMMADEM DH N O ALOSSAIMIM (MANBEL ALKEAR s.r.o.),
  4. A do Alfirdaus v Praze si na přednášky zvou dalšího Kuvajťana Muhammada Al Oteaibiho.

Mimochodem ve stejné ulici s islámským centrem Alfirdaus, konkrétně Na Košince 502/1, v Praze 8 Libni, se nachází druhá muslimská modlitebna. Na pražské Libni nalezneme dokonce třetí mešitu na adrese Pivovarnická 3 a také ve stejné části Prahy 8 v Tróje najdeme studentskou kolej se čtvrtou muslimskou modlitebnou na adrese Pátkova 3. V Libni třeba působí arabská firma MRAD, s.r.o. na ulici Švábky 2 Libeň, Praha 8 a zde je jednatelem MARWAN MRAD s adresou bydliště v Libanonu a MAZEN MRAD také z Libanonu. V pražské Libni také vlastní část objektu Na žertvách 879/36 člen Smíšené Česko-arabské obchodní komory Mohamed Momany, o kterém jsme informovali zde.

Pokud jim vyhládne, mohou si v Libni skočit buď do halal restaurace Curry House, Novákových 7 Libeň, Praha 8 nebo Rana Pakistani Restaurant Na Dědince 515/12 Libeň, Praha 8. Tam si mohl zaskočit po návštěvě Alfirdaus třeba i Jan Hamáček, co myslíte? Jednoduše v pražské Libni najdeme stále více muslimů. Nelze se proto ani divit, že k pokusu o znásilnění sestry v noci z neděle na pondělí 30. – 31. října 2016 Afgháncem Sabawůnem Davizim došlo také právě v nemocnici Na Bulovce, rovněž sídlící na ulici Budínova 67/2 v pražské Libni. Exkluzivně najdete šokující podrobný rozhovor s touto sestrou níže na záznamu na YouTube.

Od Štrougala až do Dušanbe v Tádžikistánu

Ovšem, do čeho se Jan Hamáček pustil v únoru 2017, to už skutečně překračuje všechny meze. Musíme se ptát, do jaké míry sám Jan Hamáček (ČSSD) představuje bezpečnostní riziko pro ČR. Začněme však toto klubko rozmotávat v logických souvislostech, kdy si představme tři základní společnosti, které založil nebo převzal Petr Malý, šéf české pobočky německé společnosti Viktoriagruppe.

A: První firmou je Terra Futura a.s. (IČO 25619331) a Petr Malý převzal tuto firmu od dětí Lubomíra Štrougala, komunistického bosse, předsedy Husákovi normalizační vlády a ministra vnitra, známého extrémně úzkými vazbami na STB, zejména rozvědku a 1. Správu SNB a konexemi na KGB.

B: Druhou firmou je Viktoriapetrol a.s. (IČO 64948391) a Petr Malý převzal tuto firmu od irské pobočky ruského ropného gigantu LUKOIL International LTD. V roce 2014 ji těsně před krachem Viktoriagruppe AG (následující firma) vyvedl z jejího majetku. V roce 2013 zřídil Petr Malý ve spolupráci s velvyslancem ČR v Tádžikistánu organizační pobočku firmy a dva měsíce před krachem Viktoriagruppe v roce 2014 se dočkal veřejné pochvaly od prezidenta Miloše Zemana za dobrou práci pro Českou republiku. Významný podíl v české pobočce Lukoilu drží Zemanův hlavní poradce a vlivný podnikatel Martin Nejedlý. Proč myslíte, že Miloš Zeman pochválil Petra Malého? Můžeme zde najít jasné propojení přes Zemanova poradce Martina Nejedlého, jím zastupovaný Lukoil v ČR a Viktoriapetrol, který Petr Malý od Lukoilu převzal. Kruh se uzavírá.

C: Třetí firmou je Viktoriagruppe AG (IČO 27093948). Tato tajemná firma získala ihned po svém založení lukrativní smlouvy na skladování paliv státního gigantu ČEPRO a.s. (IČO 60193531). Smlouvy uzavíral bývalý důstojník ČSLA Ladislav Zabó jmenovaný do čela Správy státních hmotných rezerv vládou Mirka Topolánka. Ladislav Zabó na SSHR přišel z ministerstva financí od Miroslava Kalouska, kde působil jako ředitel vnitřní bezpečnosti. Ladislav Zabó podepsal s Petrem Malým v hospodě u Příbrami dodatek smlouvy, který umožňoval skladovat naftu v Německu. Podpisu smlouvy byli přítomní ještě Jan Vrbický (dříve ÚZSI) od Tomáše Pitra, Miloš Potíška od Radovana Krejčíře a příbramský gangster Roman Sýbek, omilostněný předtím prezidentem a zneuznaným dramatikem Václavem Havlem, a jeho příbramští kumpáni Martin Hietel a Jan Kříž.

Máme tu tedy tři firmy: Terra Futura a.s., Viktoriapetrol a.s. a Viktoriagruppe AG. Právě díky Viktoriapetrol a.s. se poznenáhlu přesouváme do Tádžikistánu a k Janu Hamáčkovi. Jak jsme uvedli, Petr Malý založil v roce 2013 organizační pobočku této firmy Viktoriapetrol a.s. v Tádžikistánu a byl za to v roce 2014 pochválen samotným prezidentem Milošem Zemanem. Petr Malý byl Zemanem pochválený mimo jiné i proto, že odblokoval platby za elektrárnu stavěnou v Tádžikistánu pojištěnou státní pojišťovnou EGAP (viz. níže). Bez splácení tohoto úvěru by byly další obchody s Tádžikistánem nemožné, protože na ně nebylo možné čerpat státem garantované úvěry a pojištění. Tádžikistán je totiž notorickým neplatičem. Podle Moody’s ratingové agentury má dokonce negativní výhled ze současného ratingu B3 – Highly speculative do pásma Substantial Risk (prosinec 2018).

Hamáček vyloboval výstavbu jaderného zpracovatelského závodu v zemi, kde operuje Islámský stát a Taliban za pomoci zkorumpovaných bezpečnostních složek

Po Petru Malém se ale v Tádžikistánu v únoru 2017 objevil současný ministr vnitra Jan Hamáček a osobně lobboval za zájmy společnosti Uranium Industry A.S. (IČO 24140732). Jeho lobbování bylo úspěšné a firma podepsala s Tádžikistánem dohodu o průzkumu, zpracování a těžbě uranových rud včetně následného přepracování do stádia paliva pro jaderné elektrárny, tedy do podoby koncového štěpného produktu. Více zde.

Tedy současný ministr vnitra ČR Jan Hamáček se podílel v roce 2017 na lobbování za výstavbu závodu na těžbu a koncového zpracování uranu v zemi, kde vládne diktátor, země je prolezlá korupcí, má spekulativní úvěrový rating, a která sousedí s Afghánistánem zmítaným boji s islamisty. Nápad těžit a zpracovávat uran v takovéto oblasti je hodný opravdového bezpečnostního génia. Pokud bude tento plán uskutečněn, asi ani prognostik Zeman neuhodne, kolik vojáků budeme muset ročně posílat do Afghánistánu, aby se teroristé, nebo jiní islamisté z okolí nezmocnili materiálu na výrobu špinavé atomové bomby. A to ještě nejspíš budeme muset stavbu Hamáčkova uranového snu všech džihádistů financovat ze svých daní.

Podpis smluv s tádžickou stranou.

Stačí si vzpomenout na to, jak se islámisté vyřítili ze syrské pouště na Mosul a irácká armáda se v panice rozutekla. Několik let Islámský stát ovládal okolní ropná zařízení, prodával ropu za miliardy, za ně najímal teroristy a posílal je do Evropy. Vzpomeňme také mrtvé v Bataclanu, nebo v Nice ve Francii, v Německu, vzpomeňme rovněž, kolik práce dalo všem, aby IS rozprášili. A to ani nehovoříme o českých vojácích, kteří zahynuli v Afghánistánu, a které tam české vlády poslaly.

Např. 5. srpna 2018 zahynuli tři čeští vojáci při hlídkové patrole v Afghánistánu, kde se vyhodil do vzduchu muslimský sebevražedný útočník. Martin Marcin, Kamil Beneš, Patrik Štěpánek, nebo týden poté další člen české vojenské mise, kinolog Tomáš Procházka. Naše tzv. mise v rámci působení českých vojáků v Afghánistánu stála ČR v roce 2016 přes 693,55 milionu korun. Dalších 32,87 milionu korun stála ochrana českého zastupitelského úřadu v Kábulu jednotkou vojenské policie. Počet českých obětí v Afghánistánu během tzv. mise NATO do dnešního dne činí 17 vojáků! A teď si představme, že se tohle stane znova a teroristé, místo ropy, obsadí Hamáčkův jaderný komplex v Tádžikistánu. Bombu sice nepostaví, je to přece jen velmi komplikované, ale jaderné palivo nasypané do malých olověných kontejnerů rozpráší nějací sebevražední atentátníci třeba v Pražském metru, a Praha zkolabuje. Anebo vůbec žádnou špinavou bombu vyrábět nebudou a uran prostě prodají někomu, kdo regulérní jadernou bombu z toho bude umět vyrobit.

Alfréd Brunclík, Miroslava Hrnčířová a cementárna ve Vietnamu

Samotná firma Uranium Industry a. s. má ve své vlastnické struktuře (vlastnická firma Geosciences Consulting Group s.r.o., a další PREVALENT SICAV, a.s.) pro stát známé osoby. Jsou jimi Alfréd Brunclík. Za ním se táhne veřejná krvavá stopa podezření z rozkradení miliard korun v Ředitelství silnic a dálnic v době, kdy tam byl ředitelem, a jak je veřejně známé, nebyl obviněn pouze v důsledku toho, že policie o 4 dny propásla lhůtu k obvinění, více zde. Další osobou je Miroslava Hrnčířová, expertka, která byla pro změnu spojována s obrovskými podvody v České exportní bance, a ty skončily opět miliardovými ztrátami pro nás daňové poplatníky. Více zde.

Alfréd Brunclík

Věc se týkala Vietnamu. S Vietnamem se totiž uzavřela smlouva na výstavbu obří cementárny. Ve státní exportní bance se vzala státem garantovaná půjčka, ve státní pojišťovně Egap se pojistilo její splácení a začalo se stavět. Jenže se pak najednou zjistilo, že Vietnamci nic neplatí, že je ve Vietnamu už tak moc cementáren, že se nevyplatí tuhle cementárnu ani dostavět, a ani se nedá prodat. Prostavěné státní miliardy jsou tím pádem nedobytné. Zase někdo si nacpal svoje kapsy miliardami ze státní pokladny a opět policie a prokurátoři, nějak náhodou, určitě ne schválně, o čtyři dny prospali termín, aby ty chytráky s nacpanýma kapsama obvinili.

Kauza lithium se opakuje, ale tentokrát v zahraničí a na účet Tádžikistánu a zřejmě i světové jaderné bezpečnosti

Je tedy zřejmé, že současný ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) poskytl v únoru 2017 místo ve vládním leteckém speciálu velmi kontroverzní firmě a loboval za ni. Česká firma s nejasnou strukturou stejně, jako byla a je australská European Metals Holding se záluskem na české lithium,  s takřka neznámými majiteli, v jejím pozadí stojí bývalí státní úředníci Miroslava Hrnčířová a Alfréd Brunclík, kteří prošustrovali státní miliardy, a jen tak tak vyvázli z trestní odpovědnosti, protože to zase policie a státní zastupitelství náhodou zpackali. To je takový zvyk v ČR, kdy se zpackají případy tak, aby gauneři vyvázli a všichni sprásknou ruce, zase nám vyklouzli, nestihli jsme to o jediný den! Takhle se u nás podporuje právní stát a vymahatelnost práva.

Tihle lidé si zřejmě přišli na pěkné peníze, ale kde vezmou miliardy dolarů na výstavbu takovéhoto jaderného zařízení? Buď jim je někdo dá, ale ten někdo nechce vystupovat pod svým jménem, anebo se zase v hlavách těchto rádoby státních úředníků Brunclíka a Hrnčířové zrodil stejný plán jako v minulosti s Vietnamem. To, co mají ale v plánu nyní, vybudovat těžební závod na uran islamistům pod zadkem, je zřejmě absolutní šílenství. V zemi prolezlé korupcí a s nejnižším ratingem na světě a  sousedící s rozvráceným a bojem zmítaným Afghánistánem, chtějí těžit a zpracovávat uranovou rudu. V Tádžikistánu, kde vládne diktátor a která sousedí s Afghánistánem zmítaným boji s islamisty. Svatý Václave, chraň nás od všeho zlého! Krleš a bože pomiluj ny! ČSSD v posledních týdnech naprosto zešílela, nelze se proto divit, že její preference se motají kdesi kolem pětiprocentní volitelné hranice. Více jsme psali zde.

Přítel Arabů v ČR.

Není divu, když vidíme, jakému šílenství a bezpečnostnímu hazardu dává zelenou samotný ministr vnitra Jan Hamáček. Jedná se o další hřebík do rakve volitelnosti strany, v jejímž eurokřídle spatřujeme falešné hráče typu Miroslava Pocheho nebo Tomáše Petříčka, který byl dosazen do čela ministerstva zahraničních věcí. Spatřujeme nejen jeho úzkou provázanost s křídlem radikálních kuvajtských wahábistů, ale zároveň jejich otevřenou podporu. ČSSD byla naprosto unesena, odtržena od základních ideových principů, na kterých byla postavena, a ze kterých historicky za 1. republiky vyrostla. Tradiční rodina, podpora pracujících skupin obyvatel a hlavně pronárodní ukotvení. To je od dob 1. republiky už definitivně pryč. Místo toho slyšíme hymnu EU na celorepublikové konferenci ČSSD, multikulturní étos, proneoconský narativ a otevřenou podporu islámských organizací, sdružení a spolků. A kde jsou senioři nebo české rodiny? ANO, hádejme třikrát! ANO, bude hůř!

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 88% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ti křiváci z “lihového domu” by se měli starat výhradně jak zaplatí své dluhy, koupit si párty stan ať se mají kde scházet až jim exekutor sebere “lihový dům” a taky kde prodávají lopaty co dobře pasují do ruky až po příštích volbách konečně vypadnouz z parlamentu.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hrnčířová Miroslava byla v době Sametu velmi aktivní i při likvidaci Tatrovky – v době, kdy najatý “expert” Američan řídil Správní radu Tatry faxem z US, tak došlo k exportu, garantovanému Hrnčířovou, cca 2700 náklad. vozů do S.Arábie.
Další najatá Američanka pasem – ale jinak hrdá/deklarovaná židovská Advokátka, žijící v Curychu (CH), se pak NAOKO snažila nezaplacená!!! vozidla jako dostat zpátky, což se jí “bohužel” (!) nepodařilo. …
Auta zůstala tam – bez placení!, a TATRA pak byla “rozparcelována” věrným “demokratům” do X “eseróček”…
MÁLEM byla také zlikvidována… ale naštěstí jádro bylo ještě tehdy v majetku Státu, který ji udržel. 😉

Tehdejší manžel Hrnčířové – Hrnčíř – byl údajně také tehdy nějaké vysoké zvíře… ale nejde mi to dohledat….
Už je to téměř 30 let zpátky … 😉

konzerva
Návštěvník
konzerva

Do programového prohlášení vlády socanbande propašovala cenzuru??? …kudy chodil tudy krad atd… http://www.skrytapravda.cz/domaci/2380-chvojka-cssd-neprozretelne-praskl-bolsevickou-cenzuru-jsme-propasovali-dokonce-do-programoveho-prohlaseni

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jestli je třeba někoho zbavit českého občanství tak Šojdrovou , protože si ho neváží a jde proti zájmům
českého národa. A přidělovaníi občanství a azylů ilegálům kteří porušili zákony několika zemí překročením jejich hranic,v mnoha případech násilným a po cestě napáchali mnoho zločinů , je stejný zločin a ohrožení bezpečnosti země jako ty jejich. Šojdrová pokud bychom byli právní stát měla dávno sedět za podporu nelegální migrace, pašeráctví a obchod s lidmi. Jenže tenhle stát který je už téměř 30 let řízen blbci kteří za vhozenou kost posluhují nepřátelům země kteří nelegální migraci organizují a řídí , ještě takové slepici poskytuje prachy na to aby zpouzela po světě a to pašeráctví liodí sama organizovala. Hnus!!

r.m.
Návštěvník
r.m.

Šojdrová viní Řeky, že ji kazí “sirotčí kampaň”. A Syřani málo utíkají? A bomb taky málo?
Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=706907
37 ilegálních migrantů získalo loni v ČR trvalý pobyt? To je fakt?
Mezi řečí se pak v odpovědi Šojdrové pro iDnes dozvídáme, že “ČR loni udělila 47 azylů a doplňkovou ochranu 120 dospělým, z toho asi 50 syrským uprchlíkům, kteří přišli do ČR de facto ilegálně.”
Z 37 v podstatě ilegálních, nezletilých bez doprovodu, většina v Česku zůstala a dostala trvalý pobyt,” uvedla Šojdrová.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

A všichni které Šojdrová zmínila se již aktivně zapojili do obchodní činnosti.Zejména na Václaváku ,Karláku a přilehlých ulicích kde pod dohledem policie jejich gangy prodávají drogy ani poledne nedrží. Rychlý proces integrace do naší společnosti dle představ Šojdrové.

Josef
Návštěvník
Josef

A.B.BARTOŠ: STAVÍ SE JAK O ZÁVOD. PRO UPRCHLÍKY Z IZRAELE?
28.3.2013
Z několika na sobě nezávislých zdrojů (z podnikatelského a zpravodajského prostředí) jsme před více než rokem zachytili informaci o možné tajné dohodě mezi Českou republikou a Izraelem, podle které by v případné válce na Blízkém východě (nejspíše po napadení Íránu Izraelem a íránské zpětné odvetě) našli uprchlíci z židovského státu útočiště v Česku. Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg na přímý dotaz redakce takové úvahy popřel.
Hovoří se až o jednom milionu lidí, o které se český stát má údajně postarat. Veřejnosti bude takový projekt prezentován jako pomoc zemi, se kterou nás pojí velice blízké vztahy.
Společná zasedání vlády ČR a izraelské vlády se konala střídavě v Praze a v Izraeli v letech 2011 – 2016, česká vláda se scházela s izraelskou co půl roku. První společné zasedání bylo v dubnu 2011 (Nečasova vláda), poslední v roce 2016 za vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD). Babiš chce navázat na společná jednání obou kabinetů a 19. 2. 2019 pozval Netanjahua s celou vládou na jednání do Prahy.
comment image
comment image
Zajímavá z tohoto hlediska byla i prezidentská volba, ve které bylo už od počátku mnoho uchazečů o prezidentský post židovského původu, což dávalo tušit, že nás bude čekat další utužení vztahu s touto zemí. A třebaže se nikdo z nich nakonec do druhého kola nedostal, ti, kteří postoupili, ač židovský původ nemají, splní stejný cíl. Jak Karel Schwarzenberg, tak Miloš Zeman, jsou totiž radikálními sionisty, Zeman dokonce několikrát naznačil, že by pro něj bylo bombardování Íránu řešením současné blízkovýchodní krize.
Izraelští developeři v ČR
Zajímavým a nezpochybnitelným faktem, který by mohl zapadat do naší pomyslné skládačky, je také skutečnost, že v České republice kvete nejen izraelský byznys jako takový, ale že jedním z nejoblíbenějších odvětví pro izraelské investory je právě oblast stavebnictví.
„Kromě farmaceutického průmyslu a zdravotnictví představují reality nejvýznamnější byznys, na který se Izraelci v Česku zaměřili. Na trh vrhají tisíce bytů, statisíce metrů čtverečních kancelářských, obchodních a skladových ploch, staví novostavby, rekonstruují brownfieldy, často mění rozsáhlá území,“ napsal před rokem časopis Euro.
Podle něho najdeme mezi významnými developery minimálně pět investorů z Izraele, kteří tu „utrácejí stamiliony či miliardy“. Jsou jimi Neocity Group, BCD Group, SIDI Prague, AFI Europe a Lighthouse Group.
https://abbartos.wordpress.com/2013/03/28/stavi-se-jak-o-zavod-pro-uprchliky-z-izraele/
https://www.freeglobe.cz/Articles/1488-bude-valka-schwarzenberg-pry-domluvil-azyl-pro-zidy-cesko-prijme-az-milion-prchajicich-izraelcu.aspx

Milada
Návštěvník
Milada

A co Doupov, meli by to izraelsti i s malym morem Nechranicka prehrada.

.B.
Návštěvník
.B.

Já tedy nevím, ale odkdy Taliban pěstuje a distribuuje drogy? Za Talibanu se tam nic nepěstovalo, to až poté, co byl napaden Bushem a spol. A celosvětový překladiště těhle drog je základna Bond Steel v Kosovu!

Kauf
Návštěvník
Kauf

Německý Lídl na Slovensku prodává nakažené maso ( prý z Polska – jen jestli není německé ).
Zařadil se tak na úroveň arabsko-tureckých kebabáren.
https://cz.sputniknews.com/slovensko/201903299530421-v-supermarketech-na-slovensku-prodavali-maso-s-nebezpecnymi-bakteriemi-odkud-asi-bylo/

Milada
Návštěvník
Milada

Nakup z Lidlu – neni k jidlu.

Enni
Návštěvník
Enni

Jenže neznáte tu druhou říkanku, že české prase všechno spase.
Proto má Lidl největší byznys v ČR

Babuskajaguska
Návštěvník
Babuskajaguska

pratele poslechnete si vysvetlovacku a obhajovacku SPD na svobodnem radiu to opravdu stoji za to

Bard
Návštěvník
Bard

Pokud posíláte dotazy nebo voláte do živého vysílání, zkontrolujte si, zda následně v archivu se neztratí nějaké to slovo nebo kus věty z vaší otázky či odpovědi moderátora, pardon, tedy jednoho ze tří majitelů. Někdy i celý hovor pro jistotu.

Babuskajaguska
Návštěvník
Babuskajaguska

jedovaty dedek ze svobodneho radia vejde svym silenstvim do historie

bobesh
Návštěvník
bobesh

… normální hodinka nenávisti… hlavně že je rádio nestranné…